Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΘΑΝΑΤΟΥ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΤΑ ΜΕ ΑΧ!!!ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΡΕΜΕΣ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 6.15 ΓΙΑ 2ΠΛΟ ΤΣΙΜ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ 12 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΨΗΛΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΩΝ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ?????? ;););)

4ΔΥΜΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΕΝΑ Κ ΒΟΓΚΑΜΕ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΞΑΝΑΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΝΑΝΙ 9 ΧΤΕΣ 2 ΜΑΜ 10ΛΕΠΤΟ ΞΑΝΑ 7.30.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ.ΒΡΕ ΜΠΑΣ Κ ΒΑΡΥΣΤΟΜΑΧΙΑΖΕΙ??ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΦΑΚΤΟΡΥ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΡΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΣΚΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΦΟΥΛΑΡΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ Κ ΜΙΑ ΝΕΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΧΙΔΕΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ 5 ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ Η ΚΟΚΟΝΑ ΣΟΥ..

ΜΗΤΣΑΚΟ ΠΩΣ ΠΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ Κ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 53 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΛΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟ :oops::oops: ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΝΑ ΑΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΙΛΟΝΑΚΙ.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΕΛΩ ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕ ΧΡΥΣΟ ΣΤΑΥΡΟ?ΩΡΑΙΟΣ??ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΗ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ Κ ΛΕΕΙ ΒΑΛΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΩΣΤΗ.

ΚΑΛΕ ΤΟ ΜΙΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες,τι κάνετε;Εγώ νύσταζα το μεσημέρι και είπα θα κοιμηθώ.Η Στελλίτσα μου όμως είχε άλλα σχέδια.Είδαμε 3 φορές την barbie fairytopia :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .Τώρα περιμένω να ξυπνήσει το μωρό και μάλλον θα πάω στον παιδότοπο με την ξαδέρφη μου.

Φωτεινούλα,τα συλληπητήριά μου κοριτσάκι!

Α,ρε Χαρουλίτα σε φάγανε οι κακούργες.Κι εμένα εδώ και κάτι μέρες μου κάνει κάτι περίεργα νούμερα :roll::roll::roll::roll:

Φιλάκια και στις υπόλοιπες.Δε θυμάμαι και πολλά για να γράψω ξεχωριστά. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γραψω κ ας μην ειναι καμια μεσα!

μαγδα αυριο θα παω για προσκλητηρια.οσο για τις μπομπονιθερες ειμαι μπερδεμενη.απτη μια λεω να κανω μονη μου απλο τουλι με σμαρτισ κ εικονα η φαναρι η κορνιζα η κουμπαρα κ απτην αλλη περιμενω καποια κεντρικα πρατηρια στην ομονοια που θα φερουν νεα σχεδια απο 80 λεπτα ως 3 ευρω να δω αν με συμφερει τελικα να τις κανω μονη.αν δω οτι οι φθηνες τους ειναι καλες τοτε μαλιστα,αλλιως με τα ιδια λεφτα που θα εδινα εκει θα φτιαξω τις δικες μου με τα αντικειμενασ που θελω.

εχω ενα τονο λεμονια κ δε ξερω τι ν τα κανω.λες να κανω γλυκο κουταλιου?ειμαι κ ασχετη η γυνη...

αχ ρε κοριτσια ψαχνω για κρουαζιερα του μελιτος αλλα ολες οι προσφορες που βρισκω ειναι παγιδουλα.του τυπου ξεκινας απο ιταλια κ οχι πειραια,δεν περιλαμβανει λιμεν,φορο κ εννοειται πως τις περιηγησεις τις εχει εξτρα.αν εχετε καμια ιδεα μου λετε,γιατι δε τοχω κ πολυ να ψαχνω τετοια στο ιντερνετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι νεα ρε χαρα!

ο δικος μου την ετρωγε με ορεξη σημερα τη κρεμα,εννοω τις πρωτες 10 κουταλιες γιατι μετα βαριοταν να καταπιει κ τα αφηνε να τρεχουν!!!δωστου μεσα,δωστου εξω!!το γαλα που ακολουθει το ρουφαει κ αυτο μετα μανιας,απλα αποτι καταλαβα θεωρει το κουταλι πολυ αργη μεθοδ κ προτιμα τη θηλη του μπιμπερο...αχ βασανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μιτσακο :!::!::!: το κοριτσι σιφουνας :o:o:o:o ωσπου να μπω ,βγηκες :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα,ασε εχουμε γεμισει χρυσαφικα λες και την αρραβωνιασα :lol::lol: πολυ ωραιος ειναι,ναι :!: λευκοχρυσος με ζιργκονακια :!::!::!: γενικα μας εχουν φερει πολλα χρυσαφικα αλλα και πολλα χρηματα για αυτο και αγοραζω ολα τα γκατζετακια :lol::lol::lol: το babycook που ειπα,εναι μια συσκευη που ειναι ατμομαγειρας και μπλεντερ μαζι ;) οποτε τα μαγειρευω ολα στον ατμο και τα αλεθω αμαεσως,μου φανηκα πολυ καλο γιατι δεν θα χανονται οι βιταμινες με το βρασμο ;) ειχε και βιβλιαρακι με συνταγες ;)

Απο αυριο θα ψαξω για χαλι,ειχα παραγγειλει ενα στη Laura Ashley απο τον Ιουλιο και ακομα ερχεται :lol::lol::lol: ηταν ασορτι με τις κουρτινες αλλα μου ειπαν οτι τελικα καταργηθηκε ο οδηγος :twisted::twisted: προβληματα που εχω ομως :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι νεα ρε χαρα!

ο δικος μου την ετρωγε με ορεξη σημερα τη κρεμα,εννοω τις πρωτες 10 κουταλιες γιατι μετα βαριοταν να καταπιει κ τα αφηνε να τρεχουν!!!δωστου μεσα,δωστου εξω!!το γαλα που ακολουθει το ρουφαει κ αυτο μετα μανιας,απλα αποτι καταλαβα θεωρει το κουταλι πολυ αργη μεθοδ κ προτιμα τη θηλη του μπιμπερο...αχ βασανο...

Ελα παλι :lol::lol::lol: λοιπον ακου κολπο θεικο :!: δεν το συστηνω βεβαια :lol::lol::lol: ο αντρας μου οταν ηταν μικρος βαριοταν επισης το κουταλι και τι εκανε ο πεθερος μου :?::?::?::?::?: εκοψε τη μιση θηλη απο το μπιμπερο και εβαλε εκει την κρεμα :o:o:o:o:o την καταβροχθιζε :lol::lol::lol:

Ρε Μιτσακο λες να χουν δικιο παντως οτι ειμαστε γκεσταμπο στο θεματακι μας :lol::lol::lol: οι μισες κανανε καινουριο θεμα και οι καινουριες εξαφανιστηκαν :o:o:o:o λες :?::?::?::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Χαρουλιτα με τα πετυχημενα σου :lol::lol::lol: Σημερα πηγαμε στο γιατρο και ευτυχως το μωρο ειναι τελειως καλα.Οποτε σταματησαμε και τα φαρμακα.Εδω και δυο ωρες κοιμαται ενω κοιμηθηκε και δυο ωρες το μεσημερι.

Μιτσι μου υπομονη με το κουταλι.Που θα παει θα στρωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το θεμα δεν ειναι να φαει τη κρεμα .το θεμα ειναι να μαθει το κουταλι,απλα να εξοικειωθουμε!

ετσι που τοπες για τις εξαφανισεις παραλιγο να το πιστεψω.λοιπον,οσες εφυγαν απλα βρηκαν τις παλιες τους αποτι καταλαβα :roll::roll: κ οι καινουριες απλα δεν εχουν συνηθισει ακομα.ολες ευπροσδεκτες αλλα να σου πω,δεν εχω θεμα με τη ποσοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Χαρουλιτα με τα πετυχημενα σου :lol::lol::lol: Σημερα πηγαμε στο γιατρο και ευτυχως το μωρο ειναι τελειως καλα.Οποτε σταματησαμε και τα φαρμακα.Εδω και δυο ωρες κοιμαται ενω κοιμηθηκε και δυο ωρες το μεσημερι.

Μιτσι μου υπομονη με το κουταλι.Που θα παει θα στρωσει...

Μπραβο ρε Ελενη,τελεια :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd αντε να σταματησετε τα φαρμακα :!: εμενα ευτχως κοιμηθηκε 2 ωρες 5-7 γιατι αλλιως θα παθαινα φρικη και τωρα παιζει με ενα και καινουριο τραπεζακι δραστηριοτητων :o:o:o το παταει,κανει μουσικη και εχει ενθουσιαστει :lol::lol:

Αληθεια εμεις ειμαστε φιλες :?: παω να δω και αν ειναι θα σου στειλω πμ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για το φαι,θα στρωσει,θελει το χρονο του,μπορει να μην ειναι ετοιμος ακομα :!: φρουτα ποτε αρχιζετε :?: μπορει να του αρεσει περισσοτερο :idea::idea: παντως καλα κανεις και επιμενεις :!: θελει υπομονη και εκπαιδευση για την ειδσγωγη των στερεεων ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ξεχασα :?::?:

Κατερινακι συλληπητηρια για τη θεια σου :(:( φρικτο αυτο με τους εργοδοτες :twisted::twisted: να εχεις αγχος μην αρρωστησεις ,μην πεθανει κανενας συγγενης,μην γενναει η αδελφη σου,ελεος :twisted::twisted::twisted:

Αρχιζετε φαγητουλι και εσυ ειδα :!: αντε με το καλο :!: η δικια μου ειναι πολυ αναπτυγμενη,τον προηγουμενο μηνα ηταν 8200 και 70cm :shock::shock::shock: ειναι και φαγανη,ποσο θα φτασει :o:o

Παντως τα νουμερα κοριτσια ειναι αναλογως την εταιρεια :!::!: BENNETON,ZARA εχουν μικρη φορμα,η δικια μου φοραει απο καιρο 6-9 σε<αυτα,τα ΤΖΑΜΠΟ δε,ειναι μικροσκοπικα,σε αυτα φοραει οριακα τα 12 μηνων και τωρα της παιρνω 18 :!::!::!:

Οσο για το θεμα με τις πεθερες που ρωτησες,εγω ειμαι πολυ φιλη με τη δικια μου :D:D ειναι πολυ προχωρημενη γυναικα και με ξερει 10 χρονια πια,και με εχει στηριξει πολυ στη σχεση μου με τον ανδρα μου,αλλα οπως τα παιρνεις και με τις φιλες σου οταν τα παιρνω και εγω της τα λεω χυμα"Τουλιτσα δουλεια σου" και αυτη ,μου λεει"γλωσσου σαλονικια" :lol::lol: γενικα τα παμε πολυ καλα και επειδη περασε ενα ταιραστιο προβλημα υγειας,τωρα με τη μικρη εχει τρελλαθει :):) δεν τη βλεπει και συχνα και της λειπει,οποτε αν πει κατι παραπανω,κανω και τα στραβα ματια ;);)

Μαλλον καλυψα ολα τα θεματα :!::!::!: Αποχωρω ;);):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Είναι ώρα χαλάρωσης και ξεκούρασης,αν και έχω να φτιάξω διαγώνισμα Γραμματικής :?:?:?:?:?

Μάλλον,έγραψα συλληπητήρια στη Φωτεινή ενώ ήθελα να γράψω στο Κατερινάκι,δε θυμάμαι :oops::oops::oops::oops:

Ελενάκι,μια χαρά ο μπέμπαρος.

Δε θα σχολιάσω καινούργια θέματα και αποχωρήσεις και τέτοια............δεν κλείσαμε την πόρτα σε κανέναν,απλά μας την έκλεισαν................................. :|:|:|:|

Τι άλλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ;;;

ΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑΝ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ..

ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

ΜΙΤΣΑΚΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ...ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΘΗΝΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ Κ ΑΠΟ ΔΩ..

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;;;;;8200 Η ΚΟΡΗ;;;8100 Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!!! :lol::lol::lol: ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΥΜΑ ΜΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ!! ;);)

ΤΙ ΑΛΛΟ;;;;;;;;;;;;;;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΣΟΡΥ!!

Α!!ΠΟΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ;;ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΓΩ :cry:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ.....ΚΑΛΑ ΝΤΕ ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ...Η ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΗΛΑΔΗ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Τι κανετε???Πως περασε η νυχτα???Εμας καλα.Ξυπνησε λιγο πρωι σημερα,στις 7.30 διοτι χθες ολη μερα κοιμηθηκε πολυ. Καθισαμε με τις 8 αγκαλιτσα στο κρεβατι,γυρω στις 8.30 με 9 παρα ηπιε το γαλα του και τωρα στις 9.30 κοιμηθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες :!: τι κανετε :?:

Αχ Ελενη μου,τετοιο προγραμμα ειχε και η δικια μου και μαλιστα ξυπνουσε και πιο αργα,αλλα την τελευταια εβδομαδα δεν ξερω τι εχει παθει :(:(:(

Χθες βραδυ ηταν τραγικο :(:( την καναμε μπανιο,την κοιμισαμε και αρχισε το πανηγυρι :o:o μολις τη βαζαμε στι κρεβατι της ξυπνουσε και εκλεγε :shock::shock::shock: επειδη λοιπον καταλαβα οτι θα ακολουθουσε δυσκολη νυχτα,εστειλα τον ανδρα μου κατω και αρχισα τα δρομολογια :!::!: εκλαιγε,πηγαινα καθομουνα διπλα της αλλα δεν την σηκωνα,αυτο εγινε μεχρι τις 2.30 οποτε τελικα κοιμηθηκε και την ξυπνησα τωρα στις 9.00 :!::!: θα μπεουμε παλι σε προγραμμα εκπαιδευσης και θα< στρωσει,ειμαι σιγουρη :):):) κατι την αποσυντονισε αλλα θα το βρουμε ;)

Κοριτσακια θα με χασετε για 3 ημερς θα παω στη μανα μου γιατι ο ανδρας μου ξεκιναει ενα εορταστικο 3μερο εφημεριας :twisted::twisted::twisted: τα λεμε Παρασκευη :(:(:(

Φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χαρουλιτα μου. Οντως κατι θα την ενοχλει τη μπεμπουλα σου για αυτο χαλασε το προγραμμα της.Υπομονη θα ξαναμπει στο σωστο το δρομο :P:P:P Θα μας λειψεις αυτες τις μερες.Καλα θα κανεις ομως και θα πας στη μανουλα σου.Καλα να περασετε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ :(:( ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ 9,00 ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ :twisted::twisted::twisted: ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΤΡΕΧΑ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΧΑΜΟ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑΧΩ Κ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΡΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΨΑΡΑ :lol::lol: ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΑΠΛΩΝΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΒΑΡΚΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΛΙ... :twisted::twisted::twisted: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΔΩ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΛΑ ΛΙΓΟ ΓΡΙΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ;;;Κ ΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΑΖΕΙ ΤΗ ΓΡΟΘΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ...ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥ...ΑΝΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΣΚΑΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ Κ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΟΥΣ 2 Κ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΤΗ ΓΡΙΝΑ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΡΑΜΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙΑ.

ΑΥΤΑ!ΣΑΣ ΦΙΛΩ! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα πάλι η μικρούλα βασανιζόταν; Λες να πεταχτεί κανένα δοντάκι από λεπτό σε λεπτό; Κλα να περασεις στης μανούλας.

Βίκυ τι ωραίες επισκέψεις είχες πρωί πρωί; :twisted::twisted: Δεν ρωτάω αν έκανες κάτι για τον εαυτό σου γιατί ξέρω την απάντηση. Σιγουρα τα 2 παιδιά έχουν πολύ τρέξιμο και σε καταλαβαίνουμε αλλά πρέπει να καταλάβεις και εσύ τις αντοχές σου. Να προτείνω κάτι; Το βράδυ όταν καταφέρεις και κοιμήσεις τα ζουζούνια σου κάνε ένα μπανάκι, γέμισε και την μπανιέρα και χαλάααααρωσεεεεεεε. Βάλε μετά τις κρέμες σου και δες καμιά ταινιούλα ή απλά κοιμήσου χωρίς να αγχώνεσαι αν τα πιάτα στο νεροχύτη είναι πλυμένα. Και αυτό μια αρχή είναι.

Τι έγινε έχουμε και διάσημες στην παρέα; :lol::lol::lol: Φουρέιρα ακούω :o:o:oΜήτση και η κολλητή μου από το Δημοτικό το ίδιο μαλλί έχει και μια ζωή κλαιγόταν ότι ήθελε ίσιο. Τα πολλά λεμονια αρχικα καντα λεμονπάι και στειλε μου και μετα αν εχεις καμια βοτκα να περισσευει κανε λιμοντσελο.

Μάγδα πες μου σε παρακαλώ πολύ ότι κάνεις πλάκα. Το 53 είναι ο αριθμός των κιλών σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :((:((:((:((:(( Πάλι με κοκαλιάρες έμπλεξα ~x(~x(~x( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Το 53 στην ζυγαρια μου εχω να το δω από το λύκειο :evil::evil::evil:

Καλέ Φουφουκα χτυπα ξύλο. Δεν μας εχει πεθανει κανείς τωρα τελευταία.

Έλενα μπραβο που ο Ορεστακος ειναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δειτε κατι μωρακια που τρωνε την πρωτη τους κρεμούλα. Στο 3ο βιντεάκι λέει πως το κουταλι πρεπει να το βαζουμε πιο μεσα και όχι εξω εξω.

http://www.paidiatre.gr/portal/content/view/49/155/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 52... :)

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΒΡΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΠΙΑΣΗΜΑΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...