Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγνωμη τωρα μαρια αλλα αν του τα αγορασεις του δινεισ ερεθισματα για να γινει γκει?????

ε ναι του ειχα παρει ηλεκτρικη σκουπα και οποτε πηγαινε σε σπιτι φιλου του που ειχε η αδερφη του κουζινα επαιζαν με αυτα. και μαγειρικα σκευη ειχε. εκανε οτι ειναι μαγειρασ και μας εδινε να φαμε.

οπως και σε παιδοτοπουσ που εχουν κουζινα πολλα αγορακια πανε εκει

δηλαδη τα δικα σας δεν παιρνουν μαντιλακι να σκουπισουν το πατωμα? γκει τα κανει αυτο?την ηλεκτρικη σκουπα οταν καθαριζεται δεν θελουν να την παρουν? σαν παιχνιδι το βλεπουν

οτι βλεπουν θελουν να το κανουν γι αυτο και ειναι παιδακια

ολων των φιλων μου τα αγορακια εχουν περασει αυτην την φαση και καποια εχουν και μαγειρικα σκευη.

σορρυ αλλα να το διατυπωνετε οπως πρεπει αν θελετε να πειτε κατι αλλο

δεν θελω να μαλωσω με καμια αλλα σορρυ θηχτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεσπα θα αισθανθει ασχημα η Νανουκα οταν δει οτι μια απλη ερωτηση της εξελιχθηκε ετσι.

σια καλε μαρακι μη βαλει και πλερεζες...

πλακα κανω..

σιγα να μη θιχτει η νανα..

αντε να αναψουν λιγο τα ιαματα γιατι πολυ πεσαμε!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

αντε καλε εσυ..ανοιξε το αλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη θιγεσαι.

Διοτι αυτο που θεωρω εγω σωστο το θεωρεις εσυ λαθος και τουμπαλιν. Και τι εγινε?

Εγω που σημερα τα γραφω ολα αυτα μπορει να αντιμετωπισω αλλα αυριο. Δε σημαινει οτι το προσεγγιζω ντε και καλα εγω σωστα το θεμα και οτι ο γιος μου θα γινει ΑΝΤΡΑΣ.

Απορια ειχε η κοπελα και το αναλυσαμε λιγο. Δε τρεχει τιποτα.

Και μενα κατα περιοδους πραγματα που εφαρμοζουνε κοπελες στα μωρακια τους εδω στο φορουμ δε μου ταιριαζουν. Δε με θιγουν ομως προσωπικα. Κανω αυτο που νομιζω εγω οτι ειναι σωστο στο παιδι μου.

Επισης δε θελαμε να διατυπωσουμε κατι αλλο. Αυτο ακριβως που καταλαβατε ειπαμε.Μιλαμε για το αν αυτα τα ερεθισματα ειναι καλο να δινονται. Τοσο κακο ειναι? Για να ρωτησες τότε και συ ειδικο Αλεκα μαλλον και συ προβληματιστηκες. Σου ειπε οτι ειναι ολα οκ. Παω πασο. Δηλαδη ειναι κακο να ανοιγουμε τετοιου ειδους θεματα στο φορουμ?

Και γιατι να μαλωσουμε? Και μη τα παιρνεις προσωπικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω δεν σας προλαβαινω

τσατ το καταντησατε

παντως κι εμενα παιζουν με κουζινικα και οταν καθαριζω παιρνουν κι αυτοι πανακια και κανουν πως ξεσκονιζουν και με τις κουταλες παίζουν ξιφομαχιες και να ανακατευουν τους αρεσει

και σε εναν παιοτοπο που πηγαμε και ειχε κουζινουλα συνεχεις εκει επαιζαν με τα φρουτακια και ανοιγοκλειναν τις συσκευες και να πω την μαυρη αληθεια πουτε που μου ειχε περασει απο το μυαλο οτι μπορει να ειναι περιεργο

μαλιστα εχουμε και 2 φωτεινουλιδες στο σπιτι και καθε φορα που τους παιρνουν τους λεω

"ειναι νινι και τα νινακια τα κανουμε καλο καλο και οοοο και μα"

και συνεχεια τους παιρνουν αγκαλια τους φιλανε- τους κοιμιζουν οπως θα εκανε ενα κοριτσακι στην κουκλα τους

και πλεον στα μικροτερα παιδακια απο αυτους

οταν τους λεω οτι αυτο ειναι νινι

πανε και το χαιδευουν - δεν απλωνουν χερι καθολου να το πειραξουν

τωρα τι να πω - καλο - κακο - εμενα ειναι πολυ ψιχοπονιαρικα με τα μικροτερα παιδακια και τα αγαπανε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια χελόοουυυυυυυυ δε μιλαμε για το αν θα μιμηθουν τη μαμα! Τι στο καλο? Δε διαβαζετε?

Και ο δικος μου πηρε το καροτσι μιας φιλης του προχθες και το πηγε βολτα.

ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ! ΞΕΚΟΛΑΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

σημερα ο νικος εκανε εμμετο το πρωι το γαλα του και ειχε και δεκατα.

τι θα γινει το 21 το ανοιξε καμια;

ΑΝΤΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ- ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΑΛΛΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...