Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Σωσω το ειδα!

για το βρισιμο. και γω βριζω. Αλλο να το μαθαινεις επιτηδες και αλλο να ακουει στο ξεκουδουνο. Εγω προσωπικά εχω σκοπο να προσεχω αλλα δε χαθηκε ο κοσμος αν ακουσει κατι. Αλλα οχι και να του κανω ειδικη εκπαιδευση! Μ-Α-Λ-Α-Κ-Α-Σ! Πεστο αγαπη μου! χαχαχαχαχχαχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ναι ρε , αλλο να το ακουσει στο ξεκουδουνο και άλλο να του μα8αινεις το γυναικειο ...τετοιο !!!

και μετα πως το απαγορέυεις αφου ο άλλος το μα8αινει γραμμα γράμμα , διχαζεται το παιδί

ενω αν ακουσει εμένα λες Οχι είναι κάκο για παιδακια κλπ κλπ

8α χτυπησω αυριο το βιβλιο ''οι γονεις βάζουν όρια'' κ 8α σας πω .

Βαγκ παντως κ εσυ απο μικρη ... το μυαλο σου στο κεχρί ! :lol::lol::lol::lol:

παω να δω κ εγω αρβυλα Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα εγω εχω αρχισει ηδη να προσεχω τι λεω..

πχ αντι να πω μουνι καπελο,λεω μουν καπ κ καταλαβαινομαστε με τον αντρα μου..

δε γινεται να τα κοψω ολα!!!!

δε μου ειπατε ομως τη γνωμη σας για το θεμα μου,τι πιανει τη μικρη καθε μερα στις 7 !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα εγω εχω αρχισει ηδη να προσεχω τι λεω..

πχ αντι να πω μουνι καπελο,λεω μουν καπ κ καταλαβαινομαστε με τον αντρα μου..

δε γινεται να τα κοψω ολα!!!!

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα! καλο!

δε μου ειπατε ομως τη γνωμη σας για το θεμα μου,τι πιανει τη μικρη καθε μερα στις 7 !!!!

α ναι εχουμε και το θεμα σου! Εγω δεν εχω να πω κατι! χαχα! Σηκωνω τα χερια μου ψηλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

αχ... τι καλα να εχει κανεις αδεια!!!

οχι οτι σκοτωθηκα στη δουλεια τις προηγουμενες μερες, αλλα λεμε τωρα...

Τζουλια εγω ειμαι καλο κοριτσι, σχεδον. αλλοστε υδραυλικο ωραιο δεν εχω πετυχει. :(

Καλυψω ισως να της συμβαινει το ιδιο με τον Σπυρο που για κανενα μηνα ξυπνουσε και φωναζε χοροπηδωντας ορθιος στη γωνια του κρεβατιου του καθε πρωι 6:35! ακριβως!

μετα, αλλαξε ωρα και ξυπνουσε 6:45 γισ κανενα 20ημερο. οτι ωρα και να τον εβαζα για υπνο. στις 8, στις 8:15, στις 8:30... τοκακο ειναι οτι μετα δεν ξανακοιμοταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τον χατζηγιαννη! Ειναι λεει ζευγαρι με τη μακρυπουλια! Οριστε βρε το φαγατε το κοριτσι! Οριστε! :lol:

Καλημερα ειπα?

Βαγκ μου! Σημερα με τα νινακια? γουτσου γουτσου? χιχιχι!

Συμπεθερα αντε θα το αναλυσω το θεμα σου! Λοιπον και ο δικος μου κατα τις 7 ουρλιαζει οδυρεται. Αλλα θελει γαλα! Πειναει γιάυτο.. τωρα η δικη σου ειναι και καλα φαγωμενη εκεινη την ωρα.. μηπως θελει να συμπληρωσει λιγο γαλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα βρε κοριτσια..

Προσπαθω μερες να μπω κι όλο κάτι γινεται εδω μεσα..

Ευχαριστω πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!

Βρε Φρόσω..υπομονη παλι...

Δεν ειναι απαραιτητο να κολλήσουν τα μωρα πάντως..

Η δικια μου ευτυχώς δεν κολλησε την ίωση του Ορεστη αν και ήταν αγκαλια συνεχεια..

Αχ σας ειπα οτι φευγουμε την Παρασκευη???

Παμε διημερο στη Μανη..

Αγόρασα μια προσφορά από το Groupon..

Το ξενοδοχειο λέγεται Πετρα και φως..

2 διανυκτερευσεις...2 γευματα...πρωινο...καιιιιιιιιιιιιιι ΜΑΣΑΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

Αυτο θα ειναι το δωρο για τα γενεθλια μου...

Εγω το βρηκα βεβαια..αλλα το στεφανι μου το αγορασε..και ήρθε και μου λεει..σου εφερα δωρο :shock:

Τι άλλα νέα?

Τζούλια ο άντρας σου έχει τελειώσει τη Σχολή Δημόσιας Δοιικησης???

Υπήρχε μια περιπτωση να δωσω κι εγω εξετασεις γι αυτοι σε ρωταω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

είχατε κέφια πάλι;

χαχαχα!

Μαρκάτ μου, δεν ανοίγουν οι φωτογραφίες, είναι πολύ μεγάλες λέει...

θα δοκιμάσω και από το σπίτι.

Ρε Τζούλια, δεν κατάλαβα... τι εννοείς έστειλε το παιδί για φωτογράφιση;

Ισμήνη, καλά να περάσετε.

θα πάρετε και παιδιά;

Σωσώ πώς είναι το κομμάτι;

εμείς καλά.

σήμερα έφερε χαμπουργκεράκια για μεσημέρι.

έφαγα ήδη το ένα... χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

ολο για φαγια λετε βρε κοριτσια μου

πω πω

και σημερα δεν εχω μαγειρεψει

εβγαλα κατι γιγαντες που ειχα καταψυξη - ελπιζω να τρωγονται :lol:

εμεις βραδυ ΔΡΑΜΑ

αφηστε

ξυππναει ο Στελιος 11:45

τον περνω αγκαλιτσα κοιμοταν πανω μου - παω να τον βαλω στο κρεββατι - ορθιος

ξαπλωνω διπλα του - ορθιος

τον βαζω πανω μου - ροχαλιζε

τον βαζω κρεββατι αρχιζει τα ουρλιαχτα -

ξυπναει και ο νικος

ΤΡΕΛΛΑ

μετα λεω ε δεν θα γινει το δικο σας

μεχρι τις 1:00

κλαιγανε - κατεβενανε απο το κρεββατι - τους ξαναβαζα - ουρλιαχτα - κατεβενανε - παλι τους εβαζα και μια απο τα ιδια :evil::evil::oops::oops:

τελικα ο νικος κοιμηθηκε αγκαλια και τον Στελιο τον πηρα στο κρεββατι που τελικα δεν κοιμηθηκε - τον εδωσα πακετο στον Κωστα μετα να τον κανει οτι θελει

ε δεν αντεξα ολο αυτο τραβηξε μεχρι τις 3 - ξυπνησαν στις 6 μετα και στις 7:00

ο Νικος δεν ηπιε γαλα καθολου - εφαγε ενα γιαουρτι και ο Στελακος ευτυχως ηπιε το γαλα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσοπουλα!

Εγω εδω! Αντι να κοιμαμαι κανω τα ντουλαπια της κουζινας! :? δε παω καλα.

Αλλα μ'επιασε η προκοπα με τα καινουρια ποτηρια και λεω ευκαιρια ειναι.....

Μαρακι μου! Σε παιδευουνε τα αγορια σου ε? Θελουνε μανουλα τωρα και να τες οι αγκαλιτσες μεσα στα αγρια χαραματα! Άι νόου!

Σημερα χειμωνας κανονικος εδω! Βρεχει ειναι σαν νυχτα και κανει μπρρρρρ κρυο πολυ! ΓΙΑ Ζακυνθο δηλαδη ειναι πολυ.

Εγω αυριο θα μαγειρεψω του μικρου σημερα ειχε μοσχαρι και μεις ψαροσουπα που εστειλε η πεθερα. Αυριο θα ειμαι χόουμ αλόουν. Ταξιδακι το στεφανι μου. Ατιμες μοναξιες! Δε μ'αρεσει καθολου οταν φευγει! Φακ..... ή μαλλον καθόλου φακ! χαχαχαχαχαχαχχαχααχαχχαχαχαχαχχαχαχα!

Κοριτσια πολυ ξεραιλα εχει πεσει... τι γινεται?

Αααα νανουκα ολο ξεχναγα η χαζη να σου πω! Μ'αρεσει που εγω σου ειπα για τα μπιμπερο και μετα δεν απαντησα κιολας. Εμεις αβεντ εχουμε. Με κανενα αλλο δε πινει. ΠΙνει και απο δρ μπραουνς αλλα τα ειχαμε παλια. Αυτα εχουνε σωληνακια κλπ και ειναι για αλλη φαση. Δοκιμασε ενα δε ξερεις... Αλλα αν εχει συνηθίσει με καουτσουκ σιλικονη δε θα πιασει.. Και η αβεντ μονο σιλικονη παιζει. Σκεψου οτι νερο παλι μονο με αβεντ πινει ο παραξενιδης. Αυτα του νερου που εχει. Απο πολυ μωρο σου λεω τωρα. Δοκιμασε ποτηρακι,δοκιμασε καλαμακι διαφορα.. δε ξερεις πως θα του κατσει! Γκουντ λακ φιλεναδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ισμηνη τωρα ειδα το μηνυμα σου! αααα καλα ειμαι γεια σου! χαχα

Ωστε μανη πουλακια μου! Καλα να τα περασετε! Γεμιστε μπαταριες! Αυτα ειναι! Να το το στεφανι πως φροντιζει το κοριτσι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα συμπεθερα πολυ γελασα με το νοου φακ!!!!!ελα ενταξει,καλο κανει να ειστε κ λιγο χωρια..ανανεωνεστε!!!!

ισμηνη ζηλευω παρα πολυ!!!θελω κ εγω να παμε καπου χωρις τη μικρη εννοειται να χαλαρωσουμε!!!!

ολο μου λεει ο αντρας μου να με στειλει σε κανενα σπα να με τριβουνε..αλλα εγω δε θελω να παω μονη μου!!!!!θελω να παμε μαζι κ να λιωσουμε!!!!!

εδω πολυ ωραια μερα σημερα.πηγαμε κουνιες,πηγαμε σουπερ μαρκετ κ μετα σπιτι..αλλα δεν ηθελε καθολου φρουτα σημερα κ τα εχω παρει..τι να την κανω..

χτες δεν ειχαμε σοου στις 7..αλλαξαμε ωρα..ειχαμε στη 1.30!!!!!!

ευτυχως δεν κραταει πολυ.

μια φιλη μου ειπε οτι ειναι μαλλον εφιαλτες.

μα ειναι δυνατον να βλεπει εφιαλτες καθε βραδυ!!!!!

οι αλλες που ειστε??επεσε οντως η ομαδα!!!

βαγκ καλη ξεκουραση!!!!βαλε κ τον αντρα να κανει καμια δουλεια..ξερεις εσυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μαεκρερ τρωγονται οι γιγαντες της καταψυξης;;μη μου πεις..εγω δουλεια...

θα παραγγειλουμε λεμε..

η μικρη καλυτερα..βγαζω μυξες..δε πολυβηζχει..δεν ανεβασε πυρετο εχθες..

γιατι εται ρε καμερε τα παιδια;;καθε μερα στο κανουν αυτο η ετυχε χθες;;

καλυψω τι να πω για τον υπνο..εμεις εννποοται δε τρωμε..καλα ειδικα τωρα που ειμαστε αρρωστες...αλλα δε πειραζει..

να φανταστειτε μας περασε η ρινουλα της ελενης στα κιλα...

9600 ειναι η ρηνουλα..

αυριο θα κανουμε σεμιναρια καρπα στο ρεπο μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρπα ειχε κ το parents του γεναρη ,καλη ενημερωση....

σωσω πρεπει να αρχισετε να τρωτε εντατικα μολις γινει καλα...

κατι αλλο ηθελα να σας πω:

η αγγελικη μετα απο το σοου στη 1.30 κοιμηθηκε κ στις 4.30 ξυπνησε κ δεν κοιμοτανε.ηθελε γαλα.

κ ρωταω εγω τωρα:χτες το απογευμα εφαγε κρεμουλα κ κατα τις 9 εφαγε απο την κρεατοσουπα του μπαμπα της κ κριθαρακι ενα μπωλ.κ στις 10 ηπιε γαλα 300μλ..

ειναι δυνατον να πειναει ξανα τοσο γρηγορα??????

ειδατε αυτο που εβγαλε το νουνου?κοιμαμαι-μεγαλωνω.

ειναι για να το ριχνεις στο βραδινο γαλα κ να χορταινει το μωρο ωστε να κοιμαται ολη τη νυχτα..

ποια διαιτολογος της παρεας θα μου πει για την συσταση του?να το δοκιμασω μηπως......

τζουλ??????????μαρακι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε?

Εμεις πιο χαλια....με πυρετο κι εγω και σερνομαι!!!!!

Γελασα πολυ με τα νεα σας τα οποια διαβασα ολα, αλλα στην κατασταση που ειμαι αδυνατω να σχολιασω!!!!!

Θα επανελθω ομως!!!

Φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil: βαριεμαι να γραφω τα ιδια - με πεταξε εξω

επι τροχαδιν

ο Στελιος εφαγε 1 πιατο κρεμα και 1 αυγο

ο Νικος τσακωθηκαμε - εβλεπε το πιατο και ουρλιαζε - λεω μπορει να μην θελει κρεμα - βγαζω γιαουρτι - εφαγε 3 κουταλιες και μετα αρχισε παλι να ουρλιαζει και να φτυνει - τον εβαλα τιμωρια για τις φτυσιες μετα τον περνω αγκαλια και του λεω ανοιξε μαμ - τελος δεν το συζηταμε αλλιως παλι τιμωρια και μια ανοιγε - μια εκλαιγε. 1 γιαουρτι με το ζορι δλδ

θα μας παιθανει αυτο το παιδι

πλεον ουτε με παιχνιδια δεν ξεγελιεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε δω μαρια να "τσακωνεσε" με το μωρο! Ολα τα λεφτα!

Αστο μωρε θα φαει! Οποτε θελει.... Μη στα λεω συνεχεια! Εδω βλεπεις ολα περνανε φασδη. Μπορει να μη του αρεσε. Οτι το τρωει ο αδελφος του δεν σημαινει κατι. Αχ βρε αγορομανα!

Ασε που αντιδρουν χειροτερα ετσι...

Θυμηθηκα τωρα...

Διαβαζα πριν τα λαθη του θηλασμου(αρθρο) και ελεγε οτι δεν πιεζουμε ποτε το μωρο να πιασει στηθος. Δε θα πιασει ποτε του. Και θυμηθηκα τις μαιες στη κλινικη που τον εβαζαν με το ζορι να πιασει και το ζουλαγανε και σφαδαζε απο το κλαμα! θεε μου τι τραβηξαμε και γω και αυτο μαζι! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Με τις ασχετες!

Γι'αυτο σου λεω μη τα ζοριζεις! Απο νεογεννητα κανουνε το δικο τους. Εχουνε αμυνες! Και μεις το ιδιο δε κανουμε?

Μαρια ζζζζζ κοριτσακι μου περαστικα σας! Καλη αναρρωση! Χαιρομαι που σε κανουμε να γελας! χεχεχεχεεχεχεχεχεχεχχεχεχεχε!

Κατι εχασα απο τη προηγουμενη σελιδα... τι ειναι αηδια σωσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re sy αρκερ...τι τιμωρια τους βαζεις.;;αληθεια τωρα ρωταω..εχεικανενα νοημα η τιμωρια σε αυτην την ηλικια;;

1 βλακεια και μιση ειναι αυτο το γαλα που και καλα χορταινει λεει το μωρο...και δε σηκωνεται το βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re sy αρκερ...τι τιμωρια τους βαζεις.;;αληθεια τωρα ρωταω..εχεικανενα νοημα η τιμωρια σε αυτην την ηλικια;;

1 βλακεια και μιση ειναι αυτο το γαλα που και καλα χορταινει λεει το μωρο...και δε σηκωνεται το βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Μαράκι μου... καημός σου έχει μείνει ο θηλασμός...

θυμάμαι κι εγώ μία μαία που το είχε τρελάνει το αγοράκι μου...

ήταν άπειρη και δεν ήξερε πώς να χειριστεί το θέμα...

είχε αρχίσει να εκνευρίζεται που το μωρό δεν έπιανε στήθος (είχα εισέχουσες θηλές) και μας είχε μεταφέρει τον εκνευρισμό της...

είχε πλαντάξει στο κλάμα ο φουκαράκος μου...

και μου είχε πει: "αυτό που του κάνουμε είναι χειρότερο!!! καίει θερμίδες!!! δε θέλει το στήθος!!! πρέπει να του δώσουμε ξένο!!!"

μέσα στο άγχος εγώ...

ευτυχώς που οι υπόλοιπες μαίες ήταν αστέρια!!!

σήμερα που άργησα να σχολάσω... μου έκανε κάτι αγάπες!!!

κάτι σφηχτές αγκαλιές και κάτι φιλιά... λιώμα η μάνα!!!

χαχαχα!

όταν τα ζω αυτά, λέω: "σ' ευχαριστώ Θεέ μου που με αξίωσες να ζήσω αυτές τις στιγμές!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα καλα η τιμωρια τουλαχιστον σε μας μια χαρα πιανει

και μια χαραμ καταλαβαινουν οταν τους λεω τιμωρια

\καλα μην φανταστειτε οτι καθονται - αλλα οταν τους βαζω στην γωνια - και ξεορν οτι εκαναν βλακεια μπορει να χαζομουρμουρισουν - να κλαψουν για 5-6 δευτερολεπτα - μεταθα βγαλουν τις καλτσες και θα ερθουν να με παρουν αγκαλια

εαν εχουν χτυπησει ο ενας τον αλλο πανε και φιλιουνται μετα :lol:

Μαρακι - εαν δεν εχεις ταισει τον Νικο - δεν μπορεις να καταλαβεις τι εννοω - αυτο το θα φαι οταν θελει δεν υπαρχει - μπορει να μεινει νυστικο και 2 μερες μεχρι να του κλεισει το στομαχι

ασε την προηγουμενη φορα ειαμε και παθαμε να τον μαθουμε να ξανατρωει

απλα αυτο το φαση τουλαχιστον στην περιπτωση του Νικου πλιζ μην μου το ξαναγραψετε γιατι απλα περναει μονιμη φαση απο τότε που γεννηθηκε :(

αφηστε με να λεω τον πονο μου :D

αυτες τις 2 εβομαδες εχει καταντησει αηδια πραγματικα

μεχρι και χαλβα που εφτιαξα του εδωσα μπας και το φαι - γλυκο λεω κι εγω αλλα τιποτα

οσο για τον τσακωμω εχει πολυ φαση

θα το τραβιξω μια μερα :lol:

περνει και υφος ο Νικος οταν του μιλαω - ή θα αρχισει να μου λεει "ΜΟΜΟ ΜΟΥ - ΜΟΜΟ ΜΟΥ" Ή "ΤΑ ΤΟ ΤΑ ΤΟ" θα σηκωνεται στο καρεκλακι του και αλλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καημος δε λες τιποτα Νανουκα μου!

Εμας εκει ολες ασχετες ητανε.... Τι να λεω παλι... Τα ιδια...

Μαρκερ παω πασο...

Αρχιζει η ζωη της αλλης... τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...