Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

βενι πολυ στεναχωρεθηκα παντως.... ημουν σιγουρη οτι εισαι!!

αλλα δεν πειραζει θα μεινουμε μαζι οοοοοοοοοοοοοταν μεινουμε με το καλο!!

στη γιουρομεντικα που ειχα ρωτησει μια φορα για να κανω χωρις να μου τη γραψει γιατρος μου ειχαν πει30 ευρω!! πριν κανενα χρονο αυτο! παρα πολλα ειναι καλε!!!

μπεμπουλης να χαιρεσαι καλε που δεν εχει αρρωστησει ο δικος σου!!!

παντως κ ο δικος μου κοιταει τα βυζια μου κ παει να τα γλειψει... μου φαινεται πολυ περιεργο να θυμαται ακομα οτι θηλαζε.. :?

αχ ειμαι κομματιαααααααααααααααααααα κ μου λειπει τοοοοοοοοοοοοσο πολυ το βατραχακι μου!!!!

απο τη μια δε θελω να τον κολλησω, απο την αλλη τρελαινομαι στην ιδεα οτι θα κοιμηθουμε μακρια κ δε μπορω..

παντως ιουλια μη ντρεπεσαι καλε!! η μιση ντροπη δικη σου κ η αλλη της κομμωτριας που θα σου τσεπωσει τα ευρωπουλα! :lol: αφου δουλεια τους ιεναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας πάλι!

Η μικρή μου χειροτέρεψε από το απόγευμα και μετά...Ήταν τελείως άκεφη, κλαψούριζε και ήταν κολλημένη πάνω μου. Της έμπαινε πυρετός... Τώρα που την έβαλα για ύπνο είχε 39.2. Έχω αρχίσει να αγχώνομαι...πρώτη φορά τη βλέπω έτσι :cry:

Εντωμεταξύ είχα κλείσει να πάμε το ΠΣΚ αλλά δεν το βλέπω αν είναι έτσι κι αύριο. Κι έχω δώσει κι ένα σκασμό λεφτά... Λέω να την πάω το πρωί στο γιατρό μήπως χρειάζεται αντιβίωση :roll:

Ελευθερία χάζευα το μπλογκ σου! Θέλω να κάνω το κέικ με μήλο και μέλι - φαίνεται πολύ σούπερ! Και όοοοοοολα τα σοκολατο-κέικ :D

Βένη φοβερός ο μικρός!!!

Αφροδίτη για καλό - για καλό :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεί να βρουν καμμιά απάντηση που έδωσε στο τρενάκι!!!! δλδ αντί για το τρενάκι την έδωσε εκεί!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα το είδα αυτό χαχαχα

Λες να μου ξέφυγε τίποτα για αποτριχώσεις, βαφές μαλλιών, άρρωστα μωράκια...τσουρέκια :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποναω ποναω ποναωωωωωωωωωωωωωωωωωω

δεν παλευεται αλλο!!!!

ειμαι 5 μερες πρησμενη...5 μερες ποναω μερα-νυχτα

πινω ενα καρω φαρμακα για να ξεπρηστει και να ηρεμισω και αυτο το @#@#@ εκει!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τα εχω παρει ασχημα....αυριο πρωι πρωι στην οδοντιατρο να με δει μπας και μου δωσει τιποτε αλλο και με πιασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ειχα παρα πολλα νευρα αλλα με κανατε να γελασω αρκετα οποτε/...Τα ξεπερναω!

Παντως πραγματικα οι αντρες ειναι απο αλλο πλανητη!Κατι ειναι ελαττωματικο

μεσα στο κεφαλι τους...Συγνωμη αγορομανες αλλα παραδεχτειτε το πως οι

γυναικες ειμαστε ανωτερα οντα! :D

Μαγδα :lol::lol::lol::lol: Κ-Α-Κ-Α!!!!!!!!!!Ελπιζω να εκανε....!!!!!!!!!!

Με το καλο κ η παρουσιαση κ με κανενα λαθος!

Περαστικα στην κουκλιτσα!Ψυχραιμια!!

Ιουλια εγω παρεξηγω που δεν σχολιαζεις! :P:P:P

Πως ειναι ο Γ?Το αυτοκινητο καλα ειπαμε εε? :lol:

Γωγουλα περαστικα στην μικρη!Σ'ευχαριστω για τα κοπλιμεντα! :lol::lol::lol:

Λενακι μου σορρυ αλλα νομιζω πως δε θελω να πιουμε καφε μαζι για τον επομενο μηνα!!!

Ρε συ πολλα μικροβια! :P:P:P

Περαστικα σου φιλεναδα! :-*

Πωπω τι ξενερωτη που εισαι!!!!?ακου εκει ντισκο κλπ!!!χαχαχααχααααα

Ερη μπραβοοοοο κ για τα κιλα κ για ολα!!!!!!

Δεν θυμαμαι ποιο αλλο μωρακι ειναι αρρωστο...Περαστικα!!!

Θουλακι μου σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια για την Αννυ! :x

Κ εγω περασα παρα πολυ ωραια μαζι σας!

Η κοιλιτσα σου ειναι μικρουλα κ γλυκουλα ΟΤΙ μωρακι κ να κρυβει!

Παντως δε με νοιαζει!Κ αγορι να κανεις εγω θα σου φερω φραμπαλαδενιο ροζ φορμακι! :lol::lol:

Αληθεια βρε φιλες Αθηναιες!!!Εκει στην πρωτευουσα ολες ντιτζει εχετε???

Δεν εχετε παραδοσιακους χορους κλπ???

Κ εγω εννοειται ποντιακη ορχηστρα ειχα!Κ πριν απο αυτους κατι "χαλκινα" ετσι για εισαγωγη!

Κ στο τελος μπουζουκι-κιθαρα για.."επιδορπιο" :lol::lol::lol:

Οπως καταλαβαινετε τα θελαμε ολα!!!!!!!(εγω μονο τα ποντιακα!)

Πριγκιπισσα ευχομαι πραγματι να την εκανες νωρις τη χοριακη!

Κ αν δεν εισαι ξεκινηστε εντατικα τς προσπαθειες γτ το ΘΕΛΕΙΣ!!!!

Αντε με το καλο...Σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια συμφωνω!!! οιλοι οι αντρες ειναι ανεγκεφαλοι εκτος του γιου μου βεβαια!!! :D:D:D

μωρε και θελω και δεν θελω..περιερη φαση..μαλλον θελω αλλα οχι ακομα..αλλα οχι και πολυ μετα.. :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ελπιζω να σε κατατοπισα..

παντως και εγω ντι τζει ειχα..δεν ειμαστε ουτε ποντιοι ουτε θρακιωτες ουτε ηπειρωτες ουτε χορευταραδικο σοι οποτε ντι τζει για ποικιλια..αποδεικτηκε μαπας βεβαια..τον πηραμε και απο εταιρεια..για σιγουρα.. : :twisted::twisted::twisted: για να καταλαβετε καναμε εισοδο και δεν το καταλαβε κανεις!!!! ουτε η μουσικη δυναμωσε ουτε τιποτα..ξαφνικα μας ειδανε :lol::lol::lol::lol:

και ειχαμε και ωραια εισοδο απο θαλασσα... :(:(:( κριμα..

οποτε σισιω προσοχη στον ντι τζει..βασικο οσο το νυφικο!! :lol::lol::lol:

θελω και εγω καφε ρε κοριτσια ολο αρρωστενετε!!!!!!!!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια θα μπω στο ψητο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μη μιλας ετσι για το αντρακι μου..ειναι τοοοοοοοοοοοοσο γλυκουλης :P:P

βενι :(:(:( σε καταλαβαινω ρε..ειναι το ρημαδι το μυαλο που ελπιζεις..

ο κωστας δηλ θελει 2? :shock:

αργι εβαλα 12 κιλα..αλλα ακομα 2 θα τα τσιμπησω νομιζω

ε μπροστα στα 19 του θοδωρη ειμαι τελεια

ιουλια κρασακι τσιγαρακι?

μπεμπουλης στο ξανα λεω..αλατονερο εκανες???????????????????????κανει θαυματα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μαγδα περαστικα ρε..ρε καμια ιωση θα ναι κλασικα..σας χαλαει κ το 3 ημερο

εχω κατι καουρεςςςς

εφαγα λαχανο..κ σκεφτομαι το χαλβα που εχω στο ντουλαπι μου :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε ο κωστας δεν θελει 2ο...λεει αργοτερα..εδω γελαμε :lol::lol::lol::lol:

41 χρονων ειναι ποστε αργοτερα??? :lol::lol::lol::lol: θα τον λενε παππου στα νηπια.. :o

απλα ετυχε τωρα ετσι και ελεγα μηπως..αλλα ρε συ εχω και συμπτωματα :shock::shock: το μυαλο που λες κα ιεσυ...

τι κανεις???????? :):):) ποτε θα σε δω ρε συ???????? :):):):):):)

για δευτερα ισχυει?????

αναστασια μπεμπουλης περαστικα ρσ συ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια μου ασε τα συνθετα!

Αφου θελεις ρε συ!Μην τα ψειριζεις ολα πολυ!Με παραγγελια δεν ερχεται! ;)

Θου το αντρακι σου ειναι παααααρα πολυ γλυκο!!!(ο Ντοντος)

Το μωρο στην κοιλια σου δεν ξερω!!!! :lol::lol::lol:

Σε πειραζω αλλα...σταματαααααα!

Αχ μου'ρθε να πω κακια για τον αντρα μου παλι...σε συνδιασμο με τον χαλβα της Θου! =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εκτος απροοπτου ισχυει,,θα φατε τα πισια μου :lol::lol::lol::lol:

το χω πει τοοοοσες φορες που σκατα θα γινουν στο τελος

συμπεθερονι εσυ δε θα φας πισια μου?κανει?????????

με εχει ρημαξει σε κλωτσιες το μωρο.. :D

αναστασια χαλβας με το αντρα σου???????? :lol::lol::lol:

για πες :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπα.... θουθου εισαι κουτσομπολιτσα??? 8-)8-)

αποτι φαινεται θα κανω πολυ καιρο να σας δω...

μαρεσει που το μεσημερι κανονιζα κ καφε με τη βενετια!!! :lol::lol::lol:

πολυ αποτομα μεπιασε...

αυριο δε θα παω σχολειο, θα παω σε κανενα γιατρο το πρωι

κ εγω θελω κρασακιιιιιιιιιιιιιι

ουααααααααα σας πεθυμησα αγαπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ

κοιταω κοιταω το θοδωρη κ δε μπορω να το χωνεψω....

μα πως αλλαξε ετσι κ σου μοιαζει ΤΟΣΟ πολυ ρε?????????????????????????????????

ειναι ενας κουκλος!!!!!!!!

τελεια χαρουμενη φατσουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ

κοιταω κοιταω το θοδωρη κ δε μπορω να το χωνεψω....

μα πως αλλαξε ετσι κ σου μοιαζει ΤΟΣΟ πολυ ρε?????????????????????????????????

ειναι ενας κουκλος!!!!!!!!

τελεια χαρουμενη φατσουλα!!

ελα ελα μη γλυφεις..σε το σωζεις λεμεεεεεεεεεεεε :P:P:P:P:P

εμ αφου ακνω τελεια πισια πως να μη γινει κουκλος :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλο βραδυ κοριτσαρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καληνύχτα

Πάω να ξαπλώσω γιατί είμαι πτώμα

Βένι πολύ νωρίς την έκανες την χοριακή και να είσαι λογικό να μην δείξει

Λένα περαστικά σε κολλήσανε τελικά :(:(:(:(

Μάγδα περαστικά στην μικρή σου ίωση θα είναι μην αγχώνεσαι

Ιουλία μάλλον δεν θα πάω το ταξίδι οπότε no problem αν και θέλω κάποια στιγμή να το συζητήσουμε γενικά το θέμα όταν θα βρεθούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκατε;;;;;;;;;;τοσο νωρις;ουφ!

Αναστασια,τί σχεση εχει ο χαλβας με τον αντρα;;;;μμ!σε σκεψεις με βαζεις βραδιατικα!ετσι ειναι οι αντρες κοριτσαρα μου!αλλα..οπως λεει κ η βενι,εκτος του γιου μου!!!χα χα χα!!ειπαμε,δεν εχω φατσουλες!

σκεφτομαστε απλα τα θετικα τους οταν μας εξοργιζουν,βαθιες ανασες κ...πάμε παρακατω!

για το αμαξι..σκ@τ@ να σου πω την αληθεια!ειπα να μη σας πρηξω,αλλα αφου ολες λειπετε,κ αφου με ρωτησες,!! ας γραφω μονη μου!

σημερα το πατακι,κ εγω δεν ξερω πως,μπλεχτηκε στα ποδια μου κ καθισε πανω στο συμπλεκτη!!μα οσο το τραβουσα,οσο μπορουσα ενω οδηγουσα,μπλεκοταν πιο πολυ!ευτυχως ειχα βγει απο την εγνατια,κ ημουν ενα φαναρι πριν στριψω στο σχολειο..εεε..ειχα τεταρτη,φυσικα δεν μπορουσα να βαλω τριτη,αφου ο συμπλεκτης δεν πατιοταν με το βρωμοπατακι,κ πηρα τη στροφη με φρενο σιγα σιγα κ τεταρτη..καλα που δε με επιασε το φαναρι..επισης,για πρωτη φορα,δεν ξερω παλι τί επαθα,δεν μου εμπαιναν καλα οι ταχυτητες στην επιστροφη!το τί δευτερα αντι για τεταρτη εβαλα..κ το τι πεμπτη αντι για τριτη..χαμος!ΠΟΤΕ δε το εχω ξαναπαθει,ελεος!με τα πολλα νευριασα κ στην επιστροφη ειχα κ εναν συναδελφο μαζι που μενουμε κοντα κ του εδωσα το αμαξι απο τη δευτεροβαθμια,πηγαμε κ την αλληλογραφια φυσικα,μεχρι το σπιτι γιατι ημουν βεβαιη πως καποια κοτσανα θα ξαναεκανα..τεσπα!αυριο θα ειναι καλυτερα!μα τί αγχος!ποτε δε θα οδηγησω σαν ανθρωπος,κ θελω τοοοσο πολυ..

φτανει το πρηξιμο!

νατασουλα αν βρω τροπο να ερθω τη δευτερα στη θουλη,θα το συζητησουμε απο κοντα!

ρε θουλιτσα,στο τελος θα με βαλεις να κανω κ εγω πισια!μιαμ μιαμ!πολυ μου αρεσουν!κανει η γιαγιακα μου κ τρελαινομαι!

βενετια κατσε!μεχρι να αδιαθετησεις,ελπιζουμε!μακαρι να εισαι!αποφασισα κ εγω οτι θελεις!!χα χα χα!!φιλακια!

εγω κρασακι θα πιω παντως!ναι ναι θουθου!με τσιγαρακι!!!

φιλακια ομορφες!καλο μας βραδυ!Αναστασια,η Αννυ εφαγε αυτες τις ημερες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχαχαχα υπάρχει άνθρωπος που μπήκε σττο αυτοκίνητο σου Ιουλία με όλα αυτά που περιγράφεις;;; :lol::lol::lol:

Το σκέφτομαι και γελάω...

Μη μασας καθόλου. Θα του πάρεις τον αέρα και σύντομα μάλιστα. Στην τελική βγάλε τα πατάκια...

Δεν χρειάζονται βρε!!! :lol::lol::lol:

Βένι κρίμα...

Εγώ είχα μια κρυφή ελπίδα πως θα ήσουν. Δεν πειράζει όμως! Προχωράμε!!!!!

Λένα αμάν ρε κοπελιά... Περαστικά. Μην πας σχολείο αύριο και κολλήσεις τα καημένα τα πιτσιρίκια...

Θου πισία δεν μπορώ να φάω οπότε δε θα έρθω!!! :lol::lol::lol:

Eπίσης η Αναστασία πονάει ρε συ και λες για αλατόνερα;;; Μισό φαρμακείο έχει κατεβάσει...

Νατάσα θα φύγεις τελικά;;;;

Αναστασία δε μας μιλάς;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Μου κρατάς ακόμη μούτρα;;;

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα........... :lol::lol::lol:

Θέλω σχόλιο για χαλβά-άντρα...

Διαβάζω για τα όργανα στο γάμο και μου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο... :shock::shock::shock::shock:

Απαπαπαπαπαπα ούτε στο χειρότερό μου όνειρο....

Εγώ είχα ένα τζαζ συγκρότημα (τί ξενέρωτη που είμαι χαχαχα) στον μπουφέ και στο πάρτυ που κάναμε μετά με τους φίλους μας έπαιζε ο ντιτζει του μαγαζιού (στη Ρέμβη το είχαμε κάνει).

Ο μπαμπάς μου ήθελε να μου φέρει κλαρίνα όταν με ντύνανε στο σπίτι και εγώ του το ξεκαθάρισα πως αν φέρει θα φύγω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!

Προφανώς κοιμάστε όλες, αλλά είπα να πω κι εγώ μια καληνύχτα πριν πέσω για ύπνο. i-)

maimoudaki μου, μέλλουσα συμπεθερούλα, πολλά πολλά περαστικά! Μία νύχτα είχε κοιμηθεί εκτός η μικρή, και μου φαινόταν το σπίτι τόσο άδειο... :-s

Veni μου, κι εμένα μου φαίνεται ότι θέλεις τελικά, το αποφάσισα! :lol: Ή μάλλον ότι σύντομα θα θέλεις πολύ! ;) Απ' τη στιγμή που μπαίνεις σ' αυτή τη διαδικασία, δεν αργεί η στιγμή που το θέλεις πολύ! :D Δεν πειράζει που δεν είσαι τώρα, μη στεναχωριέσαι, θα έρθει την κατάλληλη στιγμή! ;)

snowgirl γρήγορα περαστικά στο κοριτσάκι σου! Κυκλοφορεί πολύ η ίωση με υψηλό πυρετό! Εμείς 40 φτάσαμε! :? Μη στεναχωριέσαι!

Μπεμπούλης, περαστικά και σε 'σένα! Ταλαιπωρείσαι με τα δόντια; Απάλευτος αυτός ο πόνος... :?

Αναστασί μου, τσακώθηκες με τον αντρούλη σου; 8-| Μη μου συγχίζεσαι γλυκιά μου, γι' αυτό είμαστε εμείς εδώ, για να σε κάνουμε να χαμογελάς! :D Εγώ πάντως, εκ μέρους των Αθηναίων, έχω να σου δηλώσω ότι είχαμε απ' όλα! Dj για την είσοδο, χορό, τούρτα, φαγητό, κλαρίνα και βιολιά για το κύριο μέρος του γλεντιού και ξανά Dj για τα "μοντέρνα" ελληνικά και ξένα, αργότερα που είχε μείνει μόνο η νεολαία! :lol: Τα πάντα όλα στο δικό μας το γλέντι, δεν συμβιβαζόμουν με τίποτα!!! :lol:

Θουλίτσα-χρυσοχέρα, στείλε κανένα μαγειρικό επίτευγμα κι από 'δω! :D 12 κιλά είναι σούπερ! Γιατί να βάλεις ακόμα 2; Από μέρα σε μέρα μπορεί να γεννήσεις! Αν και λένε ότι στον 9ο πάει εβδομάδα και κιλό, εγώ δεν θυμάμαι να είχα βάλει πάνω από 1/2 κιλό στις 2 εβδομάδες που πήρα απ' τον 9ο! ;) Και κορόιδευε όσο θες Μαρθούλι! :P

Ιουλία, είναι καινούργιο το αμάξι ή είσαι καινούργια οδηγός; Όπως και να 'χει, μη το παίρνεις από φόβο πάντως! Έχε εμπιστοσύνη στον εαυτό σου, να είσαι προσεκτική κι όλα θα πάνε καλά! Θα στρώσει γρήγορα! Η αδερφή μου στην αρχή φώναζε άλλους να της το παρκάρουν κι έτσι δεν έμαθε ποτέ να παρκάρει! :shock::lol:

Γωγούλα, ελπίζω η Ιωάννα να είναι καλύτερα! Δεν εμφανίστηκες το απόγευμα...

natasoula και Νατασούλι, τα φιλιά μου! :x Πως τα πας λεχωνίτσα; Το 'χεις ρίξει στις βόλτες ή μου φαίνεται; Είναι η χαλαρότητα του 2ου παιδιού ή έτσι ήσουν και στην Ειρήνη; Μια χαρά μου ακούγεσαι πάντως και σε χαίρομαι τρελά! Ερώτηση: Γιατί δε κάνει να φας πισιά; Παρουσίασε κάτι το μικρούλι;

Σας φιλώ πολύ γλυκά και σταματάω να μιλάω μόνη μου!!!! :lol::lol::lol: Καληνύχτα! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!!!! δικαιώνομαι!!!!!!!! οταν μιλάω Βενι εγώ να με ακούς!!τι κατάλαβες που στεναχωρέθηκες?και τι σου φταιει καλε η κοπέλα που δεν στο πε ,η δουλεια της ειναι....

τεσπα περιμενε μεχρι την αλλη Παρασκευή και αμα δεν σιγουρα πραγματα!!και ειπαμε εγω νονα ...κοιτα ομως οχι πολυ ακριβά πραγματα ε? ακους? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...