Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

ααααα ΔΕΝ πηρα χαμπαρι μαξιμαμμυ κανεις β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ε???αντε θα ευχαριστηθεις κωλοτουμπες!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ λοιπον!!!!

Κι εγω το 1ο μου ανιψακι αγορακι ηταν και ειχα και ολοοοοοοοοο το σοι τρελαθει...και ακομα ειναι γλυκαςςςςςςςςςς και αγκαλιτσας πιο πολυ απο την ανιψια μου την Τσαμπουκαλου!!!! :lol:

καλως την κισκα!!!! Αμυγδαλελαιο ε??? εμενα μου ειπε να βαζω ελαιολαδο!!!! Να κοψω και μια χωριατικη του λεω????

αααααααααααχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακριβως!!!!

Καθαρο αμυγδαλελαιο...προσοχη αυτο δεν μυριζει..

θα το βρεις σε φαρμακεια και μαγαζια που πουλανε λαδια και εθερια ελαια

εγω το βαζω και στο προσωπο μου αντι κρεμας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζήλεψα.....Θα το δοκιμάσω κι εγώ!!!!!! :D γιατί καλός ο ΚΟΡΡΕΣ αλλά πιο φυσικό από το αμυγδαλέλαιο δεν θα είναι κανένα προιόν του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχε πλακώσει δουλίτσα...

Λοιπόν το αμυγδαλέλαιο όπως λέει η Cesilia δεν μυρίζει... Επίσης είναι πολύ καλό και για το πρόσωπο.. αλλά και για τα μαλλιά (για ψαλίδα) Για τις ραγάδες μπορείτε να το συνδιάσετε και με μανταρινέλαιο... που έχει την ιδιότητα να αναζωογονεί τα κύτταρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μου 2 ε?ωραια θα σου δινω συμβουλες για σωβρακα..... :lol: αυτοκινητακια μπαλες κ εργαλεια.... :lol: χαμος....αγορομανες...... :lol:

το κορυφαιο ξερεις ποιο ειναι....?η τουαλετα..... :lol: μιλαμε δεν θα μπορεις να κατουρησεις καθιστη..... :lol: σου το λεω απο πειρα.....ξερεις κ αυτα θελουν να κανουν τσισα ορθια σαν αντρες κ μετα μαζευει η μανουλα :roll:

επισης τα αγορακια λενε οτι ειναι κολλημενα με την μαμα :lol: ...(εγω δεν πιστευω μονο τα αγορακια...εχει σχεση πως ειναι η μαμα, εμεις κ τα 4 κοριτσια κ ο 1 γιος κολλημενα με την μαμα ειμαστε...κ ο μπαμπας μας ηταν αψογος...ολη μερα μας επαιζε)......κ οταν θα φτασουν κοντα στο 1 ετος θα λενε μαμα κ θα λυωνεις...

μπραβο βρε ζαχα....αναρωτιεμαι με ποια θα συμπεθεριασω τελικα συμπεθερα....γεμισε ο κοσμος αγορια :lol: κανα κοριτσακι παιζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα,,,καλο μηναααα....καλα σημερααααα φτου μου...οχι φτου μου!!!!Εχτες το βραδυ ξαφνικα κατα τις 9 αισθανομουνα παααααρα πολυ καλααα εκανα και ενα μπανιο(γιατι δεν ξερω για εσας αλλα δεν μπορω να μυριζω σαμπουαν και σαπουνια)και ανω με το ζορι πραγματικα..αλλα εχτες εκανα ενα αφρολουτρο αλλο πραγμα...μετα βουτιξα και το γιο μου και τον μουλιασα καλα καλα....και πριν λιγο σηκωθικα..μεχρι στιγμης καλα φτου μου να μην με ματιασω...καλα ποσες σελιδες γραψατε παλι???Πεθανα με το ανεκδοτο..χιχιχι...αυτο για τα αγορακια ειναι αληθεια..εγω στο πρωτο ηθελα κορη...οταν ομως ο γιατρος ειπε αγορι αρχισε να μου αρεσει η ιδεα...περασε μια φαση οπως γραψατε και πιο κατω..κραταγε πουλι και μπιμπερο...τωρα θελει να κατουραει ορθιος και βαζει και εμενα να το κανω..του λεω δεν μπορω γιατι ειμαι κοριτσι και λεει οχι θα κανεις ορθια στισα οχι κατω...επισεις τωρα παει και ποδοσφαιρο και καμαρωνω η μανα...λες και ειναι κανενας παιχταρας!!!

Απο κρεμες και στο γιο μου αλλα και τωρα εχω pepanthol...αοσμη ..μια χαρα..δεν εκανα ουτε μια ραγαδα στο γιο μου..τωρα ειναι ακομα νωρις οποτε θα δειξει αλλα δεν νομιζω να αλλαξει κατι,ιδιο δερμα εχω..ααα αυτιο παω για καμπυλη και μου ειπε να μην φαω το βραδυ αμυλο και γλυκο...τι να φαω τοτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Χρυσανθουλη κι εγω αυτο ελεγα χθες με το τσουτσουνακι στο χερι που θα παλευουν να φτασουν την λεκανη....το χω δει στον ανιψιο μου πολυυυυυυυυ γελιοοοο!!!! :lol::lol:

Θα μου κανεις σεμιναρια οταν ερθει η ωρα!!!! Εχουμε προς το παρον 3 μικρες αγεννητες κυριες!!!

διαλλιιιιιιιεεεχτεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ζαχα μου....χαιρομαι για σενα πολυ...ο θεος να ειναι παντα διπλα σου κ να σε βοηθαει...

φιλακια στους γιους σου...θα την κανω την κορη εγω..... :lol: (λεμε τωρα...αλλα οτι να ναι δεν εχω προβλημα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 είναι καλέ οι αγέννητες κυρίες μας!! Η sofitsa μας έχει 2!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Χρυσάνθη μου οι νύφες εδώ δεν φτάνουν ούτε για μας όπως βλέπεις... :lol::lol::lol: έχουμε έλλειψη!!!! Γεμίσαμε τσουτσούνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμα Νικολα κι εγω του Κορρε ειχα σκεφτει να παρω ως πιο φυτικη αλλα θα βγω το απογευμα να δοκιμασω και το αμυγδαλελαιο.

Σε ο,τι αφορα τα αγορακια η αληθεια ειναι οτι οταν εμαθα οτι εχω διδυμα ηθελα απελπισμενα το ενα να ειναι αγορι.Μαλιστα οταν ο γιατρος μας ειπε 2 κοριτσακια δε μπορουσα να το δεχτω....του ελεγα να δει καλυτερα,οτι κανει λαθος κτλ... :lol::lol: Τωρα ομως με τοσα αγορακια στη λιστα μας,οι κορες μου θα κανουν παρτυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa εγω τα λεω αλλα κανεις δεν με ακουει..... :lol:

η αδελφη μου εχει 2 γιους....εγω εναν γιο...η κουνιαδα μου 2 γιους.....τα ρουχα εχουν φορεθει απο 5 αγορια...χαμος ολο γαλαζιο....τροπος του λεγειν...γιατι εγω δεν αγορασα καθολου γαλαζιο :lol: μονο πρασινο κ πορτοκαλι επερνα....

βεβαια ο γιος μου εχει 2 κοριτσακια φιλες (τις κορες απο τις κολλητες μου)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia..mols prin lgo gurisa...ola kala mou eipe o giatros k perimenoume k ta apotelesmata aimatos thn trith apo thn auxenikh..kai mallon poios allos tha kanei agoraki?????????h merykal!!!!!!etsi mas eipe alla tha to sigourepsoume thn epomenh fora..auta filakia polla paw gia douleia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa οι κόρες σου θα έχουν να διαλέγουν!!! Είναι και πολύ προικισμένα τα αγόρια μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσάνθη μου εμείς έχουμε (δηλαδή ο άντρας μου) 12 ανίψια τα 9 είναι κορίτσια και τα 3 αγόρια... Ε τώρα θα γίνουν (πρώτα ο θεός) 4 τα αγόρια...

merykal συγχαρητήτια κοπέλα μου!!!! Με το καλό και εσένα το αγοράκι σου!!!! Πάει ξεφύγαμε τελείως!!! :lol::lol::lol::lol::lol: και άλλο τσουτσουνάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σοφιτσα..αναρπασετς θα γινουν οι κορες σου!!!!

καλε τι νυφοπαζαρο θα ειναι αυτο καλε..

πωπω..αντρες αντρες αντρες..εκει που ειχαμε ελελιψη...τωρα εχουμε υπερπροσφορα..

Α..τωρα εγω θελλω κοριτσακι..παει τελειωσε...με τοσουν αντρακλες δυο μετρα εδω..

πωπω..

εννοειτε πως τα κοριτσακαι μας θα ζητησουν προικες αναλογες της ομορφαδας τους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal μπράβο!!!!!!! Με το καλό ο παίδαρος!!! :P:P

Για ένα πράγμα για το οποίο θα χαρώ πολύ πολύ εάν έχω κοριτσάκι είναι γιατί θα έχει πλήθος "τσουτσουνιών" να διαλέξει!!!!! :lol::lol:

Με το καλό όλα μας τα μωράκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το περιμένω όντως πως και πως το β επιπεδου, ειναι σε 10 μερες.

Κοριτσια εγω για ραγάδες πήρα την κρεμα rilstil. μου την συνεστησε μια φιλη μου. Βέβαια απ'οτι εχω ακουσει ειναι και θεμα δερματος. Ο γιατρός μου μου ειπε να βαζω βαζελινη και αν ειναι να κανω θα κανω...

Τωρα οιδωμεν, ελπίζω κάτι να κανει η κρεμα να μην πασαλοίβομαι τζαμπα. εχω ακουσει και για μια της frezyderm καλη.

merykal αντε ωραια με το καλό! να μπεις κι εσυ στο κλαμπ!!!!

Πάντως τις προηγούμενες χρονιές πιο πολλά κοριτσια γεννιόντουσαν. Φετος χαμος από αντρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν την έχω τη συνταγή:

Στο πλάι και σε χαμηλό κρεβάτι έλεγε ο παππούς μου!!!!!χαχα!! :lol::lol::lol::lol: Εγώ πάντως τον Νικόλα έτσι τον έπιασα και όταν το συνηδειτοποιήσαμε με τον άντρα μου πεθάναμε στα γέλια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μαλλων ολες θα παρουν μικροτερους νατρες..χαχαχα

ο νομος της φυσικης επιλογης!!!

Αυτο το οτι αμα ειναι να κανεις θα κανεις μου το ειπε και εμενα ο δερματολογο ςμου..

εγενικα θελει καλη ενυδατωση..και το αμυδγαλελαιο ειναι το καλυτερο ενυδατηκο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν την έχω τη συνταγή:

Στο πλάι και σε χαμηλό κρεβάτι έλεγε ο παππούς μου!!!!!χαχα!! :lol::lol::lol::lol: Εγώ πάντως τον Νικόλα έτσι τον έπιασα και όταν το συνηδειτοποιήσαμε με τον άντρα μου πεθάναμε στα γέλια!!! :lol:

Καλόοοο!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εγώ ξέρω τη συνταγή που λέει στα τέσσερα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα 4 εεε???? Καλά άμα έχω κουράγιο μπορεί και να το δοκιμάσω μετά!! :lol::shock::shock::shock:

Πάντως τώρα το δεύτερο δεν θυμάμαι πως ακριβώς έγινε!!! :)):)):))=)):roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για τις ραγαδες που λετε...εγω στον γιο μου εβαζα βαζελινι κανονικη....εβγαλα ραγαδες μολις μπηκα στον μηνα μου....ελαχιστες ..βεβαια η κοιλια μου ηταν τεραστια σαν να ειχα 2 μεσα....αφου εβαλα 17 κιλα κ ολα βρισκοταν στην κοιλια.... :lol: ο κωλος μου ηταν ιδιος.....

στην επομενη εγκυμοσυνη ενω ειχα παρει μονο 3 κιλα μεχρι τον 5ο γεμισα ραγαδες...η κοιλια μου εγινε χαλια κ δοκιμασα ενα σωρο κρεμες...

εγω τον γιο μου δεν ξερω πως τον επιασα...μαλλον ηταν πρωι :lol: γιατι θυμαμαι την ημερα εκεινη....ημουν τοσο σιγουρη οτι δεν θα μεινω.....

παντως στα αλλα που ηταν κοριτσακια ειχα ερθει σε επαφη 2 ημερες πριν την ωορηξια....κ επιασε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρίν τη δοκιμή δώσε στον καλό σου να πιεί και έναν καφέ!!! ;););):lol::lol::lol::lol:

Χρυσάνθη μου η μέθοδος με την ωορρηξία είναι πολύ πετυχημένη τελικά... και εγώ και τις 2 φορές μετά την ωορρηξία είχα επαφή και πέτυχα τα αγοράκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...