Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Καλησπερα φιλεναδουλες!!!!!!!!!!! τι κανετε?? εγω χαθηκα Βικουλινι γιατι η μικρη μου εχει λαλισει :roll: δεν ξερω τι την εχει πιασει..δεν κοιμαται καθολου καλα....περιληπτικα να σας πω την μερα μας....ξυπναει στις 11 ΑΛΛΑ (και δεν ξερω αν εγω κανω λαθος εγω) το βραδυ κοιμαται στις 10.30...αν ειμαι τυχερη ξυπναει στις 3.00 και μετα στις 7 και μετα στις 11....αν ομως ξυπνησει 2.30 αυτο ητανε!! θα ξυπνησει αλλες 4 φορες μεχρι το πρωι και δεν θα κοιμαται με την καμια!!!! χθες απελπιστικα :( ακομα δεν μου εχει περασει το κρυωμα μου ημουνα και πτωμα απο την δουλεια...ερχομαι σπιτι στις 9... παιζουμε γελαμε ολα ωραια....10.30 την κοιμιζω ....2.15 τσουπ ξυπναει πινει μισο το γαλα και μετα κλαμα....αλλα οχι το συνεχομενο το μμμμμμμμμ ααααααααα ουααααααααα σαν να πονοσε κατι γιατι νυσταζε κλεινανε τα ματακια της αλλα δεν κοιμοτανε!!! κοιμηθηκε τελος παντων με τα χιλια ζορια και με μενα να εχω πιαστει γιατι ηθελε να μου κραταει το χερι ...ξυπναει στης 5 και τελος!!!! δεν θα ξανακοιμοτανε με τιποτα...βρε τι πανω κατω βρε τι γαλα...εκανε και κακα στις 6!! που σπανια τα κανει τετοια ωρα...βρε τι κουνημα...βρε τι να την βαζω αναμεσα μας τιποτα!!!!μεχρι που την χαιδευαμε συνεχεια και εγω και ο αντρας μου και ειχε κλεισει τα ματακια της αλλα παλι με μουρμουρα στις 8!!!!!!....και διπλα μου ενοειται!!...ξυπνησαμε στις 12.....κοιμηθηκε μετα κατα της 2 για δεκα λεπτα και ξαναξυπναει και με βλεπει και γελαει :roll::roll::roll: τωρα την κοιμησα πανω μου και την εβαλα διπλα μου ....ας ελπισουμε να υσηχασω καμια ωριτσα γιατι και εγω ειμαι οριακα!! ασε που εχω και τρομερο βηχα και κρατιεμαι καθε φορα για να μην την ξυπνησω!.....μιπως να την ξυπναω ποιο νωρις το πρωι κατα της 8 ασπουμε για να κουραζετε ολη μερα??? γιατι κοιμαμαι και εγω μαζι της και μετα τρεχω και δεν φτανω! καλα οχι οτι φταιει αυτο...αλλα λεω!! ...φενεται σαν να ποναει κατι αλλα δεν καταλαβαινω τι!!! εκτος και αν ολος αυτος ο χαμος ειναι απο τα δοντακια!!!! γιατι στον 4ο μηνα ηταν ενας αγγελος!!! ξυπνουσε μονο μια φορα το βραδυ και κοιμοταν ολο το απογευμα!......

και εγω ποια εχει 2 βδομαδες που ειμαι αρρωστη ελεος!!!!...ακομα εχω συναχι και βηχα και κλειστει μυτη!!!...αυτα τα ωραια νεα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...Πως είστε? Αυτές τις μέρες έχουμε αρχίσει να πέρνουμε προσφορές για την μετακόμιση...400 ευρώ το μινιμουμ...για μια απόσταση 7 χλμ. :evil:

.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΟΚ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΑΥΤΟ..ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ...ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ :''ΜΗΠΩΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ;;''Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ''ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ'' Κ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΛ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ)ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΓΑΖΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΟ ΝΗΣΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ Κ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ...ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..

Με εκνευρίζει πολύ η συμπεριφορά της. Θέλει να γίνει κουμπάρα αλλα δεν σε παίρνει τηλ .... Άλλα λένε τα λόγια και άλλα οι πράξεις....Κάποιοι άνθρωποι δεν έχουν συνείδηση... Αν ήθελα εγώ να βαπτίσω θα έπερνα να ρωτήσω πότε προγραμματίζουν για βάπτιση, τι χρειάζεται κτλ....Και εγώ με τους κουμπάρους μου τπτ ακόμη..είχε πει ο κουμπάρος ότι μπορεί να ερχόταν το σαβκο αλλα τίποτα τελικά...Έπαιρνα τηλ πριν να δώ τι κάνουν αλλα δεν το σήκωσε κανείς...

Σε 2 βδομάδες θα τους πω απο το τηλ ότι προγραμματίζουμε δλδ για μάιο για την βάπτιση και αν δεν μπορούν αντε γεια... :lol::lol::lol: αμάν πια :twisted:

Βικουλίνι οι εξελίλεις μας βλέπω πάνε μαζί :lol::lol::lol::lol: Πάντως πέρα απο την πλάκα θα συμφωνήσω με τα κορίτσια...Πρέπει να της πεις στα ίσα ότι προγραμματίζεις για την βάπτιση και αν μπορεί ή όχι να σου πει συντομα για να ξέρεις....

magykal να τα χιλιάσετε....Σας εύχομαι υγεία και να είστε ευτυχισμένοι...

Κατερίνα είναι κάποιες μέρες που τα μικρά μας είναι σαν να παθαίνουν κρίση...λογικά θα είναι πονάκια δεν εξηγείται αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: τι κανετε :?: εμεις ευτυχως μπηκαμε γρηγορα στο νεο προγραμμα :D κοιμηθηκαμε εχθες 22.15 και ξυπνησε σημερα 8.00,εφαγε και τωρα ξανακοιμαται απο τις 9.30 :D για να δουμε τη συνεχεια :roll::roll: παντως και η δικια μου αυτες τις μερες το απογευμα,γκρινιαζει :twisted: τι εχουν παθει ολα :?::?: αναδρομος ειναι ο ερμης :?::?::lol::lol: ασε που δεν θελει να καθεται μονη στην καρεκλα της :twisted: βαριεται η θεα :o:o ολη την ωρα θελει παιχνιδια :shock::shock:

Νικη τα ιδια βλεπω με τους κουμπαρους :shock: ηλθε η ωρα τους νομιζω για σουτ :lol::lol:

Φωτεινουλα και εσυ ομοιοπαθουσα ακομα βλεπω :o:o λες οχι στις επιθεσεις :lol::lol: εγω αν περιμενω επετειο την βαψαμε,γιατι του πολιτικου περασε :lol::lol::lol: και του θρησκευτικου ειναι τον Ιουνιο =))=))=))=))

Συμπεθερα,χαθηκες απο εχθες :lol::lol: καλοπερασαμε ,ε :?::?:

Κατερινουλα,περαστικαααα :!: σεληνιασμενη και η δικια σου :!::!: δεν μπορεις να παρεις καμια αναρρωτικη :?: να στανιαρεις λιγο ρε ;)

Φουφουκαααααα :!: που εισαι καλε :?::?::?::(:(:(:( να ανησυχουμε :?::?: ολα καλα :?:

Παω να μαγειρεψω :!: θα κανω κανελλονια :D:D τα λεμε αργοτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ!!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ;;Η ΟΧΙ;;ΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ!!!

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ Κ ΟΙ 2 ΑΠΟ ΤΗΣ 7.15 :shock::shock::shock::shock: Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!

ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!!ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΩ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ Κ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ...ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΤΕΛΙΚΑ...

ΣΥΖΗΤΗΣΑ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΘΕΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ :cry::cry: ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΓΜΤ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΓΝΩΜΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!! χθες μια απ τα ιδια...ξυπνησε 2 και ξανακοιμηθηκε μετα που της εδωσα 2μλ panadol στις 5!!!!....πηρα τον γιατρο μου τηλ σημερα και μου ειπε οτι ειναι δικια μου η βλακεια γιατι της αλλαξα γαλα :oops: επινε το sanilac AC ηταν για κολικους και μετα που μου ειπε παρε το Νο2 εγω πηρα το frisomel να το δοκιμασω γιατι ετσι και αλλιως το sanilac to 2 δεν ειναι AC που ειναι για κολικους....ειναι απλα το Νο2 ... :oops::oops::oops: ενιωσα πολυ ασχημα το ταλαιπωρησα το νινακι μου....πηγαμε πρωι πρωι και πηρα το σανιλακ το 2 και το ηπιε μονορουφι....το βραδυ θα δειξει αν ηταν οντως το γαλα.... :?

Χαρουλιτα μου τον ιανουαριο επιασα δουλεια δεν μπορω να παρω αδεια! εδω μου την ειπε που ελειπα 2 μερες την περασμενη βδομαδα που ειχα 40 πυρετο......ασε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw koritsia!

περαστικα βρε κατερινακι :cry: ειδες τι σου ειναι το γαλα...

βικυ χαιρομαι που δρομολογειται σιγα σιγα η βαφτιση!ετσι μπραβο!

χαρα τι εννοεις καρεκλακι?σιγουρα οχι σε καθετη γραμμη(ο γιατροσ ειπε οτι δε κανει ακομη,αμαν πια,ολο μη κ μη....)προφανως ψιλοαραχτη η μπεμπα.

λετισια με την αρκουδα μου αρεσε!!!!ειδικα οι επιθετικες αντιδρασεις θεριζουν!!!χαχαχαχα!!!το μπουκετο που εριξε το ντουκι ηταν κορυφη!

φωτεινη χαιρομαι που φαινονται ωραια τα σκουλαρικια! κ εχω ακομα ενα σορο ιδεες!!τον αντρα σου πως τον κουμανταρεις τοσο καιρο,φανταζομαι σου χρειαστηκε ηρεμιστικο αλογου,θελω κ εγω να του κανω μια ηρεμιστικη!του δικου μου εννοω!!! :lol::lol:

αχ,κοριτσια χτες ηρθε μια φιλη μου κ πηρε 2 κοσμηματακια(τις νοτες κ τη μπουτονιερα)κ μου εδωσε λεφτα,γιατι ντρεπεται λεει να της τα χαριζω κ προτιμα να τα δινει σε μενα παρα σε μαγαζια που ειναι κ πιο ακριβα!! κ να μας βλεπει ο μπεμπης να σπρωχνομαστε"οχι δε θελω,οχι θα τα παρεις" κ ναχει μεινει!

φουφουκααααααα......???????????

χαρα μηπως γιορταζεις??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι μου κάνετε?Εχω πολύ δουλειά τον τελευταίο καιρό και δεν έχω μπει καθόλου.

τι κάνουν τα παιδάκια σας?Εμένα είναι πολύ καλά,εχει στρώσει πολύ και έχει αποκτήσει πολύ καλό πρόγραμμα.Σε λίγο καιρό θα αρχίσουμε και τις κρεμούλες!!!!

Θα προσπαθήσω να σας διαβάσω για να μάθω τα νέα σας και ελπίζω να μπορέσω να μπαίνω πιο συχνα!!Φιλάκια στα αγγελούδια σας.. :-*:-*:-*:-*:-*

Α!!!!Χαρά μηπως γιορτάζεις?Χρόνια πολλά!!Σε έκανα και φίλη μου επιτέλους.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω αλλα δεν γιορταζω :) Ζαχαρουλα ειμαι και γιορταζω 05/09 2 μερες μετα τα γεννεθλια της κορης μου,θα το καψουμε το Σεπτεμβρη :lol::lol:

Σταυρουλα,χρονια και ζαμανια :!: χαιρομαι που ειεασι καλα :) ασε και εγω αν αρχισω τη δουλεια,θα τρεχωωω και δεν θα φτανωωωω :lol::lol:

Μιτσακο το καθισματακι μας γινεται και ρηλαξ και κουνια ;) το tatamia της perego ;) πολυ τελειο κοριτσια :!:

Μπραβο ρε Βικυ με τη κουμπαρα :!: ειδες πρεπει να τα λεμε στα ισια ;)

Σημερα της εχω πολλα νευρα της μπεμπας :twisted::twisted: δεν ετρωγε τη κρεμα και εκλεγε σαν τρελλη 1 ωρα ενω προσπαθουσα να την ταισω :twisted: στο τελος θηλασε :o:o:o ευτυχως μετα ηλθε ο αντρς μου και βγηκαμε καροτσαδα,που λεεει και η συμπεθερα :) μετα πηγα λητω και jumbo :) αχχχ :!: το ευχαριστηθηκα :!: πηρα και στολη "πριγκιπισσα" :lol::lol::lol:

Αυριο θα παμε στο πατρικο μου,εφημερευει ο αντρας μου και εγω θα το ριξω στα ψωνια ;) τα λεμεεεεε ;) φιλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες. Εμείς κοιμηθήκαμε πολύ καλά σήμερα αφού το ζουζούνι μου ξύπνησε μόνο μια φορά. Χτές πιάσαμε τις βόλτες, έφυγα 9 το πρωί από το σπίτι και γύρισα στις 8 το βράδυ. Πολλές ώρες είμασταν στης μαμάς μου. Ο μικρός έχει πλάκα με τους ξένους. Αφήνει να τον πιάνουν αλλά αν κάτι δεν του αρέσει γυρνάει με ψάχνει και μόλις με δει παίρνει ένα παραπονιάρικο ύφος, όλα τα λεφτά.

Κατερίνα... πως πήγε με το καινούριο γάλα; Κοιμηθήκε ήρεμα το μωράκι;

Νίκη μετακομίζεις;

Χαρά νόμιζα ότι ήμουν μόνη μου στην κατηγορία "not yet sex" :evil::evil::evil: Χτες έκανα αποτρίχωση και αρχίζω να ετοιμάζομαι ψυχολογικά μήπως το προχωρήσω το θέμα το σ/κ. Τι καλόβολο μωράκι η δικιά σου, αμέσως να μπει στο καινούριο πρόγραμμα, μπράβο σας. Εμένα μου έστειλε στολή "μποξέρ" :lol: η κολλητή μου από Αθήνα που θα τον βαφτίσει

Βικάκι τέλεια η εξέλιξη με την κουμπάρα. Οπότε τώρα αρχίζεις και εσύ ετοιμασίες; Κατα τη γνώμη μου δεν νομίζω ο μικρός να σας κρατήσει μουτρα αν δεν κάνετε τραπέζι στη βάπτιση του :P , αλλά αν ο σύζυγος επιμένει τι μπορείς να πεις;

Μήτση σχετικά με καθιστή θέση μωρού εμάς μας είπε ότι αν η πλάτη στηρίζεται καλά τότε μπορεί να κάθεται. Άλλωστε τα μωρά νομίζω σου δείχνουν πότε είναι έτοιμα να κάνουν κάτι και συνεχώς κάνουν κινήσεις για να ενδυναμώσουν και να εξασκήσουν τους μύες τους. Ο δικός μου με κάθε ευκαιρία προσπαθεί να κάτσει πάντα φυσικά με την δική μου υποστήριξη ή με πολλά μαξιλάρια στην γωνία του καναπέ.

Σταυρούλα :-*:-*:-*:-*

Μάλλον και άλλες πιάσαν τις βόλτες γιατί παρατηρώ απουσίες :D:D:D:D Κορίτσια έτσι και καλοκαιριάσει δεν θα αφήσω παραλία για παραλία. Τόση κλεισούρα δεν αντέχεται.

Πρέπει να ετοιμαστώ για το ιδιαίτερο που έχω το απόγευμα και να κάνω ένα σωρό δουλειές. Ελπίζω να με αφήσει το ζουζουνάκι μου!

Φιλάκια σε όλες παρούσες και απούσες!!! (Κατερινοφουφού κράτα γερά. Μάγδα και εσύ τέκνον Βρούτε απουσιάζεις :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;;;ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;;ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΠΙΤΣΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ;;ΑΧ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΟΥΤΡΑ :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΝΩΜΗ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ...ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΕ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ...ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΥΠΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΛΥ ΓΡΙΝΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΤΡΛΟ ΑΓΧΟΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!ΛΙΓΟ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΗΝΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΠΡΩΤΟΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΕ ΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ....

ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΒΟΥΡΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΨΩΝΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΖΑΜΠΟ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ.ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΨΑΡΑΚΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!ΑΠΟ ΣΤΟΛΗ ΜΑΣ ΠΗΡΕ Η ΧΑΖΟΓΙΑΓΙΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΙΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!! ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ ΑΠΕΙΡΑ ΡΟΥΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΖΑΚΕΤΑ ΑΣΟΡΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ.

ΑΧ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Ε...

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΦΩΝΕΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΑΛΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ.

ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ 9 ΤΕΖΑ ΕΝΑ ΞΥΠΝΗΜΑ ΣΤΗΣ 3 ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΩ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΞΕΞΥΠΝΑΩ ΜΕΤΑ.ΚΑΛΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΝΕ ΚΙ ΕΣΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ;););) ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΟΡ ΕΠΙΔΙΔΟΜΑΣΤΕ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ..

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗ ΛΕΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ?ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΠΡΑΒΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Πως ειστε??? Εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη διοτι το μωρακι μου ειναι απο χθες αρρωστο. Χθες το πρωι ειχε βουλωσει η μυτουλα του.Πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε να του βαζω φυσιολογικο ορο. Απο το μεσημερι και μετα ομως καταλαβα οτι δυσκολευοταν να αναπνευσει. Ο αντρας μου λειπει ολη την εβδομαδα σε ασκηση με το στρατο ετσι πηρα με τη μαμα μου το μωρο και το πηγαμε στο γιατρο. Το εξετασε και μου ειπε οτι τα πνευμονια του ειναι καθαρα για την ωρα αλλα ειναι ετοιμο να παθει βρογχιολιτιδα.Τρελαθηκα. Μου ειπε οτι πρεπει να το γιατρεψω καλα τις επομενες μερες για να αποφυγουμε το νοσοκομειο.Πηρα νεφελοποιητη και κανουμε 5 φορες τη μερα μασκα και πινουμε και καθε οχτω ωρες αντιβιωση.Περιττο να σας πω οτι εγω εκλαιγα πιο πολυ απο το μωρο. Το καημενο κανει κουραγιο και προσπαθει. Ευτυχως δεν εχει πυρετο και τρωει κανονικα.Αυτα τα νεα μας! Να προσεχετε τα παιδακια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΕΛΑΒΕ ΚΙ ΕΣΥ ΔΡΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ....

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΕ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΛΩΤΑ ΘΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙΣ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Μαγκυ μου,ευτυχως που το αντιληφθηκα αμεσως και δεν το αφησα να εξελιχθει.Το λυπαται η ψυχη μου που δυσκολευεται να αναπνευσει. Τωρα κοιμαται το αγγελουδι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα περαστικά στον μικρούλι και υπομονη κοπέλα μου. Εύχομαι να περάσει γρήγορα. Κράτα τη μαμά σου για υποστήριξη και βοήθεια μην μείνεις μοναχούλα τώρα που λείπει ο άντρας σου.

Βίκυ τελικά δεν θα κάνουμε φέτος γάμο και βάφτιση. Το σ/κ το συζητούσαμε με τον άντρα μου και απλά μου είπε όχι φέτος. Μωρέ σε σκέφτομαι και καταλαβαίνω την κούραση που έχεις με τα μικρά και τη δουλειά, αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς που υπάρχει δουλειά γιατί οι εποχές είναι δύσκολες.

Χαρά τ'ακούς;;; Και προσωπικό σωματοφύλακα θα έχει η κόρη σου, αφού η Μαγδούλα θα τον ντύσει Νταρτανιάν. Όσο τα σκέφτομαι τα μωρούλια μας μια σταλιά ντυμένα με τις στολές τους, πολλή πλάκα θα έχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας... η κατασταση τραγικη!!! χθες μετα απο εμετο κλααααμα κ.τλ κοιμηθηκαμε 3 η ωρα!!!! τι εχει το μωρακι μου???? :oops: εχει κ εμενα μυξουλες...λες να ειναι σαν εσενα πριγγιπισα???? πως εκανε τη διαγνωση??? αρχισω κ ανυσηχω :( δεν ξερω τι εχει το μωρακι μου :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Φωτεινη μου. Ευτυχως η μαμα μου ειναι πολυ νεα μολις 48 χρονων και στεκεται σε ολα κερι αναμμενο. Μενει και πολυ κοντα μου οποτε μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου,ο γιατρος τον ακουσε καλα με το στηθοσκοποιο μπροστα και πισω και το καταλαβε.Ηταν πολυ ανησυχο την προηγουμενη μερα. Μην αγχωνεσαι απλα αν καταλαβεις οτι κατι δεν παει καλα επικοινωνησε νε τον παιδιατρο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΩΛΕ;;

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 2,5 ΜΗΝΩΝ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ;;

Κ ΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΣ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!!!!Τι κάνουν τα μωράκια σας? Αρρωστα είναι?Περαστικούλια σας ...

Αντε να περάσει ο βρωμοχειμώνας να μην αρρωσταίνουν τα καημενούλικα!!!

Εγω έχω να τη βγάλω βόλτα από τον Νοέμβριο και περιμένω πως και πως.

Χαρά μου απόλαυσε το μωρό σου γιατί αν αρχίσεις τη δουλειά αστα.. :(:(

Εγώ δουλεύω πρωι απογευμα και γυρίζω συνήθως στις 8.τι να προλάβω να κάνω? Ίσα που βλέπω τη μικρή μου. :(

Κορίτσια ειμαι πολύ χαρούμενη γιατί εχει μπει σε πολύ καλό προγραμμα και εχει συγκεκριμένες ώρες που τρώει και κοιμάται !Α και με τον ύπνο δεν είχα πρόβλημα γιατί από πολύ μικρή κοιμόταν σερί απλά τώρα κοιμάται 9 με 9 το πρωι :D:D:D:D:D:D

Τώρα περιμένω πως και πως να αρχίσουμε τις κρέμες.Ενα γεύμα αντικαθιστούμε ε?Ποιο?

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΘΑΡΙΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΛΩΤΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΗΛΙΟ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ.ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΕΜΕΝΑ 9 ΝΑΝΙ 3 ΜΑΜ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝΑΛΟΓΑ 7 -8 -9 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ.ΘΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΧΛΑΠΑΚΩΝΕΙ 200 ΣΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΑΡΜΕΧΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟΤΗΤΑ. :shock: ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΓΡΙΝΙΑΡΟΥΛΗΣ Ε!!ΜΗΠΩΣ ΔΟΝΤΑΚΙΑ.?ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΜΑΣ.ΧΑΧΑ.ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΕΦΤΑ ΣΑ ΜΑΡΟΥΛΟΦΥΛΛΑ ΦΕΥΓΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

περαστικα στα μωρακια σας μωρε,τι να πεις μες στο προγραμμα ολα...

βικυ εγω θα κανω τραπεζι σπιτι,το αποφασισα κ το ανακοινωσα κ στον αντρα μου κ το δεχτηκε ευτυχως.δε παει αλ εξοδα σε ενα ακριβως χρονο,θα χρειαστουμε δανειο στο τελος για να τους ταισουμε ολους.ετσι για να μη κανω περικοπες στο ποιοι θα καλεστουν στο τραπεζι,θα ειναι ανοιχτο για ολους στην αυλη,με αρνια ,ψητα αλλα κ παραγγελιες απο καναπεδακια κ κοτομπεικον κτλ.

φωτεινη μου πολυ στενοχωριεμαι που θελει κατι τετοιο ο αντρας σου...αχ μωρε ξερεις τι εχουμε παθει οι ελληνες?ξεχασαμε την ουσια των μυστηριων κ θελουμε να τευχαριστησουμε ολο τους καλεσμενους κ στο τελος κανουμε υπερβολικες θυσιες.η γνωμη μου ειναι πως ειναι πολυ σημαντικο να μπει στα της εκκλησιας απο μικρο καθε νινακι,να μπορεις να το κοινωνας συχνα ,ειναι θεμα ζωης κ υγειας η θ.κοινωνια,μη του την στερησεις αθελα σου!

υπαρχουν οι λυσεις για απολυτη λιτοτητα στις γαμοβαφτισεις κ αν με ρωτας... γιατι να τα σκασεις αλλωστε ειτε φετος ειτε του χρονου?λεφτα δε θαναι κ του χρονου? αλλα κανω βλακεια που επεμβαινω,καθε ζευγαρι ξερει καλυτερα γιατι αποφασιζειαυτο που αποφασιζει!ευχομαι ολα κατευχην!

σημερα πηρα ενα τελειο καφε χαλι 2 επι 2.5 για το σαλονι(θελει τρια χαλια,ασε το τριτο του χρονου...)ξερετε ποσο?55 ευρω κ ειναι κροσσωτο!!!!

χτες βγηκαμε χωρια εγω χωρια ο αντρας μου,ετσι να μη ξεχναμε κ την ανεξαρτησια που ειχαμε πριν το μαιο που παντρευτηκαμε!πηγα γκαζι με 3 φιλες κ τις επεισα να παμε να μασησουμε παρα να πιουμε!"τετοια ωρα?/??...αντε παμε!"κ φαγαμε μια χαρα!εγω πηρα για αλλη μια φορα γλυκο αντι αλμηρο,εφαγα κρεπα με λευκη σοκολατα,νουτελλα,κ φραουλες.ναταν καιλλο.εχετε φαει ποτε πιτσα σοκολατα φραουλα ? τοδα στο καταλογο κ εμεινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...