Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!

ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ :roll: ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΦΑΓΩΘΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΚ...ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ...ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ....Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΠΑΛΙ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΓΝΩΜΗ;;;Κ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΕΠΕΡΝΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;Κ ΑΡΧΗΣΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ... :cry:

ΛΕΤΙΣΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΚΕΙΝΟΙ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ;;ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΘΑΡΡΟΣ!Κ ΕΓΩ ΚΟΛΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΡΩΤΗΣΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι leticia.

σημερα ασχοληθηκα παλι με χειροτεχνιες διπλα στο τζακι κ ο μπεμπης να με κοιταζει.εφτιαξα σκουλαρικια ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ.ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.

TI ALLA NEA??

ψοφο κανει σημερα,απαπα!εκανα μπανιο το μπεμπη κ μολις τον εβγαλα γκρινιαζε γιατι κρυωνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΟΚ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ...ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ;;;ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΠΩ ΤΟ ΟΚ ΜΗΛΑΓΑΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!Α Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ :cry:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΤΣΙ ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΔΑ :lol::lol::lol::lol: ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!ΜΠΑΡΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!ΒΡΗΚΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκες μανουλες!!! Ειδα οτι μιλατε για βαφτισεις. Και εγω εκλεισα τη βαφτιση του μπεμπη μου για τις 18 Ιουνιου στην Παναγια της Αγιασου. Μετα θα κανουμε τραπεζι σε πενηντα ατομα περιπου σε ενα πολυ ομορφο χωρο με γρασιδι και κουνιες για τα παιδακια.

Βικουλινι μου ο μικρουλης μου ειναι 5 μηνων και δεκα ημερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ;;ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΤΕ ΟΛΑ!!!ΩΡΑΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ!!ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΓΙΑΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΡΟΦΕΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου ειμαι στη Μυτιληνη η Αγιασος ομως ειναι ορεινο χωριο οποτε δεν εχει παραλια. Μολις μπηκαμε στον εκτο ξεκινησαμε ρυζαλευρο καθε απογευμα και απο αυριο ξεκιναμε και φρουτοκρεμα στις 11 το πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι νύστα είναι αυτή που έχω; Το κόψιμο του νυχτερινού θηλασμού τελικά είναι πολύ κουραστικό. Εκτός από ένα βράδυ που σας είχα αναφέρει ότι δεν ξύπνησε όλα τα άλλα ξυπνάει. Σήμερα ξύπνησε αρχικά στις 2 και δεν άντεχα με τίποτα να προσπαθήσω να κάνω τίποτα άλλο παρά να τον ταΐσω. Τον θηλαζα με κλειστά τα μάτια. Ευτυχώς μου πήρε μόνο 10 λεπτά. Κοιμήθηκε και ξαναξύπνησε στις 6.Έστειλα τον άντρα μου για να μην υποκυψω αλλά δεν κατάφερε να τον κοιμήσει και κάθονταν πρωί πρωί και βλέπαν τηλεόραση. Πάω και εγώ στις 7:30 και τους βρίσκω στον καναπέ, ρίχνω ένα γρήγορο καβγά με τον άντρα μου, παίρνω τον μικρό και τον θηλάζω. Σόρυ που σας κουράζω με τις λεπτομέρειες αλλά κάπου πρέπει να πω τον πόνο μου. Τι να κάνω πια με αυτό το παιδί;

Χαρουλίτα θυμησε μου τα ωράρια σας, και φαγητού και υπνου. Την ημέρα κοιμάται;

Κατερίνα... τι γίνεται με τα δόντια;

Μήτση, χρυσοχέρα βάλε φωτο με μπομπονιέρες. Αν είναι βρε παιδί μου να σε προτιμήσουμε και για τις δικές μας όταν χρειαστούμε. Ένας γνωστός μου έκανε τα προσκλητήρια του γάμου του μόνος του και το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ.

Μάγδα και Χαρά μπράβο που κλείσατε εκκλησία και χώρο. Έφυγε ένα βάρος από πάνω σας. Τώρα τι έχει σειρά;

Μίρια μέχρι 2 ετών τα παιδιά πληρώνουν μόνο ασφάλεια εισιτηρίου και ταξιδεύουν με το βιβλιάριο υγείας. Σπίτι στη Ρόδο ακούω;

Μάγδα, υδροχόος και πειθαρχία :o:o Εμένα ο άντρας μου καλέ αγνοεί την λέξη "πειθαρχία". :evil::evil: Στο δικό του λεξικό δεν υπάρχει λέμε. και αυτό δεν ισχύει μόνο για ό,τι αφορά τον μικρό αλλά πολύ περισσότερο για τον ίδιο.

Νίκη τελικά είμαι μέσα στο μυαλό των κουμπάρων σου :lol: Καλέ μήπως να βρεθείτε μια και καλή στην εκκλησία την ώρα της βάφτισης;

Πάω να μαγειρέψω

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: σπιτι μας επιτελους #:-s#:-s κατατρομαξα εχθες στο αεροπλανο,ειχε φοφερη κακοκαιρια και για 10min κουνουσε τραγικα :!: η μικρη με κοιτουσε απορημενη και ειχε κουρνιασει στην αγκαλια μου :(:( το μωρακι μου θα τρομαξε :(:( οταν φτασαμε ομως εκανε σαν τρελλη που ειδε τον μπαμπα της :D:D δεν το πιστευα ρε κοριτσια :o:o μια σταλια σπορος και γνωρισε το μπαμπα :o:o συγκινηθηκα,αληθεια :!: αν μας εβλεπε κανεις στο αεροδρομιο,θα νομιζε οτι ερχομουν απο Αυστραλια :lol::lol: αλλα ενοιωσα οτι ειμαστε οικογενεια ολοκληρωμενη,πια :D:D:D

Το βραδυ ομως η μικρη ειχε κεφια :twisted::twisted: δεν κοιμοταν με τιποτα :twisted: εκλαιγε σαν τρελλη στη κουνια και μολις πηγαινα κοντα της αρχιζε τα γελια και τα αγκου :twisted::twisted: τελικα εχω παρατηρησει οτι καθε φορα που αλλαζουμε περιβαλλον,το 1ο βραδυ τα ιδια κανει :!: τελικα κοιμηθηκε 1.30 :shock::shock: την κοιμισε ο μπαμπας της δηλαδη γιατι εγω τα ειχα παρει,αλλα ευτχως ξυπνησε κανονικα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα,ειναι ζορι μωρε :!: εμενα παντως μου ειχε δωσει δειγματα οτι θα αλλαξει οταν της εκοψα το βραδινο,ξυπνουσε δηλαδη απο μονη της κατα της 6.30 ;) παντως καλα κανεις και ζητας βοηθεια απο τον αντρα σου γιατι αν τον παιρνεις εσυ αγκαλια οταν ξυπναει θα θελει να φαει :twisted: λοιπον,η δικια μου κοιμαται 23.30,την κανω μπανιο κατα τις 22.30 και τελευται γευμα 2300 :!: το πρωι ξυπναει 10.00-10.30 αναλογως,τρωει και μετα απο καμια ωρα κοιμαται για 1 ωρα σχεδον.Μετα τρωει 13.30 και ξανακοιμαται (οχι παντα για κανα τεταρτο) κοιμαται ομως οριστικα 15.30 εως 17.00 οποτε ξυπναει παλι για φαι :!: μετα μπορει να ξανακοιμηθει κατα τις 19.00 για μιση ωρα και τρωει παλι στις 20.00 :!: αν την αφησω κατα :!: τις 21.00 ξανακοιμαται για μιση ωριτσα αλλα δεν την αφηνω παντα,για να μην χορτασει τον υπνο και δεν κοιμαται μετα :!: Αυτα σε γενικες γραμμες :!: αν και τωρα θελω να της αλλαξω το προγραμμα για να κοιμαται νωριτερα και να ξυπναει νωριτερα :!: γιατι αν γυρισω στη δουλεια δεν μπορω να την περιμενω μεχρι τις 23.00 να κοιμηθει ;)

Αααα :!: δεν σας ειπα :!: σημερα ξεκιναμε ρυζαλευρο :D:D τωρα στις 13.30 θα αρχισουμε με 3 κουταλιες :!: νομιζω οτι θα ξετρελλαθει :D:D

Ελενη τελειο μερος στην Αγιασσο :!: η πιο ωραια εκκλησια :!: με το καλο και η παναγια να σας τον φυλαει :)

Νικη,κουφο που θελουν να πατε εσεις :!: αλλα αν δεν παει :!: ο Μωαμεθ στο βουνο :!: τι να κανεις :?:

Σας αφηνω,παω να βρασω νερο για την κρεμα \:D/ \:D/ \:D/ που εναι η Φουφουκα :?::?::?::?: μου λειψε :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: σπιτι μας επιτελους #:-s#:-s κατατρομαξα εχθες στο αεροπλανο,ειχε φοφερη κακοκαιρια και για 10min κουνουσε τραγικα :!: η μικρη με κοιτουσε απορημενη και ειχε κουρνιασει στην αγκαλια μου :(:( το μωρακι μου θα τρομαξε :(:( οταν φτασαμε ομως εκανε σαν τρελλη που ειδε τον μπαμπα της :D:D δεν το πιστευα ρε κοριτσια :o:o μια σταλια σπορος και γνωρισε το μπαμπα :o:o συγκινηθηκα,αληθεια :!: αν μας εβλεπε κανεις στο αεροδρομιο,θα νομιζε οτι ερχομουν απο Αυστραλια :lol::lol:
:lol::lol::lol: καλά απίστευτη η εικόνα που μας περιγράφεις... :lol::lol::)

fotini άσε με γιατί τα έχω πάρει και εγώ κανονικά....άκου να πάμε εμείς..

ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ...ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ;;;ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΠΩ ΤΟ ΟΚ ΜΗΛΑΓΑΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!Α Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ :cry:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΤΣΙ ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΔΑ :lol::lol::lol::lol: ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!ΜΠΑΡΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!ΒΡΗΚΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ;;;;;;;;;;;

Βικουλίνι το ίδιο πρόβλημα με μας έχετε :lol::cry: η καλή μέρα απο το πρωί φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΚΟΝΑ..ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΤΟ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΧΤΕΣ ΠΧ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9.30

ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 4.30 ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΕΠΑΙΖΕ ΩΣ ΤΗΣ 5 ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ ΩΣ ΤΗΣ 10 ΠΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΝΥΧΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ 4.30 ΤΑ ΒΥΖΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΜΕΛΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2.ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΑΡΜΕΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΑ ΠΑΙΞΑ :shock:

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣΟ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΛΗ ΒΡΟΧΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΕ4 ΑΓΧΟΣ..ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ.ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΝΟΝΑΔΕΣ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΚΟΝΑ..ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΤΟ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΧΤΕΣ ΠΧ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9.30

ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 4.30 ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΕΠΑΙΖΕ ΩΣ ΤΗΣ 5 ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ ΩΣ ΤΗΣ 10 ΠΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΝΥΧΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ 4.30 ΤΑ ΒΥΖΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΜΕΛΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2.ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΑΡΜΕΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΑ ΠΑΙΞΑ :shock:

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣΟ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΛΗ ΒΡΟΧΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΕ4 ΑΓΧΟΣ..ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ.ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΝΟΝΑΔΕΣ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΚΟΝΑ..ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΤΟ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΧΤΕΣ ΠΧ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9.30

ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 4.30 ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΕΠΑΙΖΕ ΩΣ ΤΗΣ 5 ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ ΩΣ ΤΗΣ 10 ΠΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΝΥΧΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ 4.30 ΤΑ ΒΥΖΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΜΕΛΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2.ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΑΡΜΕΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΑ ΠΑΙΞΑ :shock:

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣΟ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΛΗ ΒΡΟΧΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΕ4 ΑΓΧΟΣ..ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ.ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΝΟΝΑΔΕΣ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ 2 ΠΑΙΔΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΕΛΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΥΔΡΟΧΟΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΤΑΞΗ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!! τι κανετε?? εγω ΧΑΛΙΑ!!!! προχθες το βραδυ ειχα 39.8 πυρετο!! ψηνομουνα δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τον πυρετο!! ειχα σπασπους και τετοια.... :( και χθες ειχα πυρετο...σημερα ευτηχως ειμαι καλυτερα...δεν μπορω να πιασω και το νεραιδακι μου αγκαλιτσα και με κοιταει περιεργα σου λεει γιατι δεν με πιανεις μανουλα :(:(

Προχθες τελικα που πηγαμε παιδιατρο....δεν ειναι δοντακια αυτα που σας ειπα στο πλαι ..ειναι απλα πρισμενα...επισης σταματαμε την αποστειρωση...και αλλαζουμε γαλα! περναμε στον Νο2! προβληματιζομαι ομως....αυτο το γαλα που πινει τωρα της το δινουμε με το ζορι δεν της αρεσει και κλαιει καθε φορα που τρωει! τωρα πινει το Sanilac AC λεω να της παρω κατι αλλο σε νουνου....εσεις τι γαλατακι δινετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!~

ο μπεμπης σημερα δεν εχει ορεξη για φαι κ θα τον δειρω....γρρρρ....

συνηθως τον εχω στο σαλονι στο γυμναστηριο του στο καναπε αλλα σημερα διαπιστωσα οτι ειναι επικινδυνος μετακινειται πολυ κ παραλιγο να πεσει.βεβαια βαρελακι δεν καναμε ακομα.αχ κρεμα σε 3 βδομαδες εμεις θα αρχισουμε....

βικουλινι σκεφτηκα για μπομπονιερα να παρω ετοπιμα κομμενα στρογγυλα τουλια(100 τεμαχια 6 ευρω),κορδελες απο τζαμπο(οπυ εχει κ γαλαζια τουλια ετοιμα,απλα δε μαρεσει το γαλαζιο),κ μαλλον θα παρω φαναρακια(1 ευρω στα τζαμπο)κορνιζες κ κουμπαραδες με 50 λεπτα.οπου ρωτησεις για μπομπονιερα στο 1 με 1,20 δεν εχει κ τοσο ωραιες,οποτε ας μου βγει στο 1 με 1.20 φτιαχνοντας τες αλλα ναναι κατι που θα το κρατησουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ταξίδι είχατε μωρέ; Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά. Όσο για την μικρή από τώρα ετοιμάσου για το οιδιπόδειο με τον μπαμπά :lol::lol::lol: Κοιμάται από τις 23:30 μέχρι τις 10 το πρωί :shock::shock::shock::shock::shock: Θέλω και εγώωωωωωωωωωωω :((:((:((:((:((:((:((:(( Καλή αρχή με το ρυζάλευρο.

Μάγδα έβαλες 3 φορές το μήνυμα για να είσαι σίγουρη ότι θα το διαβάσουμε; :lol::lol: Εμένα από τότε που ξεκίνησα να μην τον ταίζω το βράδυ τις πρώτες 3 μέρες ξυπνούσα με ένα στήθος άστα να πάνε, τώρα όμως προσαρμόστηκε.

Κατερίνα... τι έπαθες καλέ; Πήγες γιατρό; Πρόσεχε μην είναι καμιά γρίπη. Για γάλα δεν ξέρω να σου πω. Άλήθεια σε ποιον παιδίατρο πας;

Μήτση τι πλάκα ο τύπος!!Ο μικρός με χαζεύει που γελάω μόνη μου. Θα λέει πάει τρελάθηκε η μάνα μου. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 1ο γευμα στεφτηκε με επιτυχια :D:D 3 κουταλιες μου ειπε να της δωσω σημερα,πολυ αραιη και γλυφοτανε :lol::lol: μολις καταλαβε οτι δεν εχει αλλο αρχισε να κλαιει :o:o:o αλλα μετα εφαγε μανουλα :D:D:D

Φωτεινουλα θα στωσει μωρε :) εχει μεγαλωσει τωρα και ειναι πιο δυσκολο ;)

Κατερινακιιιιιι :!: περαστικα :!:

Γεια σου Μιτσακο,χρυσοχερα :!: κανε ενα δειγμα και ανεβασε το μηπως παρουμε καμια ιδεα ;)

Σημερα εκανε εγχειρηση και ο μπαμπακας μου :!: ευτυχως ολα καλα πηγαν :D:D πηγε ο αντρουλης μου απο εκει,ελπιζω αυριο να παω και εγω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH ANARRVSH ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΠΟΥ ΤΟΥΧΕΙς Κ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΠΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟ ΔΙΟ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗς ΜΟΥ,ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑ ΧΑΝΟΣ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΦΑΚΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH ANARRVSH ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΠΟΥ ΤΟΥΧΕΙς Κ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΠΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟ ΔΙΟ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗς ΜΟΥ,ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑ ΧΑΝΟΣ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΦΑΚΕΣ

Ευχαριστω Μιτσακο :) περιμενω τη μπομπονιερα ;)

Παω να μαγειρεψω γιατι ερχεται ο αντρας μου και εγω χαζευω :o:o φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω χαρουλιτα μου!!

Φωτεινουλα δν πηγα γιατρο...περνω του κοσμου τις αντιβιωσεις ομως!

Παιδιατρο μετα απο πολυ ψαξιμο εχω τον Παπακωνσταντινου και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και απο εμας :!::!:

χαρουλιτα μπραβωωωωωω αρχισατε κρεμουλες ευτυχως που αρεσε τις μικρης :!: καλη αναρωση και στον μπαμπακα σου

κατερινουλα περαστικα σου μακαρι να μην αρωστηση και το μωρακι σου εμεις πινουμε το frisolac που ειναι και αυτο τις νουνου

μιτσι αμαν μπορεις να τα κανεις μονη σου γιατι οχι και εγω φακες μαγιρευω

εμας εδω τις μπομπονιεριες τις πληρωνουν οι νονοι επισης ολα τα πραγματα για την εκκλησια και κανουν δωρο και στην μαμα :D:D

καποια με ρωτησε αν εχουμε σπιτι στην ροδο αλλα δεν θυθαμαι ποια ναι εχει ο πεθερος μου κανει πολλες δουλειες στην ροδο και συνεχεια ειναι εκει οποτε εχει και σπιτι πηγαινουμε και εμεις συχνα ;)

κοριτσια εχτες εγινε κατι εκληπτικο εκανα μπανιο την μικρη στις 10 το βραδυ στις 10,30 εφαγε το τελευταιο τις γευμα και αμεσος κοιμηθηκε και ξυπνησε σημερα στις 10 το πρωι.... :o:o:shock: δεν το πιστευα κοιταζα την ωρα και δεν το πιστευα συνηθως κοιματε 12-1 και ξυπνα 6,30 τρωι και κοιματε ξανα μεχρι τις 9 λετε ετσι να μηνει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...