Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσια...

κρεμούλα τρώμε κ εμείς περίπου 3 βδομάδες. Ρυζάλευρο ξεκινήσαμε κ το μπολάκι μας το καθαρίζουμε... σήμερα θα την ξεκινήσω κ φρουτόκρεμα... Εδώ και ένα μήνα έχουμε αλλάξει κ γάλα κ πίνουμε το εβαπορέ της Νestle το 1+ξεκινάω... και χορταίνει η μουσουδίτσα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες :!: Happy Valentine's Day :x:x:x:x Εγω θα γιορτασω καταπληκτικα,μονη μου :o:o:o ο αντρας μου εφημερευει :lol::lol::lol:

Εμεις σημερα αρχιζουμε φρουτοκρεμα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ χθες πηγαμε βολτα παραλια και συναντησαμε ολους του γνωστους μας με τα καροτσια :shock::shock: κατσαμε και για καφε,τα μωρα εριχναν κατι υπνους σαν τα γατια στον ηλιο :lol::lol:

Καλως ηλθατε Ελευθερια και Ιωαννα :):) να χαιρεστε τα παιδακια σας και με το καλο το 2ο Ιωαννα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: εγω ειμαι η Χαρα και εχω μια μπουμπου 5,5 μηνων περιπου

Λαμπρινουλα τρεχεις,ε :?::?: μας ελειψες :)

Παντως σχετικα με τις κρεμες,εγω δινω σκετο ρυζαλευρο Γιωτης και συμφωνω με τη Βικυ,αν δεν τρωνε κρεμα δεν εγινε και τιποτα :!: εγω περιμενω να αρχισουμε τα φαγητα και να αντικαταστησω σε κανα 2μηνο το ρυζαλευρο με γιαουρτακι ή κατι τετοιο πιο υγιεινο :!: παντως μπισκοτοκρεμα,βανιλιεςκλπ δεν νομιζω οτι τις χρειαζονται συστηματικα :roll::roll:

Συμπεθερα,Φωτεινη που ειστε καλε :?::?::?: τι παθατε :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10,15 :shock::shock::shock::shock::shock: ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ :?:?:? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΩΛΕ.......

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ...ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ... :roll: ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στα κοριτσακια!

καλωστις καινουριες!!!ιωαννα στο 2ο????χιλια συγχαριτηρια δε μασας καθολου!!!

βικυ μου χαιρομαι που ηρθε το πληρωμα του χρονου για να ζητησεις βοηθεια,ολα καλα θα σουρθουν θα το δεις.ειδικα τωρα που δε θασαι μονη σου!!

κοριτσια σας ζηλευω ολες που δινετε κατι φαγωσιμο στα μωρα....εμενα ειπε"ΟΧΙ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΕΚΤΟΥ ΜΗΝΑ" ρητα,μου εδωσε κ το εγκεκριμενο διαιτολογιο ανα μηνα για να μην τον πριζω.αχ αχ...εμενα ακομα γαλα....

κατερινακι μην του δινεις αν σου ειπε οχι ο γιατρος!θυμησου τοτε με τη πρωτοβουλια που πηρες για το γαλα κ εκλαιγε το μωρο.ασε καλυτερα,υπο την ευθυνη του γιατρου ακολουθησε τη συμβουλη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓ.ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ!!!KAΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΙΩΑΝΝΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΣΕΤΣΟΥΜΙΣΑ.ΠΧ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΕΝΑ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ(ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 4) ΑΠΟ ΑΥΣΤΡΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΟΠΟΤΕ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ...ΑΝΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 24 ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΡΕΜΙΤΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΟΥΠΙ!!!ΑΧ ΒΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ Κ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΕΖΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΟΝΤΩΣ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΚΤΙΚΗ.ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΒΛΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ :oops::oops:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 24 ΘΑ ΓΙΝΕΙ 5 ΜΗΝΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ Κ ΒΟΛΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ 9 ΝΑΝΙ 3 ΜΑΜ ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΜΠΟΡΕΙ 7 8 Η 9 ΣΗΜΕΡΑ 7.30 ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 3ΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ γελιο με το μηλο :!::!: εφαγε 3 κουταλιες και μετα ξυνιστηκε η κακομοιρα :lol::lol::lol: αυριο μου ειπε 6 κουταλιες και μεθαυριο 9 και την αλλη μερα αρχιζω αχλαδι :D:D:D

Παντως Μιτσακο,παραειναι απολυτος οι δικες σου με τις στερεες :roll::roll: δεν ειναι ολα τα παιδακια το ιδιο για να τα αντιμετωπιζουμε μονο βαση πρωτοκολλου :roll::roll: σου δειχνουν ποτε ειναι ετοιμα για φαγητο :!: αλλωστε παλι κυρια τροφη παραμενει το γαλα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΡΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΛΕΕΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ 6 ΑΛΛΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ 5 ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΕΠΑΡΚΕΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΗΚΙΑ ΤΟΥ.ΠΧ ΥΨΟΣ ΚΙΛΑ ΝΟΗΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ Κ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟΥ ΘΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ Κ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΤΣΑΚΟΥ ΟΛΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΤΟ ΛΕΕΙ.

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΞΙΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΛΛΑ ΞΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΘΑ ΤΟ ΞΥΝΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικουλινι,πιστευω οτι πηρες τη σωστη αποφαση :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: να δεις που θα βοηθηθεις πολυ ;)

Κατερινα,με συγκινησε η αφηγηση :) να τη χαιρεσαι :) εγω γραφω τη δικη μου εδωhttp://www.mammyland.com/forum/30/16987

Συμπεθερα,εννοειται οτι ο καθενας εμπιστευεται το γιατρο του και αυτον ακουει,αλλωστε αυτος παρακολουθει το καθε παιδι ;) απλα εγω ως γιατρος δεν πιστευω στην αυστηρη εφαρμογη των πρωτοκολλων αφου αυτα συνεχεια ανατρεπονται :idea::idea: πως θα το γιορτασεται σημερα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες; Εγώ εδώ έχω τον άντρα μου άρρωστο και προσπαθώ να τα προλάβω όλα (Ωραία επέτειο που κάναμε πάλι :evil::evil:).

Ο μικρός τις τελευταίες μέρες είναι μια απολαυση να τον παρακολουθείς. Κάθε μέρα κάνει και κάτι καινούριο, καινούριες κραυγές, φωνούλες, κινήσεις. Τι τα λέω, τα ζείτε και εσείς.

Περαστικά σε όλα τα μωράκια και μια ζεστή αγκαλίτσα από εμένα.

Σταυρούλα :-*:-* Καλή αρχή με τις κρέμες. Τυχερούλα, η μικρή κλείνει 12ωρο στον ύπνο, μπράβο. Μάλλον καταλαβαίνει πόσο κουρασμένη είναι η μανούλα και γι' αυτό δεν σε ταλαιπωρεί.

Χαρά τώρα με την σύνταξη φαντάζομαι ο παππούς θα αφιερώνει όλο το χρόνο του στις εγγονούλες του. Η εγκυμοσύνη της αδελφής σου πως πάει; Η ανιψιά σου πως το αντιμετωπίζει; Ξεκινήσατε φρουτάκια βλέπω. Το άρθρο που έβαλες δεν ανοίγει. Αγόρασα το βιβλίο αυτού του παιδιάτρου που είναι για τη διατροφή, μόλις το διαβάσω θα σας πω τι λέει.

Καλωσορίζω και τις καινούριες στην παρέα. Να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Ιωάννα συγχαρητήρια και για την εγκυμοσύνη. Και εμείς θέλουμε άμεσα το 2ο. Αλλά 1ον ακόμα δεν έχω περίοδο λόγω θηλασμού, και 2ον όπως ξέρουν και οι κοπέλες της παρέας ακόμα δεν έχω ...βρεθεί με τον άντρα μου. Κορίτσια εσείς που θηλάζετε, Μάγδα, Χαρά, έχετε περίοδο;;

Λαμπρινή :-*:-* τι κάνουν τα μικρά σου;

Βικύ μην το ρωτάς, εννοείται πως έκανες καλά που έκλεισες ραντεβού. Δεν χάνεις κάτι να δεις έναν ειδικό. Εύχομαι να βρεις αυτό που χρειάζεσαι και όλα να γίνουν πολύ καλύτερα.

Μάγδα όλο βολτούλες μου είσαι τελευταία. Σκέψου να μπει και η άνοιξει, θα σε χάσουμε εντελώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη μου πολυ στενοχωριεμαι που θελει κατι τετοιο ο αντρας σου...αχ μωρε ξερεις τι εχουμε παθει οι ελληνες?ξεχασαμε την ουσια των μυστηριων κ θελουμε να τευχαριστησουμε ολο τους καλεσμενους κ στο τελος κανουμε υπερβολικες θυσιες.η γνωμη μου ειναι πως ειναι πολυ σημαντικο να μπει στα της εκκλησιας απο μικρο καθε νινακι,να μπορεις να το κοινωνας συχνα ,ειναι θεμα ζωης κ υγειας η θ.κοινωνια,μη του την στερησεις αθελα σου!

Μητση μου δεν θέλω να σε στεναχωρήσω και δεν ξέρω πως θα ακουστεί αυτό αλλά εδώ και πολλά χρόνια έχω πάψει να πιστεύω στα της εκκλησίας και γενικά στην ύπαρξη οποιασδήποτε ανώτερης οντότητας. Όμως το ζήτημα της πίστης είναι πολύ προσωπικό και σίγουρα δεν είναι εδώ το μέρος που θα το αναλύσω. Ελπίζω και εύχομαι να μην παρεξηγηθώ για τις πεποιθήσεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΕ ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΣΕΞΑΚΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΗΣΥΧΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΑ 3 ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!!!Ουτε εγω εχω αδιαθετησει ακομα και κοντευει 6 μηνων ο μπεμπης μου.Θηλαζω ακομα οποτε μαλλον φυσιολογικο. Καθε μερα και καλυτερα ειναι ο Ορεστακος μου. Παιρνουνε τα φαρμακα μας και ειμαστε μες στην τρελλη χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα με συγκινησες που θυμηθηκες την αδελφουλα μου :):):) μια χαρα ειναι,εκανε και τον β-επιπεδου και περιμενουμε αγοριιιιι :-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif]:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] επιτελους ενας ανδρας :!::!: η ανηψουλα μου προς το παρον ειναι ενθουσιασμενη γιατι εχει αρχισει παιδικο σταθμο και ειναι cool προς το παρον :D:D:D

Παντως ουτε εμενα μου ηλθε περιοδος :!::!::!: οσο για την αποψη σου περι τα της εκκλησιας,θα συμφωνησω μαζι σου :!: πιστευω βαθια στο θεο και με τη δουλεια που κανω ανακαλυπτω καθε μερα οτι σιγουρα υπαρχει αλλα απο την αλλη πιστευω οτι για την εμπορευματοποιηση των μυστηριων ευθυνεται κατα πολυ ο κληρος :roll::roll:

Συμπεθερα ο Βαλεντινος σου ποιος θα ειναι αποψε :?: ο μπαμπας ή ο γιος :?:

Ελενη μπραβο ρε :!: αντε παιρνει τα πανω του ο μικρουλης ;)

Παντως ρε κοριτσια και μενα με εχει τρελλανει η μικρη :x:x:x ειναι θηριακι :o:o απο τελειως ξαπλωμενη πινεται απο τους αντιχειρες μου και σηκωνεται τελειως ορθια :o:o:o και μετα με κοιταει με ενα χαμογελο ευτυχιας,σαν να λεει τα καταφερα μαμα :D:D:D

Παω να σβησω τη σοκολατοπιτα και να ταισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι δεν τα καταφερα :twisted::twisted::twisted: παντα ετσι το κανω :?:?:? κριμα γιατι ειναι ενδιαφερον :( μπειτε απο το google στο παιδιατρειο-πληροφοριες για γονεις-διατροφη αν θελετε ;) ειναι ενδιαφερον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσακια μου!Τι κάνετε;

Ελευθερία και Ιωάννα καλωςήρθατε.Να σας ζήσουν τα μωράκια σας.Την καλύτερη δουλειά έκανες Ιωάννα μου.Εμένα οι κόρες μου έχουν διαφορά 17 μήνες.Δεν υπάρχει καλύτερο.Εγώ είμαι η Κατερίνα και έχω δύο κορούλες η μεγάλη 22,5 μηνών και η άλλη 5,5 μηνών.Ελευθερία περαστικά στο νινάκι σου και σε όλα τα αρρωστούλικα.

Πάω να φτιάξω διαγώνισμα φυσικής.Φιλάκιααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσεεεεεεες τι κανετε??? εγω πτωμα!!!! πολυ βαλεντινος στο jumbo :D η Κικητσα μου εστρωσε παλι...εδω και 2 νυχτες επιστρεψαμε στα κλασσικσ....ξυπναει μια φορα στης 4 και κοιμαται....σημερα η μικρουλα μου ηταν μεστην τρελλη χαρα!! ολο ομιλιες και καινουργιες φωνουλες...

θελω να την βαλω σε ενα προγραμμα....τωρα π.χ οπως καθε βραδυ θελει κουνημα για να κοιμηθει και δεν θελω ετσι...θελω να τρωει και να κοιμαται μονη της...πως ομως?......πως κοιμηζετε τα μωρα σας?? χαρουλιτα , Κατερινουλα??? ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου.....που ειστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ γελιο με το μηλο :!::!: εφαγε 3 κουταλιες και μετα ξυνιστηκε η κακομοιρα :lol::lol::lol: αυριο μου ειπε 6 κουταλιες και μεθαυριο 9 και την αλλη μερα αρχιζω αχλαδι :D:D:D

Παντως Μιτσακο,παραειναι απολυτος οι δικες σου με τις στερεες :roll::roll: δεν ειναι ολα τα παιδακια το ιδιο για να τα αντιμετωπιζουμε μονο βαση πρωτοκολλου :roll::roll: σου δειχνουν ποτε ειναι ετοιμα για φαγητο :!: αλλωστε παλι κυρια τροφη παραμενει το γαλα :!:

χαρουλιτα ποσο ειναι η μικρη σου και αρχισατε φρουτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι,σχεδον 5,5 μηνων ειμαστε,φαινεται στι τικετ ;) αν δεν ξεκινουσα δουλει τον αλλο μηνα μπορει να αρχιζαμε στερεεα τον αλλο μηνα αλλα επειδη αφ'ενος η μικρη ειναι πολυ ψηλα στις καμπυλες και αφ'ετερου δεν θελω να αποθηλασω ακομα ειπαμε να μπουμε σε προγραμμα ;);)

Θα στρωσει η μικρουλα σου,αποσυντονιστηκε μωρε το κακομοιρο :!::!: η δικια μου τον προηγουμενο μηνα κοιμοταν μονη της στ κρεββατι της,απο τοτε που γυρισαμε απο την Κορινθο ομως αδυνατον :!::!: τωρα που της αλλαξα το προγραμμα και κοιμαται νωριτερα,κοιμαται στο στηθος μου και δεν ξαναξυπναει :):):) φτασαμε στο επιθυμητο αποτελεσμα 22.00-9.00 :D:D:D θελω ομως να δοκιμασω και μπιμπερο το βραδυ γιατι αν αρχισω εφημεριες :o:o:o:o:o ωρε γλεντιααααα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!

ΧΤΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΗΤΑΝ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΙΟΣ ΣΧΕΔΟΝ :shock: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ...ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΕΧΕΙ Κ ΑΡΚΕΤΗ ΓΡΙΝΑ...ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ!ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΒΕΓΓΟ! :? ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΛΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ..

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ε;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΙΡΙΑΚΙ ΜΑΓΔΟΥΛΑ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :!::!::!: μολις ηλθε ο μπαμπας μου γιατι ειχε να δει την εγγονα του απο το Σαββατο και επαθε στερητικο :lol::lol::lol:

Αχ :!: ρε Βικουλινι τι να σου πω :roll::roll: θα στρωσει μωρε ο μικρουλης ;)

Η δικια μου παλι βρηκε ρυθμο υπνου :lol::lol: κοιμηθηκε εχθες 22.00 και την ξυπνησα εγω 9.40 γιατι φοβηθηκα οτι κατι επαθε :shock::shock::shock:

Βικουλινι θα σου στειλω πμ να σε ρωτησω κατι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...