Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

μπηκα κι εγω να σας καλημερισω και να σας χαιρετησω γιατι παω εξοχη...!!ελινακι ευχαριστουμε για το τραγουδι!! :x

ευχομαι να πανε ολα κατευχην μερεντουλα την κυριακη..καλο σαββατοκυριακο σε ολες..αν εχω ιντερνετ θα ξαναμπω :P ..φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφιερωμένο σε όλους τους καψούρηδες του mammy!

γιατί δεν μπορώ να το ακούσω ;; :-?:((:((:((:((:((:((

καλημέρα σε όλα τα κορίτσια !!!!

που χάνεστε καλέ όλες κάθε σ/κ ;

φιλάκια πολλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα.Μερεντουλα καλη επιτυχια αυριο κοριτσι μου :YMHUG::x και σε 15 ημερες μετα να μας πεις τα ευχαριστα!!! :ymparty:

Ωραιο τραγουδακι, σπεσιαλ! ;)

cuando καλα να περασεις στας εξοχας και βαλε τα αυγα σε καλαθι να μην σπασουν εεε? =))=)):ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα.Μερεντουλα καλη επιτυχια αυριο κοριτσι μου :YMHUG::x και σε 15 ημερες μετα να μας πεις τα ευχαριστα!!! :ymparty:

Ωραιο τραγουδακι, σπεσιαλ! ;)

cuando καλα να περασεις στας εξοχας και βαλε τα αυγα σε καλαθι να μην σπασουν εεε? =))=)):ymparty:

ευχαριστώ πολύ Αναστασία :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

οτι ποθείς και εσύ γοργόνα μου ;):-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα εκτος απο τη βοηθεια του Θεου, χρειαζεται να πετυχεις και τον καταλληλο επιστημονα!! ;) Ωραια αυτα που εβαλες μερεντα, εχουν μεγαλο δίδαγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando και merenta καλή επιτυχία κλωσσούλες μου αύριο και μεθαύριο :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Με το καλό να κάνετε τις σπερματεγχύσεις σας και σύντομα να εμφυτευτούν τα εμβρυάκια σας... [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]

Η λίστα σας περιμένει... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kortsudia mou ti kanete???egw eimai sti douleia :twisted: mi zilebete kaleeee!!!

xiotisa mou ti wraio to keimenaki sou!!!!gelasa :lol::lol::lol: exeis dikioooo!!i lista perimenei ta koritsia mas,en prwtis!!

merenta mou de kserw an tha mpw argotera k ithela na sou efxithw kali epityxia abrio!!!tha sou stelnoume oli mas tin thetiki ennoeite energeia!!!ola na pane TELEIA!!!!ante k se kati bdomades na mi prolabainoume ta synxaritiria k tis efxes!!! :):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΣ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ! :roll:

ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!

ΑΑΑ!ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ....ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΟ ΣΟΥ ΛΙΓΟ!

ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΑΓ.ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ!!!!ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΣΑΝ ΜΕΛΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

να ευχηθω και γω με την σειρα μου καλη επιτυχια στα κοριτσια μας Μερεντα και cuando @};-@};-@};-

ευχομαι πολυ συντομα μανουλες!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλη ψυχολογια να εχετε και να μην σκεφτοσαστε αρνητικα καθολου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια, xouanitaki, Μαρικάκι, jannolino και Αναστασία [smilie=hello.gif]

( ξέχασα καμία ; :oops: ) :YMHUG::YMHUG:

θα το πιάσω αύριο το σποράκι δεν θα το αφήσω να μου ξεφύγει [smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif]

άντε γιατί το παραέκανε :lol::lol::lol:

άντε cuando πλησιάζει και η Δευτέρα ;)

να είστε όλες καλά και εύχομαι σε όλες μας όλα να πάνε καλά

το όνειρο μας να γίνει πραγματικότητα !!!!

φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΕΝΑ Η ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΜΟΥ!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ... :( ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ :( ..ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΛΑΧΤΑΡΟΥΜΕ .... :)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla καλησπερα.Καλως ηρθες στην παρεα μας :YMHUG: .Θελεις να μας πεις την ιστορια σου, μηπως και μπορεσουμε να βοηθησουμε?Τι εξετασεις εχετε κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saaaaaasss!!!!demoula kalws irthes!!!!!koritsia i merentoula mas sigoura exei teleiwsei ee?? :?

ante as einai to tyxero [smilie=sign19.gif] kai na ginei manoulaaaaa!!!na mas leei meta symptwmata...kai enas theos kserei ti allo [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] #-o#-o:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ!!!! ΑΡΧΙΚΑ ,ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ... ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΣ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΡΙΣΤΟ..ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥ8ΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.... ΜΟΝΟ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ..ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.... ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!! :( ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ 8Α ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΤΕ... ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!! ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΤΟ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ?ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΥΓΡΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ.ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ [smilie=love1.gif] ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla καλως ορισες στην παρεα μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

η υστεροσαλπιγγογραφια κοριτσι μου ειναι πολυ σοβαρη εξεταση που θα πρεπει καποια στιγμη να την κανεις οπως και να χει το θεμα... μπορει να υπαρχει καποιο θεματακι εστω και μικρο που να εμποδιζει την συλληψη :):):):):)

Η μερεντουλα που πηγε ??? ειναι με τα ποδια ορθια να γατζωθει καλα το σπορακι :-?:-?:-?:-?

αν μπει και μας κλασει θα καταλαβουμε πολλα :)):)):)):)):))

που ειστε καλεεεεε?????????? για μαζευτειται σιγα σιγα :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΙΑ!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!! :D:D:D:D ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ... ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΘΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ :(:( ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!πως ειστε?

τι κανει η μερεντουλα μας?αχ μακαρι να πηγαν ολα καλα και να μας ανακοινωσει τα ευχαριστα συντομα!η cuando μας εκανε και αυτη ε?εχετε κανα νεο?

σια η φωτο σου ειναι φανταστικη @-)@-) οσο για το μηνυμα σου με το σκυλακι τελειο,εχω και μια ιδιαιτερη ευαισθησια σε αυτα!

demoyla 4 χρονια χωρις προβλημα και δεν εχεις μεινει ακομα?μηπως φταιει κατι που δεν εχει εντωπιστει λογω λαθος αποτελεσματων?ποσα σπερμοδιαγραμματα εχει κανει ο αντρας σου?εχετε παρει δευτερη γνωμη?η μηπως φταιει το πολυ αγχος που εχεις?σε ρωταω γιατι και εμεις χασαμε χρονο λογω λαθος αποτελεσματων στα σπερμοδιαγραμματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...