Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ...ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΕΚΛΕΓΕ 2 ΩΡΕΣ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ 80 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ...ΜΕΤΑ ΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...

ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΑΠΑΠΑ!!ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΝΕΥΡΙΑΣΩ ΠΟΛΥ ΦΩΝΑΖΩ ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ...ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΙΣΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααααα και εμεις εδω!!!! ξυπνησα κεφατη σημερα γιατι ρεπααααρω!!!! η Κικητσα μου εφαγε σχεδον ολη την κρεμα της....και χθες ολη!!! και αν της τραγουδας η καλυτερη της!!!! τελικα δεν νομιζω να εφτεγε η κρεμα Φωτεινη μου απλα ηταν οι μερες της οταν την ξεκινησαμε .....γιατι τωρα και την τρωει και κοιμαται!!! απλα νευριαζει που δεν ειναι μπιμπερο να πηγενει γρηγορα κατω και με το που καταπιει αρχιζει εεεεεεε και καλα αντε τελιωνε :lol::lol::lol: την λατρεεεεεεεεεεεεεεεεεευω σας λεω..!!!!! παω να κανω κεφτεδακια ....θα σας διαβασω μετα...

αααααααα ξεχασα να σας πω....χθες επαθα σοκ στην δουλεια...πηγενα στην αποθηκη να παρω κατι και βλεπω ενα ζευγαρι με 2 μικρα κοριτσακια και το ενα κοριτσακι..3-4 χρονων ζητουσε επιμονα κατι απο την "μαμα" της με ναζι....και εκεινη τι εκανε??? ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΤΣΟ ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕ ΚΑΤΩ την τραβηξε και λιγο στο πατωμα κρατωντας την απο τον κοτσο και το παιδακι σπαραξε στο κλαμα! και ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ!!! και γυρναει πισω ο αντρας της που ηταν λιγο ποιο μπροστα με βλεπει που ειχα μεινει με ανοιχτο το στομα και ειχε γινει παντζαρι απο τα νευρα του με την γυναικα του και σηκωσε το κοριτσακι απο κατω και το πηρε αγκαλιτσα.....ΕΛΕΟς!!!και μετα δεν ηρθανε στο ταμειο μου γιατι με εβλεπε πως εβλεπα την γυναικα του και σου λεει αυτη θα μας φαι...και γινανε και ρεζιλι....!!! δεν ξερω γιατι αλλα με πηραξε!!! πως δερνεις ετσι ενα κοριτσακι που απλα θελει ενα παιχνιδι?? μεστον κοσμο !!!! και να το παρατας στο πατωμα να κλαει!!!!!!!!! δεν θα το εκανα ποτε!!! ουτε θα τρωει ξυλο το μωρο μου!!! καμια κολαρια αν φτασω στο απροχωρητο αλλα μονο κολαρια...οχι στο προσωπο η απ τα μαλλια!!! και μεσα στον κοσμο!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: νευριασα που το σκεφτηκα παλι....συμφωνητε στο θεμα ξυλο???? εγω βεβεα της ετρωγα απο την μαμα μου μικρη :P αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο κολιαριες και χαστουκια αν την εφτανα στο αμην....γενικα παλια επεφτε ξυλο αλλα εγω δεν θελω να εφαρμοσω τετοια μεθοδο....θελω να την μαθω να με ακουει αλλιως!!

Τι να πεις τωρα;; Την πιανεις και αυτη απ'τα μαλλιά ή δεν την πιάνεις;; Και εμας μας εριχνε η μαμα μου σπανια καμια στον κωλο αλλά δεν πολυχρειαζοταν γιατι με ενα βλεμμα μας ειχε σουζα :shock::shock: Παντως η μαμα μου ηταν δικαιη, όταν εκανε σκανταλια η αδελφη μου τις ετρωγα και εγω :lol::lol::lol:

Και εμεις απο τραγουδια άλλο τιποτα. Η μαμα μου χτες που ελειπα στο γιατρο του τραγουδουσε Ξυλούρη για να κοιμηθει, την μικροπαντρεμενη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ...ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΕΚΛΕΓΕ 2 ΩΡΕΣ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ 80 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ...ΜΕΤΑ ΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...

...

Οπότε ισχυει αυτο που ειπε η Χαρουλίτα: Αντρεεες :evil::evil::evil::evil: από μικροί μας βγαζουν τη ψυχή

Εμαθα και εγω χτες κατι που με σοκαρε αλλά θα σας το πω αργοτερα. Τωρα παω να θηλασω τον μικρο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επηρα το γιατρο κ ειπε οτι αν θελω μπορω να αρχισω 5 κουταλιτσες ρυζαλευρο σιγα σιγα...μεχρι να φτασει τα 200 μλ κ μετα θα ακολουθησουν τα υπολοιπα....

χα,για να δουμε θα θελει το μωρο!!!

Μιτσι μου το σκετο ρυζαλευρο ειναι αηδια! :) και εγω με ρυζαλευρο βανιλια ξεκινησα....150μλ νερο με 4 κουταλιες κρεμα....ειναι πολυ αραιο αλλα ετσι πρεπει στην αρχη....και μετα αμεσως γαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θηλασα, κοιμήθηκε και επέστρεψα.

Λοιπόν ήθελα να μοιραστώ μαζί σας αυτό που έμαθα χτες. Μια κοπέλα απ'το χωριό γέννησε το Σεπτέμβρη και τώρα είναι ξανά έγκυος (άσχετο, αλλά στα χωρια τα νέα ταξιδεύουν σε κλάσματα δευτερολέπτου). Χάρηκα και εγώ όταν το άκουσα αλλά μετά έμαθα ότι δεν το θέλει και θα το ρίξει. Ο.κ, απόφαση της είναι, αλλά ρε κορίτσια πραγματικά με το συγκεκριμένο θέμα πάντα γίνομαι κακιά και στριμμένη :evil: . Από τη μια σκέφτομαι όλες αυτές τις κοπέλες που προσπαθούν τόσο καιρό, από την άλλη θυμάμαι το δικό μου μωράκι που το έχασα στην 18η εβδομάδα και τρελαίνομαι. Έλεος, αν δεν θέλεις μωρό κυρία μου πάρε προφυλάξεις, στο 2011 ζουμε. Δηλαδή δεν ξέρουμε ότι κάνοντας έρωτα ελεύθερα υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης. Εντωμεταξύ το πρώτο πράγμα που μου είπε ο γυναικολόγος όταν μου έδινε εξιτήριο ήταν το πόσο εύκολο είναι να μείνει μια γυναίκα έγκυος μετά τον τοκετό και γι' αυτό αν δεν θέλω τότε να προσέχω και να παίρνω προφυλάξεις. Συγνώμη αν σας ζαλίζω αλλά ενώ γενικά είμαι άνετη και χαλαρή με ό,τι συμβαίνει γύρω μου, με αυτό το ζήτημα μου γυρίζει το μάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτα μου με ποια φρουτοκρεμα ξεκινησες?? ολα τα φρουτα η συγκεκριμενα?

Κατερινακι ξεκινησαμε με μηλο για 3 μερες,απο αυριο αχλαδι για 3 ημερες,μετα μπανανα για 3 ημερες και μετα ολα μαζι!

Ο παιδιατρος μου ειπε οτι θα φαει οσο θελει το παιδι,οπωσδηποτε ομως 3κουταλιες την1η μερα-6 κουταλιες τη 2η και 9 την 3η μερα,οποτε αν υπαρχει καποια αλλεργια να εκδηλωθει ;)

Η δικια μου παντως συμερα,το εφαγε ολο και μετα εκλαιγε και ελεγε μαμ μαμ μαμ :o:o:o:o:o και θηλασε 10min :o:o:o:o αυριο αρχιζουμε αχλαδι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εΜπραβο ρε Φωτεινουλα,που μας οργανωνεις :!:αντε ολοκληρωσε την να ξερουμε τι μας γινεται ;) Παντως για το θεμα μα την εγκυμοσυνη συμφωνω απολυτα μαζι σου :!::!::!::!: ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ :!::!::!::!::!: Ελεος δηλαδη :!::!::!::!::!::!: Τοσος κοσμος παιδευεται :!: οσο σκεφτομαι τι κλαμα εχω ριξει οσπου να ελθει η μπεμπουλα μου :(:(:( Ενηλικες ειμαστε :!::!::!: Δεν ξερουν πως γινονται τα παιδια :?::?::?::?::twisted::twisted::twisted: sorry,που ειμαι τοσο απολυτη ρε κοριτσια αλλα φορτιστηκα :(:(:(:(

Κατερινακι,μπραβο η μικρη ;) ειδες,τι χαζη ειναι,θα καταλαβει τι ωραιο ειναι το φαγακι :lol::lol::lol: οσο για το περιστατικο,τι να πω :?::?::?: αχαρακτηριστη η μανταμ :twisted::twisted::twisted: και εγω εχω φαει καμια στο κωλαρακι αλλα οχι και ετσι :!::!::!: η μαμα μου παλι οποιος και αν εφταιγε τις ετρωγα εγω :lol::lol::lol::lol::lol: γιατι η αδελφη μου ετρεμε απο το φοβο της(καλο κολπακι ειχε βρει) :lol::lol::lol:

Φωτεινη ,ιδιο ρεπερτοριο εχω με τη μαμα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει φρουτοκρεμες μονο με μηλο μονο αχλαδι κτλ? η της τα φτιαχνεις εσυ?

μονη μου τις φτιαχνω,στο μπλεντερ :):) μπορεις να προσθεσεις ελαχιστο νερο αν δεν εχει χτυπηθει καλα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ...ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ...ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΓΩ!

ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ Κ ΤΑ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΤΟΥ Ο ΚΥΡΙΟΣ!!ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ..Κ ΝΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες γλυκες!! Μια χαρα βλεπω ειναι τα νινακια σας,μπραβο...Και μενα ο Ορεστακος μου ειναι καθε μερα και καλυτερα.Να καλοσωρισω και τις καινουριες μανουλες και τα μωρακια τους. Να τα χαιροσαστε.

Εμας το προγραμμα μας ειναι πολυ καλο. Το πρωι ξυπναει γυρω στις 9 παρα πινει το γαλα του,κατα τις 11 τρωμε φρουτοκρεμα με φρεσκα φρουτα,στις 2 γαλατακι,στις 6 παρα ρυζαλευρο και γυρω τις 9.30 με 10 παρα γαλα και νανακια. καθε μερα ετσι το παμε. Το βραδυ δοξα το Θεο κοιμομαστε και κατα τη διαρκεια της μερας κοιμαται γυρω στις 5 ωρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες

ευχαριστουμε με την κοπελαρα μου για το καλωσορισμα!

και μεις ξεκινησαμε φρουτοκρεμες ακριβως οπως και η χαρουλιτα,σαλονικια μανουλα :) !

και αυριο μπανανα και μετα μηλαρακι!και της δικια μου της καλαρεσαν τα φρουτα για να δουμε!

οσο για τον υπνο μας αφηστε καλυτερα πονεμενη υποθεση..δεν ηταν ποτε του υπνου βεβαια..οποτε μια ειναι η λυση να το χωνεψω και να σταματησω να γκρινιαζω :lol:

ποτε δεν ηταν το μωρο του τρωω και κοιμαμαι...

προτιμα το στυλ θηλαζω, θηλαζω,πιπιλαω και ξαναπιπιλαω!κολλημενη με τη μπαλα λεει ο αντρας μου! :lol:

τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες γλυκες!! Μια χαρα βλεπω ειναι τα νινακια σας,μπραβο...Και μενα ο Ορεστακος μου ειναι καθε μερα και καλυτερα.Να καλοσωρισω και τις καινουριες μανουλες και τα μωρακια τους. Να τα χαιροσαστε.

Εμας το προγραμμα μας ειναι πολυ καλο. Το πρωι ξυπναει γυρω στις 9 παρα πινει το γαλα του,κατα τις 11 τρωμε φρουτοκρεμα με φρεσκα φρουτα,στις 2 γαλατακι,στις 6 παρα ρυζαλευρο και γυρω τις 9.30 με 10 παρα γαλα και νανακια. καθε μερα ετσι το παμε. Το βραδυ δοξα το Θεο κοιμομαστε και κατα τη διαρκεια της μερας κοιμαται γυρω στις 5 ωρες...

αχχχχχ ποσο σε ζηλευω ενα τετοιο προγραμμα θελω κ εγω πολλα ζηταω?? :D

να ρωτησω....οι σουπες ξεκινανε παραλληλα με τις φρουτοκρεμες...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες

ευχαριστουμε με την κοπελαρα μου για το καλωσορισμα!

και μεις ξεκινησαμε φρουτοκρεμες ακριβως οπως και η χαρουλιτα,σαλονικια μανουλα :) !

και αυριο μπανανα και μετα μηλαρακι!και της δικια μου της καλαρεσαν τα φρουτα για να δουμε!

οσο για τον υπνο μας αφηστε καλυτερα πονεμενη υποθεση..δεν ηταν ποτε του υπνου βεβαια..οποτε μια ειναι η λυση να το χωνεψω και να σταματησω να γκρινιαζω :lol:

ποτε δεν ηταν το μωρο του τρωω και κοιμαμαι...

προτιμα το στυλ θηλαζω, θηλαζω,πιπιλαω και ξαναπιπιλαω!κολλημενη με τη μπαλα λεει ο αντρας μου! :lol:

τα λεμε αργοτερα

geranι καλοσορισες κ απο εμας! :) εχουμε ενα κοινο...τον υπνο!! κ εγω λεω να το παρω αποφαση... :D δεν πηρε απο μενα που τρελλενομαι για τον υπνο! οταν ερθει η αγια νυχτα που θα κοιμηθει σερι θα κανω παρτυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λατρευω τα απογευματα με το κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τωρα κανι νανακια...(πανω μου) εχω μαθει να κανω τα παντα με το αριστερο χερι μονο....τελος παντων...συμφωνω Φωτεινη μου...ειμαι πολυ κατα των εκτρωσεων και ειναι ανευθυνοτητα...δεν μπορω να ακουω αλλο το κλασσικο "ετυχε" τι ετυχε??????????/παρε ενα χαπακι ενα σκουφακι κατι τελος παντων :):) σκοτωνεις ενα μωρακι!!! απο την στιγμη που οι γραμμες ειναι 2 στο τεστ ειναι μια ψυχουλα!!! τελος.... :evil::evil::evil: συγχυστηκα παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παλι :!: φαγαμε το ρυζαλευρο και τωρα κοιμαται επιτελους :!::!: ανυπομονη στο φαι ρε κοριτσια,ετσι ηταν απο ημερων :shock::shock::shock: οταν ερχεται η ωρα να φαει χαλαει τον κοσμο :shock: και τρωει στην αρχη πολυ λαιμαργα και μετα νταλακιαζει :lol::lol::lol::lol: οταν ομως δεν θελει αλλο :o:o:o:o μολις μου κανε την κουζινα καινουρια γιατι :o προσπαθουσα να της δωσω και αλλο ενω μαλλον ειχε χορτασει :twisted::twisted::twisted: και μπρρρρρ,μπρρρρ και καταλαβαινετε :twisted::twisted:

Ελενη το ιδιο προγραμμα εχουμε ;) μονο που η δικλια μου την τελευταια εβδομαδα εχει μειωσει τον υπνο την ημερα :twisted::twisted:

Κατερινα την απολαμβανεις ε :):) μετα απο λιγο μπαινουν οι σουπες,ο γιατρος μου ειπε οτι σταδιακα σε 1,5 μηνα θα εχουν μπει ολα τα στερεεα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ.

ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ Κ ΞΥΛΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΞΥΛΟ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ Η ΝΤΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΚΑΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΤΡΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΥΜΠΟΝΩ ΟΣΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΧΟΥΝ..

ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ..

ΚΑΙ Η ΑΜΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣΤΕ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΨΟΓΗ Η ΣΤΟΛΗ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΝΟΝΟ ΕΜΕΝΕ ΑΓΓΛΙΑ ΠΕΘΑΝΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΟΥΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΛΑΘΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΗΤΑΝ.....

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΦΑΓΑΝΙΑΡΑ Η ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ Ε?

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ Ε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal πως σε λενε????? δεν ξεκουραστηκα γιατι η Κικητσα βρηκε ευκαιρια που ειναι η μαμα στο σπιτι και την κραταω ΟΛΗ μερα :):) αλλα το απολαμβανω γιατι μου λειπει τωρα που δουλευω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα δεν πηγες ε? τυχερη.....εγω απο αναγκη πηγα για να γινω και μονιμη για να παρουμε σπιτακι :):) το "κακο" με την δουλεια μου (γιατι δεν εχει τιποτα αλλο κακο) ειναι οτι βλεπω συνεχεια νινακια και ζηλευω που δεν παω και εγω βολτα τα απογευματα με το Κικακι μου :(:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...