Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααα.καποια με φωναξε?εδω ειμαι μερεντουλα.καλα ειμαι εσυ πως εισαι? μπαινω αλλα δεν σε πετυχαινω...κλωσα εσυ τα αυγουλακια σου και τελος του μηνα ερχονται τα χαρμοσυνα ;;);;)

cuando πολυ καλη επιτυχια σημερα.το Βαλεντινακι σου ερχεται ;)

demoyla χοριακη κατευθειαν και ευχομαι να ειναι στα υψηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEEEE!GIOYPI!!!

ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ!!!!

ΜΠΗΚΑ ΣΚΑΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

COUANDO?

quieres cantar?

es muy muy bueno!!!!enhorabuena!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ Ε??ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 25 ΩΡΕΣ ΜΟΝΟ!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜiΛΗΣΩ!!

μερεντακι μου???

ΞΕΚΙΝΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ????

ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΩΠΙΣΩ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ!ΕΧΑΣΑ 4 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ 2 ΜΕ 3!!!!

ROSE???

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ?ΣΑΝ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ!ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEEEE!GIOYPI!!!

ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ!!!!

ΜΠΗΚΑ ΣΚΑΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

COUANDO?

quieres cantar?

es muy muy bueno!!!!enhorabuena!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ Ε??ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 25 ΩΡΕΣ ΜΟΝΟ!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜiΛΗΣΩ!!

μερεντακι μου???

ΞΕΚΙΝΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ????

ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΩΠΙΣΩ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ!ΕΧΑΣΑ 4 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ 2 ΜΕ 3!!!!

ROSE???

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ?ΣΑΝ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ!ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ....

χουανιτακι καλα μαθαινεις, θα κανω πάταγο!!! ;;)=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!!!!!!!!ΘΕΣ ΝΑ ΚΟΝΤΑΡΟΧΤΥΠΗΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ???ΟΧΙ ΠΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ 1.71 ΕΙΜΑΙ 65 ΚΙΛΑ!!!ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΜΕΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ!!!!!ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ???? :lol:

ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!!ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!!!!!!!!ΘΕΣ ΝΑ ΚΟΝΤΑΡΟΧΤΥΠΗΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ???ΟΧΙ ΠΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ 1.71 ΕΙΜΑΙ 65 ΚΙΛΑ!!!ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΜΕΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ!!!!!ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ???? :lol:

ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ!!!!!ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ !!!!

=(( αντε γεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI OXI OXI!!!!!!!!!!!!MH MOY TO KANEIS AYTO!!!!MHN ΚΛΑΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙΣ!!!

ΨΕΜΜΑΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!!

ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ,ΧΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΙΝΩ Ε,Ε,Ε,????

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia ti wraia na exeis repooooo!!!!eliwsa k simera!epitelous!!!ax cuandaki kali epityxia!!!!

merentoula pws paei to klwssima???megalwnoun?????

marikaki exomai na min einai kati sobaro kopela mou!na einai perastiko kai na erthei k to fasolaki sou!!!!

xouanitaki exases kila ee???bravo sas bre koritsia!!kai esy anastasia ee???mono egw tha eimai i xontri tis pareas :lol::lol::lol::lol: aaaa paw gia treksimo :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ JANNOLINO... ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ.... ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΕΣΤ...ΓΤ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ.... ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.. :D:D:D ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πολυ ευτυχισμενη και σπερματεγχυμενη!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα

παιδια δεν θα το πιστεψετε αλλα το σπερμα μας ηταν κανονικο σημερα!!!!!!!!!!ηταν το απολυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ακουστε αριθμους 140εκ συνολο...65εκ ανα μλ,

25,2%ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και 16%μετρια,και 20%αργα...εφτιαξε η κινητικοτητα!!!!!!!!!!!!!!!δεν το πιστευαμε..!!!ειπαμε να παμε να κανουμε ντοιν!!!!!!χαχαχα μου ριξανε 50εκ μεσα(μετα τον εμπλουτισμο) με γρηγορα το 40% και ενα 30%μετρια..και ο θεος βοηθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι χαρουμενη γιατι ο καλος μου πηρε τα απανω του..θα γινει λεει δωρητης σπερματος...μπουαχαχα...και ξερω κι εγω;ισως γινω μανα τελικα!!!!!!!!!!!!!!χουανιτακι...hablas muy bien y siiiiiii quiero cantaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τη θετικη σας ενεργεια!!!ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα τι κανετε???? ;;);;) ευχομαι ολα καλα !!!

Μαρικακι μου περαστικα σου ευχομαι στον μπαμπα σου κοπελα μου, και γρηγορα να γυρισει σπιτι σιδερενιος :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Βλεπω η διαιτα και η γυμναστικη καλα κραταει προς το παρον, Αναστασια και Χουανιτακι προσεξτε μην γινεται κορμια θανατηφορα και σας χασουμε απο το μαμυ στο τελος :lol::lol::lol::lol::lol:

Προς το παρον περιμενουμε την Μερεντουλα και την cuando μας να πανε ολα καλα επιτελους να το γιορτασουμε λιγο!!!!!!!!!!!!!

Γιαννα οργιακι εχεις και ρεπο ???????? για κανε λιγο γυμναστικη που ολο σουβλακι εισαι ;));));));));));))

ΣΥΝΧΑΡHΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ CUANDAKIIIIIIIIIIIIIII :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σια φοβηθηκα με την κοπελα στο αβαταρ σου..δεν ειχα προσεξει οτι κουνιοταν..χαχαχακαι τρομαξα.. :lol::lol::lol::lol: ευχαριστω κουκλιτσα!!!ευχομαι και για σενα γρηγορα να ερθουν τα παιδακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ???

ΜΟΥ ΞΕΘΥΜΩΣΕΣ???? :(

gracias cuandita μου !!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ!

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ CUANDO...

KAI ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ!!!!

ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΝΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ,ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ.......ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ!!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.........ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΑΓΧΟΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ???

ΜΟΥ ΞΕΘΥΜΩΣΕΣ???? :(

gracias cuandita μου !!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ!

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ CUANDO...

KAI ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ!!!!

ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΝΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ,ΤΡΑΓΙΚΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ.......ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ!!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.........ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΑΓΧΟΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ??????????

Xouanitaki Μου δεν θυμωσα, ειπα αντε γεια γιατι δεν μπορουσανα σε κονταρω χαχαχα :lol::lol: γινε εσυ θεα κι ερχομαι κι εγω απο πισω.

Cuando με μπερδεψες καλε!!!!Δεν καταλαβα τελικα τι κινητικοτητα ειχατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki den exw kai poly idea apo ola afta :shock::shock: alla etsi opws ta les mallon pigan poly kala ta pragmata.....ksekourasou twra kai tha se perimenoume kai esena!!! :D efxomai se 10 mines na eisai manoula :):):)

sia reparw simera alla den mporw na orgiasw kathws einai i programmatismeni episkepsi tis grousouzas pou fobatai na mou tin kanei gia peripou 9 mines mi k tyxon ti pareksigisw :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki Μου δεν θυμωσα, ειπα αντε γεια γιατι δεν μπορουσανα σε κονταρω χαχαχα :lol::lol: γινε εσυ θεα κι ερχομαι κι εγω απο πισω.

Cuando με μπερδεψες καλε!!!!Δεν καταλαβα τελικα τι κινητικοτητα ειχατε?

αναστασια..χωρις εμπλουτισμο η κινητικοτητα ηταν σουπερ..μετα τον εμπλουτισμο εγινε καλυτερη για τη σπερματεγχυση..αλλα τελος παντων δεν ειχε προβλημα ουτε πριν ουτε μετα!!!πρωτη φορα βγηκε τοσο καλη χωρις εμπλουτισμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μενα!τωρα γυρισα απτη δουλειτσα!!!!!!

cuando καλα αποτελέσματα γλυκια μου. εννοειται και στη μερεντούλα και στην barcelonitα και στην καρδουλα, απλά εσυ εισαι φρεσκια φρεσκια. μου φαινεται οτι πρέπει να κανουμε μια λιστα με το ποτε θα κανουμε χοριακες.

καρδούλα ευχαριστω για την απαντηση σου.καλη συνεχεια στο κλωσσημα!!!!!!!!!!!!!!

janolinno ευχαριστω για τις ευχες! αντε να ρθει η τεταρτη!τεταρτη κανω χοριακη!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου καλησπέρα και πολύ πολύ καλή επιτυχία!!!!! Είδες ότι τσάμπα είχες αγχωθεί;;; Όλα πήγαν καλύτερα από ότι μπορούσες να φανταστείς.... Τώρα ξεκούραση, υπομονή και η τεράστια θετική χοριακή ήδη έχει προγραμματιστεί :lol::lol::lol: Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Merenta και cuando...

συνεχίστε με καλή διάθεση για τις επόμενες 2 εβδομάδες και χαλαρά...

Οτι είναι να γίνει θα γίνει!

Και μη ψάχνετε συμπτώματα από αύριο...δεν υπάρχουν!

Κάντε κι ένα ακόμα ντοιν ...θα είναι και επετειακό λόγω της μέρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Merenta και cuando...

συνεχίστε με καλή διάθεση για τις επόμενες 2 εβδομάδες και χαλαρά...

Οτι είναι να γίνει θα γίνει!

Και μη ψάχνετε συμπτώματα από αύριο...δεν υπάρχουν!

Κάντε κι ένα ακόμα ντοιν ...θα είναι και επετειακό λόγω της μέρας!

Σωστη!!!!!!!!!!!! ;);););););)

ελα να σου πω, λογω της ημερας θα το γλεντησουνε και καλυτερα :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...