Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΟΝΑΧΟΥΛΕΣ ΜΕΙΝΑΜΕ :(:(

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ Κ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΥΧΗ ΚΑΤΙ Κ ΤΡΟΜΑΞΕΙ Η ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ....Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ...ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΜΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΙΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008 ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ...ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΣΤΩ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΞΕΝΟΙΑΣΩ ΛΙΓΟ...ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΨΩ ΠΟΛΥ..

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΤΙ ΟΣΑ ΜΑΘΕΝΟΥΝ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΤΛ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ!!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ !!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου!!! Η νυχτα περασε μια χαρα. κοιμηθηκε ο μικρος κατα τις δεκα παρα και ξυπνησε στις 7 παρα. τον πηρα στο κρεβατι και κοιμηθηκαμε μεχρι τις 8.Μαλλον ετοιμαζομαστε για δοντακια διοτι ολη την ημερα ειναι ανησυχος και κανει συνεχεια εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol: Μου εχει παρει τα αυτια.Χθες με επιασε πονοκεφαλος.Σημερα εγινε 6 μηνων ο κουκλος μου.Το βραδυ θα ειναι η πρωτη φορα που θα μεινει στη γιαγια για να βγουμε εμεις. εχω μεγαλη αγωνια να δω πως θα παει. θα σας πω αυριο.

βικουλινι μου πολυ καλα θα κανεις και θα πας Αθηνα αυριο. Να περασεις οσο πιο τελεια μπορεις. Ευτυχως και εμενα το σπιτι μου εχει 2 παιδικα υπνοδωματια οποτε οταν με το καλο ερθει το δευτερο το καθενα θα εχει το χωρο του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D τι κανετε??? πριγκιπισα μια μερα διαφορα εχουμε???? εμενα αυριο κλεινει τους 6 :) χθες ηταν μια θεα!! κοιμηθηκε 11....και μετα ξυπνησε 2.30 και λεω παει θα ξεσκιστουμε παλι...γιατι οποτε ξυπναει 2.30 ξυπναει ανα δυωρο μετα!! και τι ωρα ξυπνησε??? 8!!!!!!!! :lol: και μετα την εβαλα διπλα μου και ξανακοιμηθηκα μεχρι της 11!!!!! μακαρι να το κρατησει .... σημερα παω δουλεια :( εχω φαι απο χθες οποτε οκ....την κυριακη εχουμε και την κοπη της πιττας μας στο jumbo 12 η ωρα το μεσημερι :!::!: τελικα αναβαλαμε την βαφτιση απο 8 μαιου πηγαμε 28 αυγουστου ;) γιατι ο μπαμπας μου μενει κυπρο και θελαμε να ειναι εδω στα πρωτα της γενεθλια και ειπαμε να το συνδιασουμε....βαφτιση και γενεθλια :)

αυτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με εχει τρελλανει την εχω λιωσει στα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν ξερω αλλα τωρα που κανει πονηριες φωνουλες και ολα αυτα την αγαπαω ποιο πολυ καθε μερα!!!!! παει οτι θελει θα με κανει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008 ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ...ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΣΤΩ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΞΕΝΟΙΑΣΩ ΛΙΓΟ...ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΨΩ ΠΟΛΥ..

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Άντε μπράβο κοπέλα, να περάσεις υπέροχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα να σου ζήσει ο μικρούλης. Πέρασε κιόλας ο πρωτος μισός χρόνος της ζωής του. πωπω καλέ πότε ήταν που τα λέγαμε το καλοκαιράκι με τις κοιλούμπες μας;; :lol::lol::lol: Αχχ τι καλοκαίρι και αυτό :?::!::!::!: Θα τον αφήσεις όλο το βράδυ στη γιαγιά; Εμένα θα έρθει εδώ η μαμά μου και θα μείνει μέχρι να γυρίσουμε.

Κατερινα τις ευχες μου και σε εσας. Ολόκληρη κοπέλα τωρα η Καθολική :P:P:P Και κοιμάται και περισσότερο. Τι άλλο να ζητήσεις;; Όσο για την βαφτιση θα εχεις περισσοτερο χρονο για ψαξιμο. έχεις δει τιποτα μεχρι τωρα; όταν κανεις ερευνα αγορας ενημερωσε με για μαγαζια και τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οτι ειναι παιδι μου αλλα δεν εχει το ποιο γλυκο μουτρακι????????????????????????????? :lol::lol::lol::lol:

Κουκουβααααααά κουκουβααααά :lol::lol::lol::lol:

Και γλυκό μουτρακι εχει, και μια τρελομαμά να την ζαλίζει έχει :lol::lol::lol:

το καυμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Φωτεινουλα μου. πραγματι το καλοκαιρι που περασε ηταν απο τα ομορφοτερα της ζωης μου.Τι προσμονη ειχαμε ολες μας να γεννηθουν γερα τα μωρακια μας...Εμεις 18 Ιουνιου θα τον βαφτισουμε ατην Παναγια της Αγιασου μου τον εχω ταξει.Λεω να τον αφησω ολο το βραδυ στη γιαγια για να δουμε πως θα παει. Αλλωστε καθ ολη τη διαρκεια της νυχτας κοιμαται. Θα τον ταισω κατα τις 9.15 και θα παω το πρωι στις 8 και κατι στη μαμα μου για να τον ξαναταισω στις 8.30 που πινει το γαλα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera!

εφτιαξα γλυκο λεμονι κ ποτακι!επισης εφτιαξα μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΝΥΚΤΟς MILAME TH BAZEIW K GINETAI H MOYRH BELOYDO!!!εδωσα σε μαμα κ πεθερα κ στη κολλητη μου που ειναι αισθητικος κ προτιμα κρεμες χωρις συντηρητικα.συνταγη παραδοσιακη του μπακακου....!χαρηκα που βρηκα τη φορμα μου στα παρασκευαστικα,βεβαια δεν εβαλα ιδιαιτερο αρωμα στις ενυδατικες,αν ειχα ολα αυτα που χρησιμοποιουσα στο φαρμακειο καλα θαταν.

βικυ μου μπραβο κοπελαρα μου,να ερθεις αθηνα καλα θα κανεις!!!

καλα ρε τσιλιβιθρες τολματε κ συμμετεχετε σε θεμα κιλων?!!εδε τοξερα οτι ειχαμε μοντελακια μαμαδες εδω!!!εγω ημουν 55 εγινα 68,κ τωρα ειμαι 57.αλλα τρωω το αμπακο γιατι δεν ειναι κ πολλα τα κιλα μου.ειμαι 1.64.

τι αλλα???ξεχασα κ μολις τα διαβασα!!!

ψαχνω για ταξιδι του μελιτος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΙΑ ΚΡΕΜΕΣ ΜΙΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ ΑΠΑΠΑΠΠΑ!!!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ5 ΛΕΠΤΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 9.30.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΒΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΑΣ.

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ Η 1Η ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΑΓΙΑΣΣΟ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΑΤΗΣΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΜΑΔΩΝ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΗΤΑΝ ΑΛΛΕΣ 7 ΜΑΜΔΕΣ 9 ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΕΔΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΑΝ ΑΨΟΓΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕς 4 ΜΗΝΩΝ ΕΩΣ 2 ΕΤΩΝ.ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 5 ΜΗΝΩΝ!!!!ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΙ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΡΩΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ 6 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΧΤΕΣ 3 ΑΥΡΙΟ 9 ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΟΝΤΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΡΩΕΙΠΟΛΥ ΣΙΓΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ 6 -9--12 Κ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΛΕΕΙ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ Κ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΕΛΙΩΣΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 4.30 ΓΙΑ 5ΛΕΠΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΦΑΓΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9.30.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΕΙΠΕ ΟΚ Ο ΝΤΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΕΧΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΣΙΔΗΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ.ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς μια χαρά είμαστε,δόξα τω Θεώ.Σήμερα δε θα κάνουμε κάτι λόγω της γιαγιάκας,οπότε χαλαρά.

Κατερινάκι,κούκλες μαμά και κόρη. :D:D:D

Βικουλίνι,επιτέλους!Έκανες μια αρχή. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Εγώ τη βάφτιση δεν ξέρω πότε ακριβώς θα την κάνω και γενικά δεν ξέρω τι θα κάνω :?:?:?

Εγώ πριν μείνω έγκυος στη Στελλίτσα μου ήμουν 1,69 και 49,5 κιλά.Τώρα είμαι 59.Δε θέλω να γίνω όπως ήμουν αλλά θέλω να φτάσω 56 ή 55 και θα είμαι σούπερ ευχαριστημένη.Μου χρειαζόντουσαν έτσι κι αλλιώς.

Φιλάκια και στα υπόλοιπα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.Πως είστε?

Δυστυχώς δεν έχω προλάβει να διαβάσω νέα σας...

Εμείς είμαστε πολύ καλά...Το μεσημέρι το τσικνίσαμε [smilie=icon_rr.gif]:lol::lol: Αχ πρέπει να αρχίσω δίαιτα..είμαι σαν 3 μηνών εγγυος.... :?

Σάββατο πρωί πετάμε για Παρίσι .... [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] Είμαι πολύ χαρούμενη... Και με το που γυρίσουμε μετακομίζουμε.Οπότε θα αργήσω να μπω στο παρεάκι σας .. φιλάκια ως τότε :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΚΙΑ!!!!!

ΜΙΤΣΑΚΟ;;;;;; ΣΤΕΙΛΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΑΠΟ ΔΩ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΥ ΠΕΤΣΙ Κ ΚΟΚΚΑΛΟ ΗΣΟΥΝ Ε;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ;;ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;;;; ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ Κ ΚΟΡΗ !!ΠΩΠΩ ΤΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!! :lol::lol:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;;;;;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!!!!!!ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΓΡΙΝΑ ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!μεγεια το δοντακι βικυ!!

λετισια καλοταξιδι!κ εμεις ετοιμαζομαστε να βγαλουμε διαβατηριο.ασε ρε,εκτος το ταξιδι του μελιτος που ειναι ενα σοβαρο ποσο,εχουμε κ τα ακατανοητα ακριβα διαβατηρια,θελουν 80 ευρω παραβολα απο τον καθενα!!!ελεος σπαστικα πρωι πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε???Πως τα περασατε χθες???Εμεις πολυ ομορφα. Το καταευχαριστηθηκα. Ειχα να βγβ βραδυ απο το δεκαπενταυγουστο,πριν γεννησω :shock::shock::shock:Το καλυτερο ηταν ομως οτι η παραμονη του Ορεστη στη γιαγια στεφθηκε απο απολυτη επιτυχια. Κοιμηθηκε στις 9.30 ξυπνησε στις 2.30 χαμογελασε στη γιαγια,εβαλλε την πιπιλα του και ξανακοιμηθηκε. Ξυπνησε στις 7.30. στις 8 πηγα εγω και τον ταισα.Ετσι θα μπορεσουμε να το επαναλαβουμε. Πολυ χαρηκα...

Περιττο βεβαια να σας πω οτι οταν γυρισαμε χθες βραδυ στο σπιτι και δεν ηταν το μωρο στη κουνια του με επιασε η καρδια μου. τρελαθηκα.Συνειδητοποιησα οτι ειναι ο μεγαλος ερωτας της ζωης μου και δεν μπορω να ζησω χωρις εκεινον,Ηταν η πρωτη βραδυα απο τοτε που γεννηθηκε που ελειψε απο το σπιτι το μωρακι μου...

Βικουλινι καλοριζικο το δοντακι σας.Εμεις εδω στη Μυτιληνη οταν βγαλλει το μωρο το πρωτο δοντι φτιαχνουμε τσουρεκι και το μελωνουμε.Ανυπομονουμε να βγαλλει ο Ορεστης δοντακι για να φαμε τσουρεκακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κούκλες. Τελικά μοντελάκια είστε όλες!!!!

Μήτση βλέπω δεν πήγαν χαμένα τα λεμόνια. Που θα πάτε ταξίδι και θέλετε διαβατήριο; Εκτός Ευρώπης; Τι τιμές βρήκες στα ταξίδια;

Μάγδα έχω σκεφτεί και εγώ για μαμαδοσυνάντηση αλλά θα περιμένω να φτιάξει ο καιρός για να κάτσουμε στον κήπο και να είναι και πιο μεγάλα τα μπεμπάκια, αφού 2-3 γνωστές μου γέννησαν λίγο μετά από εμένα. Κατερίνα οδηγάς για να έρθεις και εσύ; Οι υπόλοιπες θα πρέπει να πάρετε αεροπλάνα και βαπόρια!!!

Φουφούκα φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*

Νίκη να περάσετε τέλεια.

Βίκυ καλωρίζικο το δοντάκι [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Άντε και σύντομα τα υπόλοιπα χωρίς γκρίνιες. Σήμερα θα πας Αθήνα για την συνάντηση; Καλά να περάσεις.

Χαρουλιιιιιιιιιιιιιιιιίτα. Κανόνισε να γυρίσεις και να μην βάλεις φώτο της μικρής. Είπες ότι θα βγάζατε μασκαρεμένες.

Ελενάκι καλημέρα. Μπράβο για την χτεσινή βραδιά. Ούτε θέλω να σκέφτομαι πως θα ημουν χωρίς το μωρό στο σπίτι :(:(:(:(:(

Εμείς φάγαμε του σκασμού χτες. Ο μικρός κοιμήθηκε πολύ εύκολα με την μαμά μου αλλά ήπιε με το ζόρι 100μλ από το μπιμπερό. Οπότε μου ξυπνησε στις 12:30 και με ξεζουμισε, και μετά πάλι στις 4 και τέλος 7. Σήμερα όπως κάθε Παρασκευή θα πάω στης μαμάς. Δευτ-Τετ-Παρασκ έχω ιδιαίτερο γι' αυτό και πάω στης μαμάς για να βλέπει το μικρό αλλά και για να τρώω εκεί για να γλυτώνω το μαγείρεμα, η πονηρή :lol::lol::lol:

Καλό Σαβ/Κυρ σε περίπτωση που δεν καταφέρω να μπω και πολλά :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα οδηγάς για να έρθεις και εσύ; Οι υπόλοιπες θα πρέπει να πάρετε αεροπλάνα και βαπόρια!!!

Ε ΑΝ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΗ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;

ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΩ ΟΥΤΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ 2 ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ...ΤΡΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΤΛ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ :shock::shock::shock::shock:

ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι καλοριζικο το δοντακι σας.Εμεις εδω στη Μυτιληνη οταν βγαλλει το μωρο το πρωτο δοντι φτιαχνουμε τσουρεκι και το μελωνουμε.Ανυπομονουμε να βγαλλει ο Ορεστης δοντακι για να φαμε τσουρεκακι...

ΓΙΑΜΙ ΓΙΑΜΙ!!!!!!!!! =p~=p~=p~ ΩΡΑΙΑ ΕΘΙΜΑ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΤΡΙΨΩ ΜΕ ΤΗ ΒΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΔΟΝΤΙ :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!

ΑΝΤΕ ΕΣΚΑΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Κ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας πολυλογουδες μου :!::!: επεστρεψαααααααα :lol::lol::lol: τωρα που γυρισα ρε Βικουλινακι ,εφυγες :?: δεν πειραζει κοριτσαρα μου,καλα να περασεις ;) να το καψεις λεμε :wave::wave::wave::P:P

Συμπεθερα, δεν πιστευω εκει στις συναντησεις που πας να εχουμε τιποτα φλερτ :?::?::lol::lol::lol:

Φωτεινουλα και εγω πριν μεινω εγκυος ημουν στα πιο παχουλα μου 62kg ενω συνηθως ημουν γυρω στα 59,μετα τη γεννα επεστρεψα στα 62,ειμαι 1,77cm,αλλα δεν με ενοχλουν τοσο τα κιλα,οσο οτι εχει αλλαξει το σωμα μου :twisted::twisted::twisted: εχει ανοιξει η λεκανη μου :twisted::twisted: σιγουρα ενα νουμερο παραπανω στην περιφερεια σε σχεση με τη κοιλια :roll::roll: αλλα θα αρχισω τη διαιτα της εφημεριας σε λιγο [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] οποτε προς το παρον δεν ασχολουμαι με το θεμα :!::!::!:

Οσο για τη φωτογραφηση δεν σου λεω τιποτα :lol::lol::lol: μοντελα η δικια μου :lol::lol: την Τριτη θα τις παρω αλλα ειδα τα δειγματα και ηταν τελειες :D:D:D:D

Κατερινα ,χαλια ειναι καλε,ασχημηηηη σαν τη μαμα της :-p:-p:-p Αχ :!: σας εχει τρελλανει και εσας,ε :?:

Παντως και η δικια μου παρουσιαζει το "συνδρομο της Ηλεκτρας" :lol::lol: ερχεται ο μπαμπας της και κανει σαν τρελλη :o:o βγαζει κατι φωνες :o:o και ολη την ωρα μπα-μπα-μπα-μπα :o:o:o

Μιτσακο,δεν αφηνεις το φαρμακειο να το ριξεις στις επιχειρησεις :?: αφου το εχεις :!::!: ειναι απλο απο την παραγωγη στην καταναλωση :lol::lol:

Ελενακι το τσικνισαμε βλεπω :lol::lol: καλα κανατε μωρε :lol::lol: και εμενα θα μου φανει περιεργο να μην ειναι ενα βραδυ στην κουνια της αλλα τωρα που θα γυρισω στη δουλεια,θα συμβαινει συχνα :(:(:(

αλλα μια στο τοσο δεν εγινε και τιποτα να ξεφευγεις και εσυ ;);) αλλαζουμε πα ;) ρασυασεις και γεμιζουμε μπαταριες ;);)

Φουφουκα μου :-*:-*:-* σε εχω χασει τελευταια :(:(:(

Νικη καλο ταξιδι :!: να περασετε τελεια και καλη μετακομιση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια :roll::roll::roll::roll:

Οσο για τα δικα μας,τι να πω :?::?: θελει να με βγαζει τρελλη :shock::shock::shock: στη μανα μου κοιμοταν καθ :shock: βραδυ απο τις 10,00 μεχρι τις 8.30 που την ξυπνουσε ο χαζοπαππους :twisted::twisted::twisted: και κοιμοταν παλι σε αλλο δωματιο :?:?:?

Για το φαι τι να πω :?::?::?: θα φαει και μενα :o:o:o πολυ φαι λεμε :lol::lol::lol::lol:

Γενικα ηταν αγγελουδι :D:D λετε να μην της αρεσει το σπιτι μας :lol::lol::lol:

Παντως ρε κοριτσια στεναχωρεθηκα με την ανηψια μου :(:( ζηλευει πολυ η κακομοιρα :(:( υποφερει :!::!: μεχρι και στη φωτογραφηση απο τη μεση και μετα δεν ηθελε να συνεχισει :(:( ετσι και ελθει και ο μπεμπης θα την αποτελειωσουμε :(:(:(

Το Σ/Κ περιμενω κοσμο απο Κορινθο,μια ξαδελφη του ανδρα μου με τον φιλο της,οποτε θα χαθω παλι :( ,αλλα ευκαιρια να ξεφυγουμε λιγο γιατι προχθες δεν βγηκα τελικα :(:( δεν ειχα ορεξη χωρις το μωρο μου :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!Τι μου κάνετε?Βρήκα τον χρονο να μπω για λίγο να διαβάσω τα νέα σας στα γρήγορα...

Διαβάζω για κιλά και πολύ στεναχωριέμαι...Φωτεινή δεν είσαι η μόνη!!!!δεν τολμάω να ανέβω στην ζυγαριά!!!! :(:(:( Άλλος άνθρωπος .Όλο λέω από Δευτέρα δίαιτα και γυμναστήριο και το αναβάλω.Ελπίζω αυτη την εβδομάδα να κάνω κάποια αρχή!!!!Αν αδρανήσω μαλώστε με!!!! :lol::lol:

Βίκυ με γεια το δοντάκι!!!Θα πας Αθήνα ?Καλά να περάσεις....

Ελενα και εγω δεν έχω βγει ακόμα βράδυ και να αφήσω τη μικρή στην γιαγια της.Όλο το τρενάρω!!Ελπίζω το άλλο ΣΚ που μπορεί να έρθουν και οι κουμπάροι μας.

Χαρά καλά να περασεις καλές βολτες!!

Μάγδα Μιτση και leticia τι καλά΄που κανονίζετε ταξίδια...Εγώ ούτε μέχρι το απέναντι πεζοδρόμιο δε μπορώ να πάω :evil::lol::lol:

Φιλιά πολλά

Α!Να ρωτήσω κάτι?Γιατί έφυγαν τα άλλα κορίτσια?Εγινε κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...