Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιατροι vbac θεσσαλονικη


supermama

Recommended Posts

δεν ξερω αν υπαρχει τετοιο θεμα και δεν το ειδα. σε 4 μερες περιμενω να δω αν ερθει ο πελαργος. επειδη ομως το ψαχνω το θεμα απο καιρο, θελω να ξερω προς τα που θα παω να ρωτησω.. μπορειτε να βαλετε τα ονοματα των γιατρων που ξερετε οτι αναλαμβανουν vbac? εχω τσεκαρει βεβαια κανα δυο αλλα ας εχω μια καλητερη λιστα.

υγ. αν υπαρχει ηδη αυτο καπου δωστε μου το λινγκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω δυο γιατρους στου ςοποιους πηγα και μηλησα μαζι τους..τον Μαμοπουλο και τον παπανικολαου...

επισης το μελος λοβι μπορει να σου δωσει αλλο ενα ονομα , αυτο της γιατρου με την οποια εκανε VBAC προσφατα...

εγω εχω μιλησει με τους προαναφερομενους και κατεληξα να με παρακολουθει για την ωρα ο Παπανικολαου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καιγω ακουσα για αυτους και ειμαι πιο στον Παπανικολαου.. εχω ακουσει και για μια Αγγελικη Μπουζακη. την ξερει καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη ειναι η γιατρος με την οποια εκανε vbac το μελος LOVIE..αν πας στο θεμα της μπορεις να διαβασεις την εμπειρια της ..ειναι πολυ καλη γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...