Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Μουρμούρισε ο μικρός και πήγα να δω τι θέλει. Λοιπόν βάλε ό,τι θες, άντε γιατί σε λίγο θα με δείρει ο άντρας μου. [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανούλες..έχω πολυ καιρο να μπω εξαιτιας του οτι ημουν στο κρεβατι λογω μιας μικρης αποκολλησης που ομως μεγαλωσε και το μωρακι μου δεν δυστυχως αντεξε.χθές πέμπτη 10/03/2011 μπηκα για αποξεση.Ειναι τραγικο...πριν 3 μερες ο γιατρος με διαβεβαιωνε οτι ολα ειναι μια χαρα κ το μωρακι υγιεστατο και μετα ηρθε το τιποτα..ειμαι ρακος ...ευχομαι να νη ξανασυμβει ποτε κ σε καμια κοπελα.δεν εχω διαβασει τα νεα σας ομως ειμαι ειμαι σιγουρη οτι ειστε ολες με τα ζουζουνια σας καλα!!Καθολικη μου βλεπω τη φωτογραφια σου και μου φτιαχνεις τη διαθεση τωρα που γραφω.εισαι μια κουκλαρα!!!φτου φτου!!!το κοριτσάκι μου ειναι πολυ καλα και αυτο ειναι το μονο που μετραει απο δω κ περα..αδερφακια ειμαι σιγουρη οτι στο μελλον θα αποκτησουμε πολλα!!!σας φιλω και παλι καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μπελλα μου.Εχουμε ανοιξει καινουριο θεμα.Λεγεται μπεμπακια 8ου 9ου 10ου 2010.Διακοπες στη Παρο!!!!Ελα εκει να μας βρεις...

Λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου για οτι σου συνεβη.Ευχομαι γρηγορα να παρεις τα πανω σου και να βλεπεις τη μικρη σου και να παιρνεις κουραγιο :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...