Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Α!Να ρωτήσω κάτι?Γιατί έφυγαν τα άλλα κορίτσια?Εγινε κάτι?

ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΓΩ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΩ ΕΚΕΙ.

Σε ποιες αναφέρεστε;

Στα κορίτσια που είμασταν από εγκυούλες μαζί

ή στις μανούλες Σεπ/Οκτ που ενωσαμε τα θεματακια μας για να είμαστε πολλές;

Οι πρώτες όντως είναι στο φεισμπουκ,

αν όμως μιλάτε για τις δεύτερες τότε δείτε εδώ

http://www.mammyland.com/forum/17/17115

Είναι δύσκολο να αλλάζεις παρέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως τη Φωτεινουλα!!!Πραγματι με τον Ορεστη εχω ευχαριστηθει μαγουλο.Μονο που τα βλεπεις σε προκαλουν αν τα φιλησεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαρουλιτα μου βλεπω μια χαρα τα θυμασαι τα μυτιληνια φαγητα :lol::lol::lol: Πραγματι εδω τρως καλα και με νορμαλ τιμες...

Βικουλινι μου σε ευχαριστω πολυ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά εγώ κερνάω πέρκα με μπρόκολο!! Είδες υγιεινή διατροφή :D:D Μετά όμως θα χτυπήσω ψωμάκι με μερέντα :lol::lol::lol: Μυτιλήνη δεν έχω πάει , τώρα που είπες ότι έχει καλό φαγητό θα μπει πρώτο στη λίστα των επιλογών.

Βίκυ εδώωωωωωωωωωωω είμαι :lol::lol: Μωρέ όποτε μπορώ μπαινω, μην με αποπαίρνεις :(:(

Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα τροφές, μετά τις 15 Μαρτίου που γίνεται 6 μηνών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;;

ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΠΕΡΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!ΣΟΡΥ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΜΙΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΕΤ!!!!!!!!!!!ΑΠΛΑ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑΜΕ ΜΩΛΕ!!!!!!!!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;;;ΓΥΡΙΣΕ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ;;;;;;;;;;ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙ :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα δεν με παρακολουθεις :lol::lol::lol::lol:

Δεν ειπα να κανονισουμε ενα ραντεβου να ειμαστε ολες on line για να τα πουμε :?::?:

Λοιπον προτεινω μερα :roll::roll::roll:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ :?::?::?: Τι λετε :?::?::?::?: ανα ναι,πειτε ωρα :!::!::!:

Χαρά, ωραία η ιδέα σου, αλλά για πες μου σε 2 εβδομάδες που θα επιστρέψεις δουλειά τι θα κάνεις;

Θα μπαίνεις στο μάμμυ από το χειρουργείο :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;;

ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΠΕΡΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!ΣΟΡΥ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΜΙΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΕΤ!!!!!!!!!!!ΑΠΛΑ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑΜΕ ΜΩΛΕ!!!!!!!!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;;;ΓΥΡΙΣΕ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ;;;;;;;;;;ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙ :roll::roll::roll:

Καλέ δεν πήρα τίποτα :lol::lol::lol: Έτσι το είπα.

Και ναι γυρίσαμεεεεεεεεεεεεεεεεε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif]

Πήγα χτες το πρωι να τον σηκώσω από την κούνια όταν ξύπνησε και τον βρήκα μπρούμυτα.

Επίσης χασκογελάει όταν εκεί που κάθεται στον καναπέ μόνος του πια χωρίς στήριξη γέρνει και πέφτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;;;;;;;;;ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣ ΚΙΟΛΑΣ;;;;;;;;; :shock::shock::shock: ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΣΑΙ;;;;;;

ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ;;;;;;;ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΦΤΕΙ!ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ....Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ 7,30 ΜΗΝΩΝ ΣΥΚΟΝΟΤΑΝ ΟΡΘΙΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΟΜΙΖΩ... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω τώρα γιατί ήρθε η μαμά μου για καφεδάκι. Τι καφεδάκι δηλαδή ; Εμένα ούτε να με δει , όλη την ώρα παίζει με τον μικρό :lol::lol::lol::lol::lol: Καλέ την ρωτήσανε αν αγαπάει τις κόρες της και είπε " όχι, μόνο τον εγγονό μου!!!!!!!!!!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetv ta koritsakia!

σημερα βοηθησα το πεθερουλη στη βιοτεχνια κ γιαυτο δεν μπηκα!!πριν λιγο πηρα δωρο στον αντρουλη μου 2 ζευγαρια παπουτσια της αρεσκειας του για τα γενεθλια του(ειναι ψαρακι το καλο μου!)!!!ωραιος ειναι,οταν ειναι να παμε για δικο μου δωρο επιβαλλει παααααντα αυτος το δικο του γουστο! ευτυχως δεν ειναι κ ασχετος....

κατερινα με το καλο να εχετε το σπιτακι σας.μην ανησυχεις,αν ειναι να αρχισει να παιρνει η τραπεζα σπιτια ΟΛΟΙ στο δρομο θυα μεινουμε???τι να τα κανουν,ολοι με δανειο ειμαστε./

βικυ δεν σε εχω δει ακομη,θα ψαξω να σε βρω στη φωτο!

ρε κοριτσια μια κ λετε για ρολοι κ γευματα, εμενα ξυπναει 9 τρωει.μετα τον ταιζω 12 φρουτα,3 γαλα,6 ρυζαλευρο,11 γαλα.να σας πω στις 12 κ στις 6 δε πειναει,αν περιμενα να πεινασει θα ειχαμε 3-4 γευματα κ οχι 5.εσεις ποσα γευματα δινετε?

:twisted::twisted::twisted::twisted: κ παλι :evil::evil: ταχω παρει με τη δουλεια,απο κυριοι εγιναν μαλακες.κοψαν κ το επιδομα γαμου κ δε νομιζω σε ολους.σε μενα που εχω αδεια.τωρα θα τους το πω,αντε το επιδομα παιδιου το καταπια αλλα κ του γαμου?????τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ;;;;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΡΕ ΓΜΤ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ: ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΑΛΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ , ΜΕΤΑ 10-11 ΦΡΟΥΤΑ , 1-2 ΓΑΛΑ , 6-6,30 ΚΡΕΜΑ , 10-10,15 ΓΑΛΑ!!ΑΥΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε?Αν και καθημερινή βρήκα λίγο χρόνο να μπω.. ;)

Καλό μηνα σε όλες μας

Μαγδούλα περαστικά σας.Δωσε στον μπεμπούλη φιλάκια από μας.

Φουφουκα ολα καλά τώρα με τον ανηψιό σας?Τα παιδια στο σχολείο που αναφέρεσαι εχουν μόνο διάσπαση προσοχής?γιατί συνήθως συνοδεύεται με μαθησιακές δυσκολίες..

Χαρά δεν είμαι δασκάλα.Λογοπεδικός-ειδική παιδαγωγός είμαι και δουλεύω σε ειδικό σχολείο!!!

Κατερινα μακάρι να σας εγκρίνουν το δάνειο.Μεγάλη υπόθεση να έχεις το δικό σου σπίτι..Ασε που και τα νοίκια έχουν ξεφύγει..

Βίκυ όλες λένε οτι είσαι μια κούκλα,θα πάω να το διαπιστώσω :):)

mitsi και εμένα δε μου αρέσουν οι Αποκριές.Εχω να ντυθώ χρόνια!!Με τον άντρα σου είστε μαζί από το σχολείο?Και εγώ ψαράκι είμαι.Σε λίγες μέρες έχω γενέθλια :D:D:D:D:D

Ελενά με την πρώτη ευκαιρία θα βάλω τη νυφούλα σου!!

Φωτεινή τέρμα τα ψέμματα.Πέμπτη έκλεισα ραντεβού με τη γυμνάστρια.Δε μπορώ τώρα να κάνω πίσω ;););) Αντε γιατί το παραγ..σα με το φαγητό.Δεν έχω χάσει ούτε ένα κιλό!! :twisted::twisted::twisted:

φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ev ena kilo stratsiatella giaoyrti k diabazv trvgontaw....

ναι κοριτσια,ειμαστε μαζι απο την 3 λυκειου.βεβαια σε διαφορετικα σχολεια.αυτος σχεδιο ρουχων κ εγω σε πειραματικο λυκειο με πολυυυυυ διαβασμα....το γουσταρα παντα ομως το διαβασμα σα φυτουκλακι...!ο αν τρας μου παλι ουτε την ορθογραφια δε καθησε να μαθει....!τα ετερωνυμα που λενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Είμαι μια απο τις μανούλες Οκτωβρίου και είχα χαθεί γιατι είχα χασει τα στοιχεία μου να συνδεθώ και ναιιιιιιι επιτέλους τα καταφερα!!!!Σας παρακολουθώ κάθε μέρα και επιτέλους θα μπορούμε να τα λέμε!!!Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά, με λένε Σταυρούλα, αλλοι με φωναζουν με ολοκληρο το ονομα μου κι αλλοι Ρούλα, έχω έναν κούκλο γιο 4 1/2 μηνών (γεννήθηκε 11/10) και μας εχει ξετρελλάνει με τον μπαμπα του!!! :P:P:P Πάω να διαβάσω τα νέα σας και να γράψω κι άλλα!!!Θα χαρώ πολύ να με βάλετε στην παρέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακουργες :!::!::!::!::!: Ακαρδες :!::!::!::!::!: Τι μου θυμισατε τη δουλεια :?::twisted::twisted::twisted:

Την αλλη Παρασκευη αρχιζω :((:((:((:((:(( Παντως βρε κοριτσια χαλαρωστε,δεν χειρουργω :lol::lol: δεν ειμαι και ο Γιακουμπ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για αυτο λεω να κανονισουμε μερα που να βολευει ολες :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα αρχίζεις δουλειά?καλώς ήρθες στο club :lol::lol::lol::lol:

Ελα μωρέ θα συνηθίσεις.Τις πρώτες μέρες είναι δυσκολο.Σε νοσοκομείο δουλεύεις ή έχεις δικό σου ιατρείο?

Ρούλα συνονόματη καλως ήρθες πάλι στην παρέα μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα!!!Εγώ εχω γυρίσει στη δουλεια από σχεδόν σαράντα ημερών που ήταν ο μπέμπης μου, να μην πω στις 15 ημέρες οτι βγηκα για μια δουλιτσα και ξαναγυρισα σιφουνας μεσα γιατι με κυνηγαγανε μαμα και πεθερα που δεν ειχα παρει ευχη!!!Είμαι δικηγόρος και σαν ελευθερος επαγγελματιας εχω ελευθερο μεν ωραριο αλλα και κατι τρεξιματα κατι ωρες αστα να πανε!!!Σαν σημερα που εχω τοοοοση δουλεια και εχω κολλησει στο mammy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΜΟΙΡΗ ΑΥΠΝΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΧΕΙ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΙΩΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΛΑΙΜΟ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣΚΟΥΛΕΣ Κ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!!!!ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΤΑ Κ ΚΡΕΜΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΕΙΝΟΙ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΛΙΑΧ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΦΩΤΟ ΣΟΥ?ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΑΚΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ...

ΓΕΥΜΑΤΑ 9 ΒΥΖΙ 12 ΦΡΟΥΤΑ 3 ΒΥΖΙ 6 ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ 9 ΒΥΖΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΗΣΗ..ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙ ΚΑΤΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ.ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΣΕ 2Η ΜΟΙΡΑ ΕΜΕΙΣ ΑΣΤΑ!ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΤΣΙΑΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια,προσπαθω να γραψω και δεν με αφηνει :twisted::twisted: θελει αποκλειστικοτητα :shock::shock:

Μ<αγδουλα,ελα ρε :!: δεν το πιστευω :o:o:o φιλια πολλα κοριτσακι μου :):):)

Ρουλα welcome back :D:D:D ελπιζω να τα λεμε συχνα ;)

Σταυρουλα,ειδικοτητα κανω ακομα :lol::lol: καρδιολογια :!: αστα πολυ ζορι :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magykal περαστικά στο αντράκι σου (νομίζω!) Κι εμένα ο φόβος μου είναι ο πυρετός και όλο του βάζω θερμόμετρο, ο αντρας μου με κυνηγάει!!!

Όσο για κρεμούλες κλπ εμενα η παιδιατρος μου ειπε θα μου πει στις 11 που θα ερθει για εμβολιο, για να δουμε!!Προς το παρόν στις 11/2 ημασταν 6700 και 65 πόντους. Τρώει 5 γεύματα την ημέρα 190 ml και πολλές φορές τον ξυπναω για να φαει, γιατι πήρε κι απο τους δυο μας που είμαστε υπναραδες και ξεχανει το φαι!!!(αυτο το πήρε από τον μπαμπα του γιατι εγω μια χαρα το θυμάμαι!!!)Σιγα σιγα βεβαια συμμαζευομαι απο τα κιλα, ειχα παρει 22, μου εχουν μεινει αλλα 4 αλλα θελω να χασω κι αλλα 7, που ειχα τσιμπησει επειδη ειχαμε μπλεξει με μια κακια(!!) παρεα και τρωγαμε τα βραδυα!!!Οχι τιποτα αλλο εχω κλεισει και την βαφτιση 4/6 και θελω να είμαι καλα!!!

Εχω διαβασει οτι ψαχνετε για βαφτιση, εχω κανει τρελλη ερευνα αγορας και θα την συνεχισω και αρχες Απριλίου γιατι τοτε μου ειπαν οτι θα φερουν τα καινουργια σχεδια!Ο, τι θελετε ρωτηστε με!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως σε οτι αφορα τη διασπαση του ποστ,εγω δεν ημουν απο την αρχη και δεν ξερω ποιες κοπελες εισασταν απο εγκυουλες παρεα,απο τη στιγμη που μπηκα ομως κολλησα μαζι σας :-p και ειλικρινα δεν καταλαβα γιατι εγινε ολο αυτο :?:?

Φυσικα κανεις δεν κανει αδελφικους φιλους απο το net,αλλα απο τη στιγμη που μιλας με καποιον τοσο καιρο,ματα ουτε ενα καλησπερα δεν λες :?:?:?

Εκτιμω ιδιαιτερα τη σταση της Leticia που μπαινει και στα δυο ;)

Ελπιζω μην παρεξηγηθω παλι αλλα ετσι ειμαστε εμεις οι Θεσ/κιες πολυλογουδες αλλα ντομπρες ;);) με μια κοπελα ειδικα στεναχωρεθηκα πολυ αλλα θα της στειλω πμ γιατι δεν μπαινει πια και δεν θελω να μιλαω χωρις να απαντησει,θα ειναι κουτσομπολιο :!::!: αλλα τοσο καιρο παρεα και μετα ουτε ενα γεια :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...