Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Αναστασία τα έχει όλα!

Έχει κενώσεις με μπόλικη βλέννα είναι εκρηκτικές και με αφρό, έχει πορδίτσες είναι και πράσινα...

Μόνο αίμα δεν έχω δει (πολύ) για να βεβαιωθώ.

Δε μένει και τίποτ'άλλο...

:lol::lol::lol:

Σιγά μη σου έλεγα για τις δικές μου κλανίτσες!!!

Η Άννυ τί έφαγε σήμερα;;;

Καρολινάκι βγήκαν ωραίες οι φωτο;;; Το μοντελάκι η κόρη σου;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγω να πας ρε!Αν γυρισεςι απελπισμενη θα σε...παρηγορησουμε!!!!Σοβαρα...Θελεις πραγματικα

να την θηλασεις?σορρυ που ρωταω.... :oops:

Αλλα...μεχρι τι "θυσια" θα εκανες?

Τι να θυσιάσω ε;;;;;; :roll::roll::roll: Δύσκολη ερώτηση.... :roll::roll::roll::roll: Για πείτε μου εσείς τι πρέπει να θυσιάσω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε συ Αναστασία εδώ άντεχα να αρμέγομαι τόσες ώρες την ημέρα, κοιμόταν η μικρή και εγώ ξύπναγα και έβγαζα γάλα επί 2 ώρες (1 ώρα για κάθε βυζί :shock::shock::shock: )...Εσείς δηλαδή τι θυσιάσατε;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Καλά εγώ για ένα εξάμηνο θέλω να θηλάσω...Όχι για παραπάνω... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Νατασα τα συμπτωματα σας δε μου αρεσουν καθολου μα καθολου!!!

κοψε εσυ και βλεπουμε..προσοχη ομως γιατι γαλα εχει μεχρι και σε ψωμια του τοστ!!!!

γεννικα να αποφυγεις τα γλυκα ψωμια συνηθως εχουν γαλα..οπως και επισης πολλα αλλαντικα

Γωγω εγω δεν μπορω να πω οτι θηλαζοντας θυσιασα κατι...

οι αντλησεις που εκανα για τον Τζεφ με κουρασαν απιστευτα..ο θηλασμος ειδικα μετα απο τον τριτο μηνα ηταν ευκολος και απολαυστηκος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι δεν τα ηξερα ολα αυτα...

Τι να πω...Ελπιζω να μην ειναι αυτο που νομιζω...

Η Αννυ σημερα δεν πολυεφαγε αλλα χθες ηταν μια παααααρα πολυ καλη μερα!!!!!!

Γωγω μου!

Υπαρχει περιπτωση να μη χρειαστει να "θυσιασεις" τιποτα(παντα σε εισαγωγικα)...

Αλλα υπαρχει περιπτωση να κοιμασαι λιγο,να την εχεις για λιγους μηνες κολλημενη στο μεμε,

να χρειαστει να κανεις διατροφη λογω πχ αλλεργιας κλπκλπ...

Οτι λεω το λεω γτ θα ηθελα να μου το πουν εμενα...

Φυσικα αυτο που εκανες με το θηλαστρο ηταν δυσκολο!

Χρυσα πραγματικα(αν δεν κολλησουμε στη λεξη θυσια) σου ηρθαν ολα ευκολα? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti κανετε ομορφες?

Νατασουλα ξαναειδες βλενες απο αιμα?

η περιγραφη τους τελεια....σιγοθρα εχεις υπερπαραγωγη απο οσα περιγραφεις!

Γωγω τι να θυσιασεις για τον θηλασμο?

θεληση να υπαρχει....

αλλωστε στο Ελενα...ηγια να δωθει ξενο γαλα στο παιδι θα πρεπει να το πει ο παιδιατρος...

το εχεις ολη την ωρα μαζι σου ...το αλλαζεις και το ταιζεις εσυ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα...τις πρωτες μερες θηλαζαμε 20 ωρες το 24ωρο..

μετα βελτιωθηκαμε αρκετα..

μετα ηρθε η αλλεργια..κομμενα τα γαλακτοκομικα..

δεν μπορω να πω οτι με πειραξε πολυ..

δενε ιχμα χοντρο θεμα..ηταν κυριως δερματηκο και λυθηκε σχετικα γρηγορα..

θμαμαι πως λιγο μετα τα Χριστουγεννα..αρχες γενναρη ειχε καθαρησει εντελως ο μικρος..

Απλα μετα επιανε το στηθος ευκολα, τον ξαπλωνα κατω, ειχ ακαι τον μαρσιπο..και ειμασταν..σουπερ!!!

Αλλα αυτες οι καθημερινες αντλησεις με ειχα κανει ρακος..

δεν επινε κατεψηγμενο γαλα και επρεπε καθε μερα να του εχω τρια γευματα...τα οποια με το ζωρι ευγαζα γιατι δεν μπορουσ ανα αντλησω πολυ γαλα...

ξυπνα πρωη ανλησε- μετα θηλασε..πηγενε τον Τζεφ στη μαμα..θηλαζε και εκει...κουβαλα μπουκαλια...μια φορα εσπασε ενα μπουκαλι- επεσε το τσαντακι- και μονο τα κλαματα που δεν εβαλα, πανε στη δουλεια, κανε δυο αντλησεις, γυρνα σπιτι ανλησε, θηλασε ξανα...κοκ..

και τη νυχτα να ζηταει να φαει..και για να μπορω να αντλησω την εστω μικρη ποσοτηατ το στηθος επρεπε να πριζετε..αλλιως δεν εβγαινε σταγονα..

Αλλα μπροστα σε κατι αλλες περιπτοσεις..Αθηνα με μαστητιδες, Παναγιωτα με πληγομενες θηλεσ..κλπ κλπ..εγω ημουν τελεια..αυτο δεν ηταν ταλαιπορια καθολου..σκεψου να ειχα και τετοια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ερη καλο κουραγιο με τη δουλεια τοσες ωρες!!!

νατασουλα φαση θα περναει... (κλασικη πλεον απαντηση) που θα πας ταξιδακι καλε????

χωραω στη βαλιτσα σου???

μπορω να σας πω πλεον με βεβαιοτητα οτι ΚΑΙ η χιονουλα μας ειναι για δεσιμο!!!

προσοχη εχετε πολλες ψυχασθενεις στο τρενακι!!

μαριαιωαννα εγω αντι για πονσταν δινω αλγκοφρεν εναλλαξ με ντεπον. αν δεν πεσει με το ντεπον με το αλγκοφρεν πεφτει παντα. πως ειναι τωρα?

αργυρουλα αν ειναι δυνατον!!!! της τρελης δηλ!!

χρυσα μπορει να του φτανουν ρεσυ αυτα που τρωει.. εμενα ο αναστασης που καθε μηνα βαζει 700 γρ κ 2 ποντους σχεδον?? μεγαλωνουν γρηγορα!

πολυ γελασα με τα ονοματα!!!!! εμεις επρεπε να τον βγαλουμε ζαντε (ζακυνθο) :lol::lol::lol:

συμπεθερα δεν εχω ιδεα πως ιεναι οι συσπασεις!!! δεν ξερω δεν τις ειχα καταλαβει στον ανασταση!

θουλαρα μια χαρα το αμαξι!!!! ολα τελεια!!

αχ ο αναστασης τη φυσαει κανονικοτατα τη μυτουλα του! δε μενει μεσα μυξα ουτε για δειγμα!!!! μπαι μπαι οροι!!

νατασα λαβι δε βελτιωθηκαν τα κακα ε??? κριμα ρε κοριτσι... κ θα ζοριστεις που θα κοψεις τα γαλακτοκομικα αλλα ειναι για καλο.. εγω δεν ξερω αν θα μπορουσα.. μισο λιτρο γαλα πινω καθε μερα!

ναι για πες μας για τις κλανιτσες σου =p~=p~

μια χαρα υπνους κανετε παντως!!! φτου σας!

καρολινακι αντε κοριτσακι ας ειμαστε οι επομενες που θα γκαστρωθουν! ας ερθει αυτη η ωρα κ για μας!!!

καλε ριξτε καμια ροχαλα εγκυες!!! τι τις φυλατε?????

εγω τη "θυσια" που εκανα για το θηλασμο ηταν οτι ηταν ωωωωωωωωωωρες κολλημενος πανω μου

ωωωωωωωωωωωωρες ομως ειδικα τους 2 πρωτους μηνες

μετα ηταν ολα τοσο τελεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ σε κόβω να θηλάζεις για 2-3 χρόνια!! :lol::lol::lol::lol:

Να χαίρεσαι βρε που εχεις τέτοιο team υποστήριξης από πίσω!!!

Αλλά ρε συ μια ώρα από το καθένα;;;; Γιατί τόσο πολύ;;; Τα ξεχείλωσες!! :lol::lol::lol:

Χρυσα Αναστασία όλα αυτά τα είχε και η Ειρήνη πλην των πρασίνων κενώσεων. Βέβαια δεν είχε τόσες βλέννες αλλά τίς έβλεπα συχνά.Τότε δεν το είχα ψάξει και πολύ. Τώρα όμως ξέρω και 5-10-20 πράγματα παραπάνω. Εγώ πάντως τα κόβω όπως και να χει και βλέπουμε.

Βίκυ και απ' αυτό έχουμε! Απ'όλα έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έχω πεθάνει στα γέλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα Καλαμάτα θα πάω (αν τελικά πάω γιατί όλο αναβολές παίρνει) γουστάρεις να έρθεις για παρέα? να σου πώ και τι θα κάνουμε όμως 18 σχολεία θα πάμε να μετρήσουμε και μετά γυρνάμε :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Νατάσα αν κάνεις εξετάσεις για αλλεργία τι πιθανότητα υπάρχει να βγούν σωστά τα αποτελέσματα?

Θου μέχρι τώρα που πήγαινες στον γιατρό δεν σου έδινε αποδείξεις???????????????

Για το γάλα δεν τους είπες ότι καταψύχετε μια χαρά8-)8-)8-)

Αναστασία έκανες επαναληπτικές εξετάσεις?

Γωγώ όταν έχεις συσπάσεις πετρώνει η κοιλιά

Έρη και Σισσιώ πως πάει η δίαιτα?

Μπεμπούλης καλή αρχή με την δουλειά και να σκέφτεσαι ότι καμιά δουλεια δεν είναι ντροπή

Αργυρώ αν λείψω 3-4 μέρες δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει με τον θηλασμό, ίσως να είναι μια ευκαιρία για να αποθηλάσουμε αν κι εγώ δεν είμαι έτοιμη για κατι τέτοιο, ούτε η Έλενα δηλαδή, απλά δεν ξέρω όταν επιστρέψω αν θα υπάρχει γάλα γιατί η Έλενα είμαι σίγουρη ότι θα ορμήξει μόλις με δεί........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια..αυτη η κοπελα πολυ μου τι δινει στα νευρα..

αυτη ντε που μου τρωει το φαγητο...

με παιρνει τηλεφωτο...μηπως εχεις κανενα κουλουρακι....ειχε δει μαλλων τη σακουλα με το κουλουρι που ειχα..

τι να τις πω δεν εχω,..

κουβαληθηκε..τι αλλο νοστιμο εχεις εκει..

ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΕΧΩ...ΤΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ ΕΓΩ ΟΧΙ ΕΣΥ!!!!

Οριστε μας..γκρρρρρρρρ..

δηλαδη ρε παιδια..ενταξη ανθρωπος εισαι θα πεινασεις..αλαλ με τετοιο θρασος..

ελεος ρε γμτ..

οτι εχω δεν γουσταρω να το μοιραστω με κανεναν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή ξέρει ότι είσαι έγκυος?/

Όχι οτι δικαιολογείται και να μην το ξέρει

Η Ιωάννα καλύτερα είναι

τώρα της δώσαμε πονστάν

Πήγε ο μπαμπάς μου φαρμακείο

ΧΑΜΟΣ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα για να αδειάσει το στήθος που ήταν τούμπανο χρειαζόμουν 1 ώρα άρμεγμα σίγουρα από τον καθένα.... :shock::shock::shock::shock: Έβγαζα σε κάθε άντληση 200-230 ml από κάθε βύζο...Πως να αδειάσει το ρημάδι;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Φαντάζομαι ότι η μπεμπούλα θα είναι σαν την Ιωάννα.... :?:?:? Θα κοιμάται και θα τρώει ανα τετράωρο (αντε ανα τρίωρο)... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πολύ καλό για να είναι αληθινό ε;;;;; :?:?:?:cry::cry::cry::cry::cry:

Πάντως, όπως και να έχει δε θα είναι τόσο κουραστικό όσο το θήλαστρο που μου έβγαλε την ψυχή....Τώρα αν θα ματώνουν οι θηλές..... :?:?:?:? Νομίζω ότι στην Ιωάννα μου μάτωσαν εξαιτίας λανθασμένης στάσης...

Ελπίζω να με βοηθήσουν οι μαίες στο Έλενα και μέχρι να βγω απο μαιευτήριο να έχω γίνει εξπερ.... :roll::roll::oops::oops::oops:

Κορίτσια έχω εισέχουσες θηλές...Πρέπει να κάνω κάτι;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα τότε δεν έχω συσπάσεις..Η μπέμπα είναι.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε ξερει..

απλα ειανι εκνευριστικο να ερχετε συνεχεια με τετοιο θρασος και χωρις ποτε να της εχω δοσει το θαρρος να το κανει...

ειπαμε ιεκονιδιο γκρρρρρ..δεν εχει;;;

Σοβαρα ρε μαρια..τοσο χαμος..απαπαπα..

Γωγω ποιο θηλαστρο ειχες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!! Το παιδι μου ειναι μεσα στην γκρινια!! :evil: Τα νευρα μου!! Αφου του εδωσα και μια στον πωπω.. Το μετανοιωσα αμεσως βεβαια αλλα δεν αντεχα. αλλωστε δεν νομιζω να το καταλαβε :roll:

Αρτζι περαστικουλια σας!!

Σες εγω θΑ τις την ελεγα μεταξυ σοβαρου κι αστειου.. Αυριο κερνας εσυ πχ..

Καποια ρωτησε την γωγω αν θελει να θηλασει.. Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο... το χω ξαναπει οτι ειμουν πολυ κατα του θηλασμου!! Δεν ηθελα καθολου και αν δεν εβγαινε επαγγελματιας ρουφηχτρας δεν νομιζω πως θα θηλαζα!! Αχ παω μου χει παρει τ αφτια!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αννα μηπως βγαζει δοντια και γκριναιζει..η ειναι ειναι παλη αρρωστουλι;;;;

να τον φιλισεις τον γλυκα!!!

Εγω στο θεμα φωναζω- η δινω μια στον ποπο..δεν κατακρινω...δεν κρινω καν!!

Θεωρω τις μητερες ανθρωπινα πλασματα...οχι ρομποτ να ειναι τερατα ψυχρεμιας και υπομονης...

Εχω υψωσει την φωνη στον Χριστοφορο..αρκετες φορες..τον εχω μαλωσει επισης οταν εκανε κατι- ενω ηξερα πως δενε χει νοημα.

Τα παιδια σε αυτη την ηλικαι δεν καταλαβαινουν ακομα ουτε απο μπατσακι στον ποπο ουτε απο φωνες..δεν μπορουν να καταλαβουν γιατι η μαμα φωναζει που αυτα θελουν κατι..η δεν ξερουν τι θελουν..

οταν ειμαι σε φυσιολογικη φαση..και ο τζεφ κανει νουμερα..τωρα τελευταια χωροπηδαει και ουρλιαζει αμα δεν γινει το δικο του, τον παιρνω και παμε στο δοματιο του να παιξουμε..το βουλωνει και ηρεμει..αλαλ ειναι κατι νυχτες που απλα δεν την παλευω...

Πιστευω πως ολες οι μητερες σε καποια φαση της ζωης τους και θα φωναξουν και θα νευριασουν...

δεν ειπαμε και να το δειρουμε το παιδι- ειμαι γεννικα κατα της σωματικης τιμωριας- αλλα καποια στιγμη τα παιδια πρεπει να καταλαβουν οτι υπαρχουν ορια σε αυτα που μποουν και σε αυατ που δεν μπορουν να κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ποιο θηλαστρο ειχες;;;

Χρύσα είχα το medela swing το ηλεκτρικό...Καλό ήταν, δεν πονούσα καθόλου, αλλά με τις ατελείωτες αντλήσεις το ξεπάτωσα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για τη συνάδερφο είναι απαράδεκτη...Ρε πες της τίποτα....Έχουμε κι εμείς εδώ μια γύφτισσα που ποτέ δεν παραγγέλνει γιατί δήθεν δεν πεινάει και πάει όλη την ώρα και τσιμπάει από άλλους.... :evil::evil::evil::evil::evil: Άσε που δεν παραγγέλνει ποτέ μόνη της και μόνο αν παραγγείλει άλλος, του λέει πάρε μου κι εμένα έναν καφέ και μετά κάνει το κορόιδο...Δε δίνει τα λεφτά!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Χθες είχε έρθει και δεν παρήγγειλε καφέ...Πήρα εγώ τηλ να παραγγείλω σαλάτα και την ώρα που μιλούσα, μου έκανε νόημα "πάρε μου ένα φρεντο καπουτσίνο".... :shock::shock::shock: Εντωμεταξύ την έχω κερασει πάμπολλες φορές και αυτή με έχει κεράσει τόσο καιρό ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΝΕΡΟ.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και χθες μου την έσπασε πολύ....Ήρθε η σαλάτα και ο καφές και δεν έβγαλε να πληρώσει...Τουλάχιστον το δικό της..Περίμενε εμένα, αλλά εγώ έψαχνα το πορτοφόλι μου, οπότε βγάζει μετά από λίγο και πληρώνει μόνο τον καφέ της....Ε, όχι κορίτσια..Δε θα την κερνούσα πάλι.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Είναι γύφτισσα...Θέλω να τη βρίσω και να της το πω....

Αννάκι υπομονήηηηηηηηηηηηηηηηηη...... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια......

δεν σας εχω διαβασει καθολου......

σημερα πρωτη μερα στην δουλεια......χαλια το τμημα...τουλαχιστον εχει καλες νοσηλευτριες..αυτες που ειδα τουλαχιστον.κατα τα αλλα τα περαστικα χαλια....εχουμε και μια με την γριπη H1N1...πολλες χημειοθεραπειες........

γυρισα στις 2 μιση και πανω που πηγα να κοιμηθω ξυπνησαν :( ...κομματια ειμαι.εχω σηκωθει απο τις 5 παρα τεταρτο........νυσταζωωωωωωωωωωωωωω (-|(-|(-|[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy3.gif][smilie=sleepy3.gif][smilie=sleepy3.gif][smilie=sleepy3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εε...ταισα την μικρη(ναι!εννοω στερεη τροφη!κοτοπουλακι...λιγο!)

ντυθηκα-στολιστηκα,εντυσα κ την μικρη κ τωρα...περιμενω την εκσταση!!!

Αντε καλε βιασου!!!!!

Γωγω μου τσανταρ ειχες λαθος θηλαστρο...Απ'οτι λενε δλδ....

κανα 20λεπτο θα χρειαζοσουν με νοσοκομειακο...(για τις θηλες λενε πως δε χρειαζεται να κανεις τιποτα κ πως θα "βγουνε" μετα απο λιγες μερες...)

Κοριτσια εγω μπορει να μην επαθα μαστιτιδες κλπ ομως ειχα και εχω ακομα

αλλες "απωλειες"....κ δεν μιλαω για τα ξενυχτια,αλλεργιες κλπ...Τεσπα δεν εχει σημασια!

Απλα θελω(φανταζομαι ολες μας το θελουμε) να καταφερει η Γωγω να θηλασει οσο

επιθυμει!Κ καλο θα ηταν(νομιζω) να ειναι προετοιμασμενη για το τι ΜΠΟΡΕΙ-ΙΣΩΣ να αντιμετωπισει

γτ οταν το ζεις ειναι πιο εντονα τα συναισθηματα(βλ.απελπισια)+ εχει κ την Ιωαννα με το οτι μπορει να

της "βγαλει"!Παντως ευχομαι η μπεμπουλα να ειναι οπως η Ιω!Αλλωστε εχουμε καταρριψη

του μυθου(1 κ 1) απο την Νατασα!

Α!Εγω γενικως δε φωναζω αλλα 2-3 φορες που φωναξα "ΑΝΝΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ" κ αγριοκοιταξα...την μια εφυγε κλαιγοντας(μαλλον ειχα αδικο) κ τις 2 κατεβασε το κεφαλι κ σταματησε τη "ζημια"...

Α!Κ μια φορα αντι να της φωναξω(που μου ηρθε :oops: ) πασαλειψα λιγο φαγητο στο μαγουλο της..Ετσι για

να...μαθει! :lol::lol::lol: Κ μετα σκασαμε στα γελια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρΕ κοριτσια ελεος!!!!Δε λυπαστε τη μανα που δεν εχει χρονο να διαβασει ολα αυτα!!!!!

Τι κανετε;;;;;

Εμεις καλα.

Σας διαβασα.

Ας αρχισω απο τις συμπεθερες μου.

Μητσακι μου περαστικα σας κοπελα μου.Πω πω εγκυος και αρρωστη ε;;;

Νατασα ακομη ρε συ να στρωσει η παραγωγη;;;Ξαναειδες ινες απο αιμα στα κακα της;;;Τα αλλα σαν υπερπαραγωγη φαινονται.

Γωγω αφου θηλασα εγω όλες μπορουν να θηλασουν.Εδω θηλαζω τωρα με πληγωμενες θηλες,εγω που δεν αντεχω καθολου τον πονο.Στον καθαρισμο δοντιων κανω ενεση να φανταστεις.

Ρε Χρυσα τι γυφτισα αυτη η συναδελφος.Ρε συ με τσακισες με την ιστορια της καισαρικης σου.

Θουλι μια χαρα του τα εχωσες.

Αφρο το συζητησα και με τον Γ. για τα γενεθλια.Μαλλον κατα 99% θα ερθουμε για λιγο αν ειμαστε καλα.Απλως Σαββατο πρωι εχει μαθημα οποτε αν τα κανεις Σ.δε θα μπορω.Χιλια συγγνωμη ρε συ :oops::oops::oops::oops::oops:

Αργυρουλα ελπιζω να μην καταληξω και εγω σαν αυτη τη μητερα!!!! :oops::oops::oops: Και εγω πολυ μαλθακη ειμαι!!!Θα με κανουν οτι θελουν.Αστα!!!!

Αν και στο σχολειο τα παω καλα και χωρις να τους φωναζω.

Νατσουλα αυτες τις 4 μερες θα το βγαζεις το γαλα ή δεν εχεις πια θεμα τουμπανιασματος;;;;

Ρε κοριτσια οσες οδηγειτε εμψυχωστε με λιγο.Εχω διπλωμα αλλα δεν τολμω να οδηγησω και το χρειαζομαι παρα πολυ το αμαξι.Πλεον νοιωθω σαν αναπηρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το Swing δε με βολεψε..

εχω αυτο και εχω και το Lactaline personal της Ameda..

το δευτερο με βολεψε πολυυυ περισσοτερο..

τωρα εχουν πανω κατω την ιδια τιμη...

Η Γιωτα η συροπιγκουινος επεστυρεψε στην Χιο..

αλλα τρεχει και δεν φτανει και στελνει φιλια σε οσες την αναζητουν!!!

η Γιωτα η μπουρικ σημερα πρωτη μερα δουλεια ε;;;;..περιμενουμε νεα!!

Εμεις γωγω εδω στο γραφειο παντα καποιος φερνει κατι- γιατι νομιζεις εγινα ταρανδος ενω επεστρεψα στο γραφειο στιλακι- και γεννικα κερναμε ο ενας τον αλλον..

αλλα αλλον αερα τωρα και αλλο θαρρος εχει με καποιον που τρως μαζι το μεσιμερη και εχεις φαει και εχει φαει καια υτος απο το φαγητο σου..αλλο να εχεις πει εσυ εχω ταδε ελατα νε παρετε..

ι και αλλο να το εχεις διπλα σου σε οχι και πολυ εμφανες σημειο και να σε ρωταε..οχι ρε συ δεν εχω ...αη στο καλο σου...για να μη δινω σε κανενα θελλω να το φαω!!!!

εμεις καφε εχουμε εδω..

εχουμε μια Μιχανη Νεσπρεσο, καφετιερα βραστηρα, σχεδων ολων τον ειδων καφεδες, γαλατα..μαυρες ζαχαρες- μη κοιτατε που δεν εδωσα τους βλαχους χτες...και γεννικα ολα τα κομφορ...

αλα δεν μπορειτε να φανταστειτε τι γινετε..

πχ..δεν βαζουν ποτε καφε..αλλα γκρινιαζουν..γιατι βαλατε το ταδε ερωμα εμενα δε μου αρεσει να βαζετε αυτον...

η πινουν τον τελευταιο καφε και δεν βαζουν αλλον...η ολο λενε δενε χει καφε;;;.οχι δεν εχει τους απανταω..εγω δεν πινω καφε..οποτε και δεν βαζω..οποιος πινει ας βαλει..

για τον δε εσπρεσο...χαχαχα..πολυ γελιο...

η για την ζαχαρη...δεν εχει μαυρη ζαχαρη;;;;

αυτο που με εκνευριζει ειναι πως ολοι απεκτησαν γκουρμε ουρανισκο απο τοτε που εφερα στην εταιρια ολα αυτα τα καλουδια..ειμαι μαζωχα τελικα

παναγιωτα βουρ στο ψητο..παρτο και βγες στους δρομους...εγω ημουν κοτα...σε 6 χρονια εγινα σουμαχερ..κανω και κολιες στο δρομο..χωρις το μωρο φυσικα...χαχαχαχαχα

Τι να κανω ρε συ...γι'αυτο θαλλω να κανω φυσιολογικο..σκεψου εγω που τα εζησα πως ημουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
    • Ευτυχώς που δεν κόλλησαν τα μικρά, άντε να φύγει το μικρόβιο πλήρως να ηρεμήσεις και εσύ! Η μικρή μου καλά, μεγαλώνουμε! Τώρα έγινε 15 μηνών και είναι στη φάση που στέκετεται μόνη της και κάνει βήματα αλλά θέλει να κρατιέται! Ο παιδίατρος μου είπε να μην ανησυχώ, απλά είναι θέμα αυτοπεποίθησης! Δο΄ξα το Θεό, είναι γερή και όλα καλά! 
    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...