Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

χαιρετω τα κοριτσακια μου!!!

λεω να φτιαξω τις μπομπονιερες κ ψαχνω υλικα χονδρικης.

ο μπεμπης με εχει νευριασει γιατι τρωει λιγοτερο απο παλια κ εχω σκασει!!!ο γιατρος ειπε περιπου 120 μλ ανα κιλο βαρους.δηλαδη 900 τουλαχιστον,αλλα αυτος πινει 750-800.αστο καλο.το προυγουμενο μηνα κατεβαζε λιτρα.

μαγδουλα,εγω δινω το τελευταιο στις 12(ο μπαμπας του εννοω),κ μετα οποτε ξυπνησει μπορει 7μισι μπορει κ 9.

κοριτσια εσεις καθε ποτε τα ταιζετε κ ποσο πινουν????

σευχαριστω βικυ μου,λατρευω τα χειροποιητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανουλες και μωρακια!!! Πως ειστε??? Εμεις δοξα το Θεο μια χαρα. Εδω και μια εβδομαδα κοψαμε και το νυχτερινι φαι και ησυχασαμε. Ξεκινησαμε και ρυζαλευρο και του αρεσει πολυ. Εμενα ο Ορεστης μου πινει το γαλατακι του στις δεκα το βραδυ και μετα στις 8.30 το πρωι. Βολικο ειναι το λουλουδακι μου. Δεν ξερω ποσο γαλα πινει διοτι θηλαζει και πινει και συμπληρωμα. Το πρωι μονο τον θηλαζω διοτι εχω πολυ γαλα μιας και δεν τρωει τη νυχτα. τη νυχτα ξυπναει περιπου δυο φορες για πιπιλα αλλα σε κανενα δεκαλεπτο το πολυ κοιμαται. Την παρασκευη θα ξεκινησουμε και φρουτοκρεμα. Ελπιζω να του αρεσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΛΟΓΩ ΒΥΖΙΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ 7500 ΚΙΛΑ Κ 4 ΜΗΝΩΝ

93ΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ.ΑΛΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΠΙΕΣΗ ΜΗ Κ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ Κ ΝΑ ΨΗΛΩΝΕΙ ΑΠΟ 600-900 ΓΡ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΙ ΚΑΛΑ Κ ΣΕΙΣ ΚΟΨΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ!!ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;;

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΣ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 180ΜΛ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΟΛΟ..ΣΠΑΝΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ 210ΜΛ..

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΑΝ ΠΙΝΑΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ!!

ΑΧ ΜΑΓΔΑΚΙ ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ!!!ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΧΑΖΟΚΟΙΤΑΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΗΔΗ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ...ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΠΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!: μολις μαζευτηκα,κλασσικα :!: κοριτσια βρηκα τον τελειο χορο :!: ειμαι πανευτυχης \:D/ \:D/ [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] αυτο το μαγαζι,το εχει 1ος ξαδελφος του κουμπαρου μου και μου εκανε super τιμη,25 το ατομο συμπεριλαμβανομενου ΦΠΑ,dj και στολισμου :o:o:o ειναι bar-restaurant,πολυ ψαγμενος χωρος που τον διαθετει για δεξιωσεις,και 3min απο την εκκλησια :!: πολυ πλουσιος μπουφες,μεσα στ πρασινο και διπλα στ θαλασσα :!: το απογευμα θα παρω να κλεισω την εκκλησια :!:

Αυτη τη στιγμη μου εχει σπασει τα νευρα η μπεμπα που γκρινιαζει σαν τρελλη στην κουνια της και η πε θερα μου που παει απο πανω της και απο οτι βλεπω απο την καμερα,τωρα την εχει παρει και αγκαλια για να την κοιμισει ενω ηταν θεμα 5 λεπτου να την παρει ο υπνος :twisted::twisted::twisted:

Τα πηρα τωρα,αγρια :twisted::twisted:

Μιτσακο δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι με αποκλειστικο θηλασμο ειμαστε :!::!:

Ελενη μπραβο,στρωσατε και εσεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ!!Κ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΤΗ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΙΣ;;ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΛΑΙΕΙ...ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την κοιμισε και αποχωρισε θριαμβευτικα απο το δωματιο :twisted::twisted::twisted:

παντα εχει αυτη τη γκρινια πριν κοιμηθει,σαν να νανουριζεται :!: σημερα κρατησε περισσοτερο :!: δεν εγινε κατι :!: γενικα δεν την κοιμιζω στα χερια :!:

ευτυχως αυριο φευγω γιατι θα τις χαλαγαμε τις καρδιες μας :!: γενικα ειμαι πολυ φιλη με την πεθερα μου και ειναι ωραιος τυπος αλα μερικες φορες με την μικρη κανει τα δικα της και μου τη δινει :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια διαβασα το θεμα με την απωλεια των διδυμων και φαρμακωθηκα :cry::cry: κριμα η κοπελα :!: δεν εγραψα τιποτα :!: γιατι δεν ηξερα τι λογια να της πω :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια διαβασα το θεμα με την απωλεια των διδυμων και φαρμακωθηκα :cry::cry: κριμα η κοπελα :!: δεν εγραψα τιποτα :!: γιατι δεν ηξερα τι λογια να της πω :!:

ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΜΗΛΑΜΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες τι κανετε? χαθηκα αυτες τις μερες αλλα δεν ειμαι και στα πολυ καλα μου μου την εχει δωση ασχημα μου φτενε ολα και ολοι :( με εχει τρελανη και η μικρη προσπαθω να την βαλω και σε προγραμμα να κοιματε νωρις και να ξυπνα ποιο νωρις αλλα κοιματε μεσα στην μερα και αργη παλε να κοιμηθη και μου μενει εμενα το ξενυχτι και το πρωινο ξυπνημα

χαρουλιτα μπραβω που βρικατε χωρο για την βαφτιση εμας εδω σε ξενοδοχειο ειναι καμια 40 το ατομο εμεις οπως παμε θα βαφτισουμε οταν γινει 2 χρονων :(:( παρακαλαω μερες τον αντρα μου να παμε να δουμε στο ξενοδοχειο που θελουμε να μας πουν και τι ημερομηνιες εχουν και ολο δουλειες εχει και ολο το αναβαλουμε εμεις εδω δεν βρισκουμε και ευκολα εκκλησια εχει πολλους γαμους και πρεπει να κλεισουμε νωρις να δουμε ποτε θα τα καταφερουμε

διαβασα ολες τις σελιδες που γραψατε οσο ελιπα αλλα δεν θυμαμε ξεχωριστα την καθε μια καλη αρχη σε οσες αρχιζουν κρεμουλα ανηπομωνω να αρχισουμε και εμεις σημερα ο μπαμπας μου μας εφερε δωρο το καρεκλακι για το φαγητο αντε τωρα εμεινε να αρχησουμε κρεμουλες αλλα εχουμε ακομη

σας αφηνω παω στην πεθερα μου που με εχει τρελανη στα τηλεφωνηματα ποτε θα παω :roll::roll:

:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα κατι αλλο χαρουλιτα εσυ που ταξιδευεις συχνα με την μικρη πληρωνεις κατι εξτρα στο εισητηριο? και ποια διαδικασια χριαζεται??

λεμε να παμε ροδο για το πασχα που εχουμε σπιτι αλλα δεν ξερω τι χρειαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΡΕ ΜΙΡΙΑΚΗ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΒΛΗΤΙΚΟΙ ΑΣΤΑ ΠΑΡΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΒΡΕ!!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ Κ ΓΥΡΗΣΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΡΧΙΣΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΤΟΝ ΕΒΑΖΕ ΚΑΤΩ ΑΡΧΙΖΕ Κ ΝΕΥΡΙΑΣΕ Κ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΣΙΡΙΖΕ ΣΠΑΡΑΞΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Κ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παλι :):) εκλεισα και εκκλησια [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] ευτυχως που πηρα γιατι μονο στις 6 το απογευμα ειχε #:-s#:-s ειναι ενα εκκλησακι διπλα στη θαλασσα,μεσα στα πευκα :!::!::!: πολυ ομορφο κοριτσια :!: αυριο θα μιλησω με τη φωτογραφο,μου την συστησε η κοπελα που θα κανω το στολισμο :!: ελπιζω να βγει καλη γιατι οτι ειδα εδω κατω ηταν χαλια :!: αυτη ειναι απο Αθηνα αλλα δουλευει με τιμες επαρχιας ;) να δουμε :?:?

Μιρια,10% του εισητηριου πληρωνες που ειναι η ασφαλεια ;) μη χανεσαι :!:

Τι επαθε ο γαμβρος καλε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥ ΛΕΙΠΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ..

ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΕΣ Κ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΕΜΕΝΑ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΕΛΕΙΑ 1400 ΖΗΤΑΕΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ Κ ΔΕΞΙΩΣΗ ΓΙΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΕΙΣ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΘΑ ΜΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΝΙΝΙ!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΝΑΝΙ!ΥΠΟΜΟΝΗ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΠΡΑΒΟ!!ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ Ε;;ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΣ!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ..ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!

Α!ΜΙΡΙΑΚΙ ΠΑΡΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΜΑΓΔΟΥΛΑ...ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ Κ ΠΕΣ ΤΟΥ...Ε ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΓΩ Η ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ :cry::cry:

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΟΜΗΘΗΚΕ 8.30 ΤΟΝ ΞΑΝΑΤΑΙΣΑ 11.30 ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΕΝΑ 10ΛΕΠΤΟ 5.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΣ 9.30 ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: φτιαχνω βαλιτσα κλασσικα :lol::lol: στις 4 πεταμε για θεσ/νικη :D:D

Βικουλινι στις 20/08 στο βραχατι κορινθιας θα γινει η βαφτιση :D:D

Μαγδα,πολυ τελεια τιμη :o:o:o εγω στο γαμο ειχα δωσει 3000 και με μικρη αποδειξη :shock::shock: καταπληκτικη δουλεια βεβαια αλλα γενικα θεσ/νικη ειναι πανακριβοι οι φωτογραφοι :!: στρωνει ο γαμβρος ;) τον ταισες στις 5.30 :?: και μενα ο δικος μου κανει τα παντα στη μικρη ;) στη δικη μας περιπτωση εγω ειμαι η αυστηρη και αυτος λειωνει :lol::lol:

Παω να φτιαξω τα πραγματα ,εχει και παλιοκαιρο :twisted::twisted: τα λεμε το βραδυ απο θεσνικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΚΙ ΕΝΑΣ ΠΙΟ ΗΠΙΟΣ..

3000 ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΨΗΦΙΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ.ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ 5.30 ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ρε κορίτσια το τραπέζι στα βαφτίσια είναι μόδα των τελευταίων χρόνων. Παλιά δεν γινόταν όλο αυτό και νομίζω ότι πρέπει να επιστρέψουμε σε αυτή την εποχή γιατί με τόσα έξοδα και την οικονομική κρίση πάνω από το κεφάλι μας δεν θα μας μείνει τίποτα. :((:((

Νίκη μήπως οι κουμπάροι σου θέλουν να πάτε εσείς επίσκεψη σε αυτούς;;;ά

Ωχ που το κατάλαβες???

Κορίτσια έχω νέα.Πήρε ο κουμπάρος μας σήμερα για να έρθει μονος του γιατί και καλά λέει ότι έχει κάποια δωράκια για τον μπέμπη και δεν θα του κάνουν...Βέβαια ο δικός μου έχει υπηρεσία σήμερα οπότε και το αναβάλαμε...(δλδ αν δεν ήταν τα δωράκια δεν θα ερχόταν καθόλου)Ένα μήνα είχανε κολλήσει ιώσεις λέει.Οι άλλοι τρείς μήνες δλδ τι έγιναν?

Μέτα μας ρώτησε αν θέλουμε να πάμε εμείς...Μα καλά ρε κορίτσια γίνεται το βαφτιστήρι να πάει στους νονούς?δεν έχουν έρθει να το δουν και θα πάμε εμείς?μη χειρότερα...δεν ξέρω είμαι παράλογη πείτε μου θα τρελαθώ....

Αυτό με το τραπέζι φωτεινή εμείς δυστυχώς τα είχαμε απο ανέκαθεν..άσε πολλά έξοδα,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...