Μετάβαση σε περιεχόμενο

ONEIRO


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 156
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα συνωνοματη!Αν και δεν ξερω λεπτομεριες για το τι συνεβει[και δεν χρειαζεται να μαθω],ωστοσο καταλαβα περι τινος προκειται.Να σου πω οτι λυπαμαι θα΄ναι λιγο....Ειναι ο,τι χειροτερο για μια μανα να χανει το παιδι της!Κανε κουραγιο για χαρη των αλλων 2 παιδιων σου.Ευχομαι ο Θεος να σου δωσει δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα συνωνοματη!Αν και δεν ξερω λεπτομεριες για το τι συνεβει[και δεν χρειαζεται να μαθω],ωστοσο καταλαβα περι τινος προκειται.Να σου πω οτι λυπαμαι θα΄ναι λιγο....Ειναι ο,τι χειροτερο για μια μανα να χανει το παιδι της!Κανε κουραγιο για χαρη των αλλων 2 παιδιων σου.Ευχομαι ο Θεος να σου δωσει δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα συνωνοματη!Αν και δεν ξερω λεπτομεριες για το τι συνεβει[και δεν χρειαζεται να μαθω],ωστοσο καταλαβα περι τινος προκειται.Να σου πω οτι λυπαμαι θα΄ναι λιγο....Ειναι ο,τι χειροτερο για μια μανα να χανει το παιδι της!Κανε κουραγιο για χαρη των αλλων 2 παιδιων σου.Ευχομαι ο Θεος να σου δωσει δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα συνωνοματη!Αν και δεν ξερω λεπτομεριες για το τι συνεβει[και δεν χρειαζεται να μαθω],ωστοσο καταλαβα περι τινος προκειται.Να σου πω οτι λυπαμαι θα΄ναι λιγο....Ειναι ο,τι χειροτερο για μια μανα να χανει το παιδι της!Κανε κουραγιο για χαρη των αλλων 2 παιδιων σου.Ευχομαι ο Θεος να σου δωσει δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Υπομονή κορίτσι μου🙏 τι τραβαμεεεεε μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους🤪 εγώ μετράω τις μέρες για να γυρισει ο σύντροφος από την δουλειά και να φανταστείς χθες εφυγε 😩 επίσης δεν ξερω και ποτέ θα αδιαθετησω λόγω απόξεση α και είμαι στην τσίτα ! Εύχομαι την μεγάλη Παρασκευή να μας πεις τα ευχαριστα κορίτσι μου❤️
    • Κορίτσι μου για να θεωρηθεί ΣΠΩ πρέπει όπως σου είπε να έχεις υπερυχογραφικη εικόνα πολυκυστικών, ακανόνιστο κύκλο και οι ορμονολογικές να μην φυσιολογικές ! Όμως πρόσεξε τα ανδρογονα μπορεί είτε είναι αυξημένα είτε είναι χαμηλά ( εμένα ας πούμε έπεσαν το τελευταίο διάστημα ενώ ήταν στα φυσιολογικά ) και επίσης πρέπει να κανεις και καμπύλη ζαχαρου και ινσουλίνης ! Εμένα η καμπύλη ινσουλίνης δεν ήταν πολύ καλή καθώς είναι στο όριο για υπερινσουλιναιμια ! Δεν ξερω εν τις έχετε κάνει αυτές τις εξετάσεις ! Αν όχι καλό θα ήταν να τις κανεις γτ επηρεάζουν στη συληψη και την ποιότητα της ωορρηξιας! Εμένα λόγω του οτι έπεσαν τα ανδρογονα από πυι κατάλαβα θα μπυ δώσει κάποια αγωγη δεν ξερω ακόμη τι θα μου πει μετά το πασχα που έχω ραντεβού μαζί του! Τώρα δεν ήθελε να μου δώσει ακόμη λόγω του ότι οι ορμόνες είναι επηρεασμένες από την εγκυμοσυνη! Ααα επίσης έχω και αυξημένη ΑΜΗ λόγω ΣΠΩ !
    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...