Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερααααα τι κανετε????? εγω σχολασα 9 ηρθσ σπιτι επλυνα μπιμπερο...την καναμε μπανιο και τωρα κοιμαται πανω μου :) αχχχχ ειναι τοσο γλυκια :D

foufou μουυυυυ!!!! συνονοματη εισαι???

Φωτεινη χμμμμ βαλε Καθολικη :) την φωναζουμε και με τα 2 ετσι κ αλλιως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

βικυ καλο το ανεκδοτο!!!!! :lol::lol:

χτες με νευριασε η πεθερα,ηρθε πανω 2 φορες μεσα στο πρωινο μονο!ειπε οτι παρατηρησε οτι εσβησα [πολυ νωρις το κιμα,τον δοκιμαζει λεει οτι πρεπει να τον ψησω κι αλλο κ οτι εχει πολυ αλατι,αποφασισε να μαγειρεψει διπλα μου στην αυλη,οποτε δεν αντεξα κ εγω κ της ειπα "εγω δε θαχα γνωμη γιατο τι μαγειρευετε εσεις κατω,αλλα αν ειναι ετσι,ελευθερα αναλαβετε το φαι,εγω παω μεσα.κ εννοειται οτι πηγε να τα μπαλωσει κ χωθηκε κ στο δωματιο του μπεμπη για μιση ωρα παιζοντας.γρρρρ.

καλε τι καιρος ειναι αυτος???

σημερα ηθελα να παω τζαμπο να παρω ενα στορι κ μια κουρτινουλα γιατι δε παλευεται η επιδρομη απο ταπλαγια (απτη κουζινα,που φαινονται ολα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μου χτυπησε το κουδουνι να ζητησει λιγο σελινο.ενιωσα τρελες ενοχες που γραφω για αυτην....κριμα μωρε η γυναικουλα,ειναι αδιακριτη αλλα ειναι θυσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΑΤΟΣΤΡΑ ΠΟΛΥ...Κ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ...ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΚΕΣ;;; :lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΧΤΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΥΣΗΧΟΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΥΤΕ 3 ΩΡΕΣ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ..

ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΜΕΡΑ...

ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ...

ΦΙΛΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!:

Βικουλινι και Μιτσακο,προσ :!: εξτε τι λετε για τις πεθερες γιατι ειστε αγορομανες και οταν θα γινετε εσεις πεθερες να δω τι θα λετε :?::?::lol::lol:

Χθες στο αεροπλανο καθοταν μια κυρια διπλα μας και η δικια μου της μιλουσε (αγκου,αγκου) :!: ρωταει αυτη,που πας εσυ μικρουλα :?: στη γιαγια απανταω εγω :!: α,μου λεει πατε στη μαμα σου :?: οχι της λεω στη πεθερα μου :!: τιιιι :?: λεει αυτη,εγω λιμουζινα να στειλω στη νυφη μου δεν ερχεται οχι να παρει το βρεφος με το αεροπλανο να μου το φερει :!: Ειχε τον καημο της η γυναικα :!: τωρα ποιος ξερει ποιος να φταιει,αυτη ή νυφη :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα κυρια στο αεροπλανο η δικια μου :!: ασε που ειμασταν το "θεαμα" της πτησης,ειχαν μαζευτει γυρω μας ολοι οι αεροσυνοδοι :lol::lol: ειναι για μεγαλη ζωη :o:o ακους συμπεθερα :?::?::?:

Οταν φτασαμε ομως σπιτι ερχεται η κακομοιρα η πεθερα μου να την παρει και αρχισε να τη φιλαει,την αγκαλιαζει κλπ και αρχιζει κατι παραπονα,να με ψαχνει σαν τρελλη :!::!: αρχισε να κλαει και η γιαγια που στεναχωρεθηκε η μπεμπα,αστα :cry::cry: τωρα ομως ολα οΚ :!: ξανασυστηθηκανε :lol::lol: ειναι μικρα ακομα και δεν θυμουνται μωρε :!: παντως και εγω συγκινηθηκα που εψαχνε τη μανουλα ρε κοριτσια :D:D:D

Φουφουκα ,περαστικα σας :!::!: ελπιζω μην ειναι κατι σοβαρο :!:

Παντως μην κοροιδευετε, τις προσφορες στα παμπερς τις ψαχνω σαν τρελλη :!: εχω γεμισει την αποθηκη :!: σε λιγο θα τα εμπορευομαι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα :!: και μια που λετε για το βυζι :!: εμενα εκτος απο τα νυχια και τη μπλουζα,αντμετωπιζει το σουτιεν μου σαν σφεντονα :mrgreen::mrgreen: το τεντωνει και το αφνει με δυναμη ,αουτς :lol::lol::lol:

Παντως Φωτεινουλα,χωρις να θελω να σε ανυσυχησω αν κατι σε ανυσυχει,παρε και μια 2η γνωμη ;) πολλα εχουν δει τα ματια μου :!: κοιτα αν υπαρχει ορθοπαιδικος με εξειδικευση στα παιδια :idea:

Ασχετο,αλλα σε εκεινη τη συναντηση θηλασμου δεν ειχα παει γιατι εκεινη τη μερα γινοταν χαμος στο κεντρο,βροχη,βομβιστικες επιθεσεις :!:

ΑΧ :!: ρε Φωτεινουλα πολυ χαρηκα που επεστρεψες,πολυ που επεστρεψες :!::!: μου ειχεις λειψει :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!! τι κανετε?? εγω μπηκα στα γρηγορα να δω τα νεα.... :)

Η δικια μου πεθερα ειναι το εντελως αντιθετο....ουτε ανακατευετε ουτε τιποτα.....σε σημειο που λεω στον αντρα μου γιατι η μαμα σου δεν ερχετε σπιτι μας??? και οταν της τα ειπε....ειπε οτι δεν θελει να ανακατευετε και οτι περιμενε να την καλεσουμε εμεις για να ερθει!!! ;) αλλα οπως καθε πεθερα εχει τα κουσουρια της...τυπου..."ηθελε λιγο ακομα ψησιμο το φαι" η οταν μαζευω τα ρουχα τα βαζω σε εναν αλλο καναπε μεχρι να τα σιδερωσ το βραδυ..."να σου διπλωσω τα ρουχα για να μην ειναι ετσι ???" και της λςω τωρα τα μαζεψα και θελω να τα σιδερωσω! πρεπει να ειναι διπλωμενα για να σιδερωθουν???....καλα με το μωρο δεν το συζηταω...παντα βρισκει κατι λαθος :D .....το μωρο συγκαψε δεν θα του βαλεις κρεμα???? γιατι του δινεις χαμομηλι???? γιατι φοραει 2 φορμακια και οχι 1???? γιατι την κουνας για να κοιμηθει? θα κακομαθει...και γενικα ολα τα γιατι του κοσμου......στην αρχη νευριαζα....μετα περασα στο επομενο σταδιο...η που την αγνοο η που της απανταω "με τροπο" :D:D:D:D αλλα κατα τα αλλα ειναι καλη δεν ανακατευτηκε ποτε ουτε ειχαμε ποτε προβλημα!!! απλα ειναι κλασσικη πεθερα :D

Η Καθολικουλα χθες ξυπνησε 3 η ωρα και ηταν μεστην τρελλη χαρα!!! την παρακαλοθουσα που προσπαθουσε να γυρισει μονη της μπρουμητα ειχε πολυ πλακα γυρισε ομως :lol: σας αφηνω να πλυνω τα βραδυνα μπιμπερο να μαγειρεψω και να παω και δουλεια :cry: και δεν θελω καθολου με τετοιο καιρο :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

otan eisai se apostash apthn peuera(toylaxiston an de menete panv katv)

ta pragmata einai arketa eykola.k h xeiroterh na einai ua anτεχεις oti k an kanei otan th blepeiς 1 fora th bdomada.ayto eleipe,tote θαμασταν εμεις οι απροσαρμοστες.

αλλο αυτο,κ αλλο να ειναι οοοολη μερα στα ποδια σου....οπως κ ναχει κ αγιος νασαι θα εξοργιστεις.

anyway,arketes forew exei plaka h olh fash :D

χαρουλιτα οταν γινουμε πεθερες,ειτε αγορομανες ειτε κοριτσομανες ολες θα κριθουμε!!!! φαντασου τη μικρη σου που ειναι για μεγαλη ζωη,να τη κρινει η πεθερα της!!!ε,θα μιλησει το παιδι ετσι θα κατσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια ψαχνω για catering εξω απτην εκκλησια,αλλα γενικα ψαχνω οοοολα αυτα που θελει μια βαφτιση,αν κ ειναι ελαχιστα σε σχεση με το γαμο.αν εχετε καλες προσφορες στειλτε μου please!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΟΧΙ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΚ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΦΕΡΝΕΙ ΦΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΩΤΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΕΓΑΛΗ ΖΩΗ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΩΗΘΑ ΧΕΙ! ;)

ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ :shock::shock::shock:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ?

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 5 ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΕΠΑΘΕ ΑΜΟΚ ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΥΠΕΚΥΨΑ ΠΑΛΙΙΙΙΙ.ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ?

ΜΙΤΣΑΚΟ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γενικα ολα τα γιατι του κοσμου......

χαχαχαχαχααχα σε λίγους μήνες όλα τα γιατί του κόσμου, θα στα ρωτάει η κουκλάρα σου!!! Οπότε δες το ως μια καλή ευκαιρία για προπόνηση :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΜΗΤΣΑΚΟ ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΕΤΕΡΙΝΚ ΕΜΕΝΑ Η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΕΤΕΡΙΝΚ ΜΠΑΛΟΝΙΑ Κ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑΣ Α!ΟΥΤΕ ΡΥΖΙ :o:o:shock::shock: ΚΟΙΝΟΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!ΤΕΣΠΑ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΧΑΧΑΧΑ Κ ΖΗΤΑΝΕ 300 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΝΟΝΑ ΧΩΡΙΑ 55 ΑΔΕΙΑ ΓΑΜΟΥ ΧΩΡΙΑ 120 ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΕΝΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΑΝΗΚΩ ΛΕΕΙ ΑΛΛΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!

η εκκλησια επιτρεπει τραπεζι εξω.δε ρωτησα για στολισμο,γιατι ειμαι εναντιον του στολισμου της εκκλησιας με παιδικο παρτυ.ειναι ναος Θεου.στο γαμο το να βαλεις τα λουλουδια μου αρεσει,αλλωστε κ τις εικονες με λουλουδια τις στολιζουν!!!

αχ,βρε κοριτσια δε ξερω τι να κανω?catering με τραπεζαρια η χωρις.οταν λεμε χωρις θαναι σα μπουφες που ο κοσμος τρωγοπινει στο ορθιο σαν σε παρτυ.η να φερω catering σπιτι.εχω 110 καλεσμενους π[εριπου.περιττο να σας πω οτι αγχωθηκα λιγο.

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!! τι κανετε??? εγω σχολασα πριν λιγο και ηρθα σπιτι με 38.9 πυρετο!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: ελπιζω να μην κολλησω το μωρακι μου :(:( την εχει αναλαβει ο μπαμπας και δεν μπορω να της δωσω ενα φιλακι :(:(:( καιγομαιιιιιιιιιιιι :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!: Κατερινακι περαστικα :!::!::!: ξεκουρασου και προσεχε μην κολλησεις τη μπουμπου :!::!: αυτα φοβαμαι και εγω οταν θα γυρισω στη δουλεια,τις λοιμωξεις :twisted::twisted: και σκεψου εμενα στο νοσοκομειο :!:

Κατα τ'αλλα πηγα σε ενα κτημα σημερα,αν και με αυτη τη κακοκαιρια αστα :!: ωραιο ηταν ρε κοριτσια και εχει τελειο φαι,αλλα 35 ευρω το ατομο :!: βεβαια μεσα στη τιμη ειναι και ο στολισμος και ο dj αλλα παλι πολλα μου φαινονται :!: ο πεθερος μου βεβαια ενθουσιαστηκε :!: εχω αυριο αλλα 3 ραντεβου,να δουμε :-?:-?:-?

Μιτσακο,εγω λεω στο σπιτι :!: ο ορθιος μπουφες ειναι λιγο αβολος για τους καλεσμενους και φευγουν ολοι αρον-αρον :!: απο την αλλη τραπεζια στην εκκλησια :?: μονο σε εξωκκλησι θα μου αρεσε :roll::roll:

Ηλθαν και ολοι οι κουμπαροι το απογευμα,και την αραξαμε σπιτι,τελεια ηταν,μου ειχαν λειψει :!: τρελλαθηκαν με τη μικρη,τους φανηκε πολυ διαφορετικη σε 1 μηνα που ειχαν να τη δουν :!::!: κλασσικα :!: τη γεμισανε στα δωρα :lol::lol::lol:

Αυτα για αποψε :!: θα σας γραψω νεοτερα αυριο,να μου πειτε γνωμες :!: φιλια :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Εμφανίστηκα κι εγώ :D:D:D Τι κάνετε;Εμένα ήρθε ο αντρούλης και με το που ήρθε σήκωσε 38 πυρετό :cry::cry: Σήμερα όμως είναι περδίκι! :D:D:P:P ,όπως και το κοριτσάκι μου επίσης :D:D Δόξα τω Θεώ!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια κι εγώ προβληματίζομαι με το τραπέζι της βάφτισης.Θέλω να κάνω κι εγώ οπωσδήποτε.Έκανα και στη μεγάλη.Δε θέλω να αδικήσω το μικράκι μου,εκτός ότι θα βγάλω και το όνομα της μανούλας μου :):)

Αυτά κοριτσάκια μου,τα ξαναλέμε.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!

Ωραία περάσαμε χθες, είχαν έρθει φίλοι μας.Μαγείρεψα κοκκινιστό μοσχάρι με ρύζι, τυρόπιτα και φλογέρες... Ευτυχώς έμεινε περίσευμα και σήμερα δεν θα μαγειρέψω. :D

Ο Γαλαξίας και ο ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠ έχουν 30% έκπτωση στα Libero μέχρι σήμερα...

Μέρα παρα μέρα μπαίνω σε όλα τα λίνκ και κοιτάω προσφορές... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες. βλέπω ησυχία το σ/κ (ευτυχώς, για να προλάβω να σας διαβάσω :lol: ).

Διαβάζω για το τρέξιμο που έχετε για τις βαπτίσεις και αγχώνομαι η μουλάρα που δεν έχω κάνει τίποτα. βασικά εδώ δεν έχουμε αποφασίσει καν αν θα κάνουμε γαμοβάπτιση. Να πω την αλήθεια η κρυφή μας σκέψη, εμένα και του άντρα μου, είναι μέχρι το καλοκαίρι να ξαναμείνω έγκυος οπότε του χρόνου πια να κάνουμε γάμο και δυο βαπτίσεις. Εσείς τι λέτε;

Κατερινούλα... περαστικά. Το κουσούρι με το δίπλωμα των ρούχων το έχω και εγώ :lol:

Κατερινοφουφούκα ηρεμα με το σύζυγο :lol::lol: Ο άνθρωπος ήξερε τι θα περάσει και υποσυνείδητα ανέβασε πυρετό :lol::lol:

Χαρουλίτα καλό ψάξιμο και προσοχή με τα δώρα των κουμπάρων μην πληρώνεις υπέρβαρο στο αεροδρόμιο :lol: Μαγδούλα άμα από τώρα μάθει η νυφη στα δώρα μετά τι θα σου ζητάει;;;

Μήτση νομίζω ότι το όρθιο είναι λίγο άβολο. Ακόμα και αν δεν θες τραπέζια η εκκλησία δεν έχει κανένα μέρος εξωτερικά για να κάθεται ο κόσμος;

Τώρα πειράζει να γίνω λίγο κακιά; Γιατί ζητάει η εκκλησία 300 ευρώ για την βάφτιση, Μάγδα; Να σου πουν δώσε όσα θες ο.κ. πάω πάσο, αλλά να υπάρχει ταρίφα;

Τατιανή καλωσόρισες και από εμένα. έλειπα όταν μπήκες στην παρέα και γι΄αυτό η καθυστέρηση και στην προσθήκη σου στη λίστα, παραπονιάρα. ;) Τι είστε εσείς οι Υδροχόοι βρε παιδί μου; Άμα δεν σας παίζουνε οι φίλοι σας είστε να σκάσετε από τη στεναχώρια :lol::lol:

Βικουλίνι πως πας; Ο μικρός καλά;

Διάβασα και τις σελίδες που είχα χάσει αλλά τώρα πάω να κάνω καφεδάκι στον μπαμπά μου που ήρθε και θα μπω αργότερα να σχολιάσω.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!! xaroulita kai foufou σας ευχαριστω για τα περαστικα :) σημερα εχω μονο δεκατα ευτηχως!!!! εχω ομως πολυυυυυ βηχα :( θα μου φερει σε λιγο η μανουλα μου κοτοσουπα :D fotini μου γιατι δεν εβαλες το ονοματακι της κορουλας μου ???

Εμεις λογω οικονομικων θα παρουμε κατι ωραια γλυκακια που ειχα δει σε μια βαφτιση και θα εχουμε εξω στην αυλη της εκκλησιας...ειναι μεγαλη εκκλησια και εχει αυθονο χωρο εξω!! θα περνουνε μπομπονιερα και γλυκακι...το πολυ πολυ να παμε καπου με τους κουμπαρους μετα και με τον μπαμπα μου που θα ερθει απο Κυπρο για την βαφτιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια πεστε μου λιγο εσεις πως κοβετε τα νυχακια στα μωρακια σας??? εγω της τα κοβω αλλα οχι πολυ βαθια και ουτε στρογγυλα για να μην μεγαλωσουν στο δερματακι της...αλλα καταγρατζουνιετε απο τις γωνιες μαλλον....εχει καταγρατζουνισει την φατσουλα της :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :!: περιμενω να περασει η ωρα να παω να δω ενα κτημα ακομα και μπηκα να σας πω τα πρωινα νεα :!:

Πηγα σε 3 χωρους :!: Ο 1ος πανω στη θαλασσα,πολυ καλοκαιρινος,απο 26 το ατομο μου ειπε και εξτρα ο dj,το ειχε ενα νεο παιδι που μου φανηκε πολυ συνεργασιμο :!: μπαινει στα υποψιν (για μπουφε ηταν η τιμη),μου ειπε οτι μπορει να φερει και κλοουν για τα παιδακια :roll::roll: Ο 2ος ηταν μια παραδοσιακη ταβερνα για εκδηλωσεις πανω στο κυμα με γκαζον(σερβιριστο το κλασσικο μπριζολα-πατατες-ρυζι-ορεκτικα-σαλατες-φρουτα)20 το ατομο και εξτρα ο dj και ο κλοουν,οτι και στο αλλο δηλαδη :!: απλα το 1ο ηταν πιο beach-bar κατασταση ενω το 2ο πιο ταβερνα :!: Καλα ο 3ος ηταν star :!::!: ξενοδοχειο που ηταν κλεισμενο ηδη για γαμο και μου ειπε να στησουμε στην καφετερια :!::!::!: με 30 το ατομο και 500 ο dj :!: ελεος :twisted::twisted: παλι καλα που δε μου ειπε να παμε και τα φαγητα και αυτος να βαλει την ιδεα :shock::shock:

Θα ξαναμπω μετα να σας πω για αυτο που θα παω τωρα :!:

Κατερινακι,εγω τισ γωνιες τις λιμαρω με χαρτινη λιμα ;);) το ειχα ακουσει στη Μενεγακη που βγαζει το παιδιατρο τον Μαζανη ;) τελειο κολπο :!: και αρχιζει και νωρις το μανικιουρ :lol::lol: ακους συμπεθερα :?: θελουμε και μανικιουρ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΡΕΧΕΙΣ Ε;;ΕΛΠΙΖ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΒΓΗΚΑΜΕ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ Κ ΓΥΡΗΣΑΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...7,45 Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ :shock: ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΜΤ ΧΤΕΣ ΑΚΟΥΓΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ Κ ΔΑΚΡΥΖΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ... :cry::cry::cry:

ΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ;;ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ...

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΕΦΗ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ...

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;;ΓΙΑ 2ο Ε;;ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ!!!

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΟΡΥ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...