Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΟΝΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΛΙΓΑ ΤΡΩΕΙ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΝΑΙ Κ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΗΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ.ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;;;ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΒΡΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΕΠΑΘΕ ΣΠΑΣΜΟΥΣ;;;ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΕ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;Συνέβη κάτι απίστευτο...έκανα μπάνιο και στέγνωσα τα μαλλιά μου με την ησυχία μου [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap::clap::clap::lol::lol::lol:

Χαρουλίτα μου,δεν νομίζω να ήταν η πρώτη φορά που πήρε πονστάν και δεν το έχει ξαναπάθει αυτό :roll::roll:

Βικουλίνι,μπράβο που ξέφυγες λίγο.Μην περιμένεις να φτιάξει η ψυχολογία σου από τη μία μέρα στην άλλη.Είσαι πάντως σε καλό δρόμο.Ο ανηψούλης μου έπαθε σπασμούς. :cry::cry: Α,είσαι μία κούκλα,μία θεά ;);)

Ναι βρε Ελενάκι,έχεις δίκιο.Καλά θα ήταν να βρισκόμασταν κι εμείς καμιά φορά. :):)

:)

Μαγδούλα,μην αγχώνεσαι με ένα απλό βηχαλάκι.Αυτά έχουν τα παιδάκια.Πρέπει να είμαστε ψύχραιμες. :):)

Μιτσάκι,πεταλουδίτσα μου;Όλα καλά;

Κατερινάκι,εύχομαι ολόψυχα να έχετε το δικό σας σπιτάκι.Θα χαρώ πραγματικά πάρα πολύ.Το θεωρώ μεγάλη ασφάλεια να έχει κάποιος τη δική του φωλίτσα. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Να και μια αγκαλίτσα από εμένα και τα κοριτσάκια μου για καλή τύχη :D:D:D

Κατά τ'άλλα εμείς Δόξα τω Θεώ είμαστε καλά.Όντως βρε κορίτσια μήπως να μπαίνουμε πλέον με ραντεβού;Να συντονιστούμε λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ;;;;; :oops::oops::oops::oops: ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!

ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ Κ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΗΨΟΥΛΗ ΣΟΥ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;;;;ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΠΙΤΙ;;;;ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα το Ελενάκι που έγραψε για σένα για αυτό πήγα κι εγώ να σε δω.Αυτή η σελίδα πραγματικά μας έχει κάνει καλό :):):) Ευχαριστώ για τα περαστικά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μπηκα να σας διαβασω και για καληνυχτα :):) θα σχολιασω αυριο,γιατι σκουντουφλαω :lol::lol: ΑΛΛΑ.........

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!ΝΥΣΤΑΖΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ...ΠΩΠΩ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΠΟΛΥ :oops::oops::oops:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΕ Κ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ...

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΚΟΜΑ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΜΑΩ ΓΙΑ ΓΑΛΑ;;;;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ :roll: ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ ΓΑΛΑ;;;ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΥΠΝΑΓΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 Κ ΟΚ ΑΛΛΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 8....ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!!Καλο μηνααααααααααααααααα!Βικουλινι μου μια χαρα ειναι η ωρα που ξυπναει το μωρο μετα τις 8.Μην το ξυπνας μωρε κριμα ειναι.Για να κοιμαται σημαινει οτι το χρειαζεται.

Αντε ξυπνηστε και οι υπολοιπες...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΞΕΡΕΤΕ Ε;;;;;Ο ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΟΣ ΕΡΩΤΕΥΕΤΕ ΤΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ΚΤΛ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗ ΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ;;;ΣΤΗΣ 9 ΕΙΠΙΕ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ... :roll: ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα δουλειες απο το πρωι,σιδερο,πληντυριο,ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Φουφουκα,παντως δεν πιστευω οτι ηταν απο το depon :roll::roll: ειμαι σιγουρη οτι ηταν πυρετικοι σπασμοι ;)

Λοιπον ακουω προτασεις για το ραντεβου :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τωρα ξαναδιαβασα για να θυμηθω και σχολιασω :lol::lol::lol:

Κατερινακικαταρχην σου ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα να μπειτε στο σπιτακι σας ;);) απο αυτα που λες τοσο καιρο φαινεστε ικανα και αυτοδημιουργητα παιδια με τον ανδρα σου :) σιγουρα θα σας πανε ολα καλα ;) Κατα δευτερον περαστικα και να ναι το τελευταιο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Συμπεθερουλααρρωστησε ο γαμπρουλης μου :(:(:( μην ανησυχεις μωρε,ιωσουλα θα ειναι ;) το ξερω βεβαια οτι εξω απο το χορο.....αλλα ολα θα πανε καλα :-*:-*:-*:-*

Μιτσακοτο ριξαμε εξω :?::?::?: καλα κανεις κοριτσαρα μου ;) και εγω κανονιζω εξοδο για Σαββατο βραδυ,θα την κρατησουν η μαμα μου και εχουμε κλεισει σε μια μουσικη σκηνη :D:D ελπιζω να πετυχει το εγχειρημα :ympray::ympray::ympray::ympray: Κατα τ'αλλα σε τη φαση εισαι με τη βαφτιση :?: Οσο για το φαι μικρη μου "γκεσταμπο" ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις :lol::lol::lol:

Ελενιτσατι λεει το νησι :?: θα πατε πουθενα για καθαρα Δευτερα :?: οταν ημουν στο νησι πηγαινα σε ενα τελειο φαγαδικο στο Περαμα στο "Μπαλουχανα" :!: υπαρχει ακομα :?: ο Ορεστακος εβγαλε δοντι :?:

Βικουλινι μου γλυκο,αρχικα χαρηκα πολυ που ξεφυγες :D:D οπως σου ειπα και με την αφιερωση,τερμα τα παραπονα ;);) οσο για το ωραριο,εγω δεν την ξυπναω :roll: πιστευω οτι οταν πεινανε,χαλανε τον κοσμο :o:o ακουγα εχθες και τον παιδιατρο τον Μαζανη που ελεγε οτι οι μαμαδες με το αυστηρο μας προγραμμα κατα :o ργουμε το αισθημα της αυτοσυντηρησης και δημιουργουμε απεχθεια για το φαι :!::!: και πιστευω οτι εχει δικιο ρε κοριτσια :roll::roll: τι εμεις με το ρολοι τρωμε :?::?:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑπου εισαι καλε :?::?: ειστε καλα :?: ανησυχω :roll::roll:

Φουφουκακαλο το μαλλι τουλαχιστον :?::?::lol::lol::lol:

Που ειναι η Λαμπρινη ρε παιδια :?: χαθηκε :!: οπως και η Τατιανη :roll::roll: ελπιζω να ειναι καλα

Ελπιζω μην ξεχασα τιποτα :roll::roll::roll:

Απο μεθαυριο αρχιζουμε και λαχανικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΤΑΙΖΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΚ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕ

ΠΟΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Φιλεναδα δεν με παρακολουθεις :lol::lol::lol::lol:

Δεν ειπα να κανονισουμε ενα ραντεβου να ειμαστε ολες on line για να τα πουμε :?::?:

Λοιπον προτεινω μερα :roll::roll::roll:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ :?::?::?: Τι λετε :?::?::?::?: ανα ναι,πειτε ωρα :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτα μου φυσικα και υπαρχει ακομα ο ¨Μπαλουχανας".Γυρω στα 5 χλμ ειναι το χωριο μου απο το περαμα.Εχει πολυ ωραια φαγητα αυτη η ταβερνα.Μαλλον εκει θα παμε την καθαρα Δευτερα.Ο Ορεστακος δεν εβγαλε ακομα δοντακι.Σημερα το απογευμα θα παμε στον παιδιατρο για εμβολιο.Μαλλον και εμεις αυριο θα αρχισουμε λαχανικα.Αντε να δουμε πως θα τα παρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Βλέπω όλα τα καλά κορίτσια έδωσαν το παρόν τις τελευταίες μέρες.

Μπράβο ρε Βικάκι που ξέσκασες και λίγο. Κάτι είναι και αυτό, και που θα πάει θα έρθουν άσπρες μέρες. Για τον μικρό να σου πω την γνώμη μου και κάνε ό,τι νομίζεις σωστό. Λένε ποτέ να μην ξυπνάμε τα μωρά αλλά πιστεύω ότι για να ρυθμιστεί και το βιολογικό του ρολόι πρέπει να το βοηθήσεις να καταλάβει τη διαφορά μέρας-νύχτας, οπότε πέρα από τα ανοιχτά παράθυρα για να μπαίνει φως χρειάζεται να τον ξυπνάς (αρκεί να έχει κοιμηθεί αρκετά, να έχει χορτάσει ύπνο, μην γίνει μετά νευρικό το κακόμοιρο το παιδί). Είπαμε άποψη μου, εσύ κάνεις ό,τι πιστευεις καλύτερο, άλλωστε το 8 και δεν είναι νομίζω αργά.

Χαρά δες αυτό για την ανιψιά http://www.psichogios.gr/site/Books/show?cid=1000479

Σταυρούλα και εσύ μια από τα ίδια με δίαιτες και γυμναστήρια :?: Όποτε μπαίνω στο δωμάτιο που είναι ο διάδρομος κλαίω τα λεφτά που δώσαμε για να τον πάρουμε και λέω "αυριο θα τρέξω λίγο" αλλά που :(:(:(

Έλενα ο Ορεστάκος όλα τα λεφτά και από μάγουλο σκίζει, πωπω ρουφηχτά φιλάκια που θα δίνεις. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Εμένα τελικά η στολή που έστειλε η νονά του του είναι μικρή, με το ζόρι κουμπώνουν τα κουμπάκια και υποτίθεται είναι 6-12. Δεν θα πάω να πάρω άλλη αφού έτσι και αλλιώς δεν καταλαβαίνει και πολλά. Του χρόνου.

Κατερίνα τέλεια που τρώει η Καθολικίτσα. και το αχλάδι μην σε σκάει αν δεν το φάει μόνο του αφού σε λίγο θα τα βάζεις όλα μαζί και θα το τρώει εκεί. Με το καλό να πάρετε και το σπιτάκι σας. Σαν το δικό σου σπίτι δεν έχει, είναι φοβερή ασφάλεια να ξέρεις ότι έχεις ρε παιδί μου κάτι δικό σου. (αν δεν σου το πάρει καμιά τράπεζα :lol::lol::lol::lol::lol: ξουτ ξουτ μακρυά μακρυά :lol::lol::lol: )

Μάγδα περαστικά στον μικρούλη. Είδα και εγώ χτες στη Μενεγάκη που λέγανε με τον παιδίατρο για τα παιδάκια που δεν τρώνε και είπε να μην τα πιέζουμε να φάνε αφού υπάρχει το αίσθημα της αυτοσυντήρησης και κάποια στιγμή θα πεινάσουν και θα φάνε. Φυσικά μιλούσαν για παιδάκια και όχι για μωράκια αλλά φαντάζομαι ότι όταν δεν υπάρχει θέμα πρόσληψης βάρους δεν χρειάζεται να τα πιέζουμε, και όσο να' ναι τα δικά μας μόνο θέμα βάρους δεν έχουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μου έχει βγει η μέση μου πια να σηκώνω τον μικρό μου, φαντάζομαι το ίδιο και εσύ αφού αν θυμάμαι ξεπεράσατε τα 8 κιλά ;);)

Κατερινοφουφού πολλά περαστικά στο ανιψάκι. Πόσο πολύ σε καταλαβαίνω στο θέμα της διόρθωσης εκθέσεων. :twisted::twisted::twisted: Εγώ ακόμα έχω περσινές εκθέσεις παιδιών από το φροντιστήριο.

Μήτση καλλιτεχικό ζευγάρι βλέπω. Από το σχολείο είστε μαζί με τον άντρα σου;;;

Ουφ #:-s#:-s#:-s Εντάξει; Τα διάβασα όλα νομίζω. πατάω υποβολή και πάω να ξαναδιαβάσω μηπως μου ξεφυγε τιποτα και με πείτε αδιάβαστη και τεμπέλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧ :!: τι επαθα τωρα ρε Ελενη :?::?::?::?::?: μου τρεχουν τα σαλια :o:o:o στειλε μου κολοκυθολουλουδα τωρααααα :lol::lol::lol:

Παντως η Μυτιληνη εχει τελειο φαι :!::!::!: θεωρω οτι οποιος παει για διακοπες τρωει εξαιρετικα,καμια σχεση με τα τουριστικα,ξεπετα των αλλλων νησιων :!::!::!:

Ασ φαω τις φακες μου τωρα :twisted::twisted::twisted:

Ρε Ελενη και σφουγγατο πεθημυσα :o:o:o:o ρε τι επαθα μεσημεριατικο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΡΥ ΒΡΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΥΚΟΝΟΜΕ!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΘΕΛΕΙ ΜΗΠΩΣ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΕΕΙ :evil: ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΖΕΥΕΙ ΕΔΩ Κ ΕΚΕΙ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΠΑΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ ΣΕ 13 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΒΑΡΗΣΤΟΜΑΧΙΑΖΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΝΕΥΩ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΞΥΠΝΑΓΕ 7 ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 8 ...ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ!!!!! :lol::lol:

ΤΙ ΑΛΛΟ;;;;;;;;;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΨΥΧΗ;;;;;;;;;;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Η ΟΡΕΞΗ;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ...ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΗΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...