Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιοδος και περιεργος πονος!!!


Recommended Posts

καλησπερα σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!εγω μολις χθες αδιαθετησα και ειναι ολα νορμαλ οπως και καθε μηνα αλλωστε.απο χθες το βραδυ ομως και μεχρι σημερα εχω εναν πονο πολυ περιεργο που δεν τον ειχα ποτε αλλοτε.ποναω στην κοιλια μου χαμηλα και κυριως αριστερα,(αφου το μεσσημερι ''εμεινα'' απο τον πονο).θα ηθελα να σημειωσω πως τα συμπτωματα της περιοδου(καθως και κατι αλλα περιεργα) ξεκινησανε αρκετα νωρις απ'οτι αλλες φορες,ενω ο κυκλος μου ειναι παντα σταθερος και πως δεν εχω κρυωσει :roll::roll::roll::roll::?::?::?: .καθε αποψη σας θα μου φανει χρησιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην τελευταια περιοδο πονουσα αφορητα!! ενω μετα τη γεννα την περνουσα στο πολυ χαλαρο, αυτη με ειχε ταραξει η κοιλια μου κ η μεση μου! κ μετα απο μια μερα αρρωστησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην τελευταια περιοδο πονουσα αφορητα!! ενω μετα τη γεννα την περνουσα στο πολυ χαλαρο, αυτη με ειχε ταραξει η κοιλια μου κ η μεση μου! κ μετα απο μια μερα αρρωστησα!

ετσι και εγω καλη μου μετα την πρωτη μου γεννα δεν ποναγα τοοοοοοσο πολυ,καμια σχεση.αλλα τωρα αυτη τη φορα....τι να πω....πολυ περιεργα πραγματα(και το μονο που με ποναει ετσι ειναι η κοιλια.τι να πω θα δειξει.... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hliana mou kalytera na rwtouses ton ginaikologo soy,,,alla mporei na krywses kai gia auto na ponas ligo parapanw apo oti sinithws! :roll:

τι να πω βρε μωρουδενια μου, ισως να ειναι καποιο κρυωμα...αφου ειχα και ολα τα αλλα μαζι,μπορει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Perastikoulia sou iliana mou!!!!! :D Ego pisteuo oti tha ine kapio krioma kai adiathetises kiolas giato ine ligo perisotero o ponos :roll:

καλημερα alex/poli μου,σε ευχαριστω πολυ!!τι να πω ισως ειναι ετσι μπορει και να εχω κρυωσει χωρις να το εχω καταλαβει και γι'αυο να ειναι ετσι.σε ευχαριστω πολυ!!!! :D:D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...