Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Φωτεινη μου γεννηθηκε 25/8/10

Βικουλινι και εμενα μονο πλαι γυρναει

ο αντρας μου εχει καταγαλανα ματισ και δεν τα πηρε η μικρη μας!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια δεν σας εχω διαβαση ακομη ελπιζω να ειστε ολες καλα εχω δυο μερες να σας διαβασω και εχετε γραψει πολλα θα σας διαβασω και θα τα πουμε φιλακια και καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες :!: εχω ξενερωσει σημερα,με πετατει ολο εξω :twisted::twisted: μπηκα για καληνυχτα,αυριο πεταμε και τρεχωωωωω :!::!: εφημερευει και ο ανδρας μου,αλλα ευτυχως ηλθε ο μπαμπας μου :)

Και εμενα ξανθια γαλανοματα,σαν τη μαμα αλλα μονο τα χρωματα μου εχει(δηλ και ο ανδρας μου ξανθος ειναι)γιατι κατα τ'αλλα :roll::roll: και μενα μονο πλαι γυρναει ;);)

φουφουκα ηλθες ο αντρουλης σου και απουσιαζεις :?: η μιτσι που χαθηκε :?:

Φωτεινη παραλληλοι βιοι :!: και εμας μας φαγανε οι αποστασεις :!:

αντε θα τα ξαναπουμε απο Κορινθο μαλλον :!: φιλιααα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Και το ξενυχτι συνεχιζεται... το σκατουλακι μου ξυπνησε για γαλατακι και στις 2 και στις 5:30, και τελικά στις 8:30 αρχισε να με ξανακαλεί. Πρεπει να παρω δραστικα μετρα :evil: θελω να εφαρμόσω την τακτικη της Χαρας αλλά όλο αλλάζω γνωμη. Ισως να αφησω να περασει και αυτος ο μηνας και μόλις μπει στον 6ο θα προσπαθησω να του κόψω το νυχτερινο ξυπνημα.

Μιρια πολύ τρελή η φωτο στο αβαταρ :lol::lol: Καλε τι του εκανες του μωρού :lol::lol:

Η φουφουκα δικαιολογειται να απουσιαζει τις Τεταρτες γιατι αν θυμαμαι καλα εχει εφημερια στο σχολειο. Εεεε τωρα που ειναι και ο αντρας σπιτι, ποιος την πιανει :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη μου γεννηθηκε 25/8/10

Βικουλινι και εμενα μονο πλαι γυρναει

ο αντρας μου εχει καταγαλανα ματισ και δεν τα πηρε η μικρη μας!!! :roll:

Στη λιστα να βαλω ονομα στη μικρη; Κική ή Καθολική; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλημερα!!!!!

επιτελους νουμερο 2 χαιρομαι πολυ!!!

αυτες τις μερες τρεχω στα ασφαλιστικα ταμεια να αλλαξω το βιβλιαριο του μωρου.το εγραψα στο τσαυ γιατι με το ικα καζαντισαμε.εννοειται πως μια κ κατεβαινω κεντρο πεταγομαι κ στα μαγαζια!

πηρα ενα στορι μπαμπου γιοα τη κουζινα.για μενα πηρα με 6 ευρω απτα pull and bear ενα μακρυ φουστανι καλοκαιρινο,ενα στραπλες σε στυλ κορσε εμπριμε 3 ευρω κ ενα μαλλινο σαν κασκολ με λουλουδακια ....50 λεπτα!!!!εμεινα!

το μωρο 2-3 φορες εχει γυρισει απο μπρουμυτα ανασκελα αλλα μαλλον τυχαια.πλαγια ναι με ανεση.

περασα στο γαλατακι νουμερο 2 εννοειται πως οχι φαι ακομα(κλαψ!!!!).αλλα ρε κοριτσια,το προυγουμενο μηνα κατεβαζε τα 250αρια για πλακα.τωρα 180 κ αυτα δε φανατιζεται κιολας,χαζολογαει την ωρα που πινει.

φωτεινουλα κοψε αγαπη μου τα βραδινα να ηρεμησεις λιγο!πραγματικα αν υπαρχει ενας λογος που δεν αισθανομαι φορτωμενη απτηην αφιξη του μπεμπη ειναι επειδη τα ξενυχτια κρατησαν λιγο.

χαιρομαι που εχουμε κ αλλα κοριτσια στη παρεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Κ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΠΑΛΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΤΑΙΧΝΩ ΨΑΡΙΑ ΣΟΥΠΑ. :D

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΑΝΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΥΠΑΝΕΙ ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 4 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ...

ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.ΤΕΛΕΙΑ!!ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΡΟΠΑΠΠΟΥ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ..ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ Η ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ Κ ΟΙ 2 ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΣΤΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΝ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΘΕΙΟ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΠΑΡΑΟΛΟ ΠΟΥ ΝΑΙ ΞΑΝΘΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΥΤΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΔΟΝΤΙΩΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ.ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ?ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΒΑΤΑΡ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΙ ΟΛΟ ΥΠΟΚΥΠΤΩ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΚΡΕΜΟΥΛΑ Κ ΦΡΟΥΤΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΟΣ ΛΕΣ ΒΚΙ ΕΧΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΒΡΕ ΑΣΤΕΣ ΛΙΓΟ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσακια μου!! Χθες ξεκινησαμε κρεμουλα. Καλα τα πηγαμε για πρωτη μερα. Σημερα θα φαμε περισσοτερο. Σιγα σιγα ειπε ο γιατρος. Επισης χθες ηταν η πρωτη νυχτα απο τοτε που γεννηθηκε που δεν εφαγε. Ξυπνησε μια φορα βαλλαμε πιπιλα και ξανακοιμηθηκε. Κοιμηθηκε στις 10.15 το βραδυ και ξυπνησε καλ στις 7.40 το πρωι. Μια χαρα. Ευτυχως δεν ειχα προβλημα με το γαλα μου. Ειχε μαζευτει αρκετο αλλα τον θηλασα στις 8 το πρωι και ολα μια χαρα. Τωρα πια δε θα ξαναφαει βραδυ. Ειμαι πολυ χαρουμενη που το αντρακι μου μεγαλωνει και φτιαχνει το προγραμμα του. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AYTO ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΙΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΠΟ ΤΗ ΑΛΑΣΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΕΜΠΤΗ.ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΔΙΑ ΠΙΣΤΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ Η/Υ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ E MAIL ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ ΞΕΧΝΑ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΧΗΡΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ Η/Υ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ EMAILS.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΞΕΡΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΕΚΕΙ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ

ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΘΕΜΑ ΕΦΤΑΣΑ

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΚΠΛΗΣΕΣΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ MAIL ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΧΟΥΝ LAPTOP ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΥΡΙΟ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΜΕΝΑ.

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΤΩ!!!!!

ΧΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΠΟ ΤΗ ΑΛΑΣΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΕΜΠΤΗ.ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΔΙΑ ΠΙΣΤΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ Η/Υ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ E MAIL ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ ΞΕΧΝΑ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΧΗΡΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ Η/Υ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ EMAILS.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΞΕΡΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΕΚΕΙ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ

ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΘΕΜΑ ΕΦΤΑΣΑ

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΚΠΛΗΣΕΣΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ MAIL ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΧΟΥΝ LAPTOP ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΥΡΙΟ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΜΕΝΑ.

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΤΩ!!!!!

ΧΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΕΛΙΩΣΑ :P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.... Πως είναι η μέρα σας?

Εμείς είμαστε πολύ καλά.Ο μπέμπης τώρα κοιμάται...

Το πρωί πήγα σε 3 σούπερ για ψώνια...τι να κάνω η κακομοίρα...κυνηγάμε τις προσφορές.... :D:D

Αυριο έχουμε τραπέζι σε φίλους μας...

Απο αύριο έρχεται κακοκαιρία.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήτση καλοριζικα τα ρουχαλάκια. θεϊκές τιμές :shock::o:o Μωρέ όλο λέω να τα κόψω και όλο υποκύπτω. Από τη μία είναι κάποιες φορές και ψιλοευκολία γιατί θηλάζει για κανένα 10λεπτό και μετά κατευθείαν ύπνο, αν και δεν συμβαίνει πάντα αυτό. Από την άλλη δεν έχω όρεξη για κλάματα και γκρίνιες μέσα στη νυχτα. Πάντως όσο πάει αρχίζω να το σκέφτομαι όλο και πιο πολύ ότι ήρθε η ώρα να δώσω τέλος στα ξυπνήματα, όπως είπα θα αφήσω να μπει στον επόμενο μήνα και μετά. Χαζολόγημα έχουμε και εμείς την ώρα του φαγητού. Μονο που απόκτησε καινουρια συνήθεια που δεν αρέσει καθόλου στη μανούλα .... :evil::evil: δοκιμάζει τα νυχάκια του πάνω στο βυζί μου :evil: για να μην πω για το τράβηγμα της μπλούζας.

Α ρε Βικουλίνι. Θέλω ψαρόσουπα τώραααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαγδούλα να σου ζήσει ο άντρουλης σου. Τι δωράκι του πήρες; Εμένα είχε γενέθλια την Κυριακή που ήμασταν νοσοκομείο. Από την όλη φάση τον είχα ξεχάσει τον κακομοίρη και του ευχήθηκα το απόγευμα ενώ ήταν όλη μέρα μαζί μου στο νοσοκομείο (ευτυχώς το σ/κ είναι πιο χαλαρό το επισκεπτήριο στο νοσοκομείο μας). Σχετικά με το ποδαράκι που με ρωτάς η αλήθεια είναι ότι βλέπω βελτίωση, αλλά μωρέ εγώ δεν έχω πειστεί ότι είναι 100% καλά. Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά δεν το τεντώνει εντελώς, τουλάχιστον όχι όπως το δεξί. Οι γιατροί την Δευτέρα που τον εξέτασαν τελευταία φορά είπαν ότι είναι όλα τέλεια. Ο παιδίατρος μου μου είπε ότι θα περάσει κάποια στιγμή από το σπίτι να του ρίξει μια ματιά.

Έλενα καλή αρχή με τις κρεμούλες.

Χαρά καλό ταξίδι. Έχει η Κόρινθος αεροδρόμιο; Εκεί δεν είπες ότι πας;

Νίκη τι καλό θα μαγειρέψεις; Ο άντρας μου έχει πλάκα με τα πάμπερς.Τελευταία φορά έφερε 6 συσκευασίες των 50 επειδή είχαν έκπτωση 30%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Κατ'αρχήν συγκινήθηκα πολύ.Ρε Φωτεινούλα,θυμόσουν ότι Τετάρτη έχω εφημερία;Συγκινήθηκα :cry:Επίσης,νομίζω ότι ταιριάζουμε σε πολλά.Εκτός ότι είμαστε και οι δύο εκπαιδευτικοί,τα παιδιά μας δε θα είναι ποτέ αδιάβαστα :lol::lol::lol::lol: Επίσης και εμένα ο παππούς μου είχε καταγάλανα μάτια και δεν τα έχει πάρει κανένας κι επιπλέον κι εμένα ο αντρούλης μου είχε την Κυριακή γενέθλια ;) Όσο για τις αποστάσεις κι εμάς μας είχανε φάει κι όπως καταλαβαίνετε ακόμα μας τρώνε.Μήπως τελικά όντως να συμπεθερέψουμε; :P:P:P:P Το μωράκι σου τι κάνει :?::?::?:

Μαγδούλα,να τον χαίρεσαι τον αντρούλη!Όλα καλά;;;

Χαρουλίτα μου,,πώς ήταν το ταξίδι σας;Η μπεμπούλα όλα καλά;

Βικουλίνι,κι εγώ στεναχωρήθηκα,αλλά δεν κλείσαμε την πόρτα σε κανέναν.Το ανέκδοτο όλα τα λεφτα.

Μητσάκο,τέλειες προσφορές τα pull and bear έχουν γενικά και καλές τιμές και ωραία ρούχα. ;)

Νικάκι,Κατερινούλα και Τατιανίτσα :-*:-*:-*:-*:-*

Ο άντρας μου κοριτσάκια έρχεται αυριο πρώτα ο Θεός.Δε χάθηκα γι'αυτό,αλλά από αύριο θα χαθώ :lol::lol: Ξέρετε τι έγινε;Προχθές το βράδυ κοιμόμασταν τι ωραία τι καλά.Γκρινιάζει το μπεμπάκι μου κατά τις 2:30 και σηκώνομαι για την πιπίλα.Όπως την ακουμπάω ζεμάταγε.Της βάζω θερμόμετρο 39,4 :o:o:o Τα είδα όλα.Στα καλά του καθουμένου.Την πήγα εχθές στον παιδίατρο και μου είπε ότι βλέπει μόνο λίγο κόκκινο το λαιμό της και τίποτα άλλο.Ούτε φάρμακα δε μας έδωσε.Μου είπε πως αν συνεχιστεί και σήμερα να την κάνω καλλιέργεια ούρων μήπως είναι ουρολοίμωξη.Εγώ όμως θα την αφήσω και αύριο μήπως είναι η ίωση με τον 3ήμερο πυρετό.Βέβαια,ο γιατρός πιστεύει πως δεν είναι τίποτα γιατί ήταν πολύ ζωηρή,μπορεί και δοντάκι.Και ξέρετε τι άλλο είπε;Ότι είναι από τα πολύ όμορφα μωρα :P:P:P:D:D:D Η αγαπουλίτσα μου.Εχθές κοιμήθηκα 4:30 μέχρι 6.Ήταν ανήσυχο το καλό μου.Ε,μετά σηκώθηκα έκανα ένα μπανάκι κι ετοιμάστηκα για το σχολείο.Αυτά από εμάς

Α,όσο για τη βάφτιση τελικά μάλλον η ανηψιά μου θα το βαφτίσει :):):)

Αν ξέχασα κάτι συγνώμη,αλλά σας έπιασε και λογοδιάρροια σήμερα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα τι συγκινήθηκες ρε χαζό; Μια παρέα δεν είμαστε; Διαβάζω τα κοινά μας στοιχεία και ψιλοανατριχιάζω :shock::shock::shock: Άσχετο αλλά εσύ που σπούδασες; Εγώ Ρέθυμνο. Πες μου ότι ήσουν και εσύ εκεί να πάθω πλάκα τώρα :shock: Υδροχοάκι και ο δικός σου, καλά παιδιά έχω να πω. Στην κοσμάρα τους αλλά καλά παιδιά :lol::lol: . Θύμισε μου όμως ο άντρας σου που είναι;

Για τον μικρό μου έλεγα και πιο πάνω ότι νιώθω πως δεν είναι εντελώς καλα το ποδαράκι, αλλά οι γιατροί υποστηρίζουν το αντίθετο. Περαστικά στην μικρούλα σου. Καλέ βάλε καμιά φωτο να δούμε τη νυφούλα :lol: Αφού εγκρίνει και ο γιατρός ποια είμαι εγώ που θα την απορρίψω ;);) Στο νοσοκομείο γυρνάει μια παιδίατρος και μου λέει "Σαν αγοράκι είναι το μωρό"!!! και απαντώ "Μα αγοράκι είναι". Τώρα αυτό πως να το πάρω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ.

ΥΔΡΟΧΟΑΚΙΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΒΛΕΠΩ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΓΩ.ΕΠΙΦΥΛΑΣΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ;)

ΛΕΤΙΣΙΑ ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΣΩΤΗΡΙΕΣ!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΧ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΤΕΕΕΛΕΙΑ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΤΕΝΤΩΝΟΥΝ ΚΑΛΑ.ΑΦΟΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΚ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΛΕΣ Κ ΑΚΟΥΓΑ ΕΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Φωτεινούλα ο άντρας μου εμένα είναι στην Καρδίτσα.Εγώ σπούδασα στην Αθήνα.Ναι,ρε παιδάκι μου!Πράγματι στην κοσμάρα τους!!!! :o:o:o Όσο για φωτογραφία,δε θέλω μωρέ και δε βάζω γιατί ψιλοφοβάμαι.Μπορεί να μπει όποιος θέλει και να δει και γι'αυτό δε βάζω.Άντε από κοντα να βρεθούμε για να γίνει κι επίσημα το προξενιό :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιός είναι υδροχόος? Τα καλύτερα παιδιά είμαστε κ τώρα τελευταία άρχισα να αλλάζω γνώμη κ για τους Σκορποιούς, αφού μεγαλώνω...έναν :lol::lol::lol:

Δν με βάλατε στην λίστα, γιατί δν με παίζεται? Τις ψείρες τις ξαπόστειλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου,της Φωτεινής και της Μάγδας είναι Υδροχόοι.Κι εσύ είσαι;

Τατιανούλα,ξαναγράψε τα στοιχεία σου,πότε γέννησες δηλαδή,από πού είσαι και τέτοια γιατί μάλλον τα έχεις γράψει στο Νο 1 και η Φωτεινή προφανώς δεν τα έχει διαβάσει για να σε βάλει στη λίστα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...