Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

αχ ρε χρυσα.. πολυ στεναχωρεθηκα κ μονο που το διαβασα...

ιουλια σε ποιον πας?

μπουρεκακι ειδα κ σενα στον υπνο μου!! εκανες χωριακη τελικα? ποση ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας είπα? πριν μια ώρα λάβαμε πακέτο από τα πεθερικά, είχε δωράκι και για μένα: 2 τσάντες υφασμάτινες για να βάζω το ψωμί αφού το αγοράσω από τον φούρνο!!!!! :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεκακι τελεια!!!!!

μα δε χρειαζεται να σε ξερω... εχω ανθηρη φαντασια!! μηπως αμφιβαλλεις??? :lol::lol::lol:

ειδα οτι ησουν μπαργουμαν! κ πολυ σεξι κοψιδι!!! καστανη με ισια μακρια μαλλια

αργυρουλα πολυ ωραιο δωρο!!

αχ ολο σε σκεφτονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena... φιλικα στο λεω...ξερεις ποσο σε συμπαθω....

Δεν εισαι καλα!!!

Σε λιγες ωρες μονο γραφτηκαν 11 σελ! :shock:

Κ εγω εχω τα μισα μαλλια μου ασπρα!Τυπου μεζ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Απο τα 16-17 μου αρχισαν...

η αδερφη μου τωρα 14,5 κ εχει ηδη 2-3!!!

ο αδερφος μου ουτε 1! :shock:

Αλλα η αληθεια ειναι πως εκεινος δεν ειναι τοσο εξυπνος ουτε τοσο αγχωδης!Στην κοσμαρα του! :lol:

(ευτυχως δεν διαβαζει μαμμυ! :P )

Μπραβο Ιουλια!!!!!Αντε να το "λιωσεις" το αμαξι!!!Τα εισαγωγικα προσεξε!!! :lol:

Αργυ παλι καλα που δε σου εστειλε αλευρι για να ζυμωσεις ρε!

Χρυσα μια χαρα εισαι τωρα!Πολυ πιο γλυκια απο τοτε!Ειδικα οταν χαμογελας!

Αντε Γιωτου φτερα στα ποδαρακια του!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα τελεια!!!

Αντε και καλα κινηγητα!!!

Εμενα παντως μου αρεσω οπως ημουν τοτε...

αλλα να εχω τα τωρινα μυαλα ...και το τωρινο εισοδημα....

Παω στο μωρο μου..

ο αντρα ςμου θα αργησει παλη...

εχουν συσκεψη για το ποτε θαπληρωθουν..

προσφατα πηραν εναντι 15/06...μια χαρα ειμαστε φτου φτου μας.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

αναστασι με πληγωνεις!!!!!!!!

μηπως τα λες ολα αυτα γιατι θες να γινεις η προσωπικη μου ψυχολογος???? :lol::lol::lol:

κ εχεις ως απωτερο σκοπο το κερδος???

εγω εχω 3 ασπρες! μετρημενες! ο τολης εχει μπολικες αλλα δεν πολυφαινονται γιατι ειναι ανοιχτοχρωμα τα μαλλια του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεκακι τελεια!!!!!

μα δε χρειαζεται να σε ξερω... εχω ανθηρη φαντασια!! μηπως αμφιβαλλεις??? :lol::lol::lol:

ειδα οτι ησουν μπαργουμαν! κ πολυ σεξι κοψιδι!!! καστανη με ισια μακρια μαλλια

αργυρουλα πολυ ωραιο δωρο!!

αχ ολο σε σκεφτονται!

:lol::lol::lol::lol: ωραιο ονειρο....αλλα καμοια σχεση με την πραγματικοτητα =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα, εμένα θα μου άρεσε το δώρο.. Θα παιρνεις το ψωμί με τις τσάντες (πόσα ψωμιά πέρνετε?) και θα το βουτάς στο γάλα σου που θα πίνεις με την κουπα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Χρυσα ...δεν διαφερει και πολυ απο τον γαμο της..... ειναι κουκλα απλα με σκουρα μαλλια!

και σταματηστε να λετε οτι εχετε μονο 3-4 ασπρες τριχες..... σας μισω!

αχ καλα που υπαρχουμε και εμεις και εχουν δουλεια οι μκωμμωτριες γιατι αν περιμεναν απο εσας θα πεινουσαν....!

Αργυρω την προηγουμενη σου πηρε κουπα...σωστα?

τωρα τσαντα για το ψωμι

εε ετην επομενη θα σου στειλει μια αγελαδα για να εχει γαλα για το πρωινο σου....μιας και εσυ στερεψς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Χρυσα ...δεν διαφερει και πολυ απο τον γαμο της..... ειναι κουκλα απλα με σκουρα μαλλια!

και σταματηστε να λετε οτι εχετε μονο 3-4 ασπρες τριχες..... σας μισω!

αχ καλα που υπαρχουμε και εμεις και εχουν δουλεια οι μκωμμωτριες γιατι αν περιμεναν απο εσας θα πεινουσαν....!

Αργυρω την προηγουμενη σου πηρε κουπα...σωστα?

τωρα τσαντα για το ψωμι

εε ετην επομενη θα σου στειλει μια αγελαδα για να εχει γαλα για το πρωινο σου....μιας και εσυ στερεψς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι ποιος τη χάρη σου......Τυχερούλα.... =))=))=))=))=)) Πάρε την πεθερά να την ευχαριστήσεις και ρώτησέ τη, που τις πήρε τις τσάντες για να πάρω κι εγώ.... :)):)):)):)):))

Κορίτσια εγώ έχω ΜΙΑ άσπρη τρίχα..... :?:?:?:? Όμως δε με νοιάζει...Δε φαίνεται... :D:D:D Αλλά και πολλές να βγάλω, θα βρω αφορμή για να τα βάφω, γιατί τώρα ο Γιώργος δε με αφήνει.... :roll::roll::roll: Και εγώ δεν καίγομαι να σας πω την αλήθεια.... :D:D:D:D:D:D

Λένα θα στο ξαναπω...Είσαι ανωμαλιάρα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ έβλεπα τον μπαμπάκα μου στον ύπνο μου... :cry::cry::cry::cry:

Έρη μη λες ψέματα...Εγώ είδα άσπρες τρίχες στο κεφάλι σου... 8-}8-}8-}

Επίσης για τους άντρες ξέρετε τι λένε;;;;;; :oops::oops::oops:

Άσπρα μαλλιά στην κεφαλή, κακά μαντάτα στην ψ..λή.... :oops::oops::oops::oops:

Και ξέρω και το άλλο που τους κολακεύει: "Μαλλί βαμβάκι, ψ..λή φαρμάκι..." :oops::oops:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Γιωτάκι καλό τρέξιμο ρε..... :D:D:D Παρεπιμπόντως τέλεια η ταλιμπανο-οικογένειά σας από κάτω..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία μαρή έχεις άσπρα μαλλιά;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Σα δε ντρέπεσαι και μας το παίζεις πιτσιρίκα..... =))=))=))=))=))=))=))

Επίσης, έχω να σου πω ότι πεθαίνω για τσουρέκιααααααααααααα..... :@):@):@) Κι εσύ μωρή τώρα βρήκες να φτιάξεις που άρχισα δίαιτα;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Βίκυυυυυυυυυυυυ που είσαι ρε;;;Τι κάνει η γλωσσοκοπάνα;;;;; :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω περαστικα σας..γιατι να πατε γιατρο απο την πρωτη ημερα;μετα την τριτη κανονικα,εκτος κ αν ο πυρετος δεν πεφτει..σε καθε περιπτωση,δεν κανεις ενα τηλ.στον παιδιατρο;να ησυχασει κ ο αντρας σου..

γωγω..δε το λες οτι του πηρα τον αερα!με πηρε κ με σηκωσε για την ακριβεια!με το που πηγα να ξεπαρκαρω με πηρε η κατηφορα,μ΄αρεσει που ο χ. μου το ειχε παρκαρει κ σε βολικο σημειο!! κ ευτυχως ημουν ψυχραιμη κ σηκωσα χειροφρενο,εκλεισα κ τον καθρεφτη μου καπου,ενα μπαμ ακουσα κ παγωσα,αλλα ενταξει,μια γρατζουνια που εφυγε με μια αλοιφη που ειχε ενας συναδελφος,κ για να παρκαρω φυσικα πηρα τηλ. κ μου το παρκαρε ενας συναδελφος!!α χα χου χα!!!

οποτε..οχι κ αστερι χρυσα!!χα χα χα!!αλλα θα συνηθισω!κ δε μου εβαλε κ Ν ο χ.,οποτε κοντεψα να παθω καρδιακο οταν με επιασε φαναρι σε ανηφορα κ ο απο πισω ηταν κολλημενος πανω μου!ευτυχως ολα καλα!

α!χρυσα ειδα φωτο στο fb!εδω δεν μπορω,οπως σας εχω ξαναπει δε μου εμφανιζει καμια φωτο..κλαψ!οντως ησουν κορμαρα,ΑΛΛΑ η γλυκυτητα κ η ζεστασια που αποπνεεις ισοσταθμιζουν τα λιγα παραπανω κιλακια!γι αυτο κ ο χριστοφορος ειναι τοσο γλυκας!

Αναστασια,τα εισαγωγικα πρεπει να προσεξω!!!!!αν κ..οπως λεω στο χ. κ συφιλιαζεται!,μεικτη ασφαλεια εχω...δε βαριεσαι!!οχι,ενταξει,την επομενη φορα θα ειναι καλυτερα!αλλα το παιδι μου θα αργησω πολυ να το παρω στο λαιμο μου!!

ακομη..νομιζω πως δεν εχω ασπρες τριχες..αλλα κ παλι δεν ξερω γιατι τα βαφω..η ριζα παντως σκουρη βγαινει..η μαμα μου στα 50 της εβγαλε ασπρες τριχες!!!!αφου δε τα εβαφε ως τοτε!αλλα τωρα,2 χρονια μετα,εχει κ γενεθλια σημερα η γλυκουλα μου!,εχουν ασπρισει αρκετα κ τα βαφει!

βρε Αργυρω!τί κουλά δωρα ειναι αυτα που σου κανουν τα πεθερικα;;;;;;;;;;;;;;!!βρε μηπως να του εκανες αντιστοιχα δωρακια κ εσυ;;;λεω τωρα..!

γειααααααααααααααααααααααααααααα σαααααααααααααααααααααααααας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω αφου την εβγαλες μονο με μια γρατζουνια να ειμαστε περηφανες!!!!

παω να αφησω τον μικρο στη μαμα μου θα παω για καφε με μια φιλη!!

ποσο καιρο εχω να το κανω... απο οταν ημουν εγκυος!!

επισης πειναω... σημερα εφαγα πολυ λιγο

ενα τοστ με τυρι κ εναν καφε το πρωι

το μεσημερι μια φτερουγα κοτοπουλο κ λιγο μπουτι

κ επειδη πεινουσα ηπια κ μια κοκα κολα λαιτ να με φουσκωσει αλλα ποναει τωρα το σοτμαχι μου πεινιαουυυυυυυυυυυυυυυ

σας φιλω κοριτσαρες μακια μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι έγινε κορίτσια;;

Τα λύσαμε όλα μας τα θέματα και δεν ποστάρετε άλλο;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας είπα οτι θα παω τον αντρα μου να βγαλει αμυγδαλές, κρεατάκια;;

Μου τα μάσαγε χθες και απ' ό,τι κατάλαβα ψιλοφοβάται!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Δεν το διαπραγματεύομαι όμως!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Ο υπνος τα βράδια έχει γίνει ανυπόφορος. Δε θα διεκδικώ άλλο το δικαίωμα μου στον ύπνο!! Η θα τις βγάλει ή θα τον χωρίσω!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ μπράβο!! Το απογειώσατε το τρενάκι γλωσσουδες.

Γωγώ και γω με αυτόν θα κατέληγα. Μια χαρά σου ξηγήθηκε ο άνθρωπος. Τέτοιους γιατρούς θέλουμε. Στο εξωτερικό νομίζω δίνουν μέχρι 42 βδομάδες όχι 40 όπως εδώ. Μην πας μακριά. Η μπουμπού της Νατάσας που ξεχάστηκε μια χαρά στην ώρα της βγήκε. Απλά ήθελε λίγο μαμά παραπάνω από τα άλλα μωρά!! :lol:

Κορίτσια είμαι φυτό από το πρωί. Πονάει το στομάχι μου υπερβολικά. Τι άσχημος πόνος γμτ!! Πριν τα βγαλα όοοοολαααααααα αυτά που έφαγα χτες γιατί σήμερα δεν κατεβαίνει τίποτα. Σας αφήνω. Πάω για δεύτερο γύρο!! :ymtongue::ymtongue:=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ces τώρα τα στεγνώνω στο καλοριφέρ. Είναι τα ρουχάκια της μικρής και να δω πότε θα τα σιδερώσω. Εσύ προκομέντζα είσαι δε σε φοβάμαι! Θα τον βρεις τον χρόνο. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο για τα ασπρα μαλια θυμαμαι ...εμεισ δεν εχουμε ,εγω δεν εχω δει καμοια και του Κ δεν νομιζω να προλαβει να δει γιατι του πεφτουν :lol::lol::lol::lol: τρα τα παιρνει και με την ψιλη και φενετε μονο χνουδι .

νυσταζω ακομα ..μακαρι να κοιμωμουν μεχρι αυριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έστειλα τον Γ σούπερ μάρκετ να μου φέρει υλικά για την πίτα

Ανασκουμπώνομαι λοιπόν, σηκώνω μανίκια και σε λίγο αρχίζω

Εγώ άσπρη τρίχα ΚΑΜΙΑ μπορεί να μοιάσω στον μπαμπά μου που πολλοί νομίζουν

ότι τα βάφει. Μαλλί μαύρο. Ο παππούς μου δε (ο μπαμπάς του μπαμπά μου δε τα τελευταία χρόνια γκρίζαραν οι κρόταφοι του :shock::shock::shock: )

Κορίτσια για Κωνσταντινούπολη πρέπει να βγάλουμε διαβατήριο??

Τίποτα μωρέ απλώς λέμε να πάμε με τη δουλειά τέλος Μαρτίου για 3-4 μέρες \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...