Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

Τι λετε ρε οργια παλι???? :lol::lol::lol::lol::lol: Αναστασια με εχεις κανει εντελως ρεζιλι μουτρα δεν εχω να κυκλοφορησω :)):)):)):)) ελα να σου πω δεν ειναι μονο τα αυγα και τα κοτοπουλα αν καταλαβες καλα ειναι και τα χοιρινα, και τα μοσχαρια, πρωτεινες θελει φουλ και γαλα.

Τι κανω η γυναικα θα τρωω πρωτεινη φουλ [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

με βλεπω πριν απο σενα μαλλον Μαρικακι εσυ πας για Μαρτιο εγω ποιο νωρις θα ειμαι!!! κουραγιο προς το παρον με το ωμο σου, θα περασει που θα παει!!!

αααα εχω και κηπο λετε να κανω κανα κοτετσι να εχω αυγα μπολικα???

χωρανε καμια 200αρια κοτες νομιζω θα φτασουνε =))=))=))=))

Σιααααααααααα σε τσακωσα ρε!!!!!! =p~=)) Για να πινεις γαλατακι εεεε?

post-7474-1387393618019_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχήν να πω οτι το αβαταρ σου Αναστασία μου αρέσει πάααααρα πολύ

και επίσης Μαρικάκι το κλανοκοτοπουλο ήταν καταπληκτικό :lol::lol::lol::lol::lol:

Σια πρέπει να πάρεις θέση, αυτές βάλαν παντού κάμερες και σε παρακολουθούν ρε συ, ακόμα και τα κοτόπουλα σου τσακώνουν την στιγμή που κλάνουν... πρέπει να το δεις λίγο :lol::lol::lol::lol:

είναι ανησυχητικό :-?:-?:-?8-}8-}=))=))

χ+μ το κακό είναι οτι και εμένα το βράδυ με ψιλοπιάνει το παράπονο και δεν έρχεται γρήγορα ο ύπνος, ξέρεις τι κάνω ; κάνω σχέδια, σκέφτομαι την ζωή μου πως θα ειναι με ένα παιδί, σκέφτομαι πως θα είναι το δωμάτιο τι καρότσι θα πάρω κ.ο.κ και έτσι έρχεται και ο ύπνος.....

δεν παλεύεται διαφορετικά και μην ξεχνάς πως το άγχος είναι κακός φίλος ;)

jannolino σήμερα έχω ραντεβού για να δούμε πόσα χιλιοστά είναι το αυγό μου :lol::lol::lol:

και πράττουμε ανάλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα λες να κανουμε παρεα σπερματεγχυση;αυριο παω κι εγω να δω τι γινεται με το αυγο/α μου...αχ ωραια...μακαρι να ναι ολα καλα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα λες να κανουμε παρεα σπερματεγχυση;αυριο παω κι εγω να δω τι γινεται με το αυγο/α μου...αχ ωραια...μακαρι να ναι ολα καλα :P

μαζί πάμε ;;);;)

το πολύ πολύ να έχουμε μια μέρα διαφορά στην μέρα τις σπερματέγχυσης, εγώ υπολογίζω να είναι στα 16χιλ αλλά θα δούμε το απόγευμα ;) που θα το δει ο ντοκ. Αρης :lol::lol:

αύριο θα τα δεις πρώτη φορά ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο το πρωι ναι...θα ναι λες 16 χιλιοστα το δικο σου; μακαρι ευχομαι ο,τι καλυτερο..και θα σου πει σημερα ποτε θα γινει;ωραια αυριο θα ξερω κι εγω και θα δουμε...:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου, σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση και την παρηγοριά που μου δίνετε :YMHUG::YMHUG:

Η αλήθεια είναι ότι το πήρα κατάκαρδα εχθές αλλά η ζωή συνεχίζεται....

Εύχομαι απο καρδιάς καλη επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν και σύντομα να μας ανακοινώσουν τα ευχάριστα! Ελινάκι πολλά συγχαρητήρια, με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου 2 υγειέστατα και χαρούμενα μωράκια!

Κιμονακι περιμένουμε τρελές ανακοινώσεις και απο σένα για να το γλεντίσουμε.

Μαρικάκι να δείς που ο Μάρτιος θα είναι ο τυχερός σου μήνας (όχι επειδή έχω γενέθλια :mrgreen: )

ΣΙΑ , Μερεντούλα, Rose, cuando και για όλες τις κούκλες (συγχωρήστε με αν ξεχνάω κάποια)εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να πραγματοποιηθούν τα όνειρά σας!

Σας στέλνω την αγάπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαρκελωνη ειμαι... :lol::D

Τι λές τώρα??!!! :o Είσαι πολύ τυχερή!! :D

Λέγαμε με τον άντρα μου άν μιλούσαμε Ισπανικά μπορεί και να πηγέναμε Ισπανία και για μόνιμα!

Αν και όπως τον κόβω τον δικό μου μάλλον για Ιταλία σκέφτεται περισσότερο! Έχει έρωτα!!

Αχ μπράβο πάντως σε ζηλέυω με την καλή έννοια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou έτσι κορίτσι μου η ζωή συνεχίζεται :YMHUG::YMHUG:

μην το βάζεις κάτω !!!

Και να ήθελα να το βάλω κάτω δεν νομίζω να με αφήνατε εσείς και ο αντρούλης μου φυσικά! ;)

Πάντως είμαι πραγματικά ευγνώμον για εσάς τις καλές μου φίλες που με καταλαβαίνουν όπως πολύ λίγοι άνθρωποι σε αυτό τον κόσμο! :D

Μάτς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou ola kala tha pane!!i alitheia einai pws afto to mammy k emena me exei stiriksei poly!mesw twn koritsiws fysika!!

cuando k merenta sas efxomai ta kalytera!!de gnwrizw k polla peri spermatenxisis alla makari na einai ola opws prepei na einai k na eiste k oi 2 egkyoules!!tha kanoume ena party meta.....egw ton allo mina kanw tin triti mou ekswsomatiki me katepsygmena embrya!!mou eixan pei tote pws den einai toooso kala opws afta pou eixa balei tote alla mporoume na to kanoume!!eixan leei kapoia ygra :shock::?:? liga katalaba!ala meta apo 2 meres telika ta pagwsan!!an epaize kati asximo den nomizw na ta pagwnan ee??

marikaki kala kaneis k pairneis k alli gnwmi!exw akousei poly kala logia gia afton!k psychologika se stirizei poly!!makari na boithisei ousiastika k na ginoun ola epitelous!pote tha kaneis ti 2i eksosom?

elinaki paraligo tha se ksexnousa!! :):) me to kalo loipon!na exeis mia yperoxi k teleiomini egkymosini k epeita 2 fantastika mwrakia na se talaipwroun... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou το κεφάλι ψηλά, φιλενάδα!!! Ασφαλώς και δεν θα σε αφήσουμε να τα βάψεις μαύρα [-x[-x[-x[-x[-x

cuando και μερεντούλα, άντε να περάσουν οι ημέρες και να κάνετε με το καλό την σπερματέγχυση.

kimon, που είσαι;;;;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] κάνα νέο, τίποτα;;;;;;;;;; :?::?::?::?::?::?::?:

jannolino για αρχές Μαρτίου βλέπω την ωοληψία και την πιθανή τοποθέτηση. Μάλλον μαζί προχωράμε :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd και ο Θεός βοηθός :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επειδη το βραδυ μπορει να παω για φαγητο με φιλες..ξερετε αν πειραζει να καθυστερησω να κανω την ενεσουλα;την κανω στις 22:00 και ισως αποψε να την κανω αργοτερα..πειραζει;

λεβου..ωραια περναμε δε λεω αλλα μου λειπει και η ελλαδιτσα πολλες φορες..οι δικοι μου δηλαδη πιο πολυ..

αντε τζανολινο μαζι με το μαρικακι..μια χαρα θα πανε ολα...λεβου να μας πεις και τη δικια σου ιστορια εγω δν τη θυμαμαι αν την εχεις πει.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου, δεν πρέπει να καθυστερήσεις την ένεση περισσότερο από μισή ώρα. Κανονικά πρέπει να γίνετε την ίδια ώρα κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki egw kata tis 10+ mallon tou epomenou mina!!!ax ti wraiaaaaa!!!tha eimaste mazi :D:D:D poly xarika!!!elpizw na ferei gouri i mia stin alli k na pane ola kala!!!epitelous na erthei k afti i wra...

cuando symfwnw mazi sou!kalytera na to akyrwseis to simerino!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι τωρα την κανω καθε μερα νταν στις 10..δεν θα το χαλασω τωρα τελευταια στιγμη...αντε μια μια να μπαινει σε μια σειρα..δυο δυο θα στελνουμε τις ευχες.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κιμον τελικα πηγε σημερα η θα παει αυριο;εμφανιστηκε πουθενα αλλλου να πει;η χαθηκε παντελως; :o

κιμον!!!!!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] κιμοοοοοον!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σααααας!τι κανετε κοπελες μου?

τα αυγουλακια σας βλεπω μεγαλωνουν ε?αντε μερεντουλα και cuando γρηγορα να μας ανακοιωσετε ευχαριστα..ξερετε τι προβλεπω?οτι σε λιγο καιρο θα εχουμε απανωτες εγκυμοσυνες ;) να δειτε μια μια με την σειρα θα λετε οτι ειστε εγκυουλες,εκτος απο μενα φυσικα :-p

jannolino αντε και εσυ καλη επιτυχια στην εξωσωματικη!αχ τι καλα ολες παιρνεται τον δρομο της μητροτητας πολυ χαιρομαι ;;);;)

levou ετσι να μην πεφτεις καθολου ειπαμε δυναμικα για να ερθει ο σπορος :x:x καλα τα πουλια σου στην φωτο ειναι σουπεεεερ :lol::lol:

ρε συ αναστασια που της βρισκεις αυτες τις φωτο? :lol::lol::lol::lol: πραγματικα ομως η σια πρεπει να φυλαγεται εσυ κλεβεις προσωπικα δεδομενα και δεν ειναι σωστο..ε οχι και την ωρα του αρμεγματος να την τσακωσεις :lol::lol::lol::lol: ειπαμε ρε συ αστην να αρμεξει με την ησυχια της =))=))=))=))=))

αληθεια με την κιμον τι γινεται?ακομα να κανει χοριακη?

εγω κοριτσια σημερα ημουν πρωινη και με το που γυρισα στο σπιτι εκανα δουλειες!εγλειψα τα παντα :-p:lol::lol: ετσι με το που τελειωσα ειπα να μπω να δω τι κανουν οι φιλεναδες μου και μετα να κανω ενα ζεστο μπανακι ενα ζεστο καφεδακι και ξεκουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι καλά!!! Μπράβο κορίτσι μου. Όλα τέλεια!!! 
    • @μαμά12345 εύχομαι όλα να είναι τέλεια!!  Εμείς γυρίσαμε από τον γιατρό! Ο μικρούλης μας είναι μια χαρά! 1400 γραμμάρια έφτασε και είμαι 29 εβδομάδων!  Τρόμαξα λίγο με την ανάπτυξη γιατί την προηγούμενη φορά ήταν 700 γραμμάρια! 😅 Ευτυχώς λίγο ανέβηκε και ο πλακούντας! Ακόμα λέει θεωρείται χαμηλός αλλά ανέβηκε από την προηγούμενη φορά οπότε πιστεύει ότι θα ανέβει κι άλλο! Αυτά τα νέα μας! Παραγγείλαμε και καρότσι χθες και αύριο θα πάμε να ξαναδούμε κρεβατάκια για να καταλήξουμε!!
    • Σε ευχαριστώ ειλικρινά για την εμψύχωση λ. Το χρειάζομαι πολύ ♥️  Με τον γιατρό δεν μίλησα, γιατί την προηγούμενη φορά που είχα λίγα αχνά καφέ μου είπε ακριβώς αυτό, ότι πολλές γυναίκες έχουν και δεν σημαίνει τίποτα. Πήγα εκτάκτως να με δει για να ηρεμήσω και δεν είδε τίποτα απολύτως ανησυχητικό, και μάλιστα μου είπε δεν χρειάζεται να πάρω προγεστερόνη.  Αύριο την αυχενική θα την κάνω σε άλλον γιατρό, σε εμβρυητρικο. Αν δει ωστόσο κάτι, θα πάρω άμεσα τον δικό μου γιατρό να μου πει πως να κινηθώ με το αίμα.  Θα σας ενημερώσω αύριο μόλις τελειώσω αγαπημένες μου ♥️♥️
    • Κοριτσάκι μου πραγματικά μοναδική ευχή μου για υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας!! Για όλο το κόσμο..! Όλα θα πάνε καλά!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Λίγες ώρες έμειναν!! Φαντάζομαι την αγωνία σου.. λίγο ακόμα υπομονή... Η καρδούλα του χτυπάει! Να το βγάλεις αυτό από το μυαλό σου σε παρακαλώ..!! Στο λέω πολύ σοβαρά!! Το καφέ δεν είναι πραγματικά τ ι π ο τ α!!!!! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και πολλές γυναίκες το έχουν!! Αν δεν δεί τίποτα ανησυχητικό ο γιατρός στον υπέρηχο, συνήθως είναι αγγειακια που σπάνε όσο μεγαλώνει η μήτρα! Έχεις ξαναπεράσει τελειόμηνη εγκυμοσύνη και τα ξέρεις καλύτερα από μένα!! Με το γιατρό μίλησες καθόλου;; Να σε καθησυχάσει βρε παιδί μου λίγο.. δεν χρειάζεται να σε δει, θα σε δεί αύριο μια και καλή..! Αλλά έστω να μην το φοβάσαι τόσο.. εγώ θα στο λέω όσο χρειάζεται πάντως μέχρι να το πιστέψεις!! Εκτός αν θέλεις να σου στείλω καμία φωτό από τις δικές μου αιμορραγίες να πεις "Ωπ! Καλά είμαι!!!!"🤪🤣🤣🤣 Όλα καλά θα πάνε!! ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Στις 14:30 έχω ραντεβού, αλλά όπως και στην κόρη μου με ενημέρωσε η γραμματέας ότι ενδεχομένως να αργήσουμε, και ίσως χρειαστεί να πάω να περπατήσω ήταν φάω γλυκό και να επιστρέψω. Οπότε δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσω. Εγώ για αρχή παρακαλώ να ανοίξει ο υπέρηχος και να χτυπάει η καρδούλα...  Έχω και σήμερα λίγα καφέ, σε πολύ έντονο χρώμα. Μου φαίνονται αιώνας οι ώρες μέχρι αύριο ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...