Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΕΥΜΑ;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΟΥ!!

ΛΕΤΙΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ.. :evil::cry:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ FRISOLAC ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ..

ΦΟΥΦΟΥΟΥΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ;;;

ΜΙΡΙΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ;;ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΕΥΜΑ;;ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ...ΠΙΠΙΛΑ;;;ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΟΦΕΣ ΘΑΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΤΟΥ!!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΚΟΛΑΕΙ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΟ ΚΟΛΩΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΞΟΥ Κ 500 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΧΑΧΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΧΤΕΣ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9.30 ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑ 2 ΛΕΠΤΑ 11 Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 3.30 ΓΤΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΦΑΙ Κ ΝΑΝΙ ΚΑΙ 5.30 ΜΕΧΡΙ 6.15 ΔΕ ΝΥΣΤΑΖΕ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΜΕ ΕΚΛΑΨΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ Κ ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΩΣ ΤΗΣ 10.30 ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΜ ΣΤΗΣ 12 ΘΑ ΔΩΣΩ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΕΧΩ ΣΥΜΑΧΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΗΝ ΠΥΝΤΖΑΜΑ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΘΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΑΚΙΑ

ΜΙΡΙΑΚΗ ΦΤΥΣΤΗΝ ΜΗ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΦΑΓΕ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ?

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΗΓΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ Κ ΜΕΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 4,30 ΕΩΣ ΤΗΣ 6 ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΣΥΚΩΝΟΜΟΥΝ Κ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΑ...Κ ΜΕΝΑ ΣΝΗΘΩΣ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΑ ΒΡΑΔΥ Η ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΒΑΡΔΥ ΞΥΠΝΑΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ...

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΡΙΝΙΑ ΠΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ;;Κ Η ΝΟΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΙΛΗ ΣΑΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΗΣΥΧΟΣ ΟΥΤΕ ΑΧΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ Η ΔΕ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΑΝΕΣΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΝΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ.Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΛΥΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΚΑΝΤΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΡΤΗΝ ΤΗΛ Η ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΚΕΙ Η ΚΑΛΕΣΕ ΤΗΝ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΔΩ...ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΤΗΣ ΤΟΔΩΣΑ...ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΧΕ ΦΑΓΩΘΕΙ ΠΑΛΙ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΟΚ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΑΥΤΟ..ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ...ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ :''ΜΗΠΩΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ;;''Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ''ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ'' Κ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΛ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ)ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΓΑΖΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΟ ΝΗΣΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ Κ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ...ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :!: πηρε ο μπαμπας μου εξητηριο σημερα και τρεχαμε το πρωι,ο ανδρας μου δηλαδη,αλλα εγω ειχα τη μικρη,μαγειρεμα κλπ.τελος καλο :D:D το απογευμα θα παμε σπιτι να τον δει και η εγγονα :D:D

Βικουλινι πολυ βλακεια αυτο με τη νονα :!: αλλα οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους :!: παρε τηλ και εξηγησου στα ισια :idea: πες της"συγνωμη που ε :idea: πιμενω αλλα πρεπει να προγραμματισω τη βαφτιση και θελω να συμφωνησουμε για ημερομηνιες :!: αν δε μπορειτε,καταλαβαινω :!: " :idea:

Το 2ο γευμα μια χαρα :!: αυριο παλι 9 κουταλιες και απο δευτερα κανονικα :!: αλλα ρε κοριτσια,νομιζω οτι την κανω πολυ νερο :twisted: ο παιδιατρος βεβαια μου ειπε αραιη και οι οδηγιες γραφουν 4 κουταλιες της σουπας κοφτες σε γαλα,εγω βαζω 4 του γλυκου σε νερο βρασμενο,αλλα γινεται νερο :!: ουτε καν χυλος

εσεις πως το κανετε το ρυζαλευρο :?:

Με τον υπνο,παλι τα ιδια :!: αν δεν κατσουμε διπλα της δεν κοιμαται,μονη :twisted::twisted: καθισε παλι ο ανδρας μου 15min διπλα της και κοιμηθηκε 24.00,μεχρι τις 10.30 :D:D αλλα αυτη κοιμοταν μονη :twisted: ασε που φοβαται το παριστρεφομενο :o:o τι της την εδωσε τωρα :?::?::?::?:

Μιρια ελπιζω να συνεχιστει :!:

Συμπεθερα μην υποκυπτεις :!::!: παλι καλα που ειναι και ο συμπεθερος :!:

Φωτεινουλα που εισαι :?: δεν πιστευω να εισαι ξενυχτισσα :?::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ.

ΕΓΩ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΓΑ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΙΟ ΑΡΑΙΩΜΕΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΠΑΝΤΩΣ Κ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Η ΟΔΗΓΙΕΣ ΔΕΝ ΠΑΘΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ;;ΦΤΙΑΞΤΗΝ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ Κ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΕΡΑΚΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΗΧΤΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπηκα για καληνυχτα :!: αυριο δυστυχως,δεν θα εχω υπολογιστη :( τον χρειαζεται ο ανδρας μου και θα τον παρει μαζι του στην εφημερεια :( και μονη και χωρις mammy :o:o:o ευτυχως το απογευμα θα ελθουν οι φιλες μου για καφε :D:D:D θα τα πουμε τη Δευτερα,φιλαααααα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ εγραφα εγραφα και σβηστικαν ολα ελεγα λιπων

γεια σας κοριτσακια τι κανετε?

εμεις πηγαμε και φαγαμε ψαρακι γυρισαμε ταισα και κοιμησα την μπεμπα και εβλεπα ενα πολυ ωραιο εργο γιαυτο και ξαγρυπνησα...

βικουλινη γιατι καλη μου σκοτιζεις το μυαλο σου και αγχονεσε ξεκαθαρισε την κατασταση να ηρεμισης δεν εχει παρεξηγηση καντο τωρα που ειναι νωρις ;)

χαρουλιτα καλε τι ωραριο ειναι αυτο που κανετε οταν λες οτι κοιματε 12 και ξυπνα 10,30 ενοεις χωρις ενδιαμεσο γευμα???? τελειααααα

μαγκυ μου μην υποκιψεις πρεπει να φανεις δυνατη και να κοψετε το βραδυνο καλε παχαινει πες του δεν κανει να τρωει τετοιες ωρες :D:D

λοιπων κοριτσια καληνυχτα παω για νανι δεν ανοιγουνε τα ματια μου :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα διάβασα όσα είχα χάσει κι επανήλθα.Αχ,καλές μου φιλεναδούλες!Χάθηκα γιατί είναι ο αντρούλης μου εδώ.Θα τον έχω για δύο εβδομάδες ακόμα :D:D:D Σας διάβαζα όμως από το σχολείο καμμιά φορά.Απότι βλέπω συζητάτε για βαφτίσεις.Εμένα τελικά η ανηψιά μου,κατα 99%.Θέλω σήμερα να πάω στην έκθεση στο περιστέρι.

Η Στελλίτσα μου είναι με πυρετό.Λογικά σήμερα θα είναι η τελευταία μέρα που θα έχει.Η μπεμπούλα μου έχει βηχαλάκι.Εχθές ήταν το πρώτο βράδυ που κοιμήθηκα,γιατί ξυπνάγαν και τα δύο.Η μία λόγω πυρετού και η άλλη λόγω βήχα.Εχθές όμως ξυπνήσανε και οι δύο στις 2:30 για γάλα και ξύπνησα με την μπέμπα στις 9:30.Το Στελλί μου ακόμα κοιμάται.Είναι εξουθενωμένο κι αυτό.Εν τω μεταξύ λόγω πυρετού την είχα στο κρεβάτι για να την παρακολουθω.μες στη νύχτα που της ανέβαινε την έπαιρνα στο κρεβάτι μου.Ετσι εχθές έκλαιγε με λυγμούς μέχρι που έκανε εμετό και ξανανέβηκε και ο πυρετός.Υποχώρησα για τελευταία φορά,μέχρι να γίνει καλά.Επειδή είχε πυρετό και μόνο αλλιώ ο εμετός δε με πτοεί.Γιαυτό και ξύπνησε 2:30 για γάλα.Πείναγε.

Χαρουλίτα,περαστικά στον πατερούλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ Κ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗΣΟΥΜΕ... :cry: ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΠΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΛΗΤΗ ΜΑΣ ΝΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ Κ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΓΛΥΦΔΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ.ΤΩΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΠΡΙΑΜΑΚΙ Κ ΤΟ ΣΠΟΡΙΔΟΝΙ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΙΤΣΑ.ΕΦΥΓΑΝ ΑΡΓΟΥΤΣΙΚΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 8 ΞΥΠΝΗΣΕ 9 ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11 ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΙΖΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ 2.30 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΛΥΜΑΞΕΙ ΕΤΡΩΓΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΣ ΦΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΤΟΥΛΑΓΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΕ ΩΣ ΤΗΣ 9.ΕΤΣΙ ΠΑΛΙ ΥΠΕΚΥΨΑ :cry::cry: ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΟΥ.

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΨΑΡΑΚΙΑ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ Κ ΧΩΡΙΣ PC ΓΑΜΩΤΟ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΟΥΛΗΣ ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΝΥΦΗ ΜΑΣ???ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ!!

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.ΚΑΙ ΕΜΑΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ ΠΗΡΕ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΟΡΑΚΟ ΜΟΥ.ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΠΑΠΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΟΙ Η ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΘΕΡΟΝΙΑ ΑΣΤΑ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΕ ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΗΛ ΣΤΗ ΒΡΑΣΗ ΚΟΛΑΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!!!ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΚΑΛΕ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΧΕΙΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΗ ΚΟΛΗΣΟΥΜΕ.ΣΝΙΦ!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΒΟΥΡΛΟ ΛΙΓΟ ΝΑ :cry::cry: ΚΑΙ ΛΥΓΙΖΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??

εμεις σημετα πηγαμε και ειδαμε το ξενοδοχειο που λεγαμε για να κανουμε την βαπτιση δεν πολυ ενθουσιαστικα με τον χωρο και λεμε να ρωτησουμε και εκει που καναμε τον γαμο ειναι ενας κηπος του ξενοδοχειου διπλα απο την θαλασσα πολυ ωραιος αλλα δεν ξερω αν θα βρουμε ημερομηνια :? σε αυτο που πηγαμε σημερα μας ειπε 39ευρω το ατομο δεν ξερω ποσα ειναι στο αλλο ειναι τις ιδιας αλυσιδας ξενοδοχειων αλλα διαφερουν...

φουφου περαστικα σας ελπιζω να γινουν συντομα καλα :!: απολαυσε κοριτσακι τις στιγμες με τον αντρουλη σου ;)

βικουλινη μακαρι να μην αρωστισουν και τα μωρακια σου παρτε κατι να το προλαβεται...

και συμφωνω με την μαγκυ να παρεις τωρα να ξεκαθαρισεις για να ξερεις και εσυ τι θα κανεις :!:

μαγκυ μου παλι υποκιψες ε? ε δεν πιραζει καποια στιγμη θα τα καταφερετε και εσεις ;)

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι απτην αρχη!!!καλησπερα καλησπερα που λεει κ ο Θεοδωρακης στους πρωταγωνιστες.

χαρουλιτα οι μπομπιονιερες ειναι το πολυυυυ 3 μερες δουλεια οποτε θα αργησω τη παραγωγη,οταν ειναι εννοεειται οτι θα ανεβασω φωτο!!!

φουφουκα περαστικα στα σπορακια σου...

βικυ μη ντρεπεσαι θα χρειαστεις μονο ειλικρινεια κ ευθυτητα.πες της "μη ντραπειτε αν δε μπορεσετε,ανθρωποι ειμαστε κ πανω απολα φιλοι,απλα θελω να ξερω ΤΩΡΑ διοτι ειοναι πολλες οι εκκρεμοτητες της βαφτισης κ εχω μεινει πισω.καταλαβε με κ εμενα,γιατι εχω αγχωθει πολυ!"

μιριακι τελειο το μωρο!!

αχ,ειμαι πολυ χαρουμενη,προκειται για τα κοσμηματα που φτιαχνω για χαβαλε να περναει η ωρα.εχουν αρχισει να περνουν οι φιλες μου ειτε για αυτες ειτε για δωρακι,κ νιωθω πολυ ωραια!!!

πηγα στο συλλαλητηριο στο συνταγμα αντιδρωντας στην επιβολη της ΚΑΡΤΑς ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ.ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ(ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΗΡΘΕ ΜΟΝΗ ΤΗς Κ ΤΟ ΠΗΡΕ)κ μολις γυρισα λεει στο μωρο"να βρε η μανα σου,η πορτογυριστρα,κοιτα τη μανα σου!)

χωρις σχολια.επρεπε να τον αφησω στους γονεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΑ 9 ΝΑΝΙ 2.30 ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ 5.30 ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ 6.30 ΤΣΟΥΚ ΟΡΘΙΟΣ ΑΛΛΑ 8 ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΡΕΙΤΣΑ Κ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΚΑΒΕ :lol::lol::lol: ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ ΤΩΡΑ 8080 ΑΛΛΑ ΦΟΡΑΓΕ ΚΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΜΠΕΡ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΥΡΩ 7800 ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΥΤΟ Η ΜΕΣΗ ΛΙΩΜΑ!ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ!!(ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ)ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΕΙΣΑΙ!

ΕΓΩ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΕΛΑΤΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ..ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΗ..ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΡΙΞΤΟ ΣΤΟ ΓΥΑΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ?ΑΚΟΥ ΠΟΡΤΟΓΥΡΟ..ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΑΣ Κ ΒΟΗΘΑΤΕ Κ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ Κ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΣΤΟ ΜΩΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :):) επιτελους μου εφερε το λαπτοπ :D:D τι κανετε :?: εμεις εχθες βαρετα :( ολο το πρωι μαγειρευα,αλλα ευτυχως το απογευμα ηλθαν οι κολλητες μου και το ευχαριστηθηκα :D το βραδυ επιχειρησα να κανω αλλαγη στο προγραμμα της,την εκανα μπανιο 21.30 και στις 22.00 μαμ,αλλα κοιμηθηκε παλι 11.15 αφου εκλεγε 40 min στο κρεβατι της :( αλλα :( ευτυχως ξυπνησε παλι 10.00 :D σημερα φαγαμε κανονικη μεριδα ρυζαλευρο,το εγλειψε :D βεβαια νερο δεν γινοταν λογος να πιει :twisted: αλλα ρε κοριτσια,μετα ηθελε και βυζι :x:x τι να κανω της εδωσα και θηλασε κανονικοτατα :shock::shock: θα σκασει πια :o:o εχω αγχωθει :!: τι θα γινει τον αλλο μηνα που θα αρχισω δουλεια :?:?:? θα θηλαζει τη μαμα μου :?:

Φουφουκα περαστικα σας και καλα να περνατε ;)

Γεια σου Μιτσακο επαναστατρια :lol: αυτο το στυλ,τα λεω στη νυφη για να ακουει η πεθερα,στην περιπτωση σας τα λεω στο μπεμπη για να ακουει η μαμα,πολυ μου τη δινει :!: αλλη φορα παντον στους δικους σου,να δει :!:

Συμπεθερα να τα χιλιασετε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: με το καλο ο θρησκευτικος :) αυτο με τις ιωσεις πολυ χαλια :!: ολος ο κοσμος αρρωστος :!:

Βικουλινι,πρεπει να στρουμφισεις με τη νονα :!: η Φουφουκα εκανε σωστα με την ανηψια παντως ;)

Μιρια ψαχνεις και εσυ,ε :?: ελπιζω να ξεμπερδευεις συντομα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε χαρουλιτα καλος επεστρεψες βαρετα ε? ε τι να κανεις και εσυ μονη σου... δοκιμασε να ξυπνας καθε μερα και λιγο πιο νωρις το πρωι την μικρη και να την κοιμηζεις λιγο πιο νωρις :!:

μπραβω που τρωι ολη την κρεμα τελεια αντε αγωνιο και εγω να αρχισουμε κρεμουλες :D

ψαχνουμε και εμεις για βαπτιση λεω να παω και την τεταρτη σε ενα αλλο να το δω και αυτο :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ..

ΜΙΡΙΑΚΗ ΚΑΛΑ ΨΑΞΙΜΑΤΑ..

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΕΚΛΑΙΓΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ???ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ!!ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 8.30 ΞΥΠΝΗΣΕ 11.15 ΕΦΑΓΕ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕ 2.15 Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΑΥΤΟΣ ΠΙΠΙΛΑΓΕ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΕ ΑΛΛΑ ΒΡΑΧΟΣ ΕΓΩ.ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΗ ΝΙΩΘΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΣ.ΞΕΡΑΘΗΚΕ.6.30 ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ 6.30 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΤΩΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΝΟ FOOD AΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ...ΑΧ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ...ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ...ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΟΥΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Κ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ! ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ..ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΕΤΕ Κ ΤΟ ΜΑΜ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ!!

ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ Κ ΓΡΙΝΙΑΖΕ ΜΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ;;;ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ!!! :shock: ΜΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ;;ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ Κ ΕΥΤΥΗΧΩΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!! :D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;

ΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΑΚΟΜΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΕΦΙΑ Κ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΓΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ Κ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΗΤΑΝ Η ΑΠΟΚΟΡΗΦΟΣΗ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΑΛΙΣΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΝΟΡΜΑΛ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...