Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον....ποσα γραψατε καλε;;

καλυψω και γω αυτο θα σε ελεγα..να κατεβασεις τα καγκελα..η παρε κανενα καινουργιο παιχνιδι στο κρεβατακι..

ισως κατι την τρομαζει..

αλλα για τερτιπι μου κανει αυτο..

νανα θα πατε κοντρα με το μαρακι ποιος θα μεινει εγκυος πρωτος..γουσταρω..

εμεις καλα με τη μικρη..ψιλο εφαγε το ψαρι..αλλα μου βηχει ρε γαμωτο και εχει μυξα..αχ να μην εξελιχθει..θα τραβηξω τις πλεξουδες μου..

σκοτωσε οτ ρε βαγκ το κορπιτη..

φροσω τζουλια που ειστε;;

ζζζζ...φυγε απο τη κουζινα..και αυριο μερα ειναι..

εμεις αυριο αυγα..του σουπερ εννοειται..

αυριο το βραδυ κοβει την πιτσ η εντατικη το βραδυ αλλα δε ξερω να θα παω..βαριεμαι..δε ξερω και πολυ κοσμο..και θα εχει και φαγητο..και δε θελω! :lol::lol::lol::lol:

και ειναι και τζαμπα!!

καλε τι ηθελα να σας πω..αλλαξαμε νουμρρο παπουτσι;;

εμεις ξεκινησαμε με τα 20 και μειναμε σε αυτα..τα δικα σας τι φορανε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξαναγραφω τα ιδια! Σπάστηκα πολυ τωρα!

ΝΑνουκα η φουριερα! χαχαχα

Εγω εδω τα πινω μονη μου. Ο αντρας σε επαγγελματικο ραντεβου.

Αυτο θα γραψω ξανα.

μαρκερ γεασα πολυ με το καγκελο! Φανταστηκα τον δικο μου να τριγυρναει μεσα στα σκοταδια αχχαχαχ και να ερθει μεσα στη μαυριλα ξεφνικα! Μπρρρρρ! Θα χεστω πανω μου! χαχαχχαχα Δεν εχω συνηθισει!

Μαμαδες εμπειρες! Ποτε βαλατε τα βλασταρια σας σε κρεββατι κανονικο? Για πειτε!

Σωσω τι θα κοψετε? Πίτσα? χχαχαχχχα! Ενα του χριστου ενα του φτωχου ενα του ταβλιασμενου διπλα! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το εβλεπα Νανα. παντως η μαμα μου λεει πως η Μπεκατωρου ηρθε 2η. αν σε βοηθαει...

εμενα ο αλβανουλης μου (ο αντρας μου που ολη τη μερα εκανε δουλειες κατω και εγινε μεσα στη βρωμα) κανει μπανακι...

να δω ποσα δευτερολεπτα θα περασουν απο τη στιγμη που θα ξαπλωσει μεχρι να κοιμηθει... 2; 3; 4;...

το απογευμα τα ξεθεωσα τα μωρα... πετουσαμε τα μαξιλαρια κατω, καναμε βουτιες και τα πετουσα πανω τους, μου ορμουσαν και παλευαμε... χαμος!

η μαμα μου τρελη με ανεβαζε τρελη με κατεβαζε! ολο φωναζε μη βγαλω κανενα χερι και τρεχουμε...

ο Σπυρος πριν καν τον κανουμε ντουζακι αρχισε τα τρελα χασμουριτα...

και η Μαριαννα μολις ηπιαν γαλα και τα ανεβαζαμε για υπνο εκανε τετοια χαρα! τριριζε και χειροκροτουσε που θα πηγαινε για υπνο!

Σωσω τζαμπα φαϊ και δε θα πας;;; ειναι ευκαιρια να γνωρισεις και τους καινουριους συναδελφους σου. αν δεις φαϊ, κατσε, αν δεις ξυλο, φυγε λεει μια παροιμια...

οσο για παπουτσια.. εμεις δεν αλλαξαμε νουμερο... νομιζω και εμεις 20 εχουμε... ή 21;;; κατσε να παω να δω...20.-

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

σωσω εμεις 22νουμερο μποτακι απο κροκοντιλινο αλλα εχει κ λιγο αερα μπροστα..

εμεις με τον υπνο τα εχω ξαναπει...η Μαρια μου ηταν κ ειναι σαν της καλυψως αλλα η Αγγελικη σαν τον Ανθιμο,φτου φτου μας Νανουκα!!!

να σας ρωτησω κατι??τα παμπερς τα μοβ τα μεγαλα 45εχουνε μεσα νομιζω ποσο κανουνε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικός μου φοράει το 21 και νομίζω οτι θα του πάρω το επόμενο νούμερο.

του είναι ίσα ίσα το 21.

Μαράκι μου!!!

θα την κάνουμε την κόρη!

πάντως, κάτι μου λέει οτι μαζί θα μείνουμε... χαχαχα!

ξέρεις, θα "ζηλέψει" η μία από την άλλη... χαχαχα!

φτου τους φτου τους Αλεκάκι μοου!!!

άντε, καληνύχτα σας!!!

σας παρακαλώ... αφήστε με δημοσιεύσω... νυστάζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα και Μαρακι κανονιστε...

ειναι ο σωστος μηνας για να γινετε και παλι Οκτωβριανες μανουλες! αλλα του 2011!!!!

μεχρι τελος Φεβρουαριου γερα!!!

ετσι κανουν οι σωστες Οκτωβριανες!

Ντομ κλεισε τα αυτια σου!

εσυ εισαι ολ γουεδερ... :lol:

Αλεκα απο τιμες... δεν εχω ιδεα... αλλα μεσα εχει 50 ή 52 νομιζω...

αυριο και μεθαυριο τα καρφουρ εχουν -40% στα λιμπερο!

εχουμε και κουπονια... παλι τζαμπα θα τα παρουμε!!!!

παμε στο κρεβατακι μας...

εχω να διπλωσω και τα παιδικα απο το στεγνωτηριο...

ας κανω και καμια δουλεια η τεμπελα...

Καληνυχτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειπα το φθινοπωρο. Εχω κανει και το εμβολιο τωρα και δε κανει!

Α ετσι τα καρφουρ! Κατσε να παω και γω αυριο!

Αντε κανε και καμια δουλεια! Ολο καθεσαι και συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα με πεταει..βαγκ να μας ενημερωνεις για τις πανες και οποια αλλη μανα βεβαια.

ναι δε ξερω να α παω...πειρασμος ολα...

οχι οτι κανω διαιτα..ξερετε...τα γνωστα...

καλε το προσωπικο θα κοψει πτα..οχι οι ασθενεις...

οχι τιποτα..ους μετρας το πρωι,10 ατομα,σε 2 ωρες μπορει να αλλαξει το σκηνικο..10,9,8...χαχαχαχ...

και αν κερδισουν το φλουρι τι θα παρουν;;αιωνια ζωη;;

χαχα..πως τα λω η ρουφιανα..

αληθεια πως παιζεται με τα πσιδια σας;;ειπε η βαγκ..οι υπολοιπες..

εγω νομιζω οτι κατα καιρους βαριεμαι ..δε ξερω με τι να παιξω..

μη κοροιευεται οι υπολοιπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑχαχα! Α ρε σωσω! Αν δε το αντιμετωπισεις με χιουμορ δε γινεται! Ειναι περιεργο το κλιμα στη δουλεια σου.

Εμεις παιζουμε με τα παιχνιδια του πολυ. Επισης το αγαπημενο του ειναι το κρυφτο-κυνηγητο! Δηλαδη κρυβομαστε και τρεχει να μας βρει! Μολις μας βρει τον κυνηγαμε και ξανατρεχει! Ξανακρυβομαστε κοκ. Μπορει να περασουμε και ενα απογευμα ετσι! Συνεχεια αυτη η φαση! Η επαναληψη στο μεγαλειο της.

Τι αλλο? αα του εχω και βιβλια εκπαιδευτικα, Τυπου ζωακια κλπ. Οποτε μαθαινουνε πως κανουνε τα ζωακια.

Παζλ για την ηλικια του. Με τεραστια κομματια. 5-6 κομματια δηλαδη.

Παιζει πολυ με την καρεκλα τη φισερ το τραπεζακι.

Εχει πολλα λιτλ πιπλ. Εχουμε το αεροδρομιο,τον σιδ. σταθμο.

Μαξιλαροπόλεμος.

Αααα και το τελευταιο αλλα το πιο αγαπημενο τα λεγκο του. μάυτα παλι με τις ωρες. Τα βαζει τα βγαζει απο το κουτι. Τωρα τελευταια κανει και πυργακια. Αυτα.

Η αληθεια ειναι οτι ασχολουμαι αρκετα.

Οχι ομως οτι δε βαριεμαι και γω καμια φορα. Αλοιμονο! Δεν ειμαστε και ισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ωστε με βλέπεις ε;

Τζα!

Ωστε πατε για κοριτσι με τη Νανούκα και το λέτε έτσι ανοιχτα και ξεδιάντροπα μπροστά μου!

Φτου να μου χαθείτε για φιλενάδες!

Ρε Σωσω εσένα ειναι να σε έχει κανεις νοσοκόμα και να του χει πει κι ο γιατρος έχει 2 μηνες ζωή.Να παει τουλαχιστον σκασμένος απο τα γελια!

Νανούκα δεν καταλαβα πού το έχεις το καταγμα;στη λεκανη και δεν επιτρεπεται για παιδι ακόμα;

Βαγκ όποτε σε διαβαζω νομιζω οτι ακουω απο μακρια ενα σκυλι να γαβγιζει, τόσο πολύ σε έχω συνδυασει με το γειτονοπουλο κοπριτακι.

Μαρκερ όταν λες οτι παει και τουαλετα ο Στελαρας δεν το εννοεις! :shock::lol:

Λατρεια τι σε νοιαζει κι αν ξυπνησει τους λυκους ο Στεφανακος;

Συμπεθερα δε θυμαμαι ακριβως τιμη στα παμπερς αν και αυτα παιρνω :oops: αλλα καμια 12ρια τα χει ο Σκλαβενιτης εδω, 18 όντως φαρμακείο!Ετσι ειναι στην επαρχια ρε γαμωτο!Κι εγω οταν παω Λιμνη και χρειαστω κατι πανακριβα!Απο τοπικο σουπερμαρκετ.Φαντασου το αλμιρον γκροουινγκ 20!!!

Καληνυχτες κοριτσια παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..ειμαι σοτν υπολογ που δε πατιεται το σπεισ..και γω σκεφτομαι να της παρω τουβλακια...και τα παζλ του τζαμπο με τα ζωα...τα ξυλινα..

ντον αληθεια πως περναει ο καιρος;;τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα

Επιτέλους ήρθα στη δουλειά να ξεκουραστω λιγάκι..

Ντομ όλο θελω να το πω κι όλο το ξεχνάω..

Νομίζω ομως οτι το έχω ξαναγράψει..

Ηθελα παααρα πολύ να κάνω κόρη..

κι όταν μου ειπαν κοριτσακι δεν ήθελα να το πιστεψω για να μην απογοητευτω...

ΟΜΩΣ..τωρα που έχω και τα 2..έχω να σου πω πως ο Ορεστης είναι ο μεγαλος μου ερωτας..

Με τα κοριτσακια η ευχαριστηση ειναι στα ψωνια και στο ντυσιμο και χτενισμα τους..

Αλλα το δεσιμο με το αγορι πιστευω ειναι διαφορετικο..

Ασε που για το Βασιλακι σου είναι καλύτερο να εχει αδελφούλη..

Έχουνε και πολύ μικρή διαφορα, οπότε σαν διδυμα θα μεγαλώσουν και θα είναι πολύ δεμενα..

Αυτα..τι άλλο..

Ανοιξε ενα μαγαζί στο κέντρο που λέγεται cinnamon rolls..

Είναι σαν ντονατς με κρεμα ζαχαροπλαστικής καραμέλα και κανελα..ΚΟΛΑΣΗ

τους έφερα εδω στη δουλεια να τους κεράσω για τα γεννεθλια του μικρού..

Φιλακια πολλά και καλή δουλίτσα στις εργαζόμενες μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εμείς περάσαμε πάλι μια μέρα στο νοσοκομείο εχθές....

Ήρθαν τα πεθερικά χθες για να πάνε το δον παιδότοπο.

Είχε λυσάξει να πάει κι επειδή δεν είχε σχολείο χθες, δεν θα είχε και παιδάκια πολλά στον παιδότοπο άντε λέμε να τον πάνε.

Αυτοί ήρθαν και πήραν το δον και το Χριστόφορο και τους πήγαν στις κούνιες. Άλλα αντί άλλων.

Γυρίζω σπίτι βλέπω το Χριστόφορο με πρησμένα μάτια και το δον να τσιρίζει ότι δεν τον πήγαν στον παιδότοπο...

Λέω δεν είναι καλά το μωρό. Πήγαν να με φάνε. Πάω να αλλαξω πάνα και βλέπω τα μπούτια του κατακόκκινα γεμάτα σπυριά. Αρχίζει να ξύνει το λαιμό του, πρήζεται....πάει για αλλεργικό σοκ....

Ξανά μανά στο Πάιδων, εξετάσεις, ενέσεις, ευτυχώς μας άφησαν να φύγουμε ετο βράδυ...

Τί έφαγε; Η πεθερά την πρώτη φορά λέει τίποτα. Τη δεύτερη φορά αφού εγώ φώναζα λέει κουλούρι θεσ/κης. Λέω στον Αντώνη πάρτην και ρώτα την να σου πει την αλήθεια γιατί θα την πάρω εγώ και θα την ξεχέσω. Την τρίτη φορά το τίποτα έγινε φουντούνια, μπισκότα κια σοκολάτα :shock: .

Δεν έχω λόγια πραγματικά....με τον Αντώνη τα έβαλα...δεν είχε καμιά δουλειά να δώσει τον Χριστόφορο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εδω στη δουλιτσα

α ρε Φροσω γι αυτο δε θελω κανεις να ακουμπαει τα παιδια μου - απο τους παπουδες γιατι δεν εχουν αισθηση ρε γμτ μου - κανουν ολα τα χατηρια και το μυαλο δεν το χρησιμοποιουν - το μονο που τους νοιαζει ειναι αυτα που εν ενοχλουνε καθολου εμενα - πχ να τσακωθουν στο παιχνιδι - να ανεβουν σε κανα τραπεζι - να πεταξουν κατι κατω

μονο αυτο θελουν να μην κλαινε τα παιδια και κανουν οτι αλλη μλκ τους κατεβει στο κεφαλι

αντε τα θυμαμαι και τα περνω κρανιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε φροσακι! Πωπω θα την ειχα σκισει! Ειλικρινα σου μιλαω! Συγνωμη που εκφραζομαι ετσι αλλα γινομαι πολυ σκυλα με κατι τετοια!

Τι να πω βρε κοριτσι μου! Υπομονη? Οχι δε θα το πω! Ενταξει χρειαζεστε βοηθεια αλλα αυτο δε σημαινει οτι μπορουνε να κανουνε του κεφαλιου τους! Αν ειναι δυνατον!

Και παλι συγγνωμη για την αντιδραση μου αλλα συγχύστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ρε Φρόσω...

απαράδεκτα τα πεθερικά!!!

άντε να τους ξαναφήσεις τα μωρά σου!!!

ευτυχώς όλα καλά!!!

Ισμήνη μου, αυτά τα έχουμε στην Κύπρο και ναι, είναι τέλεια!!!

στρούντελ δεν τα λένε;

δηλαδή ρε Ισμήνη, παραδέχεσαι οτι έχεις αδυναμία στο γιο σου;

Ντομ μου, κατά τη διάρκεια του τοκετού είχα πάθει κάταγμα στον κόκκυγα.

Σωσώ εννοείται οτι κι εγώ βαριέμαι κάποιες φορές!

αλοίμονο...

τα πειρσσότερα παιχνίδια μας μοιάζουν με τού κόντε.

λατρεύει τους little people!

του αρέσουνε πολύ τα τουβλάκια, οι κρίκοι που μπαίνουν σε κείνο το μπαστούνι, τα ζώα, τα βιβλία...

γενικότερα, παίζει πολύ με τα παιχνίδια του!

έκλεισα τραπέζι σε ένα εστιατόριο για φαγητό με τον σύζυξ!

σάββατο βράδυ!

τα δυο μας!!!

χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε νανα...και μετα σπιτι...δε πιστευω νασε δω στο φορουμ σαββ βραδυ...\

ρε φροσω..το ηξερε οτι δε κανει να δωσει λες;;καλα για σκοτωμα...δε το συζητω!!απιστευτο....πωπωπωπω!!!

και γω αν κανω δευτερο νομιζω θελω να ειναι το ιδιο με το κοριτσι...

αν καιαγορι ηθελα απο την αρχη..το εχω πει..

αλλα με δοκιμαζει ο θεος με τισ φουστιτσες και τα βαφτικα...

τεσπα...

το βραδυ δε ξερτω α νθα παω τελικα στη κοπη τη πιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!

Ερχεται η πεθερούλα μου σήμερα, φορτωμένη φορτωμένη με φαγητα, θα πάει να την πάρει ο πατερας μου απο το πρακτορείο, κλασσικά.Οπότε δεν ξερω πόσο χρόνο θα χω να μπω στο φορουμ

Φροσάκι πώς είναι τώρα το παιδί;

Ρε παιδιά δε λέω μεγάλο σφάλμα που ειπε στην αρχη τιποτα και μετα αραδιασε τις τροφες όλες, αλλά όταν λέει ξερω γω φουντουνια σοκολατα κλπ μηπως εννοούσε ελάχιστη ποσότητα;Ειναι αλλεργικός σε κατι απο αυτα και δεν το θυμαμαι που το χες πει;

Το ρωταω για να ξερω κι εγω, γιατι ρε παιδια κι εγω δινω καμια φορα, λιγο εννοειται, αν τρωω πατατακια ή σοκολάτα.Καλά για κουλούρι Θεσσαλονικης θα εδινα καργα, το θεωρω και θρεπτικο το σουσαμι, μαλακία;

Ποπο μπραβο σου που το καταλαβες ρε τσακαλι αμεσως το αλλεργικο σοκ.Αμα μου συνεβαινε εμενα θα το καταλαβαινα η ηλίθια;Τι εχει περασει κι αυτος ο Χριστοφοράκος.

Ισμήνη σε θυμαμαι απο πολύ παλιά στο μαμυ.Πρέπει να εισαι απο τις πρωτες εδω,εσυ και η Αλέκα, γιατί μου χει μείνει το τικερακι σου, με τον πειρατακο που κρατα τη σημαιούλα κι εγραφε Ορεστης.

Και τη Νανούκα θυμαμαι με το μωρο με το κατσαρολικο.Εγραφε πάντα δυναμικά και αστεία.

Ε μετά ήρθε και η Σωσω και τα κανε ολα ρημαδιο...

Ενταξει ρε Μαρακι, κι εσυ παλια εισαι δεν ειπαμε τίποτα! :lol: Να μαθεις να με κοροϊδευεις για ειδη υγιεινης :lol:

Λατρεία είσαι πιο καινούργια εσύ, ασε τα παραπονα.Οχι γιατι σε ειχα μπερδεψει με μια μπεμπουλης :lol:

Ρε παιδια εγω σας το ξαναλεω, δεν το ηθελα για τις κορδελες και τις φουστες το κοριτσι.Για να εχω μια παρεα οταν θα ειμαι γριετζω το ήθελα.Για να με καταλαβαινει γυναικα προς γυναικα.

Κι αν ειμαστε ακομα και τα λέμε, γριες όλες και πίνουμε τσαι και φοράμε μπλε σκια και πέρλες :lol::lol: , θα σας ρωτησω εγω τότε, ποιός σας φροντίζει περισσότερο το αγόρι σας ή το κορίτσι σας, θα δείτε τότε τι θα μου πείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...