Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε????τα μικρουλια σας πως ειναι??????

εμεις ειμαστε πραγματικα σημερα πολυ πολυ καλυτερα!!!!!!!!!!!εγω ειμαι μια χαρα οπως κ τα παιδια!!!!!!!!!

μονο λιγος βηχας μας εχει μεινει ο οποιος πιστευω να φυγει σε κανα δυο μερες κ αυτος!!!!!!αχ πολυ χαιρομαι που επιτελους ειμαστε ενταξει!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

λετισια μου καλο ταξιδι να εχετε κ να περασετε πολυ πολυ ομορφα κ να ξεκουραστεις!!!!!!!κ με το καλο να πατε στο καινουριο σας σπιτακι οπου να εχετε μονο ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!

μιρια μου ε κ εμεις το τσικνισαμε λιγακι ετσι για το καλο!!!!! ;);):D

ανλου μου μπραβο ο μικρουλης σου ειναι οντως ψιλος!!!!!!!κ εμενα κ τα δυο μου τα παιδια στην ιδια ηλικια ηλικια με τον μικρουλη σου ηταν 69 ποντους!!!!!μια χαρα ειστε μπραβο!!!!αντε μεγαλωνετε βρε τι καλα!!!!!!!!!!!

ελενη μου πρωινος πρωινος ο ο μικρος σου ε?????τελικα η βερνταλ ειναι καλη????εμενα ο αγγελος απο την αντιβιωση (το ογκμεντιν),εκανε δοιαρια κ εχει κοκκινησει αρκετα το κωλαρακι του!!!!αλλα σημερα που τον ειδα ειναι καπως καλυτερα!!!!εμας η παιδιατρος απο στερεες πρωτα μας ειχε πει να ξεκινησουμε βανιλια κ μετα φρουτα!!!!!!!τωρα ειμαι μια χαρα κοπελα μου δοξα το θεο επιτελους συνηλθα!!!!!!το μικρουλι μου σπορακι μια χαρα ειναι κ αυτο εκει μεσα!!!!!!!!!αχ το μικρουλακι μου :x:x:x !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στον γυναικολογο θα παω μετα την κ.δευτερα μου ειπε!!!!!!αχ ανυπομονω!!!!!κ η αννα μαρια μου με τον αγγελακο μου ενταξει ειναι τωρα ,το μονο που εχουν ειναι βηχα που κ που!!!!!!!!!!

τι αλλα βρε κοριτσια μου????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιάννα μου πολύ καλή η verdal, την πρώτη μέρα απογοητεύτηκα γιατί δεν είδα διαφορά, σημερα όμως πολυ καλύτερα.. κι εμένα από διάρροια το παθε. μόνο που πρέπει να την βάλεις για 3 μέρες κ όχι παραπάνω, βέβαια πιστεύω πως δεν χρειάζεται κ παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α να σε ρωτησω βρε ελενακι μου γιατι δεν πρεπει να την βαλουμε πανω απο τρεις μερες?????

η σουντοκρεμ τη χρησιμοποιω τρια χρονια αλλα απ'οτι διαβασα δεν ειναι κ τοσο καλη ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ.ΜΕ ΨΑΧΝΑΤΕ Ε?ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ Ε?ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΠΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΕΙΔΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΟΛΕΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!apo xthes den exw internet kai twra i syndesi einai xalia opote den sxoliazw polla.

stagona epitelous!!!mas eleipses

eri mi fygeis!!!!!!!!!giati?????????

emeis kala,eimaste 62,5 pontous kai 6250 se kila.ksekiname froutakia!

tha ta poume!filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ καλώς ήρθες πάλι... είμαι σχετικά καινούρια κ δεν τα έχουμε πει ξανά....

μπράβο σου πάντως.. τρία παιδιά και δουλειά;;; πολύ καλή σε βρίσκω...

πόσο είναι τα παιδάκια σου;

εμένα ο μπεμπάκος μου είναι 4 μηνών.

tzitzikaki μπράβο σας.. καλή αρχή με τις κρεμούλες σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα κοριτσάκια! Σταγονίτσα καλώς ήρθες και πάλι κοπέλα μου! μας είχες λύψει αρκετά!

Βλέπω ότι πολλές απο εσας τελικά αρχισαν τις κρεμουλες...! αντε βαλτε καμια φωτογραφία με τα μπεμπακια σας πασαλημένα την ώρα που τρώνε! εμείς θα πάμε την άλλη εβδομάδα στον γιατρό.. άντε να δουμε και εμέις πότε θα ξεκινήσουμε τις κρεμούλες! οχι τιποτα άλλο άλλα θέλω να εγκαινιάσω και το καινούργιο καρεκλάκι φαγητού που της πήρα. είχα δεί στο κατάστημα και μου άρεσε πάρα πολύ το καρεκλάκι της chicco σαν και αυτό που έχει πάρει το μαμουνάκι αλλά όταν πήγα στο μαγαζί είχε με εκπτωση το καρεκλάκι της peg-perego και της πήρα αυτό... Χθές την έβαλα να καθήσει να δώ πως είναι και ομολογώ ότι το μωρό χανώταν εκει μέσα!!!!!!! Βρε κορίτσια είχα σφίξει τα λουριά τέρμα και πάλι της ήταν φαρδιά και της έπεφταν!

Βασικά το ψιλομετάνιωσα που της πήρα αυτό το καρεκλάκι γιατί δεν έχει 2ο μαξιλαράκι μειωτήρα και τώρα που το πολιβλέπω η ταπετσαρία του δεν με πολυενθουσιάζει. :(

τέλος πάντον.. δεν θέλω να το σκέφτομαι.

για πείτε εσεις και τι άλλα??

αααααααα! ΞΈΧΑΣΑ .. τα μπεμπάκια στις φωτογραφίες με τις στολές είναι σκέτα κουκλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ενταξει ελενη μου ,σιγουρα η παιδιατρος ξερει!!!!!!!ωρες ωρες κανω κατι ερωτησεις ε??? :lol::lol::lol:

γεια σου σταγονα!!!!!!!κ εσυ τρια παιδακια εχεις???????πως ειναι με τρια παιδια καλη μου???σε ρωταω γιατι καποιες στιγμες με πιανει τρελο αγχος!!!!!!εχουν μεγαλη διαφορα τα δικα σου παιδακια???????

να τα χαιρεσε κ να τα καμαρωνεις κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαριασο μου ισως σε κανα μηνα (κ λιγο παραπανω), που θα εχει μεγαλωσει ο μπεμπουλα σου της ειναι μια χαρα οι ζωνες απο το καρεκλακι της!!!!!!!!!λογικα απο τον αλλο μηνα θα ξεκινησετε κ εσεις τις κρεμουλες!!!!!!!

αχ τα κοριτσακια ειναι μια γλυκα!!!!!!!!δεν ξερω αλλα νομιζω πως εχω κοριτσακι!!!!αυτο το ενστικτο εχω!!!!!!!αν κ θα ηθελα αγορακι 1ον:για να την εχω μαι την πριγκιπισσα μου κ 2ον γιατι τα αγορακια δειχνουν με τον δικο τους τροπο την αγαπη τους!!!!!!!!

λεω τωρα 'γω,βασικα γερο παιδακι να ειναι κ οτι να'ναι!!!!!!!!!!!!εξαλλου εχω κ την πριγκιπισσα μου κ τον αγγελο μου!!!!!!!!

πω πω παλι σας ζαλισα!!!!.........ντοπη μου!!!!!!! :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια...τι κανετε?Εμεις ετοιμαζομαστε γιατι 5μιση εχουμε ραντεβου για εμβολιο...

Χθες βγηκαμε ,πηγαμε σε μια ταβερνα με παρεα και τα μικρα το καταδιασκεδασαν...και εμεις δλδ καλα περασαμε...ξεσκασαμε...

Κοριτσακια δεν προλαβαινω να σχολιασω για την καθεμια ...απλα μπηκα να σας πω οτι θα τα πουμε απο Κυριακη-Δευτερα γιατι δεν θαχω ιντερνετ.

Καλο Σαβ/κο σε ολες...Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stagonitsa mou minaki mou gliko pws einai o mikros paidaros...???? loipon anoixe to facebook kai des ligo ta minimata sou!!!!! tzitzikaki mou sou steila proswpiko minima, apantise mou please oso sintomotera mporeis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑ ΕΔΩ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑΤΕ ΓΡΑΨΕΙ.ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ ΣΤΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ.ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ ΑΠΟ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ.ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 12 ΕΤΩΝ,ΤΟΝ ΚΟΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ.ΗΛΙΑΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΑΡΚΕΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ,ΤΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΕΧΟΥΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ.ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε?ΑΝΛΟΥ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ Ε?ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ FB ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ.ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ.Α ΚΑΙ ΑΕΡΟΛΙΝ.ΑΣΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ 40 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΜΙΡΙΑΚΙΙΙΙ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΠΟΛΥ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ.ΕΡΗ?ΓΙΑΤΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΤΟ FB.ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε?ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ?ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?ΠΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ?ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΑΑΑΓΓΓΟΟΟΟΝΝΝΝΑΑΑΑ!!!! Γιουχου!!! Επιτέλους!!!

Μας έλειψες ρε κοριτσάκι και ανησυχήσαμε! Όλα καλά τώρα? Άστα μακριά από εμάς οι αρρώστιες!! Ας μην τα ξαναπεράσουμε ποτέ αυτά! Εμείς είχαμε μπει στο Μητέρα. Άντε τώρα θα τα λέμε πιο συχνά ελπίζω! Αχ πόσο χάρηκα δεν λέγετε κοριτσάκι!

Λοιπόν αύριο ο αντρούλης μου φεύγει και θα γυρίσει την Κυριακή το απόγευμα και μαζί και το λαπτόπι οπότε δεν θα μπορέσω να σας γράψω! Σας φιλώ όλες!

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για την παπαρουνίτσα μου! Αλλά και ο ποντικούλης δεν πάει πίσω!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταγονιτσαα μου! το ξερα οτι σεεχει πιασει εργασιομανια.καλως ηρθες παλι. ανησυχησα ομως γιατι μετα το μπεμπη που ηταν αρρωστος χαθηκες κ ανησυχουσα. ολα καλα ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες μανουλες κ υπεροχα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε σημερα??????????????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd:-bd

εγω αποψε ειχα ψιλοαυπνιες αλλα προσπαθησα κ καταφερα να κοιμηθω καπως!!!ξυπνησα ομως απο πολυ νωρις,εφτιαξα τα μαλλακια μου που τα εβαψα το βραδυ (κ βαριομουνα να τα στεγνωσω κ κοιμηθα με βρεγμενον καφαλι :roll::roll::roll: ),κ τωρα σιγα σιγα θα ετοιμαστω γιατι εχω να παω να κανω κατι κουρεματακια!!!!!!οι υπολοιποι κοιμουνται!!!!!! :lol::lol:

σταγονα μου καλοσηρθες κ παλι,καλη επιστροφη!!!!!!!!!να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!!!!!!να τα χαιρεσε κ να τα καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι εγω σε ρωτησα μινα μου για τις ηλικιες.εσενα ειναι μια χαρα που εχουν κ αρκετη διαφορα μεταξυ τους!!!!!!εμενα που ειναι κοντα κοντα??.......τελοσπαντων ολα θα γινουν!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω μινακι μου παρα πολυ!!!αχ μινα μου δεν θα μπορουσα μςε τιποτα να του κανω κακο στο μικρουλι μου αλλα στην αρχη σοκαριστικα παααααααρα πολυ οταν εμαθα πως ειμαι εγκυος........τωρα ομως ενταξει εχω ηρεμησει κ βλεπω τα πραγματα πιο αισιοδοξα!!!!!α εκτος απο καποιες στιγμες που με πιανει!!!χιχι!!!κουκλος ο παιδαρος σου κοριτσι μου!!!!φτου φτου!!!!!!!τωρα περασανε αυτα,να ειναι καλα ο μικρουλης σου κ να ειναι παντα γερος κ υγειης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ κοριτσια το κοβω να σας πριζω εδω!!!!οταν το παρακανω να μου το λετε!!!οκ????? :D:D:D

θα τα πουμε μετα κοριτσακια μου καλα οταν τελειωσω απο τη διουλεια κ επιστρεψω!!!!!!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ο μικρουλης σου μινα μου!!!!!!!!!!!!!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: οντως πολυ μπροστα!!!!μακαρι να βγει κ εμενα το μικρουλι μου ετσι ωστε να γλιτωσω κ το πολυ νταντεμα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι ενας κουκλος!!!!!!!!!!!!!!!!!να σου ζησει κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!

*α κ νομιζω πως σου μοιαζει ε???? η κανω λαθος???? :roll::roll::oops::oops::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...