Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Μπήκα μια φορά και Σάββατο να σας διαβάσω για να μην πελαγώσω τη Δευτέρα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο, Αννούλα, Μαρία, Αρτζι περαστικά στα ζουζουνάκια σας.... :cry::cry::cry::cry:

Ρε σεις θυμάμαι είχα πάθει μια φορά ωτίτιδα γύρω στα 13 μου και υπέφερα....Μιλάμε για ΤΟΝ πόνο....Τα καημενούλια... :(:(:(

Εγώ θερμόμετρο βάζω πλέον στη μασχάλη...Μια χαρά κάθεται η Ιωάννα... :roll::roll::roll:

Μέχρι το καλοκαίρι της έβαζα στο ποπουδάκι... :oops::oops:

Νατάσαααααααααααα κάθε εβδομάδα σχεδόν τον παίζουν οι Ραδιο Αρβύλα...Ρίχνουμε τρελό γέλιο....Ειδικά σε αυτό με το λεωφορείο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μια φίλη μου, μου λέει "Θα τον κάνουν σταρ όπως τη Μπεκατώρου..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάρα μη μου λες τέτοια....Σιγά μη θηλάσω παραπάνω...Αφού θα πρέπει να γυρίσω στη δουλειά... :?:?:?:?

Εγώ σα νεογέννητο την έλουζα κανονικά χωρίς να προσέχω μην πάει στα αυτάκια...Μέχρι στιγμής δόξα το Θεό δεν είχαμε θέμα...Μόνο στα πρώτα της γενέθλια που είχε πυρετό για μέρες και είχε λοίμωξη του αναπνευστικού και νοσηλευτήκαμε, μας είπαν ότι από το ένα αυτάκι είχε αρχόμενη ωτίτιδα...Μια μέρα όμως ήταν δύσκολη... :(:(:(:(:(

Η μικρή πάλι ξύπνησε στις 5 παρά τέταρτο, πήγα μέσα, ηρέμησε, όταν έφυγα έβαλε τα κλάματα..Επί 1 ώρα μουρτζοέκλαιγε και σταμάταγε... :evil::evil::evil::evil::evil: Την πήρα στο κρεβάτι, δεν κοιμόταν, την ξαναπήγα στην κούνια της και δεν κοιμήθηκε ποτέ... :twisted::twisted::twisted::twisted::o:o:o:o:o:o Ήταν ξύπνια από τις 5 παρά τέταρτο, κοιμήθηκε 13.20 και τέσσερις παρά πήγα κια την ξύπνησα.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σήμερα θα πάμε σινεμά με το Γιώργο μετά από πολύ καιρό.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τόνια που χάθηκες μωρή;;;;;;;;Κι εγώ σκέφτηκα μήπως γέννησες... :roll::roll::roll:

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία κουκλιά κουκλιά μοιάζουν στην...........γκουχου γκουχου μαμά και στον μπαμπά!!! ;;);;):-*

Θούλη η Ρ., ξύπνησε 6.30 πάλι και χωρίς πάνα και φώναζε μαμά έλα, δεν πήγα αμέσως και μετά φώναζε Λουκά, Λουκά!!! :o:o , πάω της φορώ καινούργια και μισή ώρα αργότερα την είχε βγάλει και αυτή!!!! :o:o:o:o:o

Ο λαγουδάκος μου ξανα έχει πυρετό 38!!! :(

δεν ξέρω γιατί λέτε στην Θούλη από μέρα σε μέρα θα γεννήσει αφού είναι μόλις στην 36 εβδ.!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σας είπα? θα πουλήσω στο ebay κάτι φορέματα βραδυνά μαύρα που έχω πάνω από 11 χρόνια!!!! :oops::oops::oops: ...ξέρω ότι δεν θα τα βάλω ξανά (πού άλλωστε?) και ένα ευρώ να μου φέρουν το ένα καλά θα είναι, αλλιώς τι θα τα κάνω? πιάνουν χώρο στην ντουλάπα, κάποια δεν είναι καν στην μόδα πια!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη μου αποφευγαμε παντα να παει νερακι αλλα τα σκουπιζαμε και καλα και μετα τα περναμε με οινοπνευμα. Υποτιθετε αυτα καπως προστατευουν!! Που να μην τα καναμε κι ολας!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε αννα δυσκολα γμτ..παλιο αρρωστιες..

αργι κ γω αυτο λεω/..εχω ακομα 2 δομαδες τουλαχιστον..ασε που ακομα δε εκανα τη τσαντα..το δωματιο..κτλ :?:roll:

γωγωκα μωρη θα θηλασεις πιο πολυ κ απο μας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανουν τα παιδακια??

ειναι καλυτερα??

εμεις την γλυτωσαμε και ειμαστε καλα προς το παρον

ο μικρος ειναι κατω στην γιαγια και εγω φτιαχνω κεικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης θελω και εγω κεικ.........εγω εφτιαξα σπανακοπιτα.......το μεσημερι και εχει μεινει ελαχιστη...

θου ποτε πας γιατρο τωρα;;;;θα σε δει και απο κατω λογικα ε;;;;

στο πρωτο γιο εγω εφτιαχνα βαλιτσα οταν με πιασανε οι πονοι.....ειμουνα στο κοσμο μου μιλαμε :oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι κ γω αυτο λεω/..εχω ακομα 2 δομαδες τουλαχιστον..ασε που ακομα δε εκανα τη τσαντα..το δωματιο..κτλ :?:roll:

να την κάνεις όταν φτάσεις στην 38 εβδ., γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!! ;) ....όσον αφορά στο δωμάτιο, τι θέλεις να κάνεις ακόμη?

στο πρωτο γιο εγω εφτιαχνα βαλιτσα οταν με πιασανε οι πονοι.....ειμουνα στο κοσμο μου μιλαμε :oops::lol: :lol: :lol:

χαχαχαχα και εγώ περίπου έτσι!!! :roll::roll::roll::roll: την είχα ετοιμάσει αλλά όχι όλα, τελευταία στιγμή και με τον απερίγραπτο πόνο έβαλα μερικά πραγματάκια ακόμη, όπως το μακιγιάζ μου!!! :roll::roll::roll: γέννησα στην 38.....

την 2η φορά την είχα έτοιμη πολύ νωρίς από την 37 εβδ., αλλά έκανα και το μακιγιάζ μου πριν φύγω δυστυχώς δεν έχω φωτό γιατί όλα έγιναν πολύ γρήγορα!!!! :roll: γέννησα στην 39.....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα 2 παω τη αλλη τεταρτη..οχι ακομα δε θα φαω χερι..αλλα τις 40 βδομαδες

αργι κατι αυτοκολλητα εχω να βαλω..το στρωμα για το νινι..οχι οτι θα κοιμαται εκει το πρωτο χρονο αλλα λεμε..γενικως να τακτοποιησω τη ντουλαπα τους :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο, υπομονή θα του περάσει.

Ο πυρετός φέρνει υπνο.

Θα τον δεις και αυριο.

τα αντιπυρετικά τα δίνεις εναλάξ?

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια μωρέ!! :cry::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΜΙΡΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :(:(:(:(:(:(:(

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!!!!!! ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν εχω κουραγιο θα ξαναγραψω :(:(:(:(:(

τανευρα μου σας ειπα????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακόμη δεν έχουμε φάει μεσημεριανό (οι γονείς) και ο άντρας μου είπε θα μου κάνει έκπληξη!!! ελπίζω να είναι πίτα γύρος!!!! μμμμμμ αυτό θα ήθελα τώρα ή σούσι!!! μμμμμ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ πάλι!

περαστικα στα μωρακια που ταλαιπωρουνται..τα αυτακια εγω νομιζω πως δε τα προσεχα κ τοοοσο πολυ..μαλλον πηγαινε κ λιγο νερακι,αλλα ευτυχως ποτε δεν καναμε ωτιτιδα..ο πονος στο αυτι ειναι λενε ο χειροτερος..

με πηρε τηλ.πριν 2 ωριτσες η μαμα μου να με ρωτησει αν αφηνω τον Γιωργο να κοιμηθει εκει!!!!!ποσο αστειο μου φανηκε αυτο το "τον αφηνεις;;;"ε!της λεω,αν συμφωνει κ αυτος,ας μεινει!!!!!!οποτε..μπαροτσαρκα σημερα με τον χ.!!κ μετα υυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπνος!!!!

εφτιαξα μια σοκολατοπιτα..ολα τα λεφτα!!υπεροχη,ανεπαναληπτη!πειραξα φυσικα,οπως κ η Αναστασια!!,τη συνταγη κ βγηκε ενα ποιημα!!!η μιση εχει ηδη καταληξει στα στομαχια μας!!

αργυρω καλη ορεξη!!

θουλη στο ιδιο δωματιο ή ξεχωριστα θα κοιμουνται ο θοδωρης κ το νινι;

φιλκια σε ολες!καλο σαββατοβραδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

Τι κανετε;;;;

εγω ξεπατωθηκα σημερα!!

Διαβασα τα παντα...\

Αφρο Πως ειναι ο Μανωλης;;;;

Αργη ο Λουκας;;;

Μαρακι οι δικες σου;;;..ασχετο τελεια φωτο!!

Αμαν ρε Θου..τιποτα δεν βρηκες;;;..ουτε κατι σε μπεζακι η σε πορτοκαλη;;;;

ααα!!!...

Την αυχενικη θα την παρω μαλλων τριτη..την γεννικη αιματος δευτερα...επισης δευτερα εχω καρδιολογο...και τριτη παλη καρδιολογο!!!

νευριασα λιγακη..οχι για κανενα αλλο λογο απλα δεν μπορουσα να φανταστω ΠΟΤΕ τι κατινες υπαρχουν στο μαμι...απο τις χειροτερες στο ειδος τους...

τι να πω δηλαδη..

Προσεξτε ΠΟΛΥ τι γραφετε γιατι καθε σας λεξη μπορει να παρεξηγηθει απο γυναικες που δεν εχουν αλλο ενδιαφερον στη ζωη τους απο το να ανακατευουν, να κουτσομπολευουν και χωνονται εκει που δεν τους σπερουν.

Δεν το ηξερα οτι πρεπει να φοβαμαι να λεω την γνωμη μου σε ενα δημοσιο φορουμ..και να πρεπει να μην παρεξηγουμε οταν με βριζουν απροκαλυπτα, οταν υποτιμανε την νοημοσυνη μου και εκμεταλλευονται την οποιδηποτε προσφορα θελω να κανω..αλλα ΟΧΙ...δεν μπορω να εκφερω αποψη..επειδη αυτη ενοχλει μερικες μερικες...που το παιζουν και γνωστες επι παντος επιστητου!!!

ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΗ..ΑΜΑ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!!

Κατα τα αλλα τα χαιρετησματα μου σε ολε ςτις μανουλε ςπου εχουν παιδακια με "περιεργα' ονοματα...

επειδη δεν αρεσουν σε μενα δεν σημαινει οτι δεν ειναι και ωραια....

εξαλλου ουτε το δικο μου ονομα μου αρεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου τί εγινε παλι κ νευριασες;;;;;ποια σε συγχυσε να την συγχυσουμε κ εμεις;;;;;;;;;;;;;;;;!!!

εχεις ραντεβου σε 2 καρδιολογους απο εβδομαδα;;περιμενουμε νεα!φιλακια..κ το Χρυσα ειναι υπεροχο ονομα!!οχι βεβαια σαν της πεθερας σου,χα χα χα χα χα χα!!!!!,αλλα απο τα ωραιοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και επισημα..συγνωμη για πριν αλλα πραγματικα δεν ειμαι στα καλα μου..

περναμε την φαση με τον μικρο που οπου και να παμε γινεται χαμος σαν τα χειροτερα κακομαθημενα που εχετε δει..σημερα πηγαμε σοπερ μαρκετ στο city gate ηθελα να παρω και δωρο τον ανηψιο που ερχεται το αλλο σαββατο και τελικα φαγαμε 3 ωρες ζαλιστηκα γυρισαμε οοοοολο το εμπορικο και σουπερ μαρκετ και δεν πηραμε σχεδο ντιποτα γιατι δεν μπορουσα να συγκεντρωθω λογω μικρου..

μου εσπασε τα νευρα κυριολεκτικα... :(:(:(:(:(:(:(:(:( ηρθαμε πηγα εδω σουπερ μαρκετ δεν κοιμηθηκα και μολις ξυπνησε ειχε μια μιρλααααααα, να μου λεει μπανανα να του δινω να την πεταει να μου λεει μπανανα και να θελει την κλειστη να μην ξερει κοινως τι θελει.. :evil::evil::evil::evil:

σας μιλαω εχω ενα κεφαλι απιστευτο και νευρα τσιτωμενα..ενα σ/κ εχω και χαραμιζεται :(:(

εχω και ενα σθδερο νααααααααα βουνο και δεν μπορω να το κανω..

να ρωτησω κατι που ξαναρωτησα αλλα με προσπερασατε????? :?

σε σταθερο κυκλο 28 ημερων μενεις εγκυος μια μερα μετα την περιοδο??

μαρθα ειδα στο h&m πολυ ομορφα μπεζ και λαχανι ρουχαλακια και φορμακια, να πας..

δευτερα ελπιζω να ερθω θελω να σας δω :)

αργυρω και εγω θελω πιτα γυρο αλλα εκει που θα βρεις?? εχει γυραδικο??

περαστικα στα παιδακια σας δυσκολα αμα ειναι αρρωστα ρε γτμ..

εγω τα αυτακια δεν τα προσεα και πολυ και δεν ειχαμε κρουσμα..αμα ειναι να γινει..

ιουλια διαβασα μια χαρα(σχεδον)πηγες ηρθες ε????? αντε μπραβο!!! :):):)

και εγω φοβαμαι να παω σε μερος μονη μου που δεν εχω ξαναπαει..ιδιως αμα εχω τον μικρο αστα..

χρυσα διαβασακ ια τα δικα σου με την καρδια..ελπιζω να σιυ ερθουν οπως τα θες..καλα αποτελεσματα αυχενικης να εχετε!!! :):)

χρυσα δεν καταβα..ποιος διαβαζει το τρενακι και τι οσυ λεει??δεν καταλαβα λογοκρισια???

αντε καλε που θα προσεχετε τι λετε!! πειτε εκει λευθερα να γελαμε λιγο.. :lol:

ελενη να σας ζησει η μικρη καλοφωτιστη!!!! :):):):) ολο πολυ ομορφα!!

ρε χρυσα μη νμιλας για ονομα..ΒΕΝΕΤΙΑ με λενε την ερημη!!! :lol::lol::lol:

ουγ ηρεμησα λιγο..ψυχοθεραπεια το μαμμυ..

αντε φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα.Καλο Σαββατο να εχουμε.

Χρυσα εχω καταλαβει οτι καποιοι ανθρωποι ειναι απο τη φυση τους κουτσομποληδες και ρουφιανοι. Μη δινεις σημασια.Καλα αποτελεσματα στους καρδιολογους!!!!

Φρανιτα μου οταν μπαινεις παντα βγαινω,Δε μπορει ,καπου θα συναντηθουμε!!!!!!

Καλα ειμαστε ,προσπαθουμε να μπουμε σε ενα ρυθμο .Οσο ειναι ακομη η μανα μου εδω καλα ειναι .Μετα...πωπω τι μας περιμενει.

Εσεις πως ειστε;;;Ο Σεμπινιο;;;;Ελπιζω να σας δω πριν φυγετε.

Και εμενα επισης δε μου αρεσει το ονομα μου.Παναγιωτα.Μπλιαχ.Αλλα τι να κανουμε ;;ετσι με λενε.

Δηλαδη θα με παρεξηγησουν επειδη δε μου αρεσει το Παναγιωτα;;; :evil::evil: Γουστα ειναι αυτα.

Χρυσα τωρα σοβαρα, ανεφερθηκε τπτ για τα ονοματα που λεγαμε;;;Ελεος.....

Ιουλια πως παει με την οδηγηση.

Ρε κοριτσια περαστικα στα μικρουλια σας.Περονοσπορος επεσε;;;;;Κριμα.

Νατασα ξεχασα να σε ρωτησω.Η μπεμπουλα βαζει κανονικα βάρος;;;Το τσεκαρες αυτο;;;;;

θου :x:x:x:x

Αργυρω καλες πωλησεις.Καλη φαση το ι_μπει παντως. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ποσο κραταει η περιοδος;;;

Αν κραταει 9 μερες μπορει.Γιατι το σπερμα μπορει να ζησει και μεχρι 5 24/ωρα(το μεγιστο).

Οποτε 9+5 = 14 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι παναγιωτα δεν κραταει τοσο..κραταει 5-6 μερες το πολυ..

το λεω γιατι δυο μερες μετα την επαφη ειχα ελαχιιιιιιιστο ροζ και απο τοτε ποναει η κοιλια μου σενεχεια ενα πονο μονιμο απαλο οπως πριν την περιοδο..μαλλον κρυωμενη θα ειμαι..

τι κανει ο μικρος??????? τα βγαζεις περα με τα 2?? :) το στηθος ολα καλα τωρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μου περασατε ονειρο ε;;;;

υπομονη ρε συ!!!

τι εγινε τελικα πηγατε στη γιατρο που ελεγες;;;

οσο για το να μνεινεις εγγυος μια μερα μετα...δεν ξερω..ισως και να μπορεις..οπως ειπε και η Παναγιωτα ζουν πολυ και αμα γινει και η ωοριξια νωρις...ποτε δεν ξερεις..

Παναγιωτα μου εσυ τι κανεις;;;;πως τα πας..προετοιμαζεσαι ψυχολογικα;;;

Αφρο ο Μανωλης εχει σημερα η αυριο γεννεθλεια;;;;

Ευχαριστω για τις ευχες παιδια..ελπιζω μονο να παρω την απαντηση που θελλω...

Παω να μπανιαρω τον Τζεφ και να τον κοιμησω..ο Οδυσσεας εχει διαβασμα..αμα δε με παρει ο υπνος θα ξαναμπω

δεν υπαρχει θεμα..απλα τι να πω...περικοι αρεσκονται στο να διμηουργουν προβληματα.

Δε δινω σημασια..η δε μαρια δε θα επρεπε να μου μιλαει καθολου..ουτε η Ιουλια...χαχαχα..

οχι βρε αντιπαθεστατο πλασμα..μονο και μονο επειδη λενε εσενα Ιουλια δεν θα βγαλω ετσι την κορη μου..τι νομιζες οτι η πεθερα ειναι το θεμα...χαχαχα..!!!

Φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μονη περιπτωση τοτε να εισαι εγκυος ειναι να εγινε η ωορηξια νωριτερα.

Καλα ειμαστε.Με 2 τα βγαζω περα επειδη ειναι εδω η μαμα μου.Μετα ο Θεος βοηθος!!!

Ειναι δυσκολα γιατι ο Νικολας θελει εναν ανθρωπο συνεχεια.Μερα και νυχτα.

Το στηθος ευτυχως καλυτερευει.Να ναι καλα η Χρυσα που μου εστειλε σπαθολαδο!!!!!

Ελπιζω να ηρεμησει ο Φ. να εχετε ενα ησυχο βραδυ με τον αντρουλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...