Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Ο Π. παλι με πυρετο, η Μ-Ι μυξες ...πολλς μυξες εγω δουλεια ...νυχτες....!

παω για υπνο!

περαστικά, γιατί πάλι?!!! μου την δίνει φέτος όλος ο κόσμος άρρωστος!!! :evil::evil:

Λένα 2011 ρε συ νόμιζα ότι όοοοολοι θα είχαν!!!! :?:?

όχι φουσκάλες, έχει ανοίξει το δέρμα στα 2, φαντάσου ένα ποταμάκι!!!! :roll::roll::roll: ....ίσως πρέπει να πάω σε δερματολόγο!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα Αργυρουλα!!!!!Βρε πλ. πιατων εδω δεν εχουν ολοι.Και εμεις πριν 2 χρονια πηραμε.

Οι μεγαλες γυναικες (πχ μαμα,πεθερα) δεν εχει καμια.Και επισης πολλες φιλες μου δεν εχουν.

Δε θεωρειται απαραιτητο οπως πχ η κουζίνα.

-4 και ειναι καλος καιρος;;;; :lol::lol::lol: Καλα να περαστε αν βγειτε έξω.

Αναστασια μου φυσικα και σε διαβασα.Οσον αφορα τι ειναι φυσιολογικο και τι οχι σε ενα παιδι δε νομιζω να μπορει να το πει καποιος με ακριβεια.Και εμενα ο Ν. 22 μηνων και δεν κοιμαται ουτε λεπτο μονος.Ολοι λενε οτι δεν ειναι φυσιολογικο.Τι να κανω όμως;;;;

Επισης σιδηρο πηραμε και εμεις που μια χαρα τρωμε.Και φρουτα και κρεας και λαχανικα.

Το οτι κουραστηκες απο τον αποκλ.θηλασμο το βρηκα απολυτα φυσιολογικο.Τι να σου πω ρε κοριτσακι.

Να ευχηθω, οπως σου ευχηθηκε και η Θου, να φαει συντομα.

Ρε Αφροδιτακη εμενα γιατι μου φαινεται μια χαρα ο Μανωλακης;;;Και στο υψος και στα κιλα.

Θουλιτσα παει ο καθρεφτης ε;;; Παντως υπαρχουν και ιμιντασιον στη μιση τιμη απο τους γνησιους.

Μητσακι μου ποια εισαι στο φεις;;;Θελω και εγω να δω το καθαρο σου κουτελακι!!!! :lol::lol::lol:

Λενα μου καλυτερα εισαι;;Σου περασε;;;

Μαρια τα φιλια μου και περαστικα σας.

Ιουλια και εγω χορευω με το Νικολα το "μεταμορφωσου" και ο Γ. κουναει το κεφαλι του και μας κλεινει την τηλεοραση. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Μαγειρέυω! Πήγα λαική το πρωί και τώρα φτιάχνω καλαμαράκια αλά ζορζ πεπελι!!! :lol::lol::lol:

Η Ειρήνη θα φάει ψάρι...

Εγώ κορίτσια μου είμαι η πλέον αναρμόδια να μιλήσω για το φαγητό. Περνάει βέβαια βάσεις η μικρή που δε θέλει διάφορα αλλά σε γενικές γραμμές είμαστε οκ. Αυτήν την εποχή θέλει να τρώει μόνο μήλα. Κανένα άλλο φρούτο, ούτε χυμό που έπινε πάρα πολύ πριν λίγο καιρό. Από κιλά επίσης δεν είμαστε και στα καλύτερά μας. 10100γρ πριν 2 μήνες ήταν. Τώρα ζήτημα να έχει πιάσει τα 10400.

Αναστασία μου μια μεγάλη αγκαλία!!! ;);););)

Αφροδίτη καμουφλάριζέ τα μπας και του γυαλίσει τίποτα...

Παναγιώτα μου επιτέλους σε πετυχαίνω. Πως είστε; Η μαμά σου έφυγε;;; Πάλι δουλειές κάνεις;;;;

Ιουλία γιατί δεν παίρνεις το τουτού για βόλτα εκτός σχολείου;;;

Λένα περαστικά! Πολύ πυρεττό ανέβασες ρε συ...

Μαρία με γεια και καλοφόρετα τα πραματούδια που πήρες!!!

Θου πάει ο καφλέτης που λέει και η Ειρήνη;;; Αν είναι ηλεκτρικός-θερμαινόμενος έχει ένα 300αρι, αν όχι είναι πολύ φθηνότερος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη ειναι 2011 πρεπει ολοι να εχουμε πλυντηριο πιατων?? δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειται απαραιτητο παντως.. ενταξει καλο ειναι αν εχεις αλλα δεν ειναι απαραιτητο

παναγιωτα πως εισαστε? εφυγε η μαμα σου?

νατασα πως τα πατε?η ειρηνουλα με τη μικρη ειναι οκ?

τα μεμε σου? τα κακα της μικρης βελτιωθηκαν?

παντως κ ο αναστασης εχει μειωσει παρα πολυ τις ποσοτητες που τρωει

σημερα πχ ηπιε γαλα τις 7 ξυπνησε 8.30 κ μεχρι τις 12 που ηρθε κ τον πηρε η μαμα μου ειχε φαει μιση φετα με μαρμελαδα, ενω αλλες μερες ετρωγε το καταπετασμα..

αλλα θα του περασει κ θα φαει, δεν αγχωνομαι

μετα απο 2 μερες επιτελους μου επεσε ο πυρετος!!! εχω 36.7!!!!!!! γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να μην ξανανεβασω...

ρε κοριτσια να ρωτησω κατι

περιμενω περιοδο 6-7 φεβρουαριου κ εχω απο χτες κατι πηχτα υγρα

αυτο σημαινει οτι εχω ωορηξια? ετσι πρεπει να ειναι? κ γιατι ειναι τοσο πηχτα τωρα?

ειναι φυσιολογικο να εχω τοσο αργα ωορηξια? η ειναι επειδη ειμαι αρρωστη?

αν ειναι ωορηξια να τον βαλω κατω!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες! :D

Θουλάκι, με ρώτησε πόσα πήρα; Κιλά; Μέχρι τώρα ή χθες με τη πίτσα που καταβρόχθισα; :lol: Μέχρι την τελευταία επίσκεψη στο γιατρό, μέσα Ιανουαρίου, είχα πάρει συνολικά 3. Αλλά στη καρτέλα μου έχει καταγραφεί μόνο το 1, γιατί την πρώτη φορά που πήγα δε με είχε ζυγίσει! χιχιχι....

Αφροδίτη μου, κι εγώ νομίζω ότι ο Μανωλιός σε γενικές γραμμές διατρέφεται μια χαρά, έτσι δεν είναι; Φάσεις όμως, περνάνε ΟΛΑ τα μικρούλια ανεξαιρέτως. Μην αγχώνεσαι τόσο, θα επανέλθει, θα δεις. Όσο για το ότι απορρίπτει φαγητά και μόνο εξ' όψεως... Χαρακτηριστικό της Β!!!! Βρε καλό μου, βρε χρυσό μου, δοκίμασε, θα σ' αρέσει, είναι πολύ νόστιμο. ΤΙΠΟΤΑ!!! :?

Αργυρούλα, σε σκέφτομαι κι εσένα για τον Λουκάκο. Της αδερφής μου ο μεγάλος, που είναι κανά χρόνο μεγαλύτερος, ούτε τρώει -πέρα από μακαρόνια, σουβλάκι, κανά τοστ- ούτε παχαίνει. Μόνιμο άγχος κι εκείνοι, αλλά κατά τη γνώμη μου, εφόσον δεν ανησυχούν οι γιατροί, ούτε εμείς πρέπει να ανησυχούμε. Άλλωστε, απ' όσο έχω παρατηρήσει, όσο μεγαλύτερο θέμα το κάνεις, τόσο περ/ρο επιδεινώνεις τη κατάσταση, γιατί τα παιδιά αντιδρούν. :?

maimoudaki μου, μέλλουσα συμπεθερούλα, ψήνεσαι!!! :shock: Περαστικά κοριτσάρα μου, εύχομαι μόνο να μη κολλήσει ο μικρός!

Σισσάκι, με το καλό!!!! Πότε πήγες, πότε το 'κλεισες κιόλας το νυφικό;;; Δε παίζεσαι!!! :lol:

pebi, πολλά περαστικά και σε σας!!! Έχετε καταταλαιπωρηθεί μωρέ!!! :(

Παναγιωτοσυμπεθερούλα μου, νομίζω δεν σ' έχω στο fb, θα σου στείλω πμ, να γίνουμε φίλες!!! :lol:

Καλά εγώ δεν διανοούμαι τη ζωή μου χωρίς πλυντήριο πιάτων!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock: Μη με κοροιδέυετε την ακαμάτρα, αλλά φυσικά ήταν απ' τις πρώτες, άκρως απαραίτητες αγορές όταν φτιάχναμε το σπίτι για το γάμο!!!!!!!!!!!! :D

Νατασούλαlovie, MariaIoanna, Μπεμπούλης, Lucky, Franita κι όποια μανούλα ξέχασα, τα φιλιά μου!!! :YMHUG::x:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα και συ φτερό στον άνεμο ε!!! Εμπρός όλα τα σαμιαμίδια ενωθείτε! Αλήθεια το φύλο το είδατε;;; Δεν θέλεις να μάθεις;;;

Λένα είμαι λίγο καλύτερα. Τα κακά είναι 50/50. Πότε πράσινα πότε κίτρινα! Επίσης μπορεί τα υγρά να είναι από την αρρώστια σου. Ξέρω και γω... Είμαι λίγο άσχετη μαυτά!

Και γω δεν μπορώ να διανοηθώ τη ζωή μου χωρίς το πλυντήριο!!! :lol::lol::lol:

Το κουφό για μένα είναι να εχεις πλυντήριο και να μην το χρησιμοποιείς. Η μάνα μου μόνιμα πλένει τα πιάτα στο χέρι γιατί λέει οτι είναι λίγα... :shock::shock::shock:

Μαρία ρισπέκτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμα! :D:D:mrgreen:

Αφροδίτη μην αγχώνεσαι ρε, για το υψος δεν έχει καμία σχέση αν τρώει ή όχι τα πρώτα χρόνια της ζωής του. Ασε που το υψος του Μανωλάκη ειναι μια χαρά! Και εμείς δεν είμαστε και το πρώτο μποι τώρα..

Το υψος του παιδιού επηρεάζεται απο άλλους παράγοντες.. :!:

Να μπειτε εδω να δειτε πάνω κάτω πόσο θα γίνει το παιδί σας.. :mrgreen: Μεσος όρος ε! Υπάρχουν και εξαιρέσεις!

http://health.in.gr/tools/kidsheight.asp

Η Αργυρώ το λέει γιατι στο εξωτερικό, πας να νοικιάσεις σπίτι και τα διαμερίσματα έχουν ήδη μέσα τις βασικές συσκευές οι οποίες ειναι κουζίνα, ψυγείο, πλυντήριο πιάτων.. έτσι πάει έξω το σετάκι..

Φιλάκια, θα έχω κόσμο το απογευμα και το βράδυ..

Α ηρθε ο τυπος απο την μεταφορική.. θα στείλω πολλά πραγματάκια μου απο εω τελικά εκει! Ειμαι χαρουμενη γι αυτο και ειδικά για τα κουζινικά μου και τα βιβλία μου!

Εφτιαξα μια μεγάλη κούτα σε σπιτάκι με πόρτα για τον κωστα, πολυ γέλιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Μια μέρα έχω και εγω να κοιμηθώ και ξύπνησε το σκατούλι από τις 7:30

Ρε κοριτσια πολύ γκρίνια τελευταία η μικρή... μου τη δίνει στα νεύρα... :oops::oops::oops: προσπαθώ όμως και συγκρατούμαι. Γιατί όμως τέτοια αλλαγή;; :roll::roll::roll:

Πώς μπορώ να σας βάλω φωτος από την πρόβα;; Δεν ξέρω... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!τί κανετε;

τα αρρωστουλικα μωρακια καλυτερα;

να ξεκινησω με την Μαρια!Μαρια ΠΟΤΕ δεν εννοησα οτι εισαι αξιεπαινη που αφησες τα μωρακια σου μικρα,αλλα οτι εισαι αξιεπαινη που τα εβγαλες περα υπο αυτες τις συνθηκες!μα ειναι δυνατον να πιστεψες οτι εννοουσα το πρωτο;;;τεσπα!ο γραπτος λογος καμια φορα δημιουργει παρεξηγησεις.

Αργυρω τωρα καταλαβα για τα χερια..σε αναλογη περιπτωση,οταν τα ετριβα συχνα με οινοπνευμα οταν ημουν αρρωστουλα,εβαζα την ενυδατικη σωματος μου!δεν πηρα κατι ιδιαιτερο..

Αφρο ποσα κιλα κ υψος ειναι ο μανωλης κ ανησυχεις;

να σας πω ομως κατι.ο,τι κ να λεμε,δε γινεται να μην ανησυχουμε..σημερα για πρωτη φορα εδω κ μηνες,ο γ. δεν εφαγε μεσημερι κ κοιμηθηκε νηστικος.το παιδι ειναι πολυ καλα στα κιλα του,13.300 πριν 1 μηνα!,ομως φυσικα κ περιμενω να ξυπνησει μηπως κ φαει κ φυσικα κ αν το συνεχισει κ αυριο θα ανησυχω..

σημερα ηρθε η ξαδερφη μου με τον ανιψιο μου σπιτι.ο μικρος ειναι 2 χρονων κ 2 μηνων.θελω τη συμβουλη σας.το παιδι αρνειται να φαει οτιδηποτε μη αλεσμενο.η ξαδερφη μου πηγε να του δωσει σημερα λιγο κεικ κ μολις το εβαλε στο στομα,το παιδι εκανε εναν εμετοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο..αλλο πραγμα!τί ρουκετες..σας λεω..ποσοτητα οση μεριδα αλεσμενου χωραει το μπολ που ταιζαμε τα μωρα μας κ παραπανω..μπλιαξ,αλλα για να καταλαβετε..συγγνωμη..το παιδι το κανει αυτο πολυ συχνα,αναγουλιαζει υπερβολικα ευκολα,κ η ξαδερφουλα μου εχει σκασει..τι λετε να κανει;ενα απογευμα που ημουν εκει,εδωσα μπανανα στον μικρο της κ εφαγε..τις προαλλες ομως με το σπανακορυζο,επειδη μαλλον του σταθηκε λιγο σπανακι,ξανα εμετο..εγω της ειπα να μη τον πιεζει κ να συνεχισει αλεσμενα..αλλα ως ποτε;;πειτε μου αν θελετε τη γνωμη σας..

Νατασα εισαι τρελη;το αμαξι για βολτα ΕΓΩ;χωρις συνοδηγο;;;;;;;με τον χ. το παιρνω..ελεγα να εξασκηθω τωρα με τη διαδρομη του σχολειου που ειναι κ ευκολη κ μετα να αρχισω τις τανζανιες!οποια ομως θελει να ερθει συνοδηγος μαζι μου..μεσα!!!καμια προθυμη;;χα χα χα!!

Σισσιω καλοφορετο,οποιο απο τα 2 διαλεξεις!περιγραψε το μας!!!!

Παναγιωτα ,αντρες παιδι μου!τσ τσ τσ!!Πως τα πας με 2 μωρακια;οσο περνουν οι μερες καλυτερευει η κατασταση;φιλακια!

τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης Λενα..σε ξεχασα!αυτα τα πηχτα υγρα που λες,εγω τα εχω σε μερες ωορρηξιας!!!!

το καλο που σου θελω,ασε τον υπολογιστη κ πιασε τον Τολη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω μη μας βαλεις απο την προβα δε βρηκες το νυφικο στο σαιτ?

δωσε λινκ να το δουμε!

ιουλια καλε να το παιρνεις το αμαξι!!!

να το παιρνεις κ να ερχεσαι να παμε για καφε!! :D οταν γινω καλα!!

αυτο που λες για το παιδακι το εχω ξανακουσει... μια φιλη του αντρα μου απο τη γερμανια που εκανε ιδιαιτερα σε ενα παιδακι 7 χρονων μου ειπε οτι το παιδακι αυτο ετρωγε μονο αλεσμενα!!!! αν ετρωγε οτιδηποτε αλλο εκανε εμετο!! :shock::shock: δε νομιζω οτι θα γινει ετσι κ με τον ανιψιο σου... ουτε κερω τι φταιει ακριβως.. ουφ δυσκολα πραγματα αυτα... ουτε ψωμακι τρωει??

ιουλια ακομα στη δουλεια ειναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Πηγαμε σε ψαροταβερνα σημερα κ η μερακλου μου ετρωγε ψημενο ψωμι με λαδοριγανη!!!

Τη ολοφρεσκια ψαρουκλα ουτε να την φτυσει!

Νιωθω τυψεις(κ αλλη στην παρεα)...Να σας πω γτ?

Απο προχθες που προσπαθω να της δινω φαγητο παντα οτανζηταει γαλα..(+ τη νυχτα που προσπαθω να μην δινω συνεχεια στηθος)

Εχει μια εντονη γκρινια...Τσιριζει κ κλαιει συνεχεια...Νομιζω πως της εσπασα τα νευρα... :oops::(:(

Βασικα ισως ποναει γτ συνεχεια τα χερια στο στομα...Βλεπω ασπρη βουλιτσα στα ουλα αρα ερχεται δοντι...

Λεναρα μου αμαν πια με τα υγρα κ τα κακα σου! :lol::lol::lol::lol:

Ορεξη εχεις αρρωστη γυναικα?Τι σε νοιαζει αν ειναι ωορρηξια?Δεν ειπαμε δε θα το σκεφτεσαι?????

Πατ-κιουτ στον πωπο σου!!!! :lol::lol: (οαντως ναι!Μαλλον ειναι!Καντε σεξ! :lol: Ποτε ειχες περιοδο?)

Μαρια ολο ψωνιζεις ρε συ!!!!!Κ καλα κανεις!!!!!! ;)

Δεν καταλαβα τι παθατε με τα πλυντ πιατων?Μαλλον κατι εχασα εε?

Βασικα εννοειται πως δεν εχουν ολοι...Μαλλον δεν εχουν οι περισσοτεροι

αλλα νομιζω πως ολοι θα επρεπε να παρουν(οταν βρουν τα λεφτα κ τον χωρο)...

Λεει τρελλα απ'ολες τις αποψεις!

Παναγιωτα σ'ευχαριστω για την ευχη κ το κουραγιο!

Ανταποδιδω για τον υπνο σας!Εννοεις πως κ μεσημερι πρεπει να ειναι καποις εκει εε?Δυσκολο!

Νατασακι θελεις να μου υπενθυμισεςι τι κανεις κ τι δεν κανεις εκτος απο τη διατροφη?

Πως ταιζεις?Κομπρεσες δεν κανεις εε?Βελτιωση υπαρχει γενικως?

Μητσακι μου ομορφο νομιζω πως εισαι αδυνατουλα(φτερο στον ανεμο σε χαρακτηρισες) οποτε

κ 23 να βαλεις..μια χαρα!!!

Ιουλια εγω θα'λεγα να συνεχισει να αλεθει τα κυριως γευματα αλλα

να δινει πχ στο χερι βρασμενη πατατα,καροτο κλπ κ οσο κ αν φαει!

Βεβαιως να ειναι κοντα η μαμα αλλα να αφησει το παιδι να εξοικιωθει μονο του με

τα φαγητα κλπ....

Εμενα μου φανηκε περιεργο που μανουλα με 15 μηνων παιδι, που τρωει πραγματικα ΟΤΙ

κ αν του εχουν δωσει,που δεν εχει προσφερει ποτε μη αλεσμενη τροφη!Μονο ψωμι!...

Κ η εξυπνη η μανα μου τι μου απαντησε!Λεει "αν το αλεσει δεν θα φαει ποσοτητα"!

ΕΕΕΕ σωπα!Το θεμα ειναι να φαει ποσοτητα ή να προχωρησει μπροστα?Οκ...δε λεω με το ζορι

αλλα αν το παιδι ειναι ετοιμο...

Καλα η μανα μου κ εμενα πρηζει να της αλεσω!Το εχω δοκιμασει βεβαιως 1-2 φορες αλλα ηξερα πως

δεν ειναι αυτο το προβλημα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν πάρουμε πλ. πιάτων ο ένας έπλενε, ο άλλος στέγνωνε!!! ....αφού κάναμε κουζίνα κουνούργια αγοράσαμε και πλ., όμως ήμουν συνηθισμένη από την μαμά μου, που είχε και όταν ήρθα εδώ δεν είχα και δεν μου άρεσε αυτό.....το θεωρώ εξίσου σημαντικό με το πλ. ρούχων!!! :!:

εμείς μόλις γυρίσαμε από την βόλτα μας, έξω παγωνιά αλλά αναπνεύσαμε καθαρό αεράκι και άνοιξε η μύτη μας!!!! ;):)

Ιουλία δεν ξέρω τι να πω, μόνο να μην το πιέζει το παιδάκι....ίσως θα πρέπει να μην του προσφέρει αλεσμένο ή σταδιακά να του το αλλάζει......

όσο για το αυτοκίνητο, όταν πήρα το δίπλωμά μου, η φίλη μου, μου είχε εμπιστοσύνη και μια μέρα κάναμε το γύρο του Πηλίου, φτάσαμε μέχρι Τρίκερι και είχα βάλει και το "Ν" από πίσω, αλλά αυτό έπεσε στην αρχή του ταξιδιού και δεν το πήρα είδηση!!!! όλα πήγαν καλά όμως, απλά πρέπει να έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου και όλα θα γίνουν!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαλέγεις απο πάνω την ΑΠΑΝΤΗΣΗ (ΟΧΙ Γρηγορη απάντηση), κάτω απο το πλάισιο του post σου εχει 2 tabs, διαλέγεις αυτό που λέει "Προσθήκη συννημένου" κάνεις browse :mrgreen: και ανεβάζεις την φωτό. Πατάς προσθήκη αρχείου και η σελίδα κάνει reload. Πατάς "Προβολή στη δημοσίευση"

DSC01034.JPG[/attachment:1utdxx2z]

και υποβολή!!!

post-4408-13873936116238_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα εισαι μεσαααααααααα;;;;; :lol::lol::lol: Μολις μπηκες βγηκα ρε συ!!!!

Πως εγιναν τα καλαμαρακια;;;;

Βλεπω για 89η φορα τα Φιλαρακια. :?

Η μανα μου θα φυγει την αλλη εβδομαδα και ο Θεος βοηθος μετα.

Αναστασια μου και το μεσημερι θελει καποιον μαζι του να κοιμηθει.Ασε ασε.

ιουλια εχει καποιο οργανικο προβλημα;; (στο φαρυγγα ας πουμε;;; λεω εγω τωρα) ή ειναι ψυχολογικο;;;;

Αργυρουλα δηλαδη και τα σαμπουαν και τα αποσμητικα ολα χωρις πάραμπεν;;;;

Ερη μου πακεταρεις ηδη ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας...

ΤΡι κανετε;;;

εγω μολις γυρησα..

εβαλα τον μικρο για υπνο και θα αρχισω σαν τον Βεγγο να κανω γεννικη την κουζινα και την κρεβατοκαμαρα σημερα..

αυριο το παιδικο και το μπανιο..

σαλωνιθ και γραφειο αργοτερα..

μη γελασετε..θελλω να κατεβασω και κουρτινες..

δεναντεχω παιδια μυρωδιες στο σπιτι..

θα βαλλω και τον Ο να μου πλυνει τα χαλια με την σουπερ πανεξυπνη σκουπ ατου!!

Μαρακι τι ηθελε ςνα με ρωτησεις..επειδη δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω..βασικα εδω θα ειμαι και θα διαβαζω..στειλκε πμ

Μιτσακι και εγω μισουσα το σιδερο..απο τωτε ομως που πηρα το υπεροχο σηδερακι μου..και την φαρδια και μεγαλη σηδερωστρα..ουυυ..πατ κλιουτ τα κολλαριζει..

ΑΧΧ πλυντηριο πιατων..ο πονο ςμου..εγω πηρα προσφατα...γι ατην ακριβει αηρθ εμολις προχτες...το περιμεν απως και πως να μαζεψω λευτα να το παρω...

και φυσικα δεν εχουν ολοι..και ξερω πολλου ςπου δεν το χρισημοποιουν και ας εχουν...

τι να πω...

Ιουλια μου δεν ξερω τι να σε σημβουλευω...ειμαι και εγω σε φαση που ο Τζεφ κανει νουμερα με το φαη..

σημερα οχ εφαγε μονο 2 φετες ψωμι και 4 μπισκοτα σπιτικα...

την τσιπουρα φρεσκοτατη που την πηρα και ακομα ανεπνεε...ουτε να τη φτυσει...

Οποτε Αφρο..κουραγιο..σε καταλαβαινω..

αυτο που οταν του δινεις φαγητο και σου γυρναει τα μουτρα στο πλαη..μου τι δινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας..τι μου κανετε??????????εμενα κοιμαται ο μικρος..

σημερα εχασα τη ευκαιρια τη ζωης μου στο θεμα υπνου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ο μικρος κοιμηθηκε 10,30 κ ξυπνησε 7,30

εγω ξυπνησα 6 κ εχρι της 7 δε μπορουσα να κοιμηθω γιατι ειχα βουλωμενη μυτη κ με ροναλ δε ανοιγε..

7 κοιμηθηκα κ 7,30 με ξυπνησε ο μικρος

μεχρι της 8,30 ηταν ξυπνιος μετα κοιμηθηκε μεχρι της 9,50 :shock::o:shock::o

κ γω να μη μπορω να κοιμηθω γιατι ειχα βουλωμενη μυτη γαμω τη τυχη μουυυυυυυυυυυυυυυυ

κ ετσι χαζοκοιμομουν..αλλα ειμαι κοματια..

λενα περαστικα ρε..μακαρι να μη κολλησει κ ο μικρος..εδω εισια η αρχισες κατακορυφα :lol:

νατασα μπραβο που αντεχεις τη διατροφη ρε..φιλια στα κορτσουδια σου

αργι εγω δε εχω πλυντηριο αλλα θελω απεγνωσμενα στεγνωτηριο για τα ρουχα

δε αντεχω τη υγρασια πιααααα

αλλα δε προκειτε να παρω οποτε..

οσο για το πλυντηριο εχω τοοοσο μικρη κουζινα που σιγα μη χαλαλησω ενα ντουλαπι για το πλυντηριο

ασε που μεχρι τωρα δε ετρωγα σπιτι..αλλα δουλεια

οσο για το παραμπεν δε το ξερα

αναστασια δε ξερω τι να σε πω για τη μικρη πραγματικα..η λαλα τι λεει?

αφρο εγω αυτο που θα εκανα νομιζω ειναι να το αφησω νηστικο..δηλ

εχω μεσημεριανο κοτοσουπα κ θελει μονο ψωμι????????????οχι αν δε θελει να φαει τον κατεβαζω κ τον αφηνω νηστικο

πολλες φορες επιασε..αν παλι δε φαει δε σκαω..θα πιασει που θα παει

ιουλια ποσα τσιγαρα κανεις ημερισιως?

σισσιω πως ειναι το νυφικο?για πεςςς

ερη καλα ο μικρουλης σου?τα φιλια μουυυ

μπεμπουλης απονευρωση εκανες?

παναγιωτα η μανουλα ποτε φευγει τελικα?

σορυ αν ξεχασα καμια..ξυπνησε..κοιμηθηκε ουτε ωρα..αλλα δικαιολογο..ξυπνησε αργα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετρωσα τραπεζι κ ξαναμπηκα!

θουλιτσα κανω 1 ή κανενα στο σχολειο,οταν εχω κενο,1 οταν κοιμαται απογευμα ο μικρος,κ 1-2 το βραδυ αφου εχει κοιμηθει..αν βγω εξω κ επιτρεπεται το καπνισμα ομως ,θακανω 3-4....

το ειχα κοψει για 4 χρονια,το ξανααρχισα με τις προετοιμασιες γαμου κ βαπτισης,αλλα εκανα 1 το βραδυ,τοτε θηλαζε συχνα ο γιωργος,κ τωρα που πλεον θηλαζει μονο βραδυ πρωι καπνιζω μεσο ορο 5 την ημερα,υπαρχουν κ μερες που καθολου κ μερες που περισσοτερο!θα το κοψω ομως παλι,δε λεει..!

ατυχια με τον υπνο σημερα,ε;ελπιζω αυριο να σου ξανακανει τα ιδια κ να κοιμηθεις!

στεγνωτηριο θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!μαλλον θα παρω..

Παναγιωτα δεν ξερω αν εχει οργανικο προβλημα..η ξαδερφη μου λεει πως οχι,αλλα δε του εχουν γινει καποιες εξετασεις..οταν της ειχα πει τοτε να το ψαξει μου ειπε πως ρωτησε ,δουλευει σε νοσοκομειο,κ της ειπαν οτι ειναι συνηθες..αυτο που εμαθα σημερα,κ που μαλλον ειναι ασχετο,ειναι πως ο μικρος εχει θυρεοειδη..ξεφλουδιζαν τα νυχακια του κ του εκαναν αιματολογικες λεπτομερεις κ φανηκε αυτο..στεναχωρεθηκα σημερα..ειναι κ μονη της η κοπελα κ τρεχει..απο δευτερα θα της πουν αν θα χρειαστει καποια θεραπεια..

ευχαριστω για τις απαντησεις!

Νατασα ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως κ αερα κοπανιστο να σου επετρεπαν μονο να φας ,θα τον εκανες πεντανοστιμο κ δε θα γκρινιαζες!τεινεις να γινεις το προτυπο μου!!!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες......

σορυ για τις πολλες απουσιες μου αλλα ελειπα στους γονεις μου απο την τριτη...ειχα και δουλεια...χαλιααααααα........νυσταζω ολη την ωρα......

αν δεν βαριεται ας μου πει καποια τα νεα σας....... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως κ αερα κοπανιστο να σου επετρεπαν μονο να φας ,θα τον εκανες πεντανοστιμο κ δε θα γκρινιαζες!τεινεις να γινεις το προτυπο μου!!!!

φιλακια!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kaloooo

κ συμφωνωωωωωωωωωωωω

μπαμπουής εκανες απονευρωση?

γιωτα ολα καλα με τη δουλεια?

παντως εγω δε γεννησα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...