Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

KAΛΗΜΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΖΟΥΜΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΝΑ ΚΛΑΙΜΕ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ...ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΑΚΡΥΑ ΝΑΙ....

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΚΑΜΑΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ :P:P

ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΕ 34€ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΣΥΝ 200 ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ ΚΑΙ 300 O DJΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΔΩ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΤΙΜΕΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΙΟΓΔΙΤΕΣ ΡΕ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ 50 ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΤΑ 300 ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΟΝΑ 150 ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΥΣΤΗΡΙΟ :twisted::twisted::twisted:

2 ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κ 1 ΓΑΜΟΣ ΘΑ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΤΕ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ 2.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΓΔΕΡΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΔΕΡΝΕΙ Κ ΤΟ ΒΥΖΑΚΙ ΜΟΥ!!ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΛΙΜΑ.

ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ Κ ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΑΩ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΙΣΗ!!!!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΦΟΥΝΤΩΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΕΤΕΡΙΝΚ ΜΠΑΛΟΝΙΑ Κ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΚΟΛΥΜΠΥΘΡΑΣ ΣΕ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΟΥΤΕ Κ ΡΥΖΙ :twisted::twisted::twisted:

ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΙΖΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΕΡΜΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΤΑΙΣΜΑ.ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΘΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ 3.

ΧΤΕΣ 1Η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕ ΣΑΝ ΛΕΧΟΥΔΑΚΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΑΝΤΙ 9 ΚΑΙ ΑΠΟΣΥΝΤΩΝΗΣΤΗΚΕ ΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 12.3 ΩΣ ΤΗΣ 3 ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΑΡΙΔΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 3 ΞΥΠΝΗΣΕ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ Κ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ.ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ

ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΕ ΚΑΘΙΕΡΩΣΗ 9 ΝΑΝΙ 3 ΜΑΜ ΚΑΙ 7 ΜΑΜ Κ ΝΑΝΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΑΝYWAY ΘΑ ΧΕΙ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!

ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΚΕΤΕΡΙΝΚ 110 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΩΡΕΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΛΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και απο εμένα...

Βλέπω οι περισσότερες ψάχνετε για την βάπτιση...Εγώ τίποτα ακόμη με τους κουμπάρους οπότε βρισκόμαστε στο περίμενε :lol: στο τέλος θα γελάμε πιο πολύ :?:lol:

Fotini έχω ακούσει ότι βάπτιση και γάμος μαζί είναι πολύ κουραστικό...πόσο μάλλον 2 βαπτίσεις μαζί...

300 ευρώ για εκκλησία??? :shock: έχω ακούσει κατα καιρούς τέτοια ποσά για πολυέλαιους κτλ...ουδέν σχόλιο.

Κατερίνα περαστικά... Έχω ακούσει και εγώ για χάρτινη λίμα. Βέβαια εγώ έχω πάρει το ψαλιδάκι της chicco με τις στρογγυλές άκρες και είμαι πολύ ευχαριστημένη...

Xaroulita πολύ ωραίες οι προτάσεις για την βάπτιση...πόσα άτομα σκοπεύεις να καλέσεις?Μου αρέσει πολύ η πρώτη περίπτωση... θα έχει τραπέζια για να φάνε ή στο όρθιο?

Bικουλίνι εμείς μάλλον GPS για το αμάξι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και απο εμένα...

Βλέπω οι περισσότερες ψάχνετε για την βάπτιση...Εγώ τίποτα ακόμη με τους κουμπάρους οπότε βρισκόμαστε στο περίμενε :lol: στο τέλος θα γελάμε πιο πολύ :?:lol:

Fotini έχω ακούσει ότι βάπτιση και γάμος μαζί είναι πολύ κουραστικό...πόσο μάλλον 2 βαπτίσεις μαζί...

300 ευρώ για εκκλησία??? :shock: έχω ακούσει κατα καιρούς τέτοια ποσά για πολυέλαιους κτλ...ουδέν σχόλιο.

Κατερίνα περαστικά... Έχω ακούσει και εγώ για χάρτινη λίμα. Βέβαια εγώ έχω πάρει το ψαλιδάκι της chicco με τις στρογγυλές άκρες και είμαι πολύ ευχαριστημένη...

Xaroulita πολύ ωραίες οι προτάσεις για την βάπτιση...πόσα άτομα σκοπεύεις να καλέσεις?Μου αρέσει πολύ η πρώτη περίπτωση... θα έχει τραπέζια για να φάνε ή στο όρθιο?

Bικουλίνι εμείς μάλλον GPS για το αμάξι....

TI ENΝOEIΣ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟΥΣ?ΑΣΕ ΘΑ ΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ 2 ΩΡΕΣ ΟΡΘΙΟΙ!ΕΓΩ ΚΟΣΜΗΜΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΜΑΛΛΟΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!: τωρα μαζευτηκαμε :!: πηγα για φωτογραφο σημερα :!: μετρια πραγματα :!:

Ρε συμπεθερα ,καλες σου φανηκαν οι τιμες :?: εμενα για επαρχια μου φανηκαν ακριβες :!: αλλωστε στη Θσ/νικη καν :!: ουν αλλες τιμες στη βαφτιση :!: στο κτημα που ειχα παντρυετει ειχαμε δωσει 35 το ατομο και για βαφτιση το εδινε 25 :!: και ηταν μεσα και dj και στολισμος :!: εδω αν τα βαλω ολα μαζι μου βγαινει γυρω στα 35 το ατομο και ειναι και επαρχια :!: τελος παντων αυριο θα παω σε μια κοπελα που ασχολειται με διοργανωση για να παρω και καμια ιδεα ακομα :!: εχω και αλλα 2-3 ραντεβου θα δουμε :!:

Αααααα :!: στο κτημα που πηγα χθες το απογευμα μου ειπε 1000 για την ενοικιαση του χωρου συν κατερινκ,dj,κλοουν :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε φιλεναδες;;;εγω ειμαι νευριασμενη εμαθα παλι πως με κατηγορουν...αλλα λεει η πεθερα αλλα λεει η συνυφαδα αλλα λεει ο ξαδερφος του...μα ελεος πια απο τοτε που παντρευτικαμε δεν μας αφηνουν σε χλωρο κλαρι..ταχω παρει...εγω φταιω που θα δωσω κ το ονομα του πεθερου μου ..μακαρι να γινοταν να βγαλω αλλο ονομα να τους αφησω αφονους ετσι για εκδικηση αλλα θα με κυνηγησουν :evil::evil: κ να φανταστειτε οτι μενω μακρια απο ολους τους κ δεν ασχολουμε με κανεναν...σορυ αν σας ζαλιζω ...που να τα πω κ εγω;;;

πολλα λεφτα βρε κοριτσια ολα αυτα...και μενα ο αντρας μου δεν εχει δουλεια κ θα στριμοχτουμε πολυ..αλλα θελει οτι καναμε στο ενα παιδι να κανουμε κ στο αλλο..ετσι ειναι το δικαιο...

ο μπεμπης ολο γρινιαζει τελευτεα δεν ξερω τι εχει παθει παλι...κλαιει στον υπνο του..αυτο το συκω πανω κατσε κατω με εχει κουρασει πια...δεν μπορω να καταλαβω τι εχει...λεω μηπως κανενα δοντακι αλλα νομιζω ειναι νωρις,,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη,φρικη αυτο με τους κουμπαρους :!: δεν τους σχολας καλυτερα :?: για το τραπεζι παντα καθιστο μιλαμε,αλλα οχι σερβιριστο,προτιμω μπουφε ;)

Φωτεινουλα,ολα καλα με τις πλυμμηρες εκει στη Ροδο :?: παντως συμφωνω με τη Νικη,εναι πολλα 3 μυστηρια μαζι :!: τωρα αν δεν κρατιεστε παλι :lol::lol: βουρ :!:

Βικουλινι,σπαστα και ασε τους αλλους να πληρωνουν τα σπασμενα ;)

Μαγδα,αυτα με την εκκλησια τα εχω περασει :!: εμενα μου ειχαν πει οτι θελαν τα λεφτα 2 μηνεσ πριν και 200 ευρω γιατι ηταν ξωκκλησι :twisted::twisted: ελεος :!: ΑΑΑΑ :!: και το καμακι κομμενο πες στο γαμβρο :lol::lol: θα γινει χαμος :lol::lol:

Φουφουκα κολλησες :!: αυτο ηταν το ζητουμενο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη Βικουλινι και ριξε και κανενα βρισιδι,να μαζευτουνε λιγο :!: αντε γιατι μας τα πρηξανε :twisted::twisted: δεν ξερω γιατι αλλα πολυ τα πηρα τωρα :shock::shock: οσο για τα εξοδα δικαιο εχεις :!: ευτυχως εμας μας βοηθανε οι παππουδες ολοι :!: τι μας βοηθανε,μας τα ακουμπανε δηλαδη για τη βαφτιση :oops::oops: αλλα αφου θελουνε :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas κοριτσακια!!!

φωτεινη παει μακρια η βαλιτσα!!καντε καλο μου τα μυστηρια,οπως πρεπει να γινουν κ οταν ερθει με το καλο το 2ο μωρο βλεπεις.

χαρουλιτα το εκκλησακι ειναι μεσα στο παρκο τριτση με δασος κ λιμνη οποτε τραπεζια συνηθιζονται εκει.αλλα ΤΟ ΟΡΘΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ.θα δουμε.ισως βρω κ καλη ταβερνα.για ξενοδοχειο κ τοσα λεφτα το ατομο που αναφερειςς δεψαχνω,αρκετα δωσαμε το μαιο στο γαμο!!!!!

κ εμενα γδερνται με τις ακρες των νυχιων.θεριζουν ωρες ωρες.

εχει προσφορα το καρφουρ στα babylino 1=1 δωρο!!!!!!

φουφουκα κ εσυ ακομα αναποφασιστη ε???αντε να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΓΑΜΟ ΑΛΛΕΣ ΣΕ ΒΑΦΤΗΣΗ ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ 40-45-48 ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΜΕΙΣ ΜΕ 34 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΝΤΩΣ.

Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΑΚΛΟΝΗΤΟΣ DONT WORRY Η ΕΒΕΛΙΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΕ ΚΑΘΟΤΙ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΦΕΡΕ Κ ΠΑΙΔΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΒΛΕΜΜΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΤΗΣ ΦΩΝΕΣ ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΡΟΔΟ Κ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΛΑΒΩ..

ΜΙΤΣΑΚΟ ΠΟΣΑ ΠΗΓΕ Ο ΓΑΜΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magda μου το σπιτι θα τον αντεξει τοσο κοσμο γιατι εχουμε μεγαλη αυλη κ βεραντες,αλλα δεν ειναι αυτο που με απασχολει.ειναι να βγει κατι καλο που θα το ευχαριστηθουν κ οι καλεσμενοι.βρηκα εν ασαν ρεμπεταδικο με ζωντανη μουσικη στο περιστερι αλλα θα περασω να μιλησω με τιμες να δω αν αξιζει.

καλε η εκκλησιες(εννοω η ενορια μου κ το ξωκκλησι) απο λεφτα μου ειπαν δωσε οτι θες.κανα 50αρι μου πεταξε απεξω απεξω αλλα δεν ειναι πολλα.ασε που ισως τα βαλουν οι κουμπαροι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΤΗΣ ΦΩΝΕΣ ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΡΟΔΟ Κ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΛΑΒΩ..

ΣΤΗ ΠΑΡΟΟΟΟΟ!!! :lol: ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΡΧΟΣΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοοοοοο!!! τι κανετε?? εγω υπομονη :) η μικρη μου εχει ξεφυγει...δεν κοιμαται τωρα ποια τα βραδια! :) ξερετε τι προσεξα?? και εγω και η μαμα μου και ο μπαμπας της....ειναι δυνατον να βγαζει ολα τα δοντια μαζι??? η να ξεκιναει με κυνοδοντες???? ειναι ΟΛΟ της το στομα πρισμενο αλλα οταν της βαζω κρεμουλα νιωθω να βγαζει πρωτα τα πανω δοντια και κατω και πανω δεξια ειναι εξω εξω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAΛΛΟΝ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΤΑ ΤΣΟΥΖΟΥΝΕ ΟΙ ΑΤΙΜΟΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΦΤΗΝΟ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΚΙ ΕΚΕΙ.

ΝΑΙ ΡΕ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΟΥΜΕ

Α ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΙΝΑΝΕ ΜΙΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ.

ΕΜΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 5 ΥΠΕΚΥΨΑ Κ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ 6.30 ΩΣ ΤΗΣ 8.30.ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ. Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλε μας ιδεες τωρα!!!! :lol::lol::lol:

ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΝΑΡΘΕΙΤΕ!!!ΠΩΠΩ ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ;;;ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΓΡΙΝΑ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ..ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ;;;

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΕΠΛΗΝΑ ΒΕΡΑΝΤΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΙΔΕΡΟ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;ΘΑ ΒΡΟΜΙΣΟΥΜΕ...ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΗ...

ΤΙ ΝΕΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται, τι κάνετε; Τι έγινε ετοιμάζουμε απόβαση στην Πάρο; Να σας πω αεροπλάνο έρχεται Πάρο, γιατί με αυτό τον καιρό αν μπω σε καράβι θα χρειαστώ κάμποσες σακούλες :lol::lol::lol: ή έστω καμιά δεκαριά δραμαμίνες!

Λοιπόν Βικάκι προτείνω κάθε πρωί να ακούς το παρακάτω τραγούδι:

Νομίζω ότι έχει πολύ αισιόδοξο μήνυμα και θα σε ανεβάσει. Ο τραγουδιστής το εμπνεύστηκε από την γέννηση της κόρης του. Οπότε και εσύ να σκέφτεσαι μόνο τα παιδάκια σου και όλους τους άλλους γράψτους στα ... παλιά σου τα παπούτσια. (δωρο κουμπάρας μια φιλη μου ζητησε γυαλιά ηλίου, και το κόσμημα πάντως καλό ειναι)

Χαρουλίτα πως πάει η αναζήτηση χώρου;

Πάντως ρε κορίτσια το τραπέζι στα βαφτίσια είναι μόδα των τελευταίων χρόνων. Παλιά δεν γινόταν όλο αυτό και νομίζω ότι πρέπει να επιστρέψουμε σε αυτή την εποχή γιατί με τόσα έξοδα και την οικονομική κρίση πάνω από το κεφάλι μας δεν θα μας μείνει τίποτα. :((:((

Λοιπόν τελικά από Παρασκευη ξεκίνησα επιχειρηση "no more βυζακι τη νυχτα" και παμε πολύ καλά. Μετά από 3 βραδυα με μουρμουρα και πέρα δωθε στο σπίτι μέχρι να ξανακοιμηθει, χτες κοιμήθηκε όληηηηη νυχτα χωρίς να ξυπνήσει (11-7:30). Μακαρι να συνεχισει ετσι. Μαγδα μην υποκύπτεις.

Νίκη μήπως οι κουμπάροι σου θέλουν να πάτε εσείς επίσκεψη σε αυτούς;;;

Κατερίνα... δεν εχω ξανακούσει να βγαζουν πρωτα τα πάνω δοντακια ή τους κυνοδοντες. Το βραδυ δεν κοιμάται εξαιτίας των δοντιων;

Φιλάκια

Φουφου που εισαι;

Η Μίνα ρε κορίτσια τι απέγινε; Μακαρι να ειναι όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mανούλες καλησπέρα! Περάστε λίγο κ από εδώ:

http://www.mammyland.com/forum/12/17231

μήπως κ μπορείτε να μου δώσετε τα φώτα σας. Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Σας γράφω γρήγορα γρήγορα γιατί έχω να διορθώσω διαγωνίσματα :geek::geek::geek::geek: Εχω χαθεί,γιατί είναι και ο αντρούλης εδώ τώρα,οπότε καταλαβαίνετε.Ας τον χορτάσω όσες μέρες θα είναι εδώ.Εμένα η μικρή κακόμαθε με αγκαλιές λόγω πυρετού και τις τελευταίες μέρες έκανε ζουζουνιές.Θα τη στρώσω όμως πάλι.Εγώ τρέχω και με σχολείο και με σπίτι.Δε γράφω ξεχωριστά γιατί δεν προλαβαίνω.Φιλάκιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλησπερσ και απο μενα!!!!!!

σημερα ειχε πολυυυ δουλεια....ηρθα σπιτι εφτιαξα σουτζουκακια για αυριο γιατι αυριο ρεπαρωωωωωωω και θα ειμαι οολη μερα εξω με το νεραιδακι μου!!!! :):)

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ εκτος του οτι τρωει τα χερια της....τα ουλη της ειναι κατασπρα και οταν της βαζω αλοιφουλα νιωθω κατι να σκαει :) αλλα οχι απο κατω...τα 2 πανω και στα πλαινα :?::!:

Φωτεινη ουτε εγω το εχω ξανακουσει...

αυριο εχουμε εμβολιο οποτε θα την δει ο γιατρος και θα μας λυθουν οι αποριες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες :?: σημερα το εριξα στις βολτες για αυτο χαθηκα :!: το πρωι μονο πηγα σε μια γνωστη μου για στολισμο κλπ :!: τρελλαθηκα :!: πολυ ονειρεμενα πραγματα,παραμυθι :!: Φωτεινουλα,μην το λες,εξαρταται απο το σοι :!: εμεις μονο στις κηδειες(κουφια η ωρα)δεν το στηνουμε το γλεντι :!: σκεψου οτι θα κατεβουν καμια 50 ατομα για τη βαφτιση :o:o μουρλοοικογενεια :o:o ψοφαμε για πανηγυρια :lol::lol:

Φουφουκα μου,χορτασε τον αντρουλη σου και εμεις περιμενουμε :lol::lol:

Κατερινακι,και εμεις σημερα πολυ ζορι με τα δοντια :!: εβαζε οτι εβρισκε στο στομα και ετριβε τα ουλα της :roll: κατακκοκινα τα εκανε :!: οι δυο κατω τομεις εχουν ασπρισει :shock::shock: και εγω ειχα βγει για καφε,η γαιδουρα :oops::oops: οταν γυρισα,εκανε κατι χαρες :D:D

Συμπεθερα,αρχισε να στρωνεις και εσυ τον υπνο γιατι αν αρχισουν τα δοντια δεν ειναι καταλληλη εποχη να το προσπαθησεις :!: δεν θα στρωνει γιατι θα εχει ζορια και θα θελει παρηγορ ια :!:

Φωτεινουλα,7.30 :?: αψογος ο παιδαρος :ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] αντε καλη συνεχεια ;)

Φιλια κουκλες :!: εχω να δω εναν ακομη χωρο αυριο και να κλεισω την εκκλησια :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΞΕΣΑΛΩΣΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 9 ΞΥΠΝΑΕΙ 4 Κ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΩΣ ΤΗΣ 6 ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ 10 ΠΑΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ Κ ΦΥΣΙΚΑ 4 ΤΡΩΕΙ ΣΑ ΠΑΛΑΒΟ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ 7ΩΡΟ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ.ΜΗ ΛΕΤΕΤΕ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ..ΜΠΡΑΒΩ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΠΑΣ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΓΛΕΝΤΗΣΕ ΤΟ! ;) ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ.ΦΙΛΙΑ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ

ΕΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ :twisted:

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕ...ΣΥΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΜΕ ΕΙΧΕ :shock::shock:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...