Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΝΙΦ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ :cry::cry::cry:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΕΙΔΩΝ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΜΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΦΑΕΙ ΧΤΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΛΕ ΜΠΑΣ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!ΧΑΧΑΧΑ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΑΣ Κ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΕΜΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΘΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΘΑ ΧΑ ΦΑΛΗΡΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΛΩ..

ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΑΨΟΓΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΟΥ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΥΖΙΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ.

Α ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΣΚΙΣΩ ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΞΑΝΑΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΟΧΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ Μ...ΚΕΣ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ.

ΛΕΤΙΣΙΑΚΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ 9 ΚΟΥΤΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΜΑΛΛΟΝ ΣΠΙΤΙ Η ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Τι κάνετε?

Μπήκα να δω τα νέα σας στα γρήγορα γιατί έχω πολύ δουλειά του σχολείου για αύριο.

Μάγδα σωματοφύλακας τέλειο!!!!!Εγω λέω να πάω την Τρίτη να κοιτάξω αν έχει καλό καιρό μήπως βρω καμία για τη πριγκιπέσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη,θες να πας καπου ε :?: Εχω τελεια ιδεα :idea::idea::idea::idea: ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ :lol::lol::lol: )

αστο καλό σου πάνω που τους είχα ξεχάσει...τι μου τους θύμησες πάλι? :lol::lol::lol:

Βικουλίνι τα αδέρφια σου μένουν κοντά? οι γονείς σου?έχεις φίλες εκεί?

Κατερίνα εμένα η πεθερά μου είναι μακριά αλλα έρχεται όποτε μπορέι.Δεν έχω παράπονο.Κάνει ότι μπορεί για εμάς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑΚΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ 9 ΚΟΥΤΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΜΑΛΛΟΝ ΣΠΙΤΙ Η ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ.

Μόλις μου ήρθε φλασιά να βγούμε μεσημέρι αντί για βράδυ.... :? είπα κουταμαρα?

τελοσπάντων θα δείξει τι θα κάνουμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη,εχθές χάσαμε τη γιαγιάκα μου!Τη μαμά της μαμάς μου και αύριο θα είναι η τελετή.Έφυγε και ο αντρούλης μου πριν λίγο. :cry::cry::cry::cry::cry:

Εσείς πώς είστε;Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα μου συλληπητηρια. Να ειστε γεροι να τη θυμοσαστε.Και εγω πριν λιγο γυρισα απο μια κηδεια. Πεθανε η μαμα ενος φιλου μου 63 χρονων.Λυπηθηκα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΗ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ....ΕΙΝΑΙ ΠΙΚΡΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ...ΔΥΣΤΗΧΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΗ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΧΝΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΥΓΕ ΠΟΤΕ.

ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΘΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΗΣ.ΞΕΡΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΚΑΠΩΣ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ??ΛΕΤΙΣΙΑΚΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΒΡΟΧΕΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΕΣ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ?ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΟΛΟ ΤΡΕΧΕΙΣ Ε!!

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έβαλα τα μικρά για ύπνο και τώρα χαλαρώνω.Ευχαριστώ κοριτσάκια για τα συλλυπητήρια.'Ηταν 80 ετών,αλλά δεν παύει να ήταν δικός μου άνθρωπος.Τέλοσπάντων,μη σας μαυρίζω την ψυχή κι εσάς.

Για να ξεφύγουν κι εμένα λίγο οι σκέψεις μου....τελικά το Αγγελικάκι μου θα μου το βαφτίσει η ανηψούλα μου :D:D:D:D Το πότε μόνο δεν ξέρουμε ακόμα :?:?:?:roll::roll::roll::roll:

Όσο για το θέμα της χαρουλίτας που της κάνανε πέσιμο,δεν πάνε καλά.Ο κόσμος μου φαίνεται θέλει να ακούει μόνο αυτά που του αρέσουν. :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουουκα μου γλυκια,συλληπητηρια και απο μενα :!: ακομα και σε αυτη την ηλικια μου που ειμαστε και που καναμε παιδια,οι παππουδες μας ειναι η πιο γλυκια αναμνηση,τα παιδικα μας χρονια :) εμενα ο δικος μου εφυγε στα 93 του και ηταν απαρηγορητα και τα δισεγγονα του ακομα :) δεν εχει σημασια η ηλικια,σε καταλαβαινω :) να ζησετε να τη θυμοσαστε :)

Που να μαι ρε συμπεθερα :?::?: δεν με παρακολουθεις :lol::lol: ειχα κοσμο αφου :!::!: καλα περασαμε,τωρα κοιμισαμε τη μικρη και χαλαρωνουμε με τον αντρουλη μου :!: Καλα κοριτσια ακουστε κουφο,το ζευγαρι αυτων των φιλων μας ειναι εβραιοι και τι δωρο φεραν στην μικρη :?::?: Χρυσο Σταυρο :o:o:o καλο ε :?::?::?: ειναι πολυ καλα παιδια,μωρε και το εκτιμω ιδιαιτερα ως χειρονομια παντως :!:

Μου πετυχαν και τα εδεσματα :!::!::!: εκανα ταρτα μανιταρια και ταρτακια με μους προφιτερολ και φουντικοψιχα :!::!:

Αυτα για αποψε :!: αυριο τα υπολοιπα :!: καληνυχτα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,γλυκές μανούλες!ΤΙ μου κάνετε;Εγώ όπως καταλαβαίνετε για ευνόητους λόγους δε θα πάω σήμερα σχολείο.

Λοιπόν κορίτσια,ακούστε να δείτε!Αδιαθέτησα την προηγούμενη Τρίτη.Μέσα σε δύο μέρες ένα μεγάλο μέρος της κοιλιάς μου είχε εξαφανιστεί και ξεπρήστηκα και γενικά στο σώμα. :shock::shock::shock::shock::shock: Στη Στέλλα μου από τις πρώτες περιόδους έχανα κοιλιά,ενώ στο Αγγελικάκι μου πρώτη φορά ήταν τοσο εμφανής η διαφορά.5,5 μήνες μετά τη γέννα όλο κάτι τέτοια μου συμβαίνουν.Τη Στέλλα μου τη βάφτισα σε αυτή την ηλικία.Τη βάφτισα 13/9/2009 ημέρα Κυριακή.3 μέρες νωρίτερα,Πέμπτη,είχα πάει να βρω φόρεμα.Η κοιλιά μου πέταγε ελάχιστα και μου έλεγε η κοπέλα να πάω να πάρω κορσε και τέτοια.Δεν πρόλαβα όμως.Την Κυριακή φοράω το φόρεμα και ............ η κοιλιά ανύπαρκτη.Τρελλαθήκαμε με τον άντρα μου.Έτσι και τώρα.Ξαφνικη μείωση.Τώρα βέβαια είναι μάλλον λόγω περιόδου.Αυτά.Σας ζάλισα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκομανούλες. Καλέ πόσες σελίδες θα πρέπει να διαβάσω; μπράβο πολυλογούδες μου. Εγώ το σ/κ δυστυχώς είναι πολύ δυσκολο να μπαίνω και έτσι σχεδόν πάντα σας διαβάζω πια τη Δευτέρα.

Ο μικρός μου κάνει νούμερα τις τελευταίες μέρες. Χτες μέχρι τις 2:30 ξυπνούσε ανά μια ώρα, μετά πήγαμε στις 6 και τέλος στις 9 το πρωί. Σχεδόν το ίδιο είχε γίνει και το Σάββατο. Και όλα τα έχει η Μαριωρή ακούω και τον άντρα μου στις 2:30 να με πλησιάζει πονηρα και να λεει "μωρό μου..." και ακούει ενα ωραιοτατο "παρατα μεεεεεεεε" :evil::evil: Ό,τι θυμαται χαιρεται.

Φουφούκα μου συλληπητήρια για τη γιαγιάκα σου, να ζήσετε να τη θυμόσαστε.

Βικυ πρεπει να παρουμε δραστικα μετρα με εσενα. :evil: Θα σε υποχρεωσουμε καθε μερα να μας γραφεις τι εκανες για τον εαυτο σου αποκλειστικα και αν δεν εχεις κανει κατι δεν θα σε παιζουμε :lol::lol::lol::lol: να πάρεις το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία :D:D:D:D

Μητση 26 εισαι; Πιπινακι και εσυ;; (νομιζω και η φουφου τόσο ειναι) Πως ηταν το παρτυ;

Σταυρούλα ξεκίνησες και εσύ κρεμούλες; Καλέ μόνη μου έμεινα; Μάγδα εσύ;

Και εγώ τον βάζω και κάθεται γιατί διαφορετικά ξεσηκώνει τον κόσμο. Ο γιατρός μου είχε πει να στηρίζω καλά την πλάτη. Πάντως εδώ και 2-3 μέρες κάθεται και μόνος του για λίγο. Στο θέμα του παιδίατρου και εγώ ειμαι τυχερή γιατί ειναι γλυκομίλητος με το μωρό. Εντάξει δεν θα παίξει και με τις κουδουνίστρες αλλά μια χαρά τον βρίσκω. Στολή μας έστειλε η νονά. Μποξέρ θα τον ντυσω, θα είναι ο Ροκυ, τρομάρα του :lol::lol::lol:

Κατερίνα... την Παρασκευή συζητούσαμε με την μαμά μου πότε θα ερθουμε τζαμπο. Από τα χριστούγεννα έχω να έρθω. Σίγουρα μόλις μπει ο Μάρτης θα έρθω αφού θα πρέπει να προμηθευτώ τα απαραίτητα για το φαγητό αλλά και καινούρια φορμάκια. ΄

Τωρα που το θυμήθηκα, ρε κορίτσια τι είναι αυτό με τα ρούχα. Μια-δυο φορές τα βάζει και μετά δεν του κάνουν. Προχτές έβαλε το 6-9 του Ζαρα και ζοριζόταν.

Μην ακούω για πεθερές, μην ακούω γιατί μου γυρίζει το ματι κάθε φορά που βλέπω τη δικιά μου :x:x:x

Εμένα η πρώτη μου λέξη ήταν "γιαγιά" :lol::lol::lol::lol: Ακόμα να το χωνέψει αυτό ο μπαμπάς μου :lol::lol:

Βρε Νίκη αυτό το τικερακι με τα κιλά τι το έχεις και κάθε φορά που το βλέπω αγχώνομαι για τα δικά μου :?:?:?:?

Χαρά τι περιλαμβάνει το babycook; Εγώ παρέλαβα κάτι βιβλία από αμαζον που είχα παραγγείλει. Μόλις καταφέρω και τα διαβάσω θα σας ενημερώσω (το ένα είναι το no cry sleep solutions). Έκανες τάρτα μανιταριών και δεν μου έστειλες; Σε διαγράφω πάραυτα από τη λίστα :lol::lol::lol: Τρελαίνομαι για μανιτάρια αλλά δεν μπορώ να τα μαγειρέχω σπίτι γιατί ο άντρας μου έχει αλλεργία. (Πάντως όταν θα θέλω να τον στείλω στον άλλο κόσμο, θα ξέρω τι να του μαγειρέψω :twisted::twisted::twisted::twisted: )

Πάω να κάνω και καμιά δουλειά. μονο ελπίζω να ήρθε το νερό γιατί το πρωί είχαμε διακοπή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ είδατε στη Μενεγάκη την κοπέλα που περιμένει 4δυμα;;; :o:o:o:o Φυσιολογική σύλληψη και όλα από διαφορετικό ωάριο :o:o Πωπω η κοπέλα, μακάρι να της πάνε όλα καλά, να τα γεννησει και να τα καμαρώνει. Πως θα τα βγάλει πέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια :):):) τι κανετε :?: εμεις δεν ξερω :?:?:?:?

Τα εχω παιξει :!::!: εχθες ηταν 2η φορα που ξυπνησε στις 3 :o:o πηγα μεσα καθισα μαζι της,τιποτα να κλαιει απαρηγορητη :cry::cry::cry: τελικα την παιρνω στο κρεβατι μας και σε 10min ξεραθηκε,την ξαναπαω πισω στο δικο της,σε μιση ωρα,παλι τα ιδια :o:o:o την ξαναπηρα στο δικο μας και σε 10min παλι κοιμηθηκε :o:o:o αλλα τηνκρατησα μαζι μας μεχρι το πρωι :roll::roll::roll: τι να κανα λυπηθηκα τον ανδρα μου γιατι αυτη την εβδομαδα εχει πολυ φορτωμενο προγραμμα :!::!: σημερα ομως του ειπα θα παει στην κατω κρεβατοκαμαρα και αρχιζω παλι εκπαιδευση :o:o:o τι εχει παθει :?::?: φοβαται τιποτα :?: δεν καταλαβαινω :?:?:? ειχε πολλα αερια :!::!: μηπως κρυωσε ή μηοως την επηρεασαν οι κρεμες :?:? χθες με την μπανανα εγινε χαμος :shock::shock: κοντεψε να την φαει ολη :shock::shock::shock: θα σκασει καλε :shock::shock::shock:

Εχει παθει οξεια μαμακιτιδα :!::!::!: δεν μπορω να παω ουτε στην τουαλετα :o:o:o γκρινιαζει συνεχεια αν δεν με βλεπει και κυριως αν δεν την εχω αγκαλια :twisted::twisted::twisted: απο το πρωι δεν εχω κανει τιποτα :twisted::twisted: δεν με αφηνει :twisted::twisted: να δω τι θα φαμε :!::!::!::!:

Αστα συμπεθερα :!: αντι να φτιαξει ο γαμβρος,χαλασε η νυφη :lol::lol::lol:

ΤΕΤΡΑΔΥΜΑ :?::?::?::?: εδω ενα και δεν το φερνω βολτα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε???? εγω ετσι και ετσι......πεθανε μια θεια μου και η μανουλα μου ειναι στεναχωρημενη :(:( δεν θα κρατησει το μωρο σημερα ενοειται και δεν θα παω ουτε εγω δουλεια για να προσεχω την Καθολικη μου!.....αλλα τα νευρα μου ελειψα 3 φορες αυτο τον μηνα :twisted::twisted::twisted::twisted: τις 2 μερες που ειμουνα αρρωστη και μια σημερα.....θα τα ακουσω αυριο και αντε να δικαιολογηθω....τελοσπαντων....χαρουλιτα....το κρεβατι τον γονιων ειναι ΜΑΓΙΚΟ!!! και εμενα οταν την πιανουν οι αυπνιες της την βαζουμε μαζι μας και αυτο ηταν...... ξαφνικα τους περνανε ολα :) πως της φανηκε η μπανανα???? αερια εχει και εμενα καποτε και δεν κοιμαται καλα....φαντασου οτι ολα ειναι "καινουργια" για το στομαχακι της...!! κοριτσια η δικια μου εχει γινει πολυ πονηρο!!! πολυ ομως!!!!!.....στεκεται ακομα ποιο πολυ ωρα και κορδονετε ευχαριστημενη που τα καταφερε....μολις δει σαλιαρα χωνει το μουτρι της στην μασχαλη μου και κανει την παπια!!! να μην ειναι του φαγητου αυτο το παιδι!!! ακομα 120μλο πινει.....και ειναι 5 κιλα! μου αρεσει που ειναι αδυνατουλα αλλα θελω να τρωει!!!! προβλεπω μαχες με το κουταλι :):):):)

Φωτεινη μου ελα!!!! εκτος απο τεταρτες που εχω παντα ρεπο ελα να σε δω 3-9 δουλευω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ πρεπει να παρουμε δραστικα μετρα με εσενα. :evil: Θα σε υποχρεωσουμε καθε μερα να μας γραφεις τι εκανες για τον εαυτο σου αποκλειστικα και αν δεν εχεις κανει κατι δεν θα σε παιζουμε :lol::lol::lol::lol: να πάρεις το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία :D:D:D:D

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ...Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Α Π Ε Λ Π Ι Σ Τ Ι Κ Η

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;

ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΡΟΔΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2007 ΕΚΕΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΜΟΥ ;);):lol::lol::lol::lol:

ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΤΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ;;;ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ (ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ :oops: )

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σας κοριτσακια! ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕ Κ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕμπη.φτιαξαμε ψωμακια γλυκανισου!μμμμμ!!!

δε θα ντυσω το μπεμπη μισω τις αποκριες κ θα τον ντυσω οταν το θελησει αυτος!

τα μαλλια μου ειναι εκ γεννετης αφααααανα!!!καμια φορα ισιωνω τα μπροστινα κ ειμαι ανθρωπος,αλλα σημερα τα αφησα να στεγνωσουν μονα τους κ ειμαι φουρειρα(η αδερφη μου με ειπε,δεν ειμαι τοοοοσο ψωναρα :lol::lol: )

φουφουκα σε συλλυπουμαι,τωρα πια το πιο σημαντικο ειναι να αναπαυετε την ψυχουλα της με συχνα μνημοσυνα( η κοινη προσευχη εχει παρρησια στο Θεο,να γλυκαινει τη ψυχη της.)

βικυ μου εχει δικιο η φωτεινη.θα πρεπει να σημειωσεις μια προοδο,να μας πεισεις οτι προσπαθεις τουλαχιστον,αν δε κανεις την αρχη πως θα δεις την ασπρη μερα!!!!

χαρα,τουλαχιστον λεμουριαζει τη μπανανα η δικια σου,κ ας επαθε μαμακιαση.ο δικος μου τι πραγμα ειναι αυτο,να βαριεται το κουταλι,μονο το μπιμπερο τον βολευει!!!αλλα δεν εχει τετοια στη γκεσταπο!!!

(σσσσσ....θα μας δειρουν τα υποδειγματα μητερας!!!χσαχαχα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...