Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!Που χαθήκατε όλες?Τι κακό timing ειναι αυτό με μένα..Ποτέ δεν βρίσκω καμία.. :(

Που εχετε πάει όλες ?Σαββατο βράδυ και όλες βγήκατε έξω..τυχερούλες... :):)

Μιτση μπράβο που βγήκες με τις φίλες σου.Εφαγες και το γλυκάκι σου...

Μου άνοιξες την όρεξη βραδιάτικα. :D:D

Κορίτσια για τη βάφτιση δεν έχω κανονίσει τίποτα.ΔΕν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα... :oops::oops::oops::oops::oops: Για τραπέζι θα καλέσω μόνο κολλητούς και τις οικογένειές μας και δεν είμαστε και λίγοι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εχω τρελλαθεί,το μωρο με βρογχίτιδα και η Στέλλα με πυρετο και τώρα και βήχα.Έχω και το σχολείο και τον άντρα εδώ οπότε καταλαβαίνετε.Κοιμηθήκαμε στις 6 το πρωί.Πάλι πυρετό ανέβασε το μικρό.Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ!

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ... :? (ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ;;):)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ!!!!!ΠΩΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ;;;ΠΕΡΣΥ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΥΧΟ Κ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: ολο αρρωστουλικα νινακια ακουω :( περαστικα στα παιδακια σας :) εμεις το ριξαμε στις βολτες,αγορααα :D:D:D πηρε ο μπαμπας μου την 1η συνταξη και μας χρηματοδοτησε ολους για το καλο ;);) ψωνισαμε και εγω και ο αντρας μου κατι τελεια κομματια :D:D αχ!το ευχαριστηθηκα γιατι θα γυρισω δουλεια και δεν θα εχω τι να βαλω :( στα παλια μου παντελονια δεν χωραω ρε κοριτσια :shock::shock::shock: στα κιλα ειμαι στα ιδια αλλα εχω ανοιξει στη λεκανη και δεν κουμπωνοει τιποτα :shock::shock::shock:

Μιτσι ωραια μου ακουγεται η φαση για τη βαφτιση ;) ειδικα αν εχεις μεγαλη αυλη ;)

Σταυρουλα hurry up :!::!::!:δεν θα βρισκεις μετα αυτα που θες :roll::roll:

Κατερινουλες περαστικα :-*:-*:-*:-*:-* πολυ σας σκεφτομαι γιατι ζοριζεστε μωρε :!: Κατερινα απο Ροδο πες τους οτι εχεις Η1Ν1 να σου πω αν θα παρεις αναρρωτικη :lol::lol::lol:

Ελενη φιλια στη Μυτιληνη :):) περαστικα και σε σας ;)

Φωτεινη γιατι χαθηκες απο εχθες :?: μηπως υπεκυψες :?: εγω σκουντουφλαω καθε βραδυ ρε κοριτσια :oops::oops:

Συμπεθερα,ωραια επιλογη στολης :!: ετσι να την προσεχει απο τωρα την πριγκιπισσα ο γαμπρος :lol::lol:

Τωρα βλεπω απεναντι μου την μικρη σκαρφαλωμενη πανω στον μπαμπα της να του δινει φιλακια ,τον εχει κατασαλιωσει :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ!

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ... :? (ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ;;):)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Καλημερα Βικουλινι :!: ειδες μωρε πως μεγαλωνουν :D:D αυτο αφιερωμενο :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες. Βλεπω και αλλα μωρακια εκτος απο το δικο μου αρρωστησαν.Περαστικα σε ολα τα νινακια!!!Εμεις ειμαστε λιγο καλυτερα.Συνεχιζουμε μασκες και αντιβιωση. Ευτυχως το μωρακι μου ειναι τοσο καλο που δεν με δυσκολευει καθολου. Πινει τα φαρμακα του,καθεται ακινητο οταν κανουμε μασκα,τρωει,ειναι ευδιαθετο και κοιμαται καλα. Εχουμε κανει και ωραιο προγραμμα οποτε ολα κυλανε ρολοι. Τωρα μονο να γινει καλα περιμενω.

Αχ κοριτσια σημερα συγκινηθηκα πολυ. Ο παπους μου ειναι 84 χρονων και ψαλτης στην εκκλησια του Αγ.Βλασιου. Την ημερα που αρρωστησε το μωρο ηταν η παραμονη του Αγ. Βλασιου. Σημερα λοιπον που ηρθε ο παππους μου να δει το μωρο μου λεει" Την ημερα που αρρωστησε το μωρο εταξα στον Αγ.Βλασιο να κανει καλα το μωρο και εμεις καθε χρονο την ημερα της γιορτης του Αγιου να κανουμε αρτο και να λειτουργουμε στη χαρη του.Τελειως συμπτωματικα αυτη την ημερα γιορταζει και η μαμα μου,τη λενε Βλασια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες. Βλεπω και αλλα μωρακια εκτος απο το δικο μου αρρωστησαν.Περαστικα σε ολα τα νινακια!!!Εμεις ειμαστε λιγο καλυτερα.Συνεχιζουμε μασκες και αντιβιωση. Ευτυχως το μωρακι μου ειναι τοσο καλο που δεν με δυσκολευει καθολου. Πινει τα φαρμακα του,καθεται ακινητο οταν κανουμε μασκα,τρωει,ειναι ευδιαθετο και κοιμαται καλα. Εχουμε κανει και ωραιο προγραμμα οποτε ολα κυλανε ρολοι. Τωρα μονο να γινει καλα περιμενω.

Αχ κοριτσια σημερα συγκινηθηκα πολυ. Ο παπους μου ειναι 84 χρονων και ψαλτης στην εκκλησια του Αγ.Βλασιου. Την ημερα που αρρωστησε το μωρο ηταν η παραμονη του Αγ. Βλασιου. Σημερα λοιπον που ηρθε ο παππους μου να δει το μωρο μου λεει" Την ημερα που αρρωστησε το μωρο εταξα στον Αγ.Βλασιο να κανει καλα το μωρο και εμεις καθε χρονο την ημερα της γιορτης του Αγιου να κανουμε αρτο και να λειτουργουμε στη χαρη του.Τελειως συμπτωματικα αυτη την ημερα γιορταζει και η μαμα μου,τη λενε Βλασια...

αχχχχ τι συγκινητικο!!!!!!!! Βλασια θα βγαλετε το νινακι?? ωραιο και σπανιο ονομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ...ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ...ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΑΛΙ...... :(

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΠΡΑΒΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου γιγο δυσκολο να βγαλουλε το νινακι μας Βλασια διοτι ειναι αγορακι. Ορεστη θα τον πουμε τον κουκλο μας. Αν κανουμε δευτερο και ειναι κοριτσακι θα το πουμε Βλασια και θα το φωναζουμε Βαλλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !εχω κ εγω ενα μωρακι 3,5 μηνων .γεννηθηκε 20 10 10 .κ εμενα μου αρρωστησε με βροχιολιτιδα πριν 15 μερεσ κ κοντευα να τρελλαθω.ειναι πολυ καλα τωρα ,Δοξα το θεο .εσας ποσο ειναι τα μωρακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ελευθερια.Καλοσωρισες στο παρεακι μας. Να χαιρεσαι το μωρακι σου. Τι εχεις,αγορακι η κοριτσακι??? Το πρωτο σου ειναι? Εμενα με λενε Ελενα και εχω ενα αγορακι που γεννηθηκε στις 24/8/10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΙΚΗ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 5 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΗ ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΜΟΥ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ.

ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΕΣΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου γιγο δυσκολο να βγαλουλε το νινακι μας Βλασια διοτι ειναι αγορακι. Ορεστη θα τον πουμε τον κουκλο μας. Αν κανουμε δευτερο και ειναι κοριτσακι θα το πουμε Βλασια και θα το φωναζουμε Βαλλια...

ΩΧ!!! την εκανα παλι την ζουζουνια :lol: δεν το προσεξα συγνωμη!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα Ελευθερια Με λενε Κατερινα και εχω ενα μικρο τερατακι την Καθολικη μας και στης 25 κλεινει τον 6ο μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εδω θελω και την γνωμη σας....

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ....ειχαμε ξεκινησει κρεμα βανιλια ρυζαλευρο....αλλα τν ετρωγε με το ζορι....και ειχε αρχισει γκρινια....το λεω στον γιατρο και λεει οκ αστην μην της ξαναδωσεις γιατι στης 25 που κλεινει τον 6ο θα ξεκινησετε σουπιτσες...

η μικρη και μετα που σταματησα παλι την κρεμα παλι ειχε γκρινια....τωρα εχω ενα κουτι κλειστο και με τρωει να της δινω λιγο καθε μερα εστω 3 κουταλιες να συνιθισει το στομαχακι της να μην παμε αμεσως σε σουπα....

εσεις τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου το πρωι καατ τις 11 τρωμε φρουτοκρεμα με μηλο,αχλαδι,μπανανα και στις 6 το απογευμα ρυζαλευρο. Οταν κλεισουμε σε δεκα μερες τον εκτο θα αρχισουμε να τρωμε το μεσημερι ενω τωρα πινουμε γαλα.

Κατερινα μου δεν πειραζει που περασες τον Ορεστη για κοτιτσακι,σε συγχωρω.Καλα κανεις και του δινεις λιγες κουταλιες ρυζαλευρο. Να μαθαινει το κουταλι. Μετα θα δυσκολευτειτε περισσοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!Ειμαι η Ιωαννα και ειμαι κ εγω μανουλα Αυγουστου.Για να γινω πιο ακριβης η κοριτσαρα μου γεννηθηκε στις 17/8 και μεχρι σημερα σχεδον 6 μηνων ειμαστε 9,5 κιλα , 70 cm(ειμαι κ εγω νταρντανα!!!!!) ,μας εχουνε σκασει τα δυο κατω δοντακια,τρωμε κρεμα εδω κ ενα μηνα, λεμε πολλα αγκου και γυρναμε μονο απο ανασκελα μπρουμυτα( το αναποδο δεν το ξερουμε ακομα).Ειμαι τρελα ευτυχισμενη με το μωρο μου και τον αντρα μου και μολις πριν μια εβδομαδα εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος!!!!θα χαρω πολυ να με δεχτειτε στην παρεα σας και θα προσπαθω να μπαινω οσο πιο συχνα μπορω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννακι καλως ορισες στην παρεα μας!!!!!!!!!!!!!! να χαρεσαι το κοριτσακι σου...... και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου !!!!!!!!!!!!!!! τι ωραια θα ειναι κοντα κοντα τα μωρακια σου!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D τι χαραααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου το πρωι καατ τις 11 τρωμε φρουτοκρεμα με μηλο,αχλαδι,μπανανα και στις 6 το απογευμα ρυζαλευρο. Οταν κλεισουμε σε δεκα μερες τον εκτο θα αρχισουμε να τρωμε το μεσημερι ενω τωρα πινουμε γαλα.

Κατερινα μου δεν πειραζει που περασες τον Ορεστη για κοτιτσακι,σε συγχωρω.Καλα κανεις και του δινεις λιγες κουταλιες ρυζαλευρο. Να μαθαινει το κουταλι. Μετα θα δυσκολευτειτε περισσοτερο...

αυτο λεω κ εγω!!! της εδωσα σημερα το απογευμα και εφαγε την μιση.... ο Ορεστης ειναι 6 και τρωτε και φρουτοκρεμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βρηκα τυχαια την δημοσιευση οτα γεννησα....!!!! αχχχχ σιγκινηθηκα παλι....

geia sas koritsia!! stis 25 tou mina ferame ston kosmo to prigkipissaki mas!!!!! taleporithika paaaaara polu mpika stis 7 to proi mou spasane ta nera kai meta sparaza apo tous ponous ...den sinergazomouna me ton giatro kai tin maia giati ponousa :dry: kai i mikri mou katebaine straba ...kai itan kai tiligmeni me ton loro... telika meta apo gratzounies klotsies kai ola ta sxetika tin ebgala stis 1 to mesimeri !!!! me to pou tin balane pano mou exasa tin gi kato apo ta podia mou...!!!! me koitouse me gourlomena ta matia kai den iksera ti na po kai ti na kano!!!! tora eimaste epitelous spiti...! kai einai TELEIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! me to kalo sas euxomai na zisete auti tin monadiki empeiria....pragmatika einai monadiki omos!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIMAI APARADEKTH...... NAI.... MH BARATE OLES MAZI..... MIA MIA..... alla vlepete ti ora mpeno.... trexo oli mera koritsia gia eksoterikes doylies... kai na xv k th boubou sto marsipo. Exoume k autes tis apergies sta MMM.... sketi kolasi ola... OYF... pao na sas diabasv.

Vlepo kainourgies manoules... mpravo mpravo... kalosirthate... na sas zisoun ta morakia sas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2ο!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΜΕ...ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΧΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ..ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΔΙΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ε;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΟΥΛΙΔΕΣ ΣΑΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...