Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η Θουλάρα μάλλον έχει επισκέψεις...Απ'ότι θυμάμαι θα πήγαινε η κοντοστούπα η Αναστασία με την τσαχπινούλα της.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βένι εγώ νομίζω ότι έχεις σποράκι.... :D:D:D:D

Τρις μου ακόμα χάλια ρε;;;;;;; :?:?:? Περαστικούλια σας!!!!!! :(:(:(:(

Χρόνια πολλά!!!!Να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.chineseastrologer.org/gr/chi ... others.php

Για τσεκαρετε αυτο;;;

και πειτε μου σε ποσες πετυχε;;;

Αννουλα περαστηκα σε σας και να χαιρεσαι τον συζυγο

αμαν με τις παλιοαρρωστιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalimera .

sas diabasa para ma para polu petakta .

apo to prwi kanoume doulitses me thn mama mou kai den mpika katholou kai tora perimenei na fame

erh eipais pos katalaba oti miazei ston kwsta ...bgalame foro 4d kai exei ta sarkodi xeilakia tou kosta kai den exei to pigoui mou ...genika einai alo moraki apo oti htan o manwlhs .

egw xarika para polu pou miazei ston mpampa kai katepektash sthn pethera kai stos pethero kai tous pira thl na tous to pw .

o manwlhs exei miksoules kai ligo bixalaki kailew na mhn kanw tipota gia auto tha perasei .

gwgw perastika sthn iwanna .den katalaba poio alo einai arosto ektos apo olous tous antres ths argi giauto lew ena geniko perastika se ola ...argi kouragio !!!

h panagiwta bafei to mali kai thn ekraksa pou thilazousa kai to bafei :lol::lol::lol::lol:

giwta kalos hrthes pisw sto trenaki mou elipses para polu ...fulakia sto ksanthompoumpoura .

veni mhn tsakonese bre me ton mpampa sou mhn xalas thn zaxarenia sou .

ayta den thimame tipota alo :(

xrusa oxi den petixe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα βάσει ημερομηνίας σύλληψης μου βγαίνει κορίτσι..... :D:D:D:D

Βάσει πρώτης μέρας από την τελευταία περίοδο μου βγαίνει αγόρι.... :roll::roll::roll::?:?:?

Εσένα τι σου βγαίνει;;;;;; :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα σε μενα πετυχε...

Και απο ότι βλέπω αν μεινω τότε που λέω να μεινω πάλι τσουτσουνακι θα έρθει...

Θέλω ενα κοριτσάκι!!!! :mrgreen::oops:

Καλά κάτσε να μείνω πρώτα..! :roll:

Αφροδίτη μου τι καλά!!! Εχεις και την μαμα σου εδώ, μια χαρά! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρηκε μια κοπελα στα καλοκαιρινα μωρακια..

εμενα μου βγηκε στον Τζεφ..

αλλα δεν ξερω στο νινι..συμφωνα με αυτο θα ειναι κοριτσι..ειπα να κανω ενα γκαλοπ!!!

χαχαχαχα

Αφρο βαζε του μονο ορο για να καθαρθιζει τις μηξες τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα σε μενα πετυχε...

Και απο ότι βλέπω αν μεινω τότε που λέω να μεινω πάλι τσουτσουνακι θα έρθει...

Θέλω ενα κοριτσάκι!!!! :mrgreen::oops:

Καλά κάτσε να μείνω πρώτα..! :roll:

ε τότε ακολούθησε το ημερολόγιο και θα έχεις κορίτσαρο!!!! ;) ....να δούμε βγαίνει? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ας κοριτσια!

μαριαιωαννα περαστικα κ αλλο κακο να μη σας βρει! ποτε ξανα!!

μαγδουλα περαστικα της μωρε...

γιωτα πρεπει να κατασταλλαξετε στο γαμπρο!! :lol::lol:

να μπαινεις πιο συχνα!

ερη καλη συνεχεια στη διαιτα! στα ποσα μειον εισαι?

βενετια μου μη συγχιζεσαι κοριτσαρα μου στην κατασταση σου!!!!!

αχ αντε θελω κ εγωωωωωωωω!!

καλε εγω σου ειπα κ χωριακη να κανεις θα φανει, αφου εχουν περασει τοσες μερες απο τη μερα της συλληψης!!! μακαρι κοριτσι μου!!!

το καρολινακι ειναι πολυ γλωσσοκοπανα παντως!!! κ τοσο γλυκιαααααααααααααααααααααα!

χρυσα μια χαρα ο γιατρος!! ολα καλα θα πανε!!!

το ημερολογιο επεσε μεσα στον ανασταση παντως

σισσιω μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!

αργυρουλα οχι δεν ειναι το ιδιο, ο χυμος δεν εχει ολες τις φυτικες ινες, ασχετα αν ειναι φρεσκοστιμμενος!!

συμπεθερα περαστικα σας.. κ γρηγορα

η θουλαρα κ η αναστασι πρεπει να μας κουτσομπολευαν ολο το πρωι! :lol::lol::lol:

στην ταξη μου εχω 4 παιδακια με τη νεα γριπη... μα ολα ειναι αρρωστα!! σε ολες τις ταξεις ειναι τα μισα!!τι περονοσπορος εχει πεσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να δώσω το παρόν!

Είμαστε καλά! Το πρωί ήπιαμε καφέ στη Θου με την Αναστασία!!!

Περάσαμε πολύ όμορφα!!!

Οι μπουμπούκες είναι μια χαρά!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τρενομανουλίτσες! :D Κατάφερα να σας διαβάσω!!! :ymparty: Όχι ότι θυμάμαι και πολλά! :oops:

Χρύσα, Αργυρούλα, Γωγώ, ευχαριστούμε πολύ πολύ για τα περαστικά! Πραγματικά, μας τσάκισαν οι ιώσεις. Απ' τη παραμονή των Χριστουγέννων δεν έχουμε σηκώσει κεφάλι! :? Και ότι κολλάει η μικρή, το τσιμπάω ωραιότατα κι εγώ!! :?

Περαστικά σε ΟΛΑ τα άρρωστα μωράκια!! Τίγκα από ιώσεις ο τόπος, ε; :(

Καρολινάκι μου, δεν είχαμε μιλήσει όντως. Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Η δική μου είναι 2 ετών και 9 μηνών και σε λίγο μπαίνω στον 5ο, περιμένω το 2ο! Θα τα λέμε τοξοτάκι... Μία απ' τα ίδια κι εγώ! Δεν πιστεύω στα ζώδια, αλλά είμαστε και γ@@@ τα παιδιά, είναι γεγονός! :lol:

Σισσάκι, θα σου στείλω στο inbox στο fb τα στοιχεία του, ok? Το άκουσα μαρή, μη κοροιδεύεις!!! :P Όχι πως έχεις άδικο, εμφανίζομαι κι ώσπου να μου απαντήσει κανείς, μ' εξαφανίζουν πάλι οι σκ@@@ιώσεις!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι αυτα που εχουν τον πυρετο λειπουν μερες

κ αν μου παραπονεθει κανενα για κοιλια η για πονοκεφαλο τα στελνω συστημενα σπιτι!

αχ ελπιζω να μην κολλησω τιποτα..

τι αλλο να κανω καθαριχω την εδρα βαζω αντισηπτικα (παρολο που δεν κανει γιατι μου φουντωνει το εκζεμα) οταν γυρναω κανω γαργαρες με ενα αντισηπτικο...αχ δε θελω παλι να κολλησω το χουλιγκανακι μου!

αννα να τον χαιρεσαι!!!

νατασουλα πηγες στο ταξιδι που ελεγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη καλη συνεχεια στη διαιτα! στα ποσα μειον εισαι?

ειμαι στα -5 αλλά τώρα έχω κολλήσει λιγάκι.. αλλα δεν μασάω.. θα περιμένω επιμένοντας..

Εχω ξεπρηστεί πάντως νομίζω..

Πηρα τηλ μεταφορική για τα πράγματα για Τορόντο.. ότι θέλεις μου λεει στέλνεις... θα έρθει το Σαββατο να δει τα πράγματα και να μου πει τι και πω και πόσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ήταν! Τέλος! Παρέδωσα :ymparty::ymparty::ymparty: Ευχαριστώ και για τις ευχές!

Τώρα χαλαρά καμιά διορθωσούλα, και παρουσίαση σε 3 μήνες. Και προσευχή μη βρει η επιτροπή κανένα λάθος :shock::-ss

Χρύσα εμένα βγαίνει λάθος η πρόβλεψη... Ούτε εγώ τα πιστεύω αλλά για χατήρι σου μπήκα να δω :-*

Με όλα αυτα τα Κ και Α στον πίνακα θυμήθηκα ότι χτες η Μαρκέλλα δεν έκανε ΚΑΚΑ :mrgreen: να έκανε σήμερα άραγε? :roll:

Βένη ετοιμάζει μωράκι? Στο εύχομαι ;)

Μαϊμουδάκιτι τέλεια πρόταση γάμου σου έκανε ο μαθητής σου! :x Ποιά τάξη έχεις?

Φιλιά σε όλες! :-*

Πάω σπίτι μου σπιτάκι μου

στο άρρωστο μωράκι μου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στα -5 αλλά τώρα έχω κολλήσει λιγάκι.. αλλα δεν μασάω.. θα περιμένω επιμένοντας..

Εχω ξεπρηστεί πάντως νομίζω..

Πηρα τηλ μεταφορική για τα πράγματα για Τορόντο.. ότι θέλεις μου λεει στέλνεις... θα έρθει το Σαββατο να δει τα πράγματα και να μου πει τι και πω και πόσο...

Έλα ρε θηρίο...Έχασες κιόλας 5 κιλά;;;;;; :o:o:o:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Είσαι αστέρι.... ;););););)

Άντε τώρα να μας πεις τα νέα από μεταφορική...Θες πολλά πράγματα να μεταφέρεις;;;Έπιπλα και τέτοια από ότι θυμάμαι θα τα στείλεις Ξάνθη... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας το είπα καλέ εγώ ότι η Θου έπινε καφέ με την Αναστασία;;;;;;; ;);););););););););)

Η συμπεθέρα της μου είχε ξεφύγει, αλλά οκ....Στο μεγαλύτερο μέρος έπεσα μέσα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα καλά περάσατε;;;;;;; :D:D Πώς είναι η Θου;;;Έχει μεγάλη κοιλιά;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μαγδα τελεια!!!!!!τι λαθος να βρουν αφου τα εκανες με τοση προσοχη!!

εχω τη δευτερα!

ερη τελεια!!!!!!!!!!!!-5 ειναι παρα πολυ καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ δε σε γλωσσόφαγα!

Αυτό που έπαθες λέγεται Θεία δίκη, επειδή αυθαδίασες και άνοιξες τρενάκι πριν την παλιά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε για να δείτε πόσο καλή είμαι θα κάνω τάμα να γίνουν καλα όλες οι μανούλες και τα παιδάκια πριν κλείσει αυτό το τρένο!!!

Βιαστείτε να το κλείσουμε!! :lol::lol::lol:

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΕΛΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΤΙ ΤΖΕΙ!!!!

Αργυρούλα και Έρη μου έδωσε διάιτα εύκολη στο μαγείτεμα και προσαρμοσμένη στην καθημερινότητά μου.

ήδη έχω ξεφύγει!! Το φρούτο που έπρεπε να φαώ δεν το έφαγα... :oops::oops:

Δεν προλαβαίνω!!! :twisted::twisted::twisted:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, παλι για κιλακια μιλατε?

+4, παρακαλω!

Αλλα δεν με νοιαζει!

Ειμαι μια υγειεστατη, ευτηχισμενη, στρουμπουλη μανουλα!

Εσεις, καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esu kala to thes ...egw prepei na dw an to exw akoma .... :(

eri mhn masas tora ,kanei mia stash o organismos sou sto xasimo alla tha ksana ksekinisei .

efaga tora kai niothw san ton boa pou peutei se narkh mexri na xonepsei ....e kourastika kai apo to prwi ,liga egw liga h mama mou ta kanoume .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

περαστικα κ πάλι στα αρρωσρα μωρουλινακι!γωγω κ η ιωαννα;;γρηγορα να περασει ο,τι την ταλαιπωρει!

Χρυσα μου τί κανεις;χαρηκα με τα νεα του τελευταιου γιατρου σου,εχω χασει κ το λογαριασμο πια!!καλα κανεις που περπατας με καθε ευκαιρια!ολα καλα θα πανε!

για το κινεζικο που λες,εμενα μου βγαινει!το ιδιο κ σε 2 φιλες μου!αλλα..λιγο κουλο δεν ειναι να μην ειναι τυχαιο;;ξερω εγω..πάντως,εγω σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι κοριτσακι!!αισθανομαι πως θα κατουρηθεις καλε απο τη χαρα σου να το κανεις σετακι!!τζεφ_ιουλιτσα!! χα χα χα χα!!μη βαρας καλε!!μ΄αρεσει να σε πειραζω!

Βενι λεεεεεεεεες;;θα ευχηθω το τεστ να ειναι,ο,τι η δικη σου ψυχουλα λαχταρα!

για τα πορτοκαλια κ το χυμο,δεν ειναι το ιδιο,αλλα σιγουρα κ ο φρεσκοστυμμενος χυμος ειναι γεματος βιταμινες!καθε μερα δινω στον γιωργο!

φιλια σε ολες,δε σχολιαζω αλλα,ο μικρος με φωναζει κ δεν πιστευω να παρεξηγει καμια αυτα που η ιδια κανει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
    • Κορίτσι μου καλημέρα! Αρχικά συγχαρητήρια για την προαγωγή...όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι, πάρε το χρόνο σου..καλοκαιράκι τώρα..βγείτε πιείτε τα ποτά σας,μπανάκια..χαμός..και που ξέρεις; Μπορεί τώρα χωρίς πρόγραμμα να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις..
    • Πετρώνει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά απ' ότι καταλαβαίνω! Όλη η μήτρα πετρώνει, όχι σε κάποια συγκεκριμένη μεριά, απλά από δεξιά φτάνει μέχρι πιο ψηλά λόγω σχήματος μήτρας!  Ελάχιστες φορές μπορεί να καταλάβαινα ότι έχει βάλει κεφάλι ή ποπό σε μια μεριά γιατί ήταν πιο φουσκωμένη η κοιλιά αλλά όχι την ώρα που κάνω σύσπαση,σε άσχετη στιγμή! Αλλά πλέον όσο μεγαλώνει το καταλαβαίνω λιγότερο γιατί πλέον πιάνει όλο τον χώρο οπότε όταν γυρνάει δεν ξέρω σε τι θέση ήταν και σε τι θέση βρέθηκε!  Μην το προδικαζεις πάντως! . Νομίζω και χθες διάβαζα που έλεγε ένα από τα κορίτσια ότι πήγε για Doppler και το μωρό ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ο γιατρός της είπε ότι δεν σημαίνει κάτι ακόμα γιατί μπορεί να αλλάξει θέση το μωρό.      
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...