Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

καληνυχτα νανουκα!!!!

αχ κ να μπορουσα να κοιμηθω αυριο μεχρη της 11η ωρα? αλλα που εχω την Αγγελικη ορθια απο της 7.30 το πολυ 8.15 εχει ξυπνησει κ φωναζει...ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κάτσε να απαντήσω και στο Τζουλάκι...

κατ' αρχάς, ευχαριστώ!

τα ουλάκια του είναι άσπρα, αλλά δεν έχει σκάσει τίποτα!

κάποια στιγμή που θα τον πετύχω να γελάει, θα σας βάλω φωτό!

είναι πολύ αστειούλης!!!

για να είμαι ειλικρινής, δε μου πολυαρρωσταίνει το μωρό.

αλλά και όσες φορές είχε μυξούλες, απλά βάζαμε τον ορό.

δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσει για να τις τραβήξουμε!!!

σ' ευχαριστώ Καλυψούλα!!!

τόση ώρα είμαι μέσα και ήμουν μόνη μου...

τώρα μπήκατε όλες, που νύσταξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα 123 εμας η δικια μας ξυπναει 8.30-9 αλλα κοιμαται αργα το βραδυ για την ηλικια της...

10 με 10.30.....

μηπως να την κοιμιζες πιο αργα το βραδυ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω δοκιμασει κ αυτο οπως κ να εχω κλειστα τα παραθυροφυλλα ,για να εχει σκοταδι ,αλλα τιποτα!

κοιματε 9,9.30

ασε εχθες ειχα σοου! κοιμηθηκε 11 ! εκλαγε κ ηθελε αγκαλια,ωχ!!!!! την αφησα εκλαψε πολυ ,δεν αντεξα την πηρα αγκαλια κ κοιμηθηκε...σημερα πηγε να ξεκινησει το ιδιο αλλα...δεν της εκανα την χαρη..εκλαψε λιγο ,πηγα την εβαλα παλι κατω ξανα κλαμα ,ξανα εγω ουτε κουβεντα δεν της ειπα κ μετα απο λιγο κοιμηθηκε! το πηρε το μηνυμα...νανι!!!! νομιζε οτι θα εχει παλι αγκαλια ...ευτυχως εκλαψε πολυ λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις με συριγγα Καλυψω ???

πρεπει να οργανωσουμε καφε.

νανουκα φωτο κ αλλες

κ εμενα 9 9.30 ξυπναει 2-3 μερες τωρα , αναγκη για αγκαλια το κοβω , δεν με χαλαει , ωραιο πραμα να μυριζεις μανουλα , ξερενεται κ ξυπναει 9 και περιμενει μεχρι τις 10 να ακουσει καζανακι για να φωναξει

αγκαλια , γαλια μαμα :lol:

και σερνομαι η χαζομανα στα πατωματα ...

καλο βραδυ αστερια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...

συριγγασ εννοει οτι βαζει τη συριγγα με πιεση και βγασινει απο την αλλη..

ωραια φωτο νανα...

αλλαθελουμε και μια χωρις δοντια... :lol::lol:

αλεκα και σεις μια απο τα ιδια στον υπνο;;

εμεις περασσαμε κακο βραδυ..

την εβαλα 10 και κατι..κομματια ητσανε...

2 η ωρασ ξυπνησε αλλα δεν εκλαιγε..οι μυτη της κιτρινη ολη απο τις μυξες..

την παινω ζερστη..μεσα στη τσιμπλα..

βαζωθ ερμομρετρο 39..δινω αντιπυρετικο..βγαζω τσιμπλες.ορο,μιλαμε πρεπει να με ακουσαν 2 τετραγωνα..το μωρο εννοω!

ρε το λυπηθηκα..

3.30 επεσε ο πυρετοςε και ξανα κοιμηθηκε..

τρεμη ταχυπνοια το μωρο..

και μετα 6 η ωρα παλι βουλωσε μυτη..ξεβουλωσα και ηρθαστη δουλεια..

σοφη χαλαζι,ε;;ειδα φωτο στο φεις...

απιστευτο!

τι θα φατε σημερα;;εγω δε ξερω ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

βαλτε μας στο κλαμπ των αρρωστων....

γιατι και εσεις δεν πατε πισω βλεπω....

την αρρωσατια μου...

εμενα το αριστερο ποδι ειναι οφ... επαθε συσπαση ο τετρσακεφαλος σε κατι πραματα που καναμε στην εκπαιδευση, (που πας κυραμου να σπρινταρεις και να ετοιμαστεις να πυροβολισεις σ'αυτην την ηλικια;;;;) ο απο πισω μου στην ταξη ηταν για μερες ψιλοαρρωστος, μεχρι που προχθες εβηχε σαν το γαϊδουρι ολη μερα και κολησε σχεδον ολους οσουσ καθομαστε τριγυρω... εμενα, εναν αλλον με 3 μηνων μωρο, εναν με κοριτσακι στην ηλικια των δικων μας κλπ κλπ... η Μαριαννα αρχισε και αυτη σιγα σιγα και ο Σπυρος αρχισε τα φτερνισματα για αρχη...

κατα τα αλλα γινονται ολο και πιο κακομαθημενα.,... καλες οι γιαγιαδςες και οι παππουδες... αλλα.....

Νανα φυσικα δεν προλαβα τον Ανθιμο.. σνιφ...

Τζουλια ειμαστε μακρια ρε συ... αλλιως... δε θα ψαχναμε για μπειμπι σιτερ! και θα ηξερα οτι απο αποψη διατροφης θα ηταν σουπερ!

Σωσω χαλια και εσεις... οσο για το οτι της λειπεις, και εγω το εχω καταλαβει με το Σπυρο. η μικρη στα τετοια της... ο Σπυρος καθε Κυριακη βραδυ που ερχεται η μαμα μου ξυπναει 1-2 φορες, μαλλον γιατι καταλαβαινει οτι αφου ηρθε η γιαγια, θα φυγει η μαμα...

αν καταφερω να παω μεχρι και για βολη την Τριτη, απο Τεταρτη θα χτυπησω 10 μρες αδεια!!! αλλιως θα βγω ελευθερη υπηρεσιας και μετα αδεια.... να δουμε... ειμαι και κουτση!

Σοφη τι χαμος εγινε καλε την Κω!!!!! το αμαξι σας το χτυπησε το χαλαζι;;; ελπιζω να μην εγινε πουα σαν της ξαδερφης μου...

Μανουλες σας φιλω γλυκα... ελπιζω να μην ξαναχαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα

Περαστικα Βαγκ οχι που θα την γλιτωνες!Ολες περασαμε απο το κλαμπ.Υπομονηηηηη.Ακομα δεν βρηκατε κοπελα?

Σημερα εχουμε λιακαδα.Τωρα κοιμαται ,μολις ξυπνησει ταιζω φρουτα και θα την παω μια βολτιτσα.Ο μπαμπας μας δουλευει και ετσι θα παμε μονες.Αλλα δεν χανω την ευκαιρια να ξεσκασει λιγο το μωρο.

Εκανε και κακακια το πρωι που ξυπνησε.Ολα καλα.

Σημερα δεν ξερω τι να μαγειρεψω.Εχθες ανοιγω καταψυκτη να βγαλω κατι να ξεπαγωσει για σημερα και ανακαλυψα οτι τελειωσανε ολα!Αυριο χασαπη παλι θα φυγει το πενηνταρι.Οποτε εχω δικαιολογια για να παραγγειλουμε τι λετε???χαχαχαχα μα Κυριακατικα τι να μαγειρεψω φασολακια?

Σωσω κριμα που ταλαιπωρειται το κοριτσακι σου.Περαστικα σας μωρε...ψυχουλα μου.

Αυτααααα.Εφτιαξα ενα καφεδακι τωρα αχνιστο ξερετε το αγαπημενο μου ~o) και καθομαι να το απολαυσω.

Τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ! Σοφι εγω φασολακια εχω!!!! :lol::lol::lol:

εχθες ας ειπανε οτι θα εχουε διακοπη ρευματος απο τις 8 το πρωι μεχρι της 3!!! καθε κυριακη γινετε σχεδον αυτο :x το εμαθα το βραδυ...βαζω κ εγω φασολακια για να εχω σημερα...το ρευμα τελικα ηρθε πριν λιγο :o

κ εδω ηλιο με δοντια εχουμε αλλα θα τις παω βολτα,μια γυρα να παρουμε οξυγονο κ κρυο μαζι ;)

το απογευμα καλεσανε την Αγγελικη σε γενεθλια ;) ενα αγορακι της ηλικιας της!

ξερετε τωρα φουστανακια καλτσον κ φιογκακι στα μαλλια :lol: την Μαρια δεν θα την παρω μαζι..ειναι για μωρακια :D

φευφω...μην φυγει ο ηλιος πρωτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω ελεγα να παραγγειλω...αλλα τελικα μαλλον 1 μακαροναδα με παναρισμεν;α κοτοσνιτσελ μιμικος θα εινα ισουπερ..η μικρη δε μπορει να φαει..πνιγεται..

ο αντρας μου ειπε οτι δεν εχει πυρετο...ωε τωρα..αντε να δουμε..κα ιγω το βραδυ θα παω βολτα με το μωρο..δε μπορω να κατσω μεσα..να ξεσκασει και αυτο..η θα ερθουν τελικα..

καιρο εχω να σε ακουσω σοφη να πινεις καφε!!εννοω να το γραψεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ε πως την πατησα ετσι?Ειδα τον ηλιο εξω και με ξεγελασε,πηγαμε μια βολτα και παγωσαμε!μππρρρρ!!!Φυσαει παγωμενος αερας!

Πηρα φρεσκο σπανακι και της φτιαχνω σπανακορυζο,θα φαει και θα κοιμηθει.

Νανα ξεχασα να σε ρωτησω για την θεια σου τι κανει?ελπιζω να ειναι καλυτερα.Ειδα και τον Ανθιμουλη σου πολυ φατσα ο δικος σου και πιο πολυ απ'ολα μου αρεσε η μωβ ζακετα!πολυ μοντερνια!!!

Τελικα Σωσω και εγω σε μακαρονια κατεληξα με καρμποναρα.Μια χαρα.

Το απογευμα περιμενω μια φιλη για καφε με τον γιο της 10 μηνων.

Λοιπον παω να την ταισω και να κοιμηθει καμια ωριτσα.

Που ειστε ολες σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κορίτσια κι εμένα η μεγάλη μου είναι ξανά άρρωστη (μόλις μια εβδομάδα έχει που ήταν καλύτερα)Τι να είναι ? Με εχει φάει η αγωνία!!! :?:?:?:? Περαστικούλια σε όλες απο οτι βλέπω οι αρρώστιες καλά κρατούν!!!

Εμείς κοτόπουλο φάγαμε σήμερα και ο μικρός το τσάκισε με πατατούλες και λαδάκι !!!!!!

Του αρέσουν πολύ οι φρυγανιές.....σαν τρελός κάνει για οτιδήποτε είναι τραγανό!!! Εσείς πως πάτε απο φαί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δόξα τω Θεώ, ζζζζζζζζζζζ, επανήλθε η όρεξη του.

το μεσημέρι πήγαμε στην πεθερά και έφαγε 1 μπούτι, 2 πατάτες και μισή ντομάτα.

δεν του τα άλεσα...

σοφάκι, σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...

η θεία είναι καλύτερα.

τη δευτέρα θα της κάνουν μία εγχείριση κι ελπίζουμε να είναι πολύ καλύτερα.

σε καμιά βδομάδα θα ξέρουμε και αν καταπολεμήθηκε και ο καρκίνος...

ο κουμπάρος ενός συναδέλφου του άντρα μου, έχουν ένα παιδάκι 3 ετών.

διαπιστώθηκε οτι έχει λευχαιμία...

γιατί να συμβαίνουν αυτά ρε γαμώτο;

πάω για μπάνιο και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia αι απο μας...

ζζζ περιμενω πμ ....

εμεις καλα..δεν ανεβασε πυρετο ως τωρα..

εχει φαει ως τωρα 1 αχλαδι και μιδο γιαουρτι...

και πολλ ειναι!!!

μυξες λιγοτερες νομιζω..

αλλα αυρι οδε ξερω αν θα την παω κολυμβητηριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα

δεν βλεπω να ειστε εδω, μονη μου ειμαι...

εμεις καλα, ειχαμε παει βολτουλα, γυρισαμε μπανιο και υπνο, βρε κοριτσια το γαλα με το ζορι το πινει, του κανω διαφορα κολπα για να πιει, τι να φταιει; ενω το επινε, τωρα;

απο φαγητο μια τρωει, μια οχι, αλλο και τουτο, εμεις ολα τα τσακιζαμε δεν ειχαμε θεμα....

συμπεθεραααααα

σημερα το μεσημερι ξαφνικα με επιασε ενας πονος χαμηλα στην κοιλια, πολυ δυνατος, πονουσα αρκετη ωρα, και ειχα κατι καφε υγρα,( πολυ απαλο καφε,) μου περασε ο δυνατος πονος, αλλα ειναι στιγμες που με ξανα ποναει, τωρα εχει μουδιασει...ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο....

αααα μαρια ζζζζ εμενα της τσακιζει της φρυγανιες εδω και πολυ καιρο....

ζζζζ περαστικα σας, και σενα βαγκ, και σε ολα τα μωρακια μας.....

εκανα υποβολη αλλα δεν το πηρε, και ειδα οτι εγραψες νανα μου....μπραβο στον ανθιμουλη που τρωει ξανα.

πωπω κριμα ειναι, λυπαμαι πολυ...ποσο χαλια θα ειναι ο καημενος....ο θεος να του δωσει δυναμη να το αντιμετωπιση...τι να πω...λυπαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ποσο γουρουνα μπορω να γινω ακομα????Μα τρια τοστ????κΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΝΑΩ :@):@):@)

Νανα πολυ κριμα πολυ στεναχωριεμαι ρε γαμωτο...μακαρι να μην ταλαιπωρηθει η ψυχουλα μου...

Συμπεθεραααααααααα φιλια στον Στεφανο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερακαι απο μας...

χαρα φαση θα ειναιρε συ με το γαλαλ...παθαινουν κατι κουλαμαρες ααυτα..

λευχαιμιαεχει το παιδι..μλκ..

σοφη 3,ε;;σε ζηλευω ρε....χαχαχαχ

εμεις χθες ανεβασαμε πυρετο...38 αλλα δεν της εδωσα αντιπυρετικο..κοιμηθηκε καλα..αλλα 6 ωρα σηκωθηκε και εβγαλα 3-4 -5 κορδονια πρασινες μυξες...δε ξερω..λεω να την παω το απογ να δει τα αυτια της για καμαι ωτιτιδα..για πλακα τις κανουμε αλλωστε..\

παιδια εχει πεσει ξη ομαδαη με γελουν τα αυτια μου;;ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσάμπα έγραφα μια ώρα Πάμε πάλι

Νανά χάρηκα που επανήλθατε και τα περαστικά μου για την θεία

Χαρά μου μην ανησυχείς φάση είναι και θα περάσει, μη τον πολυπιέζεις όμως κι έχεις αντίθετα αποτελεσματα !!! Εγώ προσπαθώ μέχρι 3-4 φορές αν δεν φάει δεν πεινάει και πάει για ύπνο!

Σόφη μου σε καταλαβαίνω με το φαί !!! Αν ξεκινήσεις δεν μπορείς να σταματήσεις βρε παιδί μου!!!

Σώκω μου τι π.μ. να σου στείλω? Τι θες να μάθεις πάλι???? χα χα χα :lol::lol::lol::lol:

Η μικρή είναι με πυρετό 39,5 απο εχθές και είμαστε εναλλάξ ντεπόν-πονστάν.....υπομονή για 3 μέρες και βλέπουμε!!!

Οσο για το νέο πρότζεκτ που σας έλεγα δείτε εδώ και θα σας πω και άλλα αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη χρονια πολλα, να εχεις παντα υγεια, να χαιρεσαι την οικογενεια σου.... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη χρονια πολλα, να εχεις παντα υγεια, να χαιρεσαι την οικογενεια σου.... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εχει γενεθλια η ισμηνη??χρονια πολλα λοιπον!!!!!!!

μπραβο ρε χαρα που το ειπες...

ο μικρος σου περναει καμια φαση μωρε,οπως εχουν περασει ολα τα μωρακια της παρεας,μην αγχωνεσαι..κ κυριως κανε υπομονη κ μην τσαντιζεσαι!!!!!θελει αναισθησια..καποια στιγμη θα ξαναφαει...

σωσω μηπως απο το κολυμβητηριο την πατησε η μικρη?μηπως κρυωνει εκει?

φαε μαρη τιποτα,θα ρεψεις....

δε βλεπεις η σοφη!!!!!!ακου 3 τοστ!!!!!

καλα εγω δεν πρεπει να μιλαω...

χτες φαγαμε κοκκορα με μακαρονια-εφαγε κ η αγγελικη εννοειται!!!!

το απογευμα ο γ πηγε κ πηρε λουκουμαδες με μελι!!!

κ το βραδυ με ταινια εφαγα πατατακια!!!!!

ναι το ομολογω..ειμαι γουρουνι!!!!!!!!

νανουκα πολυ στενοχωρηθηκα..το γτ να συμβαινουν αυτα ειναι μεγαλη συζητηση.....

βαγκ,αλεκα 123 περαστικα στα παιδακια σας...

ζζζ θα μπω να δω τι καμωνεσαι!!!!!

ρε παιδια το μαρακι κ η φροσω που ειναι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη Χρόνια σου Πολλά!!! Να τα εκατοστήσεις!!!

Καλυψώ μου σε ευχαριστώ θα περιμένω εντυπώσεις αν και ακόμα είναι σε βρεφικό στάδιο θέλω την γνώμη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...