Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Εγω ειχα παντα προβληματικο δερμα..

ακομα εχω ενα λακακι στο μαγουλο απο σπυρι..

αλλα ξεκινησα την περιποιηση απο τα 16..οποτε ειναι σε καλη κατασταση τοδ ερμα, δενε χω παραπονο..

απλα το μεικ απ και η πουδρα μου το κανουν σχεδων τελειο!!!

Αμα δενε ιχα και τους ανοιχτους πορους γεννικα..δεν θα ειχα κανενα παραπονο απο τη μουρι μου..

Αλλιως ναι ξερω..χαλι μαυρο μη το συζητας..

ρε συ,..το δωρο σου το εχω ηδη αλλαξει 3 φορες για να μη χασεις την αλλαγη εσυ..χαχαχα

στο τελος αμα το ξαναπαω στον Φωκα θα με βριζουν οι πωλητριες...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βένι σταμάτα να το σκέφτεσαι περίμενε ως την Παρασκευή και αν δεν σου έρθει κάνεις

Η Έλενα μια χαρά είναι της έχει φύγει σχεδόν τελείως ο βήχας

Χρύσα γυμναστήριο θα πάς τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ελπίζω απο δω καιπερα να κοιμαστε έτσι!!!!!!!!!!!!μπραβο στον Τζεφ μας :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Βενι μου ειναι πολυ νωρις ακόμη για χωριακή...περιμενε δυο τρεις μερουλες... ;)

αληθεια για πες για το πιλινγκ...ετσουζε ρε συ πολυ? εμενα μου πε οτι θα με καιει λιγο οταν θα μου το κανει και μετα τιποτα απλα θα ξεφλουδιζει...εσυ εχεις ακμη?

νατασουλα ειχα κανει λειζερ παλιοτερα αλλα δεν με ειχαν βοηθησει πολυ...

Θου εσενα γιατι σου πε λειζερ? εχεις μονο κοκκινιλες η και ακμη?

σορυ αν σας ζαλισα...και ευχαριστω για το ενδιαφερον... :x:x όλες σας!!!!!

Γιωτακι μου που εισαι εσυ κοριτσακι μου?

λενακι μου?

αναστασια η Αννυ μας πως τα παει με το φαγητο τα ίδια? και ξυπναει ακομη τα βραδια ε?υπομονη βρε κοριτσακι...

Μπεμπουλης καλη αλλαγη στα μαλλια ....

μικρομανουλες....lovie και Παναγιωτα ...τι μου κανετε? τα μπεμπε σας?

Γωγακι μου...τι κανει η ιωαννα? το μικρο κλοτσαει πολυ ε?

αρτζι πως ειστε σημερα?

χιονοκοριτσο??????

Ελευθερια ?

μακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα θα γραφτω

δεν ξερω κατα ποσο θα μπορω να πηγαινω γιατι χρονος μηδεν..

σημερα ηρθα γραφειο με λεοφωρειο

περπατησα συνολικα 20 λεπτα χαλαρο περπατημα..

θα παω κατευθειαν γιατρο μετα οποτε παλη θα περπατισω λιγο..

ετσι θα ειμαια πο δω και περα...θα περπαταω τουλαχιστων

Θα πρεπει να κανω και διαλογισμο ..ετσι ωστε αμα δε μου ρθουν τα πραγματα οπως τα θελω..μη πεσω σε καταθληψη..οχι τιποτα αλλο..θα την σπασω απο το πολυ το βαρος!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρεςςςςς...Τι κάνετε;;;;;;; :D:D:D:D Εγώ καλά...Το Ιωαννάκι ευτυχώς φτου φτου να μην το ματιάσω, έστρωσε με τον ύπνο..... :D:D:D Δυο μέρες τώρα ξυπνάει μόνο επειδή της έχει πέσει η πιπίλα, με φωνάζει πάω, της τη δίνω και ξεραίνεται πάλι στον ύπνο.....Και φυσικά ξυπνάμε καθημερινά στις 9.30.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Όμως ρε κορίτσια σήμερα το πρωί μέχρι να φύγω από το σπίτι την άκουσα να βήχει 2-3 φορές.... :?:?:?:?:? Λέτε να τσίμπησε τίποτα στο πάρκο που πάει;;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Βένι μου να σου πω κάτι;;;;Νομίζω ότι είσαι εγκυούλα... :x:x:x:x:D:D:D:D:D:D Περίμενε λίγες ημέρες ακόμα και πήγαινε το Σάββατο για χοριακή.....

θουλάρα φτιάχνεις δωμάτιο;;;;;Τι καλά.... :D:D:D:D:D Θέλω κι εγώ...Έχω αρχίσει να ψάχνομαι...Έχω βρει κάτι σούπερ δωμάτια σε ένα σάιτ ξένο και τα έδειχνα στον Γιώργο και λέμε να τα φτιάξουμε μόνοι μας...Να βάψουμε τοίχους, να βάλουμε ταπετσαρία(αν μας επιτρέψει η ιδιοκτήτρια) κι εγώ με τη μαμά μου που της πιάνουν τα χέρια της να φτιάξω καμια χειροτεχνία..Καδράκι κλπ.... :D:D:D:D:D:D:D:D

Καλά ρε τα χρώματα απ'έξω τα θυμάσαι;;;;;; :o:o:o:o Εγώ δεν τα βάφω..Παλιά τα είχα κατάξανθα σαν της Μενεγάκη αλλά με μεγάλωναν..Το χρώμα όμως που λατρεύω είναι αυτό που είχε μέχρι πέρυσι η Σίσσυ Χρηστίδου...Ένα τέλειο μελί....Το θυμάστε;;;;;; :?:?:?:? Αλλά δε με αφύηνει ο Γιώργος να πειράξω το χρώμα..Ούτε το μάκρος... :?:?:?:?:?:? Και τώρα την τελευταία φορά που μου είπε κοψτα καρέ σχεδόν που θες, το μετάνιωσα.... :(:(:(:(:( Αλλά ευτυχώς έχουν μακρύνει.... :?:?:?

Καρολ μου καλημέρα..Τι πρόβλημα έχεις ακριβώς με την επιδερμίδα σου;;;;;;; :?:?:?:?

Μπεμπούλης μπράβο στο Σπυράκο που τρώει.... :D:D:D:D

Συμπεθέρα που έχεις χαθεί μωρή;;;;Πως το έκανες το μαλλί;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα τι νέαααααα;;;;;;;;; :?:?:?

Μαράκι μωρή τρελή εντάξει οι μικρές;;;;;;;;Πάλι θα αλλάξεις το μαλλί;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα ολα θα πάνε καλά με την καριδά σου...Θα το δεις... ;););););) Και πάντα τέτοιους ύπνους σαν τους σημερινούς.... :lol::lol::lol::lol:

Α, να σας ρωτήσω.....Στις εξετάσεις αίματος που έκανα μου βγήκαν ανεβασμένα τα λευκά...Με φτ μέχρι 10.000, εγω είχα 11.500... :?:?:? Ξέρω ότι στην εγκυμοσύνη ανεβαίνουν τα λευκά και είχα περάσει και ίωση, αλλά είναι φυσιολογικό να είναι τόσο ανεβασμένη η τιμή;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Εγώ είπα στην πεθερά μου το βράδυ να φτιάξει καμια ομελέτα να φάμε... :?:?:?:? Αν και πλέον επειδή έχω φουσκώσει πολύ, ό,τι και να φάω το βράδυ, μου πέφτει βαρύ.... :?:?:?:?

Εγώ αφού γεννησω θα αρχίσω αμέσως διατροφή και στο 2μηνο γυμναστήριο που έχω χρόνια να πάω... :?:?:?:?:?:?:?:?:? Αλλά ρε κορίτσια όταν πήγαινα γυμναστήριο είχα κορμάρα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι μου ειναι μεγαλη ιστορια και αν κατσω να σας πω τι εχω κανει απο τα 13 παει θα τελειωσει αυτο το τρενακι... :lol::lol:

απλα εν συντομια εχω ενα ελαττωματακι πανω μου...λιπαρο δερμα...(και καλα όλα τάλλα ειναι τελεια :lol::lol: ) με συνεπεια φραγμενους πορους...και σπυρακια...εχω κυστικη ακμή(δυστυχως απο τις πιο δυσκολες μορφες ακμης που υπαρχουν...)εχω κανει πολλες θεραπειες χαπια...δυνατα χαπια για 2 μηνες αλλα τα κοψα γιατι επεσαν τα λευκα αρκετα..πραγμα επικινδυνο...δερμοαποξυση 1 φορα...λειζερ μερικες φορες...και τωρα αλλαξα γιατρο γιατι αυτος το ριξε πιο πολυ στην αισθητικη επεμβατικη παρα στα δερματολογικα προβληματα... :(:( την καινουργια δερματολογο μου την συνεστησε ο γυναικολογος μου...και εχω δει βελτιωση ..εχω απλα μερικα σπυτρακια και μερικα κοκκινακια...και ελπίζω με τα πηλινγκς ν α δω διαφορααααααααααααααα.....

βεβαια στην εγκυμοσυνη μου λογω ορμονων ημουν χαλια τους πρωτους 4-5 μηνες...

αρκετα σας ζαλισα όμως ε???... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τι καλα γραψατε λιγες σελιδες σημερα!!!! :D

εκσταση επειδη με τις προηγουμενες βριογχιολιτιδες απο την υγρασια στο προηγυομενο κωλοσπιτο εχει αποκτησει μια ευαισθησια στα πνευμονια. οταν μας ειδες δεν εβηχε ετσι αλλα τωρα οταν βηχει κανει σαν ασθματικο :o κ δε μπορει να παρει ανασα. γιαυτο μας τα εδωσε, δεν εχει ακροαστικα η κατι αλλο, απλα για να του περασει τελειως. βεβαια μου φαινονται πολλες οι 25 μερες κ εχω σκοπο στο 10ημερο να τον ξαναπαω μηπως τα σταματησουμε..

πως ειναι τωρα η μικρη??

θουλαραααααααααα μου τι κανετε? ρεσυ πως μεταλλαχτηκε ετσι το παιδι???????????

σου μοιαζει!!!!!!!!!!!\

επισης τι εννοεις οταν λες οτι δεν εχει πολυ κρυο σημερα?????????? με -4 εφυγα το πρωι!!!! :shock::shock::shock:

νατασουλα πολυ ωραια που ειναι καλυτερα!!

χρυσα ενταξει ολα καλα θα πανε.. δε σε φοβαμαι εσενα εισαι ταυρος!!

τελεια που κοιμηθηκε το μαναρακι σερι!!!

καρολινακι η αληθεια ειναι οτι εισαι λιγο κατσικοποδαρη ρε κοριτσι μου!! :lol::lol::lol::lol::lol:

μα μια φορα ανοιξες τρενο κ ολα ειναι τανασκελα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα λεγονται συμπτωσεις!!! μην ακους κανεναν!!!

βενι αχ κ να εισαι εγκυος!!!!!! θα με φτυνεις ολη μερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θαεχεις μια τεραστια χωριακη!!

επισης να κανονισουμε αυτο το καφεδακι!!! το βρηκες το κινητο σου?

συμπεθερα μου μην αγχωνεσαι γαι τα κιλα.. εισια μια θεα!!!!!

καλε βαλε καμια φωτο σου στο φεις να σε δω μετην κοιλιτσα!!!!!

χτες εβαψα μαλλι.. εκανα βαση σοκολα κ χαλκινες ανταυγιες.. ειναι ωραιο αν κ το σκεφοτμουν λιγο πιο ανοιχτο... αλλα σιγα σιγα θα ανοιξει κ αλλο με τις ανταυγιες!!!

σημερα στο σχολειο ενα παιδακι μου εκανε προταση γαμου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εφτιαξε ενα χαρτινο δαχτυλιδι σε σχημα καρδιας μου το εδωσε κ μου λεει

κυρια εισαι τοσο καλη κ ομορφη κ θελω να σε παντρευτω!!

επειδη βλεπω οτι δινουν δαχτυλιδια οταν λενε κατι τετοιο εφτιαξα ενα κ εγω!!

μη μου πεις οχι, ετσι κ αλλιως ο γιος σου ειναι μικρος κ δεν καταλαβαινει αρα δεν

εχουμε προβλημα!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα το πως κρατηθηκα να μην πεσω κατω απο τα γελια.......... ουτε εγω το ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συμπεθέρα τι γλυκό παιδάκι είναι αυτό....... :x:x:x:x:x Τι ωραία που περνάς μωρή στο σχολείο...Οι ψυχούλες μου..... :x:x:x:x:x:x:x:x

Εγώ στη θέση σου πάντως θα έλεγα στη μαμά του να το πάει σε οφθαλμίατρο το παιδί... :?:?:? Μα που την είδε την ομορφιά πάνω σου;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:=))=))=))=))=)):((:((:((:((:)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}

Επίσης, δεν έχω φώτος με κοιλιά..... :?:?:? Βγάλαμε κάτι στον τελευταλιο καφέ με τα κορίτσια που ήταν και η Αθηνά, αλλά δεν ανέβασαν καμία με κοιλιά.... :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Γιατί άραγε;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με 'γεια το μαλλί....... :x:x:x:x Μπορεί τώρα να σουλουπώθηκες και να έγινες θεά..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Έρη μου..Να μου τον φιλήσεις τον Κωστάκη.... :D:D:D:D

Σήμερα γιατί σέρνεται το τρενάκι;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Τι έγινε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Η Αφρο τι ώρα είχε β επιπέδου;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν θ την έκανε το πρωί ή το απόγευμα...

Γωγώ εισαι θεά ρε, ξεκόλα με τα κιλάκια. Μολις γεννήσεις θα σου φύγουν!

Λενάκι περαστικά στον Αναστάση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω μην κοιτας εσυ που με φθονεις..... ειμαι μια θεα!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ερη μια χαρα που εφυγε ο πυρετος!!!!

αντε να μας πει τα αποτελεσματα της η αφροδιτη!!!

κανω φαγητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λένα!!!!!

Τί γλυκούλης!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Αυτά σου κάνουν και τα ξεχνάς όλα!!!

Τί κάνετε;;;

Εμείς καλα! Σήμερα ήμουν στο τρέξιμο! Πήγα ΙΚΑ και ΟΑΕΔ. Ελλάς τι μεγαλείο σου!!!! Δεν παιζόμαστε με τίποτα. Είμαστε 1000 χρόνια πίσω... :(:(:(:(

Η μικρή ζουζούνα΄ ξύπνησε στις 10 και μέχρι τις 12 που γύρισα είχε φάει 150ml γάλα ή στρουμπούλω!!!

Η μεγάλη ζουζόυνα είναι μεγάλο όργιο. Δεν μπορώ να σας περιγράψω τί κοτσάνες κάνει όλη μέρα! Τα σκέφτομαι και γελάω. :lol::lol::lol:

Πάω να διαβάσω τπτ και έρχομαι να σχολιάσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νατασα σε ειδα στον υπνο μου!!!!

ειδα οτι ειχαμε ερθει σπιτι σου κ ο αναστασης ηθελε να παει τουλετα

κ οταν παμε μεσα βλεπω οτι ολη η τουαλετα η λεκανη ξεχειλιζε απο σκατα!!!!!!!!

σε φωναξα κ μου λες ναι μωρε πριν λιγο πηγε τουαλετα η ειρηνη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ οταν βγηκαμε εξω στο σαλονι ηταν πλημμυρισμενο απο σκατουλες!!!!!!!!

ζεστες μαλακες καφετιες κ αχνιστες!!!!!!!!

καλε ποσα λεφτα θα παρεις????????????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε δωσε κ σε εμας τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεφτάαααααααααααααααααααααααα πολλά λεφτάααααααααααααααα!!

Λες να κέρδισα τίποτα;;;;

Θου πότε θα ρθείς;;;

Γωγώ βγάλε καμιά φωτο ρε συ...

Χαιρετίσματα στον πεθερούλη!!! :lol::lol:

Μαρία πως είναι οι μικρές;

Έρη περαστικά σας! Ελπίζω να μην ξαναανεβάσει...

Νατάσα 3 ημερων φαγητό;;;; Απαπαπαπαπα :lol::lol::lol::lol:

Καρολ μην τις ακούς!!! Απλά έτυχε στο τρενάκι που άνοιξες εσύ να αρρωστήσουν όόόόόλα μαζί!! :D:D:D

Αναστασία-Μπε αντε ελπίζω να βγει ωρα΄ίο το χρώμα.

Χρύσα μια από τα ίδια ο γιατρός; Άντε να δούμε τί θα πει και ο γυναικολόγος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μήπως να αρχίσω να ανησυχώ, εμένα γιατί δεν με βλέπεις ποτέ στον ύπνο σου???????????

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ο μαθητής σου τι γλυκούλης!!!!!!!!!!!!!!!

Έυχομαι να πάρεις καμιά μετάθεση του χρόνου στον Εύοσμο να σου στείλω τον Μιχάλη :D:D:D

Γωγώ δώστης χαμομιλάκι με μέλι για τον βήχα, εμείς σωθήκαμε

Νατάσα για πες τι κανει η Ειρήνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Ακομα αρρωστα τα μωρα???

Εμεις ευτυχως ακομα καλα!

Λοιπον μιλησα με την αδερφη του Κ, αυτη ειναι κατι σαν παιδοψυχολογος του κρατους κ δουλευει τωρα σε ενα κρατικο κεντρο αντιμετωπισης της παιδικης παχυσαρκιας (στη Δανια). Μου ειπε καποια πραγματα για το συστημα που αγνοουσα κ νομιζω πως αν τελικα δεν παρει μεταθεση ο Κ, θα φυγω σιγουρα...

Στον παιδικο την πρωτη εβδομαδα καθεται κ η μανα μαζι 1-2 ωρες διοτι θεωρουν αντιπαιδαγωγικο να τραβανε το παιδι με κλαμματα....Την δευτερη εβδομαδα μενει το παιδι μονο λιγο λιγο κ μετα απο 3 εβδομαδες το αφηνεις οσο θες....Εχουν 12 παιδια ανα ταξη με 4 δασκαλους (ανα 12 παιδια)...Το προγραμμα περιλαμβανει πολλες εκδρομες κ εξωσχολικες δραστηριοτητες...Επισης οταν πανε σχολειο (6 ετων) τα 2 πρωτα χρονια κανουν ελαχιστα μαθηματικα κ γλωσσα κ κυριως κανουν παιχνιδια θεατρου, μουσικη, πολλες εξωσχολικες δραστηριοτητες, πανε θεατρο, μουσεια...Θεωρουν οτι δε πρεπει να φορτωνουν τα παιδια με πολλα μαθηματα κ τα κανουν σταδιακα...ααα κ τα παιδια εχουν μαθημα μεχρι τη 1 κ μετα πανε σε δραστηριοτηες..Το προγραμμα αλλαζει μετα τα 10...

Λοιπον συζητησαμε το θεμα προσαρμογης, μαλλον εγω θα το εχω κ οχι ο Σεμπ...Οκ, θα επιβιωσω...κατι θα βρω να κανω..

Ααα κ οι ταξεις στο δημοτικο εχουν μεταξυ 24 και 28 παιδια αλλα εχουν παντα 2 δασκαλους...

Τελιωσε κοριτσια αποφασισα, αν δεν παμε Νεα Υορκη, εφυγα το Πασχα για Δανια...τωρα που θα ανεβω θα παμε να δουμε σπιτια κ θα αρχισω να ξεπουλαω τα πραγματα εδω....Δεν το κραταω αλλο το παιδι εδω, θα με μουτζωνει οταν μεγαλωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακη πλακα κανεις;;;

ακομα εδω εισαι;;;;

Βρες μου σε παρακαλω εκει που θα πας μια θεση executive secretary..ο αντρα ςμου θα ασχολειται με συστηματα ασφαλειας....και θα ερθω με χιλια να σου κανω παρεα

εγω θα ειχα ηδη φυγει...

οχι απλως θα σε μουντζωνει..αλλα αν ποτε μεγαλονωντας μαθει τι εχασε..θα σε μισησει για ολη την υπολοιπη ζωη του..

δε το λοιπασαι τοσο χαρουμενο παιδακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote="lovieΚαρολ μην τις ακούς!!! Απλά έτυχε στο τρενάκι που άνοιξες εσύ να αρρωστήσουν όόόόόλα μαζί!! :D:D:D

αγαπη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!! ακουσα και εναν καλο λογο ...

αντε και απο το λενακι μας....

αλλα διορθωση! το ονομα του αντρα μου θυμιζει λαγουδακι...οποτε ειμαι λαγουδοποδαρη!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: που λεει και μια πολυ πολυ καλη μου φιλη!!!!!!!!!!!

σας φιλω τζουτζουκες μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!

Σημερα πηγαμε και πήραμε ευχουλα.Ψωνισαμε και δωρακια γιατι μας εχουν καλεσει σε 4 γενεθλια.

Ρε κοριτσια η παιδ. μου εβαλε παγο για τους κλειστους χωρους με το μωρο. :(:(:( Και εννοειται οτι ακολουθει και ο Νικολας.Γινετε λεει χαμος απο ιωσεις και να μην πηγαινω καθολου σε κλειστους χωρους με τα παιδιά.

Τι κανετε εσεις;;;;

Καρολ ελπιζω να το δεις.Και εγω υπεφερα απο κυστικη ακμη. Εχω παρει ολες τις αντιβιωσεις και φυσικα τα μαλακισμενα τα ροκιουταν. Τελικα πηγα σε ενδοκρινολογο και ησυχασα. Εχω πολυκυστικες και καποιες αλλες ορμονες ανεβασμενες, μου εδωσε ο ανθρωπος αντισυλλιπτικα ,τα πηρα για 6 μηνες και απο τοτε δεν ειδα τπτ.

Οι δερματολογοι στο θεμα της ακμης ειναι πολυ καπως.Δε λαμβανουν καθολου υποψιν τις ορμονες και σε στουμπωνουν με χαπια. :evil::evil::evil::evil::evil:

Επισης κανω συχνα καθαρισμους και ολα καλα.Καποια σημαδακια που εχω τα καλυπτω με πουδρα.

Θουλι ευχαριστω για την απαντηση.Αυριο ΒΑΦΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd:-bd

Η Αφροδιτη τελικα τι ωρα ειχε Β;;;μαθαμε;;;;

Α Λενα ουτε εμενα με βλεπεις στον υπνο σου!!!!!

Αργυρω πως ειστε σημερα;;;

Ερη και Φραν ελπιζω να σας δω πριν φυγετε.

Νατασα μου τι κανετε;;;Λεγε ρε τι εκανε η ειρηνη να γελασουμε. :D:D:D:D:D

Νατασουλα μου τελικα θα αντλεις εκει που θα πας;;;Αληθεια η Ελενα εχει πιει αλλο γαλα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεφτάαααααααααααααααααααααααα πολλά λεφτάααααααααααααααα!!

Λες να κέρδισα τίποτα;;;;

Θου πότε θα ρθείς;;;

Γωγώ βγάλε καμιά φωτο ρε συ...

Χαιρετίσματα στον πεθερούλη!!! :lol::lol:

Μαρία πως είναι οι μικρές;

Έρη περαστικά σας! Ελπίζω να μην ξαναανεβάσει...

Νατάσα 3 ημερων φαγητό;;;; Απαπαπαπαπα :lol::lol::lol::lol:

Καρολ μην τις ακούς!!! Απλά έτυχε στο τρενάκι που άνοιξες εσύ να αρρωστήσουν όόόόόλα μαζί!! :D:D:D

Αναστασία-Μπε αντε ελπίζω να βγει ωρα΄ίο το χρώμα.

Χρύσα μια από τα ίδια ο γιατρός; Άντε να δούμε τί θα πει και ο γυναικολόγος.

Γεια σου Lovie! Ειμαι η Αναστασια κ εχω μια κορη την Αννυ!

Χαρηκα για τη γνωριμια!α!Τα παιδακια σου φαινονται παρα πολυ γλυκα στη φωτο!

Κ εσυ απο Θεσ/νικη εισαι εε???Θα'θελες να γνωριστουμε κ να παιζουν που κ που τα κοριτσακια μας?

Μη φοβασαι!Δεν ειμαι μανιακη δολοφονος!!!

Βεβαια...εχω κ εγω σκατουλες να σε "κερασω" αλλα θα ειναι πραγματικες!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Καλησπερα στις υπολοιπες της παρεας!!!!

Λενα τι γλυκος ο μαθητης σου!!!!!Φανταζομαι δουλεμα που θα φαει στο μελλον απο τους συμμαθητες

του για αυτο το σκηνικο! :lol::lol::lol:

Περαστικα στον Ανασταση ρε...Τοσο πολυς βηχας?Απαπα...

Θουλη αν δε στειλεις παλι κανενα μικροβιο,θα ερθουμε αυριο!

Ο Θ στον παιδικο θα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου πως εισαι;;;;;

πως παει ο Νικολας με τον νινι;;;

κοιτα τωρα θα συμφωνισω λιγακη με την γιατρο σας..

γιατι;;..εμας μας ειχε πει..τουλαχιστων ενα τριμηνο μακρια απο τον κοσμο..

αν και να πω την αμαρτια μου οσο πηγαιναμε βολτες δεν αρρωστενε..οταν πηγε παιδικο αρχησαν ολα..

Αναστασια τα τσουρεκια στο μπλογκ της Ερης δικα σου;;;;

αν ειναι λεω να φτιαξω ..το πασχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα "δικα μου"...οχι κ δικα μου δικα μου!!! :lol:

Πηρα συνταγη απο το "συνταγες παρεας" την αλλαξα οπως μου αρεσε και...Αυτα!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...