Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Χρυσα αληθεια.Φοβοσουνα και εσύ;;;Τωρα δλδ οδηγεις κατω απο ολες τις συνθηκες;;;;

Ρε Γωγω τι αστρονομικα νουμερα μλ ειναι αυτα;;;Εγω μιση ωρα και απο τα δυο βγαζω το πολυ 60μλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι καλε..να με πηγενε να πιασω τιπονη..ετρεμα ..τωρα...ουυυυυ και με χιονι και με παγιετο..τωρα δεν καταλαβαινω Χριστο...!!!

Αχ παιδια διαβασ ατο θεμα που εγραψε η αλλη κοπελα για το παπαγεοργιου και φρικαρα..και θελλω να γεννισω και στο παπαγεωργιου...

με βλεπω να γενναω σπιτι μου με φυσιολογικο τοκετο αφου βαλω τη μαμα και την πεθερα να απολυμανουν ολο το κτηριο με χλωρινη θειαφη και βορακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου!!!Πως ειναι το μικρουλι μιγαδακι? :lol:

Σε καμια ωρα θα ερθει η Λενα!

Θα σου λυθουν τα χερια αν το παρεις αποφαση με το αμαξι...

Δεν μπορεις να φανταστεις!Σιγα μην περιμενεις τον αντρα σου για να πας καπου!

Θα φορτωνεις τα μωρα κ βουρ!!!!!

Ε...οκ!Κανε κ εσυ μικτη ασφαλεια σαν την Ιουλια για τον 1ο χρονο! :P

Δλδ Χρυσα πρεπει να την αναζητησουμε την Γιωτα αλλιως δεν εχει χαιρετισματα!!!???

Κ μετα λετε εμενα παραπονιαρα!

Εγω παντως θα αναζητουσα καποια αν εμπαινε καθημερινα κ μια μερα δεν εδινε το παρον! :)

Ρε τι γυφτιες ειναι αυτες???? :shock::shock::shock:

Καλα καποιοι ειδικα εχουν προβλημα στα χερια/...δεν κουνιουνται με τπτ

για να βρουν το πορτοφολι!ΑΝ δεν το εχουν ξεχασει στο σπιτι εντελως τυχαια... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω το διαβασα Χρυσα μου και στενοχωρηθηκα.Κριμα ρε παιδια.Μεγαλη αδικια.Τα κωλομικροβια.

Αναστσια μου καλα να περασετε.

Ασε ρε.Σα ζητιανα νοιωθω καθε φορα που του ζηταω να με παει καπου.Και το καλυτερο;;;

Οταν μου λεει θα σε παει ο πατερας μου. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ε δε γουσταρω να ξερει ο πεθερος που παω ρε αδερφε.

Και μετα με λεει και παεριεργη και οτι ειμαι πσραξενη και δε χωνευω τους δικους του κοκ. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία όντως έπρεπε να είχα πάρει νοσοκομειακό, αλλέ δεν ήξερα... :?:?:?:?:?:?

Αυτό ήταν καλό για να το χρησιμοποιείς αραιά και που, όταν υπάρχει ανάγκη...Όχι για κάθε άδειασμα του στήθους...

Χρύσα εγώ χρησιμοποιούσα ΜΟΝΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ....Την Ιωάννα από τη μέρα που γυρίσαμε στο σπίτι και μου μάτωσε τις θηλές, δεν την ξαναέβαλα... :roll::roll::roll::roll: Πάλευα μόνη μου με το γαμοθήλαστρο.... :?:?:?:?:?:?:?

Την Ιω την ξανάβαλα στο βυζί όταν άρχισε να μου κόβεται το γάλα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Κι επειδή το σιχάθηκα το θήλαστρο, θέλω να θηλάσω ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολύ.... :oops::oops::oops:

Παναγιώτα μου και τι έγινε που έβγαζα τόσο γάλα;;;;;;Μακάρι να μην είχα τόσο πολύ και να θήλαζα το Ιωαννάκι.....Όλο χαμένο πήγε.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Καλά ρε πώς μπορείτε χωρίς αυτοκίνητο;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Εγώ χωρίς τουτού δεν πάω πουθενά...Νιώθω να έχω δεμένα τα χέρια... :?:?:?:?

Γιωτάκι καλη αρχή στη δουλειά!!!!!! :D:D:D:D Ξυπνάς 5 παρά τέταρτο;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o Υπάρχουν τέτοιες ώρες;;;;;Εγώ ξυπνάω καθημερινά 9-10.... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ Αναστασια κοιτα..αμα εισαι ψωνιο σαν και του λογου μου και θες να επιδεικνυεις το - αδειο πολλες φορες- μπερμπερι πορτοφολι σου..καλα να παθεις...!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παντως παναγιωτα τωρα αυτο το θεμα μπρει να παρει φωτια..ξερεις τι στενοκεφαλες και ανεγκεφαλες υπαρχουν!!!

Εγω δεν μπορω χωρις αμαξι..

ειδικα εκει που μενουμε που και ΣΜ να πας..αμαξη θες..

Το θεμα ειναι να το παρεις και να πας καπου μονη..στην αρχη μικρες και "ευκολες" διαδρομες....μετα πιο μεγαλες..

εγω οδηγουσα 2,5 μηνες και πηγα Κατερινη σε εναν Γαμο με μια φιλη μου..στην επιστροφη ειχα αναμενα τα μεγαλα φωτα..ηταν 11 το βραδυ...χαχαχαχα

στοςυ 5 μηνες πηγα Βολο...

και στους 8 κατεβηκα Αθηνα με τη μαμα μου για ΣΚ στην συγχορεμενη θεια μου!!!

Τωρα δε μασαω μια..παω οπου να ναι..

στην αρχη ειχα γελιο..ερχομουν γραφειο και φωναζ ατον Λογιστη να μου παρκαρει το αμαξη...

πηγαινα καπου και ελεγα τοςυ περαστηκους να μου το ξεπαρκαρουν..πολυ γελιο ομως..

ε μετα εμαθα και να παρκαρω και απόλα..και με την οπισθεν παρακαλω..και σε ανηθορα..και σε κατηφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να πω ενα γεια. Δεν μπορω να διαβάσω τίποτα. 3 φορά γαστρεντερίτιδα σε 3 μήνες και τη δευτερα έχω τα γεννέθλια του μικρού. Ημαρτον!!!!!!!!!! :roll::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κανω ρε κοριτσια.;;;Φοβαμαι παρα πολυ ρε γμτ. :oops::oops::oops::oops:

Απο του χρονου σκεφτομαι που πρεπει να πηγαινω και σχολειο θα μου ειναι πολυ συσκολο χωρις αμαξι.Και βαλε και ολες αυτες τις απεργιες.......

Δεν παει αλλο.Την ανοιξη θα κανω παλι μαθηματα και το καλοκαιρι που θα καθεται και ο Γ. αρχιζει το πρακτις.

Ρε παπακι περαστικα ρε συ!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρια..περαστηκα ρε συ...πωπωπω..αμαν..

μια εσυ ..μια το Μιτσακι μας....ποιος σας μουντζωσε καλε!!

Παναγιωτα βουρ..το τιμονη μη το φοβασαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του δωσα ντεπον και καπως ηρεμησε. Χρυσα ειναι αρρωστος. Εχει μυξα βηχα και πυρετο εχθες. Αλλα βγαζει και δοντια μαλλον τα πισω γιατι χωνει συνεχεια ολο το χερι μεσα και τριβει τριβει τριβει....

Για το παπαγεωργιου εχω ακουσει νπολλα κακα... Κι αυτο που εγραψε η κοπελα το εχω ξανακουσει... Για σκεψου το λιγακι...

αναστασια ψωφησα στο γελιο με το φαγητο στο μαγουλο!!!! :lol::lol::lol: Καμια φορα θες να εκτονωθεις, να τα εκδικηθεις αλλα χωρις να τα πληγωαεις κΙαι κανεις βλακειες... :lol::lol:

οσο για το μαλωμα ειμαι πολυ υπομονετικη αλλα καμια φορα βρε παιδι μου με φερνει στα ορια μου. Πχ σημερα που του εδωσα στον πωπβω τον ειχα αγκαλιτσα και τον κανακευα κι αυτος δεν ηθελε τιποτα!! Και μου εδωσε μια σφαλιαρα που ειδα τον ουρανο σφοντυλι!! που τα μαθε αυτα? εγω ουτε το νταντα δεν του χω μαθει!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπαπα η κατάσταση ανυπόφορη, ο Λ. ξαπλωμένος στον καναπέ να έχει πονοκέφαλο και 39 πυρετό, η Ρ.Α να τριγυρνάει γύρω του, να του δίνει βιβλία να διαβάσει, να του δίνει την κούκλα της-πούπου και να κάθεται δίπλα στο κεφάλι του!!!! :? ...εγώ να θέλω να μαγειρέψω και να με φωνάζει ο Λ. να καθήσω δίπλα του και να τον "προστατεύσω" από το μπουμπούκι!!!!! :o:o:o:o , το μπουμπούκι να θέλει και αυτή να ανέβει στα πόδια μου ή και στην αγκαλιά μου.......κατάλαβατε σκηνικό? όπως λεει και η Μαρία: ΧΑΜΟΣ!!!! X(#:-s#:-s#:-s

και ο άντρας μου? πάνω στην σοφίτα να κοιμάται γιατί ξύπνησε στις 5.30!!!! X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X( ....έρχεται κάτω, εντω μεταξύ είχα βάλει την μικρή για ύπνο γιατί με εκνεύριζε κιόλας, και να τον ενοχλεί και η κατάσταση επειδή ο Λ. του ζήτησε ένα ελικόπτερο-παιχνίδι, το οποίο χθες το βράδυ του το είχε υποσχεθεί!!!!!....

μα αγαπητέ μου αν δεν μπορείς να κρατήσεις μια υπόσχεση απλά μην υπόσχεσαι!!!!

πήγε να το πάρει τώρα, αλλά δεν ξέρει από πού!!!! :?

αστο καλό πόσο υπομονή μπορείς να κάνεις? :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

τι κανετε??? πολλες αρρωστουλες βλεπω...περαστικουλια σας και στα μωρακια επισης!!!!

κι εγω λιγο χαλια ειμαι τις τελευταιες μερες....σημερα πηγα στο αττικο να δω την κουμπαρα μου και δεν μπορουσα να περπατησω :o κομαρες,τρεμουλο και ζαλαδα

με τα χιλια ζορια περπαταγα

παω πανω και λεω σε μια νοσοκομα να μου παρει το ζαχαρο...ειχα 169 :shock::shock: εχει 3 βδομαδες που ανεβαινει πολυ,το πιο πολυ ηταν 198!!!!

μαλλον πρεπει να παω σε διαβητολογο ε???

τωρα περιμενω να παει 6 να μετρηθω παλι

παναγιωτααααα καιρο εχω να σε δω

τι κανουν τα αντρακια σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παλι!!

Παναγιωτα τι κανεις?? Βρε μην φοβασαι με το αυτοκινητο! Κ εγω φοβομουν αλλα πλεον δεν μπορω χωρις αυτο! Βαζω κ το μικρο κ φυγαμε..Οδηγουσα κ στη Αυστραλια που ηταν ολα αριστερα, κ στην Ιορδανια (οπου οδηγουν σαν ζωα) κ δεν επαθα ποτε ατυχημα..φτου φτου!!Ειδικα στην Αθηνα, χωρις αυτοκινητο ειναι δραμα...

Γωγω εγω ειμαι απο εκεινες που ΔΕΝ θυσιασαν ΤΙΠΟΤΑ για το θηλασμο...γι αυτο κ ποτε δεν καταλαβα την λεξη θυσια..τεσπα...εγω εχω εισεχουσες θηλες κ μαλιστα στο ενα στηθος ειναι σχεδον ανυπαρκτη λογω σταφυλοκοκκου που επαθα οταν ημουν 2 ετων..Απλα τους πρωτους 4 μηνες τον θηλαζα νε ψευδοθηλες...Εγω τις βολευτηκα μια χαρα..μετα τις εβγαλα..Παντως ειλικρινα, τα παντα ετρωγα, παντου τον θηλαζα, αλκοολ επινα, δεν ξενυχτησα ιδιαιτερα..Δεν ειχα κανενα προβλημα..δεν ταλαιπωρηθηκα..κ δεν ειχα ενημερωθει ποτε πριν διοτι δεν μου αρεσε ο θηλασμος κ ειχα αποφασισει οτι δεν θα τον θηλασω....εδω γελαμε διοτι τον θηλαζω ακομα κ ειναι 20 μηνων...αλλα θα το κοψουμε συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εγω ειμαι απο εκεινες που ΔΕΝ θυσιασαν ΤΙΠΟΤΑ για το θηλασμο...γι αυτο κ ποτε δεν καταλαβα την λεξη θυσια..τεσπα...εγω εχω εισεχουσες θηλες κ μαλιστα στο ενα στηθος ειναι σχεδον ανυπαρκτη λογω σταφυλοκοκκου που επαθα οταν ημουν 2 ετων..Απλα τους πρωτους 4 μηνες τον θηλαζα νε ψευδοθηλες...Εγω τις βολευτηκα μια χαρα..μετα τις εβγαλα..Παντως ειλικρινα, τα παντα ετρωγα, παντου τον θηλαζα, αλκοολ επινα, δεν ξενυχτησα ιδιαιτερα..Δεν ειχα κανενα προβλημα..δεν ταλαιπωρηθηκα..κ δεν ειχα ενημερωθει ποτε πριν διοτι δεν μου αρεσε ο θηλασμος κ ειχα αποφασισει οτι δεν θα τον θηλασω....εδω γελαμε διοτι τον θηλαζω ακομα κ ειναι 20 μηνων...αλλα θα το κοψουμε συντομα...

Φρανι κι εγώ είχα πάρει ψευδοθηλές αλλά νομίζω ότι περισσότερο με δυσκόλεψαν παρά με βοήθησαν.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Είσαι πολύ τυχερή....Μπράβο Φρανι...Εγώ δεν το πάλεψα ρε συ....Και φταίει ο άντρας μου.... :twisted::twisted::twisted: Όταν την πρώτη νύχτα στο σπίτι μου μάτωσε τις θηλές και κλαίγαμε και οι δυο μαζί, την επόμενη μέρα ο αντρούλης μου πήγε Λητώ για να πάρει πράγματα που χρειαζόμασταν και μου έφερε και το θήλαστρο......Χωρίς να ζητήσω.... :evil::evil::evil: Από καλό το έκανε ο γλυκούλης μου, επειδή ήμουν πελαγωμένη, αλλά κι εγώ βρήκα την εύκολη λύση.... :twisted::twisted::oops::oops::oops::oops:

Μακάρι να τα καταφέρω αυτή τη φορά.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

τι κανετε??? πολλες αρρωστουλες βλεπω...περαστικουλια σας και στα μωρακια επισης!!!!

κι εγω λιγο χαλια ειμαι τις τελευταιες μερες....σημερα πηγα στο αττικο να δω την κουμπαρα μου και δεν μπορουσα να περπατησω :o κομαρες,τρεμουλο και ζαλαδα

με τα χιλια ζορια περπαταγα

παω πανω και λεω σε μια νοσοκομα να μου παρει το ζαχαρο...ειχα 169 :shock::shock: εχει 3 βδομαδες που ανεβαινει πολυ,το πιο πολυ ηταν 198!!!!

μαλλον πρεπει να παω σε διαβητολογο ε???

τωρα περιμενω να παει 6 να μετρηθω παλι

παναγιωτααααα καιρο εχω να σε δω

τι κανουν τα αντρακια σου??

Αναστασία μου παρακολούθησε το...Είναι πολύ υψηλό ρε συ το σάκχαρο..Πήγαινε σε ένα διαβητολόγο...Λογικά θα σου δώσει διατροφή και μπορεί και χάπια... :roll::roll::roll:

Ο Σπυράκος καλά;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ρε Γωγω αλλα εμενα δεν με αγχωνε ο θηλασμος..ημουν χαλαρη του στυλ αν κατσει ολα καλα, αν δεν κατσει μια χαρα θα μεγαλωσει κ με γαλα εμποριου...Γι αυτο κ δεν παθιαζομαι με το θεμα του θηλασμου, κ ολα αυτα περι θυσιας κοπων βασανων κλπ..δεν ξερω.....φυσικα υπαρχουν γυναικες που επαθαν μαστιτιδες κ ταλαιπωρηθηκαν η πληγωθηκαν, οπως η Παναγιωτα μας, κ βεβαια σε τετοιες περιπτωσεις χρειαζεται να το θελεις πολυ κ να το εχεις παρει αποφαση..Αλλα οπως ειπα εμενα μου ηρθαν ευκολα..τι να πω..Ισως ημουν απο τις τυχερες...Παντως θηλαστρο ειχαμε νοικιασει κ εμεις κ ειχα αντλησει γαλα αρκετες φορες, πχ οταν ηθελα να παω σινεμα (ηταν η μανα μου 2 εβδομαδες Δανια κ της τον ειχαμε αφησει) κ καποιες αλλες φορες που ηθελα να βγω για φαγητο κ ψωνια χωρις το Σεμπινι..Αλλα το κρατησαμε 20 μερες το θηλαστρο, μετα το δωσαμε πισω...

Τωρα το αν το μωρο ειναι κολλημενο πανω σου αν θηλαζεις...ναι ο Σεμπ ηταν κολλημενος πανω μου αλλα αυτο το επιδιωκα κ εγω...παντα ελεγα αν ποτε κανω παιδι θα το εχω οπως οι Αφρικανες, μονιμως πανω μου..κ ετσι τον ειχα...

Ασχετο κατι λεγατε για ονοματα..Λοιπον νομιζω οτι το Κλημεντινη δεν ειναι απο το φρουτο αλλα το θηλυκο του Κλημεντιου (Παπας ηταν)...σε παραφραση διοτι αλλιως θα ηταν Κλημεντια...

ααα εγω ειχα συμμαθητρια που την ειχαν βαφτισει.....Λεσβια...καλα δεν ειναι για σφαλιαρα οι γονεις της με τετοιο ονομα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γωγω μου θα το κοιταξω

τι κανει η μικρουλα σου?? το μπεμπεκακι??

ο σπυρακος μια χαρα παιζει στο δωματιο του

μολις εφαγε πατατες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα εγω ειχα συμμαθητρια που την ειχαν βαφτισει.....Λεσβια...καλα δεν ειναι για σφαλιαρα οι γονεις της με τετοιο ονομα???????

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

θα ειχα αυτοκτονησει με τετοιο ονομα!!!!!!!

μολις μετρηθηκα εχω 137 πολυ δεν ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ το σουινγκ ειναι πολυ καλο θηλαστρο αλλα οχι για καποια που δεν εχει εδραιωσει γαλουχια...οπως ησουν εσυ και οχι για παραπανω απο 2 αντλησεις την ημερα...και φυσικα οπως και ολα τα θηλαστρακαι τα στηθη θελουν σταδιακη αυξηση της εντασης!

αντλουσα με αυτο 1,5χρ

η Μ-Ι θηλαζει μονο 3 φορες την ημερα.....κλαψ

δεν εθλω να αποθηλασει....θελω να θηλαζει ως το δημοτικο!

ο Π. λεει:

- μηπως μεχρι να γινει 3ων να το εχει κοψει και εγω θυμωνω...του λεω οτ δεν μου συμπαρατεκεται στον πονο μου....

δεν θελωωωωωωωωωωωω

φερτε μου μωρα να θηλασω!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ να το κοιταξεις το σακχαρο...

137 και εχεις φαει ποτε?

Argi παρε το ελικοπτερακι και φυγε....ασε τον μπαμπα να ζησει αυτες τις στιγμες!

Νατασουλα.. σε ποσες κενωσεις εχεις δει βλενα απο αιμα?

ξεκινα αποχη απο οτι εχει γαλα για αρχη και σε κανα μν αθα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια-μπεμπου τι εγινε τελικα με το στομαχακι του Σπυρου?? ειχε παλινδρομηση παλι? μας ειπες αλλα δεν θυμαμαι να το διαβασα....

Καλα εγω θα ειχα σκοτωσει τη μανα μου αν με ειχε βαφτισει Λεσβια...εχω κ μια ξαδερφη Χαιδω κ μια αλλη Μοσχουλα...ωιμεεεεεεεεε..τι ονοματα ειναι αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Desigual την ξέρετε αυτή την μάρκα ρούχων?

Είναι Ισπανική νομίζω, πολύ καλή, σε στυλ Pepe Jeans κλπ....Πήρα πρόσφατα μια φουστίτσα τζην της Ιωάννας...Τέλεια!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ χωρίς παρεξήγηση νομίζω ότι η Μαρία Ιωάννα είναι αρκετά μεγάλη πια....Μπορείς να αποθηλάσεις....Μέχρι πότε θα τη θηλάζεις ρε;;;; :roll::roll::oops::oops::oops:

Αν θες να θηλάζεις παιδιά, κάνε ένα 2ο μπεμπάκι..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Πότε θα έρθεις να μου κάνεις μαθήματα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανι Λεσβία;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Θα είχα αλλάξει όνομα...Καλά και το Χάιδω είναι απελπισία...Και η Μοσχούλα.... :o:o:o:o Μου θυμίζει ένα κείμενο του Παπαδιαμάντη..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία πολύ μου φαίνεται και μενα..Μην το αμελήσεις....Ψαξ΄'το πριν αρχίσεις δουλειά...

Τι καλος ο Σπυρέτος.... :x:x:x:x:x

Η Ιωάννα καλά, θεριεύει και η μπεμπούλα με τσακίζει στα κλωτσίδια.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...