Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Σχετικά με τις πιπίλες εγώ τις άλλαξα.Χρησιμοποιώ αυτές που είναι για 4 μηνών... Δεν θυμάμαι αν υπάρχουν πιπίλες που γράφουν για 6 μηνών και πάνω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλεναδεςςςςςςςςςςςςςς μου εσπασε το κεικ :(:(:cry::cry::evil::evil::evil::evil: την ωρα που το εβγαζα μου εσπασε αλλα απο γευση ειναι τελειο :D:D

ερη μια χαρα η μπεμπα με βαρος και υψος τι κοντη καλε μια χαρα ειναι το μωρο εμεις θα παμε δευτερα να δουμε αν πηρε βαρος....

λετισια με για τα ρουχαλακια πολυ καλες τιμες μου το εχει πει και η αδερφη μου οτι το ζαρα εχει βγαλει τετειες τιμες αλλα εμας εδω βρε κοριτσια ολα περνουν την ανιφορα λενε πως κανουνε εκπτωσεις αλλα οχι τιποτα φοβερο :roll:

Αυτο που μετράει στο κέικ είναι η γεύση και όχι η εμφάνιση οπότε μην σκας :lol::lol:

Πραγματι δεν είναι να ψωνίσεις σε μικρά μαγαζιά πολύ ακριβά......οπότε πήρα να έχω γιατί αν χρειαστώ θα τα πληρώσω πιο ακριβά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριστακια!!Σας διαβασα και ολο βολτες καφεδακια ψωνια...σουπερ!!!!!

Εμεις καναμε εχθες του υπερηχους( για να δουμε αν εχει και εσωτερικα καποιο παρομοιο ογκο) αλλα ευτυχως δεν εδειξαν τιποτα!!!!!Αυριο εχουμε την επεμβαση, 8 η ωρα θα μαστε στο μητερα, 5 το πρωι θα σηκωθουμε να τον ταισουμε και το καημενουλι θα ξαναφαει το απογευμα...:( Τον χαζευω σημερα που γελαει, κανει αγκου...και σπαραζει η καρδια μου γνωριζοντας την ταλαιπωρια που θα υποστει αυριο!!!!!Σας ευχαριστω για την θετικη ενεργεια αγαπουλες μου!!!!!!Λοιπον αυριο οταν τελειωσουν ολα με το καλο θα μπω να σας γραψω..Φιλακια πολλα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou μου γλυκιά να δείς που όλα θα πάνε καλά. Η σκέψη μας και η θετική μας ενέργεια θα είναι κοντά σου! και ενοείται και στο θυσαυρό σου!

με το καλό να μας ξαναγράψεις τα νέα όταν όλα τελειώσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Η πριγκιπισσα μολις πηρε εναν υπνακο και μπηκα να σας διαβασω.Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τη μικρη!!Θα σας βαλω και μεγαλη φωτογραφια αν μου πει καποια πως γινεται :):) !

ανλου μου θετικη ενεργεια και ολα θα πανε καλα!

μιρια συμφωνω με λετισια...στο κεικ μετραει η γευση,τι να την κανεις την εμφανιση? ?:lol::lol:

λετισια με γεια τα ψωνια σας!

Για πιπιλες δεν εχω ιδεα γιατι η μικρη δεν παιρνει

ερι,μαμουνακι,μαριασο,μπαρμπι φιλακια :-*:-*

κοριτσια θελετε να αναλαβει καποια να κανει λιστα με τις ημερομηνιες γεννησης των μικρων μας και με τα ονοματα μας?τι λετε??

αυτα,παω να ξεκουραστω και εγω λιγακι.Θα τα πουμε μετα ελπιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzitzikaki τέλεια η ιδέα σου, Εγώ δεν ξέρω πως γίνεται ρε γαμώτο αλλιώς θα την έκανα εγώ την λίστα.

Νομίζω ότι για να ανεβάσεις εικόνα στο κείμενό σου την ώρα που το γράφεις θα πατήσεις το κουμπάκι που λείε Img πάνω απο το κουτί που γράφεις το κείμενο και ανάμεσα θα κάνεις paste την είκόνα που θέλεις να ανεβάσεις. Κάπως έτσι πρέπει να γίνεται.

χθές πήγα και της πήρα πιπιλάκια. Τελικά είναι ανάλογα με την εταιριά το απο ποσο μηνών είναι μεγαλήτερο το μέγεθος. Η nuk έχει απο 1-6 μηνών κτλ, ενώ η chicco έχει για 0+, 4+, 12+. Πηρα κάτι τέλειες της nuk που έχουν πάνω τον mikie! Αχ και να μουνα και εγώ παιδί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΟΠΩΣ ΠΑΤΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΩ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΠΡΟΣΘΥΚΗ ΣΥΝΝΗΜΕΝΟΥ.ΤΟ ΠΑΤΑΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΟΒΟΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τα καταφερα!Αυτη λοιπον ειναι η πριγκιπισσουλα μας :D:D !Τωρα που εμαθα πως γινεται θα βαλω και αλλες.μαριασο και ερι ευχαριστω κοριτσια!Αντε βαλτε και οι υπολοιπες τα μωρα σας να τα καμαρωσουμε!!

Το μεσημερι μολις πηγα να ξαπλωσω η μικρη σηκωθηκε.Δεν πειραζει λεω θα τη βαλω να φαει και θα την ξαναπαρει ο υπνος.Αμ δε!!Τωρα ξανακοιμηθηκε!!!!.Και φαινοταν οτι νυσταζε το καημενο αλλα για καποιον λογο δεν κοιμοταν.Δεν ξερω τι της εφταιγε..Παει η δικη μου ξεκουραση :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες τι κανετε???

τζιτζικακι τελεια φωτο ζηλευω τα μαλακια σας εμεις δεν εχουμε καθολου :(

ανλου μου ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη υπομονη κοριτσι μου αυτο ειναι το μονο σιγουρο τωρα χρειαζεται υπομονη φιλακια πολλα ;)

βρε κοριτσια τι εχω παθει με το τρελοπαιδο μου αποψε πηγαμε στην πεθερα μου και την ωρα που επιστρεφαμε κοιμηθηκε την εβαλα και εγω στο κρεβατακι τις και λεω και εγω ουαουυυυ αποψε θα κοιμηθω απο τις 9,30 να ξεκουραστωα απιστευτω την ωρα που εβαλα και εγω τις μπιτζαμουλες μου τσουπ ξυπνησε και τωρα καθομαστε ξανα στο σαλονι αυτη την εβαλα στην κουνια μπας και κοιμηθη :roll::roll:

σημερα πηγαμε στο ξενοδοχειο που καναμε τον γαμο για να μιλησουμε για την βαφτιση μαλον εκει θα καταλιξουμε μου αρεσει πολη ο χωρος και ξερω οτι και τα φαγητα τους ειναι αψογα ειναι διπλα στην θαλασσα μεσα σε κηπους τελειο αυριο θα παρω και τηλεφωνο την εκκλησια να δουμε για ημερομηνιες ειναι ενα πολυ μικρο εκλησακι και αυτο διπλα στην θαλασσα

φιλακια σε ολες κλεει η πριγκιπεσσα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσακια καλημέρα!

Καταρχήν Ανλου μου σου στέλνω εγώ και η μπεμπα τη θετική μας ενέργεια σε εσένα και στον γλυκό μπεμπουλη! Όλα θα πανε καλά! Περιμένουμε νεακια σας!

Εμείς πήγαμε την Τρίτη και κάναμε το εμβολιακι μας. Όλα πήγαν καλά, δεν έκλεψε παρά πολύ, μόνο που πρηστηκε λίγο σε εκείνο το σημείο. Είμαστε 6.080 και 62 εκ. Δεν πήραμε παρα πολυ γιατί είχαμε χάσει με την αρρώστια. Α κοψαμε και τις αποστηρωσεις και την επόμενη Παρασκευή ξεκινάμε ρυζαλευρο σιγά σιγά!

Καλα τζιτζικακι τι κούκλα είναι αυτή; Και τι ωραίο φορεματακι είναι αυτό;

Αυτό το φορμακι κορίτσια το πήρα και σε μεγαλύτερο!

Ερη μου σε ζηλεύω θέλω και εγώ βολτουλα με τον αντρουλη μου και την μπεμπα! Να φανταστείτε ότι δεν έχουμε βγει ακόμα οι τρεις μας έξω! Ο αντρουλης έρχεται αργά οπότε δεν έχει κάτσει ακόμα! Χθες την πήρα με το καρότσι και εγώ και πήγαμε εδώ κοντά μια βολτιτσα ήταν τόσο ωραία! Ποτέ θα τα πηγαίνουμε στις κουνιες; :)

Τα μωρά κοιμούνται μέσα στο αμάξι συνήθως! Και εγώ την έχω πάρει πόκερ φορές με το αυτοκίνητο. Στην αρχή είχα και την μαμά μου αλλά μετά αφού είδα ότι αυτή δεν βγάζει κιχ πήγαμε και μόνες μας!

Μαμουνακι μου δυστυχώς δεν μου το αφήνει.

Αυτά που λετε κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα...

καταρχην να ευχηθω στον γαμπρουλη μας κ την αννουλα να πηγαινουν ολα τελεια να μην ταλαιπωρηθει καθολου, κ να αναρρωσει γρηγορα απο ναρκωση. πολλες ευχουλες κ θετικη ενεργεια!!

ερη τελεια τα κιλακια της μπεμπουλας.

μπαρμπι θα παΡει βαρος κ σενα γρηγορα, δε τη φοβαμαι τη μπεμπουλα ειναι φαγανη.

εμεις χθες πηγαμε σε καφε οι 3 μας στη λιακαδα, θα βαλω φωτο μολις βρω χρονο να τις περασω

τωρα εκανα αντληση κ φευγω για σουπερμαρκετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΛΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ???

ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ??ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΕΞΩ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ.

ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΛΑΠΙΤΙΟΠΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη τελεια φωτο..σα 2 σταγονες νερο!!!

να χαιρεσαι την πεθερα σου πολυχρονη. του χρονου θα γιορταζει κ η μπεμπουλα τετοια μερα ε?

ανλου τι εγινε???περιμενουμε νεακια οταν ηρεμησετε..

καληνυχτα σας και ονειρα γλυκα. φιλια στα μωροπατουσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι ξενυχτάω οεο! η μικρη δεν με εχει αφησει σε χλορο κλαρι.!!

barbiera δεν εισαι η μονη που αντιμετωπίζει προβλημα με το θέμα κιλών! και εμενα πήρε πάρα πολύ λίγο βάρος τον προηγούμενο μήνα. μόνο 300γρ. Ο γιατρός μου είπε ότι αν δεν πάρει και αυτό τον μήνα 500 γραμμαρια το ελάχιστο θα μου αρχήσει και εμενα τις κρεμούλες.

Επίσης και εμένα μου είπε να μην αποστειρώνουμε πιά τίποτα αλλα εγώ ακόμα φοβάμαι να μην τις τα αποστειρώνω. Βασικά μου το είχε πεί απο τον προηγούμενο μήνα αλλά εγώ έκανα ότι δεν τον άκουσα.! Μικρά δεν είναι ακόμα ώστε να μην τα αποστειρώνουμε?? Να μου πείς εδώ βάζει τα χέρια της στο στόμα και τα πιπιλίζει τα οποία δεν είναι αποστειρωμένα αλλα εγώ ακόμα φοβάμαι. Ασε που έχω και έναν σκύλο μέσα στο σπίτι ο οποίος εάν πέσει κάτω οτιδείποτε του μωρόυ το κλέβει και το μασουλάει οπότε ψιλοσύχαίνομαι να μην τα αποστειρώνω.

Οσο με τα κιλά βρε κορίτσια η μικρή εξακολουθεί να μην περνει πολύ βάρος πήρε σε 10 μέρες μόνο 100γρ (μου έχει γίνει ψύχωση και την ζυγίζω κάθε μέρα!!!!) Τι θα κάνω θεέ μου! είναι πολύ αδύνατο! σας είχα γράψει τις προάλες ότι προσπάθησα να της δίνω και συμπλήρωμα αλλα δεν το πίνει και όταν τις βάζω το μπιμπερό χτυπιέται σαν χταπόδι!!

είδα σε ένα περιοδικό ότι η medela έχει βγάλει ένα μπιμπερό που είναι σαν το γυναικείο στήθος και έλεγα να το πάρω μπάς και πιεί απο αυτό αλλα΄πήγα σήμερα να το αγοράσω και η κοπελα στο μαγαζί μου ειπε ότι είναι μόνο για το μητρικό γάλα και ότι αν βάλεις απο το άλλο δεν τρέχει!. Ακου να δεις τώρα τι βλακεία!!!!! ελπίζω όταν θα ξεκινίσουμε τις κρεμούλες τουλάχιστον να τρώει αυτές και να μην έχουμε πρόβλημα και με αυτές!!!!!!

Εντωμέταξύ και αυτή η τηλεώραση τέτοιες ώρες που ξαγρυπνάω δεν έχει και τίποτα όλο επαναλύψεις !!!!!!!!!! τι φρίκη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκά!

Τι κάνετε;

Μαριασο μου μην αγχωνεσαι και τησ αδερφής μου η μικρή μετά τον 4ο δεν είχε πάρει πολυ γιατί αυξάνεται η ποσότητα που θέλει γι' αυτό και θέλει συνέχεια γάλα. Αφού της δίνεις κάθε λίγο και λιγάκι θα σου αυξηθεί το γάλα και τον επόμενο μήνα θα δεις ότι θα είναι μια χαρά! Έτσι τουλάχιστον έγινε με την ανιψιά μου.

Μαμουνακι πλησιάζουν οι μέρες που θα επιστρεψεις στη δουλειά! Τι θα κανεις θα βγάζεις με θηλαστρο και θα της το δίνεις η θα σταματήσεις το δικό σου γάλα; Ποιος θα την κρατάει τη ζουζουνα; Η μαμά σου;

Ανλου μου εύχομαι όλα να πήγαν καλα!

Ερη μου καλα ίδια εσυ; Πωπω έχεις κάνει καλή δουλειά! Τι κούκλες μαμά και κόρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

mariaso ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.

ΑΝΛΟΥΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??????????

ΒΑΡΒΙΕ

ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΝΟΜΙΖΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΠΙΣΩ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΜΑ Κ ΚΟΡΗ..ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η mariaso ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΣΕΠ-ΟΚΤ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑ...Ε ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ...ΜΕΤΡΙΟΦΡΣΥΝΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello! σήμερα κατάφερα να κοιμηθώ μόλις 4 ώρες συνεχόμενες και είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!!! !

τι ωράιο μαγειρέψατε σήμερα?? έγώ έκανα φακές που έχω να φάω απο πρίν γεννησω.....! είχα ξεχάσει ότι υπάρχουν και σήμερα έπαθα φλασία!!!

ΤΙ ωραίες μέρες που κάνει αυτές τις μέρες! θέλω να πάω βολτίτσα άλλα όλοι δουλέυουν και δεν βρίσκω κανέναν να μου κάνει παρέα :( τι κρίμα που δεν είναι καμία σας από Κρήτη....

¨εχουμε κανένα νέο απο το αγγελούδι της ανλού???

σήμερα έχω τα κέφια μου!!!!! αφιερώνω σε όλα τα μωράκια σας το παρακάτω θεικό τραγουδάκι που τραγουδάω και εγώ στην κόρη μου συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!Τι κανετε κοριτσια μου?Εμεις καλα,λεμε να βγουμε βολτουλα το απογευμα :D:D

ανλου περιμενουμε νεα!Με τοση θετικη ενεργεια σιγουρα ολα πηγαν καλα!!

μιρια ωραιος ακουγεται ο χωρος για βαφτιση!Βαλε μας και καμια φωτο να δουμε!!Για τα μαλλακια μην σκας,θα βγαλει σιγα σιγα.

μπαρμπι μου λογικο να χασατε με την παλιοαρρωστια!!Ξεκινατε και κρεμουλες ε?Αντε καλη αρχη!Εγω σκεφτομαι να μην δωσω κρεμες,να προσπαθησω μονο φρουτα και σουπιτσες.Θα δουμε βεβαια τι θα πει και ο παιδιατρος.Εχουμε ραντεβου σε 2 βδομαδες περιπου.

ερι μαμα και κορη ειστε ιδιες!!!!!Φτου φτου.Η δικια μου μαλλον στον μπαμπα μοιαζει,αλλα ευτυχως εχει τα ματια μου :D:D Να χαιρεσαι και την πεθερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα μετα απο ενα μικρο διαλειμμα ;);)

μαμουνακι ξεκινας δουλεια?Και εγω ρε κοριτσια σκεφτομαι να ψαξω κατι (δεν εργαζομαι) αλλα απο την αλλη δεν θελω να αφησω τη μικρη ακομα.Δεν ξερω :?:?

μαριασο μια χαρα τα καταφερες!Ευχαριστουμε!!Για την αποστειρωση καλα κανεις μωρε και συνεχιζεις,αφου εχεις και το σκυλακι!Μακαρι να ημασταν κοντα,να πηγαιναμε μαζι βολτα.Κρητη ειχαμε ερθει πριν 6 (νομιζω) χρονια,στην Ελουντα συγκεκριμενα.Η μικρη σου ειναι γενικα δυσκολη με τον υπνο?Και η δικια μου ηταν χαλια αλλα ξαφνικα πριν 2 βδομαδες περιπου μπηκε σε προγραμμα μονη της :shock::shock: Τουλαχιστον το βραδυ γιατι τη μερα δεν κοιμαται σχεδον καθολου ακομα.Φακες εχουμε και εμεισ σημερα.Τις ειχα φτιαξει χθες δηλαδη και σημερα τρωμε ο,τι περισσεψε ;)

Καλο απογευμα,φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες φιλεναδες τι μου κανετε??

εγω εβαψα τα μαλια μου μια φιλη διλαδη μου τα εκανε και τωρα περιμενω 5 λεπτακια για να παω να κανω μπανακι το απογευμα εχω και ραντεβου για νυχια :D:D

ανλου μου τι εγινε ο μπεμπις πως τα παει?? πες μας τα νεα σου οταν μπορεσεις :!:

ερη οντως μιαζεται δεν ξερω για τωρα παντως στην φωτο μιαζεται πολυ :!::!: εμενα μιαζει στον μπαμπα τις :(

τζιτζικακι δεν εβγαλα φωτο αλλα θα ψαξω να δω αν εχω καμια απο τον γαμο που καναμε την χεραιτιση εκει και θα βαλω

μαριασο μην αγχωνεσε για το βαρος θα αρχισεται κρεμουλες και θα παρει σιγουρα βαρος ;)

barbie μου τι κανετε τι νεα??

εμεις εχουμε παιδιατρο την δευτερα για να δουμε ποσο πηρε το καμαρι μου :!:

εγω μαγιρευω ρολο κοτοπουλο γεμιστο με πατατουλες στον φουρνο

λοιπων ομορφες σας αφηνω παω να λουστο στο τελος δεν θα μου μινει τριχα :roll: φιλακια σε ολες

βρε κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα εχει καμια νεα απο την σταγονα εχει πολυ καιρο να μας γραψει ελπιζω ολα να ειναι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σήμερα δεν είμαι και στα πολυ καλα μου ψυχολογικά! Πριν λίγο πήγα τουαλέτα και είδα λίγο καφέ, λετε να μου έρχονται; Λετε αυτές οι ορμονες να οφείλονται για τη ψυχολογία μου;

Μαριασο μου και εγώ φακες έφτιαξα σήμερα.

Η μικρή μου από χθες έχει βλενες στα κακά της πήρα τη γιατρό και μου είπε ότι ίσως την πείραξε κάτι από αυτά που εφαγα. Μου είπε να κάνω λίγο δίαιτα και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...