Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Eμείς Θεσσαλονικη. Από την μία σκεφτόμαστε να βρούμε εκκλησία που να επιτρέπει το κέτερινγκ -γιατί ένα κέρασμα λίγο περισσότερο θέλουμε να κάνουμε κ όχι να πάμε σε ταβέρνα-αλλά από την άλλη μας φοβίζει κ ο καιρός. Λέμα τέλη Μαίου ή μέχρι μέσα Ιουνίου, που είναι κ το επικρατέστερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ειχα παντρευτει 21/06 και ειχε γινει στο παρεκκλησι του αγιου βασιλειου στο φιλιππειο :!: εκει επετρεπαν κατερινκ και ειναι πολυ ομορφα αλλα ο καιρος :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!

ΑΚΟΥΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ ΓΑΜΟΥΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ :lol::lol::lol: ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩΣΩ;;;ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟΣ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΤΡΩΕΙ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ;;;Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ...

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;

Χαρουλίτα,κι εγώ το ίδιο.Όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω δασκάλα γι' αυτό το λόγο :lol::lol::lol: Τώρα που έγινα όμως :?:?:? Πλάκα κάνω.Την αγαπώ πολύ τη δουλειά μου.Εγώ την κόρη μου δεν την έχω τάξει σε κανέναν Φωτεινούλα :!::!::!::!::!::!: Ειμαστε διαθέσιμες :lol::lol::lol::lol:

Α,Χαρουλίτα για τα τικεράκια έχει άνοιχτει θέμα.Βρες το και θα σε βοηθήσει.Θα έρθετε Κόρινθο ε;Εμένα έρχεται ο αντρούλης μου την Παρασκευή με το καλό.Λες να κάνουμε καμια εκδρομούλα στην Κόρινθο; :?::?::?::?::?::?:

Βικουλίνι μου,τι κάνεις;Έτσι όπως τα λες εμένα για δοντάκι μου κανει :roll:

Τατιάνα μου,όλα καλά;

Μαγδουλα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα παντρευτει 21/06 και ειχε γινει στο παρεκκλησι του αγιου βασιλειου στο φιλιππειο :!: εκει επετρεπαν κατερινκ και ειναι πολυ ομορφα αλλα ο καιρος :?:?:?

Tέλειο μέρος το έχω στα υπόψιν όπως κ τον Αγ. Αλέξανδρο στην Κρήνη....αλλά είπαμε ο καιρός είναι απρόβλεπτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tέλειο μέρος το έχω στα υπόψιν όπως κ τον Αγ. Αλέξανδρο στην Κρήνη....αλλά είπαμε ο καιρός είναι απρόβλεπτος

το κακο με την κρηνη ειναι οτι το μυστηριο γινεται μεσα και εαν εχεις αρκετα ατομα δεν θα χωρανε ολοι μεσα :( απο την αλλη σε περιπτωση κακοκαιριας στον αγ.βασιλειο,το μυστηριο γινεται στους αγ.αναργυρους στα καστρα :roll: μια αλλη με προαυλιο ειναι η οσια ξενη -χαριλαου!!!αλλα δεν ξερω αν αφηνουν κετερινκ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να τον δεχτεις φουφουκα,αντε ελατε να μου πεις γνωμες για τη βαφτιση :D:D:D ολο προξενεια ειμαστε,θα συμπεθεριασουμε ολες τελικα :lol::lol::lol:

Βικουλινι μην χανεσαι :!: ελενη ουτε εσυ,χαρηκα που μπηκες,ειχαμε καιρο να μαθουμε νεα σου :) ειδα οτι μερικες αλλαξοδρομησαν και στεναχωρεθηκα λιγο αλλα ελπιζω να παιρνανε καμια βολτα και απο εδω :roll: ειδικα η Μιρια που ειχα συνηθισει την παρεα της :!: αντε καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάνω που είπα να κάτσω να δω τι κάνετε η μικρή έχει χαλάσει τον κόσμο απ την γκρίνια.... τρέχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα παρουσαααα!!!

κοριτσια πηγα σε εναν βρεφονηπιακο σταθμο και επαθα πλακα!!!!! και με τον εξοπλισμο και απο τις κοπελες και απο το περιβαλλον και απο την τιμη και απο ΟΛΑ!!!!!!! οταν χρονισει το σοκολατακι μου θα την παρω εκει!!!!!!!ενθουσιαστικα :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωράκι σας 5 μηνών

Πως μεγαλώνει το μωράκι σας: Στην ηλικία των 5 μηνών ένα φυσιολογικό βρέφος πρέπει να στηρίζει το κεφάλι του στην όρθια θέση, μπορεί να στηρίζεται στις παλάμες του και να ανασηκώνει το στέρνο του όταν βρίσκεται μπρούμυτα, μπορεί να αντιλαμβάνεται μικρά αντικείμενα και να προσπαθεί να τα πιάσει, μπορεί να γυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα και το αντίστροφο, όπως επίσης να προσπαθεί να σταθεί στιγμιαία στον ποπό του ή ακόμη και με βοήθεια στα πόδια του. Αρκετά μωράκια επίσης μπορούν να μεταφέρουν αντικείμενα από το ένα χέρι στο άλλο, όπως και να επαναλαμβάνουν συλλαβές κυρίως μπα-μπα-,μπα ή μα-μα-μα.

Θα έχετε παρατηρήσει πιθανότατα ότι το μωρό σας έχει γίνει ιδιαίτερα κοινωνικό το τελευταίο χρονικό διάστημα. Όχι μόνο θα ανέχεται την προσοχή των άλλων, αλλά θα την απαιτεί κιόλας. Του αρέσει να το προσέχετε και ξέρει πώς να κερδίζει την προσοχή σας. Όσο αποκτάει όλο και περισσότερες σωματικές ικανότητες, από το να σηκώνει τους ωμούς και το κεφάλι του, να τεντώνει τα χέρια του και να καμπουριάζει την πλάτη του, θα παρατηρήσετε ότι το μωρό σας ζητάει την προσοχή σας με το να μουρμουρίζει και να κάνει φασαρία πριν αρχίσει να κλαίει. Στους επόμενους τρεις μήνες, το μωρό σας θα αναπτύξει τον δικό του προσωπικό τρόπο να σας δείχνει τι σκέφτεται, τι θέλει και τι χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω...Οι άντρες κοιμούνται οπότε ευκαιρία για chat :D

Σήμερα συζήτησα με τον άντρα μου το πρόβλημα που σας έχω πει με τους κουμπάρους και μου είπε καλύτερα να μην ανοίξω καμία συζήτηση για την βάπτιση δια τηλεφώνου.Να περιμένουμε μέχρι αρχές Μαρτίου...Έχουμε ξενερώσει και δύο....

Κατερίνα...!! ο βρεφονηπιακός σταθμός είναι ιδιωτικός?Πες μας τιμή, ωράριο και ότι άλλο γνωρίζεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω...Οι άντρες κοιμούνται οπότε ευκαιρία για chat :D

Σήμερα συζήτησα με τον άντρα μου το πρόβλημα που σας έχω πει με τους κουμπάρους και μου είπε καλύτερα να μην ανοίξω καμία συζήτηση για την βάπτιση δια τηλεφώνου.Να περιμένουμε μέχρι αρχές Μαρτίου...Έχουμε ξενερώσει και δύο....

Κατερίνα...!! ο βρεφονηπιακός σταθμός είναι ιδιωτικός?Πες μας τιμή, ωράριο και ότι άλλο γνωρίζεις....

leticia μου γεια σου!!! στην Ροδο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνει η τρελοπαρέα;

Εδώ παίζουμε όλη την ώρα. Δεν μπορώ ούτε μέχρι την τουαλέτα να πάω. Ο μικρός έχει πάθει εξάρτηση, φαντάζομαι επειδή στο νοσοκομείο ήμασταν κλεισμένοι οι δυο μας σε ένα δωμάτιο 24 ώρες το 24ωρο γιατί στα άλλα είχε παιδάκια με ιώσεις. Πρέπει να τον βάλω για αποτοξίνωση από την μανούλα :lol::lol::lol:

Χαρουλίτα βλέπω από το τικεράκι και εσύ έκλεισες 10ετία με τον άντρα σου. Και εμείς είμαστε μαζί από το 1998 :shock::shock::shock: Είπε να με δέσει από μικρή μην με χάσει :lol: Πάντως λόγω σπουδών δεν πολυβλεπόμασταν, άτιμη απόσταση :evil: . Τώρα δεν πολυβλεπόμαστε λόγω δουλειάς :x:x:x:cry: .

Βικουλίνι εμείς είμαστε μεσογειακοί άντρες :P Καστανός με καστανά ματάκια. Τα χρώματα από που τα πήρε ο μικρός; Ποιος έχει γαλανά ματάκια; Αν κάνω αργότερα κόρη κράτησε μου το γιο σου.

Κατερινοφουφούκα δασκάλα εσύ, φιλόλογος εγώ, έτσι και συμπεθεριάσουμε θα έχουμε να λέμε :D:D

Κατερίνα... και εγώ από Ρόδο είμαι. Είδα το θεματάκι που άνοιξες, θα σου γράψω εκεί λεπτομέρειες. Εμείς παιδικό δεν σκεφτόμαστε ακόμα αλλά αν χρειαστεί θα το στείλουμε στο δημοτικό σταθμό που υπάρχει στο διπλανό χωριό (αν υπάρχει μέχρι τότε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ SERVICE MH MEINOYMEΜΟΝΑΧΟΥΛΗΔΕ.ΟΛΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΕΔΩ ΜΙΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ.ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΚΙ ΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΝΟΝΟΥΣ?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΑΓΑΛΑΝΑ. ;):?

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΤΣΑΚΟΣ?

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΒΕΝΤΟΥΖΑΚΙ ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΧΑΔΑΚΙΑ.

Α ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΠΙΠΙΛΑ :shock: ΓΙΟΥΠΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι... μην παραπονιέσαι, απλά δεν είδα πουθενά ημερομηνία γέννησης της μικρής και ήθελα να σε ρωτήσω. Μόλις μου πεις ημερομηνία θα μπείς πάραυτα στην λίστα!!!!!

Και οι άλλες κοπέλες που μπήκατε στην παρέα μας πείτε μου στοιχεία και σας προσθέτω. Αν τυχόν τα αναφέρατε την προηγούμενη εβδομάδα σόρυ αλλά δεν έχω διαβάσει ακόμα τις σελίδες αυτές επειδή ήμουν νοσοκομείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ SERVICE MH MEINOYMEΜΟΝΑΧΟΥΛΗΔΕ.ΟΛΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΕΔΩ ΜΙΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ.ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΚΙ ΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΝΟΝΟΥΣ?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΑΓΑΛΑΝΑ. ;):?

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ???

Ο παππους μου ειχε καταγαλανα ματια. Αλλά 4 παιδια, 8 εγγονια και 8 δισεγγονα κανενα δεν πηρε τα ματια του μέχρι στιγμης :evil::evil::evil: Τι αδικία ειναι αυτή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;

ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΟΛΟ ΔΟΥΛΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΤΣΙ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ...

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟΣ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ...ΟΠΟΤΕ Κ ΤΑ 2 ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΡΙΣΩ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΠΟΥ ΑΛΛΑ ΟΚ! ;););)

ΕΣΑΣ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ;;ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΝΟ ΠΛΑΙ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ;; :roll: ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΣ ΣΑΣ..

ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους κοιμηθηκε ο μικρός μου. Να δω τι ωρα θα ξυπνησει πάλι :evil::evil: .

Βικάκι μακάρι να μπορούσαμε να δωσουμε ένα χέρι βοηθείας. Τι τραβάς και δεν το μαρτυράς;

Ούτε εμένα γυρίζει μπρούμητα ακόμα, όμως έχει πλάκα που προσπαθεί να σηκωθεί και είναι σαν να κάνει κοιλιακούς. Τεντώνει τα χέρια, ανασηκώνει το κεφάλι και μουγκρίζει σαν να βάζει όλη του τη δύναμη. Ο άντρας μου όταν τον ακούει λέει "Πάλι γκαζώνει;" :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...