Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

και σε μας ο καιρος ειναι καλος...αλλα εγω ειμαι στη δουλεια..\

και μας η νονα μας ειναι παιδιατρος αλλα στη σουηδια!!οποτε...μονο μεσω σκαιπ..και γω θελω να μου σπασουν ολα τα παιτακ αι τα ποτηρια για να παρω καινουργια..τα βερεθηκα αυτα..

φοιτητικα ειναι ολα τα παιατα..οχι απο φοτητρια..φτηνιΡΙΚΑ ΕΝΝΟΩ..

δλδ δεν την ασκει τη ψυχολογια;;

σας ειπα οτι και η μυτη μου εινα ιβουλωμενη,ε;;

φακ..

βαζω απο τον ορο της μικρης..τομπραντεξ με οτριβιν..οχι αΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ..

το κοψα και το οτριβιν για τη μικρη..

γιατι δε θα εφτανε σε μενα,.,. :P:P:P

και εχει παρα μα παρα πολυ βηχα!

σας πρηζω,ε;;δε πειραζει...σε ποιον να τα πωκαι γω η κΑΨΕρη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργια περαστικα και στις δυο σας, θα περασει και αυτο....

μαρκατ μπραβο ειστε πολυ ομορφη οικογενεια.

νανα εγω δεν ειδα φωτο :cry::cry:

περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα μωρακια και μαμαδες...

σημερα αρχισα διαιατα, λεω εγω τωρα.....

δεν ειμαι εγκυος σιγουρα...εχω κατι μικροπονακια ακομη, και μουδιασμα....θα περασει που θα παει...στο χερι του ειναι...χαχαχαχα

καλημερααααααα δεν σας ειπα......παω για τσιγαρο τωρα που κοιμαται ο στεφανος :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη χρόνια πολλά, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Περαστικά στο κομμάτι. Κρυώνει από το κολυμβητήριο μάλλον.

Εμείς είμαστε χάλια. Ο δον έχει μια ίωση που χτυπάει τους μυς.

Είχε πυρετό και ξαφνικά δεν μπορούσε να περπατησει :shock: .

Έκλαιγε ότι πονάνε τα πόδια του. Έπαθα σοκ...

Τελικά δεν είναι κάτι σοβαρό,αλλά όλη τη μέρα είναι στο κρεβάτι. Δεν μπορεί να σηκωθεί.

Και τα μωρά από πάνω ρε γαμώτο... Εντάξει βλέπω να πηγαίνει τρενάκι πάλι το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και καλο μηνα μανουλομανουλα!!

Αμαν Φροσω μου κουραγιο τι ειναι παλι αυτο που παθατε?Περαστικα σας και υπομονη.Ο καημενος ο Δον δεν μπορω να τον φανταστω σε κρεβατι!

Σωσω περαστικα και σε σας τι να πω πια μας ματιασανε!

Μαρακι μας ελειψες καλε!Καλα αφορμη ηθελες να τα αλλαξεις ολα ε???αντε κανε και μια γενικη να στανιαρεις :lol:

Βαγκ τα τοστακια το τετραγωνο ψωμακι εννοω,αλλα οχι δεν δυσκολευομαι να τα φαω δεν το λεω γι'αυτο το λεω γιατι ελεος πια θα γινω γουρουνακι!χαχα

Νανα που εισαι?

Συμπεθερα καλυτερα σημερα????

+δε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω μου περαστικα, στο δον μας....να του δωσεις ενα φιλακι.....

συμπεθερα ναι καλυτερα ειμαι...

εγω αφου ειμαι και γουρουνα...1μιση τοστ καταφερνω :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika ρε κοριτσια ... τι σκατα κ αυτος ο μηνας ετσι 8α παει ???

Μαρακι99 το μπλουζακι ''still living...'' το χτυπησα απο ζαρα (6Ε) ,

των doors απο h&m

και τα metallica klp ta ειχα βρει απο ιντερνετ κ 8α τα ξαναψαξω να δω τι νουμερα εχει.

δε σε ξεχναω ρε 3τοστη Σωσωκα :lol::lol: εγω 2 χαλαρα τα χτυπαω (κανω χωρο κ για πυραυλο magnum choco η nirvana με αμυγδαλα κ καλούα ποτο) :shock::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙς ΠΕΘΑΝΕ ΕΝΑςΠΑΤΕΡ..ε πανω στην αλλαγη τηςε βαρδιας βρηκε καιαυτος;;; :lol::lol:

τι λες ρε φροσω;;τι ιωση ειναια αυτη;;

κια εχει και πυρετο;;

χαρα κουλουρακια..για ποιον τα εκανες αφου ξεκινας διαιτα;;

εγωνα δω ποτε θα ξεκινησω..

αντε ναπω σπτι...

ο αντρας μου αρχισε νασ ψιλοβαριετα ισπιτι..και πολυ αντεξε.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παρλαπιπες!!!!!

σωσω καλα κανεις κ μας τα λες ρε,αν δεν τα πεις σε εμας που θα τα πεις????κ εγω τα ιδια δεν κανω???

μια φορα ειχαμε παθει ελαφρια ωτιτιδα κ απο τοτε προσεχω παρα πολυ...

να μην μπαινει νερο στο μπανιο..καθαριζω αμεσως με μπατονετα.πρωι βραδυ βαζω ορο καθε μερα προληπτικα.παντα σκουφακι μαλλινο οταν βγουμε εξω.

κ εμεις βγαινουμε καθε μερα κ ας εχει κρυο αλλα σε εξωτερικους χωρους.κ παντα γυρνωντας της καθαριζω τα χερια με μαντιλακια για τα μικροβια..

κ στο σπιτι βγαζουμε τα μουφαν κ τα παπουτσια εξω.

κ εγω τα χερια μου τα πλενω συνεχεια..

αλλα το βασικο ειναι οτι δεν ερχεται σε επαφη με πολλα παιδακια.εκει την πατας εσυ.που πατε συνεχεια επισκεψεις...φακ!!!

αντε,ζωη σε λογου του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω μου περαστικα!

Ελπιζω να μη κολλησουνε τα διδυμακια! Αν και δυσκολο.... :( Οταν εχεις πολλα μικρα χαμος γινεται.

Γεωργια (μαρκατ) τι κουκλια ειναι αυτα? ΝΟμιζω παντως οτι η μεγαλη σου μποιαζει στον μπαμπα σας! Οπως και να χει ειστε πολυ ομορφη οικογενεια και σας ευχομαι υγεια πανω απ'ολα! Να δεις τα παιδακια σου οπως ποθεις!

ΚΑλα εχω να παρατηρησω και το αλλο! Οτι εισαι και κορμαρα! Μετα απο 3 εγκυμοσυνες και εισαι στιλακι! Φτου φτου! Μπραβο!!!!!

Και ενα ακομη τεραστιο μπραβο που τα καταφερνεις με 4!

Και γω θελω μεγαλη οικογενειααααα! ΜΟυ αρεσει πολυ!!!!!!!!

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooo σε όλες !!! :YMHUG:

Περιμενω περίοδο και ειμαι Μεσα στα νέυρα !!!

Ο μικρός εδω και 4 μέρες κάνει μαλακά Κακά και έχει και αέρια με λίγα κακά ...

η όρεξη του χει κοπεί 2 μέρες . σημερα έφαγε γάλα , 1/2 τοστ σικαλεως με τυρι , 1 1/2 μπανανα

και 3 πατάτες τηγανιτές απο το πιάτο μου . Την κρεατόσουπα που του είχα την έφτυσε στην πρώτη κουταλιά ...

Σας έχω 2 ερωτήσεις !

1. έκανα add στο φέις ένα μέλος απο δω και μόλις είδα οτι το μωρό το είχε πάει για φωτογράφιση (είδα φώτο) στράβωσα γιατι είμαι πολύ κατά σε αυτό το 8έμα κ την έβγαλα απο φιλη.\

Είμαι κακιά ???

2. Τα χω πάρει κρανίο με τον αδερφό της μανας μου που του μα8αίνει βρωμόλογα , τον είχα τσακώσει σε ώρα δράσης στο σπίτι της μανα μου και του είπα '' Κόφτο γιατι το παιδί 8α το ξαναδείς άμα πάει γυμνάσιο''

και μου λέει - Να τα μά8ει τώρα να μην τα λέει μετά , εσυ που έβριζές τι έπα8ες ?

ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ! δηλαδη ο άντρας μου που δεν έβριζε σαν παιδάκι έπα8ε κάτι ???

και μετα απο ολα αυτα προχτές που ηταν στην μανα μου το παιδι , ψαρεψα τον πατερα μου και μου ειπε οτι παλι του μα8αινε ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ???????????!!! ( μα να λέει μνι και ταταριά ?) :roll:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα καφε και καμια δεν ηρθε!Φτου σας! :lol:

Τζουλια στην πρωτη ερωτηση εγω δεν θα την εβγαζα απο φιλη ... Ουτε εγω συμφωνω αλλα δικο της ειναι το παιδι ας κανει οτι θελει.Δεν με αφορα αυτο.Καταλαβες τι εννοω.

Τωρα οσον αφορα το δευτερο θα γινομουνα σκυλααα!Οχι φιλε στο δικο μου το παιδι εγω βαζω τους κανονες!!Ας το ξαναδει στο λυκειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Σοφι για την απάντηση σου !!!

Ρε ασε που εχω κ κενα μνημης και δεν 8υμάμαι ποια ειναι ποια ...

Λυκειο ε ? καλά τα λες ... ε, μα ντε κ καλα κουμάντο στο παιδίμου για να χασκογελάνε ρε φιλε ??? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου!

Εδω εγω βλεπω αρπαχτα λακη.

Τζουλ καλη μου μια χαρα το χειρίστηκες το θεμα. Ετσι μπορεις να συνεχισεις μεχρι να γινει κατανοητο στον μπαρμπα. Φυσικα και εχεις το δικαιωμα να του τη πεις ακομη πιο ασχημα! Δεν ειναι ομορφο και δεν ειναι και κατι για το οποιο πρεπει να παινευόμαστε.Δε δειχνει νοημοσυνη αυξημενη.

Και ωραια εσυ δεν επαθες κατι που εβριζες απο την αλλη επαθες κατι και που εμαθες να βριζεις? Δηλαδη σου προσφερε κατι? Σου εκανε καπου καλο? ΓΙα ρωτα τον να μας πει! Θελω πολυ να μαθω!

Αφου ειναι τοσο σημαντικο και επιμενει να μαθει στο παιδι να μαθει βριζει ε κατι θα ξερει παραπανω. Εκτος αν ειναι για να σπαει πλακα. Ε τοτε να σπασει πλακα αλλου πες του!

Με το 1ο σου θεμα καλα εκανες. Δε τρεχει μια. ΠΙθανοτατα να μη το καταλαβε καν οτι τη διεγραψες. Αλλά και να καταλαβε σόου γουάτ?

Ειχατε ενα θεμα με τοστ τις προαλλες! χαχα!

Αν υποθεσει κανεις οτι ενα κλαμπ ειναι 1 μιση τοστ και εγω τρωω 2 κλαμπ στη καθισια μου τοτε τρωω 3 ανετα. Με ολα τα κομφορια ομως μεσα και πατατουλες προκατ!

Τι ειπαμε εχει στη νετ αυριο στις 11? χαχαχχααχα

Ε και μιας και το αναφεραμε περιμενω απο το στεφανι μου πιτουλα περιποιημενη σε λιγο. Ειχα καιρο να φαω. :lol:

Σοφη ολο ελεγα να σε ρωτησω! Τι σας εκανε ρε συ ο καιρος προχθες! Πωπω φρικη! Τα εβλεπα στη τιβι και εχω και εναν ξαδελφο με τη γυναικα του εκει. Ειναι στρατιωτικος. Μιλαμε το αυτοκινητο το εκανε το χαλαζι σκατα! Ολος ο ουρανος λακουβες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες...

απο το κακο στο χειροτερο βλεπω.... φακ....

Σωσω εκτος απο μας, τον πονο σου μπορεις να τον λες και σε κανεναν ασθενη που ειναι σε κωμα... να του κανεις και παρεα... οπως δειχνει και σε ταινιες. και να σε βαρεθει να τον πριζεις και να ξυπνησει και να σε πει αντε παραταμας ρε κοπελια!!! :lol::lol:

εγω για το συναχι πηρα κατι χαπακια aerinaze και τελος οι μυξες! τα ειχα παρει και παλαιοτερα.

Φροσω τι κουλο ειναι παλι αυτο! που πατε και τα πετυχαινετε!!!! χαθηκαν οι απλες ιωσουλες;;;

ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ!!!!

και στις υπολοιπες...

Σοφη αν ειναι τετοια τοστακια σε παω κοντρα!!!

αααχχχχχ... καποτε (μεχρι τα 27 μου) ετρωγα 1,5 οικογενιακη πιτσα χαλαρα... δεν καταλαβαινα τιποτα και ημουν και 59-62κιλα

τωρα..... εχω τυψεις αν φαω μιση... :(

Μαρακι τι ειναι αυτο το.... ανθρωπινων πορων που σπουδαζει το στεφανι σου;;;

καλε πληρωσε τον κατι παραπανω τον καημενο! ;)

Τζουλια φβ δεν εχω και δεν ξερω τιποτα... οσο για τον θειο σου καλα κανεις. και εμεις την ειπαμε στους γονεις του αντρα μου που τα εβαζαν να φυλιουνται και αυτα φιλιοντουσαν στο στομα! ελεος!!!!

δε σας ειπα... πολυ καλα τα πηγα στη βολη!!! σουρωτηρι τον εκανα!!!! και ηταν πρωτη φορα με το καινουριο μου οπλο!!! το φχαριστηθικα!!!! μας εκανε και καλο καιρο και δεν παγωσαμε, μονο λιγο στην αρχη... ηταν παγωμενα τα δαχτυλαμου και δυσκολευομουν να γεμισω τις γεμιστηρες με σφαιρες...

αλλα πολλες μερες εκπαιδευτηκα... τωρα αδεια!!!! πηρα 10 μερες να χαλαρψσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ρε Βαγκ , τι εκτονωση και αυτη η ασκηση ...

Παρτε με κ μενα ε8ελοντικα

να κοτσαρω μια φωτο του 8ειου πανω χαχαχαχχααχχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

Περυσι με ειχε πιασει να παω μα8ηματα σκοποβολης , ακρως εκτονωτικο .

Για δεσιμο ειμαι , απο την γιογκα που κανα , σκοποβολη :lol::lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο για τις βολες βαγκ...ημουν σιιγουρη..

τζουλια εσυ θα σκοτωνες πραγματικα..οποτε δνε εισαι για αυτα..εκανα εργολαβους και μιλφειγ..

οι εργολαβοι τελειοι..

εμεις καλυτερ..ΟΧΙ ΠΥΡΕΟ Ως ΤΩΡΑ..λιγες μυξες..αντε να δουμε..

ε τι να κανω ρε καλυψω που θελω το παιδι μου να συναναστεφετια και με αλλα παιδακια..και η μαμα επισης..

αυριο ειμαι απογ...

καλυψω τι κανετε ρε;;

εστρωσε καθολου στον υπνο;;

φροσω τι κανει ο μμικρος;;

παιδια εχω τσακισει τους ργολαβους..τελειοι..

μαρκαι ξεκινησατε να τρωτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια εισαι λιγο οργιο αλλα σε παω πολυ!!!!!

κ εγω θελω να ξεκινησω γυμναστικη..

εχω τον διαδρομο αλλα ειναι στο μπαλκονι διπλωμενος..

πιανει πολυ χωρο γμτ στο σαλονι κ αφηστε που πλεον στη θεση του ειναι το καρεκλακι της αγγελικης.

οποτε σκεφτηκα να παω γυμναστηριο κ να ερχεται η πεθερα μου μια ωριτσα καθε πρωι.

η να παρω ποδηλατο κ τα απογευματα που ερχεται ο αντρας μου να πηγαινω στο παρκο κ να κανω..

τι λετε?αν κ κανονικα δεν κανει γτ εχω χονδροπαθεια στα γονατα!!!!

απαντηση 1η:καλα εισαι λιγο υπερβολικη αλλα δεν τρεχει κ τπτ..

απαντηση 2η:στην ερωτηση του παιδιατρου πως λενε τον μπαμπα μου ειχα πει:μαλακας..

με μαθαιναν απο μικρη τρελα ποιηματακια γεματα βρωμολογα(καποιοι θειει καλη ωρα..)κ εκανα τους γονεις μου ξεφτιλα..τα πεταγα σε καθε ευκαιρια..ειμαι κ εγω κατα!!!!

να ξεκαθαρισεις οτι απαγορευεται να μαθαινουν στο παιδι τετοια...

σωσω μου ελειψες..θελω κ εγω να μου στειλεις γλυκο...

καλα ειμαστε,εστρωσε αρκετα ο υπνος αλλα εχουμε ενα θεμα για το οποιο ηθελα τη συμβουλη σας:

η μικρη κοιμαται κατα τις 10.ξυπναει ενδιαμεσα αλλα βαζει μονη της πιπιλα κ ξανακοιμαται.

κατα τις 5.30-6 πινει γαλα κ κοιμαται καπακια.

κ κατα τις 7 καθε πρωι εδω κ μερικες μερες ξυπναει κ ουρλιαζει.

μιλαμε για κλαμα!!!! :shock::shock:

πηγαινω κ την βαζω να ξαπλωσει.

κ με το που παω να φυγω ξαναουρλιαζει.

δεν ξαναπαω κ την αφηνω,κλαιει κανα δυο λεπτα κ κοιμαται..

τια διαολο,ραντεβου εχει καθε μερα την ιδια ωρα???

τι ειναι αυτο το κουλο????

βαγκ καλη ξεκουραση ρε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιος που εχει τελειώσει Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων με λίγα λόγια μπορει να στελεχώσει την επιχείρηση με ικανό και αποτελεσματικό εργατικό δυναμικό να μειώσει τα κόστη να αυξήσει την παραγωγικότητα και την απόδοση κλπ Γενικα δηλαδη μανατζαρει μια επιχείρηση.

Την εκανε γυριστη με το μεταπτυχιακο γιατι μάλλον δεν ηθελε συμβουλευτικη. Δεν τον εχω ρωτησει ποτε! Το πιστευετε?

Σωσω χαχα καλα σου λεει η βαγκ. Σε φανταζομαι να λες τον πονο σου στον διασωληνωμενο. Πως βλεπουμε γκρευς ανατομυ ή εντατικη? ΚΑι λες καλα αυτοι δουλευουνε καθολου ή όλο για τα δικα τους μιλανε? χαχα

Χεχε! σε πειραζουμε μωρε!

Η θουλι τι λεει? Δε ξερετε φυλο ε? Τελεια! Αχ και γω το σκεφτομαι την επομενη φορα να μη μαθω φυλο αλλα ειμαι τοσο περιεργιδου που δε ξερω αν θα κρατηθω!

Βαγκ καλο βολι! χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα!

Καλα που ειναι αυτη η πιτα! Κοκκαλα εχει? :roll:

Και συνεχιζω! :lol:

Αδειουλα ε? Αντε να βαλεις μια ταξη σπιτι! Τωρα που πηρες και τα πανω σου! χεχεε! Ποιος σε πιανει!

Σωσω η μικρη καλυετρα?

Φροσω ο δον? Τα μικρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι77 κ ο δικος μου εχει τελειωσει το τμημα δημοσια διοικηση που ειναι παραπλησιο !

Σωσω ΠΕ8ΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝ Κ ΕΡΓΟΛΑΒΟΥΣ !!! καλα αμα ειναι κ εργολάβοι οικοδομων 2 μετροι κουκλοι , παλι πε8αινω ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγραψα παραπανω πως ειναι η μικρη.. :shock::shock::oops::oops::oops:

και για να σου πααντησω τζουλια..στο πρωτο θα την εσβηνα ανετα απο φιλη..

εχω σβησει πολυ κοσμο και με εχουν κξανα κανει ειτηση και πηραν τον πουλοπουλο...

και το δευτερο...

εγω δε ξερω αν εχω θεμα με το βρισιμο...δε ξερω ποια ειναι τα ορια..ειλικρινα..

αλλα δε μενοιαζουν οι βρισιες και πολυ..και μενα το στομα μου οχετος ειναι..

και σιγουρα θα ακουσουν απο καπου τελοια λογια.προστυχα να μην ειναι..

λεω να την πεσω..

να κανω 1 τσιγαρο και να δω αρβυλα..

τα λεμε αδερφια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια ΘΕΑ!!!!!!

πολλα τουρκικα βλεπεις και εχεις αποσυντονιστει με φαινεται!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω οταν ημουν μικρη, δε θυμομουνα τη λεξη εργολαβο και ζητουσα υδραυλικο!!!!!!! :oops:

καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...