Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Βικουλινι Ok :!: το ειδα ;)

Εμεις μολις φαγαμε μηλο 2η φορα :D:D:D ηταν να φαει 6 κουταλιες και εφαγε σχεδον το μισο και ηθελε κι'αλλο :o:o:o:o τη θηλασα λιγο και τωρα εχει φουσκωσει και καθεται τεζα :lol::lol::lol:

Καλεεεε :!::!::!::!: που εισαστε ολες σημερα :?::?::?::?::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΠΡΑΒΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΣΤΡΩΣΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΕ Η ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΔΟΝΤΙΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΟΥΖΑ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ? :shock::shock:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΡΕΜΙΤΣΕΣ Κ ΦΡΟΥΤΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΝΑΝΙ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 4 ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ Κ ΜΕΤΑ 7 ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 9 ΠΑΡΑ ΤΕΛΙΚΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Ο ΑΝΗΨΟΥΛΗΣ!!!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους βρε συμπεθερα και ελεγα που πηγαν ολες σημερα :):) ωραια τα νυχια :?: και εγω πρεπει να παω για πεντικιουρ αλλα να δω ποτε θα προλαβω :roll::roll: εχασα τη νταντα ρε κοριτσια :(:( μετα την επεμβαση ο μπαμπας μου δεν μπορει να σηκωνει βαρος και δεν του την αφηνω :(:(

Ασε με τα δοντια :shock::shock: βεβαια παιδια με την ανηψια μου δεν ειχαμε καταλαβει τιποτα,ανιογε το στομα και λεγαμε"αααα :!: το μωρο εβγαλε δοντι :!: "λετε να χουμε τετοια τυχη :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΤΟ ΘΕΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΤΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΟΧΑΙΟ.

Μαγδα και εγω πιστευω στα θαυματα :!: εχω δει πολλα στα νοσοκομεια :!: αλλα και σε συγγενικα μου ατομα τελευταια :!: αλλα το μεγαλυτερο θαυμα ηταν η ζουζου μου :D:D:D πανω που ειχα απογοητευτει και ειχα αρχισει να προγραμματιζω εξωσωματικη μου η εστειλε η Παναγια το μωρακι μου :D:D:D για αυτο και θα εχει 2 ονοματα,Δημητρα(η πεθερα μου και ο μπαμπας μου) και Μαρια στην Παναγια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια.απο προχθές σήμερα κατάφερα να μπω..καταρχήν ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας!!εγώ γύρισα στη δουλειά τον τέταρτο μήνα και μετά απο 15 περίπου μέρες έκοψαν κ τον γήπεδο. Δυστυχώς δεν μπορούσα να ανταπεξελθω. Τον Ιανουάριο είχα την πρώτη μου περίοδο κ είχε επαφή ελεύθερη την 21η ημέρα του κύκλου μου ο οποίος είναι 28 ημερών. Οπότε ήμουν σίγουρη ότι δεν θα μείνω έγκυος!!όμως ο θεουλης είχε αλλα σχέδια και καλώς να μας έρθει το μωρό μας!!!! Πάντως είναι φοβερό αυτό που συναινεί γιατί για να μείνω έγκυος στην κορούλα μου προσπαθουσαμε με τον άντρα μου πάνω απο 2 Χρόνια!!!εμείς σήμερα κάναμε εμβόλιο και θα αρχίσουμε να τρώμε κ χορτοσουπα!!! Είμαστε πάντως πολυ φαγανο μωρό , και χαμογελαστό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

ειμαι η ζωη 26 χρονων και ειμαι και γω καλοκαιρινη μανουλα

στις 27 αυγουστου γεννηθηκε το κοριτσακι μας και μας εχει κλεψει τις καρδιες!

σε λιγες μερες μπαινουμε στον 7ο και συνεχιζουμε να θηλαζουμε με μανια αν και ξεκινησαμε και φρουτακια τα οποια και τιμουμε ιδιαιτερως μπορω να πω..

θα χαρω πολυ να τα λεμε!

να χαιρομαστε τα ζουζουνια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλάρες.

Σήμερα είχαμε παιδίατρο και ήταν όλα μια χαρά, με εξαίρεση λίγο κλαματάκι στο δεύτερο εμβόλιο. Ο μικρός είναι ακριβώς 5 μηνών, ζυγίζει 8.600 γρ :shock::shock: και έχει ύψος 72 εκατοστά :shock::-bd:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Πήγα και ενδοκρινολόγο για τον θυροειδή μου και με βρήκε εντάξει. Συνεχίζω το χαπάκι μου όπως πάντα. Εκεί συνάντησα μια κοπέλα με μωράκι 10 μηνών και το θέμα της συζήτησης μας ήταν ο ύπνος των μωρών :D:D .Αχχχ τα άτιμα τα μικρούλια σε ησυχία δεν θα μας αφήσουν. Εμένα εδώ και μια εβδομάδα κοιμάται 11, ξυπνάει στις 4 ή 5 για 10λεπτο θηλασμό, ξαναξυπνάει στις 7-7:30 και τελικό ξυπνημα στις 9-9:30. Καλά πάμε

Χαρά με το καλό ο γιόκας της αδελφής σου. Με ένα πόνο να έρθει.

Κατερινοφουφού ελπίζω να μην έβαλες δύσκολα στο διαγώνισμα :lol::lol:

Κατερινούλα. εμένα ο μικρός κοιμάται πάντα στο βυζί. Από την αρχή δεν ήθελα να τον μάθω στο κούνημα γιατί λόγω βάρους θα μου έβγαινε η μέση. Πάντως στα δύσκολα τον βάζω στο καρότσι και τον κουνάω εκεί. Μια χαρά τον παίρνει ο ύπνος και εκεί.

Βικάκι θέλει να σε εξοντώσει ο μικρός με τα ξενύχτια του.

Ιωάννα εσύ από που είσαι; Για τη μικρούλα βρήκατε ονοματάκι;

Καλωσόρισες Ζωή. Να σου ζήσει η κορούλα σου.

Τι τέλεια, μεγαλώνει η παρέα και μπαίνουν και άλλες νυφούλες για να διαλέξουμε [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.Πώς είστε?

Είχαν έρθει οι δικοί μου...Είχα πολύ καιρό να τους δώ και σήμερα έφυγαν πάλι... :cry:

Fotini μετακομίζουμε κατά τις 10 Μαρτίου. Πρέπει να πάρω και άλλες μεταφορικές εταιρίες και βαριέμαιιιι..... φαντάσου στην μετακόμιση πόσο όρεξη θα έχω.. :lol: Η αλήθεια είναι ότι με τον μπέμπη δεν έχω και τις δυνάμεις που είχα πριν.

Μίτσι η ιδέα σου να κάνεις τραπέζι στην αυλή είναι καταπληκτική. Θα ξεπατωθείς βέβαια λίγο αλλα τουλάχιστον θα το ευχαριστηθείτε...

Βικουλίνι βλέπω ότι τελικά όλα έχουν δρομολογηθεί με την κουμπάρα σου....ωραία.

Εχω και εγώ νέα...Ήρθε ο κουμπάρος μας.Μετά απο τηλεφωνική κλήση που είχα μαζί τους και μας ξανακάλεσαν να πάμε εμείς τελικά μας είπε να έρθει αυτός να δει τον μπέμπη...Τον Μάιο ετοιμαζόμαστε και εμείς για βάπτιση.Αν και δεν έχουμε κοιτάξει τίποτα ακόμη ελπίζω να τα καταφέρουμε χρονικά και να προλάβουμε....Μετά τα μέσα Μαρτίου θα αρχίσουμε να ψάχνουμε... Δεν σας κρύβω ότι ο άντρας μου έχει ξενερώσει τελείως με τους κουμπάρους με την έννοια ότι δεν θα έρχονται να βλέπουν το παιδί κτλ. εφόσον τώρα δεν μπορούν...τελοσπάντων....το κλίμα δεν είναι όπως πριν....

Βλέπω ότι οι περισσότερες θα ντύσετε τα μωράκια σας.Καλά θα κάνετε.Εμείς δεν έχουμε πάρει κάποια στολή.Μάλλον του χρόνου.... :lol:

Κατα τ'άλλα ησύχια.Ο μπέμπης τώρα γκρινιάζει και αισθάνομαι κουρασμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφού και Πριγκίπισσα περαστικά στα μωράκια σας....Τι καλός που είναι ο παππούς σου!!!

Βικουλίνι η απόφαση σου να πας σε κάποιον να μιλήσεις είναι πάρα πολυ καλή.Θα αισθανθείς μεγάλη ανακούφιση.Περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ...ΔΕΝ ΤΥΧΕΝΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ;;

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΙΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΡΙΝΙΑ ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΠΛΑΝΤΑΞΕ...Κ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΚΗΝΙΚΟ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΠΑΝΙΟ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΛΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗ ΠΩ....

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ;;Κ ΦΟΒΑΜΕ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΗ ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

ΛΕΤΙΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ...ΘΑΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ...

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΝΑ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ....ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ...

ΤΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΛΛΑ;;ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ;;;ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΘΗΝΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΩΙΤΣΑ ΜΠΕΛΛΑ ΚΑΛΩΣ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ.ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΙ ΘΗΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΕΛΕΙΟ..

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΒΥΖΑΚΙ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ 9-4-Κ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΧ 9-4.15 Κ 9.15 ΑΛΛΑ ΣΤΗΣ 4.15 ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 5 :shock::shock: ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ.ΛΕΤΙΣΙΑΚΟ ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ Κ ΣΥ ΨΑΞΙΜΑΤΑ!!ΕΜΑΣ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΑΜΑΞΙ Κ ΕΧΕΙ ΧΑΡΕΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ :lol::lol::lol: ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΡΙΑ ΛΙΓΟ ΜΠΛΙΑΧ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΘΑ ΝΑΙ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΜΕΣΑ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΕ ΑΜΜΟ Κ ΚΟΧΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΞΩ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟΥΛΙ ΑΝ ΔΕΙΤΕ SITE ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΛΙΓΑΚΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΟΥΝ 3 ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΦΤΗΝΑ ΧΟΝΤΡΙΚΗ ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΑΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΙΠΕΣ ΤΡΕΜΩ ΕΜΕΙΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΓΧΟΙ ΚΙ ΑΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epitelous σας διαβασα!

χτες ειχα κατεβει κεντρο αθηνας με το αμαξι :o:o:o:o γιατι δεν ειχε μεσα κ εκανε κ ενα ψοφο...

καλωστη ζωουλα!!!ειμαι η μητση κ γεννησα στις 26/8!!!

φωτεινη εννοειται οτι ειναι απολυτα σεβαστη η αποψη καθενος,δε με ξενιζει,την ιδια αποψη για παραδειγμα εχει κ ο πεθερος που τον λατρευω!!!!ωστοσο παντα οσοι πιστευουμε στο Θεο θα ευχομαστε να βρει αυτο που περιμενει να ακουσει κ να δει κανεις,για να αποδεχτει το μεταφυσικο.

χαρα οντως θα μπορουσε να παρεκλινει απο το πρωτοκολλο....για χαρη μου!!!αλλα προφανως δε βρισκει το λογο.κ παντα μου λεει οτι δεν εχουμε κανενα λογο να επιβαρυνουμε ενα στομαχακι πριν της ωρας του.δε τρεχει τιποτα αν αντι στο 5ο αρχισεις στον 6ο,κανε υπομονη!!! :roll: για να πω την αληθεια,ισως παιζει ρολο που το μωρο επινε πιο αραιο γαλα για 1 μηνα διοτι ποναγε η κοιλιτσα του.

οσο αφορα τη δουλεια,κοριτσια δε μου βαζουν το επιδομα παιδιου...η αδερφη μου μου λεει να μη βγαλω κιχ γιατι δεν ειναι ασχημα που καθομαι κ πληρωνονμαι.κατσε να παεσ παλι πισω κ το ζητας....δικιο εχει!

πηγα στα MAX PERRY Κ ΠΗΡΑ ολα τα ειδη γλυκων που ειχε(απο ενα!)κ τα εφαγα σε μιαμισι μερα!χωρια ολες τις λιχουδιες αλμηρες κ γλυκιες που ετοιμαζει η μανα μου οταν παω εκει με το μωρο....περασαν τοσοι μηνες κ ακομα δεν πηρα αποφαση νηα πω,ελα μωρε 3 κιλα ειναι χασε τα!

φουφουκα μαρεσει,διαγωνισμα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ;;ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ!!!ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΖΩΟΥΛΑ!!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 13/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επηρα το γιατρο κ ειπε οτι αν θελω μπορω να αρχισω 5 κουταλιτσες ρυζαλευρο σιγα σιγα...μεχρι να φτασει τα 200 μλ κ μετα θα ακολουθησουν τα υπολοιπα....

χα,για να δουμε θα θελει το μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: απο οτι βλεπω απαρτια :D:D

Καταρχην να καλωσορισω την πατριωτισσα την Ζωη αλλα και την Bella ;) Φωτεινουλα αρχισε να τροποποιεις τη λιστα γιατι εχω χασει τη μπαλα :o:o:o

Συμπεθερα βλεπω εχει και αμαξι ο γαμβρος :lol::lol::lol:

Φωτεινουλα θεος ο μπεμπης :o:o:o

Βικουλινι μου,σε εξοντωσανε παλι :shock::shock::shock: καλα εκανες και αλλαξες το εμβολιο,που να τρεχεις μονη ;)

Νικη σε καταλαβαινω,εχω κανει τοσες μετακομισεις :!::!: ειδικα αυτη στη Μυτιληνη :shock::shock: θα περασει ,τι να κανεις :?: σκεψου οτι θα πας σε καλυτερο σπιτακι ;) οι γονεις σου μενουν μακρια :?: ποτε πετατε για Παρισι :?::)

Βella παντως με τα νεα σου,1ον με τρομαξες λιγο με το θηλασμο,γιατι και εγω γυρναω στη δουλεια σε 3 εβδομαδες και θελω να συνεχισω να θηλαζω :(:( αλλα με ενθαρρυνες κιολας γιατι και εγω 2 χρονια προσπαθουσα για τη μπουμπου και απο τωρα αγχωνομαι μην αρησει τοσο και το 2ο :roll::roll::roll: αλλα μου δωσες κουραγιο ;)

Καλως τον Μιτσακο :!: ποτε γυρνας δουλεια εσυ :?: γλυκατζου εισαι βλεπω :o:o ελα να σε φιλοξενησω,οι γονεις μου εχουν ζαχαροπλαστειο :lol::lol::lol: οσο για το επιδομα,τι να πω :?: δυσκολοι οι καιροι :!: εσυ ξερεις τους εργοδοτες σου,εγω παντως θα το ζητουσα :?:?

Αυτα τα προσκλητηρια κοριτσια,τα εχω δει ;) τελειαααα ;) ειδικα για σενα ;) Βικουλινι που εισαι σε νησι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επηρα το γιατρο κ ειπε οτι αν θελω μπορω να αρχισω 5 κουταλιτσες ρυζαλευρο σιγα σιγα...μεχρι να φτασει τα 200 μλ κ μετα θα ακολουθησουν τα υπολοιπα....

χα,για να δουμε θα θελει το μωρο!!!

Καλα μην φανταστεις οτι θα πεταξει οτι θα πεταξει και τη σκουφια του :lol::lol::lol: ειδικα το σκετο ρυζαλευρο χωρις βανιλια που της δινω εγω,σαν να την εχω αντιδιαρροικη διαιτα ειναι :lol::lol: βεβαια εγω το κανω με νερο γιατι θηλαζω μονο και δεν γινεται να αντλω και για τις κρεμες,αλλα εχθες που εβαλα 60ml γαλα που ειχα αντλησει γλυφοτανε :lol::lol::lol:

Ποιο θα του δωσεις απλο ή με βανιλια?με γαλα ή νερο σου ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΑΝ ΤΑΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΛΕΕΙ;;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΜΑΓΔΟΥΛΑ!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΒΡΑΣΤΗ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ Κ ΕΚΛΕΓΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΙΑΛΟ...ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΑΝ ΤΑΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΛΕΕΙ;;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΜΑΓΔΟΥΛΑ!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΒΡΑΣΤΗ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ Κ ΕΚΛΕΓΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΙΑΛΟ...ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ :shock::shock:

Αυριο δεν θα πας στον ψυχολογο :?: να δεις θα φτιαξουν τα πραγματα :-*:-*:-*:-*:-*

Γκρινιαρης αλλα φαγανος ο παιδαρος ;) κλασσικος αντρας :lol::lol: θα σου πιει το αιμα ο ερωτας σου,ετσι ειναι οι αγορομανες :lol::lol::lol:;)

Η δικια μου αυτη τη στιγμη καιει γιατι θελει το χερι μου για κουδουνιστρα :o:o:o ελεος εχω αγορασει ολη τη fischer-price και αυτη θελει τα δαχτυλα μου :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΝΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΖΕΥΕΙ.Κ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ Κ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΑ ΧΑΝΟΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΞΕΡΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ.ΩΧ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΕΙ Η ΧΥΤΡΑ ...ΦΤΙΑΧΝΩ ΡΟΣΜΠΙΦ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα και εμεις εδω!!!! ξυπνησα κεφατη σημερα γιατι ρεπααααρω!!!! η Κικητσα μου εφαγε σχεδον ολη την κρεμα της....και χθες ολη!!! και αν της τραγουδας η καλυτερη της!!!! τελικα δεν νομιζω να εφτεγε η κρεμα Φωτεινη μου απλα ηταν οι μερες της οταν την ξεκινησαμε .....γιατι τωρα και την τρωει και κοιμαται!!! απλα νευριαζει που δεν ειναι μπιμπερο να πηγενει γρηγορα κατω και με το που καταπιει αρχιζει εεεεεεε και καλα αντε τελιωνε :lol::lol::lol: την λατρεεεεεεεεεεεεεεεεεευω σας λεω..!!!!! παω να κανω κεφτεδακια ....θα σας διαβασω μετα...

αααααααα ξεχασα να σας πω....χθες επαθα σοκ στην δουλεια...πηγενα στην αποθηκη να παρω κατι και βλεπω ενα ζευγαρι με 2 μικρα κοριτσακια και το ενα κοριτσακι..3-4 χρονων ζητουσε επιμονα κατι απο την "μαμα" της με ναζι....και εκεινη τι εκανε??? ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΤΣΟ ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕ ΚΑΤΩ την τραβηξε και λιγο στο πατωμα κρατωντας την απο τον κοτσο και το παιδακι σπαραξε στο κλαμα! και ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ!!! και γυρναει πισω ο αντρας της που ηταν λιγο ποιο μπροστα με βλεπει που ειχα μεινει με ανοιχτο το στομα και ειχε γινει παντζαρι απο τα νευρα του με την γυναικα του και σηκωσε το κοριτσακι απο κατω και το πηρε αγκαλιτσα.....ΕΛΕΟς!!!και μετα δεν ηρθανε στο ταμειο μου γιατι με εβλεπε πως εβλεπα την γυναικα του και σου λεει αυτη θα μας φαι...και γινανε και ρεζιλι....!!! δεν ξερω γιατι αλλα με πηραξε!!! πως δερνεις ετσι ενα κοριτσακι που απλα θελει ενα παιχνιδι?? μεστον κοσμο !!!! και να το παρατας στο πατωμα να κλαει!!!!!!!!! δεν θα το εκανα ποτε!!! ουτε θα τρωει ξυλο το μωρο μου!!! καμια κολαρια αν φτασω στο απροχωρητο αλλα μονο κολαρια...οχι στο προσωπο η απ τα μαλλια!!! και μεσα στον κοσμο!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: νευριασα που το σκεφτηκα παλι....συμφωνητε στο θεμα ξυλο???? εγω βεβεα της ετρωγα απο την μαμα μου μικρη :P αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο κολιαριες και χαστουκια αν την εφτανα στο αμην....γενικα παλια επεφτε ξυλο αλλα εγω δεν θελω να εφαρμοσω τετοια μεθοδο....θελω να την μαθω να με ακουει αλλιως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ....ρυζαλευρο βανιλλια θα του δωσω χαρα,αλλα δε ρωτησα λεπτομερειες ,η συσκευασια λεει νερο...θα τον ρωτησω βεβαια.

κατερινα ξεφτιλα η συγκεκριμενη κυρια.ασε,κ εγω ειμαι κατα του ξυλου αλλα οπως λες μια φωνη η μια ξυλια στο ποπο δε λεει κατι.θα χρειαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλάρες.

Σημερα ριξαμε εναν ύπνο!!!!Κοιμήθηκε 11:30 και ξυπνησε στις 10, με ενα ξυνημα στις 6. Χόρτασα ύπνο. Ευχαριστω μωράκι μου :x:x

Νίκη καλή δυναμη με την μετακόμιση. Το θεμα των νονών ειναι παντα περίεργο. Και εγω το νονο μου τον εβλεπα μονο στις γιορτες μεχρι το δημοτικο. Μετα χαθηκαμε. Οι σχεσεις των ανθρωπων δυστυχως αλλάζουν για διαφορους λόγους. Δεν μπορεις να ξερεις από τωρα πως θα ειστε σε λίγα χρονια.

Βικυ πρωινη πρωινη όπως παντα. Πάλι σε τυραννούσε ο μικρούλης. Η Μαρισούλα ετσι ήταν;

Μαγδα γι' αυτο η νονα μας εστειλε στολή μποξέρ :lol::lol::lol: επειδή ειμαστε γιγαντακι. Τι εφιαλτες βλέπεις και εσυ;;Ακου γραφεις διαγωνισματα

Μητση και εμένα μου ειπε τροφες τον επομενο μηνα με συγκεκριμενο προγραμμα. Ετσι και αλλιώς εγώ δεν βιάζομαι και είμαι και του προγράμματος, οπότε κύλησε ο τέτζερης και βρήκε το καπάκι :lol::lol: Θεωρητικά και εγώ θα ζητούσα το επίδομα, αλλά στις εποχές που ζούμε δεν θα ήθελα και να διακινδυνευσω τη δουλειά μου.

Από τη λίστα έχω ήδη βγάλει κάποιες κοπέλες που έχουν πολύ καιρό να μπουν ή που έχουν φτιάξει άλλη παρεούλα. Θα βάλω και τις καινούριες αν και λείπουν νομιζω κάποια στοιχεία.

Πωπω, Χαρά 3 εβδομάδες έμειναν για τη δουλειά;; Τη μικρή ποιος θα την βλέπει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...