Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

για να μην απορειτε για το μηνυμα μου ...καποια τσουπρα απλα εσβησε την παραθεση μου... :lol::lol:

Χρυσα θα την φιλησω μολις παω σπιτι...αργαααααα...μεχρι να γυρισω απο δερματολογο...να παω φαρμακειο...σουπερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

Χθες το βράδυ μας ήταν καλύτερο. Ο βήχας ευτυχώς μειώθηκε και κοιμήθηκε καλύτερα

Ήπιε χαμομηλάκι με μέλι και πολλές φορές πλύσεις με ορό θαυματουργά είναι τελικά

Σε 2-3 μέρες ελπίζω να είμαστε σούπερ

Μπεμπούλης μακάρι να βρεθεί κάτι καλύτερο για δουλειά στο εύχομαι ολόψυχα

Λένα τόσες πολλές μέρες εισπνεόμενα?

Αναστασία ηλεκτρολύτες θα σου είπε ο παιδίατρος για να μην αφυδατωθεί αν και παραξενεύομαι γιατί δεν κάνει πολλές φορές εμετό και διάρροια, τεσπα κάτι παραπάνω θα ξέρει αυτός ίσως και προληπτικά να τα δίνουν

Σισσιώ καλό ψάξιμο νυφικού μακάρι να βρείς γρήγορα αυτό που θα σε ενθουσιάσει

Έρη τι έκανες με τα πράγματα βρήκες κάτι πιο φτηνο?

Εύα λίγο πολύ όλες τα έχουμε περάσει και τα περνάμε αυτά που περιγράφεις και συνήθως δεν ξέρουμε και τον λόγο. Ίσως της λείπεις ίσως κάποιο δοντάκι ίσως είναι λίγο αρρωστούλα αλλά όλα ίσως

Καρολινάκι καλά αποτελέσματα με τους γιατρούς

Χρύσα μου μη αγχώνεσαι έτσι κι αλλιώς δεν μπορείς να αλλάξεις κάτι. Εσύ θα προσέχεις όσο μπορείς, νομίζω καλό θα σου κάνει και το γυμναστήριο και όταν έρθει η ώρα θα αποφασίσετε

Νατάσα υπομονή λογικά μέχρι τους 2 μήνες θα στρώσουν όλα

Αφρο καλή επιτυχία για αύριο

Με την Παναγιώτα μίλησε καμία?

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια και τις μαμάδες και φυσικά τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Είμαστε καλά σήμερα

Χτες τη νύχτα στις 12 πήραμε την πρώτη μας αντιβίωση

Παραπονέθηκε για πόνο στο αυτί οπότε...

Κατα τα άλλα κι εμάς μας είχε πει τα ίδια με την Αργυρώ

Ίωση είναι θα κάνει τον κύκλο της και θα περάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ηλεκτρολύτες θα σου είπε ο παιδίατρος για να μην αφυδατωθεί αν και παραξενεύομαι γιατί δεν κάνει πολλές φορές εμετό και διάρροια, τεσπα κάτι παραπάνω θα ξέρει αυτός ίσως και προληπτικά να τα δίνουν

ηλεκτρολύτες έδωσε και σε στον Λ. ο γιατρός για ποιό λόγο δεν ξέρω!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το τρενάκι πολύ άρρωστο παιδάκια και μαμάδες!!!! :(:(

εγώ έχω κάνει και ένα πινακάκι που γράφω πότε και τι παίρνει το κάθε παιδί!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και τον πόνο μου

Είναι πολύ άσχημο να μην δικαιούσαι ποτε άδεια από την δουλειά όπως εγώ

Να σε κάτι τέτοιες στιγμές που με χρειάζονται τα κορίτσια μου γιατί να μην

μπορώ να πάρω άδεια και να πρέπει να παίρνω τηλ και να λέω "ξέρετε δε μπορώ να ερθω..δεν είναι καλά οι μικρές κλπ κλπ" Έτσι και αρρωστήσω εγώ δε ούτε μια στο εκατομμύριο να ξαναλείπω.

Άρρωστη θα πηγαινοέρχομαι :evil:

Το καλοκαίρι ξανά θα λείψω :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως..Καρολ μηπως εισαι συγγενης του Μητροτακη;;;;..

δε θα ξανανοιξεις τρενακη μεχρι να γκαστρωθεις...παει τελειωσε..κανονησε την πορεια σου!!

Καποιοι ανθρωποι γεννιουνται κατω απο ενα τυχερο αστερη...

εγω παντως καταλαβα πως οσο πιο εγωιστης, εγωλατρης, παρτακιας και καλοπαιρασακιας εισαι..τοσο πιο καλα περνας στη ζωη σου..

εχουμε πολλα να μαθουμε ακομα απο μερικους ανθρωπους...

Για να μη ξαναπαρεξηγηθω..αναφερομαι στην πιο αντιπαθητικη συναδελφο του γραφειου..

οτι και να εγινε αυτη δεν την αγγηξε ουτε στον ογκο της δουλειας της, ουτε στο οικονομικο...

πραγματικα..ειναι ανθρωπος που ποτε δεν αγχωνετε...δεν εχει ουτε μια ριτιδα στη φατσα της, ειναι απιστευτα εγωιστρια, δεν θα κανει ποτε καμια δουλεια παραπανω στο γραφειο ακομα και με τα νεα δεδομενα, θα προσλαβουν ενα καημενο να κανει γραμματειακη υποστηριξη στην οποια θα δινουν βασικο μισθο και θα της βγαζουν την ψυχη..

Αχ αδικη κενονια..εχουμε πολλα να μαθουμε ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και τον πόνο μου

Είναι πολύ άσχημο να μην δικαιούσαι ποτε άδεια από την δουλειά όπως εγώ

Να σε κάτι τέτοιες στιγμές που με χρειάζονται τα κορίτσια μου γιατί να μην

μπορώ να πάρω άδεια και να πρέπει να παίρνω τηλ και να λέω "ξέρετε δε μπορώ να ερθω..δεν είναι καλά οι μικρές κλπ κλπ" Έτσι και αρρωστήσω εγώ δε ούτε μια στο εκατομμύριο να ξαναλείπω.

Άρρωστη θα πηγαινοέρχομαι :evil:

Το καλοκαίρι ξανά θα λείψω :evil:

Συμπονώ μαζί σου :(:(:(:(:(:(

Πολύ άδικο αλλά δυστυχώς δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ

Κι εγώ τον Αύγουστο θα πάρω την επόμενη άδεια :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Συμφωνω σε ολα με τις προλαλησασες(σωστα το εγραψα η το εκτελεσα?) οποτε δεν

σχολιαζω...

Ειμαστε καλα,δεν εκανε διαρροια,δεν ενακε εμμετο,δεν εδωσα ηλεκτρολητη,ηπιε πρωτη φορα

λιγο στυμ.πορτοκαλι!!!!!

Αν μας δειτε πως θηλαζουμε τωρα θα σκασετε στα γελια!

Θουλη αν ειχαν σπασει τα νερα κ δεν ειχες τον αντρα σου...Τι να καναμε?Οτι μας ελεγες!!!!! ;)

Περαστικα ειπα?Σε ολους!

Γτ δεν δικαιουστε αδειες?Δλδ σας προτιμουν εκει με πυρετους κ μικροβια? :shock::shock:

Το ξερετε πως οι ταμιες στο καρφουρ ειναι ΜΟΝΟ με 4ωρες συμβασεις?Ουτε καν 6ωρα! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι έγινε ρε παραπονιάρες? ολες κανετε παραπονα...ε να κανω και εγω...στο ζαρτ με εχετε και ουτε ενα γεια σου!!! χιλιες μερες τουρκικες ειχα να μπω! για να μην λέμε μονο την Αναστασία γκρινιάρα!!!!

και μια που διάβασα λίγα ας σχολιάσω!!!

Γωγω καλα του ειπες του κυρίου!

Βίκυ εγω δεν θα μπορουσα να το κανω ποτε αυτο!καλα εκανες!

Φρανι δεν μπορεσα να βρω αυτα που εγραψες παντως εαν θελεις νοοτροπια Ευρωπαιου για το Σεμπ ένα θα πω! RUN FOREST!!!!!RUN!!!! για οσες δεν καταλαβανε ειναι απο την ταινια φορεστ Γκαμπ.

εμείς πλέον εαν παμε κάπου και καπνίζουν απλά φεύγουμε! οταν ειμασταν με άδεια πηγαμε για καφέ στον κεδρινο λόφο,μπαινω μέσα βλέπω ολοι καπνίζανε ρωτάω τη σερβιτόρα συγνώμη επιτρέπεται το κάπνισμα?μου λέει με χαμόγελο "ΝΑΙ!!" και εγώ"ευχαριστώ πολύ !γεια σας!" εμεινε αποσβωλομένη,προφανώς νομιζε οτι θέλαμε να καπνίσουμε!χαχαχα,προσπαθω να θυμιθώ τον καιρο πριν την Κ που δεν με ενοχλούσε το τσιγάρο κ καπνιζα που κ που κ εγώ,τελευταία εχω αναπτύξει κατι σαν ασθμα και δεν μπορω να αναπνεύσω οταν υπάρχει καπνός!!λετε να ειναι ψυχολογικο?

εκλεισα παιδότοπο για τα γενεθλια της Κ! θα κανουμε μασκέ πάρτυ μια που θα εχει ξεκινησει το τριώδιο... εχω αγορασει στολή βασιλοπούλα και στολή κοκινοσκουφίτσα θα τις δοκιμασουμε και οποια κατσει πιο καλά!!

Μαρια τι να κανεις ,τουλαχιστον εχεις δουλειά!σας πλήρωσαν ή ακομη? περαστικα και συγχαρητηρια για το βάρος της μικρής!αντε κ δεκα κιλα τωρα!

η κόρη μου έχει τρέλλα με την Μπάμπι (Μπάρμπι) και την Ντόρα!!! πήρε την πρωτη της Μπάμπι τωρα που ειμασταν επάνω και εχει τρελλαθεί να την χτενίζει και να την ντύνει !και φυσικα καθε μέρα βλέπουμε την Μπάρμπι με το Γκλιτεραιζερ στο ντιβιντι! πήρε και μια Ντόρα που κοιμάται όλα τα λεφτά! και για να μην ξεφύγουμε και εμεις ανεβοκατεβάζουμε δέκατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια και για τα καλά σας λόγια και για τη συμπαράσταση. :cry::cry:

Η μικρή είναι ένα ήσυχο παιδάκι και πολύ καλόβολο, αλλά είναι παιδάκι. Και σαν παιδάκι θελει και αυτό τα δικα του.

Μου τη σπάω γιατί τωρα τελευταία όλο τη φωνάζω. Τα νεύρα μου δεν είναι καλά, πιέζομαι πολύ με τη δουλειά... :oops::oops::oops:

Εκνευρίζομαι όταν της λέω κάτι και δε μ' ακούει και κάνει το δικό της και φωνάζω και αυτό είναι λάθος!

Εχθες περάσαμε όμορφα. Το παιδάκι μου το πήγαμε στο μολ, πηραμε ρουχάκια, ήπιε χυμό και έφαγε πίτσα, δοκίμαζε τα ρουχχα της και κράταγε τις σακούλες της με τα ψώνια η σκατούλα!! Πολύ γέλιο. Και σήμερα το πρωί δε μπορούσε να ξυπνήσει, γιατι όταν της έλεγα το βράδυ να κοιμθηθεί, με έγαφε!

Όσο για το νυφικό, όσα κιλά και να χάσω κορίτσια, με το βυζό που έχω, δύσκολά θα στρώνει ρούχο πάνω μου!!

Περιμένω να γεννήσω ένα παιδάκι ακόμα και να κάνω αφαίρεση!

Θα επανέλθω. Πνίγομαι πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία δεν δικαιούμαστε άδειες κανονικά γιατί δεν είμαστε μισθωτοί αλλά με Τιμολόγιο Παροχής Υπηρεσιών

Είμαστε στην ουσία ελεύθεροι επαγγελματίες

Μπράβο στην Άννυ που δεν ξαναέκανε διάρροια

Αργυρώ η δική μου παιδίατρος δίνει ηλεκτρολύτες σε βαριάς μορφής γαστρεντερίτιδα δηλαδή το παιδί να είναι μέρες με διάρροιες και εμετούς και να μην μπορεί να φάει τίποτα

Γιωτούλα άρχισε από τώρα τις barbie? Ω ρε τι μας περιμένει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω να γεννήσω ένα παιδάκι ακόμα και να κάνω αφαίρεση!

Αυτό σε συνδιασμό με την απάντηση που είχες δώσει στο τέστ για τις τάσεις ανθρωποκτονίας επιβεβαιώνουν ότι πραγματικά είσαι για δέσιμο.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισινι αφού εχεις μεγάλο στήθος κοιτα για ξεχωριστό μπουστο με φουστα για να μην κατεβαινει με το βαρος,ελα ρε και εγω εχθες το βράδυ τα ξημερώματα της μιλησα εντονα,ενω κοιμηθηκε στις 11!!! δέν ηθελε να κοιμηθει μουρμουρούσε...μαμά?τι θες Κ?γάλα! μετα απο λίγο μαμά? τι ειναι αγάπη μου? κατι αλλο..μετα την 20η φορα την γίωσα γτ με ειχε σπάσει τα νευρά!!

ξερετε τι παρατηρησα?οτι επάνω στη γιαγιά μου που ετρωγε συνεχεια ολη μερα κ ηταν σκασμένη απο φαγητο κοιμοταν σερί....με το που ηρθαμε παλι σταματησε να τρωει κ ξυπναει....

θα ξαναρωτησω...Ερη ποτε φευγετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία δεν δικαιούμαστε άδειες κανονικά γιατί δεν είμαστε μισθωτοί αλλά με Τιμολόγιο Παροχής Υπηρεσιών

Είμαστε στην ουσία ελεύθεροι επαγγελματίες!

Και φυσικά έχουμε όλες τις υποχρεώσεις του μισθωτού και κανένα δικαίωμα.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Εμείς στη δουλεία (δλδ εγώ και άλλη μια κοπέλα πρόσφατα) γεννήσαμε και ακριβώς στις 40 μέρες

πήγαμε για δουλειά

Άλλη μια παντρεύτηκε Κυριακή και Τρίτη ήρθε στο γραφείο :shock:

Άλλη πάλι παντρεύτηκε Σάββατο και ήρθε Δευτέρα :mrgreen:

Είναι τα καλά της Ελλάδας μας αυτά

Υπάρχει πρόνοια για τις μαμάδες και τα μωρά τα έχουμε ξαναπεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσόυλα....τι σε περιμενει? θα ψησει το ψαρι στα χειλη του Μιχαλιού η κόρη μου !!!!!!!! αφου λεω να σας τη δωσω μικρή μικρή να ησυχάσω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ευχαριστω για τις ιδεες για δωρο.χαχαχα

Σισσιω μη μασας..

θα δεις στο Προνοβιας εχει τελεια νυφικα για τετοιος στηθος..

αφουσ ε ειπα η κορη του αφεντικου ηταν διπλασια απο σενα και με διπλασιο βυζο..κουκλαρα ηταν νυφη.

Γινετε χαμος στο γφραφειο και δεν θυμαμαι τι ηθελα να σχολιασω

Αναστασια μπραβο στην Αννυ

Νατασουλα και Μαρια ελευθεροι επαγγελματιες..με ολα τα κακα και κανενα καλο που επαγγελματος ειστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως..Καρολ μηπως εισαι συγγενης του Μητροτακη;;;;..

δε θα ξανανοιξεις τρενακη μεχρι να γκαστρωθεις...παει τελειωσε..κανονησε την πορεια σου!!

:(:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:((:ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

παντα ημουν τυχερη για τους αλλους...τωρα κλαιει το καρολινακιιιιιιιιιιιιιιι....σνιαρφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ...ουαααααααα ουααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσόυλα....τι σε περιμενει? θα ψησει το ψαρι στα χειλη του Μιχαλιού η κόρη μου !!!!!!!! αφου λεω να σας τη δωσω μικρή μικρή να ησυχάσω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την πέρνουμε και από τώρα αμα θές, τέτοιν κορίτσαρο δεν τον αφήνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είμαι για δέσιμο, αλλά η αφαίρεση είναι κάτι που σκέφτομαι από τα 17 μου!! :roll::roll::roll::roll:

Γιώτα θα πάω την Παρασκευή στο Προνόβιας να μου δειξει τί μου ταιριάζει. Έχω την κολλητη της κουμπάρας μου μέσο, οπότε δεν αγχώνομαι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε να την χαρω και εγω λίγο!!!! αλλα να στην στελνω καποια βράδια?δεν κοιμαται που δεν κοιμαται η δικια σου ε ας μην ξαγρυπναμε ολοι!!! :D Σισι οτι και να βαλεις κουκλα θα εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ πιο μικρή την είχα σκεφτεί κι εγώ την αφαίρεση

Τώρα όμως....

Πήρα προχτες σουτιέν Νο 2 :shock:

Τώρα σκέφτομαι μόνο την ανόρθωση (+)(+)

:roll: άντε καλά και εξτένσιον για το μαλλί...και να βγάλω και μια ελίτσα που μου τη δίνει..

και την πάχυνση :roll: α και να κάνω και ένα τατουάζ αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα και μαρια...εχετε απολυτο δικιο να στεναχωριεστε...μετα λενε κανε παιδια...τελικα οι ελευθεροι επαγγελματιες αδικουνται απιστευτα ειδικα οσον αφορα την μητροτητα... :evil::evil: πραγματικα βρε κοριτσια το θεωρω απαραδεκτο στο δημοσιο να χεις ενα χρονο κ...στον ιδιωτικο 6μηνο και 4 μηνες(2 πριν δυο μετα)...σε εμας μονο το 4μηνο...και εσας τετοια χαλια...ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!! λες και ειμαστε διαφορετικες μανουλες... :(:( που για μενα η μητροτητα ειναι το πιο ιερο πραγμα στον κοσμο....και θα πρεπε να ειχαν ολες τις ιδιες αδειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσο πολυ με πειραζει αυτο.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!!

Καλε κουφαΘΗΚΑ!!β Εδωσα στον μικρο κεικ δεν ετρωγε, φρουτοκρεμα τιποτα, του δινω μπανανα ε... την πηρε και την μασουλαγε ανορεχτα.. Βγαζω το γιουβετσι να το δοκιμασω, πεταει την μπανανα και τρεχει πανω μου φωναζοντας ΜΑΜΜΜΜΜΜΜ. Του δινω λιγο... ε τελικα εφαγε μισο ταψι!! :shock: Μου φαινετε οτι μας δουλευει οτι ειναι αρρωστος!! :mrgreen:

Παρεπιπτοντως Καρολινακι εχει δικιο η Σες!! Οχι αλλα τρενακια εσυ!! Αρρωστηγσε μεχρι και ο Μανωλακης!! :lol::lol:

Σες αρα απ οτι καταλαβα καλα τα νεα σου ε??

Καπου πηρε το ματι μου για αφαιρετικη στηθους... Καλε δεν φοβαστε? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...