Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτη την πονεμενη ιστορια ας μην την αρχισουμε........

μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος το εκοψα μαχαιρι και ηταν πολύ δυσκολο...

Αφού τωρα λέω σε μια φιλη μου μολις γεννησω θέλω:

Ενα γύρο, μία κοκακολα και ένα τσιγαρο :lol::lol::lol::lol:

Καλη επιτυχια με την αυχενικη merykal!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ποσα γραψατε βρε κεβεζουδες!!!!

Marykal καλη επιτυχια...καλα αποτελεσματα!!!..και να σε χρωμματισουμε και εσενα!!!!

Ζαχα τελεια!!!!

Τσουτσουνομαμα μου εσυ!!!!!

Τι κανετε οι υπολοιπες..εγω χμμ..καλουτσικα

Ευγενια..λες να κανουμε κοριτσακια τελικα;;;...χαχαχα

Γιελιζ μαντησα μου εσυ..για κανε προβλεψεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα στις εγκυούλες!!

Μerycal καλή επιτυχία - που είναι και σίγουρη δηλαδή!!

Nikol κάνε υπομονή, το έχω περάσει και εγω αυτό και σε καταλαβαίνω απόλυτα.

5 η εβδομάδα στο σπίτι είμαι, αλλά αξίζει ο κόπος!

Zαχαρένια συγχαρητήρια για τα αντράκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώστην Cesilia και την πατατούλα!!

Cesilia μόλις έχω έμπνευση θα κάνω και άλλες προβλέψεις :lol::lol::lol::lol: τώρα δεν μου βγαίνει!!! :lol::lol::lol: Κουράστηκε το μέντιουμ μέσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ξύνετε πληγές!!! Τσιγάρο εεε??? Εγώ το είχα ξανακόψει στον Νικόλα μου πριν μείνω έγκυος..!! Τώρα με το που έμαθα ότι είμαι έγκυος !! Αλλά κι εγώ καφέ δεν πολύ πίνω για αυτό το λόγο... και εάν πιω θα πιω γαλικό πάρα μα πάρα πολύ ελαφρύ... :roll::roll:

Θα ήθελα με το που γεννήσω να στρίψω ένα στην καφετέρια του Μητερα αλλά... είναι και ό θηλασμός στη μέση!!

Cesilia γιατί όχι?? ωραία θα ήταν!!! Να έχουμε κοτσιδάκια αυτή τη φορά!! :D:D:lol:

Patatοula υπομονή κι εσύ.. σίγουρα αξίζει ο κόπος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σωστά είναι και ο θηλασμός, αυτό το ξέχασα. Αρα μάλλον μετά το θηλασμό μας βλέπω. Καλό θα ήταν και το ενδεχόμενο βέβαια να το κόψουμε τελείως αλλά χλωμό το κόβω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν με βλέπω να το κόβω...με βλέπω μετά τον θηλασμό να αρχίσω να καπνίζω πιο βαριά για κερδίσω τον χαμένο χρόνο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κάπνιζα BF silver με 0,1 και 1 τότε με βλέπω με πούρα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟ ΜΗΗΗΗΗΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

εμεις καλα εσεις καλα???? Ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

Το λεω σε μια κοπελα που μονο στο τηλ μιλαμε απλα συνεργαζομαστε με το γραφειο τους και μου λεει ''ΠΩΩΩΩΩΩ ΠΩΩΩΩΩΩΩ ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ'' με στυλ σοβαρο οχι για πλακα, γελαγα εγω στην αρχη και ελεγα αστειακια και αυτη συνεχιζε. γρρρρρρ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩΩΩΩΩΩ ..........ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩΩΩΩΩΩ

Ε αφου ειναι καλα τα μικρα μου της λεω αυτο με νοιαζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααα γκαστρουλες!!!!Τι κανετε??

Καλε ποσα γραφετε και δεν σας προλαβαινω??

Ζαχα αγορομανα κ εσυ ε????Σουπερρρρρρ τα αγορακια κανουν θραυση φετος μου φαινεται ε?Θα ψαχνουμε για νυφες!!!!!!

Μερικαλ καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεακια!!!!!!

Μαμα Νικολα που χαθηκες καλε???Κανε κ κανα διαλλειμα για μας!!!! :)

Σεσιλια πως πανε οι αναγουλες???

Νικολ μου και Πατατουλα υπομονηηηηη ειναι για καλο και ολα θα πανε καλα κουκλιτσες εγκυουλες!!!!

Φιλακιαααα σε ολες τις υολοιπες εγκυουλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟ ΜΗΗΗΗΗΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

εμεις καλα εσεις καλα???? Ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

Το λεω σε μια κοπελα που μονο στο τηλ μιλαμε απλα συνεργαζομαστε με το γραφειο τους και μου λεει ''ΠΩΩΩΩΩΩ ΠΩΩΩΩΩΩΩ ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ'' με στυλ σοβαρο οχι για πλακα, γελαγα εγω στην αρχη και ελεγα αστειακια και αυτη συνεχιζε. γρρρρρρ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩΩΩΩΩΩ ..........ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩΩΩΩΩΩ

Ε αφου ειναι καλα τα μικρα μου της λεω αυτο με νοιαζει!!!!

Αυτη εκτος οτι ειναι ηλιθια Ζαχα μου ..δεν ξερει κ τι σημαινει να παλευεις για αυτο το θαυμα που λεγεται νεα ζωη!!!!

Γι αυτο κ η απαντηση της...ευχομαι να μην χρειαστει ποτε να ανακαλυψει αυτον τον αγωνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνω κάνω katerinaki μου!!!!Μόνο για εσάς!! :D:D

Diosa μου κι εμένα μου έλεγαν να μην το ξαναρχίσω αλλά τελικά με το που κόπηκε το γάλα έκανα δύο μαζεμένα από τη στεναχώρια μου!!! Την άκουσα στερεοφωνικά!!! :lol::lol:

Αλλά δεν ήθελα να το κόψω κιόλας... Έλεγα ότι το έκοψα για κάποιο σκοπό.. όχι για πάντα! Μου αρέσει το τσιγάρο τι να κάνουμε...

Zaxa μου μην δίνεις σημασία!!!! Γραψτην στα μπαλάκια των αγοριών σου!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Ζαχα..βλαμμενη ειναι η φιλεναδα σου;;;;;;..τι ρωταω..βλαμμενη ειναι!!!!!!!

καλε τα αγορακια ειναι τρελλα..ακου και μενα που ηδη εχω ενα...

αμα σου κανουν ναζακια και χαζακια..ειναι και λιγο ατσουμπαλα...να τα φας ειναι..

ασε που οταν ειναι γυμνουλια στο μπανο....ειναι για δαγκομα...πιανουν και την τσουτσου..και πεφτεις κατω απο τα γελια...

Ο δικςο μου σε καποια φαση οταν τον αλλαζα πανα ειχε το ενα χερι στην τσουτσου..με το αλλο κρατουσε το μπουκαλι...και μουγκριζε...κλασσικος αντρας..

σου λεω πολυ γελιο

ειχα μαια φιλη που ειχε ενα αγορακι..και εμεινε εγγυος σε διδυμα..παλη αγορακια..να πεσει να πεθανει ηταν...

καλε τσουτσουνακια φορ εβερ!!!!

Ει κυριες..παρατατε το τσιγαρο καλεεεεεεεεεε...

το λεω για την υγεια σας..

τα καμαρια μας πρεπει να εχουν ομοργες λαμπερες γεμματες υγεια μανουλες..

εγω καπνιζα μικρη....κοντα στα 22 το εκοψα μαχαιρι..εκτοτε δεν ξανακαπνισα

πατατουλα κατερινακη μαχιμαμα την καλημερα μου!!!

Σημερα δεν ξερασα και ομολογω οτι η γεννικοτερη αναγουλ ακαι ξυνηλα μου περναει πιο νωρις..

αφιστε που αρχισα να πινω και φραπεδες..βεβαια..ντεκαφεινε μεν αλλα φραπεδακι...χιχιχιχι...αλλιως καφες δεν κατεβενε!!!!

Ευγενια πως εισαι σημερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεσε μεσα Πολυχρόνη που δεν γιναμε Ευζωνοι!!!! :lol:

Δεν ειναι φιλη μουυυυυυ...απλα συνεργαζομαστε!!!

Τελος παντων....

ρε πολυ τσουτσουνι!!! ρε πολυυυυυ!!!!! :lol: Σας ειπα οτι την ωρα που καναμε υπερηχο

εκανε κωλοτουμπα το ενα σκατουλι και ειχε σκληρηνει εκει η κοιλια μου και το ειδαμεεεεεε?????

πολυ γελιο!!!1 Επινε και αμνιακο υγρο το ουφο!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι!! :D Ολίγον τι άυπνη αλλά το έχω συνηθίσει αυτό!!!!Ξύπνησε πάλι το καμάρι μου για πιπίλα και αργήσαμε να κοιμηθούμε!!!!!

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου για τα τσουτσουνάκια!!!! κι εγώ έχω τρέλα! Είναι όντως για φάγωμα!! :P Ειδικά όταν κάνουν ναζάκια....

Zaxaaa!!!!Κωλοτούμπες εεε?? Σκεφτείτε τι γίνεται μέσα μας και δεν παίρνουμε χαμπάρι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε....... μετά θα γίνουμε πιο φανατικές καπνίστριες :lol::lol::lol:

ζαχαρενια έχουν πολύ γελιο στον υπερηχο.μακάρι να μπορουσα να το βλέπω καθε μερα το ζουζουνι μου εγώ 10/2 θα κάνω το β επιπεδου και ανυπομονω.

Εμένα πλάκα είχε στην αυχενική που σε μια φωτογραφία ήτανε. το ένα χερι πίσω απο το κεφάλι, το αλλα χερι στο στομα και τα πόδια σταυροποδι. Αραχτός τελειως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ..καλο αυτο...αραχτος..αντρες παιδι μου...!!!

παιδια δεν ξερω..αλαλ εγω τον γιο μου τον λατρευω...πεθαινω..ειδικα αμα με αγκαλιαζει η χαιδευετε η κολλαει πανω μου η γερνει το κεφαλακι...

δε θα με χαλαγε καθολου αμα ηταν και το δευτερο αγορακι...

παιρνουν και μια φατσα αθωα μετα απο καμια αταξια και ουτε να τα μαλλωσεις δεν μπορεις..

Μπορει τα κοριτσακια να ειναι πολυ χαριτομενα με ολα τα τζαντζαλα που τα φορτωνουμε..φορεματακια κορδελακια γουνακια..αλλα εχουν και τα αντρακια τη χαρη τους

παιδα στην κοιλια μας γινετε το σωσε..

θυμαμαι η δικη μου κοιλια στα καλα καθουμενα αλλαζε σχηματα...ειχε πολυ γελιο..μια ηταν πλατια..μια μακροστενη...μια εβλεπες να κουνιετε και να αλαλζει σχημα..καπου καπου προεξειχε και κενενα ποδι..πολυ γελιο..

μαχιμαμα με το καλο η Β επιπεδου...

αντε να παιρνουμε σειρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμός γίνεται μέσα μας... και μετά θα γίνεται και έξω μας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Εκεί να μας δώ!!!! Ε ρε πώς θα κουτουλάμε τοτέεεε!!!!!

Ζάχα γραμμάρια σας είπε ο γιατρός?

maximammy με το καλό η Β' επιπέδου!!!

Δείτε εδώ κλωτσιά που ρίχνει το μικρό!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και καλο μηνα να εχουμε ολες!!!

Τσιγαρο και καφε εε??Εγω ευτυχως το ειχα κοψει χρονια πριν αλλα που και που εκανα κανενα πριν μεινω εγκυος.Τωρα παρ'ολο που αναγουλες δεν εχω,δεν μπορω να πιω ουτε καφε,ουτε ποτο ουτε τσιγαρο να μυρισω!!!Οποτε βολευομαι με το τσαγακι μου και δε νιωθω στερηση... ;););)

Μερυκαλ πολυ καλη επιτυχια με την αυχενικη σημερα,αν και ειναι δεδομενη!!!

Μαξιμμαμυ με το καλο ο β'επιπεδου!!

Εχθες πηρα κι εγω αποτελεσματα απο εξετασεις και καμπυλη ζαχαρου.Η αναιμια μου δυστυχως παραμενει αλλα ευτυχως δεν προκειται να κανω ζαχαρο ποτε!!!67mg προ γλυκοζης,69 mg μετα!!Κατερριψα καθε προηγουμενο :lol::lol::lol::lol:

Ερωτηση για ολες σας:ξεκινησατε κρεμα για ραγαδες κι αν ναι ποια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα καλημέρα!! εγώ βάζω του ΚΟΡΡΕ αυτήν έβαζα και στην προηγούμενη!!!θεωρώ ότι είναι καλή!

maximammy με το καλό η β' επιπέδου! όλα καλά θα είναι!!!!!

Cesilia κι εγώ κανένα πρόβλημα δεν θα είχα εαν ήταν πάλι αγοράκι... τους έχω τρελή αδυναμία!Αυτό έχει καταλάβει και ο γιος μου και με κάνει ότι θέλει... Σχεδόν!!!Πάντως παραδεχομαι ότι είμαι τρελά ερωτευμενη μαζί του!μου έχει πάρει εντελώς το μυαλό... με κοιτάει και λιώνω.. βασικά και χωρίς να με κοιτάξει..πάλι λιώνω :?:roll: ..

Αμυγδαλέλαιο ε?? Που μπορώ να το προμηθευτώ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...