Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

Γεια σας κουκλίτσες μου τι κάνετε?

Ρένα μπραβο που τα βλέπεις τα πράγματα έτσι, το να είσαι εσύ καλά είναι σίγουρα το καλύτερο για το παιδάκι σου. Σε αυτές τις μικρές ηλικίες χρειάζονται ηρεμία και σταθερότητα στη ζωή τους. Νομίζω οτι είναι καλύτερα έτσι τα πράγματα για σένα και τον μικρό θα κερδίσει πολύ περισσότερα όσον αφορά τον χαρακτήρα του απότι να ζούσε σε ένα περιβάλλον όλο εντάσεις.

Νάσια μου και εσύ πολύ ζόρι βρε παιδί μου. Πραγματικά απορώ πως αντέχεις αυτές τις καταστάσεις. Να κάνεις το καλύτερο για σένα και τη Μαρία, δεν υπάρχει να κάνεις κάτι εκεί κάτι θα σκεφτείς που θα λείπει απο το χωριο.

Σοφάκι και εσύ με τόσα ταλέντα αφού πιανει το χέρι σου γιατι δεν αποφασίζεις να κάνεις και εσύ κάτι.

Πάντως βρε κορίτσια κακά τα ψέματα μας χρειάζονται πολύ τα παιδάκια μας. Εγώ τώρα που δουλεύω λιγότερες μέρες βλέπω πόσα πράγματα κάνω τώρα μαζί της και πόσα έχανα και ίσως τελίκά σε αυτή τη φάση να είναι καλύτερο που δουλεύω λιγότερο και είμαι μαζί της περισσότερο.

Χρυσουλίνι όλα καλά θα πάνε με τη β επιπέδου μην λεχεις άγχος.

Κατερίνα και εσείς να πάνε όλα καλά με το μικρό μεθαύριο.

Πασχαλάκι ωραία νέα με το νυχάκι άντε ελπίζω να μη ταλαιπωρηθεί άλλο ο Μακούλης.

Ολια κουκλί ο Νικολάκης στη φωτογραφία.

Για τη συνάντηση δεν έχω πρόβλημα με το μέρος, με το αυτοκίνητο πάω παντού και για την ώρα που λέτε με βολεύει γιατι θα πάρει τον μεσημεριανό της ύπνο στη διαδρομή και δεν θα γκρινιαζει πολύ. Μόνο το μέρος να είναι κατάλληλο γιατι εγώ θα παίξω πολύ κυνηγητό με τη δικια μου, δεν κάθεται πουθενά

:roll:

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο

Φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλες μου!!

τα χερακια μου πιανουν κ πολυ κιολας κ σας ευχαριστω Χρυσουλινι κ Καγκουρουλα για τα καλα σας λογια αλλα για να κανεις ενα ανοιγμα χρειαζεσαι ενα εστω μικρο κεφαλαιο καπως να ξεκινησεις..αυτην τη χρονικη στιγμη ειναι πολυ δυσκολο...ακατορθοτο ακομα.. θα δω ομως μελλοντικα ισως ασχοληθω...

ειμαστε σε συζητησεις με τους γονεις του Κωστα να μας δωσουν ενα κεφαλαιο να ανοιξουμε μια επιχειρηση συναιτερικα με εναν συγγενη του...θα σας πω καποια στιγμη...

μακαρι να ημουν Αθηνα βρε κοριτσια μου...θελω τοσο πολυ να σας δω απο κοντα...

Νασια μου αρα η μονη λυση ειναι να βγαλεις διπλωμα κ να παρεις εστω ενα σαραβαλακι...κ ασε τα δεν ειμαι εγω για οδηγηση...κανε μαθηματα με δασκαλο κ θα δεις πως εισαι κ παραεισαι! οριστε μας..εδω βγαζουν διπλωμα κατι θειτσες οχι δεν μπορεις εσυ!

Ολια μου η φωτο που εβαλες ειναι απλα ΥΠΕΡΟΧΗ....

Συμπεθερα που εισαι??? εχετε ζεστη σημερα εμαθα ε??? =))=))

ααααα σε ειδα παλι εχτες στον υπνο μου κ το σκεφτομουν οταν ξυπνησα αλλα κλασσικα τωρα δεν θυμαμαι το ονειρο..αν θυμηθω θα σου πω ομως...

μονη μου τα λεω παλι ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!

Σοφακι και μενα ουτε λογος για κομματακια αηδιαζει και του ερχετε εμετος..και μεις αλεσμενα τρωμε..να δουμε ποτε θα μασησουν τα σκατουλακια!αλλα και μεν αλιγο με νοιαζει..μου αρκει που τρωει!

Νασια μου συμφωνω!βγαλε διπωμα!κοψε αοπο αλλου και βγαλε!θα σου λυσει τα χερια!και δουλεια να μη βρεις θα παιρνεις το τουτου με τη μικρη ή και μονη σου και θα ξεφευγεις!πιστεψε με!καλε εδω οδηγω εγω η σουπερ ντουπερ φοβιτσιαρα...μην ξεχνας υπαρχουν και τα αυτοκινητα με αυτοματο κιβωτιο..πιστεψε με ειναι παιχνιδακι!!!!!!!

ολια τελεια η φωτο του μικρου!!!!!!!!!!!!!!!φτου και ξανα φτου μη σας ματιασω!

σημερα πηγα για εξετασεις θυροειδους για τους οζους που εχω εκανα υπεηχο ευτυχως ολα οκ και δε θα χρειαστει βιοψια.ουφ!εφυγε ενα βαρος!

αχ και κατι αλλο ηθελα να σχολιασω και το ξεχναω ρε γμτ...

τεσπα...σας φιλω!καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα Πασχαλιτσα μου δεν του ερχεται απλα εμετος....αφου φαει 2-3 κουταλιες κανει εμετο!!

σημερα εκανα κρεμα απο μοσχαρησια μπριζολιτσα που εψησα στην γαστρα με πατατουλες κ καροτα! να το εκανε παλι!! αυριο εχει φασολαδα αλλα την περναω απο τον μυλο να φευγουν τα φλουδια..κ παλι θα βαλω μεσα λιγο καροτακι..πιστευω να φαει παλι!

Νασια μου οπως λεει κ η Πασχαλιτσα κ εγω ειμαι απιστευτα φοβητσιαρα στο τιμονι αλλα μονο στην Αθηνα επειδη ξεσυνηθησα εκει..εδω ειμαι σουμαχερ!!!βρουμ βρουυυυυμ!!!! κ τα αυτοκινητα με αυτοματο κιβωτιο ειναι παιχνιδακι! σαν ενα μεγααααλο σκουτερ με 4 ροδες! :D:D μην μασας τιποτα..εδω γεννησες αυτα φοβασαι? παρε την ζωη σου στα χερια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανες.τι κανετε?εγω καλουτσικα.χτες ο κωστας μου φερε ορχιδεες σε κουτι καρδια και σοκολατες λακτα λοβ ιτ και μια καρτα που εγραφε σ αγαπω καρδοτυλα μου.θελω να γερασουμε μαζι.μουτσ ματσ!!!!!!!!με συγκινησε το χαμενο....μετα ηρθε ενας φιλος του κ καθησαμε σπιτι.σημερα πηγαμε νεκροταφειο για τα 3 χρονια της μανουλας μου.το απογευμα πηγαμε με τις μαμαδες απ τα νηπια και τα παιδακια μας σε παιδοτοπο-ζαχαροπλαστειο και γκουντις.κατα τα αλλα ησυχα.τρωω σαν γουρουνι και μετα απο τις τυψεις κανω παρα πολυ γυμναστικη.καθε μερα βαζω και 50 κοιλιακους.εχω φτασει στους 400 .αυριο 450 κλπ.αλλα η μασα μασα.σε αυτο το ζαχαροπλαστειο που πηγαμε ειναι πολιτικο κ εφαγα ενα καζαν ντιπι καπακι γκουντισ και καπακι σπιτι τις σοκολατες.χαχαχα.μετα εκανα κοιλακους να χασω κανενα ιχνος σοκολατας.χαχαχαχχαχαχα.

νασια απο ποιο χωριο εισαι?εσυ δεν μπορεισ να πας στην ταβερνα για δουλεια?η δεν θες να τους τρως στην μαπα.ολια μου πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα.η μαστυογραφια λενε οτι πιοναει φρικτα.σε παταει ενα οργανα το βυζι στο κανει χαλκομανια.περιμενω να μου πεις την εμπειρια σου.με χρυσα θα μιλησω λογικα αυριο.αλλα ολα καλα χτες που μιλησαμε.τι αλλα νεα?

βικακι συντομαααααα θα με φας στην μαπα απο κονταααα.θεμα ημερων το πολυ λιγων βδομαδων.χαχαχαχαχχα.αυτα κοριτσια.α την κυριακη θα παμε στου ερωτα της νεφελης το παρτυ.θα τα κανει στα γκουντις.εχουμε την πρωτη μας προσκληση..τι καλα....α.και θα ειναι κ μασκε.και θα ντυθουμε κ εμεις οι μαμαδες οι τρελες.χαχαχαχαχ.φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μην αγχώνεστε με τα αλεσμένα. Μικρά είναι ακόμα. Κάποια στιγμή θα θελήσουν από μόνα τους να φάνε κομματάκια. Δε ζητάνε να φάνε από τα δικά σας όταν τρώτε όμως? :roll: Εμείς δε μπορούμε να φάμε τίποτα μπροστά στη Μαρκέλλα. Όλα θέλει να τα δοκιμάζει!

Πάτσυ είδες ο αντρούλης μου? :x

Εμένα τίποτα... Ούτε εγώ όμως. Μηδέν ρομάντζο...

θέλω κι εγώ να πάω σε μασκέ παιδικό παρτάκι :D Τι θα ντυθείτε?

Νάσια αν βγάλεις δίπλωμα, θα αλλάξει η ζωή σου! Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις όπου θες χωρίς να εξαρτάσαι από κανέναν? Μένετε μακρυά από Θεσσαλονίκη?

Συμπεθέρα δύσκολο να μένεις σπίτι αν είχες συνηθίσει να δουλεύεις από μικρή. Δεν πειράζει όμως. Μου προσέχεις το γαμπρούλη μου :x Κι όταν με το καλό φτιάξουν τα οικονομικά σας να κοιτάξεις μήπως κάνεις κάτι δικό σου.

Για τη συνάντηση εννοείτε ότι κι εμένα Σόφιτελ με βολεύει περισσότερο μιας και θα μείνουμε εκεί το βράδυ. Έτσι θα μπορώ να σας δω και περισσότερο - γιατί όπως είπα η Μαρκέλλα κοιμαται νωρίς. Απλά έλεγα αν ήθελε και κάποια άλλη να έρθει και κόλαγε μονο στο μέρος να το αλλάζαμε.

Κρίμα Βικάκι και Πασχαλάκι που δε θα σας δω :cry: Πασχαλάκι εσένα δε σε έχω γνωρίσει και καθόλου. θα ξαναέρθω Αθήνα τον Ιούνιο για ένα γάμο. Και θα μείνω 2-3 μέρες. Οπότε ίσως κανονίσουμε τότε!

Η Γιωτού είχε πει ότι θα έρθει. Θα της στείλω μήνυμα στο κινητο γιατί τρέχει με τη δουλειά και δεν ξέρω αν μας διαβάζει. Κι η Ρένα μάλλον θα μπορεί!

Ρένααααααα!!! Μπες να μας γράψεις νέα! Τι κάνεις? :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakiaa

kanonisate kamia sunanthsh kai thn exasa???ennhmerwste me 8elw ki egw epitelous na sas gnwrisw ki apo konta!emas mas perase to auti kai o laimos epitelous kai arxisame tis boltitses(mexri na 3anakruwsoume xaxa).aurio exw gunaikologo na akousoume kardoula kai anupomonw!!!ekana kai ton progennetiko kai bghke ok!o 8uroeidhs mou klassika me talaipwrei alla 8a ton palejoume!

emena koritsia mou trwei kanonika pleon.mia-duo fores tou kanw kai soupes me ola alesmena gia na trwei kai ta mprokola kai ta koloku8akia tou kai ola ta sxetika,alla den exei kanena problhma me to fai.arxisame opws leei kai to sofaki siga siga afou mas zhtouse o,ti trwgame ki emeis!trelenetai gia patates thganites kai to agaphmeno tou fai einai kotopoulo me mpamies!xaxa!apo salata trwei mono thn ntomata kai feta!3ekinhste siga siga k mhn agxwneste.dwste 1-2 koutalitses gia arxh kai 8a to sunh8isoun.

euaki agkalitses kai pame gia ton epomeno mhna!

patsoulini polu kalos o antroulhs sou!emena fetos tipota den mou phre to gaidouuri!tststs!

olia mou giati agxw8hkes etsi bre!egw exw kai 8emata sto sth8os kai den agxwnomai!fantasou kana mhna prin meinw egguos sto mano h ogkologos mou mou eipe na kanw mia mastografia etsi gia shmeio anaforas.eutuxws apofasisa na mhn thn akousw mias kai to parakolou8w 4 xronia uperhxhtika k den allazoun se mege8os k morfh.an thn eixa akousei 8a eprepe na ri3w to mano mias k gia 6 mhnes meta apagoreuetai na meineis egguos!gnwmh mou einai na mhn kaneis afou oute epiase tipota o giatros oute fanhke ston uperhxo.alla esu apofasizeis!

filakia se ooooles kai se oooola ta xristougenniatika mwrakiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες,τι κανετε?Εμεις κατεβηκαμε εκτακτα Θεσ/κη και μειναμε 2 μερες και με την ευκαιρια ψωνισα!!Πολυ χαρηκα!!

Καλα ΤΣΕΛΙΝΚΑ,κανεις τοσους κοιλιακους καθε μερα?Σερι τα κανεις?Μπραβο σου,τουλαχιστον μπορεις να τρως χωρις τυψεις..Εμεις τοσα τρωμε και χωρις κοιλιακους,φαντασου!!

Λενα,χαιρομαι που ολα πανε με την εγκυμοσυνη και τις εξετασεις..Τι αγχος και αυτο καθε μηνα..Μπραβο στο ζουζουνι σου που τρωει τοσο καλα!!Ντοματουλα κομματακι τον δινεις?Εμεις παλευουμε να φαει αυτες τις μερες γενικα!!

Ολια γλυκας ειναι ο Νικολακης!!Φτου φτου γλυκια μου,να τον χαιρεστε!!Τον πηρατε τελικα ουρα?

Φιρφιρικο μου μην αγχωνεσαι,ολα θα γινουν!!Πιανουν τοσο πολυ τα χερακια σου που ολο και κατι θα κανεις!!Ο,τι γινεται για καλο γινεται,ετσι πιστευω..Ο Βασιλης τι κανει?Τρεχει τωρα,ε?Συχγαρητηρια που περπατησε!!

Γιωτα τρεχεις και εσυ ολη μερα με την δουλεια,ε?Τα ζουζουνια σου τι κανουν?Πως τα πας,συνιθησες καθολου με την μεταφορα?

Νασια μου καλα σου λενε τα κοριτσια,τιποτα δεν ειναι η οδηγηση,παρ'το αποφαση και κανε μαθηματα!!Εδω κατι γριες που δεν βλεπουν μπροστα τους οδηγανε,οχι εσυ δεν μπορεις!!Μην εισαι χαζη,χρειαζεται και θα σου αλλαξει την ζωη!!

Ρενα μου πολυ χαρηκα που σε ακουσα οτι εισαι καλα και που τα σκεφτεσαι ετσι θετικα τα πραγματα,αλλα παλι στεναχωριεμαι πολυ που επρεπε να φτασεις σ'αυτο το σημειο..Ολοι ειναι μα..κες αλλα τους χρειαζομαστε ρε γα..το..Σιγουρα δεν υπαρχει καμια ελπιδα,να κανεις υπομονη?Ο αντρας σου δεν ξανα εμφανιστηκε?Δεν ζητησε συγνωμη?

Κατερινακι μου καλη επιτυχια αυριο στις εξετασεις,μακαρι να πανε ολα καλα!!Μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα ημασταν χθες και θα με χεσει ο δικος μου αν τον πω,ασε που θα ειναι και στην δουλεια παλι αυτες τις μερες ολη μερα παλι..

Πασχαλακι μου,πολυ χαρηκα που θα ησυχαστε επιτελους με το νυχακι του Μακη..Ισως το παιδι τωρα παρει θαρρος και περπατησει!!

Αυτα κοριτσια τα νεα μου..Σημερα τον εδωσα μπαμιες τον Θανο και τον αρεσε πολυ..Αλλα για να φαμε με βγαζει την ψυχη,δεν καθεται να φαει,τον κραταω με το ζορι στην αγκαλια μου,θελει να αλωνιζει συνεχεια!!Τεσπα φιλακια πολλα σε ολα τα μπεμπακια!!Καληνυχτα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete paei polis kairos ma para poli kairos pou exw na mpw!den prolavainw na diavasw ola ayta poiu exete grapsei thelw 2meres na tra diavasw ola!emeis kala eimaste mia xara megalwnoume kai zwireyoume psiloperpatame kai den kathomaste se mia meria!filia se oles :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!!

Κατερινακι μου καλο ευχομαι να πανε ολα καλα αυριο!! θα κανετε κ ψωνια μετα ε?? αντε τυχερουλα!! να παρεις κατι κ για σενα,το αξιζεις!!!!

Πατσυ μου μια χαρα ο Κωσ σου! εμενα τιποτα ουτε λεξη!! κλασσικα... :lol: κ εγω τα ιδια...δεν ειμαστε εμεις για τετοια!

το εχεσες στους κοιλιακους ρε τρελαρα! εγω κανω ελλειπτικο καθε μερα αλλα οχι πολυ μονο 15 λεπτα αλλα ειναι καλη ασκηση κ βοηθαει! εχασα κ 2 κιλακια σε 10 μερες...

μια χαρα περνας απο οτι διαβαζω....χαιρομαι!!

Δημητρα γιατι τον ταιζεις αγκαλια?? δεν τον εχεις σε καθισμα?

Λενα να μας πεις τα νεα απο το σπορακι σου..καρδουλα ε?? αχ...τα ξεχασα αυτα τωρα...με εσας τα ξαναθυμαμαι!!! μια χαρα θα ειναι το σπορακι!!!

δινεις κ τηγανητα ε??? εγω δεν εχω δωσει...

Συμπεθερουλα στον προσεχω μια χαρα! να δωσεις ενα φιλι στην γλυκα σου κ εσυ!! :YMHUG:

:-*

ΕΛΑ ΡΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΠΗΚΕΣ Ε??? αντε ρε χαζο να μπαινεις να τα λεμε κ απο εδω οταν προλαβαινεις! φιλακια στην ζουζου σου!!!!!

παλι μονη σαν το λεμονι ειμαι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

κατερινα μου ευχομαι να πανε αυριο ολα κατ'ευχην με το γιοκα σου,φαντζομαι θα εχεις τρελο αγχος αλλα να δεις που ολα θα ναι τελεια!!!και μετα οπω ς λεει τι σοφακι βουρρρρρρ για ψωνια και καφεδακι!!

Μαγδα μου και γω θελω πολυ να σε γνωρισω απο κοντα και πιο πολυ αυτη τη φατσα που ναι για φαγωμα!αυτη την τρελη ξενυχτισσα που δεν αφηνει τη μαμα να κλεισει ματι!!!!μακαρι τον ιουνιο να συναντηθουμε!

Ινε μου περνει ο καιρος ε;;;;αχ τι γλυκια αγωνια αυτη για την καρδουλα!με το καλο κουκλα μου!περιμενουμε τα νεα σου!

Ευακι που εισαι;;;;η περιοδος ηρθε τελικα ή οχι;;;;

δημητρα τελεια περασατε ε;;;πολυ χαρηκα!

καλε τι κοιλιακους λετε;;;πολυ φιτ σας βρισκω!!!!αγω βαριεμαι τη γυμανστικηηηηηηηηη!!κακως βεβαια αλλα...μια φορα ειχα πληρωσει γυμναστηριο για ενα μηνα και πηγαινα με το ζορι ελεγα αντε να περασει ο μηνας να τελειωνουμε!χαχα!

χρυσουλινι μου πολλα φιλακια στη κοιλιτσα και στην κορακλα σου!

λεμονακι και γιωτα μας λειπετε!!!!

βικακι κι εσυ το ιδιο!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩς.....ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ Ο ΔΙΚΟς ΜΟΥ Ο ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΠΟΛΥ ΤΕΜΠΕΛΙΚΟ ΠΑΙΔΙ!ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες...

η Μαμία μου είναι ακόμα με βήχα και μύξες...παρόλο που παίρνει τις σταγόνες που μας έδωσε η παιδίατρος (σήμερα είναι η δεύτερη μέρα) ακόμα δεν είδαμε καμιά βελτίωση, μην σας πώ ότι βήχει και περισσότερο, απλά τώρα δεν είναι ξερόβηχας έχει μαλακώσει.

Χρυσουλίνι μου εγώ θα την ντύσω φράουλα, μας την έκαναν δώρο την στολή από την Αυστραλία...αν ξεμπερδέψουμε με το συνάχι και τον βήχα όλο και κάποιο μασκέ πάρτυ θα προκύψει γιατί διαφορετικά δεν θα πάμε πουθενά. Έκανες την β'επιπέδου?

Κανγκουροκατερινούλα μου σκεφτόμαστε να ανοίξουμε μαγαζί με παιδικά ρούχα, δεν έχει εδώ στο χωριό και νομίζω ότι θα δουλέψει (αν δεν μας "φάνε" την ιδέα στην πορεία όπως κι όταν λέγαμε για μαγαζί με είδη δώρων και άνοιξε ένας άλλος ακριβώς απέναντι από κεί που θα το ανοίγαμε εμείς.) Βέβαια είναι λίγο μακροπρόθεσμο σχέδιο και χρειάζεται και κεφάλαιο (όπως λέει και το Σοφάκι) γιατί τώρα προσπαθούμε να φτιάξουμε το σπίτι για να φύγουμε από το ενοίκιο...πάντως πρέπει οπωσδήποτε να βρώ κάτι να κάνω γιατί έχουν αρχίσει να μου γυρνάνε οι βίδες!

Σοφία μου το ξέρω ότι μπορώ να πάρω δίπλωμα οδήγησης, το θέμα είναι ότι δεν το έχω μεράκι, ποτέ δεν ήθελα να οδηγώ, δεν ξέρω γιατί το πήρα έτσι στραβά...την μοναδική φορά που το είχα πάρει απόφαση να πάω να μάθω σκοτώθηκε ένας φίλος μου σε τροχαίο και μετά δεν ήθελα ούτε να ακούσω για οδήγηση!

Πασχαλάκι μου έχεις όζους? Πολλούς? Πώς τους ανακάλυψες? Τους ψηλάφησες ή έκανες εξέταση και τους βρήκαν? Είχε και η μαμά μου έναν όζο και μάλιστα "ψυχρό" αλλά με την θεραπεία που έκανε εξαφανίστηκε, δεν χρειάστηκε να κάνει επέμβαση και βιοψία όπως αρχικά την είχαν τρομοκρατήσει. Τί κάνει ο γαμπρούλης μου ο κούκλος μου? Μην μου λες το καμάρι μου τεμπελχανά!!!!!! :lol:

Πατσουλίνι 450 κοιλιακούς βρε θηρίο? Μπράβο!!!!!! Εγώ με την γυμναστική είμαστε τσακωμένες, βαριέμαι απίστευτα...καλύτερα να με αφήσεις νηστική μια εβδομάδα παρά να κάνω γυμναστική μία ώρα. Μένω σε ένα χωριό κοντά στην Νικήτη και τον Άγιο Νικόλαο αλλά όχι και δίπλα καμιά 20αριά χλμ. Δεν είμαι όμως από δω, η μαμά μου είναι από το Βατοπέδι και ο μπαμπάς μου από τη Λαμία, εγώ μεγάλωσα στην Αθήνα και στα Μουδανιά. Μύλος ε? Στην ταβέρνα δεν υπάρχει καμία περίπτωση να πάω να δουλέψω πρώτον γιατί αυτοί σφάζονται και βρίζονται όλη την ώρα κι εγώ δεν τα σηκώνω αυτά και δεύτερον γιατί την επιχείρηση θα την πάρει ο κουνιάδος (μη χέσω), δεν κάθομαι με τίποτα υπάλληλός του! Τί θα ντυθείτε στο πάρτυ? Υπάρχει "ειδύλλιο" στη ζωή της Νεφελίτσας? Τί γλυκόοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!

Μάγδα μου και η Μαμία ζηλεύει όταν τρώμε και απλώνει το χεράκι της αλλά μόλις της δώσω ή δεν θα το βάλει καθόλου στο στόμα της ή θα το δοκιμάσει και θα το φτύσει! Για παράδειγμα τις τηγανητές πατάτες δεν τις θέλει με τίποτα!!!!!! Αν είναι δυνατόν...κι έλεγα ότι δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην του αρέσουν οι τηγανητές πατάτες!!!! Δυστυχώς δεν είμαστε πολύ κοντά στην Θεσ/νίκη, γύρω στα 100 χλμ. ίσως λίγο λιγότερο...αν είμασταν κοντά θα πήγαινα και πιο συχνά, την λατρεύω την Θεσ/νίκη, έμεινα εκεί 14 χρόνια (πήγα για σπουδές και ξέχασα να φύγω) και ούτε είχα σκοπό να φύγω απλά ο άντρας μου έχει κόλλημα με το χωριό του και με κουβάλησε κι εμένα εδώ.

Δημητρούλα μου με γειά τα ψώνια! Καλοφόρετα! Μην τον πιέζεις τον Θανούλη να φάει...ξέρω ότι στεναχωριέσαι, κι εγώ στεναχωριόμουν όταν έκανε απεργία πείνας η Μαρία, αλλά άν τον ζορίσεις μπορεί να πετύχεις το αντίθετο από αυτό που θες...μην το δεί το φαγητό σαν τιμωρία...

Κατερινάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο με τις εξετάσεις! Δυστυχώς ούτε κι εγώ μπορώ να έρθω γιατί είμασταν προχθές για το δόντι του άντρα μου και θα γκαρίζει αν του πώ ότι θέλω να ξαναέρθω...Θα περιμένουμε νέα σας!

Όλια μου ευτυχώς όλα καλά με το στήθος ε? Κι εγώ την πάτησα έτσι τον Σεπτέμβρη πρίν τον γάμο, νόμιζα ότι έπιανα διάφορα πραγματάκια στο στήθος μου κι έτρεχα για υπέρηχο αλλά δεν ήταν τίποτα. Κι εγώ ξέρω ότι μαστογραφία κάνεις μετά τα σαράντα εκτός αν υπάρχει ιστορικό στην οικογένεια ή αν υπάρχει σοβαρός λόγος...με την μαστογραφία όμως δεν βλέπεις μασχάλες κτλ.

Που χάθηκε το Γκρουσάκι και η Γιώτα? Κορίτσια μου τί κάνετε?

Βικάκι μου τί έγινε με την δουλειά?

Αυτά κοριτσάκια μου δεν θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο

Φιλάκια πολλά σε σας και στα ζουζουνάκια σας!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mou

shmera pame gia kardoula!!!aax!alla epeidh exw 8:00 rantebou mporei na sas pw aurio ta nea mas!steilte mas 8etikes skejeis!

pasxalaki mou ki o dikos mou to idio tempelxanas einai!to sabbato pou mas perase ekane epitelous ta prwta tou bhmata monos tou entelws!!!!alla akoma paei san me8ustakas!kanei 5-6 bhmata ki an den piastei apo kapou skotwnetai!asta!tempelhdes paidi mou!!!pantws epeidh eixa agxw8ei rwthsa thn paidiatro kai mou eipe oti uparxoun kai paidia pou perpatane sto 17mhno!apo auta jwnisame emeis!xaxaxa!

dimi mou thn ntomata thn kobw para polu mikrh opws kai ola tou ta faghta!ta kobw jila jila ki etsi ta trwei!tis fakes tis pernaw omws gia na mhn tou peftoun kai baries!autes eixame shmera alla den trelenetai ki olas!xaxa

sofaki apo thganita exei faei patates(polleeees) kai koloku8akia.tipota allo tiganhto den tou dinw,an kai h paidiatros mou eipe na trwei ta panta!aaa ki ena rizoto tou dwsa prox8es me tsigarismena mesa ta panta(laxanika) kai tou arese polu!

filakia se oooles sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες..

Ευχαριστω για τις ευχες σας για το Νικολακη .Και μενα μου αρεσει πολυ αυτη η φωτο .Τη βγαλαμε στα jumpo και του δοκιμαζα καπελα αποκριατικα..Εδω και αρκετες μερες κανει πολλα βηματακια μονος του και βαζει μπροστα τα χερακια σαν υπνοβατης για ισοροπια .Εχει πολυ πλακα.

Ευτυχως του πηρα ξανα ουρα και η γενικη ηταν οκ και η καλλιεργεια βγηκε αρνητικη..

Εχθες βγηκαμε με τη δουλεια για κοπη βασιλοπιτας και πηγαμε σε μια ταβερνα .Γυρισα στις 200 περιπου .Ωραια περασαμε..

Ινε τι εγινε στο γιατρο?Ολα καλα?

Κατερινακι εσυ με την εξεταση στο Παπαγεωργιου ?Ολα καλα?

Φωτεινη που χαθηκες ?Να μπαινεις πιο συχνα να μαθαινουμε νεα σου...

Πατσυ 450 κοιλιακους?Πως αντεχεις?Εγω εχω διαδρομο στο σπιτι και λεω σιγα σιγα να ξεκινησω γιατι μου εμειναν 4 κιλα και δεν λενε να φυγουν .

Αυτα τα νεα μας κουκλιτσες ..Φιλακια σε ολες !!!!Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες, κοίμησα τη μικρή και ήρθα.

Εμείς είχαμε παιδίατρο σήμερα και ναι επιτέλους πιάσαμε τα 9 κιλά, 9100 για την ακρίβεια και 79 πόντους το ζουζούνι μου. Μάλιστα ζυγιστήκαμε για πρώτη φορά όρθιες, εκεί να δείτε καμάρι πάνω στη ζυγαριά.

Για το φαγητό θέλει να δοκιμάζει οτιδήποτε τρώμε και δεν την ξεγελάς με τίποτα, θέλει απ΄ όλα όσα έχει πάνω το τραπέζι. Χθές βάλαμε να φάμε χυλοπίτες με κοτόπουλο και η κυρία έφαγε για απογευματινό χυλοπίτες. Τις είχε φτιάξει η μαμά μου με αλάτι πιπέρι πάπρικα...δεν την πτόησε τίποτα απλά μετά ήπιε δύο μπιμπερό νερό. :lol::lol:

Χρυσουλίνι και Λένα όλα καλά με τα σποράκια σας, περιμένουμε νέα σας.

Ολια όλα καλά τελικά με τον Νικολάκι, καλά είναι πολύ φάτσα στην φωτογραφία.

Νάσια καλή ίδέα το μαγαζί με τα παιδικά και αφού είστε μακρια απο μεγάλη πόλη είναι ότι πρέπει και χρήσιμο.

Πάτσυ τι νούμερο είναι αυτό σε κοιλιακούς, μπράβο κοπέλα μου στιλάκι θα είσαι.

Αυτά τα νέα μας. Φιλάκια σε όλες και όλα τα χριστουγεννιάτικα μωράκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Λενάκι μου, σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!!!!!!!! Ενημέρωσέ μας !!!!!!!!!

Καγκουρίδου, οι κόρες μας είναι στα ίδια κυβικά ... και εμένα μόλις πήγε 9 κιλα.... καλά να ' ναι τα αστέρια μας!!!

Έκανα την β΄ επιπέδου και όλα ήταν μια χαρά... δυστυχώς δεν μπορέσαμε να την βγάλουμε φωτογραφία γιατί είχε περίεργη στάση.. Από το λίγο που διέκρυνα μου θύμισε την πεθερά μου, η οποία είναι κουκλάρα .. και θα πάρει και το όνομά της .. Μαρία..!! Για να δούμε γιατί και η Βασιλικούλα μου είχε θυμίσει τον πεθερό μου και βγήκε στο τέλος να μοιάζει στον πατέρα μου και εμένα... :lol: Καλά δεν με νοιάζει κιόλας , καλά να είναι το μπεμπε και σε όποιον θέλει ας μοιάσει!!

'Εστασε 450 γραμμάρια και περίπου 20 πόντους ... μεγάλωσε..Ευτυχώς δεν έχω βάλει κιλά σε αυτήν την εγκυμοσύνη ..μόνο τρία... και εύχομαι να συνεχίζω έτσι γιατί είχα και τα 5 από την εγκυμοσύνη της Βασιλικούλας ...

Η Βασιλικούλα είναι μια χαρά!!!! έχει αρχίσει να με βοηθάει στην κουζίνα.. της λέω πέταξε αυτό στα σκουπίδια και τρέχει... μετά της δίνω ένα πανι να σκουπίσουμε δήθεν τα ντουλάπια και το κάνει...της ανοίγω ένα ντουλάπι με τα τάπερ και τα βγάζει έξω και μετά τα ξανά τακτοποιεί ... ( καλά είπαμε όχι με τάξη) .. γενικά όλο κάτι κάνει και μας εντυπωσιάζει... βέβαια από εκει που έλεγε διάφορες λεξούλες ξαφνικά ξανά γύρισε στο μαμά και μπαμπά ... αλλά πιστεύω θα φτιάξει...

Αυτά με εμας σας τα έπρηξα λίγο ..

Επειδή κάτι έχει γίνει με τον υπολογιστή μου και δεν μπορώ να διαβάσω τα προηγούμενα μηνύματα δεν ξέρω τι έχετε γράψει για να σχολιάσω αναλόγως ...

Σας φιλώ και μπορεί να μπβω αργότερα από την δουλειά .. πάω γιατί άργησα... BYEEEEEEE!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..Τι κανετε?

Χρυσουλινι χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την β΄επιππεδου!!Πως νιωθεις?Παντως μια χαρα σε βρισκω που εχεις βαλει μονο 3 κιλα..Πως το καταφερες αυτο?Αχ αυτο με τα κιλα,τι αγχος..

Λενα μου περιμενουμε και τα δικα σου νεα και ελπιζω να ειναι ευχαριστα!!

Γιωτακι μου πως εισαι?Τα παιδακια σου τι κανουν?Δωσ'τα πολλα φιλακια..

Φιρφιρικο μου,εχω καρεκλακι φαγητου αλλα καθεται για να παιξει πιο πολυ..Αν παω να τον ταισω σπρωχνει με τα χερια του και τα κανει ολα χαλια!!Δεν τον πιεζω ιδιαιτερα γιατι το ανοιγει το στομα του αλλα μαλλον θελει να αλωνιζει και τρεχω απο πισω του με το κουταλι..Αλλα βλεπω οτι ετοιμαζεται και το τεταρτο δοντακι να σκασει οπου να'ναι..

Νασια μου η Μαρια τι κανει?Πως ειναι ο βηχας της?Μ'εχει σπασει τα νευρα και μενα ο Χρηστος!!Ειναι απαραδεκτος,ψαχνεται για φασαρια αλλα δεν θα του κανω την χαρη..Καθαριζα πριν το μπανιο,και ειχα αναψει το θερμοσυφωνο..Τον λεω σε καποια φαση,κλειστον και μου λεει το εκλεισα..Μπηκα για μπανιο και μετα αφου εβαλα μαλακτικο στα μαλλια αρχιζε το κρυο,παγωμενο νερο!!Τα νευρα μου!!Ειναι πολυ.....Αν δεν του το κανω αυτο,γιατι ειναι η δευτερη φορα που μου το κανει..Την αλλη φορα λεω εχει ζεστο νερο?Μου λεει εχει,και μπηκα και παγωσα παλι..Τωρα θελω να παει καμια μερα στα χωραφια,να μου πει να τον αναψω και θα του το κανω..Αν δεν του το κανω,να μην με λενε ΔΗΜΗΤΡΑ!! :evil::evil::evil: Ασε ρε,τι να πω..

Κατερινακι μου,πως πηγαν οι εξετασεις στο Παπαγεωργιου?Ολα καλα?Περιμενουμε νεα σου..Προλαβες,πηγες για ψωνια καθολου?Ελπιζω την αλλη φορα που θα ερθετε,να βρεθουμε για καφεδακι..

Ολια μου ο Νικολακης ολα καλα,ε?Δωσ'τον πολλα φιλακια..

Κανγκουρακι μου η μικρη εκλαιγε στον παιδιατρο?Καλα δεν ειναι στα κιλα?Τι σας ειπε?Μεγαλωσατε,ε?Ζυγιστηκε και ορθια το πουλακι μου..Καθοτανε?Για το γαλα σας ειπε τιποτα?Αληθεια τις χυλοπιτες ετσι τις ετρωγε?Μπραβο την θελει να εχει ποικιλια το τραπεζι της,ε?

Δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω..Βρεχει απιστευτα σημερα και φυσαει παρα πολυ..Τι καιρος..Αποφασισατε τι θα τα ντυσετε τα ζουζουνια σας?Κριμα που δεν ειμαστε κοντα να βρεθουμε ολες μαζι ρε γα..το..Τεσπα πολλα φιλακια κοριτσια και καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω ειμαι ενα πτωμα πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες,αλλα ευτυχως ολα πηγαν κατ ευχην,ο Νικολακης μου δεν χρειαζεται εγχειρηση τελικα και ο γιατρος μας ειπε αφου δεν χρειαστηκε μεχρι τωρα τελειωσε το θεμα,δεν χρειαζεται να ξαναπαμε απλα να τον ελεγχουμε και οταν μπει στην εφηβεια θα βαρυνουν και θα σταθεροποιηθουν πια,και εφοσον εχουν το ιδιο μεγεθος και δεν χανονται ειναι ολα ενταξει,πηγαμε και στο κοσμος και στο μεγκα αουτλετ αλλα με το ζορι βρηκα τρια ζευγαρια φορμες,τιποτα δεν ειχαν,σημερα πηγαμε και εκδρομουλα ο Νικος βεβαια περασε τελεια εγω λιγο κουραστηκα αλλα χαλαλι του

αυτα τα νεα μας

Σοφια,Ολια,Νασια,Δημητρα,Πασχαλια,Κατερινα και Ευακι που εχεις εξαφανιστει λιγο και μας ελειψες σας ευχαριστω για το ενδιαφερον που δειξατε για τον γιοκα μου!!!!

καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!!!

καλα Νασια το τι γελαω με τις δημοσιευσεις σου πολλες φορες δεν λεγεται...εν τω μεταξυ τι ειναι κεβεζου???? γιατι εσεις μιλατε κ αλλη γλωσσα εκει πανω... =))=)) πολυλογου εννοουσες στα Ελληνικα??? :mrgreen:

Κατερινα μου εμεις τα ειπαμε αγαπουλα μου...ενα πραγμα μονο θα σου πω κ να το θυμασαι!

ΝΙΑΟΥΥ!!!! ;);)

Καγκουρουλα μια χαρα η μικριτα σου!!! μοντελακι μας βγηκε κ αυτη!!!

Δημητρα τουλαχιστον εκανες τα ψωνια σου καλη μου...αληθεια τι πηρες??? για πες??οσο για το καρεκλακι προσπαθησε να τον μαθεις να τρωει εκει γιατι θα σε παιδευει ρε μαναρι μου να τον κυνηγας απο πισω συνεχεια δεν ειναι δουλεια αυτη....καλα ο αντρας σου μωρε μηπως ξεχαστηκε ο καημενος????? αν οχι αστον να παγωσει κ αυτος κ να δεις μετα...ξαναξεχναει???? :lol:

ελα βρε Ολια μου 4 κιλακια δεν ειναι τιποτα μια χαρα θα τα χασεις σιγα σιγα...θα κυνηγας τον υπνοβατη σου κ ολα τα φυγουν!! :D πρεπει να εχει πολυ πλακα οντως!!!

Χρυσουλινι μου δεν μας επριξες καθολου...ΙΣΑ-ΙΣΑ!! πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα! η Μαρια μας λοιπον ειναι μια κουκλα ε??? ναι μωρε γιατι δεν ειχε που να μοιασει...κ εσυ κ ο αντρας σου ειστε ασχημια καταραμενη.... :D

3 κιλακια μια χαρα...ποσα ειχες παρει συνολο στην Βασιλικη???

κ εμας θελει να τρωει κοριτσια μου απο τα πιατα μας κ γενικα να δοκιμαζει οταν τρωμε κατι κ του δινω αλλα μεχρι εκει του βαζω ενα κομματακι στο στομα δοκιμαζει γυρναει πλατη κ φευγει....μαγκας μεγαλος σας λεω!!!! κ κατα τα αλλα ολα κρεμουλα!!! :D ο κρεμομαγκακος μου!!!!

ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΣΤΕ ΠΑΛΙ????????????

α σημερα εχει γενεθλια ο αντρας μου!!!! να τον χαιρομαι!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] :x:x:x

τα φιλια μου σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ, ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΕΛΙΚΑ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΕΡΑ!!! ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ, ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΑΡΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΜΟΥ, ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΡΤΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ ΙΝΔΙΑΝΟ!!!! ΡΕ ΠΑΤΣΥ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΣΟΥ!!! ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ, ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ Η ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΝΡΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!! ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες μου γλυκες..Παλι μεσα στα νευρα ειμαι..Ο αντρας μου σηκωθηκε απο τις 7 παρα βαρουσε το ξυπνητηρι του,οκ δεν το ακουγε..Μετα εκανε απιστευτο θορυβο με αποτελεσμα να μας ξυπνησει!!Μα τι να πω πια?Εφυγε για την δουλεια και εγω φυσικα να εχω τον Θανο μεσα στην γκρινα..

Ασε Ρενα μου ολοι ετσι ειναι,οι πιο πολλοι τουλαχιστον..Κριμα που δεν υπαρχει περιπτωση να τα βρειτε αλλα τουλαχιστον θα εχεις την ηρεμια σου και εσυ και το παιδι!!Ειναι πολυ σημαντικο να την εχεις και να την κρατας μεσα στο σπιτι για το παιδι..Δεν σου ζητησε καθολου συγνωμη?Δεν ειχε και αυτος διαθεση να τα βρειτε?Ας τον εχει η μανα του τωρα και να τον καμαρωνει τον κανακαρη της τον προκομενο!!

Κατερινακι μου χαιρομαι πολυ που ολα πηγαν καλα με τον γιοκα σου και δεν θα χρειαστει επεμβαση!!Μα ειναι δυνατον να μην νοιαστουμε για το παλικαρι μας?Τι λες?Γιατι δεν βρηκες τιποτα αλλο?Και εσυ φορμες ηθελες?Εμεις που ειμασταν προχθες στο mega outlet,πηρα ενα παλτο,μια καμπαρντινα απο τα bsb,3 μπλουζες απο τα denim kai βρηκα ενα παντελονι τελειο μαυρο σατεν καπως απο τα diesel!!Παντελονι ειδικα δεν περιμενα οτι θα εβρισκα γιατι συνηθως τα βγαζουν για μοντελα..

Σοφακι μου θα τον ξανα προσπαθησω παλι στο καρεκλακι αν ειναι και θα σου πω τα αποτελεσματα..Τι κανει ο Βασιλακης?Τρεχει τωρα,ε?Εννοειται και εσυ μαζι..Σοφακι μου μπορεις να φτιαχνεις κοσμηματα,αφου ξερεις και να τα πουλας απο το internet,na κανεις site diko soy και να τα πουλας..Ξερεις θα εχεις επιτυχια και θα ειναι κατι που δεν θα χρειαζεται να ξεσπιτωθεις!!Το σκεφτηκες αυτο?Η να φτιαχνεις ζαχαροπλαστειου ειδη και να τα στελνεις,κουλουρακια,τουρτες κτλ..Σκεψου το βρε,δεν εχεις να χασεις τιποτα..Εγω θα ειμαι η πρωτη πελατισσα στην σειρα,μην τοιχον και μου φαει καμια την θεση.. :lol::lol::lol: Να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου,να ειναι πολυχρονος και ευχομαι να'στε γεροι να γερασετε μαζι και να καμαρωνετε τα θαυματα του Βασιλακη και της επομενης Φιρφιρκοφαμιλια που θα ερθει με το καλο!!

Μ'αρεσει που λετε για 3 και 4 κιλα..Εδω παλευοθμε να χασουμε τουλαχιστον αλλα 10 κιλα!! :lol:

Εχω χασει τα κιλα της εγκυμοσυνης,αλλα θελω αλλα 10 γιατι αυτα τα ειχα βαλει πριν την εκυμοσυνη..Αχ πονεμενη ιστορια..

Κοριτσια μου σας αφηνω γιατι κατι μου βρωμαει..Τι να'ναι αραγε?Μηπως ο Θανος?Μηπως?Φιλακια κοριτσια και καλη σας μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...