Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

την ιδια απορία εχω και εγώ!!!! η δικια μου προχθες ειιε το χυμο απο 5 στυμενα πορτοκαλια!!!!

Χρυσα ποτε δεν ειχες αγχη για τη μουρη σου γλυκια μου διοτι απλα εισαι μια θεά!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργη ακριβως!!!

σχεδων 2 δηλαδη

Αχ Γιωτα μου σ'ευχαριστω πολυ!!!!..παλη καλα που υπαρχεις και μου ανεβαζεις τη διαθεση ετσι ταρανδος που εχω γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"οτι και να ειναι..θα φοραει τα ρουχα του Τζεφ ..ε μετα ΟΚ..αν ειναι κορη..ε θα παρω κανενα φορεματακι για εξω και τερμα..δε καθομαι να σκαω..μεταξη μας δε θα με χαλαγε να ειναι παλι αγορακι...το ισιο χαμογελαστο και τσαχπινικο με τον Τζεφακι.."

σε ποιον τα λες αυτά? πες τα σε καποιον που δεν σε ξέρει!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιοοοοοοος????? Ο αντρας μου λείπει βρε Καρολ, να το δείξω στον γείτονα??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φιλάκια πολλά! :x:-*

Αμέ! :lol:

Φόρα το...βγες στο μπαλκόνι και ... [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif]

Κάτι τέτοια λέτε και δε μπορώ να συγκεντρωθώ :evil::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλ η δικια μου εφαγε 5 πορτοκαλια?χμμμμ γιαυτο δεν ετρωγε μετα? :lol::lol::lol:

Ερη και εμενα μου λειψατε...αληθεια ποτε φευγετε?3η φορα ρωτάω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης στην συνηστω ανεπιφυλακτα..ειναι πολυ καλη σαν γιατρος ..και σαν ανθρωπος...μου την συνεστησε ο γυναικολογος μου...και ειπε τα καλυτερα και μια συναδελφος .. πλατεια κολωνακιου ειναι...συντηλα την λενε..αν θες περισσοτερες πληροφοριες πες μου... με το ζαχαρο θελει προσοχη ...το χες απο παλια?

σισσιω ελα θα τα χασεις τα κιλακια...σιγα σιγα...μην εχεις ΑΓΧΟΣ γιατι ειναι ανασταλτικος παραγοντας...απότι λενε οι κοπελες που σε ξερουν μια κουκλα εισαι ...ποτε ρε συ ειναι ο γαμος? σε εχω ξαναρωτησει...

αρτζι λογικα...δεν πρεπει να ναι το ιδιο ακριβως ..γιατι με το στυψιμο ναι μεν παιρνεις το ζουμι...αλλα η ψυχα που μενει λενε ότι ειναι και αυτη πολυ οφελιμη...και εχει πολλες βιταμινες...

ελευθερια ποσο καιρο θα λειπει ο αντρας σου?για να προσεχω τι λεω... :lol::lol: (για τα στρινγκ καλε λεω.. :lol::lol: )

ααααααχ ακουστε συνομιλια κοριτσια τρελαθηκα σημερα!!!!!!!!!!

με την παπενια μου...

ελα αγαπη μου...μαμα

ναι η μαμα ειμαι ...

τι κανεις ? εισαι καλο κοριτσι? ..καοοοοοο...

μπραβο αγαπη μου...

την αγαπας την μανουλα?...ναιιιιιιιιιιι :x:x

τωρα ειμαι στην δουλεια ..μετα θα ερθω να παιξουμε ε?..ναιιιιιιιι

θα μου στειλεις φιλακι? μουτσσσσσσσσσσσσσ(ακουγεται ενα σβουρηχτο φιλι!!!!!)

με χαιρετα μονη της μου λεει γειααααα...αφηνει το ακουστικο και φευγει... :lol::lol:

ο ερωτας της ζωης μου!!!!!!!!!!!!!! :x τα ξεχναω ολα μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααα...Μαντέψτε....... :roll::roll::roll::roll::roll: Η Ιωάννα ξύπνησε με δέκατα.... :(:(:( Χθες το βράδυ δεν είχε τίποτα...Την έβαλα για ύπνο 10.30, κοιμήθηκε, όλη νύχτα δεν έβγαλε κιχ και κατά τις 8.10 το πρωί με φώναζε..Πάω την παίρνω αγκαλιά, ξαπλώνουμε στο κρεβάτι να κάνουμε χαδάκια και μου φαινόταν ζεστή..Λέω "Μπα, ιδέα μου θα είναι"...Τελικά, μας ξαναπήρε ο ύπνος..Ξυπνήσαμε 10, της έβαλα θερμόμετρο...Τη μια έδειξε 37, την άλλη 37,1 , την άλλη 37,3, την άλλη 37,5... :evil::evil::evil::evil: Τι κωλοθερμόμετρα είναι αυτά τα ηλεκτρονικά.... :evil::evil::evil::evil: Ούτε κουνιέται η μικρή ούτε τίποτα και δείχχνουν άλλα αντί άλλων... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ήπιε το γάλα της και όταν της έβγαλα το φορμάκι και πήγα να τη ντύσω, μου φαινόταν ότι έκαιγε το κορμάκι της...Της ξαναβ΄'αζω θερμόμετρο...37,6!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Την έκανα μπάνιο δροσερό και την άφησα....

Τωρα είμαι δουλειά...Θα με ενημερώνει η πεθερά μου... :roll::roll::roll::roll::roll:

Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό και να μην ανεβάσει πολύ πυρετό... :?:?:?:?

Χρύσα τέλειος ο γυναικολόγος σου...Μια χαρά στα είπε...Μου θύμισε λίγο και τον δικό μου...Τον καινούριο... ;);)

Αφρο πολύ καλά τα νέα σας... :D:D:D Η μπεμπούλα μας πάντως η μικρή και αυτή στον 3D έδειχνε ότι μοιάζει σε μενα... :D:D:D:D:D Κάτι κάνω καλά λογικά!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αντε περιμένουμε νέα για το πάρτυ....Μέχρι το άλλο ΣΚ θα έχουμε γίνει καλά... :roll::roll::roll:

Μιτσάκι περαστικά σας ρε...Σας εχουν μουτζώσει..... :?:?:?

Σισσάκι εμένα ήταν ένας μαλάκας και μισός ο ντιτζέι του γάμου..... :evil::evil::evil::evil::evil:

Αχ να έρθω κι εγώ στην πρόβα νυφικού;;;;Λατρεύω Προνόβια, λατρεύω τα νυφικά του, αλλά δοκίμασα ΜΟΝΟ ΕΝΑ...Αυτό που τελικά φόρεσα στο γάμο.... :D:D:D:D:D Αλλά είμαι κι εγω σαν τη Βένι.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Βένι παλιά τα πήγαινα σούπερ με τον πεθερό...Τώρα ούτε ζωγραφιστό δε θέλω να τον βλέπω...Αν και τις 2 τελευταίες φορές που ήρθε ήταν Κύριος...Δε μου έσπασε τα νεύρα... :roll::roll::roll:

Γιώτα τι κάνει μωρή το Κωνσταντινάκι;;;Πώς πάτε;;;;

Ερη είσαι Θεάαααα αγάπη μου...Είσαι τόσο γλυκός άνθρωπος που ακόμα και τα παραπάνω κιλάκια σου δεν τα παρατηρεί ο άλλος γιατί τον κερδίζεις με τη συμπεριφορά σου.... :x:x:x:x

Αρτζι ακόμα ρε συ ο Λουκάκος;;;;;; :shock::shock::shock:

Μάγδα καλή τύχη με τη διατριβή..Να πάνε όλα τέλεια!!!!!! :D:D Περαστικά στη μικρούλα σου....

Νατάσα συνέχεια μου τη λες για την πολυλογία μου... :twisted::twisted::twisted: Κι εγώ σ'αγαπώ!!!!!!! :x:x:x

Εύη μου έχεις χαθεί ρε συ....όλα καλά;;;;;;

Παπένιααααααααααααααααααααααααααα ή καλύτερα μαμά της παπένιας είσαι τόοοοσο καλή, αλλά και τόοοοοοοοσο κατσικοπόδαρη.... :lol::lol::lol::lol: Μην ανοίξεις ξανά τρενάκι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x

Θουλάρα που είσαι;;;;;;;;;;;Εχει έρθει το μοντέλο με την τσαχπίνα για καφέ;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ δεν ειναι σαν να έχεις φάει 2 πορτοκάλια. Δεν παίρνεις όλες τις φυτικές ίνες και γενικά σε θερμίδες ειναι λιγότερες. Σχεδον σε όλα τα φρούτα ο μέγιστος όγκος των βιταμινών ειναι στην φλούδα. Κάνε πορτοκάλι γλυκο του κουταλιού!

Απάντησα βρε Γιώτα αλλά που να δεις τις απαντήσεις στο τρελοτρενάκι...

Τελικά θα φύγουμε 15 με 20 Φλεβάρη...

γωγω, περαστικά στην Ιωάννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις με πήρε η πεθερά μου....38,4 η μικρή...... ~x(~x(~x( [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] :o:o:o:cry::cry::cry:

Όχι ρε γμτ....κι εσείς??? :cry:

Αμάν πια :evil::evil::evil:

Περαστικά :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.Ξυπνήσαμε 10, της έβαλα θερμόμετρο...Τη μια έδειξε 37, την άλλη 37,1 , την άλλη 37,3, την άλλη 37,5... :evil::evil::evil::evil: Τι κωλοθερμόμετρα είναι αυτά τα ηλεκτρονικά.... :evil::evil::evil::evil: Ούτε κουνιέται η μικρή ούτε τίποτα και δείχχνουν άλλα αντί άλλων... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Καλέ τρελή ανέβαινε ο πυρετόοος!!! Ελα δεν ειναι τίποτα, να όλες μας το περάσαμε μόλις τώρα, θα περάσει, υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ!!!

καρολεπρεπε να αφισεις τη Σισσιω να ανοιξει..τωρα θα λεγανε αυτην κατσικοποδαρη!!

Αντε ρε Γωγω..περαστηκα ρε κοριτσαρα..πως τα καταφερε ετσι ρε η Ιωαννα...

προσοχη και εσυ μην αρρωστησεις!!!

Σαυρογιωτα αχ ποσο καλα με ξερεις εσυ!!!!

Καρολ ασχετο..απορρω..τοσο καλο μωρακι απο σενα την αντιπαθητικη πως βγηκε;;;

χαχαχα

ερωτηση..γιατι πρπεει να δειχνω καθε φορα πως δουλευει το φωτοτυπικο στον καθενα..

6 χρονια το εχουμε ε αμαν πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ!!!

καρολεπρεπε να αφισεις τη Σισσιω να ανοιξει..τωρα θα λεγανε αυτην κατσικοποδαρη!!

Αντε ρε Γωγω..περαστηκα ρε κοριτσαρα..πως τα καταφερε ετσι ρε η Ιωαννα...

προσοχη και εσυ μην αρρωστησεις!!!

Σαυρογιωτα αχ ποσο καλα με ξερεις εσυ!!!!

Αυτό λέω κι εγώ ρε γαμώτο..Πως τα κατάφερε έτσι;;;;; :cry::cry::cry::cry: Σπάνια ανεβάζει πυρετό.... :?:?:? Συνήθως με μίξες ή βήχα την περνάμε.... :?:?:?:?:? Τελοσπάντων....Όλα καλά θα πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπένιααααααααααααααααααααααααααα ή καλύτερα μαμά της παπένιας είσαι τόοοοσο καλή, αλλά και τόοοοοοοοσο κατσικοπόδαρη.... :lol::lol::lol::lol: Μην ανοίξεις ξανά τρενάκι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x

ΠΑΛΙ το μαλωνετε μωρε το καρολινακι :cry::cry::cry:

ειπαμε λαγουδοποδαρη ειμαι... :lol::lol::lol:

περαστικα γωγακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....στην Ιωαννουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα καλή επιτυχία με την διατριβή

Άργυρώ πέρασε επιτέλους ο πυρετός μπράβο σας

Για τα πορτοκάλια δεν νομίζω ότι είναι το ίδιο το στημένο με το να το φας ολόκληρο

Έρη τι έκανες με μεταφορική βρήκες κάτι οικονομικό?

Γωγώ περαστικά μην στεναχωριέσαι καμιά ίωση θα είναι

Χρύσα μια χαρά στα λέει η Γιώτα. Αν κάνεις κορίτσι σε βλέπω να ψάχνεις για 2η δουλειά :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ συμπεθέρα για την ενημέρωση, ήξερα ότι θα μου έδινες έγκυρη πληροφόρηση!!! :)

τελικά όλα τα παιδιά άρρωστα, ακόμη και τα δικά μου αρρώστησαν που δεν αρρωσταίνουν συχνά!!!! :?

της αδελφής μου ο γιος είναι μονίμος άρρωστος, έχει μάλλον κρεατάκια και αυτό το κάνει πιο ευαίσθητο, είχε 1 μήνα σπίτι αρρωστος, χθες πάει παιδικό και πάρτον πάλι, ηψηλός πυρετός που δεν πέφτει!!! :o:o

τι να πω, η χρονιά δεν μπήκε και πολύ καλά για πολλούς!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ!!!

καρολεπρεπε να αφισεις τη Σισσιω να ανοιξει..τωρα θα λεγανε αυτην κατσικοποδαρη!!

Αντε ρε Γωγω..περαστηκα ρε κοριτσαρα..πως τα καταφερε ετσι ρε η Ιωαννα...

προσοχη και εσυ μην αρρωστησεις!!!

Σαυρογιωτα αχ ποσο καλα με ξερεις εσυ!!!!

Καρολ ασχετο..απορρω..τοσο καλο μωρακι απο σενα την αντιπαθητικη πως βγηκε;;;

χαχαχα

ερωτηση..γιατι πρπεει να δειχνω καθε φορα πως δουλευει το φωτοτυπικο στον καθενα..

6 χρονια το εχουμε ε αμαν πια

ΤΕΛΙΚΑ μαλλον η Σισσιω με γλωσσοφαγε ε????????σισσιωωωωωωωωωωωωωω ελα θα ανοιξεις τρενακι σε λιγακι...μαρη αληθεια με γρουσουζεψες μου φαινεται ε? :evil::evil: οποια με γνωριζει απο κοντα...καλα λογια λεει...μπορει πολυλογουδικο μπορει ευαισθητο..μπορει παραπονιαρικο...αλλα καλο παιδι και οχι γκαντεμωωωωωωωωωω...αααααααααααααααααααααααντε....

Χρυσα εχεις δικιο απο αντιπαθητικια μαμα ε? και απο κοντη και ασχημη ε? :lol::lol::lol: ελα μου ντε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα μωρε και αλλα αρρωστα??? :shock::shock::shock::shock:

λοιπον στα γρηγορα..οταν πηγαινα διαιτολογο

μου ειχε πει πως το απογευμα π.χ. που ειχα 2 φρουτα αν ημουνα εξω να επινα ενα χυμο.

επισης ειχα διαβασει πως στην διαιτα καλυτερα να τρως φρουτα που σε χορταινουν καλυτερα απο οτι ενα χυμος που εχει τις ιδιες θερμιδες. ;) δηλ. καλυτερα 2 φρουτα παραενας χυμος.

δηλ. 2 πορτοκαλια=1 χυμος!!αυτα!!! ουφ καταλαβατε????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P

περιδος γιοκ ακομα :roll::roll::roll: αυριο θα ειναι τελευταια μερα

και αμα ειναι θα κανω χοριακη το απογευμα....

:roll::roll::roll::roll::roll::roll: βρε λες???? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη γιατί δεν παίρνεις το clearblue digital? δείχνει και σε ποιά εβδομάδα κύησης είσαι!!! :roll::roll::?

κατά πόσο είναι ακριβείας βέβαια δεν το ξέρω!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενηηη..

ελα καλεεε

τι καλα που θα ειναι!!!

μακαρη!!!

εγω λεω κανε ενα τεστακι..ετσι για το γαμωτο της υποθεσης..λεμε τωρα ετσι!!!

Καρολινακι μου λαγουροποδαρακι μου!!!

Ειπαμε αυτη η ασχιμη αντιπαθιτικη μελλουσα νυφη σε γλωσσοφαγε..

χαχαχα

Σισσιω μου..το επομενο δικο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΝΗ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ? ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ ΤΗΛ ΜΑΡΗ,ΜΕ ΗΡΘΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ Κ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ Ο ΚΥΡ ΓΙΩΡΓΗΣ!!! ρε κοντευει ενας μηνας απο τοτε ,κανε ενα τεστ!!!!!!!εγώ νονά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα στα γρηγορα να σας χαιρετισω και να σας αποχαιρετισω... Ακομα αρρωστοι και οι δυο και φιλοξενω (παλι...) την κουμπαρα μου... :twisted: Οποτε χρονος γιοκ!!

Σημερα εχει γεννεθλια κι ο αντρας μου!!! :D

Κοριτσακια μου σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...