Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το κουάκερ μπορείς να το αλέσεις στο μπλέντερ ελαφρώς, γιατι έτσι όπως είναι η νιφάδα δεν ομογενοποιείται με τα υπόλοιπα υλικά. Το κρεμμύδι στο μπλέντερ ε?

Ο κιμάς στο ζύμωμα πρέπει να ειναι πολύ αφράτος, απο εκεί θ ακαταλάβεις αν θα σου γίνουν καλά.

Θέλουν τον φούρνο στους 200 - προθερμασμένο - για 20 λεπτά 30 ωρίτσα, εξαρτάται απο το μέγεθος που τα έχεις πλάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας και παλι!! Κοιμηθηκε ο μικρος 3 ωρες και κοιμηθηκα κι εγω μια ωριτσα... Ευθτυχως ξυπνησε ευδιαθετος!!

ΕΡΩΤΗΣΗ! Οταν ειναι αρρωστα τα βγαζετε εξω? Και επισης μετα απο ποσες φορες αντιβιωση αρχιζει και υποχωρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα τι εγινε? με τα μικρα σπαστηκες? !!!

με τα μικρά όχι αλλά με τα μεγάλα!!!! :?:?:?

ΕΡΩΤΗΣΗ! Οταν ειναι αρρωστα τα βγαζετε εξω? Και επισης μετα απο ποσες φορες αντιβιωση αρχιζει και υποχωρει?

εξαρτάται αν είναι ευδιάθετα θα τα βγάλω, αν όχι .... όχι!!! π.χ. χθες ο Λ., βγήκε έξω με τον μπαμπά του,....νομίζω ότι πρέπει να παίρνουν και λίγο καθαρό αέρα!!!!

σήμερα η μικρή πήγε βόλτα με τον μπαμπά της (νομίζω είναι η 3η φορά απ΄όταν γεννήθηκε!!!! :o:o:?:? ) είχε να βγει έξω από την Τετάρτη η καημενούλα!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια εννοειται!! αφου σε ειχα πει απλα το θεμα ειαι οτι δουλευω μχρι το απογευμα και εσυ μπορεις πρωι..εκτος και αν το κανουμε σ/κ ή καποια μερα που δεν θα παω

γρουσι δεν το ηξερα!! να ζησετε!!!!! :):)

ελευθερια εννοειτε ολα καλα απλα εγω ειμαι καρκινακι ναμ ην το κανω το παραπονο μου???? :oops:

ωραιο το θερμομετρο μαγδα..βολικο!!! και εμενα σαν τον βελζεβουλη κανει με το θερμομετρο!!μα τι τιυς πειραζει δεν καταλαβαινω :shock::shock:

εγω δεν το πολυβγαζω γενικα τετοια ωρα που γυρναω..ειμαι και κουρασμενη..μονο σ/κ :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη που την βρηκες ρε τρελη την μινι ποδιά??????????? :D:D:D

θελω και εγω να παρωωωω!!!!!!!!

χαχαχα, δεν ήταν μίνι.. :oops: Έγινε!!

Ειχα μια ποδια που ηταν σχετικά στενή μπροστά και την εκοψα και την έφτιαξα... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα...τι κανετε;;;

εγω χμμμ..καλα..

πηγαμε στη μαμα..ο μικρος δεν αφεγ ψαροσουπα..αλαλ σαρμαδακια...5 τον αριθμο..μονο τηγεμμυση..

τωρα τον ξαπωστειλα με τον μπαμπα του στον Λαγκαδα..και περιμενω τη λενιω...

φτιαχω μηλοπητα..δεν ξερω πως θα γινει..πρωτη φορα την κανω ετσι...

Ευα συγχαρητηρια..

να ζησετε...καλοφωτιστη η μικρη...και καλο κουραγιο με τη δουλεια

Βενη φιλακια...

Αρτζ αυριο εχω γιατρο καλε..αυριο τον εναν την Τριτη τον αλλον και Τεταρτη γυναικολογο.

Φρανι εγω θα πηγαινα Δανια....

Αναστασια ολα καλα με την Αννυ σημερα;ς;;..

η αφρο;;;;..που ειναι;;;...

η Θουθου;;..ελπιζω να μη γεννησε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κορες! :D

Απ'οτι βλεπω το εξπρες του ερυθρου σταυρου πρεπει να μετονομαστει αυτες τις μερες το τρενο... :?

Κι εμενα χαλια ο δικος μου... :cry::cry: Απο χθες ανεβασε πυρετο μεχρι 38,6 αλλα ευτυχως υποχωρησε μονος του! Γενικα δεν ανεβαζει πυρετο ο Αλεξ και ειπα χθες να μη του δωσω ντεπον μεχρι να παει 39..ευτυχως πριν φτασει εκει επεσε μονος του! Τωρα παλι κανει κατι δεκατα..περιττο να πω οτι δε τρωει τιποτα..ειναι και ελλιποβαρης..σκελετος θα μεινει το παιδακι μου.. :cry: Αφηστε που αγχωνομαι μη γεννησω καμια ωρα και τον αφησω αρρωστο και μου το πλακωσουν στα φαρμακα! :?

Μα ελεος δηλαδη με αυτες τις ιωσεις φετος!!! :evil:

Περαστικα στο Μανωλακη,το Τονυ,την Αννυ,το Λουκα κι οποιο αλλο παιδακι ειναι αρρωστο κι ευχομαι να ειναι η τελευταια για φετος! :P

Με τα ονοματα τωρα γιατι παρεξηγηθηκαν δε μπορω να καταλαβω;;;;Ε αμα εχεις χαλια ονομα δε το ξερεις;;;;και στο κατω κατω δε φταις εσυ αλλα αυτοι που στο δωσανε.. Εγω παντως κοριτσια εχω μεγαλο θεμα με τα ονοματα(απεχθανομουν παντα και το δικο μου) και ελεγα παντα οτι οταν κανω παιδια δε προκειται σε καμια καμια περιπτωση να δωσω χαλια ονοματα επειδη ετσι λεει το ηλιθιο εθιμο!

Οπως και εγινε δηλαδη αν και με πολλες φασαριες! ;) Τα πεθερικα μου τα λενε Ευγενιο+Ερασμια και ειχα ξεκαθαρισει απο την αρχη στον αντρα μου οτι δε προκειται να το ακουσουν απο μενα! Φυσικα εγινε λιγακι της πορνεως αλλα περασε το δικο μου! :D Το Αλεξανδρος το διαλεξε ο παππους Ευγενιος..βεβαια για να το βουλωσουν στην εκκλησια ακουστηκε και το Ευγενιος σα 2ο ονομα αλλα δε γραφτηκε ουτε στα χαρτια! ;) Τωρα τη μικρη θα τη βγαλουμε Ανδριανα,το ονομα του μπαμπα μου που μου αρεσει πολυ. Τη μαμα μου τη λενε Εβελτια οποτε ουτε κι αυτη θα εχει τη χαρα να το ακουσει απο μενα,αλλα ευτυχως ειναι και λογικος ανθρωπος(σε αυτα τουλαχιστον) και δεν εχει τετοιες παραλογες απαιτησεις!

Τωρα θα μου πειτε αδικο να δωσω το ονομα μονο απο 1 παππου,αλλα 1ον το εταξα γιατι ο μπαμπας μου ειναι με καρκινο εγκεφαλου και δε ξερουμε ποσο ακομη θα ζησει και 2ον με τα σκηνικα που μου εκαναν με τα κωλοονοματα θα το εβγαζα ουτως η αλλως πεισματικα! Ειπαμε ειμαι καλη καλη αλλα αμα μου πατησεις τον καλο γινομαι μαυρη σκυλα!!!:twisted:

Με το θηλασμο τωρα που λεγατε,το πρωτο δε καταφερα να το θηλασω ουτε με τη βοηθεια συμβουλου που πηρα (αντλουσα μετα κοπων και δακρυων 3 1/2 μηνες)κι εχω πει οτι τωρα που εχω διαβασει και δει τα απειρα,θα κανω οτιδηποτε μπορω για να τα καταφερω στο 2ο..Παρ'ολα αυτα για να ειμαι ειλικρινης και χωρις παρεξηγηση δε θελω να φτασω τα 3 χρονια θηλασμου κι αν πεσω παλι πολυ ψυχολογικα και περασω αυτα που περασα στον Αλεξ δε ξερω κατα ποσο θα το αντεξω... :oops: Δε θελω να νιωθω ασχημα οπως ελεγε πως ενιωθε η Ιουλια...θελω να ειμαι ευτυχισμενη και χαρουμενη κι εγω και τα παιδακια μου...

Ευχομαι να παει καλα παντως και να καταφερω τον αποκλειστικο! :P

Γωγω μου οχι δε γεννησα ακομη αλλα δε σας προλαβαινω ρε γλωσσοκοπανες!! :o Και τωρα απο το πρωι γραφω αυτο το μνμ για να σχολιασω οσα περισσοτερα θυμαμαι και εχει παει 5 το απογευμα!!!! Α και τωρα που το θυμηθηκα..Μωρη σεξομανιακ!!! ουτε με τη κοιλια τουρλα δε μπορεις να συγκρατηθεις!!! :lol::lol::lol: Το ξεζουμισες τον ανθρωπο πια λυσσαρα!!!! :side::lol::lol: Παντως εγω ρε γαμωτο δεν εχω καμια διαθεση για σεξ τωρα...αν και να ειχα παλι δε θα εκανα γιατι στη προηγουμενη καθε φορα ειχα μετα συσπασεις και μια φορα επαθα και μια αποκολλησουλα κι εμεινα ολο τον 8ο στο κρεβατι! :?

Βενι τα νευρα μας ειναι ακριβως στα ιδια χαλια!!!! :? κι αυτα που ελεγες οτι θελεις να κανεις,λες και ακουγα τον εαυτο μου!!! :cry: Ειδικα αυτο το καφε μονη μου με ησυχια και ενα μικρο ταξιδακι θα εδινα τα παντα!!!αλλα που με τη βοηθεια που εχω... :cry: Καλα και τωρα που ερχεται το 2ο να δεις γλεντια!!! Δε τα γλιτωνω τα υπογλωσσια το νιωθω!!! :lol::lol:

Σες τι ειναι καλε τα σαρμαδακια;;;; :huh:

Γκρουσι να ζησετε βρε!!! :D Που κανατε το γαμοβαφτιση και λες οτι μετα γυρισατε στο νησι;;;Θυμαμαι οτι μενεις σε ενα νησακι(σε ποιο δε θυμαμαι και μου ελεγε παλι προχθες η Σωσω)..δεν ειστε απο κει;;

Αυτα τα.. πολλα(που λεει και η Αναστασια)!!! :D δε θυμαμαι κατι αλλο...γραφω και 10 ωρες ολο αυτο το κατεβατο! :crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι Φρανι κι εγω θα πηγαινα Δανια με τα χιλια!!!! :D Ενταξει ενα αγχος θα το ειχα που θα ειμαι μονη και δε θα ξερω τη γλωσσα για να πω την αληθεια,αλλα ρε συ για το παιδι ειναι οτι καλυτερο..εδω στο ελλαδισταν τι να κανει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εχω πολλαααααα νευρα...γιατι ρε γμτ?? τεσπα θελω ψυχαναλυση μαλλον :lol::lol:

θελω να ψωνισω και δεν το κοβω..θελω να παω μονη για καφε και δεν προκειται..θελω να παμε σινεμα και δεν προκειται..θελω να εχω ενα σπιτι συμμαζεμενο και δεν γινεται..θελω να παω 15 μερες διακοπες και δεν προκειται.. τελοσπαντων την υγεια μας να εοχυμε και κααααποια στιγμη ολα θα γινουν :?

μην παραπονιεστε καλε..εμενα και δεν με ψαχνει κανεις και οταν ειμαι εδω σχεδον απαρατηρητη περναω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αστειακι κρυωσαμε πρωι πρωι.. :lol::lol::lol:

Βένη ποτέ δεν περνάς απαρατήρητη!! :x:x:x:x:x

Άρχισα να σας διαβάζω και μόλις έφτασα εδώ ένιωσα την αναγκη να πω πως ώρες ώρες νομίζω οτι μόνο εσείς με νιώθετε!!! :roll::roll::roll::oops::oops:

Συνεχίζω την αναγνωση και επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 ωωωωωω μνο4

''''''''''''' %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% % 54

τα παραπανω σας τα εστειλε η αναστασια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χακερακι θα την κανω...... :P:P:P:P:P:P:P:P

τονια μου,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!με το καλο το μωρακι σου!!!!!βλεπω απο το τικερακι σου οτι γεννας σε λιγες βδομαδες!!!!!!!!! :D:D:D:D:D αμοργο μενουμε μονιμα!!!ειναι ο αντρας μου απο δω κι εγω δουλευω εδω....εγω ειμαι απο ναυπλιο και γαμοβαφτιστηκαμε εκει!!!!! ;) η σωσωκα ειχε ερθει αμοργο το καλοκαιρι και ειχαμε πιει καφεδακι!!!! :)

τι εγινε με τα ονοματα?????κατι ειδα και στο φεις..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε Κρητικιά τα σαρμαδάκια ειναι τα ντολμαδάκια γιαλαντζι που λενε!! :mrgreen::mrgreen:

Αααα πειτε τα ετσι καλε!!!!δε τα λεμε εδω σαρμαδακια που να τα ξερω η ερμη!!! :lol::lol:

Αμοργο μωρε μπραβο!!!μα τι εγκεφαλος ειμναι αυτος πια;;;;μια πληροφορια δε μπορει να συγκρατησει! :shock::?

Μου ελεγε η Σωσω που ηρθε! :D Λεγαμε για τα μικρα νησια και τις δυσκολιες τους..κυριως απο θεμα γιατρων και νοσοκομειων.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα!

Τα κορίτσια μου κοιμούνται και κάθησα να σας γράψω!!!

Τί π'αθανε και αρρώστησαν όλα μαζί;;;

Περαστικά σε όλα!!! Και ξουτ ξουτ παλιοαρρώστιες!!!

Ρε συ Βενι έχω ένα δώρο εχώ και 1,5 μήνα για το Φίλιππό... :shock::shock::shock:

Δεν ξέρω πια πότε θα σας δω...

Αν έρθει η Αναστασία να τη το δώσω;;; Κάποια στιγμή θα βρεθείτε. Και αν όχι με τη Λένα σίγουρα...

Ο Φιλιπ έγινε φοβερό 2χρονο;;;; Μας δοκιμάζουν τα πονηρά. Δοκιμάζουν τα όριά μας. Αυτό καταλαβαίνω και με την Ειρήνη.

Αναστασία φυσικά και θα είναι μάπα το μπιφτέκι! :lol::lol::lol:

Αν δεν τα ζυμώσεις με τα πόδια μετά από 2ωρο τρέξιμο και καλοκαίρι (με κάλτσα)ΔΕΝ γίνονται νόστιμα!

Πάντως εγώ βάζω τα 2πλάσια υλικά από αυτάπου έγραψες και γίνονται μούρλια!!! Ο Δ τα τσάκισε σήμερα, εγώ όχι γιατί βάζω γάλα και κασεράκι.

Επίσης ρουκέτες δε μου έκανε ποτέ η Ειρήνη. Οπότε δεν ξέρω...

Μήπως σου κρύωσε κάπου;;; Αφού είναι οκ τώρα όλα καλά!

Χρύσα εγώ δεν κατάλαβα για ποιο θέμα μιλάς αλλά δεν πειράζει. Έχουμε την ίδια άποψη. Άλλωστε το έχω ξαναγράψει και παλιότερα, αν δε με γουστάρει κάποιος δεν υπάρχει΄λόγος να με διαβάζει...

Έρη πότε φεύγετε;;; Τέλη του μήνα;;;

Tόνια άρμα του καλέ! Τί φοβάσαι τώρα;;; Τις συσπάσεις;;; :lol::lol::lol:

Αφού γεννάς όπου να ναι!

Ιουλία μου τη Δευτέρα με το αυτοκίνητο θα πας και πάλι στη δουλειά;;; Άντε κάθε φορά να είσαι και πιο χαλαρή!!!!

Εγώ να σας πω τί έκανα τη μέρα που πήρα το δίπλωμα;;;;(18,5 χρονών) Πήρα τη μαούνα της μαμάς μου (είχε ένα Λαντσια τεράστιο) πέρασα από Χαριλάου πήρα έναν φίλο μου και κατεβήκαμε στο κέντρο για καφέ. Πάρκαρα κανονικά σαν κουρία λες και δεν έτρεχε τίποτα. Θέλει να μην το φαβάσαι αλλιώς παέι το παιχνίδι. Από την αρχή και δυναμικά!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου η μαμά πότε φεύγει;;; Σε σκέφτομαι συνέχεια ρε συ...

Σισσιώ τί ώρα κοιμήθηκε η Χαριλίνα τελικά;;;

Λένα τί κάνει ο Αναστάσης;;; Ρε συ χθες ήταν του Αγίου Αναστασίου(ναι υπάρχει) εσύ πότε τον γιορτάζεις;;;

Μαρία-παπακι σου έστειλα μνμ στο fb.

Grousi να ζήσετε βρε κοριτσάκι και να χαίρεστε τη μικρούλα σας!!! Συγχαρητήρια και για τα πρώτα βήματα!!!

Άννα το Τονυ μια χαρά μου ακούγεται!!!!

Franita εγώ να κάνω λίγο τον αντίλογο;;;;

Προσωπικά θεωρώ καλύτερο το ενδεχόμενο να είναι όλη η οικογένεια μαζί όπου και αν κατοικούν παρά να βλέπει το παιδί λίγες φορές το χρόνο το μπαμπά και να πηγαίνει στο καλύτερο σχολείο. Αυτό που χρειάζονται τα παιδιά μας σαυτή τη φάση της ζωής τους είναι περισσότερο η συναισθηματική κάλυψη και η σιγουριά παρά ένα καλό παιδαγωγικό σύστημα. Παρόλαυτα και γω ίσως να μην κολούσα σαυτό και να σκεφτόνουν περισσότερο το μέλλον του. Ο άντρας σου τί λέει;;;

Βίκυ 190 οι μπότες με έκπτωση;;; Πόσο είχαν;;;

Μπεμπούλης πως είναι η δουλειά; Θα δουλεύεις και τα Σαβ/κα;;

Μάγδα πως πάει το γράψιμο;;; Εύχομαι να ξελαφρώσεις σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΚΚΚΚΚΚΡΡΡΡΡΡ

εγραφα εγραφα και με πεταξε εξω.....

ξανα ΓΚΡΡΡΡΡ

καλε ξεκολιστε..δεν υπαρχει θεμα..

και μην περιμενετε πμ..εγω- σε αντιθεση με μερικες μερικες- δεν κανω κατινιες!!!!!

Αναστασι εμεις τωτε τα ειπαμε με πμ...και την αποψη μου περι του θεματος την ηξερες!!!

Παντως για να ξεφυγουμε και λιγο...

εγω στην πορεια καταλαβαινα πολλα...

πχ..οταν γεννηθηκε ο Τζεφ και ολε ςαυτες τις περιπετιες που ειχαμε..ειχα καταρρευσει..νομιζα οτι το δικο μου παιδι ειναι το πιο χαλια απόλα...ενω υπηρχαν πολυ πιο σοβαρα πεςριστατηκα..και εμεις ουσιαστικα δεν ειχαμε τιποτα σε συγκρηση με αυτα..

μετα και στον θηλαμσο..νομιζ αοτι εγω δυσκολευομουν..αλλα στην ουσια υπηρχαν πολυ χειροτερες καταστασεις και αυτο ομολογω και ντροπη μου με παρηγορουσε...

μετα νομιζαοτι εγω υπεφερα με την αλλεργια του Τζεφ..αλλα μπροστα σε παιδια με σοβαρες αλλεργιες..θυμαμαι καθαρα το μελςο Τσελιγκας που τι παιδι της ειχε αλλεργια εκτος απ'ολα τα αλλα και σε ολα τα φρουτα...και ελεγα μη μηλας..ειστε μια χαρα...οποτε κατεληξα στο συμπερασμα οτι ημουν μια ΟΚ περιπτοση θηλασμου..

Αυτο που πραγματηκα με καταρρακωσε..ηταν οι αντλησεις....

και ειλικρηνα σας το λεω οτι δεν ξερω κατα ποσο θα καταφερω να αντλω και αυτη τη φορα..

μακαρη να εχω το κουραγιο και τη δυναμη να το κανω..αλλα δυσκολα..

Θελλω να θηλασω..το θεορω δεδομενο οτι θα θηλασω- τρομαρα μου- θα προσπαθησω..αλαλ δεν ξερω τι θα κανω αμα γυρισω στη δουλεια..

και με τις παρουσες συνθηκες..το να κατσω και 5 μηνες..θα ειναι πολυυυυυ δυσκολο...

ειναι αυτο που ειχε πει καποτε η Βενη..κριμα ρε ΓΜΤ που δεν εχουν ανακαλυθφει ακομα αποσπομενα βυζια...χαχαχαχαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω πόσα έγραψα!! :shock::shock::shock:

Και δεν έγραψα τα δικά μας ακόμη...

Λοιπόν χθες βράδυ κόιμησα τα κορίτσια μου(πόσο μ'αρέσει να το λέω αυτό) ντυθήκαμε στολιστήκαμε και κατεβήκαμε να πάρουμε το αυτοκίνητο κατά τις 11 και αλλάξαμε γνώμη. Δεν πήγαμε στην εκδήλωση!!! :lol::lol::lol: Βγήκαμε τα δυο μας για ποτό!!!! Τα είπαμε, τί είπαμε δηλαδή όλο γιαυτές μιλόυσαμε, και στις 2 γυρίσαμε! Πέρασα πολύ όμορφα! Είχα να βγω από τα Χριστούγεννα!! :lol::lol::lol:

Η Ειρήνη το πρωί πήγε με τον Δ στις πάπιες και γω έκατσα με το νινί, μαγέιρεψα και όλα καλά!!!

Στο άλλο θέμα που με καίει τώρα. Εγώ για 3η μέρα απέχω. Το πήρα απόφαση. Σήμερα ήθελα απεγνωσμένα γλυκό και έφτιαξα χαλβά μόνο και μόνο για να φάω. Ζεμάτησα και τη γλώσσα μου γιατί δεν μπορούσα να περιμένω να κρυώσει το ζώον. Τεσπα...

Τα κακά μας είναι ντεμι. Πότε πράσινα και πότε όχι, Επίσης έχω και άλλο θέμα. Επειδή το βράδυ βαριέμαι να αλλάζω πλευρό τη θηλάζω συνήθως από το ίδιο στήθος(δεξί) και την πάτησα...

Έχει γίνει αισθητά μεγαλύτερο από το άλλο και είμαι για γέλια!!! Από τη μία φοράω C και από την άλλη D!! :lol::lol:

Απόσήμερα άρχισα να δίνω περισσότερο το αριστερό για να τα κάνω ίδια πάλι!!! χααααααααααααχαχχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκαμε τα δυο μας για ποτό!!!! Τα είπαμε, τί είπαμε δηλαδή όλο γιαυτές μιλόυσαμε, και στις 2 γυρίσαμε! Πέρασα πολύ όμορφα! Είχα να βγω από τα Χριστούγεννα!! :lol::lol::lol:

και μένω εδώ

Απ'τα Χριστούγεννα????? :o:o:o

Α εσύ υποφέρεις καλέεεεεεε

:evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένω εδώ

Απ'τα Χριστούγεννα????? :o:o:o

Α εσύ υποφέρεις καλέεεεεεε

:evil::evil::evil:

συμφωνω και επαυξανω!!!!!!!!! καλε μολις γεννησες εχεις και ενα δευτερο 2 χρονων σκατουλι

και ειχες να βγεις απο τα χρισοτυγεννα και μιλας????????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εγω εχω να βγω απο...δεν θυμαμαι αληθεια.. :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...