Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;

παλη αρρωστες;;;

ελεος!!

Μιτσακη κουμπαρουλα μου περαστηκα σας βρε..ποιος καλος ανθρωπος σας εφτυσε βρε τοσο καιρο μια το ενα μια το αλλο...δεν κανεις κανενα ευχελαιο!!!!

Νατασουλα μου δενειναισ ηγουρο ακομα τι ειναι..αυτος το ειπε οτι το κοβει για κοριτσι..μεταξυ μας σκασηλα μου οτι και να ειναι..αρκει να ειναι συνεργασημο στη γεννα, γερο δυνατο και να μην εχουμ ετα προβληματα υγειας του Τζεφ...

Γιωτα δεν ειναι μικροτσουτσουνο το παιδι μου...αμα μοιαζει στον Χριστοφορο και στον μπαμπα...δεν θα ειναι σηγουρα...χαχαχαχαχα...οποτε ξανασκεφτειτε το..

εξαλλου ειπαμε..εγω θα κανω κορη..και εσυ θα μας κανεις τον Χιωτη..αντε καλα τον Σερραιο..ποντιο στην καταγωγη...χαχαχαχα

Μιλησαμε και με το θεμα καρδια με τον γιατρο..θα σας πω πιο μετα..παω να περασω ισοτιμιες και επανερχομαι

Αναστασι φιλακια

Μαρια τελεια και η νεα φωτο

Μπεμπου πως εισαι σημερα;;;

Βενη μου τα φιλακια μου..μη στεναχωριεσαι ρε..εγω οταν δουλευα με τη μαμα μου καθε μερα πλακονωμασταν..και μετα πιναμε καφε μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαμα!!!

Έχει έναν τέλειο καιρό έξω!!

Φιλάκια!

Μαρία τέλεια η φωτο με τις μικρές! Μα πως το κουμαντάρεις το καρότσι και εισαι και μισή μερίδα???? :mrgreen:

Λοιπον κορίτσια να σας πω.. απο τότε που κάνω δίαιτα, αισθάνομαι κάπως καλύτερα.. εχω αρχίσει και ψιλοφτιάχνω τα μαλιά μου.. ξεκίνησα να βάφομαι και λίγο..

Κάτι μέσα μου μου φαίνεται ότι έχει αλλάξει..!

σήμερα θα κάνω και νύχια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μικροτσουτσουνος ο 2ος γιος? δεν τον θελουμε για γαμπρο!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! πόσο μας έλειψες!!!! :mrgreen::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η μικρή μου είναι σπίτι άρρωστη κι εγώ πανεπιστήμιο γιατί σήμερα παραδίδω τη διατριβή μου... Ήθελα να είμαι σπίτι με το μωρό μου :cry::cry::cry:

Έχει από προχτές τη νύχτα πυρετό, συνάχι και πολύ βήχα... Κι έχει κάνει και 3 εμετούς αλλά νομίζω πως είναι από το βήχα. Τελικά δεν τη γλυτώσαμε ...

Πάντως κορίτσια θηλασμός/ξεθηλασμός αλλά ότι ίωση κυκλοφορεί την έχουμε τσιμπίσει :shock: Άμα δε θήλαζε δηλαδή τι θα γινόταν? :?:?:? Έρχεται βέβαια σε επαφή συνέχεια με άλλα παιδάκια...

Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω - φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η μικρή μου είναι σπίτι άρρωστη κι εγώ πανεπιστήμιο γιατί σήμερα παραδίδω τη διατριβή μου... Ήθελα να είμαι σπίτι με το μωρό μου :cry::cry::cry:

Έχει από προχτές τη νύχτα πυρετό, συνάχι και πολύ βήχα... Κι έχει κάνει και 3 εμετούς αλλά νομίζω πως είναι από το βήχα. Τελικά δεν τη γλυτώσαμε ...

Πάντως κορίτσια θηλασμός/ξεθηλασμός αλλά ότι ίωση κυκλοφορεί την έχουμε τσιμπίσει :shock: Άμα δε θήλαζε δηλαδή τι θα γινόταν? :?:?:? Έρχεται βέβαια σε επαφή συνέχεια με άλλα παιδάκια...

Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω - φιλιά

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

:-bd:-bd:-bd:-bd

Περαστικά στη μικρή!

Όλα τα παιδάκια έτσι είναι τι να κάνουμε.. :(

Θα τελειώσεις και θα γυρίσεις σπίτι μαζί της ;)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα και εγω αυτο εχω καταλαβει..

θηλαζε ξεθηλαζε με το που πηγε παιδικο..αρχησαμε τα οργανα..

οποτε ..

Ερη μπραβο σου!! ετσι σε θελλω..οχι οτι δεν ησουν κουκλα..αλλα τωρα θα γινεις καρακουκλαρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

Εγώ δουλειά και κρυώνω, έκανε ένα τσάι μήλο κανέλα και μοσχοβόλησε ο τόπος

Ελάτε κερνάω…

Παναγιώτα κι εγώ συμφωνώ για τους κλειστούς χώρους θέλει πολύ προσοχή όταν είναι τόσο μικρά.

Για την Έλενα που ρώτησες πίνει φρέσκο γάλα από 15 μηνών αλλά μόνο όταν λείπω, όταν είμαι εκεί ούτε να το φτύσει. Οπότε αν θα τελικά λείψω δεν θα έχει πρόβλημα η Έλενα γιατί θα πίνει φρέσκο.

Γωγώ το χαμομήλι της το δίνει σε μπιμπερό.

Αφρο μπράβο για την β επιπέδου που είναι όλα καλά

Χρύσα για πες τι συζητήσατε με τον γυναικολόγο

Μιτσάκι περαστικά

Φιλιά σε όλες τις συνεπιβάτισσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!

Καρολ ελπιζω να το δεις.Και εγω υπεφερα απο κυστικη ακμη. Εχω παρει ολες τις αντιβιωσεις και φυσικα τα μαλακισμενα τα ροκιουταν. Τελικα πηγα σε ενδοκρινολογο και ησυχασα. Εχω πολυκυστικες και καποιες αλλες ορμονες ανεβασμενες, μου εδωσε ο ανθρωπος αντισυλλιπτικα ,τα πηρα για 6 μηνες και απο τοτε δεν ειδα τπτ.

Οι δερματολογοι στο θεμα της ακμης ειναι πολυ καπως.Δε λαμβανουν καθολου υποψιν τις ορμονες και σε στουμπωνουν με χαπια. :evil::evil::evil::evil::evil:

Επισης κανω συχνα καθαρισμους και ολα καλα.Καποια σημαδακια που εχω τα καλυπτω με πουδρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας,

τα δικά μας νέα είναι τα εξής: ο Λ. μετά από μία εβδομάδα με πυρετό χθες την ημέρα ήταν απύρετος και το βράδυ 37,4, που κατέβηκε μόνος του....και σήμερα το πρωί 36,6!...δεν πήγε βέβαια νήπιο, ούτε αύριο, δεν χάνει άλλωστε και το πανεπιστήμιο!!! :roll::roll::roll::roll::roll: ...συνεχίζει να έχει λίγο βήχα που προέρχεται από τα αυτάκια του!!!! δεν έχει ωτίτιδα....., η μικρή έχει λίγο συνάχι και εγώ είμαι καλά! :)

Αφρο και Χρύσα χάρηκα με τα αποτελέσματά σας :) , τώρα όσον αφορά στο φύλο του παιδιού χρύσα, δεν ΄'εχει και πολύ σημασία (για μένα τουλάχιστον) αρκεί να γεννηθεί γερό, άσε που οικονομικά συμφέρει να είναι το ίδιο με το προηγούμενο!!!.....

και Αφρο μια χαρά έτσι το ένα μοιάζει σε σένα και το άλλο στον μπαμπά, έτσι είναι εντάξει το κακό θα ήταν να έμοιαζε στα πεθερικά!!!! x_xx_x:o:o:o:?:?:? , όπως της αδελφής μου, ο γιος μοιάζει στον μπαμπά του και η κόρη στην πεθερά!!! [smilie=tongue2.gif]

συμπεθέρα έτσι να ανεβαίνουμε σιγά σιγά!!! :ymapplause: \M/ \M/

είδα και την φωτό του γαμπρού μου στο φέις, που είναι βοηθός σου, νομίζω η κόρη μου θα πάρει έναν τέλειο γλυκούλη, ομορφούλη μάγειρα!!! :-*:-*;;) ....α να σου πω να μην της μάθω να μαγειρεύει, αφού θα ξέρει ο γαμπρός!!!! :D ...θα της μάθω άλλα πράγματα!!! :lol::lol::roll::roll:

Μάγδα καλή επιτυχία στη διατριβή σου και περαστικά στην μικρούλα..........ο θηλασμός βοηθάει αλλά σημαντικό ρόλο παίζει και πόσο καλό ανοσοποιητικό έχει, π.χ. η μικρούλα μου αν κολλήσει από τον Λ. θα είναι μόνο για μία μέρα!!!!

Νατασσούλα μπράβο στην Έλενα που το ξεπέρασε μόνο με χαμομήλι και μέλι! :ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκη πολύ λυπάμαι ρε συ όλο άρρωστοι είστε και εσύ και η μικρή!!! :o εύχομαι να γίνετε γρήγορα καλά και να απολαύσετε ήρεμες μέρες!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια ειμαι χρυσα μου

ακομη ποναω...ακομη πρησμενη

δεν το αντεχω αλλο τοσα φαρμακα και αυτο ακομη εκει

ασε που δεν μπορω να μιλαω...οσο μιλαω τοσο κουραζεται και ποναει

μετραω και το ζαχαρο...χαλια και αυτο 190 το βραδυ,143 το πρωι(νηστικια κιολας..δηλαδη αν φαω ποσο θα παει?)

με την διατροφη πηγαινω καλα

μολις εφαγα το πρωινο μου και ο σπυρος τα κουλουρακια του(του εφτιαξα χθες)

αν συνεχισω αυτην την διατροφη μεχρι το καλοκαιρι θα εχω γινει μοντελακι :lol::lol::lol::lol:

το μονο καλο ειναι πως μπαμπας και γιος ειναι καλα

ουυυυυφφ ευτυχως.

εσυ χρυσα εκανες αυχενικη? ολα καλα? μπραβο κοπελα μου αντε με το καλο!!!!!!

ααα και η αφροδιτη ειδε την τσουτσου?? και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα

καλε αφροδιτη 2/2 εχει γεννεθλια ο μανωλης?? εγω εχω επετειο γαμου ;);) τρια χρονια κλεινουμε

αρτζι μου τελος ο πυρετος??? αχ ταλαιπωρηθηκε ο λουκακος αλλα τωρα θα επανελθει

ετρωγε καθολου η μπαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον να σας πω τι ειπαμε στο θεμα καρδιας..

οταν εξηστορισσα τα καθεκαστα στον γιατρο γελασε λιγακη και ειπε πως στην καριερα του ακομα καμια εγγυος δεν του πεθανε απο καρδια..

μετα σοβαρεφτηκε και ειπε οτι ΟΚ, θα λαβουμε υποχην μας τις συμβουλες των συνεδελφων οταν με το καλο μπεις στον ογδοο..και εφοσον δεν συτρεχουν αλλοι λογοι ολα θα γινουν οπως πρεπει..

Το μονο μου ειπε πως θα αλλαξει εφοσων επιτρεψουν φυσιολογικο ειναι πως δεν θα περιμενει μεχρι 42 ευδομαδες..και πως δεν θα κανουμε καμια κινιση για ελεγχομενη προκληση ουτε καμια κινηση για να επισπευσιυμε τον τοκετο..

υποαυτες τις προυποθεσεις πρεπει να εχουμε ιδανικες συνθηκες..δηλαδη..αρχη διαστολης η οποια ομως να συνεχιζετε να διαστελλετε, μαλακο τραχηλο..ιδανικη θεση του μωρου, εμπεδομενο και στη θεση του..με εαυτες τις συνθηκες θα εχουμε εναν σχετικα γρηγορο τοκετο και δεν θα ταλαιπωρηθει ουτε η καρδια σου ουτε η μητρα ουτε τιποτα...

Αλλιως λεει και παντα αναλογα με την κατασταση αμνιακου υγρου και πλακουντα θα προχωρησουμε σε καισαρικη καποια στιγμη αφου ομως κλεισεις 39 ευδομαδες..

και εφοσων λεει θα αποφασισουμε καισαρικη..θα το αφισουμε οσο μπορουμε μεσα στην κοιλια να παρει βαρος γιατι καθ εμερα παραπανω - εφοσων ολα βαιουν καλως- ειναι οτι πολυτιμοτερο για το μωρο..

αντε λοιπον να δουμε!!!

Αργη τι καλα που ο Λουκακος ειναι καλα..πολυ χαρηκα..

Μπεμπου αυχενικη εκανα την προηγουμενη ευδομαδα..

δεν ξερουμε ακομα τι θα ειναι..

δε με χαλαει καθολου ας ειναι οτι θελει..δε με νοιαζει..χαλαρα περιμενω και μεχρι τη Β χωρις να σκαω..

οτι και να ειναι..θα φοραει τα ρουχα του Τζεφ ..ε μετα ΟΚ..αν ειναι κορη..ε θα παρω κανενα φορεματακι για εξω και τερμα..δε καθομαι να σκαω..μεταξη μας δε θα με χαλαγε να ειναι παλι αγορακι...το ισιο χαμογελαστο και τσαχπινικο με τον Τζεφακι..

να γινεις μοντελακι καλε..πωπω..θα γεμμυσει κουκλαρες το τρενακη ετσι οπως παμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι μου τελος ο πυρετος??? αχ ταλαιπωρηθηκε ο λουκακος αλλα τωρα θα επανελθει

ετρωγε καθολου η μπαααα

ευτυχώς έτρωγε, όχι πολύ όπως πριν αλλά, για άρρωστο άνθρωπο ικανοποιητικά!!! ε και με λίγες υποσχέσεις π.χ. να δει τιβι!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου μπραβο κοριτσακι μου...καλα κανεις...δεν ειμαστε μονο μανουλες αλλα και γυναικες!!!!!βαλε και κανενα μαυρο περιεργο...στρινγκακι....και θ ασου πω εγω καποιος χαρα... :lol::lol:

Ποιοοοοοοος????? Ο αντρας μου λείπει βρε Καρολ, να το δείξω στον γείτονα??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

συμπεθέρα, υπομονή με τον Λουκάκο, ηταν γερή η ιωση!

Αφρο, ξέχασα ρε συ, μπράβο για την β επιπέδου!!! Οταν λες μοιάζει στον αντρα σου τι εννοείς?

Δεν τον έχω δει βεβαια και ποτε...

Εγώ παιδιά απο αυτές τις εξετάσεις δεν καταλάβαινα τίποτα αν μοιάζει σε κάποιον και τέτοια...

Μονο το δάχτυλο του ποδιού με είχε βάλει σε υποψίες... :-?

Φιλάκια πολλά! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ξεχασα εβαψα τα μαλια μου χθες ενα γλυκο καστανο

μουρλια ειναι

τελικα δεν εκανα ανταυγειες και εφυγε και η κοκκινιλα που ειχαν

εκανα ενα σουπερ χτενισμα και νυχακια

αχχχ τωρα που το λετε μηπως να παω κι εγω σε δερματολογο για τα στιγματα που εχω??

εχω κι εγω τρομερα λιπαρο δερμα δεν βγαζω σπιρακια αλλα στιγματα και μου σπανε τα νευρα

ο γιος μου ακουει μαζωνακη και χορευει

αχχχχ θα τρελαθω ερχεται και μου κανει ναζακια,φιλακια και αλλα τετοια χαριτωμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αφρο και χρύσα τέλεια τα νέα σας!! Αντε με το καλό σας εύχομαι.

Αναστασία γιατί έχεις τόσο ζάχαρο;; Έχω χασει κάτι;; Μην απελπίζεσαι όμως, ρυθμίζεται το ζάχαρο. Θα πρέπει να προσέχεις.

Έρη υπέροχο αυτό που λες! Ελπίζω να αρχίσω να νιώθω και γω έτσι. Ίσως όταν αρχίσω να χάνω και φανεί μια κάποια διαφορά. Η προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν άρρωστη πήγε στράφι.

:cry::cry::evil:

Πάντως πήγα χθες στη διαιτολόγο και με άγχωσε και αυτή με την θρομβοφιλία και τη θρόμβωση. Ήταν διακριτική δε λεω, αλλά μου το τόνισε πάνω απο δύο φορες, οτι θα πρέεπι να χάσω τα κιλά μου και να διατηρηθώ αδύνατη. ΟΚ ΤΟ ΞΕΡΩ!!! :evil::roll::roll::roll:

Μητσάκι περαστικά σας! Αν έχεις το τηλ του Ντι Τζέι πολύ θα με εξυπηρετούσε να μου το έστελνες!!

ΑΚΟΥΣ;;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα μου δεν ξέρω αν είναι μάπα ο ΝτιΤζέι, γιατί το ραντεβου ήταν αναγνωριστικό. Θα ξαναπάμε να τον ακούσουμε και να συζητήσουμε για το ύφς και το στυλ του προγράμματος που θέλουμε.

Προχθες δε μιλήσαμε με το ίδιο, αλλά με τον υπέθυνο της εταιρείας, ο οποίος μου φάνηκε πολυ παπαντζής! :roll::roll::roll:

Αχ τι θα κάνω με το θέμα Ντι Τζέι;; Ειναι το πιο βασικό η μουσική.

Εχθες η μικρή μου έσπασε τα νεύρα, με έφερε στα όρια μου. Έχει ξεφύγει δεν ακούει κανένα και τίποτα. Είναι της ηλικίας;;; :oops::oops::cry::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη ουτε εγω καταλαβαινα....καταλαβα μονο στον τελευταιαο τρισδιαστατο που καναμε..οτι η μυρι και το ανω χειλος ειναι του μπαμπα μου...

φανταστειτε να ειανια γορι και να μοιαζει του πεθερου και να το βγαλουμε Ιωαννη..θα εχει πολυ γελιο..θα ειναι οι συμπεθεροι που μοιαζουν αναποδα... :lol::lol::lol::lol:

καλςε τι αγος ειναι αυτο που εχετε με τη μουρη σας..

εγω δεν ειχα ποτε...

εντακη η περιποιηση και το βαψημο ηταν παντα στο αιμα μου..αλαλ δεν εσκασα ποτε σοβαρα...

ΟΚ ισως να μην εχω προβλημα ιδιαιτερο γι'αυτο..

αλλα η κουνιαδα μου πχ επειδη εχει λεκεδες στο προσωπο ειναι ερρωστη..εχει δοκιμασει ολε ςτις κρεμες που υπαρχουν για να σβησουν τις παναδες..

εχει ηδη ραγαδες στην πλαη..αμα μινει εγγυος θα παθει καταθληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιοοοοοοος????? Ο αντρας μου λείπει βρε Καρολ, να το δείξω στον γείτονα??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φιλάκια πολλά! :x:-*

σορυυυυυυυυυυυυυ ..το ξεχασα βρε κοριτσακι.......αλλα μου αρεσε η απαντηση σου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ρε παιδια..για ολα πια φταιει αυτο το βαρος;;;...

αντε ρε Σισσινι..ολα θα πανε καλα..

κανε διατροφη..και χαλαρωσε..

εισαι ηδη μια κουκλαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...