Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

kalws tin xrysanthi mas......

ante cuandaki mou elpizw na leme gia efxarista pragmata :D:D o theos boithos :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

pragmatika ti kimon exw na tin akousw meres!!!

kimooooooooooooonnn!!!as elpisoume na xoropidaei apo ti xara tis kai na argisei na mas pei ta efxarista!!!! :D

rose na eisai kala koritsi mou!!kai esy na gineis grigora manoula,an den eisai idi!!efxomai na ginoun pragmatikotita oi problepseis sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσανθη καλησπερα!τι κανεις?

jannolino δυστηχως ακομα δεν ειμαι αλλα ειμαι σιγουρη πως δεν θα αργησω πολυ :ympray::ympray: θελω να ελπιζω δηλαδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τι κανετε???? ευχομαι ολα καλα και με ψυχολογια ανεβασμενη [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif]

Το κιμονακι τι εγεινε ειχαμε κανα νεο???? μοιριζομαι εγκυμοσυνη λεω........ :-?:-?:-?:-?:-?

levou μου να μην στεναχωριεσαι καποια στιγμη θα ερθει για ολες μας που θα παει, η απογοητευση και η κακη ψυχολογια δεν εχει καλα αποτελεσματα... ;);););)

Διαβασα και την ομιλια που μας εστειλε η Ελινα, καλα μιλαμε πραγματικα φοβερο, διαβασα το γρηγορο και τα τελευταια του λογια πραγματικα με συγκλονισαν, ποσο δικιο εχει ο ανθρωπος!!!!!!!!!!!!!!

Γιαννα μου Παρασχο και συ ε???? αντε να πατε με το Μαρικακι μας να εχουμε διπλη χαρα στο μαμυ να το καψουμε λεμε [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

cuando και Μερεντουλα και εσεις μαζι πατε !!!!! μου φαινετε εδω παμε σαν τους Χιωτες δυο δυο η οχι?? :blink::blink::blink::blink::wtf::wtf::wtf:

εγω ειμαι μονη δηλαδη δεν με θελει καμια για παρεα??? :shifty::shifty::shifty::shifty::shifty::shifty::shifty:

τελος παντων και κλεινωντας

χ+μ κοπελα μου, σου στελνω μια ζεστη αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ελινα επισης και να μας επισκεφτεσαι που και που :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα που θα με βαλεις στην προσευχη σου ειλικρινα σε ευχαριστω πολυ..ετσι και εγω οταν προσευχομαι λεω για εσας ολες εδω στο μαμμυ συντομα ο Χριστουλης να σας φερει τα μωρακια σας και γιατι τις εγκυουλες μας να γεννησουν γερα μωρακια.θελω ολες να γινετε μαννουλες οσο το θελω και για μενα!αχ τι ωραια η λεξη μαννουλα που ακουγεται :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

σια εγω αγκαλιτσα δεν εχω? :(:( ζηλεψα =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siaaaaaa!!!oxi egw akoma germania!!!alla an den petyxei k afti ti fora paw kai egw gia ekei!!!efxomai na mi xreiastei bre koritsia mou!!!na einai 3i k tyxeri!!!oooooooooooles se theloume :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: mi gkriniazeiiiiiisss :lol:

Ποτε θα την κανεις ??? :-?:-?:-?:-?:-? να σου πω με ποια θα εισαι παρεα :lol::lol::lol:

ελα roze μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε θα την κανεις ??? :-?:-?:-?:-?:-? να σου πω με ποια θα εισαι παρεα :lol::lol::lol:

ελα roze μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

meta tis 10 tou allou mina!!stin enati mera tou kiklou mou tha paw gia tin embryometafora!!!!!

rose mou poso omorfa ta les!!!oles na ginoume mamades......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: να και απο μενα γιατι εισαι και εσυ παραπονιαρα σαν και μενα :-p

jannolino ολες θα γινουμε να εισαι σιγουρη ;) οποτε συντομα εσυ θα αλλαξεις χρωμα στην λιστα μας :)

αντε να μπει η κιμον να μας πει τι εχει γινει να εχουμε επισημα μια εγκυουλα γιατι η λιστα παραμενει η ιδια...το μπεμπε της μυριζει απο μακριαα :lol::lol:

παω να κανω ενα μπανακι και ξαναερχομαι :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ροουζ φευγω εχω μαθημα χορου...ευχομαι να εχουμε νεοτερα απο την κιμον και πρεπει να πω οτι εχει πολυ γελιο που παμε σαν τους χιωτες..ποια αλλα ζευγαρακια χιωτων προκυπτουν; :lol::lol: ετσι για να μην ειμαστε μονες βρε αδερφε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou ti xoro mathaineis????poly teleio akougete....makari na douleba k egw ligoteres wres k na ekana k tpt xrisimo :lol:

dio dio pleon gia na exoume ti tyxi me to meros mas!!!twra egw pou eimai gantemo....efxomai na mi parw to marikaki sto laimo mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] οποια κοπελα παει για σπερματενχυνση η εξοσωματικη [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] προς τα τελη του μηνα περιπου [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ας μιλησει τωρα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ψαχνω να βρω το αλλο μου μισο [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] τι χιωτες ειμαστε??

επιπλεον δεν θα την κλανω, θα ειμαι καλη , ευγενικη , και εχεμυθη [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

παρακαλω οι ενδιαφερομενες ας παρουσιαστουν στο μαμυ το 090-12233998765-00 δεν λειτουργει προς το παρον [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

ψαχνω την αλλη χιωτισα μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπ να μαι κι εγώ!

Δεν σας αφήνω με τίποτα!

Μαζί ξεκινήσαμε ...μαζί θα πάμε μέχρι το τέλος!

Και θα πάμε! να είστε σίγουρες!

Σας μιλάει τώρα το άκρον άωτον της γκαντεμιάς όχι μόνο στο θέμα εγκυμοσύνης αλλά γενικώς!

Και στατιστικά να το πάρεις το πράγμα...ε δεν γίνεται μετά από τόσες αποτυχίες κάποτε θα κάτσει!

Τις προάλλες είχε μια εκπομπη για μια ένα ζευγάρι που προσπαθούσαν σχεδόν 30 χρόνια και μετά από τόσες εξωσωματικές η κοπέλα εμεινε έγκυος φυσιολογικά και δεν το πίστευε!

Δεν την είδα την εκπομπή αλλά μου την είπε μια φίλη μου και ήταν τόσο συγκινητικό που έβαλε τα κλάματα κι αυτή και ο σύζυγός της!

Συμπέρασμα: καλά τα φάρμακα, καλοί οι γιατροί αλλά σίγουρα υπάρχουν κι άλλοι παράγοντες που συντελούν στην επιτυχία κάθε προσπάθειας τους οποίους δεν πρέπει να τους παραβλέπουμε...γι αυτό όπως λέμε εδώ ΧΑΛΛΛΛΛΑΡΑ! (με πολύ παχύ Λ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια λιγο δυσκολο μου φαινεται να θελει να ερθει μαζι σου καποια κοπελα εσυ δεν θα της αφησεις τιποτα πανω της απο την κλανια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πες και αλλα μπας και πεισεις καμια :lol::lol::lol: ελατε κοριτσια πλησιαστε μην φοβαστε δεν θα αμολησει καμια θα της βαλω ταπα εγω δεν θα φυγει με τιποτα =))=))=))=))=))=))=))=))

ελινα εγκυος δεν εισαι? :-\ σορυ αν ειναι βλακωδης η ερωτηση μου αλλα με αυτα που λες μπερδευτηκα :-\ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ελινάκι με τα διδυμάκια σου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolino, μην φοβάσαι, εγώ είμαι πιο γκαντέμο από εσένα :lol::lol::lol::lol: Με δύο αποτυχημένες εγκυμοσύνες, 3 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις και μια αποτυχημένη εξωσωματική, νομίζω ότι έχω τα πρωτεία :lol::lol::lol::lol::lol: Όχι τίποτ' άλλο, αλλά άρχισα να συνηθίζω κιόλας... @-)@-)@-)@-)@-)

Ωρέ ΣΙΑ, που είναι το άλλο σου μισό;;;; :?::?::?::?::?::?: Ακόμα να βρεθεί;;;; :?::idea::?::idea::?: [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Έτερον ήμισυ της ΣΙΑΣ, που είσαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Για εμφανίσου, γιατί σε αυτό το πόστ πάμε δυό-δυό, σαν τους Χιώτες!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Βρε παιδιά, που είναι η kimon;;;;; :-??:-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινα εγκυος δεν εισαι? :-\ σορυ αν ειναι βλακωδης η ερωτηση μου αλλα με αυτα που λες μπερδευτηκα :-\ :-\

ναι βρε είμαι...έτσι τουλάχιστον έδειξε ο υπέρηχος!

Αλλά μέχρι να φτάσουμε στο τέλος θα μου βγει η ψυχή!

Η αλήθεια είναι οτι δεν μπορώ να ταυτιστώ με άλλο post προς το παρόν οπότε εδώ θα γυροφέρνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να λες καλυτερα θα τρεχουν και δεν θα κοιτανε και πισω τους =))=))=))=))=))=))=))=))=))

θα βρεις και εσυ το μισο σου του Αγιου Βαλεντινου πλησιαζει δεν μπορει να μην ερθει :-p οσο για τις κλανιες αληθεια κοριτσια μην φοβαστε θα την τακτοποιησω εγω δεν θα κανει τιποτα :lol::lol::lol: υποσχεσου μαρη να μην φοβουνται πια :ymsmug::ymsmug:

ειπα και εγω ετσι οπως μιλας μου φανηκε οτι δεν εισαι λεω και εγω!ολα καλα θα πανε να σκεφτεσαι θετικα :-*:-*:-*:-*:-* καλα κανεις και γυροφερνεις να κολλησεις και εμας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε είμαι...έτσι τουλάχιστον έδειξε ο υπέρηχος!

Αλλά μέχρι να φτάσουμε στο τέλος θα μου βγει η ψυχή!

Η αλήθεια είναι οτι δεν μπορώ να ταυτιστώ με άλλο post προς το παρόν οπότε εδώ θα γυροφέρνω!

εννοειται πως μην το κουνησεις !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αναστασια φταει για ολα με εχει κανει διεθνως ρεζιλι :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα [smilie=fucyc.gif][smilie=fucyc.gif][smilie=fucyc.gif]

τωρα παει εχασα την χιωτισσα ρε λετε να μην ειναι καμια κλανιδου αρκετα και να μην θελει να με προσεγγισει ???? [smilie=sad1.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=sad1.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad1.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=sad4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα βρεις σια μην κανεις ετσι ολοι εχουμε εκει εξω το ταιρι μας :-p ολο και καποια κλανιδου θα υπαρχει :lol::lol::lol::lol::lol:

καλο βραδυ κοριτσια τα λεμε αυριο :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] οποια κοπελα παει για σπερματενχυνση η εξοσωματικη [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] προς τα τελη του μηνα περιπου [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ας μιλησει τωρα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ψαχνω να βρω το αλλο μου μισο [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] τι χιωτες ειμαστε??

επιπλεον δεν θα την κλανω, θα ειμαι καλη , ευγενικη , και εχεμυθη [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

παρακαλω οι ενδιαφερομενες ας παρουσιαστουν στο μαμυ το 090-12233998765-00 δεν λειτουργει προς το παρον [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

ψαχνω την αλλη χιωτισα μου!!!!!!!!!

Σια ειναι το πιο πετυχημενο που εχω διαβασει εδω και πολυ καιρο!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα =))=))=))=))=))=)):ymdevil::ymdevil::)):)):)):lol::lol:8-}:o):o):o):o)

εγραψες πραγματικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πόσο στεναχωρήθηκα τι να σου πω τώρα.. πάρε κουράγιο απτό παιδάκι σου και τίποτα παραπάνω. Είσαι μαμά, είσαι δυνατή, είσαι γυναίκα αλλά κλάψε και νιώσε τον πόνο σου για όσο χρειάζεσαι και είμαστε εδώ για να τον μοιραστείς εάν και οπότε θελήσεις.
    • 😱😱😱😱😱😱😱 Όχι ρε φίλε!!!! Δεν είναι δυνατόν!!!😫😫😫😫 Πως;;;; Όχι ρε θεέ... όχι ρε γαμωτο.... Τώρα μπήκα σπίτι και μπήκα αμέσως να δω τα νέα σου... Δεν μπορώ να το πιστέψω.... Δεν το περίμενα σε καμία των περιπτώσεων... 😭😭😭😭 Λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ γλυκό μου κοριτσάκι.. Δεν υπάρχουν λόγια να σε παρηγορήσουν... Το ξέρω... Λυπάμαι τόσο πολύ.... Μακάρι να ήμουν εκεί να σε πάρω μια αγκαλιά... Τίποτα άλλο.... Έχεις την αγάπη μου... Λυπάμαι και πάλι πολύ..
    • Πραγματικά ανατρίχιασα. 🥲 Δεν υπάρχουν λόγια να σου γράψω.. η κορούλα σου είναι το στήριγμά σου και η ελπίδα σου. Το ουράνιο τόξο σου. Εύχομαι να σου δώσει την δύναμη να ξανά πατήσεις στα πόδια σου.  
    • Χεχε τυχερούλα..οκ εντάξει δεν είναι και κάτι τρομερό αλλά ούτε και ευχάριστο.. @Χρύσακι στη σύσπαση θα νιώσεις ότι η κοιλιά σου γίνεται πολύ σκληρή σε εκείνο το σημείο σαν πέτρα και ότι σε πιέζει και μπορεί να νιώσεις σα να σου κόβεται η αναπνοή.. δε νομίζω ότι η σύσπαση braxton hick συνοδεύεται με πόνο... Τουλάχιστον έτσι νιώθω εγώ τις συσπάσεις.. πλέον τις έχω συνηθίσει και αφού είναι ακανόνιστες και λίγες είναι φυσιολογικό..όταν γίνουν τακτικές και αρχίζει να αυξάνει η συχνότητά τους λογικά είναι συσπάσεις τοκετού και εκεί θα υπάρχει έντονη δυσφορία και πόνος..
    • Είμαι σε σοκ δεν το πιστεύω πως είχε τέτοια εξέλιξη η εγκυμοσύνη σου πραγματικά δεν το πίστευα και στην βδομαδα που είσαι λυπάμαι παρά παρά πολύ δεν ξέρω γιατί πρέπει να μείνεις τόσο στο νοσοκομείο, γνωρίζω κοπέλα που πήγε για αυχενική την βρήκαν θέμα με το μωρακι και έπρεπε να το πάρουν πήγε στο ΡΕΑ το έκανε και βγήκε την ίδια μέρα  επειδή μπαίνω και διαβάζω στην ομάδα που είσαι διάβασα όλο το στορι με τα πεθερικά σου και την ανησυχία σου για την αρνητική ενέργεια που έβγαλαν για το μωρακι σου πως δεν χάρηκαν και ότι μπήκατε νωρίς στην διαδικασία για δεύτερο μωρακι + τα έξοδα που θα έχετε και στεναχωρέθηκα όταν διάβασα το πως ένιωθες και ότι είχες ένα φόβο πως θα πας για αυχενική και δεν θα ακούσεις καρδούλα.. αλλά πραγματικά πίστευα πως οι ορμόνες που σε επηρεάζει να νιώθεις έτσι και ότι πιέστηκες που ήσουν σε έναν περιβάλλον που δεν ένιωθες άνετα και ευχάριστα..  Αλλά δυστηχως έκανα τόσο λαθος.. το είχες καταλαβει ότι κάτι δεν πάει καλά το ένστικτο σου έπεσε μέσα πραγματικά στεναχωρέθηκα σου στέλνω μια αγκαλιά παρε τον χρόνο σου κορίτσι μου να ξέρεις δεν εκανες τίποτα λαθος εσυ είσαι μια υπέροχη μανούλα για την κόρη σου και πολύ πολύ δυνατή θα δωσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου και όλα θα πάνε καλά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...