Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

λατρευω χαλκονοοοο..

παντως μελι κτλ δε μα ρεσει σε ολικη βαφη..ανατυγειες ισως αν κ παλι επιφυλακτικη ειμαι..

σοκολα με λιγο πιο ανοιχτες ανταυγειες/>??/

ειμαι κοματια..θα τη πεσω σε λιγο..καληνυχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Θούλη δε διαβάζεις τόσο καιρό που γράφω για τα μαλλιά μου

και πόσο με τρώει ο κ.... μου να τα ξανααλλάξω?/

Πες και σε μένα την έρμη τι σκ... να τα κάνω??

Δε μ'αρέσουν καθόλου :(

Είμαι για Δράμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπρες ανταυγεις????????????τρελενομαιιι

αλλα θα σακατευτει το μαλλι..

γτ αν εχεις κ απο κατω ξεβαφη τοτε..θα λιωσει..

καλο βραδυυυυυυυυυυυυυυυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες

εμείς είμαστε πολύ καλύτερα, ο βήχας σχεδόν εξαφανίστηκε 2-3 φορές την μέρα θα βήξει.

Σήμερα έχει ακόμα πιο πολύ κρύο και για το ΣΚ άκουσα χιόνια, λέτε να δούμε καμιά άσπρη μέρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα αρρωστούλικα μωράκια μαε τι κάνουνε?

Ελπίζω όλα να είναι καλύτερα

Αναστασία τι έγινε τελικά με την δουλειά πότε θα πας για συνέντευξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο εμας!!!!

Αχ Νατασουλα...Δε θελω αλλη ασπρη μερα!!!! :lol::lol:

Επισης..Κανει παγωνιααααα!Ακομα κ κατω απο την κουβερτα παγωσα...

Η Αννυ κλασσικα-τις τελευταιες μερες- ξυπνησε 500φορες...

Λενααααα ηθελα να σε παρω αλλα(πρωτοτυπο?) δεν ειχασ σημα!

Ρε συ δεν καταλαβα γτ πρεπει να κανετε ολη αυτη τη διαδικασια με

τον μικρο...Ειδε κατι η γιατρος ή προληπτικα?

Ο Θοδωρης ειναι κουκλος!Μου εφτιαξε το κεφι η φωτο του!!

Κ εγω θελω αλλαγη(το ξαναπα εε? !)

Η μονη κομμωτρια(πλην της Θου :D )που θα εμπιστευομουν ειναι στο κεντρο... :(

Τι μαγειρευουμε παλι?Προχθεσινες φακες λεει? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

ο Χριστοφορος κοιμηθηκε σερι οοολλληηη νυχτα!!!!

ξυπνησε στις 6- του ειχαμε ηδη ετοιμο το γαλα- τσακησε ολο το ποτυρι, του καθαρισαμε τη μυτη..και ξαναξεραθηκε μεχρι τις 8...

πωπω..ειχε να κοιμηθει ετσι απο οταν γυρησα στη δουλεια..δηλαδη..πανω απο 1 χρονο!!!

αχ..τι ευτυχια να χορτασεις υπνο...!!!!!

οποτε ειμαι τοσο ευτυχισμενη που δενε χω τιποτα αλλο να πω!!

Αναστασια ακομα πονας ρε συ..αμαν βρε παιδιμου

Πως ειναι τα αρρωστουλικα σημερα;;;;

Θουθου ναι ολα ειναι ρευστα..και ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα...αυτη η σηγουρια θα με φαει..αλλα τεσπα

μαρια Κανε καλε ενα ωραιο σοκολα!!!..και κοψτα οπως ελεγες..κουκλα θα εισαι!!!

νατασουλα φιλακια πολλα..

ρε συ πες κατι για τα μαλλια της Ελενας..πηρα μαλακτικο...ουρλιαζει που ουρλιαζει ο Τζεφ οταν του πλενω τα μαλλια..ε ουρλιαζει 2 λεπτα παραπανω..αλλα τα ατιμε δεν ξεμπερδευονται και φουντωνουν και γινετε...σαν να εχει βαλει τα δαχτηλα στην πριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο το Καρολινακι ....που ολο το μαλωνετε... :(:( μη με στεναχωρειτε αλλοοοοοοοοοοοοο :(:(

με σκασατε ειπα δεν ξανανοιγω τρενακι :lol::lol::lol::lol:

περαστικα σε όλες τις μανουλες και στα αρρωστα μωρακια...

εγω πηγα στον δερματολογο χθες..τα νεα..ουφφφφ...ετσι και ετσι..ειναι λιγο καλυτερα αλλα οχι οπως το περιμενε... :roll: και μου πε ή χαπια 6 μηνες...(αντιβιωση... όχι τα δυνατα χαπια δεν μπορω να τα παρω...τα χα παρει παλι και μου χαν ριξει πολυ τα λευκα...) η λειζερ..που ναι πανακριβο... :( ή 3 βαθια πιλινγκ ανα 10 μερες...που το καθε πιλινγκ κανει 150 € :twisted::twisted: αλλα θα δω πολυ μεγαλη βελτιωση στην υφη του δερματος και στα σημαδακια..απλα θα ξεφλουδιζω και θα μαι με ενυδατικη...το συζητησα και με τον αντωνη και ειπα τελικα αν και πολλα τ α λεφτα... να τα βρω και να το κανω...αφου απο τα 13 μου ταλαιπωριεμαι τουλ...εξωτερικα θα βοηθησει πολυ...

αλλα πηγα να σκασω όταν μου πε ότι εχω πολυ λιπαρο δερμα και μπορει και μεχρι τα 40 να βγαζω σπυρακια... :(:(

αυτααααααααααααααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..κ γω εχω κατι κοκκινηλες καρολ κ με ειπες να κανω λειζερ απο 150 τη φορα..

πηγα το μικρο παιδικο..κ σημερα θα ασχοληθω με το παιδικο..θα πλυνω ολα τα παιχνιδια κτλ κτλ

σημερα ΔΕ εχει τοοοσο κρυο αλλα εχει..

νατασουλα οταν εσενα εκανε πολλες φορες κακα απο τι ητα?

χθες εκανε εμενα 7 :shock:

αλλα οχι διαρροια

αναστασια αυριο σας περιμενω ε?????????????????????????????

μπεμπουλης τελικα τι θα τα κανεις τα μαλλια?

χρυσα δηλ δε το αλλαξες μπλουζακι?δε ιδρωσε????????????

ζυγιστηκα..στα κιλα ειμαι ιδια ακομα..αντε να δουμεεεε

λιγο με εμεινε.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία εμείς παραπροχθεσινές φακές θα φάμε σήμερα έκανα 1 κατσαρόλα την Κυριακή το βράδυ και δεν τις άγγιξε κανείς. Οπότε οι προχθεσινές μια χαρά είναι........

Χρύσα εγώ πήρα ένα μαλακτικό σπρέι της τζονσον που δεν χρειάζεται ξέβγαλμα και της το βάζω πριν να την χτενίσω, ευτυχώς κάθεται η κακκομοίρα και δεν διαμαρτύρεται.

Μάρθα δεν είχα καταλάβει τότε γιατί έκανε τόσε φορές κακά (το μόνο που υποθέτω ήταν από δόντια γιατί έβγαζε 4 μαζεμένα). Δεν ήταν διάρροια αλλά έκανε 9-10 φορές για 1 εβδομάδα.

Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι τετοιο σύγκαμα κανένα μωράκι να μην πάθει:cry::cry::cry::cry::cry:

Καρολινάκι εγώ θα έκανα το λειζερ αν είχε σίγουρα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου οχι..καθολου...ητα τελεια..

αφου παρακαλαω να κανει ψωφοκρυο μεχρι να γεννησω...χαχαχαχαχ

να κουλουριαζετε και να κοιμαται..

ουτε κλωτσισε την κουβερτα..απλα αλλαξε πλευρο και προς το πρωη λιγο ξεσκεπαστηκε..

τελεια ηταν..η πιο ξεκουραστη νυχτα της ζωης μου...

σημερα να δεις ποση δουλεια θα βγαλω..

εφαγα ενα τοστακι με σκετο κασερι- λαιτ- και με χαλασε..φουσκωσα πολυ

Αχ θουθου τι καλα που θα κανει ςτο δοματιο σημερα!!

Επισης εκτος απο το δωρο τςη Βενης..εχω και ενα δικο σου δωρο

καρολινακη μου τα φιλια μου..

να κανει ςοτι σε κανει να νιωθεις ομορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

εμενα δεν μου αρεσουν οιμ μεγαλες αντιθεσεις στα μαλια..δηλ. καστανο με σκουρες ξανθιες ανταυγιες οχι με ασπρες..δεν ειναι λιγο παλιο? σαν μες θα ειναι.. :?

ακομα αρρωστος ρε συ αργυρω ο λουκας? βρετον καημενο τρωει τουλαχιστον?? :(:(

λενα εχασα επεισοδια..τι θα κανει ο μικρος?? ειναι αρρωστος??

αναστασια ρε συ με ξεσηκωσες με τα νυφικα εχθες..απαπαπαπα

αμα ειναι να μεζαψω τα δωρα του μικρου να κανουμε δευτερα γενεθλια σε εμενα αφου η μαρθα ειναι λιγο γκαντεμιτσα(σορρυ μαρθουλα!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σισιω μην ακουω χαζομαρες για τα νυφικα!!!! :evil: θα βρεις να σου ταιριαζει εισια κουκλαρα το λιγο μεμε παραπανω θα πειραξει?????? αλλες παρακαλανε να μεγαλωσει!!! :D:D

μ,ην διανοηθεις να μην βαλεις νυφικο!!!!!! :cry::cry::cry::cry:

εγω μισουσα τη νδαντελα και δεν ηθελα ουτε να δοκιμασω..ε δαντελα πηρα και μαλιστα ολο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καρολινακι κανε οτι μπορεις να στρωσει το δερματακι σου..εγω ειχα κανει πριν τον γαμο πηλιγκ σε δερματολογο(ειχαμε αλλαξει δερμα στη νουσια) και ακοματο δερμαμ ου εινα ιτελειο..ουτε μεικαπ καθημερινα ουτε τιποτα..αξιζει :)

εγω καλα εχθες ημουνα σπιτι κουρελι εγινα..ειχα τον μικρο με ντουρασελ..να μαγειρεψω..να συμμαζευω..να δουλευω απο το σπιτι...καλυτερα στην δουλεια!!απαπαπαπα :lol::lol::lol:

εγω καλα μαρθουλι μεχρι την παρασκευη περιμενω..ποναει τρομερα το στηθος ουτε να το ακουμπησω μπορω αφου με ενοχλει το ρουχο.. :?:?

αλλα μαλλον θα ειναι απ οτην περιοδο.. :? ε, τοσο πια δεν νομιζω..

αμα κανω χοριακη σημερα το απογευμα θα δειξει???

ο κυκλος ειναι 28 ημερων αλλα τωρα τελευταια ητανε 26 αλλα απο σημερα 26 αυριο 27 και παρασκευη 28 ημερων... να κανω λετε.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αλλη εβδομαδα εχω τα ραντεβου για τις δουλειες

περιμενω να μου πουν ποια μερα...

αχ καθαρισα κουζινα-μπσνιο-παιδικο...

μου εχει μεινει η κρεβατοκαμαρα αλλα εχει ρεπο σημερα ο αντρας μου και κοιμαται

πρεπει να βρω ενα μερος να βαλω τις σκονες του πλυντηριου

τις ανακαλυψε ο μικρος και ολο τις ανοιγει

εχω ενα ξυλινο ντουλαπι να το βαλω στην βεραντα και να τα βαλω εκει??

ολονυχτιος υπνος για την χρυσα???? ουαουυυυυυυυυυυ αντε και καθε μερα ετσι να ειναι!!!!

ο σπυρος μολις εφαγε το αυγο του και ενα μεγαλο κοματι κεικ της μαμας :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι να μην κάνεις χοριακή ακόμα γιατί αν έχεις 28 ημέρες κύκλο δεν θα δείξει

Μπεμούλης το ξύλινο ντουλάπι θα χαλάσει στο μπαλκόνι καλύτερα πλαστικό να βάλεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι να μην κάνεις χοριακή ακόμα γιατί αν έχεις 28 ημέρες κύκλο δεν θα δείξει

Μπεμούλης το ξύλινο ντουλάπι θα χαλάσει στο μπαλκόνι καλύτερα πλαστικό να βάλεις

μα ητανε 28 ημερων και τωρα που τα ξαναμετρησα ειδα πως τις 2 τελευταιες φορες εγινε 26 ημερων.. :shock: καλα δεν θα δειξει καθολολου?? εχω σκασει λιγο ειναι η αληθεια.. :?

ανατσασια το ξυλινο στο μπαλκονι θα βρεχετε ή θα ειναι κατω απο υποστεγο? καλυτερα βαλε πλαστικ οπου λεει και η νατασσα.

τι κανει η μικρη νατασσουλα καλυτερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι κανε οτι μπορεις να στρωσει το δερματακι σου..εγω ειχα κανει πριν τον γαμο πηλιγκ σε δερματολογο(ειχαμε αλλαξει δερμα στη νουσια) και ακοματο δερμαμ ου εινα ιτελειο..ουτε μεικαπ καθημερινα ουτε τιποτα..αξιζει :)quote]

Tιιιιιι???

Θέλω κι εγώ :o

Πες λεπτομέρειες

Πονάει?? Πόσο κάνει??

Και πως το κάνει??

Θέλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου εκανε εκει 1-2 φορες μονο απο οτι θυμαμαι πιλιγκ και εκενα μια θεραπεια στο σπιτι με φτιαχτες κρεμες. κοκινιζεις ξεφλουδιζεις και γινεσαι τελεια μετα!!! ;) λιγο τσουζει μην φανταστεις..

αν θελετε ομως αυτες οι θεραπειες γινονται το πολυ ανοιξη..δεν θελει να βγαινεις στον ηλιο πολυ...

γινοναται απο καλους δερματολογους που διαθετουν μηναχανηματα..εμενα το 2006 ειχε βγει 300ε αν θυμαμαι καλα..ειμαι και λιγο αλτσχαιμερ.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βενι...

ε οχι κ γκαντεμοοοο :D:D:D:D:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

οχι ρε μη κανεις χωριακηηη

περιμενε ακομα 2 μερουλες...

αναστασια πες τη να σε κανει γυρω στο 5 βαση σοκολα..κ αναταυγειες γυρω στο 8...

δες κ συ τι εννοω στο χρωματολογιο..

αν εχει βελλα σα χρωματα μαρεσουν το 577-5,71

κ ανταυγειες ξεβαφη κ μετα ρεφλε 8,1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..ναι καλε τρελες!!!

Αναστασια κανε και μετα βγαλε φωτο!!

εγω παντως οτι προβλημα ειχα με τη μουρη το ξεπερασα σχετικα ανωδινα

απο πολυ νωρις ξεκινησα φροντηδα με καλα και εξειδηκευμενα προιοντα..

βαφυς καθαρισσμος με αργυλο και βρωμη καθε βδομαδα, απαλη απολεπιση με μελι και μαυρη ζαχαρη καθε 5 μερες καθημερινος καθαρισμος και ενυδατωση.

Ειχα δοκιμασει τις πιο πολες μαρκες..ακομα και πανακριβες στιλ Lamer και La prerie.

κατεληξα πως οι καλυτερες για το δικο μου δερμα ειναι οι κρεμες φαρμακειου της ROC..τωρα βεβεια δεν χροσημοποιω γιατι εχουν μεσα ρετινολι και δεν κανει..αλλα εμενα ηταν αυτες που μου εστρωσα πιο καλα απο'λες..ειχα μαι μουρι σαν παιδακι μετα.

Και απο μακιγιαζ της Vichy το Dermablend και σαν βαση το Maximun Cover και σαν πουδρα η Lucidy Translusent και τα δυο Estee Lauder.

ειναι καπως αλμυρουτσικα στην τιμη αλλα αξιζουν τα λεφτα τους γιατι χρειαζεσαι πολυ μικρη ποσοστητα..

φυσικα εννωειται πως τα αγωραζω απο το Ιντερνετ που ειναι πιο φτηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχρυσα μου αν εχεςι σημαδια ακμης καισπυρακια καμια κρεμα δεν κανει τιποτα..

ενα κοινο πηλιγκ ή μασκα δεν θα το κανει λειο το προσωπο..

εγω ειχα τελειο δερμα..19 χρονων απο ερωτικη απογοητευση εκανα μεταεδηβικη ακμη..μεχρι 28 χρονων παιδευομουνα με τα σημαδια και τα σπυρια..σαν εφηβη..και τωρα 3 χρονια μετα ακομα μια χαρα εινα ιτο δερμα μου.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...