Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οπωσδηποτεεεεεεεεεε να πατε σε ουρολογο, κι αν ολα ειναι ενταξει μετα αρχιζει ο εξωνυχιστικος ελεγχος σε σενα!!!Εμεις ετσι την πατησαμε demoyla και χασαμε αδικα 2 χρονια, γιατι κανενας δεν μας ελεγα να παμε σε ουρολογο κι οτι το σπερμα ειναι καλο και γινεται συλληψη!Μαλιστα εκανα και 3 σπερματεγχυσεις αποτυχημενες!Μην το αφηνετε ψαξτε το! ;)

Κικιτσα μιλαμε για πολυ ριλαξ! ;;) Η διατροφη συνεχιζεται , περπατημα παει συννεφο και φυσικα εχω γινει μια θεα!!! =))=))=)) Εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΨΑΡΙΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΜΠΕΜΠΕ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια θα γινεις μοντελο τωρα ο αντρας σου θα τα χασει...γι αυτο ριλαξαρησε τωρα που μπορεις γιατι μετα την θεραπεια δεν θα προλαβαινεις να παρεις ανασα απο το ντοιν ντοιν :lol::lol::lol::lol:

demoyla δικιο εχει η αναστασια καντε ενα καλυτερο ελεγχο εμεις την εχουμε πατησει γι αυτο στο λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;;;;;;γυρισα ανανεωμενη ,χαλαρωμενη...φρεσκια φρεσκια...αερισαμε και χαλαρωσαμε και τον συζηγο..γιατι αυριο πρεπει να ναι κεφατος και χαλαρος να μη μας βγουν βλαμμενα τα σπερματακια :lol::lol::lol:

καλε που ναι το μερεντονι;τωρα κλωσσαει κανονικα μαλλον!! :lol::lol: το πιασες το σπορακι μερεντακι;ευχομαι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!γιατι ετσι θα το πιασουμε παρεα..εγω δεν θα το αφησω να μου ξεφυγει αυριο...εκανα χτες το βραδυ την τελευταια ενεση για να σπασουν τα αυγα..και αυριο πρωι πρωι παμε...καμια συμβουλη απο αυτες που ξερουν;φανταζομαι απλα χαλαρωνω και το απολαμβανω ε;ελεγα να κανω και κανα ντοιντ ο βραδυ για καλο και για κακο.. :lol::lol:

α!!!ντεμουλα αφου προσπαθειτε τοσο καιρο θα ηταν σκοπιμη μια σαλπιγγογραφια..να σου φυγει κι αυτο το αγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;;;;;;γυρισα ανανεωμενη ,χαλαρωμενη...φρεσκια φρεσκια...αερισαμε και χαλαρωσαμε και τον συζηγο..γιατι αυριο πρεπει να ναι κεφατος και χαλαρος να μη μας βγουν βλαμμενα τα σπερματακια :lol::lol::lol:

καλε που ναι το μερεντονι;τωρα κλωσσαει κανονικα μαλλον!! :lol::lol: το πιασες το σπορακι μερεντακι;ευχομαι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!γιατι ετσι θα το πιασουμε παρεα..εγω δεν θα το αφησω να μου ξεφυγει αυριο...εκανα χτες το βραδυ την τελευταια ενεση για να σπασουν τα αυγα..και αυριο πρωι πρωι παμε...καμια συμβουλη απο αυτες που ξερουν;φανταζομαι απλα χαλαρωνω και το απολαμβανω ε;ελεγα να κανω και κανα ντοιντ ο βραδυ για καλο και για κακο.. :lol::lol:

α!!!ντεμουλα αφου προσπαθειτε τοσο καιρο θα ηταν σκοπιμη μια σαλπιγγογραφια..να σου φυγει κι αυτο το αγχος..

cuando αντε με το καλο κι εσυ αυριο να το τσακωσετε!!! :YMHUG::x Δεν ειναι τιποτα απλα απολαμβανεις!! ;) Τωρα για το θεμα της επαφης καλυτερα αστο για αυριο το βραδυ.Εμας μας ειχαν ζητησει 2 με 3 ημερες αποχη πριν την σπερματεγχυση.Και την ιδια ημερα να ερθουμε σε επαφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ εδώ είμαι, κλωσάω :lol::lol::lol::lol:

μετράω αντίστροφα τώρα κορίτσια 28/2 θα ξέρω.

demoyla καλώς ήρθες στην παρεούλα μας :YMHUG::YMHUG:

cuando καλή επιτυχία για αύριο %%-%%-%%-%%-%%-

kikitsa μια μεγάλη χοριακή σου εύχομαι !!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

κορίτσια τα φιλιά μου σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: γεια σου Μερεντουλα τι καλααααααααααα!!!!μπραβο..πως ηταν;πως νιωθεις;ειχε σκασει το αυγουλακι;ετοιμαζοταν;ειδατε;θα δω αυριο;εχω ενα αγχος πως θα ναι το σπερματακι...κι εχω ηδη υγρα οωρηξιας..αρα τοιμαζονται τα αυγα.."σιγα τ'αυγααααααααααααα!!!!!!!!"χαχαχα

ευχομαι στις 28 να εχεις την πιο μεγαλη χοριακη του κοσμου!!!!!!!!καλη επιτυχια χιωτισσα μου!!!!με μια μερα διαφορα θα τα μαθαινουμε!!!!!κλωσσα τωρα!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου καλή επιτυχία και από εμένα!!!! όλα θα πάνε τέλεια, δεν είναι κάτι σαν διαδικασία... χαλάρωσε και απόλαυσέ το...

merenta καλά αποτελέσματα να έχεις, τώρα το μόνο που χρειάζεται είναι να έχεις υπομονή και οι μέρες θα περάσουν γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante bre merentoula mas....kai egw mpainw...ksanampainw :roll: pouthena i merenta!!!! :) krata gera k klwssa kala!!!!efxomai na mas exei poly kala nea stis 28!!!ante piran mprosta oi mixanes :lol::lol:

cuandoxalarwse k apolafse!!an kai den exw kanei pote ta koritsia etsi lene etsi lew k egw ;) kali poly kali epityxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

kikitsa sou efxomai na exeis mia poly megali xoriaki kai na dianiseis tous kalyterous 9 mines tis zwis sou!!!

demoula makari na erthei grigora to sporaki sou!!!oti kai na yparxei an yparxei na lythei k na gineis k esy manoula!!!!!

amin!!!!!!!

marikaki pou eisai esy???mi me egkataleipeis :lol::lol::lol: ti sou eipe o parasxos??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!! :P

ΑΝΤΕ CUANDO ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ!ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 14 ΗΜΕΡΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ........ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!

ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ....ΤΕΛΟΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΑΑΑ,ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ DEMOULA!!!!ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ........ΑΛΛΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές μου [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Μερεντούλα καλό κλώσσημα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Cuando καλή επιτυχία και κοίτα να κουμπαργιάσετε με την Μερεντούλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Βούρ στο ψητό...[smilie=wav.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign19.gif][smilie=female.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Jannolino δεν σε έχω ξεχάσει φιλενάδα. Έχω πολύ τρέξιμο φιλενάδα με τον πατέρα μου που είναι στο νοσοκομείο και δεν πολυ μπαίνω... Στον Παράσχο θα πάω την Τετάρτη.

Πολλά φιλιά σε όλες και καλά αποτελέσματα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, καλή επιτυχία στις κούκλες μας που ετοιμάζονται να κλωσήσουν τα αβγουλάκια τους! Σας στέλνω την αγάπη μου και πολύ πολύ πολύ θετική ενέργεια!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρεξτε σπερματακια μας...τρεξτε και πατε επιτελους στο/α αυγο/α... :lol::lol::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] [smilie=female.gif][smilie=female.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

παω να ντυθω..θα σας πω αργοτερα τι εγινε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΧΩ ΚΑ8ΥΣΤΕΡΗΣΗ 3 ΜΕΡΕΣ... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ...ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ,ΑΛΛΑ 3 ΠΟΤΕ... ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΧΩ ΚΑ8ΥΣΤΕΡΗΣΗ 3 ΜΕΡΕΣ... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ...ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ,ΑΛΛΑ 3 ΠΟΤΕ... ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..... :):):):)

γιατί δεν κάνεις ένα τεστ ή μια χοριακή καλύτερα να ξέρεις τι συμβαίνει ;

Μαρικάκι περαστικά στον μπαμπά σου ! :YMHUG::YMHUG:

καλή νέα αρχή σου εύχομαι %%-%%-%%-@};-@};-@};-

levou πολλά φιλάκια και σε εσένα :-*:-*

jannolino εσύ έμπαινες ξανα έμπαινες και εγώ κοιμόμουν :oops::oops:

για αυτό και ήμουν εξαφανισμένη :lol::lol::lol:

kon21 να είσαι καλά κοπέλα μου, σύντομα μανούλα σου εύχομαι !!

τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν ;; Ροόυζ που είσαι καλέ ; καιρό έχω να σε δω...

τι κάνεις άραγε :-?:-?=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...