Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Έρη μείον 5!!! Μπράβο!!!!! Συνέχισε έτσι. Μέχρι τώρα έχανες υγρά. Απο δω και στο εξής θα χάνεις λίπος. Μη μασήσεις τώρα!! Αν κολλήσεις συμβουλέψου και εναν διαιτολόγο βρε αδερφε!

Χιονοκόριτσο καλή επιτυχία εύχομαι!! Αν και την έχεις στο τσεπάκι! ;)

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ! ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τζαααααααααα

πθ λεει κ η χρυσα..τι κανετε?????????

αχ σημερα το το καταχαρηκα..ηρθαν τα κοριτσια κ τα μικρα παιξαν τελειααααααα

εγω περιμενα ο δικος μου να μη δινει κανενα παιχνιδι αλλα τελικα με διεψευσε..λιιιγο μονο γκρινιαξε

επισης ηρθαν οι αδυνατες σε μενα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αντε δευτερα να μου ερθετε κ οι αλλες..εκτος απροοπτου

χρυσα τελεια με το γιατρο..εγω δε το εκανα ακομα το τεστ για το φυλο του παιδιου.το βραδυ λεω

νατασα ευχαριστω για τα σπανακια..ξεχασα να δωσω στη αναναστασια :oops::oops:

αναστασια εχω παθει πανιο με τη μικρη..ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο γλυκια..

αλλα εσυ να θες να χασεςι 2 κιλα? :shock::shock:

ιουλια ολα καλα εμ το αμαξακι?

ερη μπραβο ρε για τα κιλα..κ δε εχει 2 βδομαδες που αρχισες ε?

σισσιω εμενα δε μ αρεσει ο ντι τζει

εγω ειχα ποντιακη ορχηστρα..πω πωωω

χοροοοο ππυ εκανααααααααααααααααααααααα

με λυρα μπηκα στο μαγαζι..κ σωστου χορο η αρκουδα

λενα καλε τι γλυκο μαθητη εχεις..απο τωρα γκομενιαζει ο τυπος? :lol::lol:

νατασουλα καλα η ελενα?ο μιχαλης?

σαυρογιωτα αντε να μη χανεσε τωρα..κ οχι ακομα δε γεννησα.. :D:P

φιλια στο μανεκεν

αφρο ασε να κανει η μαμα οσο πιο πολλα μπορει..

μισο κιλο το αντρακι σου ε???????? :lol::lol: τελειααα

γωγω τι σκας καλε που η μικρη εχει πυρετο??????Εγω αληθεια ποτε δε εσκασα :oops:

ειμαι αναισθητη ε

?

καρολ ευχομαι το προσωπο να γινει τσιλικο

ρε βενι λες?????????????????μωρε λες????????????????αντε κανε τεσττττττ

μαρια πολυ ομορφη η φωτο σου...αν κ δε πολυ φιανεται

μιτσακι αμαν ρε κοπελα μου..πολυ ιωση φετςο..εβαλες κιλα?αποκλειεται...

μαγδα ολα καλα ευχομαι με τη διατριβη..περαστικα στη μαρκελιτσα

αργι τελεια που αναρρωνεται..

ελενη εβαλες κιλα?στη γωτο παντως δε φαινετε ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑ

οι μικρες καλα?

παναγιωτα το μαλλι καλο βγκε?????????????ρε αφρο μια χαρα κανει να τα βαφεις..εγω κ στη εγκυμοσυνη τα εβαφα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μαγδα τελεια!!!!!!τι λαθος να βρουν αφου τα εκανες με τοση προσοχη!!

μπορεί να βρουν καμμιά απάντηση που έδωσε στο τρενάκι!!!! δλδ αντί για το τρενάκι την έδωσε εκεί!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σχετικα καλα θουλιτσα!ετσι κ ετσι!!παντως συνεργειο δε χρειαστηκα ακομη,ουτε κ κανεις αλλος εξαιτιας μου!

βρε πώς πας με το νινακι;κοιλιτσα;κιλακια;

εγω στο γαμο μου ειχα κ dj κ ορχηστρα κ λυρα ποντιακη!!!!ωραια πρεπει να ηταν!δεν ειδα κ πολλα γιατι πηγα στο δωματιο να κοιμισω τον γ.αλλα στο βιντεο φαινεται να διασκεδαζει ο κοσμος κ τα σχολια ηταν θετικα!χα χα χα!

Λενα,γλυκας ο μαθητης σου!ιωσεις στο σχολειο,ε;εμας ακομη τιποτα ιδιαιτερο,με συναχι ειναι τα περισσοτερα κ βηχα..αλλα τί να κανουμε;ελπιζω να μη μεταφερω καμια ιωση στον γ.,αλλα δεν μπορουμε να ζουμε κ σε γυαλα,ε;!φιλακια κ με γεια το μαλλι!

Γωγω,το μελι της χριστιδου το λατρεψα!αν σου πω οτι σε καθε βαφη αυτο εχω στοχο,αλλα παντα διαφερει το αποτελεσμα;!!

βρε Αφρο κ εγω τα εβαφα με φυτικη βαφη κ στην εγκυμοσυνη,μετα τον τριτο μηνα,κ στο θηλασμο..!

ματς μουτσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια το χρωμα της χριατιδου ειναι απο τα καλυτερα..αλλα ΣΤΑΝΤΑΡ θ εχει κ ανταυγεις.. παιζει ρολο κ τη βαση εχεις απο κατω

θυμαμαι στο γαμο σου που αντι να ειναι καποιος αλλο με το μιρο ησουν εσυ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε..καλωστις περδικες

Ιουλια προσεξε καλα..αμα με ψησεις μπορει και να τη βγαλω Τζουλια...χαχαχαα

ρε παιδια 2 μερε ςπου ο μικρο ςκοιμαται σχετικα καλα..πεταω στο γραφειο...

τι καλα να το καθιερωσε

σημερα ξυπνησε μονο 2 φορες και με ενα χαδακι ξανακοιμηθηκε..

5:30 ξυπνησε γαι γαλα.....

Καλα τον γαμο σου τον θυμαμαι και εγω..

απαπαπ..θυμαμαι πως δεν τον χαρηκες καθολου!!

Θου και εγω ειχα ποντιακοτηατη ορχηστρα..

αλλα εβαλαν και μοντερνα τραγουδια και στο τελος που φυγαν τα ΚΑΠΗ βαλανε παλια ντισκο κομματια και εγινε χαμος..

εγω με την ουρα στο χερι χωροπηδουσα σαν τρελη...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι θεϊκο ρε Ιουλία το μαλλί της;;;;;;;;Ζηλεύω....Θέλω κι εγώ.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αλλά δε με αφήνει ο Γιώργος... :twisted::twisted::twisted::twisted: Όταν θα αρχίσω να ασπρίζω όμως θα τα κάνω.... :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ νομίζω ότι θα μου το κάνει η κουμοπαρούλα μου αμα το ζητήσω (ο νονός και η νονά της Ιωάννας είναι κομμωτές ;) ), έχω και ωραίο μαλλί (ψωνάρα!!!!!), οπότε........

Εγώ γι'αυτό το έγραψα...Είναι το καλύτερο χρώμα που έχω δει....

Θούλη κορμάρα είσαι κι εσύ μωρή...Απλώς τώρα είσαι γκαστρωμένη και ετοιμόγεννη.... :lol::lol::lol:

Θου εμένα η κουμπάρα μου που συζητούσαμε παλιά για αυτό το χρώμα, μου έλεγε να μην το βάψω, αλλά να μου κάνει σε όλο το κεφάλι πολλές πολλές μελί ανταύγειες...Και αυτή το ίδιο έλεγε..Ότι έχει στανταρ και της Σίσσυς ανταύγειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια μια χαρα σουμαχερ θα γινεις! μη φοβασαι τιποτα!!!

καλε ναι χαμος γινεται στο σχολειο... ασε

εμεις κοριτσια ειχαμε τιτζει στο γαμο μας

δεν ειμαστε καθολου των παραδοσιακων κ του κλαρινου

ενταξει εβαλε κ τα παραδοσιακα γαμηλια στην αρχη χορεψαμε κ εμεις

ο καημενος ο τολης δεν ειχε ιδεα απο παραδοσιακους αλλα το παλεψε!!!

κ το αποτελεσμα ηταν διασκεδαστικο!!! πρεπει να τον δειτε στο βιντεο να χορευει ποντιακα!!!

κοντεψε να βγαλει τον ωμο μιας κοπελας!!! :lol::lol::lol:

στο γαμο κανουμε οτι μας αρεσει.. εγω ουτε να το σκεφτω μπορουσα οτι θα χορευα κ θα ακουγα ολο το βραδυ κλαρινα κ λυρες!!!! τρελα με επιανε!!!!

ειχαμε κ ντισκο κ χορευτικα κ απολα!! το καταδιασκεδασαμε κ δεν βαλαμε κωλο κατω!!

χορεψαν κ οι πιο μεγαλοι, καθοτι καποια κομματια ντισκο ηταν της κλασης τους

μετα βεβαια ημουν κομματια, καθοτι κ εγκυος 3.4 μηνων!

αλλα ολα ηταν τελεια!!!!!!!!!!!!!!!! ολοι το ελεγαν, οχι εγω! :lol:

κ εγω θελω κουμπαρα κομμωτριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ, εχω δει μοιριαδες χιλιαδες διαιτες απο διαιτολόγους.. Ολοι μα όλοι δινουν πάνω κάτω την ίδια διατροφή. αυτο γίνεται όχι επειδη ειναι κακοι διαιτολόγοι αλλα επειδή ενας ειναι ο δρομος..

Οχι γλυκά, όχι τηγανιτά, όχι πολλά ψωμιά, όχι αλκοολ (εγώ απο εκει την εχω πατήσει στανταρ, τωρα ουτε να το βάλω στο στόμα μου), οχι βουτυρα, κρέμες, όχι πολλά λάδια και τα γευματα να έχουν τουλάχιστον 3 ώρες διαφορά μεταξύ τους.

Αν με ρωτήσεις θα σου πω οτι μια λύση υπάρχει .. Ψητο - σαλάτα. Τέλος. :mrgreen:

Ταο Ταο μου φιλάκιααα!! Τι καλά να ημουν και εγω το πρωί για καφε! Εγώ θα φαινόμουν πιο εγκυος απο σενα βρε και θα εστρωνε η κατάσταση... :oops::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα όχι δεν πήγα το ταξίδι προς το παρόν αναβλήθηκε, ελπίζω να μην μου πουν να φύγω την Δευτέρα και δεν έρθω στον καφέ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αυτή την Δευτέρα ελπίζω να γίνει, αφού ήπιαν και σήμερα τα κορίτσια καφέ έσπασε η γκαντεμιά :D:D:D

Ιουλία μια χαρά άντε τον πήρες τον αέρα!!!!!!!!!!!!!!!

Έρη 5 κιλάκια σουπερ, εύχομαι να φτάσεις γρήγορα τον στόχο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενηηη..

ελα καλεεε

τι καλα που θα ειναι!!!

μακαρη!!!

εγω λεω κανε ενα τεστακι..ετσι για το γαμωτο της υποθεσης..λεμε τωρα ετσι!!!

Καρολινακι μου λαγουροποδαρακι μου!!!

Ειπαμε αυτη η ασχιμη αντιπαθιτικη μελλουσα νυφη σε γλωσσοφαγε..

χαχαχα

Σισσιω μου..το επομενο δικο σου!!

βενι μου με το καλο κοριτσακι μου να ναι θετικοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! στο ευχομαι ολοψυχα...

Σισσιωωωωωωωωωωωω το επομενο απο τωρα δικο σου!!!!!!!!!!!!! αλλα αν αρρωσταινουν και εκει...εχεις να φας πολυ πειραγμα... :lol::lol: αλλα μαλλον θα την γλιτωσεις αφου κολλησαν τωρα ολα... ;);) τα φιλια μου...και καλη συνεχεια στην διαιτα! χωρις α γ χ ο ς !!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:@};- πανω απόλα γερος ! να στε παντα τρισευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););)

θουυυυυυυυυυ ευχαριστω κοριτσακι μ ου για την ευχη... :x μακαρι..

θασας πω νεα...οταν κανω το πρωτο...

βρε μαιμουυυυυυυυυυυυυυυυυυ ...πολυλογου εγω ε????? :lol::lol::lol: (α) παπαπαπααααααααααααα....που λεει και η παπενια μου!!!!!βρε αν δεν γεμιζαμε τις σελιδες πως θα πηγαινε γρηγορα το τρενακι...θα κολλουσε... :D:D ειναι που δεν τα λεμε σκ και απογευματα και μου λειπετε βρε!!!!!!!!!!!!!!!! ;);) καλα μου αρεσει το μπουρου μπουρου...αυτο να λεγεται!! :lol::lol::lol:

παμε σημερα να παρουμε τα φωτιστικα....θα παρουμε και το Λυδιακι μαζι αφου εκει κοντα μενει η προγιαγια της...ευκαιρια να την δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σας ρε που βαφετε τα μαλλια σας ενω ειστε γκαστρομενες η θηλαζετε..δεν ειπαμε ρε θα γινετε καλογριες..

χαχαχαα

δεν βλεπετε και εμενα που επεστρεψα στο νατουραλ....

αχ ποσο μου λειπει το ξανδο μου μαλλι..

αλλα θα γινει παλι σαν μαλλι της γριας απο τα ντεκαπαζ...

τεσπα...

δεν θελλω να παω σπιτι..

θελλω να παρω τον Ταζουλι μου και να παμε βολτα..οχι να σηδεροσω σεντονια και σωβρακα..

ουαααααααα :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ...... αρρωσταινω κοριτσια!!!

ειμαι κομματια απο το μεσημερι, εχω δεκατα κ σερνομαι

ηρθε η μαμα μου κ πηρε τον μικρο να κοιμηθει εκει σημερα...

πως θα κοιμηθω μακρια του?? δε μπορω..........

κ μαλλον δε θα παω σχολειο αυριο, αχ με κολλησαν τα σκασμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιαστηκα..πηγα και εκανα χοριακη και ειναι αρνητικη..0.10

αλλα μου ειπε πως το εκανα σχετικα νωρις και μπορει αν δεν ερθει να ειμαι :shock::shock::shock:

τοτε καλε γιατι δεν μου το ειπε οταν πηγα και εδωσα 25ε?????????

αχχχ καλα με ελεγε ο κωσας να μην παω..χαζομαραααααααα :(:(:(:(:(:(:(

ερη αυτο το νατοφαω το εχλεπα προχθες..πολυ χρησιμο μπλογκ!

εβαλα τον μικρο για υπνο..αντε να δουμε θακοιμηθει οπως εχθες νωρις νωρις??? :D

αχ ρε κοριτσια συγνωμη δεν γραφω αλλα απλα λιγο μου ηρθε καπως..νομιζα πως ειμαι..οχι οτι ηθελα αμαν και τι αλλα αμα νομιζεις πως εισαι ειναι λιγο.. :(

αντε παω θα τα πουμε πιο μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαα!!

Χρυσα μου οχι κ τζουλια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!στο λεω γιατι ειμαι καμμενη,δεν ξερω πως τη βαραει σε πολλους,αλλα απο μονοι τους με φωναζουν ετσι,ακομη κ συναδελφοι φετος κ μου τη δινει αφανταστα!!ενταξει,ουτε το ιουλια μου αρεσει,αλλα μπροστα στο τζουλια..α πα πα πα!!!!

για το μαλλι χριστιδου,βρε σιγουρα εχει ανταυγειες..απλα καθε φορα στο κομμωτηριο λεω τί θελω,αλλα ντρεπομαι να παω με φωτογραφια!,κ βγαινει πολυ στο περιπου!σε καμια δεκαρια μερες θα ξαναπαω..για να δουμε..πάντως μου αναμειγνυουν 2 ή 3 χρωματα..ανταυγειες δεν ξανακανω!ειχα πολλα χρονια κ τις σκυλοβαρεθηκα!

καλε το γαμο μου θυμαστε;ε θα με τρελανετε!οι φωτογραφιες παντως ωραιες ειναι!οποτε ας λεω κ οτι περασα καλα!!χα χα!!

δεν πειραζει,θα το ευχαριστηθω στη βαφτιση του δευτερου μωρου μου,οταν κ οποτε!!

Βενι 25ε;;;;;εγω ειχα δωσει 15 θυμαμαι περισυ..μπορει κ να εισαι!κανε υπομονη λιγο ακομη!!

Λενα περαστικουλια..!γρηγορα να γινεις περδικι κ να γυρισει ο αναστασης στο κρεβατακι του!φιλακια πολλα!καλα,φανταζομαι την εικονα τολη με ποντιακα που περιγραφεις κ γελαααααααω!!!οχι οτι εγω ΘΑ ημουν καλυτερη,ΑΝ ημουν εκει!

για γαλα./επαιρνα κουκακι κ καποτε γεωργικης σχολης..μετα το χαμηλο σιδηρο,τα σταματησα,αλλα οταν λειπω το βραδακι που ειναι να κοιμηθει ο μικρος πινει νουνου kid!

καλο ξεκαλό,εγω απο τη στιγμη που φοβηθηκα,θα δινω εμπλουτισμενο μεχρι να κανουμε επανελεγχο!το προβλημα ειναι πως αν τον ρωτησεις"γιωργο τί γαλα πινεις;θα πει"νου νουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!"κ οταν παω να τον θηλασω για βραδυ λεει "νου νου"ρε γμτ..τεσπα!ας πιστευει πως η μαμα εχει γαλα νου νου στο μεμε!

Αργυρω ησυχασατε πια απο ιωσεις;

νατασουλα στο ειχα ξαναγραψει,οταν λειψεις ,εχε στο νου σου μηπως εχεις προβλημα με το στηθος..εχεις ξαναλειψει τοσες ημερες;σου εγραφα κ τοτε,οταν εφυγα 3ημερη εκδρομη πριν 1,5 μηνα,ειχα θεματακι με το στηθος,περασε καπως με ζεστα ντουζ,αλλα δε ο γ. δεν εκανε κ τοσους θηλασμους που λες για την ελενα..μηπως καλου κακου να παρεις το θηλαστρο σου μαζι;;

σας φιλω!παω να βαλω ενα κρασακι κ επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδες μου!!!!!

ηρθα κι εγω...

σας διαβασα....

βενιιιιι λες να το εχεις το απορακι??? αντε περιμενουμε να μαθουμε

γωγουλα περαστικα στην ιωαννουλα

χρυσα εγω το δοκιμασα και μου εβγαλε αγορι...εεε αγορι εκανα :lol::lol::lol::lol: θα το εχω στο νου μου αν θελησω να κανω μπεμπα :lol::lol::lol::lol:

τελικα αρχιζω να φοβαμαι αυτο το τρενακι...μονο ο σπυρος μου δεν αρρωστησε??? χμμμμ επλιζω να μην τον παρει και εκεινον σβαρνα το 'γουρλιδικο' τρενακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω κατι κουλο..

τ οαπογευμα εκανε κακα ο μικρος και τον επλενα..

ετσι που τον ειχα ειχε κολλησει το προσωπακι στο στηθος μου...

μου λεει.."μεμε μεμε" ν αγορι μου λεω μεμε..και τι ετρωγε ο φιλιππος απο τα μεμε?

το σκεφτεται και μου λεει γαλα!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

που το θυμαται ρε παιδια??? 4 μηνων σταματησε τον θηλασμο :shock::shock::shock::shock:

μπα αναστασια δεν θα ειμαι ρε συ αμα ητανε κατι θα εδειχνε...

γωγω περαστικα μην μου στεναχωριεσαι :x

σαυρα δικιο ειχες μαρη να περιμενω!!!!! :x:x:x

περαστικα λενακι!!

βρε ιουλια να πας με φωτογραφια!!που να καταλαβει ο αλλος να το κανει ιδι ομε αυτο που υες??κακως ντρεπεσαι :):)

ρε συ δεν ειναι πολλα για χοριακη????και εγω προπερσι 12-15ε ειχα δωσει αλλα αυτοι ειναι hi class ευρωκλινικη... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...